مهدی ترابی

مهدی ترابی

ایلناایلنا20 دقیقه قبل
وینگر ملی‌پوش پرسپولیس برای ماندن در این تیم به توافق رسید. به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، مهدی ترابی، وینگر ملی‌پوش پرسپولیس که با پیشنهاد جدی از لیگ قطر مواجه شده بود در نهایت تصمیم گرفت در لیگ نوزدهم هم در این تیم بماند. با وجود صحبت‌هایی مبنی بر جدایی ترابی و برطرف کردن بخشی از مشکلات مالی پرسپولیس از طریق انتقال او در نهایت طرفین تصمیم به ادامه همکاری گرفتند. ترابی برای فصل بعد با پرسپولیس قرارداد دارد و در صورت جدایی نیاز به رضایت‌نامه باشگاه داشت که این موضوع منتفی شد.
ایران ورزشیایران ورزشی1 ساعت قبل
خطر بزرگ پیش روی قهرمان ایران؛ چهار منهای سهتا همین چند سال قبل پرسپولیس به شرایطی دچار شده بود که بعضا هیچ بازیکنی از این مجموعه به تیم ملی دعوت نمی‌شد یا نهایتا یکی دو نفر دعوت می‌شدند که جایی در ترکیب اصلی تیم ملی نداشتند. با این شرایط به نظر می‌رسید کم‌کم ستاره‌های پرسپولیس دوباره می‌توانند ستون تیم ملی باشند و مثل هر کشوری که قهرمان لیگش سهم عمده‌ای از شاکله تیم ملی‌اش دارد پرسپولیسی‌ها هم می‌توانند بیشترین سهم لیست تیم ملی را مال خود کنند. با جدایی برانکو از پرسپولیس حالا وضعیت برخی بازیکنان این تیم هم روشن نیست کما اینکه شاید اگر برانکو می‌ماند هم برخی نفرات به عشق لژیونر شدن دنبال جدایی بودند. در حال حاضر ۳ بازیکن از بین ۴ ملی پوش پرسپولیس به فکر جدایی از این تیم هستند و پیشنهادهای خوبی هم دارند. با وجود این به‌نظر می‌رسد این بار دیگر مخالفت مدیران باشگاه تأثیری در جدایی بیرانوند نداشته باشد.
مهرمهر2 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار مهر، مهدی ترابی که نیم فصل گذشته رقابت‌های لیگ برتر به پرسپولیس پیوست تا بتواند همراه با این تیم قهرمان شود مد نظر تیمی از لیگ ستارگان قطر قرار گرفته است تا صحبت‌هایی مبنی بر جدایی او از جمع سرخپوشان پایتخت مطرح شود. هافبک تیم ملی فوتبال ایران که دو فصل دیگر با پرسپولیس قرارداد دارد می‌تواند با پرداخت بخشی از مبلغ قرارداد پیشنهاد خارجی‌اش به باشگاه رضایت‌نامه دریافت کند. وی که از دریافتی‌های خود در چند ماه اخیر از پرسپولیس ناراضی است قصد داشت به دیدار ایرج عرب مدیرعامل پرسپولیس رفته تا او را در جریان این موضوع قرار دهد اما جدایی برانکو ایوانکوویچ و عدم حضور مدیرعامل در دفترش سبب شد تا ترابی نتواند مشکلاتش را بیان کند. با این حال پیشنهاد تیم قطری چندان دلچسب نیست تا ترابی تمایلی به ترانسفر نداشته باشد و منتظر بماند تا تکلیف مدیریتی پرسپولیس روشن شده و مشکلاتش را برطرف کند.
