منشا در استقلال

منشا در استقلال

فراروفرارو2 ماه قبل
او روایتی عجیبی از زندانی شدن توسط معاون اسبق باشگاه استقلال یک اتاق را بازگو کرد. به گزارش فرارو، حضور گادوین منشا بازیکن نیجریه‌ای در لیگ ایران حواشی بسیاری را به همراه داشت. سیر افول منشا از پیکان تا استقلال۱۰ تیر ۱۳۹۵ روابط عمومی باشگاه پیکان اعلام کرد که گادوین منشا بازیکن تیم موستا به ترکیب این تیم اضافه خواهد شد. یک دقیقه‌ای که حاوی افشاگری علیه گادوین منشا بازیکن اسبق استقلال بود. پس از واکنش گادوین منشا به اظهارات معاون اسبق باشگاه استقلال، علی خطیر تاکنون واکنشی در رد یا تایید ادعا‌های منشا نشان نداده است.

(ویدئو) افشاگری جنجالی خطیر از زندگی خصوصی گادوین منشا در استقلال

فراروفرارو2 ماه قبل
کانال اینستاگرامی روزنامه فرهیختگان که علی خطیر مصاحبه‌اش با آن‌ها درباره شروط حسین حسینی درباره ماندن در استقلال را تکذیب کرده بود، برای نشان دادن صحت مصاحبه یک دقیقه دیگر از این گفتگو را که افشاگری خطیر درباره حاشیه‌های منشا مهاجم فصل قبل آبی‌ها و قرمزهاست، منتشر کرده. خطیر درباره حاشیه‌های زندگی شخصی این مهاجم نکات عجیبی گفته است. البته خطیر گفته بود این گفتگو را درباره مسائل مالی باشگاه، ده روز قبل و با یک رسانه دیگر انجام داده و گمان نمی‌کرده قرار است این حرف هایش در رسانه دیگری منتشر شود، چون خارج از مصاحبه بوده‌اند.
خبر فوریخبر فوری2 ماه قبل
فیلم افشاگری بی سابقه علی خطیر درباره حاشیه‌های زندگی شخصی گادوین منشا بازیکن استقلال را ببینید. کانال اینستاگرامی روزنامه فرهیختگان که علی خطیر مصاحبه‌اش با آنها درباره شروط حسین حسینی درباره ماندن در استقلال را تکذیب کرده بود، برای نشان دادن صحت مصاحبه یک دقیقه دیگر از این گفت‌وگو را که افشاگری خطیر درباره حاشیه‌های منشا مهاجم فصل قبل آبی‌ها و قرمزهاست، منتشر کرده. خطیر درباره حاشیه‌های زندگی شخصی این مهاجم نکات عجیبی گفته است. البته خطیر گفته بود این گفت و گو را درباره مسائل مالی باشگاه، ده روز قبل و با یک رسانه دیگر انجام داده و گمان نمی‌کرده قرار است این حرف هایش در رسانه دیگری منتشر شود چون خارج از مصاحبه بوده‌اند.
وانانیوزوانانیوز6 ماه قبل
به گزارش وانانیوز، طبق تصمیم اعضای هیئت مدیره باشگاه استقلال فصل آینده ۹۰ میلیارد تومان هزینه خواهد کرد. هیئت مدیره و فتحی بعد از جمع‌بندی روی رقم، در حال برنامه‌ریزی هستند تا بودجه را تقسیم‌بندی کنند. باشگاه استقلال بخشی از این مبلغ را باید به عنوان دستمزد به اعضای کادر فنی پرداخت کند. مشکل اینجاست که استقلال بدهی زیادی بابت فصل تمام شده لیگ برتر به بازیکنان دارد. به همین خاطر هیئت مدیره به شدت پیگیر مطالبات استقلال از اسپانسر است و امیدوار است بتواند رقم قابل توجهی از آن‌ها دریافت کند.
