آخرین و مهم‌ترین اخبار «مهاجرت»
مهاجرت

اخبار «مهاجرت»

ساعت ۲۴ساعت ۲۴5 دقیقه قبل
ساعت ۲۴-غیبت سعید معروف کاپیتان و سعید رضایی مربی تیم ملی برخی حاشیه‌ها را در روزهای اخیر به وجود آورد و حتی شایعات عجیبی مثل پناهندگی آنها در برخی از رسانه‌ها و فضای مجازی مطرح شد. تیم ملی والیبال ایران در حالی چند روز قبل بعد از حضور در مرحله نهایی لیگ ملت‌های ۲۰۱۹ در شیکاگو به تهران بازگشت که یک بازیکن و یک مربی تیم ملی در بازگشت همراه سایرین نبودند. غیبت سعید معروف کاپیتان و سعید رضایی مربی تیم ملی برخی حاشیه‌ها را در روزهای اخیر به وجود آورد و حتی شایعات عجیبی مثل پناهندگی آنها در برخی از رسانه‌ها و فضای مجازی مطرح شد. در این رابطه امیر خوش خبر، سرپرست تیم ملی والیبال به «ورزش سه» گفت: این اتفاق قطعا با هماهنگی رخ داده است. واقعا این شایعه عجیب و به ویژه درباره سعید معروف خنده دار است.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین6 دقیقه قبل
خبرگزاری میزان- سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه وزیر صمت موافق واگذاری سهم دولت در دو خودروساز دولتی به بخش خصوصی است، گفت: امیدواریم وزیر صمت زورش به این مسئله برسد چرا که در حال حاضر عمده کارشکنی‌ها از سوی سازمان خصوصی‌سازی مطرح می‌شود. سعید باستانی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان، گفت: امیدواریم تصمیم دولت در واگذاری دو خودروساز کشور به بخش خصوصی تقویت شود. وی تاکید کرد: دولت باید سهام خود در دو شرکت خودروساز را به بخش خصوصی واگذار کند و در این زمینه باید این واگذاری به صورتی درست انجام شود. در گفت‌وگو با خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان، گفت: امیدواریم تصمیم دولت در واگذاری دو خودروساز کشور به بخش خصوصی تقویت شود. وی تاکید کرد: دولت باید سهام خود در دو شرکت خودروساز را به بخش خصوصی واگذار کند و در این زمینه باید این واگذاری به صورتی درست انجام شود. این نماینده با بیان اینکه وزیر صمت موافق واگذاری سهم دولت در دو خودروساز دولتی به بخش خصوصی است، بیان داشت: امیدواریم وزیر صمت زورش به این مسئله برسد چرا که در حال حاضر عمده کارشکنی‌ها از سوی سازمان خصوصی‌سازی مطرح می‌شود.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین7 دقیقه قبل
اقتصادآنلاین - گودرز درخشان؛ بازار سهام امروز اگرچه با کاهش جدی ارزش معاملات مواجه بود، اما پس از افت قابل توجه هفته گذشته و چند روز درجا زدن، دوباره به مدار صعودی بازگشت. گزارش‌های مالی شرکت‌ها و اثر مثبت آن بر بازارامروز فعالان بازار سهام بیشتر بر نمادهایی تمرکز داشتند که صورت‌های مالی ۳ماهه قابل قبولی منتشر کرده‌اند. بخشی از فعالان بازار، پیش از این انتظار داشتند که پس از پایان فصل مجامع شرکت‌ها، از رونق بازار سهام کاسته شود. اما حالا با انتشار گزارش‌های مالی میاندوره‌های شرکت‌ها، به نظر می‌رست سوخت جدید برای صعود مجدد قیمت‌ها در بازار سهام فراهم شده باشد. نکته جالب آنکه بر خلاف معمول، این اشخاص حقیقی بودند که با تقاضای خود موجب افزایش قیمت‌ها در این نمادها شدند.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴7 دقیقه قبل
ایسناایسنا7 دقیقه قبل
