مقتول

مقتول

ساعت ۲۴ساعت ۲۴4 ساعت قبل
گوش‌تاگوش حیاط زندان پر شده بود از آدم‌هایی که برای تماشای اجرای حکم آمده بودند. دادستان همراه با قاضی اجرای احکام کمی زودتر وارد محوطه شدند، بعد هم خانواده مقتول برای نظاره‌کردن اجرای حکم گوشه‌ای از حیاط زندان ایستادند. تقریبا همه چیز برای اجرای حکم آماده بود؛ حکمی که البته خیلی‌ها برای به اجرا درنیامدن آن تلاش کردند. تلاش‌هایی که تا ساعت ٨و٣٠ دقیقه صبح اجرای حکم را به تأخیر انداخت. این مرد جوان از همان روزهای نخست شکل‌گیری این پرونده جنایی تلاش کرد رضایت خانواده ابراهیم را جلب کند.
همشهریهمشهری15 ساعت قبل
سرهنگ گودرزی: کارآگاهان پس از شنیدن اظهارات قاتل، بلافاصله به همراه تیم بررسی صحنه جرم و بازپرس پرونده راهی محل جنایت شدند. متهم محل دفن جسد را به کارآگاهان نشان داد و با کمک تیمی از آتش‌نشانی محل تخریب، جسد کشف و به دستور بازپرس جهت بررسی به پزشکی قانونی منتقل شداو را برای چه کاری دعوت می‌کردی؟ دو مرتبه برای مصرف مواد به خانه‌ام آمد. جسد را چطور از بین بردی؟ مانده بودم با جسد چه کار کنم. بعد از دو سه روز جسد را لای پتو پیچیدم و آن را داخل بتن دفن‌ کردم. چطور جسد در خانه بود اما همسرت متوجه آن نشد؟ جسد را در زیرپله نگه ‌داشتم.
رکنارکنا1 روز قبل
به گزارش رکنا، حجت الاسلام و المسلمین سید عبدالمهدی موسوی گفت: با تلاش اعضا و کارکنان شورا‌های حل اختلاف شعبه ویژه زندان شورای حل اختلاف مرودشت و با گذشت اولیاء دم، محکوم به قصاص پس از ۶ سال از چوبه دار رهایی یافت. معاون قضایی رئیس کل و رئیس شورا‌های حل اختلاف فارس گفت: این قتل در مهر ماه سال ۹۲ در شهرستان مرودشت اتفاق افتاد که مقتول با ضربات چاقو بر اثر اختلافات خانوادگی با قاتل به قتل می‌رسد که پس از شکایت اولیای دم و اعتراف متهم، جرم محرز و توسط دادگاه حکم به قصاص نفس متهم صادر شد. وی افزود: پس از تایید این رأی توسط دیوان عالی کشور پرونده جهت اجرا به شعبه ۷ اجرای احکام شیراز ابلاغ که در اردیبهشت ۹۸ پرونده به منظور ایجاد مصالحه به شعبه ششم ویژه زندان مرودشت ارجاع شد. رئیس شورا‌های حل اختلاف استان فارس ادامه داد: علیرغم ماهیت موضوع قتل و ابعاد مختلف وقوع اینگونه حوادث، بار دیگر ایثار خانواده مقتول در عفو و بخشش تجلی و تبلور یافت و باعث شد تا با قبول پیشنهاد مصالحه از سوی اعضای شورای حل اختلاف، از حقوق قانونی خویش چشم پوشی کنند. حجت الاسلام و المسلمین موسوی با قدردانی از تلاش اعضا و کارکنان شورای حل اختلاف ویژه زندان و همچنین اولیاء دم مقتول بلحاظ اعلام گذشت اظهار کرد: حلاوت و شیرینی حاصل از عفو و بخشش بسیار ماندگارتر از اثرات ناشی از اجرای حکم قصاص است.
صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از لندن، شمار مقتولان با چاقو در پایتخت انگلیس پس از کشته شدن یک جوان ۱۹ ساله از آغاز امسال تاکنون به ۱۲۲ نفر رسیده که در ۱۰ سال اخیر بی سابقه است. محمد عثمان میرزا در محله ایل فورد در شرق لندن با چندین ضربه چاقو به قتل رسید و گفته می‌شود خودروی آئودی وی نیز به آتش کشیده شد. شاهدان عینی گفته‌اند، سه مرد به مقتول حمله و با چاقو وی را به قتل رساندند. پلیس از مردم خواسته است اگر از قاتل یا قاتلان اطلاعی دارند به پلیس اعلام کنند. افزایش جرم و جنایت به مشکل حاد پایتخت انگلیس و در آستانه انتخابات به یکی از موضوعات اصلی در سخنرانی‌های انتخاباتی نامزد‌ها و رهبران احزاب مبدل شده است. جرمی کوربین رهبر حزب کارگر بار‌ها با ابراز نگرانی از افزایش جرم و جنایت در انگلیس و انتقاد از دولت و حزب حاکم محافظه کار، سیاست‌های ریاضت اقتصادی این حزب، کاهش شمار نیرو‌ها و بودجه پلیس را از جمله علل افزایش قتل و جرم و جنایت در انگلیس دانست. بوریس جانسون هم در نخستین برنامه‌های تبلیغات انتخاباتی خود در جمع نیرو‌های پلیس حاضر شد و از افزایش شمار نیرو‌های پلیس و بودجه آنان خبر داد تا با توجه به یکی از ذغدغه‌های اصلی مردم از جمله در پایتخت این کشور در آستانه انتخابات با جلب آرای مردمی برای حزبش از حجم انتقاد‌ها بکاهد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 روز قبل
خبرگزاری میزان- حجت الاسلام و المسلمین سید عبدالمهدی موسوی گفت: با تلاش اعضا و کارکنان شورا‌های حل اختلاف شعبه ویژه زندان شورای حل اختلاف مرودشت و با گذشت اولیاء دم، محکوم به قصاص پس از ۶ سال از چوبه دار رهایی یافت. حجت الاسلام و المسلمین سید عبدالمهدی موسوی در گفت و گو با خبرنکار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان گفت: با تلاش اعضا و کارکنان شورا‌های حل اختلاف شعبه ویژه زندان شورای حل اختلاف مرودشت و با گذشت اولیاء دم، محکوم به قصاص پس از ۶ سال از چوبه دار رهایی یافت. حجت الاسلام و المسلمین سید عبدالمهدی موسوی در گفت و گو با خبرنکار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان گفت: با تلاش اعضا و کارکنان شورا‌های حل اختلاف شعبه ویژه زندان شورای حل اختلاف مرودشت و با گذشت اولیاء دم، محکوم به قصاص پس از ۶ سال از چوبه دار رهایی یافت. وی افزود: پس از تایید این رأی توسط دیوان عالی کشور پرونده جهت اجرا به شعبه ۷ اجرای احکام شیراز ابلاغ که در اردیبهشت ۹۸ پرونده به منظور ایجاد مصالحه به شعبه ششم ویژه زندان مرودشت ارجاع شد. حجت الاسلام و المسلمین موسوی اظهار کرد: با پیگیری‎های انجام شده از سوی رئیس و اعضای شورای حل اختلاف شعبه ویژه زندان مرودشت و پس از برگزاری جلسات متعدد سازش با خانواده مقتول و مذاکره با اولیاء دم رضایت شکات حاصل و اولیای دم از حق قانونی و شرعی خود گذشتند.
عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
فرمانده انتظامی شهرستان چرداول از دستگیری قاتل جوان ایلامی ساعاتی پس از ارتکاب قتل در این شهرستان خبر داد. بر اساس اعلام پایگاه خبری پلیس ایلام، سرهنگ قدرت رضایی گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر انتقال جسد جوانی به بیمارستان امام علی (ع) بلافاصله عوامل جهت بررسی موضوع در محل حاضر شدند. وی اظهار داشت: پس از حضور در محل مشخص شد مقتول توسط برادر خود و ۲ نفر دیگر از حوزه یکی از شهرستان همجوار به بیمارستان منتقل شده است. فرمانده انتظامی چرداول گفت: متهمان پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شدند. شهرستان چرداول در ۳۰ کیلومتری ایلام قرار دارد.
خبر فوریخبر فوری1 روز قبل
مردی که متهم است در پی اختلاف قدیمی با دوستش او را با شلیک گلوله به قتل رسانده است، در دادگاه کیفری استان فارس محاکمه می‌شود. یکی از آنها گفت: در خانه نشسته بودیم که صدای دادوفریادهای پسری به نام کریم را که در همسایگی ما زندگی می‌کند شنیدیم. ابتدا به موضوع توجه نکردیم تا اینکه بعد از چنددقیقه صدایی شبیه به شلیک گلوله شنیدیم و بعد سکوت حکمفرما شد. بررسی‌های اولیه نشان داد این جوان با شلیک گلوله به قتل رسیده است. همه این سرنخ‌ها نشان می‌داد جنایت توسط فردی آشنا انجام شده که از پیش با کریم اختلاف داشته و به ‌احتمال زیاد به قصد انتقام‌گیری دست به سلاح برده است.
فراروفرارو1 روز قبل
به گزارش شرق؛ مأموران با انجام تحقیقات چند مرد جوان را که در درگیری حضور داشتند، بازداشت کردند. یکی از شاهدان گفت: ظهر روز حادثه فرهاد، برادر فریدون که مردی جوان است، با سعید درگیری لفظی پیدا کرد و سعید به او فحاشی کرد بعد دعوا تمام شد. در نهایت با دخالت مأموران درگیری تمام شد. من به قصد کشتن کسی را نزدم وقتی رامین به سمت من آمد برای اینکه از خودم دفاع کنم او را زدم. فریدون از یکی از آن‌ها به نام ساسان شکایت کرد و گفت: ساسان به‌ضرب چاقو من را زد.
فراروفرارو1 روز قبل
یکی از آن‌ها گفت: در خانه نشسته بودیم که صدای دادوفریاد‌های پسری به نام کریم را که در همسایگی ما زندگی می‌کند شنیدیم. ابتدا به موضوع توجه نکردیم تا اینکه بعد از چنددقیقه صدایی شبیه به شلیک گلوله شنیدیم و بعد سکوت حکمفرما شد. مأموران در ادامه وارد خانه موردنظر شدند و مشاهده کردند کریم درحالی‌که غرق در خون است، در حیاط افتاده. بررسی‌های اولیه نشان داد این جوان با شلیک گلوله به قتل رسیده است. بعد از چنددقیقه به خودم آمدم و دیدم چاره‌ای جز فرار ندارم، به‌همین‌دلیل سریع آنجا را ترک کردم.
