مهدی تارتار

مهدی تارتار

تسنیمتسنیم2 ماه قبل
مهدی تارتار در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص تعطیلی موقت مسابقات لیگ برتر گفت: طبق اعلام سازمان لیگ بازی‌های این هفته لغو شد ولی این برنامه‌ریزی تیم‌ها را با مشکل روبه‌رو کرده است. نمی‌دانیم برنامه ادامه بازی‌ها چگونه است به همین دلیل برنامه تمرینی هم مشخص نیست. خیلی از تیم‌ها بازیکنانی از شهرهای مختلف دارند که می‌خواهند کنار خانواده‌هایشان باشند ولی فعلا همه در بلاتکلیفی هستند. وی تاکید کرد: در حال حاضر منتظریم برنامه بازی‌ها اعلام شود ولی با این وضعیت نمی‌دانیم تمرین بگذاریم یا تعطیل کنیم. سرمربی نفت مسجدسلیمان اظهار داشت: این نوع برنامه‌ریزی درست نیست و امیدوارم سازمان لیگ هر چه زودتر تکلیف ادامه بازی‌ها و اینکه چه زمانی قرار است مسابقات برگزار شود را مشخص کند.
فوتبالیفوتبالی2 ماه قبل
پایگاه خبری فوتبالی- سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت که برنامه‌ریزی بازی‌های لیگ برتر باعث بلاتکلیفی تیم‌ها شده است. به گزارش فوتبالی و به نقل از تسنیم، مهدی تارتار در خصوص تعطیلی موقت مسابقات لیگ برتر گفت: طبق اعلام سازمان لیگ بازی‌های این هفته لغو شد ولی این برنامه‌ریزی تیم‌ها را با مشکل روبه‌رو کرده است. نمی‌دانیم برنامه ادامه بازی‌ها چگونه است به همین دلیل برنامه تمرینی هم مشخص نیست. خیلی از تیم‌ها بازیکنانی از شهرهای مختلف دارند که می‌خواهند کنار خانواده‌هایشان باشند ولی فعلا همه در بلاتکلیفی هستند. وی تاکید کرد: در حال حاضر منتظریم برنامه بازی‌ها اعلام شود ولی با این وضعیت نمی‌دانیم تمرین بگذاریم یا تعطیل کنیم.
ورزش۳ورزش۳3 ماه قبل
به گزارش «ورزش سه»، از بازی‌های پایانی هفته بیستم لیگ برتر، عصر روز گذشته تیم شهرخودرو توانست برابر نفت مسجدسلیمان به برتری برسد. اما نکته جالب این دیدار و پیروزی در آن، به حضور دو سرمربی فعلی و قبلی این تیم بر می‌گردد. در حالی که یحیی گل محمدی به ماه‌های آخر حضور یک سال و نیمه خود در مشهد رسیده بود در دیدار مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی، باید در دیداری حساس به مصاف مهدی تارتار می‌رفت. روز گذشته اما پس از سه، چهار ماه تیم شهرخودرو از بازی‌های هفته بیستم باز هم روبروی شاگردان مهدی تارتار قرار گرفت و جالب اینکه این بازی نیز در خانه این تیم برگزار می‌شد. با این نتیجه می‌توان گفت پس از پایان بازی روز قبل آقامجتبی توانست پس از برتری برابر مهدی تارتار و تیمش، انتقام آقایحیی را از نفت مسجدسلیمان بگیرد و به این ترتیب سه دیدار این دو تیم در فصل فوتبالی فعلی با یک تساوی و یک برد برای طرفین به پایان برسد.