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر آذربایجان شرقی با بیان این‌که هدف قاچاقچیان استان مصرف مواد مخدر صنعتی توسط زنان است، گفت: متاسفانه آمار مصرف مواد مخدر در بین زنان استان رو به افزایش است. دهقانی با بیان این‌که هدف قاچاقچیان استان مصرف مواد مخدر صنعتی توسط زنان است، گفت: متاسفانه آمار مصرف مواد مخدر در بین زنان استان رو به افزایش است. وی با بیان این‌که واژه‌ی مواد مخدر یادآور خاطرات تلخ برای پلیس و خانواده‌های گرفتار مواد مخدر است، گفت: امروزه اکثر مصرف کنندگان فقط برای پرکردن خلاهای عاطفی مواد مصرف می‌کنند. وی با اشاره به آمار رسمی منتشر شده‌ی مصرف کنندگان مواد مخدر در کشور، گفت: به طور میانگین نزدیک به دو میلیون و ۸۰۰ هزار نفر مصرف کننده‌ی مواد در کشور وجود دارد که این آمار نشان می‌دهد بیش از ۱۰ میلیون نفر دچار اختلالات ناشی از مصرف مواد مخدر و درگیر با امر مبارزه با مصرف مواد مخدر هستند. سرهنگ دهقانی خاطرنشان کرد: با توجه به افزایش قیمت دلار، انتظار داشتیم قیمت مواد مخدر نیز افزایش یابد ولی برخلاف انتظار هیچ گونه افزایشی در قیمت مواد مخدر اعمال نشد.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز8 دقیقه قبل
دی‌ماه سال گذشته همزمان با اوج گرفتن برخی قیمت‌ها در بخش خدمات، بویژه بلیت هواپیما، معاون گردشگری از اجرای طرحی به نام «سفر ارزان» خبر داد که بعدها نام آن به طرح «آسان‌سازی سفر» اصلاح شد. او گفته بود: «پکیج‌های سفر ارزان ماده شده و پیش‌پرداختی برای سفر درنظر گرفته شده و مابقی هزینه‌ها نیز در قالب اقساط پرداخت می‌شود. » ولی تیموری معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ‌اکنون درباره سرنوشت این طرح که با عناوین «ارزان»، «قسطی» و «آسان‌سازی سفر» معرفی شده است، به ایسنا گفت: زمانی که موضوع مطرح شد، تعدادی از شرکت‌های گردشگری کار را شروع کردند، سفر آن‌ها قسطی بود. وی افزود: ‌طرح را به ستاد مرکزی خدمات سفر محول کردیم و متولی آسان‌سازی سفر، این ستاد شد. مردم ایران بیشتر تمایل دارند آزاد و بدون تور و آژانس سفر کنند، از طرفی آژانس‌های گردشگری در استان‌ها نیز بیشتر روی فروش بلیت متمرکز شده‌اند تا اجرای تور.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴8 دقیقه قبل
ساعت ۲۴-بازیکن تیم پرسپولیس همراه با بازیکن مطرح تیم لیورپول در یک کمپ پزشکی در قطر دوران نقاهت بعد از مصدومیت را سپری می‌کند. بشار رسن بازیکن عراقی تیم پرسپولیس که این روزها در قطر دوران درمان خود را پشت سر می‌گذارد، با بازیکن مطرح تیم لیورپول انگلیس تمرینات خود را در کمپ اسپایر پشت سر می‌گذارد. نبی کیتا بازیکن تیم لیورپول که برای درمان خود به قطر سفر کرده، این روزها همراه با بشار رسن تمرینات خود را در یک کمپ پزشکی پشت سر می‌گذارند. رسن که به تازگی قرارداد خود را با پرسپولیس تمدید کرده، بعد از عمل جراحی کتف، در قطر مراحل ریکاوری درمانی خود را پشت سر می‌گذارد.
تسنیمتسنیم9 دقیقه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم، جاناتان بارنت، مدیر برنامه‌های گرث بیل از زین‌الدین زیدان به خاطر صحبت‌های صبح امروزش (یکشنبه) درباره فروش گرث بیل انتقاد کرد. بارنت در پاسخ به اظهارات زیدان به نشریه آس اسپانیا گفت: اگر گرث بیل از رئال مادرید برود به خاطر این است که خودش اینگونه می‌خواهد نه به خاطر زیدان است نه به این خاطر که رئال مادرید او را تحت فشار گذاشته است. بیل هنوز هم یکی از بهترین بازیکنان جهان است، یکی از ۵ بازیکن برتر تیم و آینده‌اش هم در یک باشگاه بزرگ ادامه پیدا خواهد کرد. از بایرن مونیخ و تاتنهام به عنوان اصلی‌ترین مشتریان بیل که سال ۲۰۱۳ به رئال مادرید پیوست یاد شده است اما مدیربرنامه‌های او چیزی درباره مقصد این بازیکن ولزی نگفت. من نمی‌دانم که آیا باشگاه رئال مادرید در حال مذاکره با تیم خاصی برای فروش بیل است یا نه اما آنچه که من دارم انجام می‌دهم بسیار شفاف است.
