اخبار منچستر یونایتد - آخرین و مهم ترین اخبار منچستر یونایتد از خبرگزاری‌های ایران | خبری
منچستریونایتد

منچستریونایتد

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز3 ساعت قبل
به گزارش مشرق، لیونل مسی، فوق‌ستاره آرژانتینی تیم فوتبال بارسلونا از انتقال لائوتارو مارتینز به نیوکمپ حمایت می‌کند و قصد دارد در این راه به باشگاه کمک کند. مهاجم ملی‌پوش آرژانتینی تیم اینتر، بند فسخ قرارداد ۱۱۱ میلیون یورویی دارد و به نظر می‌رسد بارسا حاضر است این بند را فعال کند. البته او مشتریان دیگری از جمله منچستریونایتد دارد که همین کار را برای انجام انتقال او به بارسلونا سخت می‌کند. مارتینز در این فصل در ۱۶ بازی برای اینتر ۸ گل به ثمر رسانده است.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز4 ساعت قبل
به گزارش مشرق، کریستیانو رونالدو، فوق‌ستاره تیم فوتبال یوونتوس در صورت عدم قهرمانی این تیم در فصل جاری لیگ قهرمانان اروپا می‌تواند این تیم را در تابستان ترک کند. منچستریونایتد یا اسپورتینگ لیسبون می‌توانند مقاصد احتمالی این بازیکن باشند. البته این در شرایطی است که تیم‌های لیگ آمریکایی (MLS) هم به شدت علاقه‌مند به جذب رونالدو هستند. رونالدو در این فصل در ۱۰ بازی برای یوونتوس ۵ گل به ثمر رسانده است.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین5 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، لیونل مسی، فوق‌ستاره آرژانتینی تیم فوتبال بارسلونا از انتقال لائوتارو مارتینز به نیوکمپ حمایت می‌کند و قصد دارد در این راه به باشگاه کمک کند. مهاجم ملی‌پوش آرژانتینی تیم اینتر، بند فسخ قرارداد ۱۱۱ میلیون یورویی دارد و به نظر می‌رسد بارسا حاضر است این بند را فعال کند. البته او مشتریان دیگری از جمله منچستریونایتد دارد که همین کار را برای انجام انتقال او به بارسلونا سخت می‌کند. مارتینز در این فصل در ۱۶ بازی برای اینتر ۸ گل به ثمر رسانده است. بیشتر بخوانید: ناراحتی ویا از عدم حضور در لیگ جزیرهانتهای پیام/
ورزش ۱۱ورزش ۱۱5 ساعت قبل
ورزش ۱۱ - بحث خروج پل پوگبا از منچستریونایتد مدتهاست که مطرح شده و با صحبت‌های این بازیکن، به نظر می‌رسد رئال مادرید و یوونتوس جدی‌ترین گزینه‌های او در صورت جدایی از شیاطین سرخ باشند. اکنون نشریه توتواسپرت (نزدیک به باشگاه یوونتوس) گزارش داده که پل پوگبا ترجیح می‌دهد از بین دو باشگاه یوونتوس و رئال مادرید، یووه را برای ادامه فوتبال انتخاب کند. این گزارش، تجربه پوگبا در تورین و بازی برای بیانکونری در سال‌های ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۶ را دلیل چنین ترجیحی می‌داند. امید رئال مادرید برای جذب پوگبا، حضور زین الدین زیدان روی نیمکت باشگاه است؛ فردی که پوگبا عنوان کرده بود آرزوی کار با او را دارد. پوگبا در تابستان ۲۰۱۶ با انتقالی ۱۰۵ میلیون یورویی و شکستن رکورد گران‌ترین بازیکن تاریخ فوتبال از یوونتوس به منچستریونایتد پیوست.