برنابرنا1 روز قبل
مردی مسن که در حمایت از برادرش مرتکب قتل شده‌ بود، با شکایت اولیای‌دم به‌زودی در دادگاه کیفری استان تهران محاکمه می‌شود. یکی از شاهدان گفت: ظهر روز حادثه فرهاد، برادر فریدون که مردی جوان است، با سعید درگیری لفظی پیدا کرد و سعید به او فحاشی کرد بعد دعوا تمام شد. در نهایت با دخالت مأموران درگیری تمام شد. من به قصد کشتن کسی را نزدم وقتی رامین به سمت من آمد برای اینکه از خودم دفاع کنم او را زدم. فریدون از یکی از آنها به نام ساسان شکایت کرد و گفت: ساسان به‌ضرب چاقو من را زد.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل
مأموران با انجام تحقیقات چند مرد جوان را که در درگیری حضور داشتند، بازداشت کردند. یکی از شاهدان گفت: ظهر روز حادثه فرهاد، برادر فریدون که مردی جوان است، با سعید درگیری لفظی پیدا کرد و سعید به او فحاشی کرد بعد دعوا تمام شد. در نهایت با دخالت مأموران درگیری تمام شد. من به قصد کشتن کسی را نزدم وقتی رامین به سمت من آمد برای اینکه از خودم دفاع کنم او را زدم. فریدون از یکی از آنها به نام ساسان شکایت کرد و گفت: ساسان به‌ضرب چاقو من را زد.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل
یکی از آنها گفت: در خانه نشسته بودیم که صدای دادوفریادهای پسری به نام کریم را که در همسایگی ما زندگی می‌کند شنیدیم. ابتدا به موضوع توجه نکردیم تا اینکه بعد از چنددقیقه صدایی شبیه به شلیک گلوله شنیدیم و بعد سکوت حکمفرما شد. مأموران در ادامه وارد خانه موردنظر شدند و مشاهده کردند کریم درحالی‌که غرق در خون است، در حیاط افتاده. بررسی‌های اولیه نشان داد این جوان با شلیک گلوله به قتل رسیده است. بعد از چنددقیقه به خودم آمدم و دیدم چاره‌ای جز فرار ندارم، به‌همین‌دلیل سریع آنجا را ترک کردم.
رکنارکنا2 روز قبل
رسیدگی به این پرونده از سال ۸۵ در پی پیدا شدن جسد پیر مردی بانام حیدر در آشپزخانه منزل اش آغاز شد. به گزارش رکنا، تحقیقات نشان می‌داد وی با ضربه‌های کارد به قتل رسیده است. با وجود بررسی‌های پلیسی برای کشف معمای این جنایت که در کیان شهر تهران رخ داده بود کارآگاهان هیچ ردی از قاتل یا قاتلان پیدا نکردند. بدین ترتیب پس از گذشت ۱۳ سال از این ماجرا فرزندان مقتول تصمیم گرفتند با مراجعه به شعبه دوازدهم دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی تولیت خواستار دریافت دیه مقتول از صندوق بیت المال شوند. قضات دادگاه پس از پایان جلسه دادگاه برای صدور حکم وارد شور شدند.
ایسناایسنا2 روز قبل
ایسنا/گیلان فرمانده انتظامی آستانه‌اشرفیه از شناسایی و دستگیری قاتل پیرزن ۶۱ ساله پس از شش سال در این شهرستان خبر داد. سرهنگ حمید محمدی‌نسب در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر گفت: در پی کشف جسد پیرزنی ۶۱ ساله در بهمن ماه سال ۱۳۹۳که پس از سرقت طلاجات توسط قاتل به قتل رسیده بود دستگیری قاتل در دستورکار ماموران پلیس آگاهی شهرستان آستانه‌اشرفیه قرار گرفت. وی ادامه داد: قاتل ۴۲ ساله این پرونده که به اتهام سرقت‌های متعدد و مظنونیت به قتل به طور موقت از زندان عمومی رشت در اختیار پلیس آگاهی استان بود با به دست آمدن سرنخ‌هایی از این متهم در خصوص قتل پیرزن در شش سال پیش، پلیس آگاهی شهرستان آستانه‌اشرفیه با هماهنگی مقام