مهاجرت

اخبار «مهاجرت»

ویدیو/ سیل ویرانگر در شیراز / حمل خودروهای مسیر دروازه قرآن توسط سیل

انتخابانتخاب1 روز قبل
تابناکتابناک1 هفته قبل
پس از یک سال رقابت جانانه در کلاس‌های اصلی، پنج نفر عنوان قهرمانی سال را در ۶ کلاس به دست آوردند. او در هر ۵ راند مسابقه حضور داشته و امسال برای دومین سال قهرمانی فصل را به چنگ می‌آورد. شروین یگانه را می‌توان متخصص ۲۰۶ نامید و حالا در ۳۳ سالگی ۱۲ عنوان قهرمانی سال در رشته‌های مختلف دارد. عطا ماجدی ۲۷ ساله قهرمان سال کلاس ۴و۶ سیلندر دیفرانسیل عقب (تنفس طبیعی) و با پورشه ۹۱۱ سرحالش توانسته رقبا را کنار بزند. در ۴ راند از مسابقات شرکت کردم و با امتیاز ۳۲۳ امتیاز قهرمان سال شدم.

رهبر انقلاب بشقاب خورش را بازگرداندند چون داخل آن گوشت بود (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران2 هفته قبل
حجت‌الاسلام سائلی به نقل از آیت‌الله شب‌زنده‌دار عضو فقهای شورای نگهبان، این خاطره را از یک شام خصوصی در محضر رهبر معظم انقلاب روایت کرده است. سائلی نماینده سابق جامعه المصطفی در لبنان و موسس مدرسه علمیه جامعه الرضویه است.
عصر ایرانعصر ایران2 هفته قبل
«مرجان شیخ الاسلامی» ۷ میلیون و ۶۵ هزار و ۵۲۹ یورو و ۸میلیون و ۷۱۰ هزار و ۳۸۴ دلار تحصیل مال غیر مشروع کرده. نماینده دادستان گفت: ارزهای حاصل از فروش محصولات پتروشیمی به بهانه دور زدن تحریم‌ها به حساب مرجان شیخ‌الاسلام واریز می‌شده است. وی افزود: اقدامات صورت گرفته بدون اجازه شرکت ملی صنایع پتروشیمی بوده و بخشی از وجوه حاصل از فروش محصولات پتروشیمی را به ریال تبدیل و به حساب شرکت‌های دیگر واریز می‌کرده است. وی افزود: در پاسخ به استعلام صورت گرفته، اعلام شده که تحریم‌ها مجوزی برای واریز معادل ریالی مبالغ حاصل از فروش محصولات پتروشیمی نبوده و اقدامات در پوشش شرکت‌های تحت مدیریت حمزه‌لو صورت گرفته است. وی تأکید کرد: کل ارز ناشی از فروش محصولات به قدری زیاد است که نیازی به استدلال ندارد و مشارکت و معاونت این متهمان در اخلال کلان نظام اقتصادی به صورت تحصیل اموال نامشروع محرز است.
ورزش۳ورزش۳2 هفته قبل