روزنوروزنو3 ماه قبل
تیم شهرخودروی مشهد در ورزشگاه خالی از تماشاگر امام رضا میزبان تیم نفت مسجدسلیمان است. شاگردان مهدی تارتار در دقایق نخست بازی به شکلی عجیب دروازه سیدمهدی رحمتی را باز کردند تا خیلی زود از حریف پیش بیفتند. در دقیقه سوم مسابقه بازیکنان سفیدپوش در سمت راست زمین و نزدیکی محوطه جریمه و خط عرضی صاحب ضربه ایستگاهی شدند. سانتر روی دروازه با قطع توپ همراه شد که سیدمهدی رحمتی این توپ را دفع کرد اما در ریباند حامد نورمحمدی دروازه را گشود و مدافعان شهرخودرو نتوانستند آن را دفع کنند. با این نتیجه شهرخودرو در آستانه یک شکست دیگر قرار گرفته و باتوجه به تقابل آن‌ها در این هفته و هفته آینده با تیم‌های بالای جدولی، تداوم این نتایج احتمالا خروج این تیم از کورس قهرمانی را در پی خواهد داشت.
فوتبالیفوتبالی3 ماه قبل
پایگاه خبری فوتبالی- خبر ورزشی نوشت: فرهاد مجیدی و استقلالی‌ها انتظار نداشتند پس از نزدیک به یک دهه مهدی امیرآبادی آن حرف‌ها در خصوص پودر و جک‌تری‌دی و فرهاد مجیدی بزند! تیم فرهاد مجیدی ۳ گل در امارات به الکویت زد و الریان تیم قدرتمند قطری را هم پنج‌تایی کرد! صحبت‌هایی که خیلی از سوی استقلالی‌ها جدی گرفته نشد و فرهاد مجیدی هم به آن ورود نکرد، چون بر زبان یک پرسپولیسی جاری شده بود. اما فرهاد مجیدی و استقلالی‌ها انتظار نداشتند پس از نزدیک به یک دهه مهدی امیرآبادی آن حرف‌ها در خصوص پودر و جک‌تری‌دی و فرهاد مجیدی بزند! اینکه فرهاد مجیدی در این شرایط تصمیم به دنبال کردن شیوه مربی باتجربه‌ای مانند استراماچونی را گرفته، نشان از تدبیر او دارد.
فوتبالیفوتبالی3 ماه قبل
پایگاه خبری فوتبالی- مدیرعامل سابق باشگاه پارس جنوبی گفت: هیچکدام از مدیران عامل باشگاه‌ها رأسا برای جذب بازیکن خارجی اقدام نمی‌کنند. جذب بازیکنان بی‌کیفیت خارجی باعث می‌شود که برخی خیلی راحت حتی به مدیران عامل باشگاه‌های ما نیز انگ‌هایی بچسبانند و به نوعی آنها را زیر سؤال ببرند و در جذب بازیکن بی‌کیفیت خارجی سهیم بدانند. * بازیکن و مربی خارجی چه خروجی برای فوتبال ما دارند؟ باید شرایط جذب بازیکن و مربی خارجی را بسنجیم. * مدیران عامل رأسا‌ بازیکن خارجی جذب نمی‌کنندمن مدیرعامل هیچ باشگاهی را سراغ ندارم که خودش برای جذب بازیکن خارجی عمل کند. مدیرعامل معمولا با نظر سرمربی جذب بازیکن خارجی می‌کند و هیچ مدیرعاملی رأسا به کشور دیگری نمی‌رود که بازیکن خارجی جذب کند.
برترین‌هابرترین‌ها3 ماه قبل
خبرگزاری تسنیم: مهدی تارتار در مورد انتخاب دراگان اسکوچیچ به‌عنوان سرمربی تیم ملی و انتقادهایی که از فدراسیون فوتبال بابت این انتخاب صورت گرفته است، گفت: در حال حاضر راهی جز حمایت کردن نداریم، چون ما ایرانی هستیم و تیم ملی این کشور برای‌مان مهم است. البته اعتقادم این است که بابت این انتخاب در حق مربیان ایرانی جفا شد. وی در ادامه افزود: اگر به جام جهانی نرویم دودش به چشم ما می‌رود و در حال حاضر باید از تیم ملی حمایت کنیم. من برای اسکوچیچ احترام خاصی قائلم و شخصیت این مربی فوق‌العاده است، ولی در ایران مربیانی داریم که شایسته حضور در تیم ملی بودند. تارتار در مورد اینکه فدراسیون به‌یک‌باره از مربی ایرانی به مربی خارجی رسید، تصریح کرد: نحوه این انتخاب هم درست نبود.
