اخبار منچستر یونایتد - آخرین و مهم ترین اخبار منچستر یونایتد از خبرگزاری‌های ایران | خبری
منچستر یونایتد

منچستر یونایتد

نودنود2 ساعت قبل
پاس جورجینیو از میانه‌های میدان در عمق دفاع تاتنهام به ژیرو رسید اما کنترل ضعیف ژیرو، زاویه او را برای ضربه زدن بسته‌تر کرد. ضربه پای راست بارکلی نیز به تیر عمودی دروازه اصابت کرد و در برگشت دوباره به ژیرو رسید. (۱۰ گل، ۱۴ پاس گل) پس از گل نخست تاتنهام برای لحظاتی بازی را به دست گرفت اما نتوانست خطر قابل ملاحظه‌ای را روی دروازه چلسی ایجاد کند. این مسابقه در نهایت با برتری ۲-۱ چلسی به پایان رسید تا فرانک لمپارد به فاصله ۲ ماه، ژوزه مورینیو را دبل کرده باشد. چلسی با این پیروزی ۴۴ امتیازی شد و با تثبیت جایگاه چهارم، اختلاف خود با تاتنهام رده پنجمی را به ۴ امتیاز رساند.
طرفداریطرفداری11 ساعت قبل
طرفداری- سالومون می‌گوید در پنجره نقل و انتقالات زمستانی تا آستانه انتقال به اولدترافورد پیش رفته است. البته این مهاجم ۳۰ ساله هم پس از شنیدن خبر انتقال اودیون ایگالو به منچستریونایتد متوجه شد که راهی تئاتر رویاها نخواهد شد. لینک شدن به منچستریونایتد بسیار ارزشمند است چون آن‌ها تاریخی غنی دارند و قطعا عملکرد من در لیگ برتر به حدی خوب بوده است که نظر آن‌ها را جلب کند. کار به جایی نرسید که پیشنهادی یا چیزی ارائه شود ولی به نظرم خیلی نزدیک بود. زمانی که از این مهاجم ونزوئلایی سوال شد آیا محقق نشدن این انتقال باعث ناامیدی او شده است، پاسخ داد:
تسنیمتسنیم11 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم، ژوزه مورینیو قرار گرفتن تاتنهام تحت هدایتش در جمع ۴ تیم بالای جدول در پایان فصل جاری لیگ برتر انگلیس را موفقیت بزرگتری از دوم شدن با منچستریونایتد در فصل ۱۸-۲۰۱۷ می‌داند. با این حال او معتقد است که تا به امروز، نایب قهرمانی با شیاطین سرخ بهترین فصل دوران مربیگری او را رقم زده است، حتی بهتر از فصولی که با پورتو و اینتر فاتح لیگ قهرمانان اروپا شد. مورینیو در پاسخ به این سؤال که آیا اگر با تاتنهام سهمیه لیگ قهرمانان اروپا کسب کند، برای او دستاورد بهتری نسبت به نایب قهرمانی‌اش در منچستریونایتد محسوب می‌شود، گفت‌: در شرایط فعلی؟ بله. بدون آنها اگر سهمیه لیگ قهرمانان بگیریم، از نایب قهرمانی‌ام با منچستریونایتد دستاورد بزرگتری کسب کرده‌‌ایم، البته این دستاورد من نیست، دستاورد کل تیم است. تنها تفاوت این بازی با بازی‌های دیگر این است که بعد از این بازی من پیاده از استادیوم تا خانه‌ام می‌روم.
ورزش۳ورزش۳14 ساعت قبل
اما در تاتنهام، ژوزه مورینیو به طور کلی تغییر رویه داده و معمولا کنفرانس‌های مطبوعاتی رفتاری او با حالت شوخی و خنده برگزار می‌شود. ژوزه مورینیو بارها در طی این نشست با تمام وجود خندیده و حتی برای لحظاتی به قدری نمی‌تواند خنده هایش را کنترل کند که توان پاسخ دادن به سوالات را ندارد. این ژوزه مورینیو، این روزها تفاوت فاحشی با گذشته دارد. خبرنگار: در مورد شرایط هری کین اخبار جدیدی وجود ندارد؟ مورینیو: خبر جدید اینکه بله، شرایط او خوب به نظر می‌رسد. خبرنگار: شرایط دله آلی چگونه است؟ چون ما دیدیم که …. مورینیو دوباره خندیده و می‌گوید: خدای من، گری (خبرنگار) تو دوست من هستی.