نیمار، ستاره برزیلی پاری سن ژرمن، به تصمیم داور دیدار تیمش مقابل منچستریونایتد برای اعلام یک ضربه پنالتی در ثانیه‌های پایانی بازی برای شیاطین سرخ، واکنش تندی نشان داد. نیمار که به دلیل آسیب دیدگی در این دیدار حضور نداشت، لحظاتی بعد از پایان بازی در استوری اینستاگرامش پستی منتشر کرد که ممکن است موجب محرومیت او شود. او زیر عکس صحنه منجر به اعلام پنالتی نوشت: " این بی شرمانه است. و یوفا همچنان چهر نفر را انتخاب می‌کند که چیزی در مورد فوتبال نمی‌دانند و در صحنه آهسته تصاویر VAR را بررسی می‌کنند …. اصلا خطای هندی صورت نگرفت! چطور وقتی پشت تان به توپ است، خطای هند می‌تواند باشد؟ آه.. بروید …. "
انتخابانتخاب3 هفته قبل
در اینجا صحبت از استحکام روابط ائتلاف راهبردی بین دمشق و تهران است که در نتیجه جنگ سوریه حاصل شد و در پی آن، دو طرف خوانش عمیق ومشترکی از اتفاقات سوریه در طول ۸ سال گذشته دارند. حال باید گفت این سفر نه فقط برای رساندن پیامهای سیاسی به دشمنان، بلکه با هدف بررسی مرحله اینده، چالشها، موانع و راه حل‌ها انجام شد. در اینجاست که علت حضور سردار سلیمانی طی دیدار روحانی با اسد را در می‌یابیم. اتفاق سوم، صحبتهای علی شمخانی در مورد محقق شدن ۹۰ درصدی اهداف ایران در سوریه است. آنچه باعث تمایز سفر اسد شد، این بود که زبان حال هم پیمانان (ایران و سوریه) می‌گوید: ما در هر دو جبهه سیاسی و نظامی توانمند هستیم.
انتخابانتخاب4 هفته قبل
در بازار امروز خودرو، پژو GLX ۴۰۵ با قیمت ۷۹ میلیون و ۸۰۰ هزارتومان به فروش می‌رسد. همچنین پژو ۲۰۶ تیپ ۲ با قیمت ۸۱ میلیون تومان، پژو ۲۰۶ تیپ ۵ با قیمت ۹۰ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان خرید و فروش می‌شود.
انتخابانتخاب4 هفته قبل
معاون دادستان کل کشور گفت: حدود ۲هزار نفر از مردم اهواز و مدعی العموم از وزیر ارتباطات طرح شکایت کرده‌اند که احتمال می‌ورد بعد از بررسی پرونده، حکم انفصال از خدمات دولتی برای وزیر صادر شود. جاوید نیا یادآور شد: این طرح شکایت هم از سوی مدعی‌العموم و هم از سوی ۲ هزار نفر از مردم اهواز بوده است. معاون امور فضای مجازی دادستان کل کشور خاطرنشان کرد: البته مردم اهواز هم از وزیر ارتباطات و هم مدیران اینستاگرام و تلگرام طرح شکایت کردند. وی ادامه داد: پرونده وزیر ارتباطات در دادستانی تهران است و منتظر هستیم تا روند قضایی خود را طی کند. معاون امور فضای مجازی دادستان کل کشور اظهار کرد: مسئولین فضای مجازی کشور در ایجاد شبکه ملی اطلاعات و ایجاد فضایی امن برای فعالیت مجازی ایرانیان کوتاهی کردند و این مسئولان باید مورد مواخذه و مجازات قرار بگیرند.