خبر فوریخبر فوری9 دقیقه قبل
جلیل رحیمی جهان آبادی نماینده تربت جام در مجلس در انتقاد به کریمی قدوسی نماینده مشهد گفت: آقای کریمی قدوسی آن زمانی که اجداد شما بستگان شما از افغانستان به ایران حمله می‌کردند ما ایرانی بودیم و از ایران دفاع می‌کردیم. این عضو حزب کارگزان ادامه داد: چه کسی به شما شناسنامه ایرانی داده است، چه کسی به شما اجازه داده است به ارکان نظام بتازید، چند روز سابقه جبهه دارید، چندتا عملیات شرکت کرده‌اید که به درجه سرداری رسیدید؟ چه کی شما ایرانی شدید که ما ایرانی نبودیم. بیشتر بخوانید: انتقاد تند نماینده اصلاح‌طلب به کریمی قدوسی: چه کسی به شما شناسنامه ایرانی داد؟ /اجداد افغانستانی شما به ایران حمله می‌کردند
ایسناایسنا9 دقیقه قبل
مهلت ارسال اثر به نهمین جشنواره بین المللی دف نوای رحمت تا پنجم مرداد ماه سال جاری تمدید شد. به گزارش ایسنا، دبیرخانه نهمین جشنواره بین‌المللی دف نوای رحمت اعلام کرده است: با توجه به اینکه امسال برای اولین بار ارسال آثار تنها از طریق سایت اطلاع‌رسانی سپهر سوره به نشانی www. artfest. ir امکان‌پذیر بود و نظر به اینکه امکان آپلود فیلم اجرای متقاضیان شرکت در جشنواره با مشکلاتی مواجه شد، ضمن تمدید زمان ارسال آثار به جشنواره تا پنجم مرداد ماه سال جاری، امکان ارسال آثار به صورت فیزیکی برای علاقه‌مندان و شرکت‌کنندگان وجود دارد و آثار ارسالی در دبیرخانه جشنواره در سایت آپلود خواهد شد. لذا هنرمندانی که امکان ارسال اثر خود از طریق سایت www. artfest. ir را نداشته‌اند می‌توانند تا پنجم مرداد ماه و با تکمیل فرم‌های مربوطه فیلم اجرای خود را از طریق سی دی به آدرس دبیرخانه نهمین جشنواره بین المللی دف نوای رحمت ارسال کنند. نهمین جشنواره بین المللی دف نوای رحمت ۲۲ تا ۲۴ مرداد ماه و در بخش‌های بین الملل، سراسری، جنبی و ویژه برگزار می‌شود که بخش سراسری این جشنواره خود شامل بخش‌های گروه نوازی، تک نوازی و مولودی خوانی است که علاقمندان می‌توانند در هر کدام از بخش‌های اعلام شده و بر اساس مقررات جشنواره آثار خود را ارسال کنند. انتهای پیامانتهای پیام
تسنیمتسنیم11 دقیقه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم ازاردبیل، آیت‌الله سید حسن عاملی بعد از ظهر امروز در جلسه هماهنگی بزرگداشت روز نماز جمعه در اردبیل اظهار داشت: نماز جمعه به عنوان یک مدرسه تربیتی تمامی ابعاد جامعه اعم از حوزه‌های دینی، سیاسی و اجتماعی را دربرمی‌گیرد که این مسئله اهمیت و مهم بودن این فریضه الهی را نشان می‌دهد. وی با اشاره به این که آثار معنوی و دینی دنیوی و اخروی نماز جمعه نیز بسیار حائز اهمیت و اساسی است بیان کرد: دلیل حساسیت دشمنان به نماز جمعه حرکت عظیم و گسترده مومنان و مسلمانان است چرا که این مسئله را برای خود یک تهدید بزرگ می‌بینند که مانعی بزرگ برای رسیدن به اهداف شوم آنان است. نماینده ولی‌فقیه در استان اردبیل گفت: برخورداری از برکات و نعمت‌های نماز جمعه در عرصه اخلاقی و تربیتی بسیار قابل توجه است که به همین منظور در دین مبین اسلام نیز به این مهم اهمیت ویژه‌ای داده شده و تاکیدات لازم در این زمینه ارائه شده است که امید می‌رود در این زمینه برنامه‌ریزی‌های لازم انجام یابد. عاملی تصریح کرد: تقوا لازمه اساسی برای برپایی نماز جمعه برای هر کسی است و فردی که در نماز جمعه حضور می‌یابد از مسائل روز اجتماعی نیز آگاه می‌شود که این موضوع نیز به نوبه خود حائز اهمیت است و در این زمینه باید اطلاع‌رسانی‌های گسترده در ارتباط با اهمیت برپایی نماز جمعه مبنای کار باشد. انتهای پیام/ح