روزنوروزنو1 روز قبل
مارکوس راشفورد چندی پیش و در بازی دور سوم منچستر‌یونایتد در جام حذفی انگلیس به عنوان یار تعویضی در نیمه دوم وارد زمین شد اما تنها ۱۵ دقیقه بعد دچار مصدومیت شد و زمین مسابقه را ترک کرد. اوله گنار سولسشر بعد از مصدومیت راشفورد تایید کرد که او ۶ هفته دور از میادین خواهد بود و بخش مهمی از فرصت را از دست می‌دهد. با این وجود اما اوله گنار سولسشر در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی تیمش در لیگ اروپا مقابل کلوب بروژ صحبت‌های متفاوتی را درباره مصدومیت راشفورد مطرح کرد. با این وجود اگر مصدومیت راشفورد به اندازه کافی بهبود پیدا نکند، قطعا به یورو نخواهد رفت. سولسشر در ادامه پیرامون فشردگی بازی‌های منچستر یونایتد نیز گفت: " ما در ۲۱ روز هفت بازی داریم که از دوشنبه شروع می‌شود و مقابل سیتی پایان می‌یابد.
روزنوروزنو1 روز قبل
رئال مادرید در تابستان برای تقویت خط هافبک به دنبال ستاره فرانسوی منچستریونایتد یعنی پل پوگبا بود اما نهایتا این انتقال به دلیل راضی نشدن سران شیاطین سرخ منتفی شد. بعد از منتفی شدن حضور پوگبا در رئال مادرید، شایعات درباره احتمال پیوستن ستاره جوان آژاکس به این تیم قوت گرفت. با این وجود دنی فن دبیک که یکی از مهم‌ترین ارکان موفقیت آژاکس در فصل ۱۹-۲۰۱۸ بود، نهایتا در تیم هلندی ماندگار شد. بسیاری دلیل منتفی شدن انتقال فن دبیک به رئال را راضی نشدن زیدان تلقی کرده بودند. با این وجود اما امروز نشریه مارکا مدعی شد که دو باشگاه آژاکس و رئال مادرید به طور کامل برای انتقال فن دبیک به سانتیاگو برنابئو توافق کرده‌اند و تنها اعلام رضایت زیدان مانده تا این انتقال به شکل رسمی نهایی شود.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز1 روز قبل
۴-پاپی جیلوبوجی (چلسی) شوک روز پایانی نقل و انتقالات تابستان ۲۰۱۵، پیوستن پاپی جیلوبوجی مدافع ۲۷ ساله نانت به چلسی با قراردادی ۲٫۷ میلیون پوندی بود. جیلوبوجی سنگالی در ژانویه ۲۰۱۶ با قراردادی قرضی به وردربرمن پیوست و در تابستان ۲۰۱۶، با امضای قراردادی ۴ ساله با ساندرلند به دوران حضور خود در چلسی به شکلی رسمی پایان داد. بندتنر در آخرین بازی فصل و زمانی که قهرمانی یوونتوس در سری آ مسجل شده بود در دقیقه ۷۴ به زمین آمد و در جریان شکست ۳-۲ برابر سمپدوریا به میدان رفت. ۲-به‌به (منچستریونایتد) در آگوست ۲۰۱۰ و در شرایطی که تنها یک ماه از حضور به‌به در گیمارش می‌گذشت، او با انتقالی عجیب به منچستریونایتد پیوست. ۱-ژولین فائوبر (رئال مادرید) به دلایلی که هنوز بر هیچ کس روشن نشده، ژولین فائوبر در آخرین روز پنجره نقل و انتقالاتی ژانویه ۲۰۰۹ با قراردادی قرضی تا پایان فصل از وستهم یونایتد به رئال مادرید پیوست.