وانانیوزوانانیوز3 ماه قبل
البته اعتقادم این است که بابت این انتخاب در حق مربیان ایرانی جفا شد. وی در ادامه افزود: اگر به جام جهانی نرویم دودش به چشم ما می‌رود و در حال حاضر باید از تیم ملی حمایت کنیم. من برای اسکوچیچ احترام خاصی قائلم و شخصیت این مربی فوق‌العاده است، ولی در ایران مربیانی داریم که شایسته حضور در تیم ملی بودند. قطعا هر مربی کاراکتر خاص خودش را دارد، ولی بازیکنان تیم ملی که با مربیان بزرگی کار کرده‌اند حاضر به پذیرفتن هر مربی‌ای نیستند، با این حال برای اسکوچیچ آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم مشکلی در امر هدایت تیم ملی نداشته باشد. تارتار در مورد اینکه فدراسیون به‌یک‌باره از مربی ایرانی به مربی خارجی رسید، تصریح کرد: نحوه این انتخاب هم درست نبود.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز3 ماه قبل
وی در ادامه افزود: اگر به جام جهانی نرویم دودش به چشم ما می‌رود و در حال حاضر باید از تیم ملی حمایت کنیم. من برای اسکوچیچ احترام خاصی قائلم و شخصیت این مربی فوق‌العاده است، ولی در ایران مربیانی داریم که شایسته حضور در تیم ملی بودند. قطعا هر مربی کاراکتر خاص خودش را دارد، ولی بازیکنان تیم ملی که با مربیان بزرگی کار کرده‌اند حاضر به پذیرفتن هر مربی‌ای نیستند، با این حال برای اسکوچیچ آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم مشکلی در امر هدایت تیم ملی نداشته باشد. تارتار در مورد اینکه فدراسیون به‌یک‌باره از مربی ایرانی به مربی خارجی رسید، تصریح کرد: نحوه این انتخاب هم درست نبود. به‌هرحال اسکوچیچ با باشگاه صنعت نفت قرارداد داشت و بحث بیماری و مشکلات این مربی طرح شد، ولی چند روز بعد این مربی با فدراسیون قرارداد امضا کرد.
طرفداریطرفداری3 ماه قبل
طرفداری- مهدی تارتار در مورد انتخاب دراگان اسکوچیچ به‌عنوان سرمربی تیم ملی و انتقادهایی که از فدراسیون فوتبال بابت این انتخاب صورت گرفته است، معتقد است که باید به مربیان ایرانی فرصت سرمربی‌گری در تیم ملی داده می‌شد. وی گفت: در حال حاضر راهی جز حمایت کردن نداریم، چون ما ایرانی هستیم و تیم ملی این کشور برای‌مان مهم است. وی در گفت و گو با تسنیم افزود: اگر به جام جهانی نرویم دودش به چشم ما می‌رود و در حال حاضر باید از تیم ملی حمایت کنیم. من برای اسکوچیچ احترام خاصی قائلم و شخصیت این مربی فوق‌العاده است، ولی در ایران مربیانی داریم که شایسته حضور در تیم ملی بودند. تارتار در مورد اینکه فدراسیون به‌یک‌باره از مربی ایرانی به مربی خارجی رسید، تصریح کرد:
تسنیمتسنیم3 ماه قبل
البته اعتقادم این است که بابت این انتخاب در حق مربیان ایرانی جفا شد. وی در ادامه افزود: اگر به جام جهانی نرویم دودش به چشم ما می‌رود و در حال حاضر باید از تیم ملی حمایت کنیم. من برای اسکوچیچ احترام خاصی قائلم و شخصیت این مربی فوق‌العاده است، ولی در ایران مربیانی داریم که شایسته حضور در تیم ملی بودند. قطعا هر مربی کاراکتر خاص خودش را دارد، ولی بازیکنان تیم ملی که با مربیان بزرگی کار کرده‌اند حاضر به پذیرفتن هر مربی‌ای نیستند، با این حال برای اسکوچیچ آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم مشکلی در امر هدایت تیم ملی نداشته باشد. تارتار در مورد اینکه فدراسیون به‌یک‌باره از مربی ایرانی به مربی خارجی رسید، تصریح کرد: نحوه این انتخاب هم درست نبود.