قضائی وی را برای تحقیقات بیشتر در اختیار گرفت که متهم در تحقیقات فنی پلیس و وجود دلایل و مدارک، به قتل پیرزن اعتراف کرد. فرمانده انتظامی آستانه‌اشرفیه با بیان اینکه متهم به همراه پرونده متشکله برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد، خاطرنشان کرد: انگیزه قاتل برای سرقت و شناسایی وی توسط مقتول باعث بروز قتل شده بود لذا شهروندان با رعایت هشدارهای انتظامی و مجهز کردن منازل به دزدگیر می‌توانند از بروز چنین اتفاقاتی جلوگیری کنند. انتهای پیام
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین2 روز قبل
خبرگزاری میزان- پایگاه نیوزوان در گزارشی به موضوع خشونت پلیس آمریکا در برخورد با شهروندان سیاهپوست پرداخته و اسامی شمار بسیاری از سیاهپوستانی که قربانی خشونت‌های کینه توزانه و نژادپرستانه پلیس آمریکا شدند را منتشر کرد. به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری میزان؛ تیراندازی پلیس آمریکا به سمت شهروندان تیراندازی پلیس آمریکا به سمت شهروندان سیاه پوست غیر مسلح و کشتار آنان همچنان یک سنت قدیمی در آمریکا به شمار می‌آید. در حالی که رسانه‌های آمریکایی از انتشار خبرهای کشته شدن سیاهپوستان به دست پلیس ممانعت می‌کنند، پایگاه نیوزوان فهرستی از اسامی شهروند سیاهپوست را که به دست پلیس به قتل رسیدند، منتشر کرد. کریستوفر وایتفیلد، در اکتبر ۲۰۱۹ به دست پلیس آمریکا به بهانه سرقت هدف گلوله قرار گرفت و به قتل رسید. پلیس آمریکا علت تیراندازی و کشتن این فرد را دزدی اعلام کرد، اما هیچ گونه شواهدی دال بر جرم او وجود نداشت.
همشهریهمشهری2 روز قبل
متهم گفت که از شوهر مقتول کینه به دل داشته و به همین دلیل نقشه انتقام‌جویی کشیده است. او کسی جز مهدی از بستگان دور آنها نبود که از سال‌ها قبل با این خانواده و مخصوصا شوهر مقتول خصومت داشته است. کینه قدیمیاگرچه متهم به طرز هولناکی جان زن جوان را گرفته ولی می‌گوید قصدش قتل نبوده است و نقشه دیگری داشته اما در نهایت مجبور شده که زن جوان را به قتل برساند. چطور وارد خانه مقتول شدی؟ من این خانواده را می‌شناختم و از قبل کلید ساختمانشان را سرقت کرده و یک کلید ساخته بودم. زن جوان می‌خواست در را ببندد اما من پایم را بین در گذاشتم و مانع شدم.
ایسناایسنا2 روز قبل
ایسنا/مازندران فرمانده انتظامی تنکابن از کشف قتل و دستگیری قاتل در کمتر از یک هفته توسط پلیس آگاهی این شهرستان خبر داد. به نقل از پایگاه خبری پلیس، محمدصادق شاه‌نظری در تشریح جزئیات این خبر، گفت: در پی اعلام مفقودی مردی ۵۵ ساله در شهرستان تنکابن موضوع در دستور کار پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت. وی تصریح کرد: با تقویت گشت‌های انتظامی و اقدامات انجام شده جسد نامبرده در یکی از مناطق صعب العبور این شهرستان کشف شد. فرمانده انتظامی تنکابن خاطرنشان کرد: از آنجایی که برابر بررسی‌های به عمل آمده نامبرده بر اثر اصابت جسمی سخت بر سر خونریزی شدید به قتل رسیده بود، کارآگاهان اداره مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی، اقدامات پلیسی را برای شناسایی و دستگیری قاتل آغاز کردند. شاه‌نظری گفت: با بررسی‌های همه جانبه و اقدامات پلیسی کارآگاهان پلیس آگاهی در کمتر از یک هفته قاتل را شناسایی و وی را دستگیر کردند.