روزنوروزنو4 ساعت قبل
مهدی ترابی، هافبک جوان پرسپولیسی‌ها بدون توافق با مدیران باشگاه، ساختمان پرسپولیس را ترک کرد. به گزارش باشگاه خبرنگاران، مهدی ترابی، ستاره ۲۴ ساله فوتبال ایران که درخشش زیادی در لیگ برتر و تیم ملی داشت، با بازی‌های درخشانی که در سال گذشته انجام داد، با پیشنهاداتی از سوی تیم‌های دیگر مواجه شده و در روز‌های گذشته خبر رسید که بزودی با یکی از تیم‌های مورد نظر در قطر مذاکره خواهد کرد. بر اساس اخبار رسیده شماره ۹ پرسپولیس با پیشنهاد‌های جالبی از تیم‌های باشگاهی در قطر روبرو شده و قرار است به زودی برای مذاکره با یکی از این باشگاه‌ها راهی دوحه شود، اما مدیران باشگاه پرسپولیس در صدد برگزاری جلسه‌ای با او بودند تا ترابی در پرسپولیس بماند. در روز‌های اخیر که پرسپولیسی‌ها به شدت در حال تلاش برای حفظ برانکو ایوانکوویچ بودند، قرار بود جلسه ترابی با مسئولان این تیم هم امروز (دوشنبه) برگزار شود، اما زمانی که ترابی به محل باشگاه رفت، مدیری در ساختمان باشگاه نبود و چند ساعتی منتظر ماند، اما پس از معطلی زیادی که داشت، ترجیح داد ساختمان پرسپولیس را ترک کند و با ناراحتی خارج شد. ترابی در ابتدای لیگ هجدهم به پرسپولیس پیوست، اما به دلیل محرومیت پرسپولیس از نقل و انتقالات در نیم فصل دوم لباس این تیم را پوشید، اما بازی‌های درخشان او در سایپا و پرسپولیس و همچنین تیم ملی ایران باعث شده که حالا چند مشتری از کشور‌های مختلف داشته باشد، اما به دلیل اینکه پرسپولیسی‌ها مقابل او بدقولی کردند و همچنین خروج برانکو از تیم سرخپوش، احتمال دارد این بازیکن لژیونر شود.
برترین‌هابرترین‌ها4 ساعت قبل
ورزش سه: سرخپوشان پایتخت پس از جدایی برانکو ایوانکوویچ حالا شرایطی جدید را تجربه خواهند کرد. مدیران این باشگاه اکنون در حال مذاکره و تصمیم گیری درباره آینده نیمکت این تیم هستند اما در عین حال باید بازیکنان فصل گذشته را نیز حفظ کنند. در دومین قدم پس از تمدید با شجاع خلیل زاده، مدیران پرسپولیس توانستند نظر مهدی ترابی را جلب کرده و او را برای یک فصل دیگر در پرسپولیس نگه دارد. سال پیش حمیدرضا گرشاسبی مدیر وقت پرسپولیس قرارداد با او را به شکلی بسته بود که برای انتقال به تیم‌های خارجی دچار مشکل نشود. در چند روز اخیر نیز ترابی با پیشنهاداتی از لیگ ستارگان قطر مواجه بود و همین موضوع نگرانی هواداران پرسپولیس درباره آینده این تیم را افزایش داده بود اما حالا توافق او با مدیر باشگاه سبب می‌شود تا فصل آینده نیز شماره ۹ برتن این بازیکن جوان باشد.
برترین‌هابرترین‌ها4 ساعت قبل
فوتبال بلژیک خودش سبکی ندارد و به نوعی زیرشاخه‌ای از فوتبال آلمان است. در بازی ایران و استرالیا ویه را مربی برزیلی به بازیکنان گفت بروید بازی ایرانی خودتان را انجام بدهید و تیم هم نتیجه گرفت. به نظر من مربی ایرانی که بتواند جانشین برانکو شود را نداریم. باید به نظر من از همان جامعه و تفکری که برانکو آمده یک مربی بیاورند و نروند مثلا از آلمان مربی انتخاب کنند. ما خودمان قبل از برانکو تجربه رایکوف را داریم که منشا خدمات زیادی به فوتبال ایران بود.
ورزش۳ورزش۳4 ساعت قبل
به گزارش «ورزش سه» فوتبال ایران در لیگ نوزدهم با یک تغییر چهره اساسی مواجه خواهد بود. در بازی ایران و استرالیا ویه را مربی برزیلی به بازیکنان گفت بروید بازی ایرانی خودتان را انجام بدهید و تیم هم نتیجه گرفت. به نظر من مربی ایرانی که بتواند جانشین برانکو شود را نداریم. باید به نظر من از همان جامعه و تفکری که برانکو آمده یک مربی بیاورند و نروند مثلا از آلمان مربی انتخاب کنند. ما خودمان قبل از برانکو تجربه رایکوف را داریم که منشا خدمات زیادی به فوتبال ایران بود.