ساعت ۲۴ساعت ۲۴11 دقیقه قبل
ساعت ۲۴-رییس شورای راهبردی روابط خارجی ضمن مهم و رو به گسترش خواندن روابط ایران و حماس گفت: نفس سفر هیات فلسطینی به تهران نشان دهنده تداوم و پابرجایی آرمان فلسطین و حمایت جمهوری اسلامی ایران از آن است. «کمال خرازی» صبح امروز یکشنبه در حاشیه دیدار با «صالح العاروری» معاون رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس درباره گمانه زنی‌ها از نتایج سفر هیات فلسطینی گفت: رابطه خوب بین ایران و حماس آگاهی دهنده و خبر مهمی است. این رابطه در حال گسترش است و حماس هم توان بالایی در ایستادگی و مقاومت دارد. نفس این سفر نشان دهنده تداوم و پابرجایی آرمان فلسطین و حمایت جمهوری اسلامی از آن است. العاروری در پایان تاکید کرد: ما اطمینان داریم که جمهوری اسلامی با مواضع و قدرت ثقل منطقه‌ای و بین‌المللی از هیچ تلاشی برای ممانعت از رخ دادن چنین معامله‌ای دریغ نخواهد کرد.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین11 دقیقه قبل
دادستان کل کشور با استناد به نظریه مرکز فقهی حقوقی قوه قضاییه اعلام کرد:۱. ارتکاب قمار با هر وسیله و ابزاری ولو در فضای مجازی و سایت‌های قمار حرام و جرم است. طراحی و راه‌اندازی سایت قمار همچون دایر کردن مکان برای قماربازی محسوب شده و مشمول ماده ۷۰۸ قانون مجازات اسلامی (بخش تعزیرات) است. شرط بندی بر روی نتایج مسابقات حرام است. لذا هر چند مشمول عنوان قمار دانسته نشود، مصداق بارز تحصیل مال از طریق نامشروع و مشمول ماده ۲ قانون تشدید مجازات مرتکبین ارتشاء، اختلاس و کلاهبرداری است.
خبرآنلاینخبرآنلاین11 دقیقه قبل
وقتی وارد جاده شهرکرد به ایذه می‌شوید یکی از منحصربفردترین، زیباترین و در عین حال پرپیچ و خم‌ترین جاده‌های ایران را نظاره خواهید کرد. با ادامه دادن به مسیر، درختان سر به فلک کشیده در دامنه‌های زاگرس خودنمایی می‌کنند. با پشت سر گذاشتن این مسیر، راه‌های فرعی شما را به کوه هزار دره و شاخه‌ای از رودخانه کارون می‌رساند. با عبور از پل، پشت سر گذاشتن روستای جوزستان و روستای پوراز را خواهید دید و جشمتان به جمال این همه زیبایی روشن خواهد شد. و اما در ادامه‌ی مسیر چه عجایبی انتظارتان را می‌کشند؟
مهرمهر11 دقیقه قبل
در یک تولید رسانه‌ای تناسب بین ارائه محتوا و ایجاد جذابیت می‌تواند موفقیت محصول تولید شده را تضمین کند، معیاری که بر اساس آن می‌توان گاندو را یکی از موفق‌ترین آثار سال‌های اخیر صداوسیمای جمهوری اسلامی دانست. اگرچه این روند و مسیر جدید برای صداوسیمای جمهوری اسلامی و در نتیجه کلیت نظام و مردم، مفید و ایده‌آل است اما در عین حال این انتخاب جدید منافع عده‌ای را هم به خطر می‌اندازد. با وجود استقبال گسترده مخاطبان، عده‌ای با واکنش‌های تند و شتابزده‌شان علیه گاندو، طعم شیرین تولید یک سریال مسأله‌مند و جذاب در صداوسیمای جمهوری اسلامی را در کام تولیدکنندگان و مخاطبان سریال تلخ کردند. انگار در قدم زدن‌ها و گفت و شنودهایشان با جان کری و موگرینی راه و رسم تروریسم اقتصادی و تحریم را خوب یادگرفته‌اند و حالا دارند با تحریم صداوسیما پیش کدخدایشان درس پس می‌دهند! ریاست محترم صداوسیمای جمهوری اسلامی!