ورزش۳ورزش۳3 ماه قبل
​​​​​​​سرمربی پرسپولیسی نفت مسجدسلیمان تصمیم گرفته به احترام هواداران استقلال دیگر علاقه‌اش به تیم سرخپوش را به زبان نیاورد. به گزارش «ورزش‌سه»، بدون تردید مهدی تارتار یکی از مربیان موفق فوتبال ایران در سال‌های گذشته به شمار می‌رود. درباره تارتار اما با توجه به سابقه حضور این مربی در پرسپولیس در مقاطعی حرف و حدیث هایی مبنی بر اینکه تیم‌های او جلوی این می‌بازند مطرح می‌شد. دیگر عادت کرده بودیم هر بار تیم تارتار با پرسپولیس بازی دارد، ویدئوهایی از مصاحبه‌های او درباره علاقه‌اش به قهرمانی پرسپولیس در فضای مجازی منتشر شود و این مربی را تحت فشار بگذارند. اگر تیم نداشتم، ایرادی نداشت در پرسپولیس حرف بزنم اما چون سرمربی هستم درست نیست اینقدر صریح اظهارنظر کنم.
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین3 ماه قبل
پیام خوزستان - اهواز - مدیر رسانه‌ای باشگاه نفت مسجدسلیمان گفت: بازیکنان تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان پس از برگزاری بازی هفته نوزدهم با نظر کادر فنی به استراحت سه روزه رفتند. وی با بیان اینکه تمرینات تیم نفت مسجدسلیمان از روز دوشنبه ۲۱ بهمن ماه در تهران از سرگرفته می‌شود افزود: بازیکنان تیم به لحاظ جسمانی در شرایط خوبی قرار دارند و امیدواریم در ادامه راه بتوانیم نتایج بهتری کسب کنیم. به گزارش ایرنا تیم نفت مسجدسلیمان در نوزدهمین هفته از مسابقات لیگ برتر فوتبال، به مصاف تیم سپاهان رفت که این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید. دیدار ۲ تیم شهر خودرو و نفت مسجدسلیمان از ساعت ۱۵:۳۰ روز یکشنبه چهارم اسفندماه در ورزشگاه امام رضا مشهد برگزار خواهد شد. تیم نفت مسجدسلیمان تا یک روز قبل از این بازی در تهران به سر می‌برد.
تسنیمتسنیم3 ماه قبل
سپاهان مقابل نفت مسجدسلیمان باز هم اسیر فرصت‌سوزی مداوم مهاجمان خود شد. سپاهان مقابل نفت مسجدسلیمان در فاز هجومی خوب ظاهر نشده و بازی نسبتا ضعیفی را به نمایش گذاشت. قلعه‌نویی: نفت از راهی که تارتار ایراد می‌گرفت، موقعیت داشتسرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان معتقد است فوتبال ایران با حضور دراگان اسکوچیچ به روزهای خوبش بازمی‌گردد. نفت مسجدسلیمان هم بعضا از راه‌هایی از جمله پرتاب اوت که تارتار از آن ایراد می‌گرفت، صاحب موقعیت شد. سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان خاطرنشان کرد: در نیمه اول پایاپای با تیم سپاهان بودیم.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز3 ماه قبل
به کمک تیم شهر خودشان آمدند و برای ما سنگ تمام گذاشتند که دست آنها را می‌بوسم. در عمر مربیگری‌ام داوری به این شکل و به این خوبی ندیده بودم. تیم داوری خیلی خوب بود و بی‌نقص قضاوت کردند. سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان خاطرنشان کرد: در نیمه اول پایاپای با تیم سپاهان بودیم. در نیمه دوم اساس کار ما بر مبنای ضد حملات بود که بچه‌های ما روی ضد حملات اصلا خوب کار نکردند و توپ‌ها را از دست دادند.