نودنود6 ماه قبل
در جدولی که بر اساس داده‌های متریکا جمع‌آوری شده، مقایسه می‌کنیم که در لیگ هجدهم منشا برای ثبت هر کنش در پیراهن استقلال و پرسپولیس چقدر منتظر می‌ماند و در کدام تیم عملکرد بهتری داشت. بازیکنی که در نیم‌فصل لیگ هجدهم پیراهن پرسپولیس را از تن درآورد و آبی‌ استقلال را پوشید. منشا در لیگ هجدهم یک گل برای پرسپولیس زد و یک گل هم برای استقلال به ثمر رساند. منشا زمانی که در پرسپولیس بود بیشتر از استقلال شوت می‌زد، ولی دقت شوت‌هایش در استقلال بیشتر شده بود. طبق آمار متریکا، منشا در پرسپولیس بیشتر موقعیت می‌ساخت و پاس کلیدی‌اش بیشتر از دوران حضورش در استقلال بود.
برترین‌هابرترین‌ها6 ماه قبل
خبر ورزشی: حالا که جداییمنشا از استقلال قطعی است و باشگاه دیگر کوچک‌ترین تمایلی به حفظ این بازیکن ندارد مشخص شده او ماهانه ۱۵ هزار دلار از باشگاه استقلال دریافت می‌کرد! یعنی ماهانه حدود ۲۰۰ میلیون تومان، در حالی که عملکرد موفقی در این تیم نداشت و نشان داد از روز‌های اوجش خیلی خیلی فاصله گرفته است. منشا بی‌شک یکی از ضعیف‌ترین خرید‌های استقلال در فصل جاری بود. باشگاه هم به همین خاطر تصمیم گرفت او را کنار بگذارد و قراردادش را تمدید نکند. منشا در حال مذاکره با باشگاه است تا بتواند پول باقی مانده‌اش را دریافت کند و به باشگاه جدیدی نقل مکان کند.
نودنود6 ماه قبل
گادوین منشا مهاجم استقلال با بازیکنان این تیم خداحافظی کرد. به گزارش وبسایت نود، گادوین منشا مهاجم استقلال پس از پایان بازی استقلال در برابر العین، با بازیکنان این تیم خداحافظی کرد. به احتمال فراوان گادوین منشا دیگر به ایران بازنگردد. گفته می‌شود مبلغ قرارداد او در پرسپولیس ۳۵۰ هزار دلار بود و در استقلال برای یک نیم فصل ۱۲۰ هزار دلار. با توجه به بالابودن قیمت ارز بعید است باشگاهی بتواند با منشا به توافق مالی برسد.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز6 ماه قبل
به گزارش مشرق، گادوین منشا در نیم فصل دوم به عنوان یکی از جنجالی‌ترین نقل و انتقالات از پرسپولیس به استقلال آمد اما نمایش او در طول بازی‌هایی که برای این تیم به میدان رفت چندان دلچسب نبود. گادوین منشا در طول نیم‌فصلی که در ترکیب استقلال بازی کرد یک گل زد و دو پاس گل داد و در کل نمایش چندان خوبی در ترکیب آبی‌ها نداشت تا شاید خیلی‌ها به برانکو ایوانکوویچ برای اینکه او را در لیست مازاد پرسپولیس گذاشت حق بدهند. بیشتر بخوانید: مربی فصل آینده استقلال خارجی استبا توجه به این که گادوین منشا در طول مدت حضور در استقلال نتوانست نظرها را به خود جلب کند باشگاه استقلال نام این بازیکن را در لیست مازاد قرار داده است و از طرف دیگر خود این بازیکن هم تمایل به جدایی دارد و با این شرایط امشب این بازیکن نیجریه آخرین بازی خود را در ترکیب آبی‌ها برابر العین به عنوان بازیکن تعویضی انجام داد. البته هنوز مقصد منشا مشخص نیست اما آنچه مسلم است بازی با العین آخرین شب حضور منشا در استقلال بود و او بعد از این با توافق دو طرف با مدیران باشگاه از جمع آبی پوشان جدا خواهد شد. منشا در نیم فصل و بعد از سپری کردن یک سال و نیم در پرسپولیس راهی استقلال شد اما اتفاقات مطابق میل او و باشگاه استقلال پیش نرفت و به نظر می‌رسد او باید در فصل جدید رویاهای خود را در تیم دیگری جستجو کند.