تصاویر: روز ولنتاین در کردستان عراق

18+
انتخابانتخاب1 ماه قبل

اگر آیت الله طالقانی زنده می‌ماند، نه سفارت امریکا گرفته می‌شد، نه دولت موقت استعفا می‌دهد، نه جنگی شروع می­ شد؛ این اتفاقات همگی ۱ ماه بعد از فوت پدرم رخ داد / قرار بود جسد آیت الله طالقانی کالبدشکافی شود، اما نگذاشتند / شنیدم بعضی‌ها بعد از فوت ایشان گفتند «الحمدالله این هم رفت» / یکی از آقایان به موسوی خوئینی‌ها گفت: این نماز در حیاط سفارت امریکا غصبی است، او هم گفت: نامه‌ات رو به روزنامه‌ها می‌دهم / طالقانی گفت: پیشنهاد دهندگان تسخیر سفارت امریکا را از خانه بیرون بیاندازیم / با خلخالی به شدت دعوا کرد و گفت: تو از قرآن، فقط «قاصم الجبارین» را یاد گرفته‌ای / بعد از تغییر ایدئولوژی، تقی شهرام به پدرم گفت: ترورت می‌کنیم / بعد از فوت آیت الله، ۱ میلیاردتومان در حسابش بود

انتخابانتخاب1 ماه قبل
اگر ایشان (آیت الله طالقانی) زنده بود، نه سفارتی گرفته می­ شد، نه آن دشمنی به ­وجود می­آمد و نه جنگی شروع می‌­شد. آیت الله طالقانی از چهره‌های موثر در پیروزی نهضت بود. در ختم مرحوم دکتر مطهری ایشان گفت، از سال ۲۰ شروع به تفسیر قران کردم که از دو جناح من را کوبیدند. *پروسه کنار گذاشته شدن جبهه هملی و نهضت­ آزادی هم بعد از فوت آقای طالقانی اتفاق افتاد؟ بله. *ظاهرا در زمان حیات آیت الله طالقانی، دوسه بار هم به ایشان تسخیر سفارت پیشنهاد شده بود.

ویدیو/ حسن عباسی: لاریجانی، روحانی، ظریف و مطهری؛ برید به جهنم / روزی که مسئولیت شما تمام شود، مردم به روی شما «تف» می‌اندازند

انتخابانتخاب1 ماه قبل
عباسی ضمن انتقاد از واکنش‌ها به خبر لغو سخنرانی لاریجانی افزود: شنیدم که برخی از نمایندگان مجلس نسبت به موضع مردم البرز بیانیه صادر کدند. وی ادامه داد: آقای لاریجانی و نمایندگانی که امروز بیانیه داده‌اید، دیدید که پریروز ظریف با چه حرارتی علیه امریکا سخن گفت. اقای لاریجانی! دلواپس شدید که یک دلواپسی مثل ظریف در مجلس بگوید امریکا قابل اعتماد نیست. عباسی در ادامه اظهارات توهین آمیز خود گفت: مگر اقای لاریجانی، اقای ظریف، وقتی می‌گفتیم امریکا قابل اعتماد نیست، روحانی نمیگفت «تا میخواهیم تعامل کنیم، گروهی تعامل ستیز می‌لرزند، اگر سردتان است، برید به جهنم.» آقای حسن روحانی، اقای جواد ظریف و اقای علی لاریجانی برید به جهنم حالا که دارید می‌لرزید.
انتخابانتخاب1 ماه قبل
انقلاب از جهت خلق انسان‌های مطالبه‌گر به نتیجه رسیده است، یعنی آدم‌های ایران امروز آدم‌های سال ۵۶ و ۵۷ نیستند. ایرانی امروز، ایرانی چهل سال قبل نیست. وقتی این کلاشنیکف را به بهشهر بردم، تمام بچه‌ها صف بستند و یکی‌یکی این سلاح را مثل گوهر به یکدیگر نشان می‌دادند. حکومت تا الان ور نیافتاده است، پیش‌بینی این‌ها هم چهل سال است که خلاف درآمده است، ولی اینکه آن‌ها از ناکارآمدی سوءاستفاده می‌کنند و مردم را بدبین می‌کنند، حرف درستی است. میرحسین موسوی از روحانی بهتر بودآقای موسوی نخست وزیر امام بود و کاری که این‌ها کردند خیانت به خودشان و کشور بود و اگر وی این کار را نمی‌کردند رئیس‌جمهور بعدی بود، موسوی که از روحانی بهتر بود اما رفتار آن‌ها باعث شد شرایط امنیتی شود و سوء استفاده‌هایی انجام شد.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 ماه قبل
براساس اطلاعیه شرکت ایران خودرو شرایط پیش فروش مشارکت در تولید محصولات این شرکت به مناسبت دهه مبارک فجر بهمن ماه ۹۷ از روز دوشنبه ۹۷/۱۱/۱۵ لغایت ۹۷/۱۱/۳۰ اعلام شد. در این طرح فروش علاوه بر سود مشارکت «تخفیف خرید محصول ایرانی» هم برای تعدادی از محصولات در نظر گرفته شده که پرداخت آن منوط به واریز نقدی مابه التفاوت نهایی در مهلت تعیین شده در دعوتنامه و دریافت خودرو است. همچنین مبلغ تخفیف اعلامی در بخشنامه با احتساب مالیات ارزش افزوده می‌باشد. علاوه بر این تنظیم صلح نامه در این بخشنامه تا یکبار قابل اجرا می‌باشد. زمان فعال سازی این بخشنامه ساعت ۱۰ صبح روز دوشنبه مورخ ۹۷/۱۱/۱۵جزئیات طرح فروش محصولات ایران خودرو به مناسبت دهه فجر به شرح زیر است:

