اخبار مهدی تاج - آخرین و مهم ترین اخبار مهدی تاج از خبرگزاری‌های ایران | خبری

مهدی تاج

ایسناایسنا49 دقیقه قبل
مدیران فدراسیون فوتبال در حالی برای پیشگیری از ناهنجارها صحبت از استاندارد شدن ورزشگاه‌ها می‌کنند و استانداران را به تجهیز ورزشگاه‌ها تهدید کرده‌اند که به نظر می‌رسد سوءمدیریت در برگزاری بازی‌ها نقش بیشتری در هرج و مرج روی سکوها دارد تا امکانات. به گزارش ایسنا، روز سه‌شنبه مهدی تاج عنوان کرد که به استانداران تمام استان‌هایی که تیمی در لیگ برتر فوتبال دارند نامه‌ای ارسال شده تا این استان‌ها ملزم به ایجاد استانداردهای لازم در ورزشگاه‌های تیم‌های لیگ برتری خود شوند. ارگان قضائی فدارسیون فوتبال آرای قاطع و مناسب جرم صادر نکردند تا بلکه با یک بازدارندگی از اتفاقات تلخ بعدی جلوگیری شود. همین روند را اگر بیشتر بررسی کنیم می‌بینیم که مماشات کمیته انضباطی و کمیته اخلاق در بروز اتفاقات تلخ هفته‌های پایانی لیگ برتر بی تأثیر نبوده است. نکته حائز اهمیت دیگر، نبودن هماهنگی لازم در بازی‌های لیگ است.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین3 ساعت قبل
استقلال با سه شکایت داخلی جدی و یک پرونده خارجی سنگین دست به گریبان است. پرونده‌هایی که باعث شده بود مهدی تاج بی آنکه اسمی بیاورد بگوید این تیم در آستانه حذف از آسیاست. در این شرایط اما استقلال برای فرار از فاجعه ۱۵ میلیارد تومان پول نیاز دارد. او از آبی‌ها شکایت کرده و اگر پولش را ندهند چون پرونده به‌ای اف سی هم رفته غیر از کسر امتیاز در نهایت به حذف این تیم از آسیا می‌انجامد. او سال قبل دنبال پول‌هایش بود اما ندادند و حالا این بدهی منجر به حکم کسر امتیاز داخلی برای آبی‌ها شده است.
تابناکتابناک4 ساعت قبل
به نظر می‌رسد که وقتش رسیده کمیته اخلاق فدراسیون بعد از مواجهه با بی‌اعتنایی بهاروند و طالقانی برای حفظ اعتبار این کمیته و صیانت از فوتبال از تمام قدرت و اختیارات قانونی خود استفاده کند. دو عضو بازنشسته هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال که هنوز به قانون تمکین نکرده و از سمت خود استعفا نداده‌اند، حالا مقابل احضاریه کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال هم قدعلم کرده و در جلسات این نهاد قضایی فوتبال حضور پیدا نمی‌کنند! حیدر بهاروند و کاظم طالقانی به عنوان رئیس سازمان لیگ و رئیس هیات فوتبال خوزستان سه مرتیه به احضار کمیته اخلاق برای پاسخگویی به اتفاقات تلخ فینال جام حذفی در این کمیته بی‌توجهی کردند و به کمیته اخلاق نرفتند. همچنین مهدی تاج طی روز‌های گذشته برای پاسخگویی درباره اتفاقات این دیدار در دادستانی کل کشور حضور یافت و اظهارات خودش را بیان کرد. کمیته اخلاق فدراسیون بعد از مواجهه با بی‌اعتنایی بهاروند و طالقانی باید برای حفظ اعتبار این کمیته و صیانت از فوتبال از تمام قدرت و اختیارات قانونی خود استفاده کند.