جام نیوزجام نیوز6 ماه قبل
گادوین منشا در نیم‌فصل دوم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال کشورمان تنها توانست یک گل به ثمر برساند تا فرهاد مجیدی سرمربی جدید استقلال تمایلی به نگه داشتن گادوین منشا نداشته باشد. گفته می‌شود گادوین منشا از یکی از تیم‌های لیگ عربستان پیشنهاد دارد و احتمالا فوتبال خود را در این کشور دنبال خواهد کرد. گفتنی است، قرارداد گادوین منشا با باشگاه استقلال به شکلی تنظیم شده بود که درخشش این بازیکن با پیراهن آبی می‌توانست تا ۲۰۰ هزار یورو قرارداد او را افزایش دهد. در واقع قرارداد منشا برای نیم فصل ۸۰ هزار یورو است اما آپشن‌های فراوانی در آن دیده می‌شد که رقم آن را چند برابر می‌کرد. در واقع او بعد از بازی استقلال و العین بازیکن آزاد خواهد بود.
فوتبالیفوتبالی6 ماه قبل
وب سایت رسمی فوتبالی، مهاجم استقلال قصد ترک فوتبال ایران را دارد. به گزارش وب سایت رسمی فوتبالی، شرایط برای گادوین منشا در استقلال آن طور که باید پیش نرفت و این بازیکن برای فصل آینده از جمع آبی پوشان جدا خواهد شد. مهاجم نیجریه‌ای تمایلی برای ادامه حضور در فوتبال ایران ندارد و احتمال اینکه فصل آینده در یکی از کشورهای عربی توپ بزند هست‌. یکی از تیم‌های عربستانی در نیم فصل قصد جذب منشا را داشت اما او استقلال را ترجیح داد. این تیم هنوز هم خواهان منشاست و احتمال اینکه او راهی این کشور شود زیاد است.
ورزش ۱۱ورزش ۱۱6 ماه قبل
اختصاصی | ستاره‌ای که برای به اثبات رساندن توانایی‌هایش تبدیل به یک یاغی شده بود، به شکل باورنکردنی به پایان راه در استقلال رسید. ورزش ۱۱ - گادوین منشا که در نیم‌فصل زمستانی رقابت‌های لیگ برتر، از سوی پرسپولیسی‌ها کنار گذاشته شده بود و در اقدامی فوق جنجالی به استقلال تهران پیوسته بود، با شرایطی باورنکردنی روبرو شده است که به احتمال فراوان به حضور حرفه‌ای او در فوتبال ایران پایان خواهد داد. قرارداد گادوین منشا با باشگاه استقلال به شکلی تنظیم شده بود که درخشش این بازیکن با پیراهن آبی می‌توانست تا ۲۰۰ هزار یورو قرارداد او را افزایش دهد. در واقع قرارداد منشا برای نیم فصل ۸۰ هزار یورو است اما آپشن‌های فراوانی در آن دیده می‌شد که رقم آن را چند برابر می‌کرد. گادوین منشابا شرایطی که منشا در استقلال پیدا کرد او فقط ۸۰ هزار دلار قراردادش را خواهد گرفت و قرارداد فصل آینده‌اش با این تیم نیز فاقد اعتبار است تا بدین ترتیب او بعد از بازی استقلال و العین بازیکن آزاد به حساب بیاید؛ همچنین لازم به ذکر است که فرهاد مجیدی نیز او به اعتقادی ندارد!
فوتبالیفوتبالی7 ماه قبل
وب سایت رسمی فوتبالی- عدم درخشش گادوین منشا در استقلال از نظر مالی به سود این تیم شد. به گزارش وب سایت رسمی فوتبالی، قرارداد گادوین منشا با باشگاه استقلال به شکلی تنظیم شده بود که درخشش این بازیکن با پیراهن آبی می‌توانست تا ۲۰۰ هزار یورو قرارداد او را افزایش دهد. در واقع قرارداد منشا برای نیم فصل ۸۰ هزار یورو است اما آفرهای فراوانی در آن دیده می‌شد که رقم آن را چند برابر می‌کرد. با شرایطی که منشا در استقلال پیدا کرد او فقط ۸۰ هزار دلار قراردادش را خواهد گرفت و قرارداد فصل آینده‌اش با این تیم نیز فاقد اعتبار است. در واقع او بعد از بازی استقلال و العین بازیکن آزاد خواهد بود.