کارتون آقای مصباح یزدی از صدا و سیما؛ فیلم مستند از شبکه‌های ماهواره‌ای!

عصر ایرانعصر ایران1 ماه قبل
عصر ایران؛ مهرداد خدیر- شبکه کودک صدا و سیما دربارۀ آیت الله محمد تقی مصباح یزدی انیمیشن (کارتون) ی ساخته تا این شخصیت روحانی را از این طریق به کودکان و نوجوانان معرفی کند. مناسبت این برنامه سالروز تولد آقای مصباح است. ضمن این که کارتون و تولد پدیده هایی مدرن به حساب می‌آید و آقای مصباح در گفتارهای خود دیگر مظاهر مدرن را نفی می‌کند. در این کارتون سازندگان اصرار دارند از آقای مصباح یزدی یک چهره انقلابی و مبارز و نزدیک به امام خمینی ترسیم کنند که سخنان ایشان را منتقل می‌کرده است. تمرکز این نوشته بر وجه سیاسی و اجتماعی آقای مصباح و اصرار بر انتساب به امام خمینی است.
عصر ایرانعصر ایران1 ماه قبل
عصرایران؛ رضا غبیشاوی - تیم ملی فوتبال قطر با شکست امارات در جام ملت‌های آسیا، به فینال صعود کرد. در این باره می‌توان گفت: - بازی‌های قطر با تیم‌های سعودی و امارات را می‌توان سیاسی‌ترین مسابقات فوتبال این جام دانست. در مسابقات جام ملت‌های آسیا در امارات، موضوع حضور تیم ملی قطر نیز تحت تاثیر این بحران سیاسی قرار داشت. حتی گفته شده که امارات، در دست گرفتن پرچم قطر در مسابقات جام آسیا را نیز ممنوع کرده است. - مسابقات فوتبال قطر – سعودی و قطر – امارات، جنگ رسانه‌ای و کرکری خوانی‌ها در شبکه‌های اجتماعی میان دو طرف را دامن زد.
خبر ورزشیخبر ورزشی1 ماه قبل
به گزارش خبرورزشی، سردار آزمون در جام ملت‌های آسیا، هم گل زده و هم گل ساخته. سردار آزمون تا پایان نیم‌فصل اول لیگ روسیه، ۴ گل زده، ۴ پاس گل داده و ۲ پنالتی هم برای روبین‌کازان گرفته. در سال‌های قبل هرگز نام سردار را میان بهترین پاسورهای لیگ روسیه نمی‌دیدیم اما حالا اوضاع فرق می‌کند. جز گل‌سازی، دوندگی بی‌امان نکته دیگری است که به بازی سردار اضافه شده و او را از دیگران جدا کرده. برای آمادگی بیشتر، پیشنهاد استفاده از بدنساز لوکا مودریچ را به سردار آزمون دادند و او هم از این موضوع استقبال کرد.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز2 ماه قبل
ظریف و شمخانی می‌دانند که عدم پذیرش FATF چه آثار منفی برای ایران خواهد داشتاکنون احمدی‌نژاد لبخند می‌زند. اما چرا؟ برخلاف تصویر احمدی‌نژاد، تصاویر از «محمد جواد ظریف» وزیر امور خارجه همراه با نگرانی است. «علی شمخانی» دبیر شورای عالی امنیت ملی نیز مانند ظریف احساس مشابهی دارد. سرویس سیاسی- روزنامه عرب‌زبان و پرتیراژ «القدس العربی» در مقاله‌ای به وضعیت کنونی احمدی‌نژاد در سیاست ایران و چشم‌انداز آینده او پرداخته است. بازگشت احمدی‌نژاد به صحنه سیاست در حالی صورت می‌گیرد که او شدیدترین حملات را علیه رییس قوه قضاییه انجام می‌داد.
عصر ایرانعصر ایران13 ساعت قبل
اگر در دامنه کوهی، مسیلی بود که آب‌های خروشان را در خود جای می‌داد، به آن مسیل احترام می‌گذاشتند و هرگز برای ساختن راه و خانه، پرش نمی‌کردند. می دانستند که جنگل‌ها و مراتع، فقط پوشش گیاهی نیستند بلکه سدی هستند در برابر سیل؛ از این رو، تنها به قدر ضرورت از آنها برداشت می‌کردند و …. اما در دهه‌های اخیر، گویا تمام آن دانش تجربی انباشته شده در هزاره‌های متمادی، ناگهان بر باد رفت، گو این که به آلزایمر دسته جمعی مبتلا شده باشیم. ما ناگهان با طبیعت، نه غریبه که دشمن شدیم، غافل از این که چاهی می‌کنیم از بهر خودمان! در غیر این صورت باید دست به دعا شویم و برخلاف آرزوی داریوش بزرگ، از خدا بخواهیم که خشکسالی را در این سرزمین مستدام بدارد!