طرفداریطرفداری1 روز قبل
شرایط بازی در اینجا دشوار بود و زمین تقریبا مثل چمن مصنوعی شده بود. کمی آشفتگی وجود داشت و زمین و توپ نیز کار را سخت‌تر کرده بود. بازی با این توپ متفاوت و دشوار است اما شرایط برای هر دو تیم یکسان بود. تا قبل از گل، او روز چندان خوبی را پشت سر نگذاشته بود و در جریان بازی قرار نداشت. دوباره باید یکشنبه بازی کنیم بنابراین نباید فقط به یک بازی فکر کرد و باید تصور کلی‌تری داشت.
نودنود1 روز قبل
دور رفت مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ اروپا برگزار شد. به گزارش وبسایت نود، پنج شنبه شب دور رفت مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ اروپا برگزار شد. در مهمترین بازی‌ها منچستریونایتد در خانه بروژ به تساوی ۱-۱ رضایت داد و آرسنال هم با یک گل در خانه المپیاکوس پیروز شد. تک گل یونایتد را مارسیال بثمر رساند و لاکازت هم در دقیقه ۸۱ تک گل تیم آرسنال را زد. در دیگر بازی مهم تیم اینتر با دو گل در خانه لودوگورتس به پیروزی رسید.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 روز قبل
به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، دیمیتار برباتوف مهاجم بلغارستانی اسبق منچستریونایتد در مورد تقابل رئال و منچسترسیتی در دور رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا اظهار داشت: محرومیت منچسترسیتی قطعا روی ذهن این بازیکنان تاثیر می‌گذارد. در طول بازی سعی می‌کنند که حریف را کنترل کنند، اما در روز‌های قبل از بازی به چیز‌های دیگری فکر خواهند کرد. وی افزود: شاید محرومیت دو ساله سیتی انگیزه‌ای برای قهرمانی چمپیونزلیگ در این فصل باشد. برباتوف تصریح کرد: محرومیت قطعا حس خوبی بین بازیکنان ایجاد کرده است. البته بازیکنان فقط بازی می‌کنند و نقشی در امور مدیریتی ندارند.
طرفداریطرفداری1 روز قبل
طرفداری- ۱۶ بازی در دور رفت مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ اروپا برگزار شد. تساوی منچستریونایتد و بروخه، باعث شد که کار صعود شیاطین سرخ به دور یک هشتم نهایی، به بازی برگشت، در اولدترافورد کشیده شود. در یکی از مهمترین بازی‌ها هم، اینتر به مصاف لودوگورتس رفت و با نتیجه ۲-۰ پیروز شد تا راهش را برای صعود به دور بعدی، هموار کند. آرسنال با شکست المپیاکوس در یک دیدار خارج از خانه، توانست تا حدوی، خیالش را بابت صعود به مرحله بعدی رقابت‌ها، راحت کند. رم با پیروزی مقابل خنت، توانست نیمی از مسیر صعود به مرحله بعدی را طی کند.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل
مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ اروپا پنجشنبه شب با برگزاری هشت دیدار آغاز شد و اینتر و ختافه توانستند با پیروزی بازی‌های خود را به پایان رساندند. در یکی از بازی‌های مهم منچستریونایتد به مصاف بروخه رفت و دو تیم به تساوی یک بر یک دست یافتند. ابتدا امانوئل دنیس دروازه یونایتد را باز کرد اما آنتونی مارسیال در دقیقه ۳۶ نتیجه را برابر کرد. اینتر با پیروزی دو بر صفر برابر لودوگورتس یک نتیجه خوب خارج از خانه کسب کرد. ختافه با دو گل آژاکس را شکست داد و یک پیروزی ارزشمند در خانه خود کسب کرد.
وانانیوزوانانیوز1 روز قبل
لیگ فوتبال اروپا| پیروزی اینتر و اینتراخت و توقف منچستر یونایتدلیگ فوتبال اروپا| پیروزی اینتر و اینتراخت و توقف منچستر یونایتدبه گزارش وانانیوز، در آغاز دور رفت مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ فوتبال اروپا ۸ بازی به طور همزمان برگزار شد. در مهمترین دیدارها تیم‌های اسپورتینگ لیسبون، ختافه، اینترمیلان، اینتراخت فرانکفورت و شاختاردونتسک به پیروزی رسیدند. منچستر یونایتد هم در خانه کلوب بروژ به تساوی یک بر یک دست یافت. تک گل منچستر یونایتد توسط مارسیال در دقیقه ۳۶ زده شد. اینترمیلان در شرایطی در بلغارستان پیروز شد که ۲ گل بازی را کریستین اریکسن در دقیقه ۷۱ و لوکاکو ۹۰ به ثمر رساندند.