برترین‌هابرترین‌ها7 ماه قبل
ابتدا درخصوص بازی پرسپولیس- الاهلی صحبت کنیم. پرسپولیس فصل گذشته نایب‌قهرمان آسیا شد اما وضعیت این تیم در این فصل اصلا جالب نیست! البته باید قبول کنیم الهلال تیم قوی و پرقدرتی است. استقلال وقتی آرایش و سبک بازی الهلال را دید باید راهکارهای مربوط به این روش را اتخاذ می‌کرد. نظرتان درخصوص عملکرد منشا در استقلال چیست؟ به هرحال این بازیکن از پرسپولیس به استقلال آمد اما به نظر می‌آید خرید خوبی برای تیم نبوده!
ورزش ۱۱ورزش ۱۱7 ماه قبل
اختصاصی | باشگاه پرسپولیس در نقل‌وانتقالات تابستانی انتقام حضور منشا در استقلال را می‌گیرد. مدیران ارشد این دو تیم از حالا به فکر فصل آینده‌اند و حتی شنیده‌ها حاکی از این است که مذاکرات خود را با چند بازیکن نیز آغاز کرده‌اند. در این بین به نظر می‌رسد که یکی از هدف‌های باشگاه پرسپولیس در تابستان آینده حسابی سروصدا به پا کند و فوتبال ایران پس از حضور منشا حالا باید آماده انتقالی دیگر بین سرخآبی‌های پایتخت باشد. بیشتر بخوانیدنخستین خروجی پرسپولیس در پایان فصل مشخص شد + عکسگویا مدیران پرسپولیس پس از شکست در پروژه ماریو بودیمیر و البته گرفتن انتقام حضور منشا در استقلال، قصد دارند سراغ مهاجم میلیاردی آبی‌ها بروند. بیشتر بخوانیدعادل پرسپولیسی، هواداران استقلال را با خاک یکسان کرد + عکسترور شخصیتی استقلال توسط پیش‌کسوت جنجالی پرسپولیس + عکس
افکارنیوزافکارنیوز8 ماه قبل
افکارنیوز، به گزارشمنشا به رغم دقایق نه چندان زیاد حضور در ترکیب استقلال برابر سپاهان، عملکرد بسیار موثری داشت، دو موقعیت گلزنی خلق کرد و با پاس گلی که در دقیقه‌ی ۹۷ به پاتوسی داد، درخشش خود را تکمیل و زمینه ساز برد دلچسب آبی پوشان برابر طلایی پوشان اصفهانی شد، بردی که شیرینی اش از گز اصفهان هم برای آبی‌ها بیشتر بود. آمار منشا در بازی با سپاهان:۲۷ دقیقه حضور در میدان۱۱ لمس توپ۱ شوت در چهارچوب۲ پاس کلیدی۱ پاس گل
تابناکتابناک8 ماه قبل
گادوین منشا شنبه شب مهمان محمدحسین میثاقی و برنامه فوتبال برتر بود. در این برنامه دو جنجال اخیر مربوط به گادوین منشا در استقلال و پرسپولیس هم بررسی شد. جنجال انتقال منشا از پرسپولیس بهم استقلال و همچنین پنالتی دربی که گادوین منشا هم قصد داشت آن را بزند، اما در نهایت فرشید اسماعیلی آن را به بیرون فرستاد تا سرخپوشان برنده این بازی سرنوشت ساز شوند. در این میان، اما میثاقی تلاشی برای یافتن پاسخ سوالات جنجالی در این مورد و دقیق شدن در صبحت‌های منشا نداشت. به هر حال، میثاقی تلاشی برای باز کردن این مسئله در حضور منشا نداشت.