ویدیو/ سیل شیراز در محلات اطراف دروازه قران

انتخابانتخاب1 روز قبل
تابناکتابناک1 روز قبل
فشار جانبی به فردوسی پور برای پذیرش حکم مدیریتیاما گویا همه این فشارها بجای تجدیدنظر در ماجرای برکناری فردوسی پور، دردسرهای تازه‌ای برای این مجری کهنه کار و تحصیلکرده سیما ایجاد کرده است. احسان شاه قاسمی، استادیار دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران: «رساله دکتری عادل فردوسی پور اشکالات زیادی دارد که برخی از آن‌ها قابل اصلاح نیست. بازگشت شاکیان قبلی برنامه نود این بار علیه شخص عادلطبیعی است که در برنامه انتقادی همچون نود، دهها و شاید صدها چهره مورد نقد و بعضا افشاگری قرار گیرند و نسبت به حقوق خود معترض باشند. موردهای متعدد مدارس فوتبال و اخاذی از بازیکنان و حتی گزارش جنجالی مرگ دو بازیکن نوجوان در گرجستان هم بوده‌اند که مدام پای فردوسی پور را به دادگاه کشانده است. آنها نیز در صف شاکیان فردوسی پور هستند که در کمال ناباوری می‌خواهند حالا که عادل از زیر چتر حمایتی سازمان صداوسیما خارج شده، شکایت‌های خود را پیگیری کنند.
الفالف3 روز قبل
گروه اجتماعی الف، ۳ فروردین ۱۳۹۸، ۰۹:۵۲ ۳۹۸۰۱۰۳۰۱۰درحال بروز رسابه گزارش الف، سیل خسارت‌های سنگینی به مردم دو استان گلستان و مازندران وارد کرده است با وجود اینکه همه دستگاه‌ها برای امداد رسانی به مردم سیل زده بسیج شده‌اند اما حجم و گستردگی سیل آنقدر زیاد است که امداد رسانی با کندی انجام می‌شود. کمک بلاعوض ۱۲ میلیونی به سیل زدگانرئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: به سیل‌زدگان ساکن در مناطق شهری استان مازندران ۱۲۰ میلیون ریال و به روستائیان به ازای هر واحد مسکونی ۱۰۰ میلیون ریال کمک بلاعوض تعمیراتی پرداخت می‌شود. خسارات سیل در گنبد کاووسسیلاب ناشی از بارش‌های چند روز گذشته در استان گلستان به ۵۰ روستای شهرستان گنبد کاووس در شرق این استان خسارت وارد کرد و ۲۵ درصد از شهر گنبد نیز بین ۱ تا یک و نیم متر دچار آبگرفتگی شد. با ثبات نسبی وضعیت در گنبد از صبح پنجشنبه یکم فرودین ماه عملیات امدادرسانی توسط دستگاه‌های مربوطه مثل هلال احمر با شدت بیشتری پیگیری می‌شود. سیل در آق قلا و غرق شدن خودروهامعاون امور عمرانی استاندار گلستان گفت: حدود نیمی از شهر آق‌قلا و ۱۰ روستای این شهرستان را آب فرا گرفته است.