تسنیمتسنیم1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم، دور رفت مرحله یک‌شانزدهم‌نهایی رقابت‌های لیگ اروپا با تساوی تیم فوتبال منچستریونایتد و برتری اینتر آغاز شد. اینتر در خانه لودوگورتس به برتری ۲ - صفر دست یافت و تا حدود زیادی خیالش بابت صعود را راحت کرد. اریکسن در دقیقه ۷۱ اولین گلش را با لباس اینتر به ثمر رساند و لوکاکو در دقیقه ۹۰ اختلاف را دوبرابر کرد. در دیگر بازی مهم، منچستریونایتد در خانه بروژ به تساوی یک - یک رسید. پس از اینکه دنیس در دقیقه ۱۵ میزبان را پیش انداخت، مارسیال در دقیقه ۳۶ گل تساوی منچستریونایتد را به ثمر رساند. انتهای پیام/
طرفداریطرفداری1 روز قبل
طرفداری- در شبی که بروخه با دوندگی بی امان خود کار را برای یونایتد سخت کرد، همه چیز به بازی برگشت کشیده شد. منچستریونایتد که اصلا در نیم ساعت ابتدایی شروع خوبی نداشت، رفته رفته و با اضافه شدن مهره‌های اصلی خود توانست حضور پر رنگ‌تری در نیمه زمین حریف داشته باشد ولی این برای زدن گل تعیین کننده کافی نبود. مشخصات بازیروز و تاریخ برگزاری: پنجشنبه ۲۰ فوریه ۲۰۲۰ / اسفند ۱۳۹۸تورنمنت: دیدار رفت مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ اروپاورزشگاه: یان بریدلگلزنان: امانوئل دنیس (۱۵) برای بروخه / آنتونی مارسیال (۳۶) برای منچستریونایتدترکیب دو تیم و آمار بازیشرح گل‌هابروخه ۱-۰ منچستریونایتد؛ دنیس (۱۵): مینیوله سریعا ضربه دروازه را زد و توپ را در وسط زمین به دنیس رساند. این مهاجم برای ویلیامز و دالوت خیلی سریع بود و بعد با یک ضربه چیپ، رومرو که از محوطه جریمه بیرون آمده بود را از جریان بازی خارج کرد. بروخه ۱-۱ منچستریونایتد؛ مارسیال (۳۶): مارسیال با پرس خود توپ را در میانه زمین از مدافع میانی حریف ربود و سپس با سرعت خودش را به مینیوله رساند تا در مصافی تک به تک او را با ضربه بغل پای خود مغلوب کند.
برترین‌هابرترین‌ها1 روز قبل
به نظر می‌رسد که ارلینگ هالند، ستاره این روزهای دورتموند، در دوران نوجوانی طرفدار منچستر سیتی بوده است. خبرورزشی: پس از درخشش فوق العاده در سالزبورگ، چشم باشگاه‌های بزرگ اروپایی به ستاره نروژی این تیم یعنی ارلینگ هالند دوخته شد. در مقطعی حتی گفته شد که این بازیکن در آستانه انتقال به منچستریونایتد قرار دارد اما هالند در چرخشی جالب دورتموند را به عنوان تیم جدید خود انتخاب کرد. هالند خیلی زود موفق شد توانایی‌های استثنایی خود را به اثبات برساند و در همین چند هفته ستاره اصلی زنبورها در همه مسابقات بوده است. حالا اما عکس جالبی از ستاره نروژی دورتموند با لباس تیم منچستر سیتی منتشر شده که به نوعی نشان می‌دهد که او در دوران نوجوانی طرفدار این تیم انگلیسی بوده است!