برترین‌هابرترین‌ها6 ساعت قبل
خبرگزاری میزان: لیونل مسی، فوق‌ستاره آرژانتینی تیم فوتبال بارسلونا از انتقال لائوتارو مارتینز به نیوکمپ حمایت می‌کند و قصد دارد در این راه به باشگاه کمک کند. مهاجم ملی‌پوش آرژانتینی تیم اینتر، بند فسخ قرارداد ۱۱۱ میلیون یورویی دارد و به نظر می‌رسد بارسا حاضر است این بند را فعال کند. البته او مشتریان دیگری از جمله منچستریونایتد دارد که همین کار را برای انجام انتقال او به بارسلونا سخت می‌کند. مارتینز در این فصل در ۱۶ بازی برای اینتر ۸ گل به ثمر رسانده است.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین6 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، کریستیانو رونالدو، فوق‌ستاره تیم فوتبال یوونتوس در صورت عدم قهرمانی این تیم در فصل جاری لیگ قهرمانان اروپا می‌تواند این تیم را در تابستان ترک کند. منچستریونایتد یا اسپورتینگ لیسبون می‌توانند مقاصد احتمالی این بازیکن باشند. البته این در شرایطی است که تیم‌های لیگ آمریکایی (MLS) هم به شدت علاقه‌مند به جذب رونالدو هستند. رونالدو در این فصل در ۱۰ بازی برای یوونتوس ۵ گل به ثمر رسانده است. بیشتر بخوانید: کین شایعات بازگشت به ایتالیا را تکذیب کردانتهای پیام/
برترین‌هابرترین‌ها7 ساعت قبل
خبرورزشی: باشگاه منچستریونایتد برای اینکه کریس اسمالینگ را دائمی به رم بفروشد شرطی عجیب گذاشته است. روزنامه «میرر» خبر داد، باشگاه رم بعد از عملکرد خوب کریس اسمالینگ خواهان دائمی کردن قرارداد او شده است. با این حال باشگاه منچستریونایتد پیشنهاد داده در صورتی اسمالینگ را دائمی می‌فروشند که با نیکولو زانیولو معاوضه شود. زانیولو ۲۰ ساله این روز‌ها یکی از برترین بازیکنان فوتبال ایتالیاست و با درخشش در ترکیب جالوروسی در تیم ملی ایتالیا هم تبدیل به مهره‌ای قابل اتکا شده. شاید باشگاه رم راضی به فروش زانیولو شود، اما قطعا اختلاف مبلغ فروش او با مبلغ خرید اسمالینگ زیاد خواهد بود.
برترین‌هابرترین‌ها8 ساعت قبل
طرفداریطرفداری9 ساعت قبل
طرفداری- به گفته ژوزه مورینیو، اد وودوارد انتصاب او به عنوان سرمربی جدید تاتنهام را تبریک گفته است. اما آقای خاص می‌گوید وودوارد یکی از چندین همکار قبلی او است که به تازگی برایش پیام تبریک ارسال کرده‌اند. ۷۰۰ پیام به دستم رسید ولی فقط فرصت پاسخ دادن به ۲۰۰ مورد آن‌ها را داشتم. همیشه عقیده داشتم که در این یازده ماه وقتم را هدر ندادم. تاتنهام آخرین بار در سال ۱۹۶۱ قهرمان لیگ شد ولی مورینیو امیدوار است در فصل آینده چنین دستاوردی، دست یافتنی شود.
روزنوروزنو9 ساعت قبل
عملکرد آن‌ها در لیگ قهرمانان اروپا، اما بسیار ناامیدانه بوده است؛ زیدان و تیمش در لیگ قهرمانان اروپا اختلاف ۵ امتیازی با پی‌اس‌جی صدرنشین دارند و فعلا نشان داده‌اند تیمی نیستند که از آن‌ها به عنوان آقای اروپا نام برده شود. آن‌ها هر ساله تقریبا در لیگ فرانسه حرف اول را می‌زنند و خیلی‌وقت است اولویت‌شان را بردن لیگ قهرمانان اروپا گذاشته‌اند. خود توخل خیلی خوب می‌داند اگر چنین سناریویی دوباره تکرار شود و پاریس نتواند گام مهمی در لیگ قهرمانان اروپا بردارد، قطعا اخراج می‌شود. بایرن‌مونیخ؛ احتمال حضور ۵ از ۵اگرچه در ماه‌های گذشته زیاد صحبت از حضور پوچتینو در بایرن‌مونیخ نبوده ولی حالا بسیاری عقیده دارند این مربی، به عنوان مربی بعدی بایرن‌مونیخ به زودی معرفی می‌شود. اگرچه بایرنی‌ها در لیگ قهرمانان اروپا ۷ بر ۲ تاتنهام پوچتینو را خرد کرده‌اند ولی آن‌ها می‌دانند این مربی قابلیت‌های بسیار زیادی دارد که وقت استفاده کردن از آن است.