ایمناایمنا3 ماه قبل
به گزارش خبرنگار ایمنا، در چارچوب رقابت‌های هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال، امروز از ساعت ۱۶ تیم‌های نفت مسجد سلیمان و سپاهان در ورزشگاه شهید بهنام محمدی به مصاف یکدیگر رفتند که این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید. نفت مسجد سلیمان اما در یک ربع پایانی بازی توانست خود را از زیر فشار سپاهان رها کند و با در دست گرفتن بازی یک موقعیت بسیار خطرناک ایجاد کند اما درخشش نیازمند نگذاشت تیم میزبان در نیمه نخست پیش بیفتد. دقایق حساس: دقیقه ۹- ارسال کرنر سروش رفیعی در تیر دوم فرصت خوبی را برای گلزنی سپاهان فراهم آورد اما ناهماهنگی مهاجمان این تیم مانع گلزنی شاگردان قلعه نویی شد. اتفاق ویژه: این ششمین بازی متوالی خارج از خانه سپاهان بود که این تیم نتوانست میزبان خود را شکست دهد. بهترین بازیکن: احمد گوهری، دروازه بان نفت مسجد سلیمان با چندین مهار خوبی که در این بازی داشت بهترین بازیکن میدان بود.
ایسناایسنا3 ماه قبل
ایسنا/خوزستان سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان معتقد است که سپاهان امروز برابر تیمش، تیم گردن کلفتی بود. مهدی تارتار در نشست خبری بعد از بازی با سپاهان، اظهارکرد: امروز هواداران برای ما سنگ تمام گذاشتند و دست تک تک آنها را می‌بوسم. به گزارش ایسنا، وی بیان کرد: در نیمه نخست پا به پای تیم حریف بودیم و نیمه دوم اساس کارمان ضد حمله بود. سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان بیان کرد: انصافا در خانه، هیچ تیمی به اندازه سپاهان ما را تحت فشار قرار نداده بود. آنها تیم بسیار گردن کلفتی بودند.
وانانیوزوانانیوز3 ماه قبل
به کمک تیم شهر خودشان آمدند و برای ما سنگ تمام گذاشتند که دست آنها را می‌بوسم. در عمر مربیگری‌ام داوری به این شکل و به این خوبی ندیده بودم. خیلی خوب و بی نقص‌ داوری کرد و با این شرایط روزهای خوبی پیش‌رو دارد. تیم داوری خیلی خوب بود و بی‌نقص قضاوت کردند. سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان خاطرنشان کرد: در نیمه اول پایاپای با تیم سپاهان بودیم.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین3 ماه قبل
به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، مهدی تارتار، سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در نشست خبری پس از بازی تیمش مقابل سپاهان صحبت‌های زیر را انجام داد: *قبل از هرچیز باید از هوادارانی که بازی مهم دربی را تماشا نکردند و به ورزشگاه آمدند تشکر کنم، آنها سنگ تمام گذاشتند. *در عمر مربیگری‌ام چنین داوری خوبی ندیده بودم. *داور نه با تیم بزرگ سپاهان و نه با جو ورزشگاه کاری نداشت. *در حفظ توپ خوب کار نکردیم و توپ‌های زیادی را از دست دادیم. *سپاهان تیم گردن‌کلفتی بود و امیدوارم در آینده موفق باشند.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز3 ماه قبل
این بازی با حاشیه‌هایی از جمله حضور پرشور هواداران نفت مسجدسلیمان با لباس بختیاری همراه بود. هواداران نفت مسجدسلیمان با حضور پرشور خود به کمک تیمشان آمدند و از ابتدا تا انتها بازیکنان نفت را تشویق کردند. مهدی زبیدی و حبیب فرعباسی پیش از شروع مسابقه توسط هواداران نفت مسجدسلیمان مورد تشویق قرار گرفتند. پس از پایان بازی بازیکنان تیم نفت مسجدسلیمان به سمت هواداران رفته و با تشویق ایسلندی از آنها تشکر کردند. تیم سپاهان و نفت مسجدسلیمان با این تساوی به ترتیب ۳۶ و ۲۷ امتیازی شده و در مکان‌های دوم و هفتم رده بندی قرار گرفتند.