تسنیمتسنیم2 روز قبل
در بخش دیگری از این مراسم، «سمانه صلواتی» تصویرگر برگزیده جایزه قلم طلایی بلگراد گفت: اینکه تصویرگر، نویسنده و مدیر هنری یک پروژه پیش از انتشار کتاب با یکدیگر در ارتباط باشند، اتفاق بسیار مهمی است. از طرف دیگر اینکه قرار بود کتابی جنگی را روایت کنم، برایم چالش سخت و جالبی بود و باعث رشد تکنیکی‌ام شد. یوسفی اضافه کرد: این اولین رمان من است که برای نوشتن آن دست به پژوهش زدم؛ چراکه می‌خواستم وجوه استنادی آن قوی‌تر باشد. این آیین با حضور رضا موزونی نویسنده، سمانه صلواتی نویسنده و تصویرگر، زهره پریرخ (دبیر مجموعه کتاب‌های مرغک) و محمدرضا یوسفی نویسنده و جمعی از مسئولان کانون همچون فاضل نظری مدیرعامل برگزار شد. بیست‌وهفتمین هفته کتاب و کتاب‌خوانی از ۲۴ تا ۳۰ آبان در تمامی مراکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری در سراسر کشور برگزار می‌شود.
برترین‌هابرترین‌ها2 روز قبل
فامیل دور که با انگیزه انتقامگیری از تازه‌داماد، بعد از خفه کردن نوعروس ۱۸ ساله‌اش، سر او را باکاتر بریده بود، بازداشت شد. روزنامه جام جم: ساعت ۱۲ و ۳۰ دقیقه بیستم آبان امسال تیم جنایی تهران در جریان قتل نوعروس ۱۸ ساله‌ای در طبقه دوم ساختمانی در محله تهران نو قرار گرفتند. یکی از خانم‌های همسایه هم مردی را دیده بود که از پنجره خانه نوعروس به پایین پریده و فرار کرده بود. تا سیکل درس‌خوانده و پشیمان از قتل نوعروس است و زیر لب می‌گوید انتقام مردانه‌ام مرا به دردسر انداخت و باعث شد زنی را بکشم. با دستانم خفه‌اش کرده و بعد با کاتر گلویش را بریدم.
برنابرنا2 روز قبل
مجید بعد از بازداشت به قتل همسرش اعتراف کرد و گفت: همسرم مدام با من درگیر می‌شد و مرا متهم می‌کرد مواد مصرف می‌کنم. من مدتی تفننی مواد مصرف می‌کردم اما بعد از مدتی کنار گذاشتم با این حال، منیژه به من مشکوک بود و می‌گفت با دوستانت مواد مصرف می‌کنی. هر بار که با دوستانم بیرون می‌رفتم او مرا متهم می‌کرد و می‌گفت تو مواد مصرف کرده‌ای. وقتی نوبت به متهم رسید، او اعترافاتش در بازجویی‌ها را پس گرفت و گفت: من در این سال‌ها که با منیژه زندگی کردم، زندگی عاشقانه و خوبی داشتم. درگیری ما به دلیل این بود که فکر می‌کرد من نسبت به خانواده‌ام مسئولیت‌پذیر نیستم تا اینکه روز حادثه بر سر اینکه فکر می‌کرد همچنان مواد مصرف می‌کنم، به من حمله کرد.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴2 روز قبل
به او گفتم مال من نیست و یکی از دوستانم داده تا برایش نگه دارم اما باورش نشد. بعد هم با چاقو به من حمله کرد، من چاقو را ازدستش گرفتم اما نمی‌دانم چه شد که چاقو به قلبش خورد و جان باخت. صبح دیروز این متهم از زندان به شعبه چهارم دادگاه کیفری تهران منتقل شد تا به اتهام قتل همسرش محاکمه شود. در ادامه متهم پای میز محاکمه ایستاد و گفت: من همسرم را نکشتم آن روز با هم درگیر شدیم. بدین ترتیب قضات شعبه چهارم دادگاه کیفری استان تهران برای صدور رأی وارد شور شدند.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین2 روز قبل