طرفداریطرفداری3 روز قبل
طرفداری- خوان ماتا، هافبک اسپانیایی شیاطین سرخ معتقد است که برای بازی در مقابل کلوب بروخه در لیگ اروپا، بازیکنان منچستریونایتد باید در بهترین سطح خود قرار داشته باشند. ما خاطرات خوبی از لیگ اروپا و فینال استکهلم در مقابل آژاکس داریم، زمانی که ما قهرمان این رقابت‌ها شدیم. (سال ۲۰۱۷) این (لیگ اروپا) یک رقابت بسیار خوب برای قهرمان شدن است. بنابراین این رقابتی است که باید روی آن متمرکز شوید، در بهترین سطح خود بازی کنید و سعی کنید تا از مراحل این رقابت صعود کنید. این رقابت متفاوت از لیگ برتر انگلیس است، شما می‌توانید در لیگ برتر شکست بخورید اما شانس جبران کردن و کسب امتیاز بیشتر را دارید.
تسنیمتسنیم3 روز قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم، ارلینگ هالند که با درخشش در تیم سالزبورگ اتریش نام خود را برسر زبان‌ها انداخت، در ماه ژانویه اخیر در حالی با قراردادی چهار و نیم ساله به ارزش ۴۵ میلیون یورو به بوروسیا دورتموند پیوست که باشگاه‌های زیادی از جمله منچستریونایتد، یوونتوس و لیورپول هم نسبت به خدمت گرفتن او علاقه‌مند بودند. پایگاه خبری «کالچو مرکاتو» ایتالیا اکنون خبر می‌دهد هالند ۱۹ ساله در ماه ژانویه پیشنهادی از یوونتوس دریافت کرده و شانس پیوستن به قهرمان ایتالیا را داشته اما به خاطر اینکه اطمینان نداشته با وجود بازیکنانی همچون کریستیانو رونالدو و پائولو دیبالا در این تیم به طور مرتب بازی کند، به این پیشنهاد پاسخ منفی داده است. این مهاجم نروژی در واقع به دنبال دریافت تضمین برای حضور در ترکیب اصلی تیم جدیدش بوده و این چیزی بود که دورتموند به او اطمینان داد. هالند ۱۹ ساله از زمان پیوستنش به زردپوشان وستفالن، تاکنون در ۷ بازی برای این تیم آلمانی به میدان رفته وموفق شده ۱۱ گل به ثمر برساند که دو گلش را در برتری ۲ بر یک شب گذشته (سه‌شنبه) مقابل پاری‌سن‌ژرمن در دور رفت از مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به نام خود ثبت کرد. انتهای پیام/
افکارنیوزافکارنیوز3 روز قبل
افکارنیوز، به گزارشارلینگ هالند که با درخشش در تیم سالزبورگ اتریش نام خود را برسر زبان‌ها انداخت، در ماه ژانویه اخیر در حالی با قراردادی چهار و نیم ساله به ارزش ۴۵ میلیون یورو به بوروسیا دورتموند پیوست که باشگاه‌های زیادی از جمله منچستریونایتد، یوونتوس و لیورپول هم نسبت به خدمت گرفتن او علاقه‌مند بودند. اخبار ورزشی - پایگاه خبری «کالچو مرکاتو» ایتالیا اکنون خبر می‌دهد هالند ۱۹ ساله در ماه ژانویه پیشنهادی از یوونتوس دریافت کرده و شانس پیوستن به قهرمان ایتالیا را داشته اما به خاطر اینکه اطمینان نداشته با وجود بازیکنانی همچون کریستیانو رونالدو و پائولو دیبالا در این تیم به طور مرتب بازی کند، به این پیشنهاد پاسخ منفی داده است. این مهاجم نروژی در واقع به دنبال دریافت تضمین برای حضور در ترکیب اصلی تیم جدیدش بوده و این چیزی بود که دورتموند به او اطمینان داد. هالند ۱۹ ساله از زمان پیوستنش به زردپوشان وستفالن، تاکنون در ۷ بازی برای این تیم آلمانی به میدان رفته وموفق شده ۱۱ گل به ثمر برساند که دو گلش را در برتری ۲ بر یک شب گذشته (سه‌شنبه) مقابل پاری‌سن‌ژرمن در دور رفت از مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به نام خود ثبت کرد.