طرفداریطرفداری10 ساعت قبل
طرفداری- اوله گونار سولسشر در کنفرانس مطبوعاتی خود قبل از بازی شفیلد یونایتد-منچستریونایتد در هفته سیزدهم لیگ برتر حضور یافت. نزدیک شدن به تاپ فورفاصله واضحی بین تاپ فور و چندین تیم وجود دارد؛ حالا همه چیز به ثبات بر می‌گردد. هنوز چند هفته‌ای کار دارد اما امیدوار هستیم او را در سال ۲۰۱۹ ببینیم. آیا رسیدن به تاپ فور همچنان امکان پذیر است؟ باید به رتبه‌های بالاتر در جدول فکر کنیم. پیشرفت دین هندرسون در شفیلد یونایتدخیلی خوشحالم که جلوی ما بازی نمی‌کند.
تسنیمتسنیم10 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم، به دنبال اخراج مائوریسیو پوچتینو از مربیگری تیم فوتبال تاتنهام شایعاتی مبنی بر احتمال استخدام شدن او به عنوان جانشین اولگنار سولسشایر سرمربی منچستریونایتد منتشر شد. من روی کارم در منچستریونایتد تمرکز دارم و سعی می‌کنم تا جایی که ممکن است آن را درست انجام دهم. سولسشایر با ابراز تأسف بابت اخراج پوچتینو و استقبال بابت بازگشت مورینیو به لیگ برتر انگلیس، ادامه داد: قطعا بازگشت ژوزه اتفاق خوبی است به خصوص برای شما خبرنگاران و البته برای من چون از حالا به بعد شما می‌توانید به موضوع‌‌های دیگری هم بپردازید. بابت اخراج مائوریسیو هم متأسفم. همیشه وقتی یکی از همکارانم اخراج می‌شود، به خصوص اگر آن فرد آدم خوبی باشد و این اتفاق هم قبل از کریسمس رخ دهد، ناراحت کننده است.
همشهریهمشهری11 ساعت قبل
آندره اونانا - کشور / باشگاه: کامرون / آژاکس - سن: ۲۳* مدافعان وسط۱. ویرژیل فن دایک - کشور / باشگاه: هلند/ لیورپول- سن: ۲۸۲. میلان اشکرینیار – کشور باشگاه: اسلواکی / اینتر – سن: ۲۴* مدافعان راست۱. ترنت الکساندر آرنولد – کشور / باشگاه: انگلیس / لیورپول – سن: ۲۱۲. آرون ون بیساکا – کشور / باشگاه: انگلیس / منچستر – سن: ۲۱* مدافعان چپ۱. اندی رابرتسون – کشور / باشگاه: اسکاتلند / لیورپول – سن: ۲۵۲. نیکولاس تالیافیکو – کشور / باشگاه: آرژانتین / آژاکس / سن: ۲۷* هافبک‌های دفاعی۱. انگولو کانته – کشور / باشگاه: فرانسه / چلسی – سن: ۲۸۲. برونو فرناندز – کشور / باشگاه: پرتغال / اسپورتینگ لیسبون – سن: ۲۵* وینگرها۱. رحیم استرلینگ – کشور / باشگاه: انگلیس / منچسترسیتی – سن: ۲۴۲.

برادرهای ناکام فوتبالیستهای مشهور؛ زیر سایه داداش!

3+
روزنوروزنو11 ساعت قبل
فوتبالیفوتبالی11 ساعت قبل
پایگاه خبری فوتبالی- سران باشگاه بارسلونا از حالا در حال بررسی گزینه‌های مختلف برای تقویت تیمشان در بازار تابستانی در سال ۲۰۲۰ هستند و چندین گزینه جذاب را مدنظر دارند. گزینه‌های مدنظر بارسا برای تقویت رختکن تیم در تابستان بدین ترتیب خواهد بود: مدافعان راست مدنظر بارسا: کیمیش و کلوسترمانبارسا در سمت راست معضلاتی دارد. او در زمان انریکه به سمت راست منتقل شد و با والورده حضور در خط میانی را نیز تجربه کرده است. سومین مدافع راست بارسا موسی واگه سنگالی است که چندان مورد اعتماد والورده قرار ندارد. بازیکنان خط میانی مدنظر بارسا: ویلیان و فابیان روئیزاین خط شلوغ‌ترین بخش بارسلونا محسوب می‌شود.