چند روز بعد مأموران پلیس جسد نیمه سوخته این دختر جوان را در جاده آتشگاه پیدا کردند. از طرفی با بررسی دوربین‌های محل، پلیس یک خودرو۲۰۶ را که متعلق به زنی به‌نام فرانک بود شناسایی کرد. با دستگیری و بازداشت سیامک، وی سرانجام به قتل هولناک نامزدش اعتراف کرد. در ابتدای جلسه، پدر و مادر مقتول در جایگاه ایستادند و برای عاملان قتل دخترشان قصاص خواستند. پس‌ از اظهارات این متهم فرانک در برابر قضات دادگاه ایستاد و ضمن انکار همدستی با سیامک گفت: من نمی‌دانستم می‌خواهد او را بکشد.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴2 روز قبل
پسر نوجوان که از ناحیه پهلو آسیب دیده بود به بیمارستان منتقل شد، اما تلاش کادر درمانی نیز برای نجات او بی‌نتیجه ماند و تسلیم مرگ شد. در تحقیقات اولیه مشخص شد عامل این جنایت نیز پسری ۱۵ ساله و هم ولایتی مقتول بوده است. بدین ترتیب تیم جنایی راهی محل حادثه که ساختمانی نیمه کاره بود، شدند. متهم در تحقیقات گفت: یکسال قبل از افغانستان برای کار به ایران آمدم. شب حادثه به شوخی دوستم را هل دادم.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین2 روز قبل
مجید بعد از بازداشت به قتل همسرش اعتراف کرد و گفت: همسرم مدام با من درگیر می‌شد و مرا متهم می‌کرد مواد مصرف می‌کنم. من مدتی تفننی مواد مصرف می‌کردم اما بعد از مدتی کنار گذاشتم با این حال، منیژه به من مشکوک بود و می‌گفت با دوستانت مواد مصرف می‌کنی. هر بار که با دوستانم بیرون می‌رفتم او مرا متهم می‌کرد و می‌گفت تو مواد مصرف کرده‌ای. وقتی نوبت به متهم رسید، او اعترافاتش در بازجویی‌ها را پس گرفت و گفت: من در این سال‌ها که با منیژه زندگی کردم، زندگی عاشقانه و خوبی داشتم. درگیری ما به دلیل این بود که فکر می‌کرد من نسبت به خانواده‌ام مسئولیت‌پذیر نیستم تا اینکه روز حادثه بر سر اینکه فکر می‌کرد همچنان مواد مصرف می‌کنم، به من حمله کرد.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 روز قبل
به گزارش مشرق، ظهر روز یکشنبه ۱۹ آبان مأموران کلانتری ۱۲۸ تهران نو در تماس با بازپرس کشیک قتل پایتخت از قتل زن ۱۹ ساله‌ای در خانه‌اش خبر دادند. بدین ترتیب دستور بازداشت مرد جوان صادر شد و ظهر روز ۲۷ آبان در خانه‌اش دستگیر شد. مرد جوان در تحقیقات اولیه به قتل زن جوان اعتراف کرد. گفت‌وگو با متهمانگیزه‌ات از قتل فرانک چه بود؟ من نمی‌خواستم او را به قتل برسانم. قبل از حادثه به محل قتل نرفته بودی؟ ۱۰ روز قبل از قتل، متوجه شدم که فرانک در خانه یکی از اقوام میهمان است.
برنابرنا2 روز قبل
رسیدگی به پرونده دو جنایت خانوادگی که دختر و پسری جوان قربانی آن شده‌اند، در حالی آغاز شد که متهمان به جرم خود اعتراف کرده‌اند. به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا؛ کارآگاهان پلیس استان فارس وقتی از مرگ پسری جوان در خانه‌اش مطلع شدند، به آنجا رفتند و مشاهده کردند این جوان هدف گلوله قرار گرفته و جان باخته است. در این حال، پرونده پسری جوان که خواهرش را به قتل رسانده، در حال رسیدگی است. آن‌ها متوجه شدند این دختر از مدت‌ها قبل با برادرش اختلاف داشت و درگیری‌هایی میان آن دو رخ داده بود. روز حادثه فرصت را مناسب دیدم و با چاقو به او حمله کردم و وی را کشتم.