ورزش۳ورزش۳5 ساعت قبل
به گزارش «ورزش سه»، سرخپوشان پایتخت پس از جدایی برانکو ایوانکوویچ حالا شرایطی جدید را تجربه خواهند کرد. مدیران این باشگاه اکنون در حال مذاکره و تصمیم گیری درباره آینده نیمکت این تیم هستند اما در عین حال باید بازیکنان فصل گذشته را نیز حفظ کنند. در دومین قدم پس از تمدید با شجاع خلیل زاده، مدیران پرسپولیس توانستند نظر مهدی ترابی را جلب کرده و او را برای یک فصل دیگر در پرسپولیس نگه دارد. سال پیش حمیدرضا گرشاسبی مدیر وقت پرسپولیس قرارداد با او را به شکلی بسته بود که برای انتقال به تیم‌های خارجی دچار مشکل نشود. در چند روز اخیر نیز ترابی با پیشنهاداتی از لیگ ستارگان قطر مواچه بود و همین موضوع نگرانی هواداران پرسپولیس درباره آینده این تیم را افزایش داده بود اما حالا توافق او با مدیر باشگاه سبب می‌شود تا فصل آینده نیز شماره ۹ برتن این بازیکن جوان باشد.
روزنوروزنو12 ساعت قبل
روزهای کابوس‌وار پرسپولیس همچنان ادامه دارد و سرخ‌ها در شرایط وحشتناکی به سر می‌برند. پس از جدایی برانکو از پرسپولیس، کوچ ستاره‌های سرخ‌پوشان از این تیم نیز شروع شده است. مهدی ترابی فوق‌ستاره تیم پرسپولیس که نیم فصل به این تیم آمد و عملکرد فوق‌العاده‌ای داشت، امروز قرار بود جلسه‌ای با مدیران باشگاه درباره تمدید قرارداد داشته باشد اما دقایقی پس از حضور در باشگاه، بدون توافق و با ناراحتی و عصبانیت از ساختمان باشگاه خارج شد تا این بازیکن هم در آستانه جدایی از پرسپولیس قرار بگیرد. ناگفته نماند پیش از این، علیرضا بیرانوند و علی علیپور درخواست جدایی از سرخ‌ها را داده بودند و احتمالا ترابی سومین خروجی پرسپولیس باشد.
روزنوروزنو13 ساعت قبل
پس از اینکه به نظر می‌رسد برانکو ایوانکوویچ دیگر به ایران برنگردد، جالب است که مسئولان پرسپولیس دیگر هیچ اقدامی برای برگشت وی نمی‌کنند. با قطعی شدن جدایی علی علیپور و شاید مهدی ترابی گویا محمد حسین کنعانی‌ زادگان که از همین پرسپولیس راهی استقلال و پس از آن راهی ماشین سازی تبریز شد با گذاشتن استوری به نظر می‌رسد شاید دوباره به این تیم بازگردد و در خط دفاعی سرخ‌ها کنار شجاع خلیل‌زاده از دروازۀ این تیم محافظت کند.
همشهریهمشهری17 ساعت قبل
به رغم تلاش‌ها و صحبت‌های مسئولان باشگاه پرسپولیس احتمال اینکه برانکو بار دیگر رهبری این تیم را در دست بگیرد تقریبا نزدیک به صفر است. این موضوع نه فقط به دلیل شرایط قراردی دو طرف بلکه به جهت درایت و تیزهوشی برانکو نیز هست. موضوعی که بر اساس نوع قرارداد دو طرف این امکان را برای دروازه‌بان ملی پوش سرخ‌ها فراهم کرده است. اما باید منتظر بود و دید که آیا با رفتن برانکو، رادوشویج، دروازه‌بان دوم این تیم تمایلی به ماندن دارد. از سوی دیگر تکلیف محمد نادری که به صورت قرضی از تیم بلژیکی به پرسپولیس آمده بود نیز مشخص نیست.