ایلناایلنا8 ماه قبل
سرخپوشان روز دهم فروردین دربی را بردند و روز پانزدهم هم برابر پیکان به یک برتری ارزشمند دست یافتند. آنها روز دهم فروردین دربی را بردند و روز پانزدهم هم برابر پیکان به یک برتری ارزشمند دست یافتند. به این ترتیب فاصله پرسپولیس با استقلال که در پایان سال ۹۷ فقط ۲ امتیاز بود، به ۷ امتیاز افزایش پیدا کرد. اگر از مشکلات مالی صرف نظر کنیم، در پرسپولیس فعلا همه چیز خوب است، غیر از مصاحبه عجیب‌وغریب امید عالیشاه که بعد از بازی با پیکان هواداران را شوکه کرد. این بازیکن که برابر پیکان هم به بازی گرفته نشد، در پایان دیدار گفت حرف‌های شنیدنی زیادی در مورد دلایل بازی نکردنش دارد که آخر فصل به زبان می‌آورد.
خبرآنلاینخبرآنلاین8 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ انتقال مستقیم بازیکنان بین سرخابی‌ها، جنجالی‌ترین فرم از جابه‌جایی در فوتبال ایران است. آخرین مصداق از این انتقال هم گادوین منشا بود؛ بازیکنی که بنا به ادعای شفر، خودش ضمن تماس با سرمربی استقلال خواهان حضور در جمع آبی‌پوشان شد. البته حضور منشا در استقلال حداقل تا اینجا مطلوب نبوده است. او که با اعتقاد ویژه مربی آلمانی بلافاصله فیکس شد، فعلا فقط یک گل به فولاد خوزستان زده است. بدشانسی مضاعف منشا، اوجگیری نسبی بودیمیر است که در بازی با پیکان یک پنالتی گرفت و یک پاس گل دیدنی داد.
ورزش۳ورزش۳8 ماه قبل
دوست صمیمی گادوین منشا در پیکان و پرسپولیس مدعی است او هیچ صحبتی پیش از حضور در استقلال با او نداشته و از آن پس با یکدیگر در ارتباط نیستند. وی درباره بازی با پیکان و پیروزی در این بازی می‌گوید: بازی خوبی بود و خدا را شکر که توانستیم برنده شویم. در هر بازی هر چند دقیقه به میدان رفتم هرچه در توان داشتم گذاشتم و مهم موفقیت تیم است نه اینکه من بازی کنم یا نکنم. دلیل نمیکت نشینی هم فکر می‌کنم به خاطر این است که چند بازی پشت سر هم داشتیم و فشار بازی‌ها زیاد بود. من وقتی از حضور منشا در استقلال باخبر شدم که آن را از طریق سایت‌ها و در خبرها خواندم و واقعا تعجب کردم.

استقلالی‌ها منشا را به رخ پرسپولیسی‌ها کشیدند/ صف‌های طولانی برای دریافت بلیت + تصاویر و فیلم‌ها

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین8 ماه قبل
*تعداد هواداران پرسپولیس نسبت به استقلالی‌ها بیشتر به نظر می‌رسد. *هواداران تیم استقلال با دادن شعار‌هایی حضور منشا در استقلال را به رخ پرسپولیسی‌ها کشیدند. *پلیس اسب‌سوار هم طبق روال بازی‌های گذشته برای تامین امنیت در اطراف ورزشگاه حضور دارد. *در ویدیو زیر می‌توانید از حال و هوای ورزشگاه آزادی پیش از دربی مطلع شوید. *صف‌های طولانی در گیت‌های ورزشگاه برای دریافت بلیت به وجود آمده و ازدحام جمعیت زیاد است.
تابناکتابناک8 ماه قبل
او نام گادوین منشا را در لیست مازاد باشگاه قرار داد تا بتواند بودیمیر مهاجم هموطنش را جایگزین او کند. شاید اگر او می‌دانست منشا راهی استقلال می‌شود حداقل تا پایان فصل آن تصمیم را نمی‌گرفت. در حال حاضر عملکرد منشا در استقلال و بودیمیر در پرسپولیس سخت زیر ذره‌بین اهالی فوتبال است. بدون تردید یکی از جذابیت‌های دربی ۸۹ حضور منشا در خط حمله استقلال است. بیانیه‌ای که شاید فقط انگیزه منشا را برای رویارویی با تیم سابقش بیشتر کرد.