روزنوروزنو12 ساعت قبل
بی‌اعتمادیبی‌شک هواداران تاتنهام از جدایی پوچتینو خوشحال نیستند. ترس کاملا قابل درک است، چراکه برخی فکر می‌کنند تیم با جدایی پوچتینو ممکن است به دوران قبل از او بازگردد. تفکر مورینیواز دیگر نگرانی‌ها بعد از معرفی ژوزه مورینیو این است که او تاتنهام را برای خودش سکوی پرتاب ببیند. هواداران تاتنهام امیدوارند لوی برای آینده تیمش برنامه روشنی داشته باشد و فقط برای شهرت، آقای‌خاص را استخدام نکرده باشد. ایده‌های تازهاینکه مدت‌ها فلسفه باشگاه تاتنهام کار با جوان‌ها (چه مربی و چه بازیکن) بوده، قابل تحسین است.
ورزش ۱۱ورزش ۱۱12 ساعت قبل
اختصاصی | ژوزه مورینیو به طور رسمی هدایت باشگاه تاتنهام را برعهده گرفت. ورزش ۱۱ - ژوزه مورینیو صبح امروز به طور رسمی به عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال تاتنهام معرفی شد و تا پایان فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ هدایت اسپرز را برعهده خواهد داشت. ژوزه مورینیوآقای خاص در حالی جانشین مائوریسیو پوچتینو شد که تاتنهام هنوز از جزئیات قرارداد او رونمایی نکرده است. نشریه انگلیسی «دیلی‌میل» گزارش داد دستمزد مورینیو در تاتنهام ۱۵ میلیون پوند خواهد بود، این در حالی است که حقوق پوچتینو در این تیم ۸٫۵ میلیون پوند در سال بود. باشگاه تاتنهام در پی تداوم نتایج ضعیف، مائوریسیو پوچتینو را از سمت سرمربیگری اسپرز اخراج کرد.

گزینه‌های جذاب برای بارسلونای رویایی ۲۰۲۰

3+
ورزش۳ورزش۳12 ساعت قبل
ایسناایسنا12 ساعت قبل
سرمربی منچستریونایتد بازگشت مورینیو به لیگ برتر را خبری خوب برای این لیگ دانست. به گزارش ایسنا و به نقل از تایمز، بعد از اخراج مائوریتسیو پوچتینو از تیم فوتبال تاتنهام، اکنون همه نگاه‌ها به اوله گنار سولسشایر است که ممکن است قربانی بعدی مربی‌های لیگ برتری باشد. تغییر یک مربی در یک باشگاه به باشگاه دیگر ارتباطی ندارد و من با مسوولان باشگاه صحبت کردم که چطور یونایتد می‌تواند پیشرفت کند. او درباره بازگشت مورینیو به لیگ برتر گفت: بازگشت مورینیو به لیگ برتر خوب است ولی خب از این که یک مربی مثل پوچتینو قبل از کریسمس شغل خود را از دست می‌دهد ناراحت کننده است. سرمربی منچستریونایتد هم‌چنین ابراز امیدواری کرد تیمش بتواند در ادامه نتایج خوبی در لیگ برتر به دست بیاورد و بتواند سهمیه لیگ قهرمانان را در این فصل برای شیاطین سرخ به ارمغان بیاورد.