وانانیوزوانانیوز18 ساعت قبل
به گزارش وانانیوز، پس از جدایی برانکو ایوانکوویچ، سرمربی ۶۵ ساله کروات از تیم فوتبال پرسپولیس تهران و حضور در الاهلی عربستان، رسانه‌های سعودی از این مربی تعریف و تمجیدهای زیادی انجام دادند و قرار است مراسم معارفه او به زودی با حضور خبرنگاران و عکاسان عربستانی برگزار شود و این سرمربی به صورت رسمی هدایت تیم عربستانی را برعهده بگیرد. جدایی مرد کروات از سرخپوشان سبب شد تا در ۲ روز گذشته هواداران این تیم مقابل ساختمان باشگاه پرسپولیس جمع شوند و بر علیه ایرج عرب، محسن خلیلی، اعضای هیئت مدیره و وزیر ورزش و جوانان شعار دهند و خواستار استعفای آنها شوند که این موضوع سبب شد تا اعضای باشگاه به دلیل برخی مسائل نتوانند وارد ساختمان نشوند و اعضای تیم از جمله مهدی ترابی و حتی اسماعیل حلالی (سرمربی تیم فوتبال امید پرسپولیس) نتوانند مشکلات خود را حل کنند. طبق اعلام یکی از نزدیکان باشگاه پرسپولیس، مدیران این تیم درحال مذاکره با بازیکنان مدنظرشان در خارج از باشگاه برای حضور در لیگ نوزدهم هستند تا بتوانند حداقل در فصل نقل و انتقالات بازیکنان خوبی را به خدمت بگیرند. از لیستی که برانکو ایوانکوویچ به مسئولان تیم پرسپولیس داده بود، هنوز بازیکنی جذب نشده و تنها شجاع خلیل زاده قرارداد خود را تمدیده کرده است و باید دید با حضور مربی جدید آیا بازیکنان مدنظرش جذب می‌شوند یا خیر؟ لازم به ذکر است، صبح امروز (سه شنبه) که ۱۰۰ هوادار پرسپولیس در مقابل ساختمان باشگاه پرسپولیس در سئول حضور داشتند و ایرج عرب، مدیرعامل این تیم در ورزشگاه درفشی فر حضور داشت.
روزنوروزنو19 ساعت قبل
مهدی ترابی که یکی از عناصر کلیدی پرسپولیس در فصل گذشته بود، در تابستان جاری با پیشنهادهای وسوسه‌انگیزی از سوی باشگاه‌های عربی روبرو شده است و تصمیم دارد تا در صورت مهیا بودن شرایط لژیونر شود که این مسئله در این مقطع می‌تواند شدیدا به ضرر سرخ‌ها باشد. مدیران پرسپولیس که در برگزاری جلسات مهم چندان عملکرد موفقی را نداشته‌اند تا ساعاتی دیگر برای رسیدن به جمع‌بندی نهایی برای روشن شدن وضعیت ترابی، با این بازیکن و مدیربرنامه‌هایش جلسه‌ای حساس را برگزار خواهند کرد.
عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
در این میان علاوه بر جدایی سرمربی کروات، سرخپوشان با خروج ۳ ستاره ملی‌پوش خود از باشگاه مواجه هستند و به احتمال زیاد فصل آینده در جمع سرخپوشان حضور نخواهند داشت. در این میان علاوه بر جدایی سرمربی کروات، سرخپوشان با خروج ۳ ستاره ملی‌پوش خود از باشگاه مواجه هستند و به احتمال زیاد فصل آینده در جمع سرخپوشان حضور نخواهند داشت. علیرضا بیرانوندگلر شماره یک پرسپولیس که ۲ سال است با پیشنهادات خارجی خوبی مواجه می‌شود این بار دیگر قصد جدی برای جدایی از جمع سرخپوشان دارد. مهدی ترابیدر نهایت مهدی ترابی هم بازیکن دیگری است که قصد جدایی دارد. در قرارداد فصل دوم ترابی با پرسپولیس بند جدایی در صورت داشتن پیشنهاد خارجی وجود دارد که با استفاده از آن قصد دارد از جمع سرخپوشان جدا شود.
ورزش۳ورزش۳1 روز قبل
به گزارش «ورزش سه»، بعد از چهار سال درخشان و کم حاشیه، اکنون یک هفته اخیر با انواع و اقسام حواشی و اخبار منفی از سوی باشگاه پرسپولیس همراه بوده است. شاید اگر سماجت شجاع خلیل زاده نیز نبود، اکنون پرسپولیس شرایط بدتری را طی روزهای اخیر دنبال می‌کرد و با این مدافع نیز تاکنون به توافق برای تمدید قرارداد دست نیافته بود. مهدی ترابی دیگر بازیکن ملی‌پوش پرسپولیس است که طی دو روز اخیر برای مذاکره با باشگاه ابراز تمایل کرده که با پاسخ روشنی مواجه نشده است. علی علیپور، برترین گلزن دو فصل اخیر پرسپولیس نیز اکنون سودای حضور در فوتبال اروپا را دارد. گلری که طی سه فصل اخیر به بالاترین حد پیشرفت در پرسپولیس رسیده و شماره یک تیم ملی را از آن خود کرده است.