ایرناایرنا3 روز قبل
هالند شب گذشته با دبل خود پیروزی ۲ بر یک دورتموند را مقابل پاری‌سن‌ژرمن رقم زد. مرد نروژی با گلزنی در این دیدار به سریع‌ترین بازیکن تاریخ لیگ قهرمانان اروپا تبدیل شد که موفق به ثبت ۱۰ گل در این تورنمنت می‌شود. هالند که ژانویه از سالزبورگ اتریش راهی دورتموند در بوندسلیگا شد، نخستین حضور خود را با پیراهن تیم آلمانی در لیگ قهرمانان تجربه کرد و در نیمه دوم دیدار رفت مرحله یک هشتم با ۲ گل پیروزی را برای تیم جدیدش به ارمغان آورد. علاوه بر این، ستاره نروژی در ادامه فصل شگفت انگیز خود به نخستین بازیکن باشگاه دورتموند بدل شد که در نخستین بازی خود در بوندسلیگا، لیگ قهرمانان و جام حذفی آلمان موفق به گلزنی می‌شود. هالند در دیدار برابر خنک در ۲۷ نوامبر، بعد از «الساندرو دل پیرو» و «دیگو کاستا» به سومین بازیکنی تبدیل شد که در پنج بازی نخست خود در لگی قهرمانان نوفق به گلزنی می‌شود.
برترین‌هابرترین‌ها3 روز قبل
خبرگزاری تسنیم: ارلینگ هالند که با درخشش در تیم سالزبورگ اتریش نام خود را برسر زبان‌ها انداخت، در ماه ژانویه اخیر در حالی با قراردادی چهار و نیم ساله به ارزش ۴۵ میلیون یورو به بوروسیا دورتموند پیوست که باشگاه‌های زیادی از جمله منچستریونایتد، یوونتوس و لیورپول هم نسبت به خدمت گرفتن او علاقه‌مند بودند. پایگاه خبری «کالچو مرکاتو» ایتالیا اکنون خبر می‌دهد هالند ۱۹ ساله در ماه ژانویه پیشنهادی از یوونتوس دریافت کرده و شانس پیوستن به قهرمان ایتالیا را داشته اما به خاطر اینکه اطمینان نداشته با وجود بازیکنانی همچون کریستیانو رونالدو و پائولو دیبالا در این تیم به طور مرتب بازی کند، به این پیشنهاد پاسخ منفی داده است. این مهاجم نروژی در واقع به دنبال دریافت تضمین برای حضور در ترکیب اصلی تیم جدیدش بوده و این چیزی بود که دورتموند به او اطمینان داد. هالند ۱۹ ساله از زمان پیوستنش به زردپوشان وستفالن، تاکنون در ۷ بازی برای این تیم آلمانی به میدان رفته وموفق شده ۱۱ گل به ثمر برساند که دو گلش را در برتری ۲ بر یک شب گذشته (سه‌شنبه) مقابل پاری‌سن‌ژرمن در دور رفت از مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به نام خود ثبت کرد.
ورزش۳ورزش۳3 روز قبل
به گزارش «ورزش‌ سه»، آخرین گل تراکتور مقابل مس کرمان در نیمه اول از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند. ضربه‌ای زیر طاق به سمت راست دروازه که در همان ۴۵ دقیقه نخست کار را برای شاگردان حسینی تمام کرد. رضا اسدی بعد از ثبت این گل به مانند وین رونی، ستاره سابق تیم ملی انگلیس و منچستر یونایتد شادی گل انجام داد. به طوریکه که به گوشته محوطه جریمه رفت و به حالت دو زانو روی زمین سر خورد و بعد از آن مهدی تیکدری را در آغوش گرفت. تراکتور در حال حاضر با نتیجه ۴-۱ از مس کرمان پیش است و از حالا باید آن‌ها را در کنار پرسپولیس یکی از تیم‌های نیمه نهایی جام حذفی دانست.