برترین‌هابرترین‌ها4 ساعت قبل
فوتبال بلژیک خودش سبکی ندارد و به نوعی زیرشاخه‌ای از فوتبال آلمان است. در بازی ایران و استرالیا ویه را مربی برزیلی به بازیکنان گفت بروید بازی ایرانی خودتان را انجام بدهید و تیم هم نتیجه گرفت. به نظر من مربی ایرانی که بتواند جانشین برانکو شود را نداریم. باید به نظر من از همان جامعه و تفکری که برانکو آمده یک مربی بیاورند و نروند مثلا از آلمان مربی انتخاب کنند. ما خودمان قبل از برانکو تجربه رایکوف را داریم که منشا خدمات زیادی به فوتبال ایران بود.
افکارنیوزافکارنیوز4 ساعت قبل
اگر این تیم نتواند شرکت کند، از تیم بعدی استفاده خواهیم کرد و سهمیه حذف نمی‌شود. در استقلال هم درگیری‌های داخلی به اوج رسیده و اخبار چندان خوشایندی هم درباره این تیم منتشر نمی‌شود. استعفای سعادتمند از هیات‌مدیره استقلالاحمد سعادتمند، عضو هیات‌مدیره استقلال از سمت خود در این باشگاه کناره‌گیری کرد. در روزهای اخیر اخباری مبنی‌بر ناراحتی او از چندگانگی مراکز تصمیم‌گیری در استقلال منتشر شده بود. سعادتمند همزمان با عضویت در هیات‌مدیره استقلال، مدیرکل استعدادیابی وزارت ورزش و جوانان هم بود.
ورزش۳ورزش۳5 ساعت قبل
به گزارش «ورزش سه» فوتبال ایران در لیگ نوزدهم با یک تغییر چهره اساسی مواجه خواهد بود. در بازی ایران و استرالیا ویه را مربی برزیلی به بازیکنان گفت بروید بازی ایرانی خودتان را انجام بدهید و تیم هم نتیجه گرفت. به نظر من مربی ایرانی که بتواند جانشین برانکو شود را نداریم. باید به نظر من از همان جامعه و تفکری که برانکو آمده یک مربی بیاورند و نروند مثلا از آلمان مربی انتخاب کنند. ما خودمان قبل از برانکو تجربه رایکوف را داریم که منشا خدمات زیادی به فوتبال ایران بود.
برترین‌هابرترین‌ها9 ساعت قبل
اگر این تیم نتواند شرکت کند، از تیم بعدی استفاده خواهیم کرد و سهمیه حذف نمی‌شود. در استقلال هم درگیری‌های داخلی به اوج رسیده و اخبار چندان خوشایندی هم درباره این تیم منتشر نمی‌شود. استعفای سعادتمند از هیات‌مدیره استقلالاحمد سعادتمند، عضو هیات‌مدیره استقلال از سمت خود در این باشگاه کناره‌گیری کرد. در روزهای اخیر اخباری مبنی‌بر ناراحتی او از چندگانگی مراکز تصمیم‌گیری در استقلال منتشر شده بود. سعادتمند همزمان با عضویت در هیات‌مدیره استقلال، مدیرکل استعدادیابی وزارت ورزش و جوانان هم بود.
همشهریهمشهری13 ساعت قبل
امروز بالاخره انتظارها به سر می‌رسد و آندرا استراماچونی به عنوان سرمربی جدید استقلال وارد تهران می‌شود. اختلافات درون‌باشگاهیدر حال حاضر شاید مهم‌ترین معضل باشگاه که حسابی توی ذوق می‌زند، اختلافات درونی باشد. در نقطه مقابل، این بازیکنان هم به علی خطیر تاخته‌اند و معاون خبرساز باشگاه را به باد انتقاد گرفته‌اند. منتقدان بدبینیک مشکل دیگر استراماچونی روی نیمکت استقلال، بدبینی اولیه منتقدان است. عرصه بر استرا چنان تنگ است که او حتی در بدنه هیات‌مدیره هم مخالفان آشکار دارد.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴15 ساعت قبل
بی‌اعتنایی مطلق دو عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال به احضاریه کمیته اخلاق در حالی است که که به عنوان مدیران عالی رتبه فدراسیوم فوتبال باید بیش از هر فرد و گروه دیگری به قوانین فوتبال احترام بگذارند. همچنین مهدی تاج طی روزهای گذشته برای پاسخگویی درباره اتفاقات این دیدار در دادستانی کل کشور حضور یافت و اظهارات خودش را بیان کرد. کمیته اخلاق فدراسیون بعد از مواجهه با بی‌اعتنایی بهاروند و طالقانی باید برای حفظ اعتبار این کمیته و صیانت از فوتبال از تمام قدرت و اختیارات قانونی خود استفاده کند.