تسنیمتسنیم8 ماه قبل
پرسپولیس در آخرین بازی خود در لیگ هم یک نیمه فوق‌العاده را مقابل سپیدرود داشت و با ۳ گل به رختکن رفت. استقلال به خارجی‌هایش می‌نازداستقلال که نیم فصل بدی را پشت سر گذاشته و حتی از جمع مدعیان خارج شده بود با چند خرید خارجی خوب حسابی اوج گرفت. بودیمیر یا منشا؟ برانکو یک تصمیم خبرساز و مهم را در نیم فصل اتخاذ کرد که هنوز برای خیلی‌ها جای تردید دارد. در حال حاضر عملکرد منشا در استقلال و بودیمیر در پرسپولیس سخت زیر ذره‌بین اهالی فوتبال است. بازیکنی که اخیرا مدعی شد راه رفتنش به استقلال با بخشیدن بخش عمده‌ای از طلبش به پرسپولیس هموار شد.
خبرآنلاینخبرآنلاین8 ماه قبل
چهار سال بعد در ابوظبی، درخشان نخستین بازی ملی اش را مقابل امارات تجربه کرد. با او درباره دربی، شرایط پرسپولیس و استقلال و تیم ملی امید گفت‌وگو کرده‌ایم. شرایط استقلال و پرسپولیس فقط در لیگ شبیه یکدیگر نیست. اصلا مهم نیست که پیش از این دربی پرسپولیس و استقلال چه نتایجی گرفته‌اند. *و درباره تیم ملی امید؛ فکر می‌کنید به المپیک راه پیدا می‌کنیم؟ امیدوارم تیم ملی امید در بازی‌های پیش رو نتایج بهتری بگیرد.
خبرآنلاینخبرآنلاین9 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ علیرضا بیرانوند رابطه خوبی با گادوین منشا دارد. به هر حال این دو در پرسپولیس همبازی بودند و حالا منشا در استقلال است. بیرانوند پیش از دربی در گفت و گو با خبرورزشی حرف جالبی زده است. او درباره منشا گفته است: «وحشتناک از شوت‌های او می‌ترسم.» این بازیکن همچنان گفته دوست داشت برانکو و کی روش را به هم نزدیک کند. گفت و گوی کامل بیرانوند را می‌توانید امروز در خبرورزشی بخوانید.
برترین‌هابرترین‌ها9 ماه قبل
بیرانوند و منشا در پرسپولیس همبازی بودند و حالا گادوین در استقلال است. این دو احتمالا در دربی با هم یک دوئل تماشایی خواهند داشت. خبرآنلاین: علیرضا بیرانوند رابطه خوبی با گادوین منشا دارد. به هر حال این دو در پرسپولیس همبازی بودند و حالا منشا در استقلال است. او درباره منشا گفته است: «وحشتناک از شوت‌های او می‌ترسم.» این بازیکن همچنان گفته دوست داشت برانکو و کی روش را به هم نزدیک کند.
خبر فوریخبر فوری9 ماه قبل
برای دیدن شوق و ذوق هواداران استقلال ار خریدهای جدید باشگاه باید استوری جایگاه هشتی‌های استادیوم آزادی را تماشا کنید. آنها در تمام بازی‌های استقلال به جز بازی با تراکتورسازی و الدحیل تاثیر خود را گذاشته‌اند و حالا دیگر کسی تردیدی ندارد مثلث آفریقایی استقلال می‌توانند این تیم را به موفقیت‌های بزرگی در لیگ برتر و در لیگ قهرمانان آسیا برسانند. او در این بازی در پیروزی ۲ بر صفر تیمش یک گل زد و یک سانترش با گل به خودی بازیکن پارس جنوبی همراه شد. بعد از این بازی آبی‌ها به مصاف ذوب آهن رفتند که پاتوسی در این بازی یک گل زد، یک پاس گل داد و ریباند شوتش را فرشید اسماعیلی به گل اول استقلال تبدیل کرد. ایسما، ۲ گل و یک پاس گلاسماعیل گونسالوس در زمان کمی که برای استقلال بازی کرده است به خوبی نشان داده که چه بازیکن با کیفیتی است.