خبرآنلاینخبرآنلاین11 دقیقه قبل
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از استان اردبیل، یوسف جهانی افزود: دامنه سرسبز سبلان با غنی بودن از لحاظ گونه‌های گیاهی مختلف از جمله نعناعیان، گل سرخ، خشخاش، گل‌های ماهور، زنبق، نخود، شب‌بو، آلاله و… دارای پتانسیل بسیار مناسبی برای پرورش زنبور عسل است. مدیر جهاد کشاورزی شهرستان مشگین‌شهر با اشاره به تحویل ۱۹۶ تن شکر به قیمت دولتی به زنبورداران شهرستان، تصریح کرد: این شهرستان قطب تولید عسل در استان به‌شمار می‌رود و در حال حاضر زنبورداران این شهرستان علاقه فراوانی به تولید محصولات جانبی از جمله ژله رویال، بره موم، موم، گرده گل دارند که تولید این محصولات جانبی از نظر اقتصادی برای زنبورداران بسیار سودمند است. وی اظهار کرد: در شهرستان مشگین‌شهر با وجود بیش از ۴۰۰۰۰ کندوی زنبور عسل مدرن و فعال، سالانه ۷۰۰ تن عسل همراه با اشتغال‌زایی برای ۸۰۰ نفر که به‌طور مستقیم مشغول زنبورداری هستند، تولید می‌شود. جهانی بیان کرد: با توجه به اینکه اکثر محصولات جانبی تولید شده توسط زنبور عسل خاصیت دارویی دارند، ضمن افزایش تقاضا برای این محصول، تولیدکنندگان نیز با رغبت بیشتری برای تولید آن به سازمان جهاد کشاورزی مراجعه نموده و از نظرات کارشناسان برای افزایش تولید این محصولات ارزشمند استفاده می‌کنند. وی از برگزاری دوره‌ها و کارگاه‌های آموزش پیشرفته برای زنبورداران شهرستان در آینده خبر داد و تشریح کرد: در کنار تولید ژله رویال، تکثیر و تولید ملکه زنبور عسل نیز در شهرستان رواج دارد و اغلب زنبورداران این شهرستان، خودشان ملکه مورد نیاز زنبورستان‌هایشان را تأمین می‌کنند و عده‌ای از زنبورداران هم به صورت تخصصی در امر تکثیر و تولید ملکه زنبور عسل فعالیت دارند.

رویداد هنری «حافظه‌ چوب»

10+
ایسناایسنا12 دقیقه قبل
تسنیمتسنیم12 دقیقه قبل
به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری تسنیم، ۵۳۰ روز و قریب به یکسال‌ونیم از آخرین نشست خبری حجت‌الاسلام حسن روحانی با خبرنگاران و اصحاب رسانه و همچنین ۳۴۹ روز از آخرین گفت‌وگوی تلویزیونی وی با مردم می‌گذرد و هنوز خبری از برگزاری از نشست خبری و یا گفت‌وگوی تلویزیونی با مردم نیست. این در حالیست که وی در ۶ سال اخیر به‌طور متوسط در هر سال حداقل یک نشست خبری و دو گفت‌گوی تلویزیونی داشته ولی این میانگین در سال گذشته یعنی سال ۹۷ نیز تقلیل یافته است. ضمن اینکه از حدود نیمه‌های سال ۹۷ هم دولت سخنگو نداشت که تا حدودی به سوالاتی که از قوه مجریه مطرح می‌شود پاسخ گوید. در ادامه جداول نشست‌های خبری و گفت‌وگوهای روحانی در دولت‌های یازدهم و دوازدهم را مشاهده می‌کنید. حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور در دولت یازدهم در طول ۴سال، ۱۲ نشست خبری برگزار کرد، ‌ اما او حالا در دولت دوازدهم که حدود ۲ سال نیز از عمر آن می‌گذرد تنها یک بار کنفرانس خبری گذاشته است.