فیلمی از لحظه شهادت دو تن از ماموران ناجا

الفالف4 روز قبل
فیلمی از لحظه شهادت دو تن از ماموران ناجاگروه ویدئو الف، ۲ فروردین ۱۳۹۸، ۱۳:۳۳ ۳۹۸۰۱۰۲۱۱۱در اولین روز سال، یک مورد نزاع در پی اختلافات خانوادگی در مشهد به پلیس ۱۱۰ گزارش شد که به سرعت ماموران گشت به محل حادثه اعزام شدند. در این درگیری دو تن از ماموران نیروی انتظامی هم شهید شدند.

رقابتی باورنکردنی برای تاریخ تولد لاکچری ۹۸/۱/۱

12+
الفالف5 روز قبل

پاسخ امین حیایی به درخواست ضدانقلاب برای تحریم صداوسیما

الفالف5 روز قبل
پاسخ امین حیایی به درخواست ضدانقلاب برای تحریم صداوسیماگروه ویدئو الف، ۱ فروردین ۱۳۹۸، ۰۹:۵۸ ۳۹۸۰۱۰۱۰۴۹۰ نظر، ۲ در صف انتشار و ۰ تکراری یا غیرقابل انتشار
الفالف1 هفته قبل
۳ رفتار و مدیریت قلدرمآبانه (چه از سوی مدیر شبکه سه و چه از سوی فردوسی پور) به ضد خود تبدیل می‌شود. ۴ حذف فردوسی پور از نود، نشان می‌دهد که آقایان در فهم و ادراک خود از رسانه باید تجدیدنظر کنند. مدیر شبکه سه باید حقوق تهیه کننده و مجری نود را به رسمیت بشناسد و مجری نود هم حقوق مدیر شبکه‌ی سه را. مدیر شبکه باید تکالیف اش را نسبت به برنامه‌ی نود انجام دهد و تهیه کننده و مجری نود هم باید به تکالیف اش نسبت به مدیر شبکه سه عمل کند. اگر منیت‌ها (توسط هر دو طرف ماجرا) کنار بروند، نود می‌تواند با فردوسی پور ادامه یابد.
انتخابانتخاب1 هفته قبل
مدیرکل روابط عمومی سازمان صدا وسیما گفت: تحولاتی ویژه در برنامه نود از سال آینده صورت خواهد گرفت و این برنامه با گروهی جدید روی آنتن خواهد رفت اما در عین حال از ظرفیت‌های عادل فردوسی‌پور در برنامه‌های دیگر استفاده خواهد شد. قرار است تحولاتی در حوزه ورزش سیما و برنامه نود از سال آینده صورت پذیرد و این موضوع مربوط به شبکه سه سیماست. مدیرکل روابط عمومی رسانه ملی با اشاره به مصاحبه دیروز مدیرگروه ورزش شبکه سه سیما در این خصوص تاکید کرد: همان طور که آقای فضعلی (مدیر گروه ورزش شبکه سه) روز گذشته اعلام کرد، تحولاتی ویژه در برنامه نود از سال آینده صورت خواهد گرفت و این برنامه با گروهی جدید روی آنتن خواهد رفت اما در عین حال از ظرفیت‌های عادل فردوسی‌پور در برنامه‌های دیگر استفاده خواهد شد. رنجبران با بابیان اینکه از سوی مدیر کانال ورزش پیشنهاد قائم مقامی شبکه ورزش به فردوسی‌پور ارائه شده است، تصریح کرد: مسئولان محترم شبکه سه بسیار امیدوارند که از ظرفیت آقای فردوسی پور در جایگاه قائم مقامی شبکه ورزش استفاده کنند و همچنان بر این پیشنهاد پافشاری می‌کنند. وی افزود: آقای فردوسی پور از تهیه‌کنندگان قدیمی و موفق رسانه ملی در شبکه سه سیما به شمار می‌رود و اگر هم این پیشنهاد را نپذیرد مسئولان شبکه سه و کانال ورزش قطعا از وجودش در برنامه‌های دیگر استفاده خواهند کرد.