رکنارکنا3 ماه قبل
در حساس‌ترین بازی نیم فصل دوم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران، تیم‌های پرسپولیس و استقلال امروز پنج‌شنبه از ساعت ۱۵:۳۰ در ورزشگاه آزادی به مصاف هم می‌روند. شاگردان گل محمدی در صورت برتری در این بازی، گام بلندی را برای فتح چهارمین قهرمانی متوالی در لیگ برمی دارند. یحیی گل‌محمدی سرمربی این روز‌های پرسپولیس، دومین دربی خود را به عنوان سرمربی روی نیمکت آغاز می‌کند. پیش از این، گل‌محمدی در لیگ سیزدهم هم به عنوان سرمربی پرسپولیس دربی را تجربه کرد که حاصل آن بازی یک تساوی بدون گل بود. استقلال در ۵ بازی اخیر خود در لیگ برتر، ۵ امتیاز از دست داد و همین موضوع باعث شد تا صدر جدول لیگ را به حریف سنتی‌اش تقدیم کند.
افکارنیوزافکارنیوز3 ماه قبل
افکارنیوز، به گزارشمهدی تارتار در نشست خبری پیش از دیدار با سپاهان اصفهان در هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در ادامه بازی‌های سختی که در دور برگشت طی می‌کنیم، با تیم قدرتمند سپاهان تقابل خواهیم کرد که در نیم فصل تقویت شده و از بازیکنان و کادر فنی با کیفیت و منسجمی برخوردار است. اخبار ورزشی- وی با اشاره به اینکه سپاهان برای هر سه جام با هدف قهرمانی بسته شده، گفت: از بازیکنان با انگیزه، شجاع و با غیرتی داریم که پا به پی مدعیان بازی می‌کنند و امیدواریم فردا ضمن ارائه یک بازی خوب و با کیفیت، بتوانیم پیروز مسابقه باشیم. سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان تصریح کرد: فردا آزمون بسیار مهمی برای هوادران ما است و با توجه به همزمان بودن بازی ما با دربی، آن هوادارانی که همیشه به ما گفته‌اند تیم اول ما، تیم شهر ما است، فردا در آزمون سختی قرار گرفته‌اند و امیدوارم که فردا در این آزمون سربلند باشند و ما را در این بازی سخت تنها نگذراند. تارتار در پاسخ به این سؤال که آیا همزمانی بازی با دربی می‌تواند روی کیفیت کار داوران تأثیر گذار باشد یا خیر، یادآور شد: من به سلامت داوران شک ندارم، اما داوری را که برای این بازی در نظر گرفته شده، کم تجربه به نظر می‌رسد، اما امیدوارم داور بازی فردا روز خوبی را پشت سر بگذارد، مطمئنم که داوری ما، داوری پاکی است و امیدواریم این موضوع در نتیجه بازی تأثیر نداشته باشد. وی در پایان از مجید عیدی (محروم) و جهانگیر عسکری (مصدوم) به عنوان دوبازیکن غایب تیمش یاد برد.