برترین‌هابرترین‌ها3 روز قبل
مهاجم هلندی اسبق منچستریونایتد، تغییر کادر فنی را به سود تیم اولدترافوردی نمی‌داند. در ارتباط با این موضوع روبین فان‌پرسی، تغییر مربی را چاره اصلی مشکلات بسیار منچستر نمی‌داند. باید کادر فنی تیم را تثبیت کرد. چرا که با تغییر کادر فنی، ثبات لازم از نیمکت مربیگری یونایتد‌ها گرفته شد. او ادامه داد: راه حل مناسب برای مقابله با مشکلات، ‌ تغییر مربی نیست.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز5 روز قبل
به گزارش مشرق، هری گرگ، دروازه‌بان سابق منچستریونایتد و تیم ملی فوتبال ایرلند شمالی در سن ۸۷ سالگی درگذشت. او یکی از بازماندگان سانحه هوایی مونیخ و از بازماندگان بازبی بیبز (شاگردان سرمت بازبی) بود. او همچنین در جام جهانی ۱۹۵۸ به عنوان بهترین دروازه‌بان تورنمنت انتخاب شد. در این سانحه هوایی ۸ بازیکن منچستریونایتد، ۲ مربی تیم و یکی از اعضای باشگاه جان خود را در کنار ۸ روزنامه‌نگار، ۲ خدمه پرواز و ۲ مسافر از دست دادند. هری گرگ که خود از این سانحه جان سالم به در برد، پس از بروز این حادثه از ترس اینکه مبادا هواپیما منفجر شود، بلافاصله در کمک به تخلیه بازماندگان از هواپیما کمک کرد.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز5 روز قبل
به گزارش مشرق، منچستری‌ها وضعیت خوبی ندارند و هر روز از روز قبل بیشتر تحت فشار قرار می‌گیرند. تیم تحت امر «اوله گونار سولسشر» ‌ که امروز در هفته بیست و ششم لیگ برتر میهمان چلسی در استفموردبریج است، صاحب یک رکورد منفی جدید شد. بیشتر بخوانید: سرمربی منچستریونایتد نگران از اخراجطبق گزارش دیلی میرر، تیم سرخ‌پوش الدترافوردی در سال جاری میلادی که یک ماه و نیم از آن سپری شده، ‌ هیچگاه در بازی‌های خارج از خانه گل نزده و تنها تیم لیگ برتر از نظر ناکامی در گلزنی خارج از خانه است. منچستریونایتد هم اکنون در رده نهم جدول لیگ برتر جای دارد.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز5 روز قبل
به گزارش مشرق، در ادامه دیدارهای هفته بیست و ششم لیگ برتر انگلیس دو دیدار برگزار شد که در یکی از بازی‌ها تاتنهام در خانه استون ویلا به میدان رفت و توانست با نتیجه ۳ بر ۲ به برتری برسد. سون هیونگ مین کره‌ای توانست دو بار گلزنی کند و توبی آلدرویلد زننده گل دیگر تاتنهام در این دیدار بود. مهاجم کره‌ای با زدن دو گل در این دیدار، شمار گل‌هایش را در لیگ برتر به عدد ۵۰ رساند تا اولین فوتبالیست تاریخ آسیا باشد که موفق به زدن این تعداد گل در لیگ برتر انگلیس می‌شود. سون موفق شده است ۵۰ گل را در ۱۵۱ بازی برای تیمش به ثمر برساند. سایر ستارگان آسیایی که در لیگ برتر انگلیس تأثیر بسیار خوبی داشته‌اند شامل هموطن سون یعنی، پارک جی سونگ است که در ۱۵۴ بازی در لیگ برتر برای منچستر یونایتد ۱۹ گل به ثمر رسانده و ۲۱ پاس گل داده است.