عصر ایرانعصر ایران1 هفته قبل
مرحله چهارم پرداخت سود سهام عدالت گروههای مختلف مشمولان از امروز (یکشنبه) آغاز می‌شود. به گزارش روابط عمومی سازمان خصوصی سازی؛ مرحله چهارم پرداخت سود سهام عدالت سال مالی ۹۶ شرکتهای سرمایه پذیر مربوط به گروههای مشمولان شامل وراث جدید تعیین تکلیف شده، مدجویان تغییر وضعیت یافته، ایثارگران و خانواده‌های ایثارگران، دست‌اندرکاران امر واگذاری سهام عدالت، خبرنگاران، طلاب، بیماران خاص، کارکنان ستادهای نماز جمعه، خدام مساجد و اماکن متبرکه امامزاده‌ها و حسینه‌ها، زندانیان آزاد شده، تاکسیرانان، قالیبافان، کارکنان موسسات خیریه و فعالان قرآنی از امروز (یکشنبه) آغاز می‌شود. در این مرحله در حالی ۶ میلیون ۷۰۰ هزار نفر از مشمولان سود سهام عدالت خود را در مجموع به ارزش ۶۰۰ میلیارد تومان دریافت خواهند کرد که از ۳۴ بانک و موسسه‌ای که مشمولان شماره شبای خود را در سامانه سهام عدالت ثبت کرده‌اند، از امروز ۳۱ بانک به مرور اقدام به پرداخت سود می‌کنند. گفتنی است تاکنون سود سهام عدالت مربوط به مشمولان نهادهای حمایتی شامل کمیته امداد و سازمان بهزیستی، روستائیان و عشایر و کارگران فصلی و ساختمانی به طور کامل پرداخت شده است و تنها گروه باقی مانده از مشمولان شامل کارکنان و کارمندان دستگاههای اجرایی و بازنشستگان صندوق‌های بازنشستگی کشوری، تامین اجتماعی و نیروهای مسلح نیز در اوایل سال آینده و با دریافت سود سهام عدالت از شرکتهای سرمایه پذیر، این سود نیز به حسابشان واریز می‌شود.
الفالف1 هفته قبل
با آغاز به کار دوره جدید شورای شهر، محمدعلی نجفی شهردار آن زمان تهران در آبان ۹۶ دستور تعطیلی خط ۷ را صادر کرد. مدیریت فعلی شهر تهران در زمان تعطیل کردن خط هفت اعلام کرد که برای این کار هفت دلیل دارد. » به‌نظر می‌رسد شورای شهر تهران باید در این زمینه پاسخگو باشد. ***محکومیت سلمان خدادادی در دادگاه بدویچند ماه پیش یک زن که مدعی رابطه با سلمان خدادادی، نماینده مجلس بود، خودکشی کرد. البته در این میان باید دست‌مریزادی به قاضی شجاع پرونده گفت که بی‌توجه به موقعیت سیاسی خدادادی، حکم محکومیت او را صادر کرده است.

به انتهای لیست رسیدید

مهاجرت

در این صفحه آخرین و مهم‌ترین اخبار و گزارشات مربوط به مهاجرت به سایر کشورها و وضعیت مهاجرین می‌خوانید.