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین3 ماه قبل
پیام خوزستان - سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان ابراز امیدواری کرد که با وجود همزمان بودن دیدار تیمش برابر سپاهان با داربی تهران، هواداران نفت به ورزشگاه بیایند. به گزارش ایسنا، مهدی تارتار، سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان در نشست خبری پیش از بازی با سپاهان بیان کرد: ‌ ما در ادامه بازی‌های سختمان در دور برگشت با تیم قدرتمند سپاهان بازی داریم و کارمان بسیار سخت است. سپاهان تیمش را خیلی خوب تجهیز کرده است و بازیکنان بسیار با کیفیت و جنگنده‌ای دارد. هوادارانی که همیشه به ما می‌گفتند که تیم اولشان تیم شهرشان است فردا در یک آزمون سخت دارند. به هر حال سپاهان هم تیم بزرگی است و ما هم امسال تیم خوبی بودیم.
نودنود3 ماه قبل
سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: فردا آزمون بسیار مهمی برای هوادران ما است. وی با اشاره به اینکه سپاهان برای هر سه جام با هدف قهرمانی بسته شده، گفت: از بازیکنان با انگیزه، شجاع و با غیرتی داریم که پا به پی مدعیان بازی می‌کنند و امیدواریم فردا ضمن ارائه یک بازی خوب و با کیفیت، بتوانیم پیروز مسابقه باشیم. سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان تصریح کرد: فردا آزمون بسیار مهمی برای هوادران ما است و با توجه به همزمان بودن بازی ما با دربی، آن هوادارانی که همیشه به ما گفته‌اند تیم اول ما، تیم شهر ما است، فردا در آزمون سختی قرار گرفته‌اند و امیدوارم که فردا در این آزمون سربلند باشند و ما را در این بازی سخت تنها نگذراند. تارتار در پاسخ به این سؤال که آیا همزمانی بازی با دربی می‌تواند روی کیفیت کار داوران تأثیر گذار باشد یا خیر، یادآور شد: من به سلامت داوران شک ندارم، اما داوری را که برای این بازی در نظر گرفته شده، کم تجربه به نظر می‌رسد، اما امیدوارم داور بازی فردا روز خوبی را پشت سر بگذارد، مطمئنم که داوری ما، داوری پاکی است و امیدواریم این موضوع در نتیجه بازی تأثیر نداشته باشد. وی در پایان از مجید عیدی (محروم) و جهانگیر عسکری (مصدوم) به عنوان دوبازیکن غایب تیمش یاد برد.
ایلناایلنا3 ماه قبل
باشگاه نفت مسجدسلیمان اعلام کرد برای تکریم جایگاه هواداران واقعی این تیم دیدار مقابل سپاهان بدون بلیت فروشی برگزار می‌شود. به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، با اعلام مهران نصیریان دوست، مدیرعامل باشگاه نفت مسجدسلیمان برای تکریم جایگاه هواداران تیم این تیم، دیدار فردا برای سپاهان اصفهان در هفته نوزدهم لیگ برتر رایگان اعلام شد. در حالیکه مسئولان باشگاه نفت مسجد سلیمان در تلاش بودند تا با نامه نگاری با مسئولان فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ زمان این بازی را به روز جمعه موکول کنند اما این امر میسر نشد. حال هواداران تیم نفت آزمون بزرگی را پیش رو دارند که در بازی همزمان با دیدار بزرگ هفته نوزدهم بین تیم‌های استقلال و پرسپولیس در شهرآورد تهران سکوهای ورزشگاه بهنام محمدی مسجد سلیمان را تکمیل کنند و از شاگردان مهدی تارتار برابر سپاهان مدعی قهرمانی حمایت کنند.