ورزش ۱۱ورزش ۱۱12 دقیقه قبل
اختصاصی | باشگاه پدیده شهرخودرو علاقه‌مند است تا مهاجم فصل گذشتۀ استقلال را به‌خدمت گیرد. ورزش ۱۱ - روح‌الله باقری، مهاجم فصل گذشتۀ تیم استقلال که چندی پیش به‌یک‌باره توسط آندره‌آ استراماچونی از جمع آبی‌ها کنار گذاشته شد، این روزها وضعیت مبهمی دارد. در حالی که باشگاه پدیده شهرخودرو علاقه‌مند هستند این بازیکن را به صورت دائمی جذب کند، مسئولان آبی‌پوشان پایتخت اعلام کرده‌اند که باقری را به‌صورت قرضی انتقال خواهند داد. گفتنی است مهاجم سرعتی آبی‌ها چند روز قبل برای دریافت رضایت‌نامه‌اش راهی باشگاه استقلال شد اما مذاکرات او با مدیران این تیم نتیجه‌ای در بر نداشت!
خبرآنلاینخبرآنلاین12 دقیقه قبل
به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، سرهنگ ابراهیمی جانشین فرماندهی انتظامی استان در تشریح این خبر گفت: درپی انتشار کلیپ درگیری مسلحانه در یکی از تالارهای عروسی شهر ارومیه در فصای مجازی به اطلاع شهروندان محترم میرساند درپی تماس با مرکز فوریتهای پلیسی ۱۱۰ درمورخه ۹۸/۴/۲۹ مبنی بر درگیری و تیراندازی در یکی از تالارهای شهر ارومیه عوامل انتظامی سریعا در محل حاضر و بنا به اظهارات حاضرین، موضوع دستگیری متهمین در دستور کار پلیس قرارگرفتوی ادامه داد: عوامل تیراندازی در کمتر از ۱۶ ساعت دستگیر و بعد از تکمیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مقامات محترم قضایی گردید. گفتنی است، چند روز قبل کلیپی با موضوع تیراندازی با سلاح گرم و سرد در یک مجلس عروسی منتشر شده بود که چند نفر زخمی شده بودند.
فارسفارس12 دقیقه قبل
مدیر تربیت بدنی نیروی هوایی ارتش از فعالیت باشگاه عقاب در لیگ برتر تکواندو، تکواندو، وزنه برداری، کاراته و دوچرخه سواری و همچنین لیگ دسته یک کشتی خبر داد. باعث افتخار است که باشگاه عقاب در دل نیروی هوایی الهی قرار گرفته است.. او با اشاره به ماموریت نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی در حوزه تربیت بدنی، گفت: ماموریت نخست نیروی هوایی پرسنل پایورمان هستند که باید دارای نیروی جسمانی بالایی باشند. او درباره فعالیت تیم فوتبال عقاب در سال جاری گفت: برنامه ریزی لازم برای شرکت تیم‌های ورزشی باشگاه عقاب در رشته‌های مختلفی انجام شده است. تیم فوتبال امیدهای عقاب در لیگ آسیاویژن و تیم بزرگسالان در لیگ دسته سه فعالیت خواهد کرد اما در سایر رشته‌ها در لیگ برتر شرکت می‌کنیم. بدون شک امسال در لیگ دوچرخه سواری، لیگ وزنه برداری، لیگ تکواندو، لیگ دسته یک کشتی و لیگ برتر کاراته شرکت خواهیم کرد چرا که یک سری از ورزش‌ها از نظر آمادگی جسمانی برای ما ارزشمند هستند.
مهرمهر12 دقیقه قبل
به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام حبیب ارزانی ظهر یکشنبه در شورای فرهنگ عمومی استان بوشهر با تقدیر از برگزاری جلسات مداوم این شورا در استان بوشهر اظهار داشت: همدلی و آرامش بین مسئولین استان بوشهر موجب شده است که این استان در شاخص‌های مختلف فرهنگی در کشور الگو باشد. وی با بیان اینکه ایستادگی و مقاومت مردم بوشهر ریشه در تاریخ دارد، افزود: در زمان کنونی که تحریم‌های ظالمانه علیه کشور ما وضع شده است استان بوشهر می‌تواند با تاسی از پیشینه غنی به پایتخت مقاومت تبدیل شود. مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با عنوان اینکه کانون‌های مساجد در شش عرصه و ۷۱ رشته فعالیت دارند، تصریح کرد: اکنون ۲۴ هزار و ۹۴۷ کانون مساجد در کشور ثبت شده است که بالغ بر ۷۲ هزار و ۸۴۵ برنامه در حوزه اوقات فراغت تابستانه ثبت شده است. ارزانی به برگزاری اجرای طرح پایتخت فرهنگ و هنر مساجد در کشور خبر داد و گفت: هر سال یک عنوان این عنوان را دریافت می‌کند و این عنوان به استانی تعلق می‌گیرد که فعالیت‌های خوبی در این راستا داشته باشد.