ورزش۳ورزش۳13 ساعت قبل
به گزارش «ورزش سه»، سولسشر در پاسخ به خبرنگاران درباره احتمال حضور پوچتینو به جای او در یونایتد گفت: این موضوع به هیچ عنوان مرا آزار نمی‌دهد؛ من بهترین شغل جهان را دارم و فرقی نمی‌کند شما شغلی داشته باشید یا نه، منچستر همیشه رویایی است؛ بنابراین هیچ اهمیتی ندارد که گوشه و کنار چه اتفاقی رخ می‌دهد. وی ادامه داد: باید روی کارم در منچستریونایتد تمرکز کنم و به بهترین شکل ممکن آن را انجام دهم؛ با «اد وودوارد» رییس باشگاه در رابطه با اینکه چگونه می‌توان به پیشرفت باشگاه کمک کرد، صحبت کرده‌ام و اگر سایر تیم‌ها سرمربیان خود را عوض کنند، هیچ تاثیری روی برنامه‌های ما ندارد. سولسشر در ادامه به «ژوزه مورینیو» به عنوان جانشین پوچتینو اشاره کرد و در رابطه با دیدار خانگی یونایتد مقابل تاتنهام در چهارم دسامبر، تاکید کرد: خوب است که خوزه برگشته به ویژه برای شما (خبرنگاران) و شاید برای من؛ بنابراین شما می‌توانید راجع به او بنویسید و حرف بزنید؛ شما خوزه را دوست دارید و قرار است منظره و سیرک خوبی برای شما راه بیفتد. از سوی دیگر، برای مائوریتسیو ناراحتم؛ اینکه یکی از همکاران شما در آستانه کریسمس و سال نو شغل خود را از دست دهد، همیشه ناراحت کننده است؛ برای او بهترین‌ها را آرزو دارم. یونایتدها از ۶ بازی اخیر خود در پنج دیدار به پیروزی رسیده و امیدوارند تا در دیدار مقابل شفیلدیونایتد که یکشنبه هفته پیش رو برگزار می‌شود، این روند را ادامه دهند.
خبر فوریخبر فوری14 ساعت قبل
هافبک نیمکت‌نشین منچستریونایتد به دنبال جدایی از این تیم و حضور در اتلتیکومادرید است. نمانیا ماتیچ روزهای خوبی را با منچستر یونایتد تجربه نمی‌کند. منابع نزدیک به هافبک ۳۱ ساله به ساکرنت اعلام کردند ماتیچ تمایل زیادی به جدایی از یونایتد و پیوستن به اتلتیکومادرید دارد. ماتیچ در سال ۲۰۱۷ از چلسی خریده شد و عملکرد خوبی در یونایتد داشته است و در روزهای اخیر میلان ایتالیا نیز نام خود را به عنوان مشتری این بازیکن مطرح کرده است. به نظر می‌رسد اولین خروجی یونایتد در زمستان این هافبک صربستانی باشد که دوست ندارد نیمکت نشین باقی بماند.
فارسفارس15 ساعت قبل
سرمربی پرتغالی و جدید تاتنهام درخواست‌های خود را به سران باشگاه انگلیسی ارائه داد. به گزارش خبرگزاری فارس، نشریه «میرر» انگلیس خبر داد که ژوزه مورینیو درخواست‌های خود را به سران تاتنهام ارائه کرد. البته مورینیو در صورت موفق نشدن به ماندگاری فرتونگن و الدرویرلد به مسئولان باشگاه تاتنهام اعلام کرده که باید روبن دیاز، بازیکن بنفیکا را جذب کنند. سرمربی پرتغالی برای تقویت خط میانی تیمش نیز درخواست کرده تا برونو فرناندز از اسپورتینگ و ماتیچ از منچستر یونایتد را به خدمت بگیرند. سران باشگاه انگلیسی با وجود موفقیت‌های زیادی که به همراه این سرمربی آرژانتینی در ۵ سال گذشته داشتند اما او را برکنار کردند.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین17 ساعت قبل
اعتمادآنلاین|‌ به نقل از سان، نمانیا ماتیچ روزهای خوبی را با منچستر یونایتد تجربه نمی‌کند. باشگاه اتلتیکومادرید برای تقویت خط هافبک تیمش به سراغ این بازیکن رفته است و قصد دارد او را در زمستان و حتی تابستان آینده به خدمت بگیرد. منابع نزدیک به هافبک ۳۱ ساله به ساکرنت اعلام کردند ماتیچ تمایل زیادی به جدایی از یونایتد و پیوستن به اتلتیکومادرید دارد. ماتیچ در سال ۲۰۱۷ از چلسی خریده شد و عملکرد خوبی در یونایتد داشته است و در روزهای اخیر میلان ایتالیا نیز نام خود را به عنوان مشتری این بازیکن مطرح کرده است. به نظر می‌رسد اولین خروجی یونایتد در زمستان این هافبک صربستانی باشد که دوست ندارد نیمکت نشین باقی بماند.