ایلناایلنا3 ماه قبل
سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: فردا آزمون بسیار مهمی برای هوادران ما است. وی با اشاره به اینکه سپاهان برای هر سه جام با هدف قهرمانی بسته شده، گفت: از بازیکنان با انگیزه، شجاع و با غیرتی داریم که پا به پی مدعیان بازی می‌کنند و امیدواریم فردا ضمن ارائه یک بازی خوب و با کیفیت، بتوانیم پیروز مسابقه باشیم. سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان تصریح کرد: فردا آزمون بسیار مهمی برای هوادران ما است و با توجه به همزمان بودن بازی ما با دربی، آن هوادارانی که همیشه به ما گفته‌اند تیم اول ما، تیم شهر ما است، فردا در آزمون سختی قرار گرفته‌اند و امیدوارم که فردا در این آزمون سربلند باشند و ما را در این بازی سخت تنها نگذراند. تارتار در پاسخ به این سؤال که آیا همزمانی بازی با دربی می‌تواند روی کیفیت کار داوران تأثیر گذار باشد یا خیر، یادآور شد: من به سلامت داوران شک ندارم، اما داوری را که برای این بازی در نظر گرفته شده، کم تجربه به نظر می‌رسد، اما امیدوارم داور بازی فردا روز خوبی را پشت سر بگذارد، مطمئنم که داوری ما، داوری پاکی است و امیدواریم این موضوع در نتیجه بازی تأثیر نداشته باشد. وی در پایان از مجید عیدی (محروم) و جهانگیر عسکری (مصدوم) به عنوان دوبازیکن غایب تیمش یاد برد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین3 ماه قبل
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: مطمئن هستم که داوری ما پاک است و امیدوارم که داور در نتیجه بازی تاثیرگذار نباشد. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان، مهدی تارتار سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان در نشست خبری پیش از دیدار شاگردانش مقابل تیم فوتبال سپاهان اصفهان اظهاراتی داشت که در ادامه مهمترین بخش‌های آن را می‌خوانید: *سپاهان برای قهرمانی بسته شده است، آنها در هر ۳ جام مدعی هستند و ما مقابل آنها کار سختی پیش‌رو داریم. *من به سلامت داوران شک ندارم ولی داوری را که برای مسابقه ما در نظر گرفته‌اند یک مقدار کم تجربه می‌بینم. *مطمئن هستم که داوری ما پاک است و امیدوارم که داور در نتیجه بازی تاثیرگذار نباشد. *از هوادارانمان می‌خواهم به جای تماشای دربی، به ورزشگاه بیایند و ما را تشویق کنند.
ورزش۳ورزش۳3 ماه قبل
به گزارش «ورزش‌سه»، اگرچه روز پنجشنبه همه نگاه مخاطبان فوتبال ایران به مسابقه دربی پایتخت میان استقلال و پرسپولیس است اما نباید از دیگر مسابقه‌ای که در این روز برگزار می‌شود غافل شد. در دیگر بازی عصر پنجشنبه تیم‌های نفت مسجدسلیمان و سپاهان اصفهان به میزبانی نفت به مصاف یکدیگر می‌روند. قلعه نویی در شرایطی آن حرف‌ها را زد که همواره رابطه صمیمانه‌ای با تارتار داشت و از این حیث عجیب به نظر می‌رسید. حالا در روزی که دربی تهران برگزار می‌شود، مربیان پرسپولیسی و استقلالی فوتبال ایران یک مسابقه شبیه دربی را در مسجدسلیمان برگزار می‌کنند. بی تردید تقابل اندیشه‌های تارتار و قلعه نویی جذاب خواهد بود.
وانانیوزوانانیوز3 ماه قبل
به گزارش وانانیوز، بزرگترین دربی قاره آسیا در هفته نوزدهم لیگ برتر روز پنجشنبه در ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد. پرسپولیس صدرنشین با ۷ برد متوالی در لیگ برتر میزبان استقلالی است که در سه بازی اخیرش در آسیا و لیگ برتر بازی درخشانی از خود به نمایش گذاشت. به همین دلیل این مسابقه را دوئل قهرمانی نامیدیم دوئلی که از کری‌های پیشکسوتان سرخابی‌ها شروع شده است. استوکس مهاجم اسبق تراکتور هم اسلحه جدید پرسپولیس در دربی ۹۱ خواهد بود هرچند خط حمله پرسپولیس به اندازه خط حمله استقلال زهردار نیست. نیم ساعت بعد از شروع دربی یک بازی حساس دیگر در شهر اولین‌ها برگزار می‌شود و نفت مسجدسلیمان میزبان تیم سپاهان مدعی است.

به انتهای لیست رسیدید