تسنیمتسنیم5 روز قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم، هری گرگ، دروازه‌بان سابق منچستریونایتد و تیم ملی فوتبال ایرلند شمالی در سن ۸۷ سالگی درگذشت. او یکی از بازماندگان سانحه هوایی مونیخ و از بازماندگان بازبی بیبز (شاگردان سرمت بازبی) بود. او که بین سال‌های ۱۹۵۷ تا ۱۹۶۶ عضو تیم منچستریونایتد بود، زمانی که در ماه دسامبر ۱۹۵۷ در ازای ۲۳ هزار و ۵۰۰ پوند از دانکستر روورز به شیاطین سرخ ملحق شد، تبدیل به گرانقیمت‌ترین دروازه‌بان جهان در آن دوره شد. در این سانحه هوایی ۸ بازیکن منچستریونایتد، ۲ مربی تیم و یکی از اعضای باشگاه جان خود را در کنار ۸ روزنامه‌نگار، ۲ خدمه پرواز و ۲ مسافر از دست دادند. هری گرگ که خود از این سانحه جان سالم به در برد، پس از بروز این حادثه از ترس اینکه مبادا هواپیما منفجر شود، بلافاصله در کمک به تخلیه بازماندگان از هواپیما کمک کرد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین5 روز قبل
به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، روزنامه «سان» چاپ انگلیس خبر داد باشگاه تاتنهام می‌توانست جک گریلیش را در تابستان سال ۲۰۱۸ با مبلغی در حدود ۶ میلیون پوند به خدمت بگیرد، اما این کار انجام نشد و در حال حاضر اگر مسئولان این باشگاه قصد به خدمت گرفتن هافبک ۲۴ ساله استون‌ویلا را داشته باشند، باید مبلغی در حدود ۸۰ میلیون پوند بپردازند. گیرلیش که فصل جاری در مجموع ۲۷ بازی برای استون‌ویلا به میدان رفته و در کنار به ثمر رساندن ۷ گل، ۷ پاس گل هم برای همبازیانش ساخته، تا سال ۲۰۲۳ با این باشگاه قرارداد دارد، اما عملکرد موفق او توجه منچستریونایتد و چند باشگاه لیگ برتری دیگر را به خود جلب کرده و حتی در روز‌های اخیر اخباری مبنی بر توافق این هافبک انگلیسی با شیاطین سرخ منتشر شد، هرچند به نظر می‌رسد این انتقال هنوز قطعی نشده است. انتهای پیام/
ساعت ۲۴ساعت ۲۴1 هفته قبل
ساعت۲۴-در صدر قدرتمندترین باشگاه‌های فوتبال جهان از لحاظ اقتصادی بر خلاف همیشه نامی از منچستریونایتد به چشم نمی‌خورد. به نقل از دیلی میل، فهرست دوباره‌ای از قدرتمندترین باشگاه‌های فوتبال جهان از لحاظ اقتصادی منتشر شده است. بنابر گزارش این سایت باشگاه متمول پاری سن ژرمن برای نخستین بار در صدر قدرتمندترین باشگاه‌های فوتبال جهان از لحاظ مالی و اقتصادی قرار گرفته است. نکته بسیار مهم و حائز اهمیت این گزارش این است که باشگاه منچستریونایتد حتی در بین ۱۰ باشگاه برتر از لحاظ اقتصادی قرار ندارد این در حالی است که در تمامی سال‌های اخیر منچستریونایتد در صدر قرار داشت. از زمان بازنشستگی فرگوسن افسانه‌ای از سرمربی‌گری این تیم در سال ۲۰۱۳ سقوط همه جانبه این باشگاه آغاز شده است.

به انتهای لیست رسیدید

منچستر یونایتد

باشگاه فوتبال منچستر یونایتد (به انگلیسی: Manchester United Football Club) یکی از باشگاه‌های حرفه‌ای فوتبال در لیگ برتر فوتبال انگلستان است. این باشگاه در سال ۱۸۷۸، با نام باشگاه فوتبال نیوتون هیث (به انگلیسی: Newton Heath LYR Football Club) تأسیس شد. در سال ۱۹۰۲، نام این باشگاه به منچستر یونایتد تغییر یافت و در سال ۱۹۱۰، ورزشگاه الدترافورد به عنوان ورزشگاه خانگی این تیم انتخاب شد. منچستر یونایتد در فصل ۱۷–۲۰۱۶ با درآمد ۶۷۶٫۳ میلیون یورویی، پردرآمدترین باشگاه فوتبال در دنیا و در سال ۲۰۱۷ با ارزشی معادل ۲٫۸۶ میلیارد پوند، باارزش‌ترین باشگاه فوتبال جهان شد. تا اکتبر ۲۰۱۸، برند منچستر یونایتد با ۱٫۵۵ بیلیون یورو ارزش، باارزش‌ترین برند فوتبالی است. این باشگاه از پرطرفدارترین تیم‌های جهان به حساب می‌آید. بعد از عرضهٔ سهام این تیم در بورس لندن در سال ۱۹۹۱، مالکوم گلیزر در مهٔ ۲۰۰۵ با مبلغی بالغ بر ۸۰۰ میلیون پوند باشگاه را خرید. در اوت ۲۰۱۲، عرضه اولیه سهام باشگاه در بازار بورس نیویورک انجام گرفت. ویکی‌پدیا