فراروفرارو3 روز قبل
مجید بعد از بازداشت به قتل همسرش اعتراف کرد و گفت: همسرم مدام با من درگیر می‌شد و مرا متهم می‌کرد مواد مصرف می‌کنم. من مدتی تفننی مواد مصرف می‌کردم، اما بعد از مدتی کنار گذاشتم با این حال، منیژه به من مشکوک بود و می‌گفت: با دوستانت مواد مصرف می‌کنی. هر بار که با دوستانم بیرون می‌رفتم او مرا متهم می‌کرد و می‌گفت: تو مواد مصرف کرده‌ای. وقتی نوبت به متهم رسید، او اعترافاتش در بازجویی‌ها را پس گرفت و گفت: من در این سال‌ها که با منیژه زندگی کردم، زندگی عاشقانه و خوبی داشتم. درگیری ما به دلیل این بود که فکر می‌کرد من نسبت به خانواده‌ام مسئولیت‌پذیر نیستم تا اینکه روز حادثه بر سر اینکه فکر می‌کرد همچنان مواد مصرف می‌کنم، به من حمله کرد.
رکنارکنا3 روز قبل
کارآگاهان پلیس استان فارس وقتی از مرگ پسری جوان در خانه‌اش مطلع شدند، به آنجا رفتند و مشاهده کردند این جوان هدف گلوله قرار گرفته و جان باخته است. به همین دلیل مأموران این جوان را بازداشت کردند. در این حال، پرونده پسری جوان که خواهرش را به قتل رسانده، در حال رسیدگی است. کارآگاهان پلیس آگاهی استان فارس وقتی از مرگ دختری جوان در خانه‌اش مطلع شدند، به آنجا رفتند و مشاهده کردند این دختر هدف ضربات چاقو قرار گرفته است. آن‌ها متوجه شدند این دختر از مدت‌ها قبل با برادرش اختلاف داشت و درگیری‌هایی میان آن دو رخ داده بود.
همشهریهمشهری3 روز قبل
کسانی که به رسیدگی به پرونده نجفی ایرادهایی وارد می‌دانند پیش از هر چیز می‌گویند که در صدور کیفرخواست و صدور حکم عجله شده است. پرونده نجفی به دلیل شخصیت درگیر در پرونده اهمیت زیادی پیدا و افکار عمومی را درگیر کرد. برای کشف واقعیت لازم است حتی در صورت اقرار تمامی تحقیقات لازم به عمل آید. مقررات رعایت نشدخرمشاهی ایرادهای دیگری هم به رسیدگی به پرونده نجفی وارد می‌داند. در واقع روند رسیدگی به یک پرونده باعث اصلاحات قانونی یا حداقل اصلاحات ساختاری در رسیدگی به پرونده‌ها می‌شود.
برترین‌هابرترین‌ها3 روز قبل
«جواد» درحالی که چاقویی نیز در دست داشت به شیشه‌های خواربارفروشی حمله ور شد و شیشه مغازه را تخریب کرد. در واقع آتش غرور بود که زندگی ام را سوزاند و به خاکستر تبدیل کرد. من هم که می‌دانستم او در آن منطقه مغازه دارد برای گرفتن انتقام به سوی مغازه او حرکت کردم. در این هنگام رضا و دوستش که در آن سوی خیابان داخل تعمیرگاه موتورسیکلت نشسته بودند به طرف ما آمدند. اما رای دادگاه مورد اعتراض وکیل مدافع متهم قرار گرفت و این پرونده برای بررسی دقیق‌تر به شعبه ۷ دیوان عالی کشور ارجاع شد.

به انتهای لیست رسیدید