ایسناایسنا17 ساعت قبل
هافبک نیمکت‌نشین منچستریونایتد به دنبال جدایی از این تیم و حضور در اتلتیکومادرید است. به گزارش ایسنا و به نقل از سان، نمانیا ماتیچ روزهای خوبی را با منچستر یونایتد تجربه نمی‌کند. منابع نزدیک به هافبک ۳۱ ساله به ساکرنت اعلام کردند ماتیچ تمایل زیادی به جدایی از یونایتد و پیوستن به اتلتیکومادرید دارد. ماتیچ در سال ۲۰۱۷ از چلسی خریده شد و عملکرد خوبی در یونایتد داشته است و در روزهای اخیر میلان ایتالیا نیز نام خود را به عنوان مشتری این بازیکن مطرح کرده است. به نظر می‌رسد اولین خروجی یونایتد در زمستان این هافبک صربستانی باشد که دوست ندارد نیمکت نشین باقی بماند.
ورزش۳ورزش۳17 ساعت قبل
ژوزه مورینیو، سرمربی جدید تاتنهام، در اولین حضور در تمرینات این تیم، در یک سخنرانی احساسی برای بازیکنان، خودش را یکی از آنها توصیف کرد. تاتنهام که فصل قبل با مائوریسیو پوچتینو به فینال لیگ قهرمانان رسید، این فصل نتایج ضعیفی در لیگ برتر کسب کرد و اکنون ۲۰ امتیاز با لیورپول صدرنشین فاصله دارد. در چنین شرایطی، مورینیو امیدوار است که با ایجاد رابطه‌ای دوستانه با بازیکنان تاتنهام، این تیم را به جمع چهار تیم اول لیگ برتر برساند. او در اولین صحبت هایش در تمرینات گفت: «من پدر شما خواهم بود، دوست شما یا حتی نامزدتان … هرچیزی که شما بخواهید!» تاتنهام سومین تیم مورینیو در لیگ برتر است و بسیاری معتقدند این آخرین شانس او برای کار در یک باشگاه بزرگ در فوتبال اروپاست و در صورتی که او نتواند در تاتنهام موفق شود، باید ادامه دوران حرفه‌ای اش را در تیم‌های ملی دنبال کند.
عصر ایرانعصر ایران18 ساعت قبل
این مقصود در تلویزیون ایران با برنامه‌هایی چون «دو قدم مانده به صبح» محمد صالح علا از شبکه ۴ یا «رادیو هفت» رفیق خودمان منصور ضابطیان، حاصل می‌آمد و غالب اوقات با همان ۹۰ عادل فردوسی‌پور. چون لذت زندگی را در آن جاری می‌کرد و تنها فوتبال نبود. فوتبال ۱۲۰ پنج شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۸ یک برنامۀ استاندارد و واقعا جذاب بود. حجازی هم البته به باشگاه بازگشت اما دیر و با فراز و نشیب‌های مربی‌گری دست و پنجه نرم می‌کرد. (اگر دوباره گریزی بخواهم به معقولات بزنم باید بگویم برخی تنها پای سفرۀ آماده نشستن و دست رنج دیگران را خوردن بلدند.
فوتبالیفوتبالی19 ساعت قبل
پایگاه خبری فوتبالی - هافبک نیمکت‌نشین منچستریونایتد به دنبال جدایی از این تیم و حضور در اتلتیکومادرید است. به گزارش فوتبالی به نقل از سادس و به نقل از سان، نمانیا ماتیچ روزهای خوبی را با منچستر یونایتد تجربه نمی‌کند. باشگاه اتلتیکومادرید برای تقویت خط هافبک تیمش به سراغ این بازیکن رفته است و قصد دارد او را در زمستان و حتی تابستان آینده به خدمت بگیرد. منابع نزدیک به هافبک ۳۱ ساله به ساکرنت اعلام کردند ماتیچ تمایل زیادی به جدایی از یونایتد و پیوستن به اتلتیکومادرید دارد. به نظر می‌رسد اولین خروجی یونایتد در زمستان این هافبک صربستانی باشد که دوست ندارد نیمکت نشین باقی بماند.