ورزش۳ورزش۳9 ماه قبل
البته اگرچه منشا دراین بازی در گلزنی موفق نبود اما اسماعیل گونسالوس جور او را کشید و با دریبل بازیکن حریف و سانتر دقیقش پاس تک گل استقلال را به علی کریمی داد. آنها در تمام بازی‌های استقلال به جز بازی با تراکتورسازی و الدحیل تاثیر خود را گذاشته‌اند و حالا دیگر کسی تردیدی ندارد مثلث آفریقایی استقلال می‌توانند این تیم را به موفقیت‌های بزرگی در لیگ برتر و در لیگ قهرمانان آسیا برسانند. بعد از این بازی آبی‌ها به مصاف ذوب آهن رفتند که پاتوسی در این بازی یک گل زد، یک پاس گل داد و ریباند شوتش را فرشید اسماعیلی به گل اول استقلال تبدیل کرد. اما اوج بازی این بازیکن در بازی با فولاد بود جایی که به زیباترین شکل ممکن توانست با یک ضربه سرضرب دروازه حریف را باز کند. ایسما، ۲ گل و یک پاس گلاسماعیل گونسالوس در زمان کمی که برای استقلال بازی کرده است به خوبی نشان داده که چه بازیکن با کیفیتی است.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین9 ماه قبل
اعتمادآنلاین| مهرزاد معدنچی در خصوص عملکرد پرسپولیس در هفته‌های اخیر اظهار کرد: ‌ پس از باز شدن پنجره نقل و انتقالات و اضافه شدن چند بازیکن جدید به پرسپولیس، فضای جدیدی در تیم به وجود آمده و بازیکنان نیاز به زمان برای هماهنگی بیشتر دارند. اگر بازیکنان و مجموعه پرسپولیس از حواشی فاصله بگیرند، این تیم به دوران اوج و شرایط خوبش بازخواهدگشت. بازیکن سابق پرسپولیس و تیم ملی در ادامه خاطرنشان کرد: پرسپولیس در نیم‌فصل نخست بازی‌های زیباتری به نمایش می‎‌گذاشت، اما این امر طبیعی است، چرا که پرسپولیس بازیکنان خوبی جذب کرده‌ و انتظارات را افزایش داده، این امر روی تمام بازیکنان فشار آورده‌است. معدنچی در خصوص عملکرد خوب منشا در استقلال گفت: مقایسه عملکرد منشا در استقلال با دوران حضورش در پرسپولیس اشتباه است. مطمئنم که بازیکنان خارجی پرسپولیس در آینده شرایط بهتری خواهندداشت.
ایسناایسنا9 ماه قبل
بازیکن سابق پرسپولیس می‌گوید این تیم با گذر زمان و کسب هماهنگی بیشتر، می‌تواند عملکرد بهتری داشته باشد. اگر بازیکنان و مجموعه پرسپولیس از حواشی فاصله بگیرند، این تیم به دوران اوج و شرایط خوبش بازخواهدگشت. معدنچی در خصوص عملکرد خوب منشا در استقلال گفت: مقایسه عملکرد منشا در استقلال با دوران حضورش در پرسپولیس اشتباه است. بودیمیر نیز در دیدار اخیرش برابر صنعت نفت عملکرد بهتری از خود به نمایش گذاشت و پاس گل هم داد. وی در رابطه با محاکمه حسین هدایتی تصریح کرد: در حال حاضر دوست ندارم در مورد هدایتی صحبت کنم، به هر حال هدایتی زمانی به پرسپولیس کمک می‌کرد، اما امیدوارم مساله‌اش به زودی حل شود.
افکارنیوزافکارنیوز9 ماه قبل
افکارنیوز، به گزارشگادوین منشا، بازیکن جدید استقلال در گل‌های بازی ذوب‌آهن سهمی نداشت، اما دیروز شفر به شکلی ویژه از او تمجید کرد. *از بازی ذوب‌آهن شروع کنیم. *شفر در اظهار نظری گفته گل نمی‌زنی، اما خواسته‌هایش را در زمین اجرا می‌کنی. مطمئن باشید در ادامه با تمرینات بیشتر و هماهنگی بیشتر و روحیه‌ای که شفر به من می‌دهد در استقلال هم به اوج می‌رسم. بیشتر بخوانید: طلسم «گادوین منشا» در استقلال هم شکسته نشد

به انتهای لیست رسیدید