خبرآنلاینخبرآنلاین13 دقیقه قبل
به گزارش خبرآنلاین، منصور وحیدی با تاکید بر اینکه نگاه کارشناسی باید اولویت و اساس همه اقدامات و برنامه‌ها باشد، افزود: نگاه و نظر هیچ شخص غیرکارشناس اعم از مسئول یا غیرمسئول نباید بر دیدگاه کارشناسی برتر باشد. این عضو شورا افزود: عملکرد منطقه در سال جاری با سال گذشته قابل قیاس نیست و این تغییرات نشانه بهره گیری از مدیری توانمند و به ویژه تیم کارشناسی خبره‌ای است که به وی مشاوره داده و فعالیت می‌کنند. وی با ابراز تاسف از وقت تلف کردن برخی مدیران و نیروهای شهرداری در راهروهای شورای اسلامی شهر به منظور گرفتن پست و مقام، بیان کرد: در مقابل این افراد؛ هستند کارشناسان و متخصصانی که توانایی قرار گرفتن در جایگاه مدیریتی را دارند اما به سادگی و در نهایت تواضع در حوزه خویش مشغول به فعالیت بوده و به ارتقای عملکرد مجموعه شهر کمک می‌کنند و ما از این افراد بسیار سپاسگزاریم. نایب رییس شورای شهر کرج ادامه داد: اجرای مصوبات شورای شهر که همان خواست و درخواست‌های مردم از منطقه است نیز موجب شده این منطقه عملکرد شاخص و برجسته‌ای نسبت به سال گذشته داشته باشد. جلسه پایش درآمد، هزینه و پروژه‌های عمرانی شهرداری کرج از خردادماه با هدف پایش و بررسی درآمدها، نحوه هزینه کرد و پیشرفت طرح‌های عمرانی مناطق و سازمان‌ها با حضور مدیران و مسئولان در محل این ادارات آغاز شده و هم اکنون در دومین مرحله برگزاری قرار دارد.
ایسناایسنا13 دقیقه قبل
معاون امدادونجات جمعیت هلال احمر استان اظهار کرد: نجاتگران جمعیت هلال احمر استان کرمان، ظهر امروز موفق به نجات جان کوهنورد آسیب دیده در ارتفاعات ۳۰۰۰ متری رشته کوه‌های جوپار شدند. به گزارش ایسنا، محمد حیدری‌پور بیان کرد: ظهر امروز ۳۰ تیرماه در طی تماس تلفنی با جمعیت هلال احمر کرمان مبنی بر پرت شدن و مصدومیت یک کوهنورد در ارتفاعات رشته‌های جوپار کرمان، بلافاصله تیم امدادهوایی به منطقه حادثه اعزام شد. وی با اشاره به اعزام هشت نفر از نجاتگران هلال احمر شهرستان کرمان در قالب ۲ تیم کوهستان و واکنش سریع به منطقه حادثه افزود: نیروهای امدادی بلافاصله در ارتفاع ۳۰۰۰ متری رشته‌های کوه‌های جوپار این کوهنورد را جستجو و پس از اقدامات امداد و کمک‌های اولیه توسط بالگرد جمعیت هلال احمر به مرکز درمانی انتقال دادند. لازم به ذکر است این کوهنورد کرمانی در ناحیه سر و گردن دچار تروما و آسیب دیدگی شده است. انتهای پیام

صحنه‌ای تماشایی از پرتاب هیجان انگیز انسان بوسیله کش! + فیلم

رکنارکنا13 دقیقه قبل
رکنا: در این ویدیو شاهد پرتاب هیجان انگیز و متصل به کش مخصوص توسط افراد هستیم که این عمل با استفاده از تجهیزات مخصوص و ایمن شده انجام میگرید. برای لحظاتی تماشای هیجان و استرس را با ما همراه شوید.