ایسناایسنا15 ساعت قبل
دو عضو هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال برای سومین بار به دعوت کمیته اخلاق برای پاسخگویی به اتفاقات تلخ جام حذفی بی اعتنایی کردند که به نظر می‌رسد این کمیته برای صیانت از اعتبار فوتبال از تمام قدرت قانونی خود برای رسیدگی به معضلات فوتبال بهره ببرد. به گزارش ایسنا، حیدر بهاروند و کاظم طالقانی به عنوان رئیس سازمان لیگ و رئیس هیئت فوتبال خوزستان برای سومین بار به احضار کمیته اخلاق برای پاسخگویی به اتفاقات تلخ فینال جام حذفی در این کمیته بی‌توجهی کردند و به کمیته اخلاق نرفتند. بی‌اعتنایی مطلق دو عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال به احضاریه کمیته اخلاق در حالی است که که به عنوان مدیران عالی رتبه فدراسیوم فوتبال باید بیش از هر فرد و گروه دیگری به قوانین فوتبال احترام بگذارند. همچنین مهدی تاج طی روزهای گذشته برای پاسخگویی درباره اتفاقات این دیدار در دادستانی کل کشور حضور یافت و اظهارات خودش را بیان کرد. کمیته اخلاق فدراسیون بعد از مواجهه با بی‌اعتنایی بهاروند و طالقانی باید برای حفظ اعتبار این کمیته و صیانت از فوتبال از تمام قدرت و اختیارات قانونی خود استفاده کند.
ایران ورزشیایران ورزشی17 ساعت قبل
قاضی‌زاده هاشمی: در کمیسیون فرهنگی تاج حرف‌های دیگری می‌زداحسان قاضی‌زاده هاشمی، نماینده مجلس و عضو کمیسیون فرهنگی مجلس معتقد است که پیش از این جلسه، جلسه‌ای در کمیته ویژه ورزش کمیسیون فرهنگی برگزار شد که بسیار پربارتر از جلسه‌ای بود که با حضور فراکسیون ورزش برگزار شده است. او معتقد است شاید حضور خبرنگاران در این جلسه باعث شد که خیلی از مسائل آن‌طور که باید و شاید گشوده نشود و شاید حاضر نبودن نمایندگان نیروی انتظامی مانع از این شد که آن‌ها گزارش‌های خود را ارائه کنند. قاضی‌زاده هاشمی معتقد است در جلسه کمیته ویژه ورزش کمیسیون فرهنگی که نمایندگان نیروی انتظامی هم حضور داشتند، مهدی تاج حرف‌های دیگری می‌زد. او در آن جلسه قول داد که دیگر شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم اما در این جلسه می‌گفت که هیچ تضمینی نمی‌دهد بابت اینکه اتفاقاتی نظیر فینال جام حذفی تکرار نشود.» ۲ - ۱۵۰
ایران ورزشیایران ورزشی17 ساعت قبل
سلطانی‌فر: با الکترونیکی شدن بلیت‌فروشی، مشکلات حل نمی‌شودمسعود سلطانی‌فر، وزیر ورزش و جوانان، آخرین کسی بود که جلسه مشترکی که با مسوولان فدراسیون فوتبال و اعضای فراکسیون ورزش مجلس داشت، صحبت کرد. صحبت‌های همه نمایندگان و رییس فدراسیون فوتبال را شنید و بعد درباره آنچه به خاطرش به مجلس آمده بود صحبت کرد. سلطانی‌فر مقصر دانستن فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش در برگزاری فینال جام حذفی را چندان عادلانه نمی‌داند. صدا و سیما تصاویر ورزشگاه را نشان داد که از در و دیوار آدم وارد ورزشگاه می‌شد.» مگر در مسابقات والیبال بلیت‌فروشی الکترونیکی نبود؟ سلطانی‌فر تأکید می‌کند: «بلیت‌فروشی الکترونیکی در مسابقات هم به تنهایی حلال مشکلات نیست. در مسابقات والیبال که در ارومیه برگزار شد مگر بلیت‌فروشی الکترونیکی نبود؟ در این بازی‌ها هم ورزشگاه پر شد و ۶ هزار نفر پشت در ورزشگاه ماندند.