برترین‌هابرترین‌ها19 ساعت قبل
خبرگزاری ایسنا: هافبک نیمکت‌نشین منچستریونایتد به دنبال جدایی از این تیم و حضور در اتلتیکومادرید است. به نقل از سان، نمانیا ماتیچ روزهای خوبی را با منچستر یونایتد تجربه نمی‌کند. منابع نزدیک به هافبک ۳۱ ساله به ساکرنت اعلام کردند ماتیچ تمایل زیادی به جدایی از یونایتد و پیوستن به اتلتیکومادرید دارد. ماتیچ در سال ۲۰۱۷ از چلسی خریده شد و عملکرد خوبی در یونایتد داشته است و در روزهای اخیر میلان ایتالیا نیز نام خود را به عنوان مشتری این بازیکن مطرح کرده است. به نظر می‌رسد اولین خروجی یونایتد در زمستان این هافبک صربستانی باشد که دوست ندارد نیمکت نشین باقی بماند.

برترین دروازه‌بانان تاریخ انگلیس +تصاویر

6+
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین21 ساعت قبل
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 روز قبل
به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، براساس گزارش‌ها، ژوزه مورینیو پس از ورود به تیم فوتبال تاتنهام، به دنبال جذب برونو فرناندز در ژانویه است. این بازیکن پرتغالی در تابستان جزو اهداف نقل و انتقالاتی ۲ باشگاه منچستریونایتد و تاتنهام بود، اما در کمال نباوری هیچ کدام از آن‌ها نتوانستند فرناندز را جذب کنند. مورینیو که صبح روز چهارشنبه به عنوان سرمربی اسپرز منصوب شد، اما با این حال به نظر می‌رسد در حال تهیه برنامه‌هایی برای حضوری فعال در بازار زمستانی است. طبق گزارش‌های رسیده از سراسر پرتغال، مورینیو علاقه دارد فرناندز را به شمال لندن بیاورد. اگر روزی مجبور به رفتن از اسپورتینگ شوم، سعی می‌کنم خاطرات خوبی را از خودم در این تیم بر جای بگذارم.

به انتهای لیست رسیدید

منچستریونایتد

باشگاه فوتبال منچستر یونایتد (به انگلیسی: Manchester United Football Club) یکی از باشگاه‌های حرفه‌ای فوتبال در لیگ برتر فوتبال انگلستان است. این باشگاه در سال ۱۸۷۸، با نام باشگاه فوتبال نیوتون هیث (به انگلیسی: Newton Heath LYR Football Club) تأسیس شد. در سال ۱۹۰۲، نام این باشگاه به منچستر یونایتد تغییر یافت و در سال ۱۹۱۰، ورزشگاه الدترافورد به عنوان ورزشگاه خانگی این تیم انتخاب شد. منچستر یونایتد در فصل ۱۷–۲۰۱۶ با درآمد ۶۷۶٫۳ میلیون یورویی، پردرآمدترین باشگاه فوتبال در دنیا و در سال ۲۰۱۷ با ارزشی معادل ۲٫۸۶ میلیارد پوند، باارزش‌ترین باشگاه فوتبال جهان شد. تا اکتبر ۲۰۱۸، برند منچستر یونایتد با ۱٫۵۵ بیلیون یورو ارزش، باارزش‌ترین برند فوتبالی است. این باشگاه از پرطرفدارترین تیم‌های جهان به حساب می‌آید. بعد از عرضهٔ سهام این تیم در بورس لندن در سال ۱۹۹۱، مالکوم گلیزر در مهٔ ۲۰۰۵ با مبلغی بالغ بر ۸۰۰ میلیون پوند باشگاه را خرید. در اوت ۲۰۱۲، عرضه اولیه سهام باشگاه در بازار بورس نیویورک انجام گرفت. ویکی‌پدیا