مهرمهر13 دقیقه قبل
به گزارش خبرنگار مهر، عبدالکریم گراوند ظهر یکشنبه در نشست شورای فرهنگ عمومی استان بوشهر اظهار داشت: یکی از مکان‌های تأثیر گزاری که موجب ترویج فرهنگ‌های نیکو و تربیت جامعه می‌شود مساجد هستند. وی در ادامه با بیان اینکه در گذشته مساجد محور تربیت و حل مشکلات جامعه اسلامی بوده است، افزود: باید در جامعه انس با مساجد بویژه در جوانان افزایش پیدا کند چرا که قرار گرفتن در مسیر معنویت موجب کاهش آسیب‌های اجتماعی در جامعه می‌شود. استاندار بوشهر با عنوان اینکه مشکل تجهیزات در حوزه‌های مختلف کشور وجود ندارد، خاطر نشان کرد: امروز در بسیاری از مساجد و مراکز فرهنگی بحث کمبود تجهیزات وجود ندارد بلکه باید با رونق بخشی به فعالیت‌ها زمینه جذب افراد را فراهم کنند.

کارخانه هلیکوپتر سازی روسیه

9+
الفالف14 دقیقه قبل
خبرآنلاینخبرآنلاین14 دقیقه قبل
وقتی وارد جاده شهرکرد به ایذه می‌شوید یکی از منحصربفردترین، زیباترین و در عین حال پرپیچ و خم‌ترین جاده‌های ایران را نظاره خواهید کرد. با ادامه دادن به مسیر، درختان سر به فلک کشیده در دامنه‌های زاگرس خودنمایی می‌کنند. با پشت سر گذاشتن این مسیر، راه‌های فرعی شما را به کوه هزار دره و شاخه‌ای از رودخانه کارون می‌رساند. با عبور از پل، پشت سر گذاشتن روستای جوزستان و روستای پوراز را خواهید دید و جشمتان به جمال این همه زیبایی روشن خواهد شد. و اما در ادامه‌ی مسیر چه عجایبی انتظارتان را می‌کشند؟
مهرمهر14 دقیقه قبل
به گزارش خبرنگار مهر، سید کمال الدین میرجعفریان ظهر یکشنبه در شورای فنی استان اظهار کرد: باید از ظرفیت‌های این شورا برای پیشبرد اهداف حداکثر بهره برداری شود. وی تاکید بر استفاده دستگاه‌ها از مصالح استاندارد بومی بیان کرد: همچنین از دستگاه‌ها خواستاریم نیازهایشان را اعلام کنند تا بین استفاده از تولیدات هم توازنی برقرار شود. وی خواستار رعایت کیفیت در انجام پروژه‌ها شد و افزود: کوچک‌ترین اهمال در کیفیت پروژه‌ها قابل جبران نیست بنابراین نیازمند توجه ویژه است. میرجعفریان با اشاره به پروژه ساخت ۱۰ هزار مسکن محرومان در استان بیان کرد: در حال حاضر بیش از ۸۸ هزار واحد مسکن روستایی در استان وجود دارد که تنها ۴۵ درصد آنها طی چند سال گذشته بازسازی شده و استاندارد هستند. وی با بیان اینکه ۳۶ هزار واحد روستایی استان فاقد استحکام هستند، اظهار کرد: همچنین ۲۰۳ هزار واحد مسکونی در شهر داریم که سالانه دو و نیم درصد از آنها به دلیل کیفیت نامناسب تخریب می‌شوند.
فارسفارس14 دقیقه قبل
به بهانه صحبت‌های زین الدین زیدان مبنی بر خروج گرت بیل از رئال، عملکرد این ستاره ولزی به تصویر کشیده شده است. به گزارش خبرگزاری فارس، داستان رئال مادرید و گرت بیل به خط پایانی رسیده و تمام تلاش‌ها برای ماندن ستاره ولزی بی نتیجه ماند و زیدان رسما خبر از خروج ستاره ولزی از رئال را داد. امیدواریم زودتر بیل رئال را ترک کند. به بهانه این اظهارات و خروج گرت بیل، عملکرد این ستاره ولزی در رئال مادرید منتشر شده است. وی ۲۳۱ بازی برای رئال انجام داد، ۱۰۲ گل به ثمر رساند و ۶۵ پاس گل برای هم‌تیمی‌های خود مهیا کرد.

به انتهای لیست رسیدید

مهاجرت

در این صفحه آخرین و مهم‌ترین اخبار و گزارشات مربوط به مهاجرت به سایر کشورها و وضعیت مهاجرین می‌خوانید.