ایران ورزشیایران ورزشی18 ساعت قبل
تاج: تا بلیت‌فروشی الکترونیکی نشود، لیگ برگزار نمی‌کنیممهدی تاج در جلسه با فراکسیون ورزش مجلس، همان حرف‌هایی را تکرار کرد که در نشست مطبوعاتی اخیرش گفته بود. تأکید اصلی او به این موضوع بود که تا وقتی مقدمات بلیت‌فروشی الکترونیکی در ورزشگاه‌ها فراهم نشود، لیگ نوزدهم برگزار نخواهد شد. ما آمدیم برنامه را سالانه کردیم و حالا لیگ فوتبال ما سومین لیگ معتبر آسیاست. البته کاستی‌هایی هم بوده اما در لیگ آینده باید بلیت‌فروشی الکترونیکی شود چون همین که ما در هفته‌های اخیر کشته نداده‌ایم باید خدا را شکر کنیم. البته این‌ها در صورتی است که لیگ برگزار شود.
برترین‌هابرترین‌ها18 ساعت قبل
دو عضو هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال برای سومین بار به دعوت کمیته اخلاق برای پاسخگویی به اتفاقات تلخ جام حذفی بی اعتنایی کردند که به نظر می‌رسد این کمیته برای صیانت از اعتبار فوتبال از تمام قدرت قانونی خود برای رسیدگی به معضلات فوتبال بهره ببرد. خبرگزاری ایسنا: دو عضو هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال برای سومین بار به دعوت کمیته اخلاق برای پاسخگویی به اتفاقات تلخ جام حذفی بی اعتنایی کردند که به نظر می‌رسد این کمیته برای صیانت از اعتبار فوتبال از تمام قدرت قانونی خود برای رسیدگی به معضلات فوتبال بهره ببرد. حیدر بهاروند و کاظم طالقانی به عنوان رئیس سازمان لیگ و رئیس هیئت فوتبال خوزستان برای سومین بار به احضار کمیته اخلاق برای پاسخگویی به اتفاقات تلخ فینال جام حذفی در این کمیته بی‌توجهی کردند و به کمیته اخلاق نرفتند. بی‌اعتنایی مطلق دو عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال به احضاریه کمیته اخلاق در حالی است که که به عنوان مدیران عالی رتبه فدراسیوم فوتبال باید بیش از هر فرد و گروه دیگری به قوانین فوتبال احترام بگذارند. کمیته اخلاق فدراسیون بعد از مواجهه با بی‌اعتنایی بهاروند و طالقانی باید برای حفظ اعتبار این کمیته و صیانت از فوتبال از تمام قدرت و اختیارات قانونی خود استفاده کند.
خانه ملتخانه ملت18 ساعت قبل
مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره برگزاری یا لغو رقابت‌های لیگ برتر در فصل آینده، گفت: در صورت فراهم نبودن شرایط فصل آینده لیگ برتر را برگزار نمی‌کنیم. رئیس فدراسیون فوتبال تصریح کرد: فروش بلیت باید به صورت الکترونیکی در ورزشگاه‌‎های کشور باشد و ورزشگاه‌ها باید مجهز به دوربین مدار بسته باشند؛ در غیر این صورت نمی‌توانیم پاسخگو باشیم. وی ادامه داد: نیروی انتظامی صراحتا اعلام کرده است که در صورت الکترونیکی نبودن فروش بلیت نمی‌تواند مانع از ورود جمعیت به ورزشگاه‌ها شود و همچنین در چنین شرایطی نمی‌توان ورزشگاه‌ها را کنترل کرد. تاج اضافه کرد: چندین ورزشگاه‌ در استان‌ها وجود دارد که نمی‌‎توانند شرایط خود را بهبود ببخشند به همین جهت، بازی‌های آن‌ها باید در استان‌های همجوار برگزار شود. از نمایندگان مجلس درخواست کردیم به جای اینکه به فدراسیون فشار بیاروند که از اصول AFC پایین بیاییم به فکر تجهیز ورزشگاه‌ها باشیم. /پایان پیام
ایرناایرنا19 ساعت قبل
«مهدی تاج» در گفت‌وگویی اهمیت برگزاری خوب و بدون مشکل مسابقات فوتبال را مورد تاکید قرار داد و تصریح کرد: در جلسه‌ای با مسئولان نیروی انتظامی، بحث ورود بدون بلیت تماشاگران و ازدحام آنها مطرح شد. وی افزود: همچنین بحث الکترونیکی شدن بلیت بازی‌ها مطرح شد تا به اینگونه معضلات پایان دهیم. تاج گفت: لازمه مسابقه بدون حادثه این است که بلیت فروشی بازی‌ها بصورت الکترونیکی انجام شود و هر فردی در خانه هم بتواند بلیت را تهیه و بر روی صندلی مشخص استقرار یابد و با نصب دوربین‌های مدار بسته هم کنترل حرکات آنها صورت گیرد. به همین دلیل هر استانی برای برگزاری رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باید از این استانداردها برخوردار باشد، در غیر این صورت حق میزبانی از آنها سلب خواهد شد. تاج گفت: بیانیه نویسی قبل و بعد از مسابقه علیه ارکان فدراسیون فوتبال و حریف یا توهین و اعتراض به داور و حتی جمع شدن ۲ بازیکن کنار داور در جریان مسابقه مانند خیلی از مسابقات رسمی جهان با محرومیت و جریمه روبرو خواهد شد.
صدا و سیماصدا و سیما20 ساعت قبل
مهدی تاج در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما درباره اینکه عرب عنوان کرده از طریق فدراسیون فوتبال از باشگاه الاهی و برانکو شکایت می‌کنیم، افزود: برانکو برای فوتبال ما زحمات زیادی کشیده است. رئیس فدراسیون فوتبال افزود: هنوز نامه‌ای از طرف باشگاه پرسپولیس به دستم نرسیده است، اما فراموش نکنید این باشگاه از کنفدراسیون فوتبال آسیا طلب دارد و اگر تحریم‌های ظالمانه نبود دو باشگاه پرسپولیس و استقلال دچار مشکل نمی‌شدند.
صدا و سیماصدا و سیما20 ساعت قبل
مهدی تاج در حاشیه نشست با اعضای فراکسیون ورزش مجلس به به خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما گفت: فقط چند ورزشگاه قابلیت برکزاری بازی‌های لیگ را دارند و اگر سایر ورزشگاه‌ها تجهیز نشوند قطعا لیگ برگزار نخواهد شد. وی افزود: ورزشگاه آزادی تهران، شهدای اهواز، امام رضا (ع) و اصفهان از استاندارد‌های لازم برخوردار هستند. تاج گفت: ورزشگاه اکباتان، آبادان، شهر قدس و … شرایط لازم را ندارند؛ بنابراین یا بازی‌ها را برگزار نمی‌کنیم یا برخی تیم‌ها باید در شهر‌های دیکر بازی کنند.
طرفداریطرفداری23 ساعت قبل
طرفداری- رئیس فدراسیون فوتبال در نامه‌ای به استاندارهای استان‌های تیم‌هایی که در لیگ برتر حضور دارند، تأکیدی جدی به تجهیز ورزشگاه‌ها کرده است. مهدی تاج در حال ارسال نامه‌ای به استاندارهای استان‌هایی است که در لیگ برتر تیم دارند. محتوای نامه رئیس فدراسیون فوتبال به استاندارها مربوط به آماده کردن شرایط ورزشگاه‌ها برای برگزاری مسابقات لیگ برتر فصل آینده است. تاج در این نامه تأکید داشته که در صورت فراهم نشدن شرایط ورزشگاه‌ها تیم‌های استان‌هایی که شرایط را فراهم نکرده‌اند حق شرکت در لیگ برتر را نخواهند داشت و حتی امکان تعطیلی لیگ فصل آینده با شرایط کنونی وجود دارد. در صورتی که شرایط لازم از جمله بلیت فروشی الکترونیکی، شماره‌گذاری صندلی‌ها و نصب دوربین‌های مدار بسته فراهم نشود آن تیم نمی‌تواند در لیگ برتر شرکت کند.
ایرناایرنا23 ساعت قبل
وی گفت: در جلسه عصر روز گذشته (دوشنبه) دومین جلسه بررسی صلاحیت نامزدهای معترض به انتخابات در فدراسیون فوتبال انجام شد. مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران با بیان اینکه در مرحله نخست از ۲۱ نامزد تنها صلاحیت پنج نفر مورد تأیید قرار گرفت خاطرنشان کرد: مهمترین ملاک در رد صلاحیت نامزدها تأیید پنج سال مدیریت در این ورزش بود که این موضوع می‌بایست در آئین نامه هیأت فوتبال استان بازنگری شود. به گفته وی انتخابات هیأت فوتبال تهران پس از بررسی صلاحیت کامل اعضا در آینده‌ای نزدیک برگزار می‌شود. مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران تصریح کرد: بحث واگذاری ۲ باشگاه فوتبال سرخ آبی پایتخت از طریق وزارت ورزش و جوانان انجام خواهد شد و به محض نهایی شدن از طریق تالاربورس سهام آنها به فروش می‌رود. مجموعه ورزشی مرغوبکار در جنوب تهران قرار دارد؛ کمپ حجازی نیز از زمین‌های تمرینی تیم استقلال به شمار می‌رود که سند آنها به نام اداره کل ورزش و جوانان استان تهران است.
تابناکتابناک1 روز قبل
شاید با رسیدن به ماه‌های پایانی دوره جاری ریاست تاج بر فوتبال، برخی دولتی‌ها ترجیح می‌دهند، این پول هنگفت در فیفا، در دوره رئیس احتمالی بعدی وصول شود و فعلا به حساب فدراسیون وارد نشود! در این حال، مدت هاست که فدراسیون فوتبال با فیفا در حال مکاتبه و رایزنی است که پول‌های بلوکه شده که بالغ بر ۶ میلیون دلار است، به طریقی دست خود فدراسیون فوتبال برسد تا بخشی از مشکلات مالی این فدراسیون و باشگاه‌هایی که پول هایشان بلوکه شده برطرف شود. گفته می‌شود، با وجود رایزنی‌های متعدد فدراسیون فوتبال و حتی صحبت حضوری مهدی تاج در پاریس با اینفانتینو رئیس فیفا هنوز هم این مشکل پابرجاست. آیا کمک‌ها برای رئیس بعدی فوتبال می‌ماند؟ اینجا ابهامی پدید آمده است که نیاز به بررسی و تحلیل بیشتر دارد. آنها می‌گویند، اگر رئیس فیفا حرف و درخواست تاج را اجابت نمی‌کند، چگونه ممکن است به پیام رئیس جمهور، معاون اول، وزیر خارجه یا وزیر ورزش جواب مثبت و اجرایی بدهد؟ نویسنده: امید صبوری
وانانیوزوانانیوز1 روز قبل
به گزارش وانانیوز، شرایط اقتصادی بر جامعه بر اکثر بخش‌های فعال اقتصادی و … تاثیر گذاشته است و فدراسیون فوتبال که برای اداره این ورزش هزینه‌های زیادی باید انجام دهد یکی از ارگان هایی است که به دلیل تحریم‌های ظالمانه نتوانسته از درآمدزایی که برایش شده به خوبی استفاده کند. مدت هاست که فدراسیون فوتبال با فیفا در حال مکاتبه و رایزنی است که پول‌های بلوکه شده که بالغ بر ۶ میلیون دلار است به طریقی دست خود فدراسیون فوتبال برسد تا بخشی از مشکلات مالی این فدراسیون و باشگاه هایی که پول هایشان بلوکه شده برطرف شود. با وجود رایزنی‌های متعدد فدراسیون فوتبال و حتی صحبت حضوری مهدی تاج در پاریش با اینفانتینو رئیس فیفا هنوز هم این مشکل پابرجاست. امروز هم سایت فدراسیون فوتبال نسبت به این موضوع واکنش نشان داده است و ابراهیم شکوری سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال بابت این موضوع توضیحاتی داده و اشاره به همین داشته که فدراسیون بابت این پول‌های نرسیده در حال تلاش است. سوالی که ایجاد می‌شود این است که چرا دولتمردان و حتی وزارت ورزش و جوانان نسبت به این موضوع واکنشی ندارند و تلاشی برای کمک به فدراسیون فوتبال نمی‌کنند.
فوتبالیفوتبالی1 روز قبل
وبسایت رسمی فوتبالی- فدراسیون فوتبال و نهادهای انضباطی این مجموعه در فصل جدید با سخت‌گیری بیشتر و فعال کردن برخی از بندهای انضباطی در صدد برخورد با بازیکنان و هواداران خاطی هستند. او گفت که به دلیل نبود سخت افزارهای لازم و برای جلوگیری از تکرار اتفاقات لیگ برتر هجدهم، هرگونه فحاشی روی سکوهای ورزشگاه موجب محرومیت هواداران می‌شود و در برابر این اتفاقات کوتاه نمی‌آیند. امیر مهدی علوی، سخنگوی فدراسیون فوتبال با تایید این موضوع گفت: برای جلوگیری از هرگونه اغتشاش روی سکوها و توهین به داوران، چالش‌های کلامی بازیکنان و احاطه کردن داور با محرومیت و جریمه از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال مواجه می‌شود و در این مورد سخت‌گیری لازم انجام می‌شود. وی همچنین از اجرای بند محرومیت هواداران خاطی در طول فصل جدید فوتبال ایران خبر داد. مهدی تاج نیز در نشست خبری خود با بیان اینکه این بند در گذشته با انتقاد همراه بود گفت که در حال حاضر راه دیگری جز محرومیت هواداران خاطی وجود ندارد.
ورزش۳ورزش۳1 روز قبل
به گزارش «ورزش سه»، یکی از بازی هایی که در دستور کار امید قرار دارد بازی با تیم امید ژاپن است. ژاپن در سید مسابقات قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا در سید یک و ایران در سید چهار قرار دارد. دیگر بازی دوستانه‌ای که فدراسیون فوتبال آن را دنبال می‌کند بازی با تیم امید کروسی است. فدراسیون فوتبال جدا از این دو بازی دوستانه در تدارک فراهم کردن مقدمات حضور تیم امید در یکی از تورنمنت‌های آسیایی است. تیم امید می‌بایست بهمن ماه در مسابقات قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا شرکت کند.

بررسی زاویه‌ای پنهان در آشوب‌های فوتبال/ آیا یگان ویژه مقصر است؟

ایسناایسنا1 روز قبل
یک ضلع مجموعه برگزار کننده مسابقات فوتبال، یگانویژه نیروی انتظامی است. نیروی انتظامی ابتدا بیرون ورزشگاه را سامان دهی می‌کردند و در ادامه به داخل ورزشگاه آمدند. فتاحی هم فردای مسابقه فینال درباره همین موضوع و برخورد نیروی انتظامی گفته بود: من از نیروی انتظامی تشکر می‌کنم که یک باتوم به کسی نزد. در همین بازی بین هواداران سپاهان و یگان ویژه برخوردهای فیزیکی هم رخ داد. قطعا وجود چنین مأمورانی که می‌توانند به صورت تخصصی به مسائل حاشیه‌ای رسیدگی کنند به نفع ورزش و همچنین نیروی انتظامی است.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، با جدایی برانکو حالا پرسپولیس به دنبال یک جانشین شایسته است. یحیی گل‌محمدی یکی از گزینه‌های جدی مسئولان پرسپولیس نام گرفته اما قرارداد او با پدیده تمدید شده است. به جز یحیی، زلاتکو کرانچار سرمربی اسبق پرسپولیس هم از گزینه‌های مسئولان پرسپولیس است. چه در سپاهان، چه قطر و چه تیم امید و هر بار اخراج شده و آن مربی قهرمان لیگ یا مربی تیم ششم دنیا نیست. اما مسئولان باشگاه پرسپولیس تا مشخص شدن وضعیت قطعی همکاری‌شان با برانکو، فعلا مذاکره جدی با جایگزینان احتمالی انجام نمی‌دهند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
به گزارش مشرق، مسئولان باشگاه پرسپولیس که هنوز از عدم بازگشت برانکو به این تیم و پیوستن وی به باشگاه الاهلی در شوک هستند در واکنش به این اتفاق نامه‌ای را خطاب به رئیس فدراسیون فوتبال ارسال و از مهدی تاج خواستار این شده‌اند که از طریق فیفا پیگیر اقدام برانکو باشد. بیشتر بخوانید: لغو اردوی پرسپولیس در کاناداباشگاه پرسپولیس همچنان مدعی است که برانکو ایوانکوویچ با این باشگاه قرارداد دارد و امضای قرارداد او با الاهلی کاری غیرقانونی از سوی او و باشگاه عربستانی بوده است. با شرایط موجود بعید نیست کار پرسپولیس و برانکو به شکایت طرفین از یکدیگر به فیفا کشیده شود.
ایران ورزشیایران ورزشی1 روز قبل
گل‌محمدی: نکیسا چند سال مدیرگروه ورزش دانشگاه بود، تأییدش کردیمتأیید صلاحیت‌ نامزدهای ریاست هیأت فوتبال استان تهران به اینجا رسید که بعد از اعتراض‌ رد صلاحیت‌ شده‌ها، مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران جلسه‌ای به مهدی تاج برگزار کرد تا به وضعیت تأیید صلاحیت‌ها رسیدگی کند. بعد از اعتراض‌هایی که به تأیید صلاحیت‌ها شده بود، گفته بودید که این تأیید صلاحیت‌ها را به هیچ عنوان قبول ندارید. به همین دلیل به اعتراض همه کسانی که به تأیید صلاحیت‌ها اعتراض کرده بودند، رسیدگی کردیم و حدود ۱۰ نفر به تأیید صلاحیت شده‌ها اضافه شد. به زودی اسامی تأیید صلاحیت شده‌ها به طور رسمی اعلام خواهد شد. آیا نیما نکیسا که به رد صلاحیتش اعتراض داشت و سابقه ۵ سال مدیریت را هم نداشت، تأیید صلاحیت شد؟ بله.
ایران ورزشیایران ورزشی1 روز قبل
تیم ملی فوتبال ایران بنابر آخرین رده‌بندی فیفا در سید یک این قرعه‌کشی قرار خواهد گرفت. شاگردان مارک ویلموتس با قرار گرفتن در رده بیستم جهانی در حال حاضر بهترین تیم آسیایی رده‌بندی فیفا هستند. هفته آینده معرفی رئیس کمیته داورانرضا غیاثی که خودش سابقه ریاست در کمیته داوران فدراسیون فوتبال را دارد در مورد انتخاب رئیس جدید کمیته داوران گفت: مهدی تاج اعلام کرد هفته آینده نام رئیس جدید کمیته داوران اعلام خواهد شد اما هیچ کدام از حاضرین در جلسه روز یکشنبه رئیس کمیته داوران نخواهند بود. باشگاه پرسپولیس همچنان مدعی است که برانکو ایوانکوویچ با این باشگاه قرارداد دارد و امضای قرارداد او با الاهلی کاری غیرقانونی از سوی او و باشگاه عربستانی بوده است. با شرایط موجود بعید نیست کار پرسپولیس و برانکو به شکایت طرفین از یکدیگر به فیفا کشیده شود.

به انتهای لیست رسیدید