برنابرنا1 روز قبل
پیشکسوت باشگاه پرسپولیس معتقد است به نظر می‌رسد رفتن برانکو از پرسپولیس قطعی است، حالا دنبال مقصر گشتن الویت پرسپولیس نیست و حفظ ستارهای این تیم و در لیگ نوزدهم خبری مهمتر از حضور برانکو در پرسپولیس است. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ یکی از پیشکسوتان پرسپولیس در گفتگو با برنا با تاکید بر اینکه نیازی نیست اسمی از او برده شود گفت: به نظر می‌رسد رفتن برانکو از پرسپولیس قطعی است، حالا دنبال مقصر گشتن الویت پرسپولیس نیست و حفظ ستارهای این تیم و در لیگ نوزدهم خبری مهمتر از حضور برانکو در پرسپولیس است. برانکو رفته اما او لیستی به پرسپولیس داده که بازیکنان خوبی در آن هستند وهیات مدیره باید برای آوردن آنها تلاش کند. بر اما مدیران باشگاه پرسپولیس در صدد برگزاری جلسه‌ای با او بودند تا ترابی در پرسپولیس بماند. تاکید می‌شود ترابی تنها یک مثال است و پرسپولیس باید به فکر حرکت رو به جلو باشد این آن چیزی است که الویت باشگاه است.
جام نیوزجام نیوز1 روز قبل
شما قبلا به این مطلب رای داده ایدبه گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، پس از اینکه به نظر می‌رسد برانکو ایوانکوویچ دیگر به ایران برنگردد، جالب است که مسئولان پرسپولیس دیگر هیچ اقدامی برای برگشت وی نمی‌کنند. با قطعی شدن جدایی علی علیپور و شاید مهدی ترابی گویا محمد حسین کنعانی‌ زادگان که از همین پرسپولیس راهی استقلال و پس از آن راهی ماشین سازی تبریز شد با گذاشتن استوری در اینستاگرام خود به نظر می‌رسد شاید دوباره به این تیم بازگردد و در خط دفاعی سرخ‌ها کنار شجاع خلیل‌زاده از دروازۀ این تیم محافظت کند.
ورزش ۱۱ورزش ۱۱1 روز قبل
اختصاصی | بازیکن سابق سرخ‌های پایتخت به نظر می‌رسد باز هم به این تیم بازگردد. ورزش ۱۱ - پس از اینکه به نظر می‌رسد برانکو ایوانکوویچ دیگر به ایران برنگردد، جالب است که مسئولان پرسپولیس دیگر هیچ اقدامی برای برگشت وی نمی‌کنند. با قطعی شدن جدایی علی علیپور و شاید مهدی ترابی گویا محمد حسین کنعانی‌زادگان که از همین پرسپولیس راهی استقلال و پس از آن راهی ماشین سازی تبریز شد با گذاشتن استوری در اینستاگرام خود به نظر می‌رسد شاید دوباره به این تیم بازگردد و در خط دفاعی سرخ‌ها کنار شجاع خلیل‌زاده از دروازۀ این تیم محافظت کند.
ایران ورزشیایران ورزشی1 روز قبل
اگرچه ایده‌هایی از این دست اغلب در فوتبال ایران تبدیل به جریانی موثر برای کاهش هزینه‌ها نمی‌شود اما با توجه به نرخ دلار و بحران‌های مالی باشگاه‌ها شاید لازم بود فوتبال ایران چاره تازه‌ای پیدا کند. پیش‌تر نیز باشگاه‌ها توان مقابله با افزایش نرخ بازیکنان ایرانی را نداشتند و حالا با قیمت‌های چند برابری همان بازیکنان مواجه‌اند. افزایش نرخ دلار در بازار نقل و انتقالات وجه ورزشی خود را نشان می‌دهد و گریزی از این وضعیت نیست. معلوم نیست که ملاک باید چند صفحه هواداری در اینستاگرام باشد یا شهروند - هوادارانی که معلوم نیست صدا و حرف واقعی‌شان چطور شنیده و سنجیده می‌شود. اما واقعیت این است که افزایش نرخ دلار در ایران می‌تواند به زودی بازار کار خوبی را برای بازیکنان ایرانی فراهم کند.
ورزش ۱۱ورزش ۱۱1 روز قبل
اختصاصی | بعد از جدا شدن برانکو از پرسپولیس، سوپر استار سرخ‌ها هم رفتنی شد. ورزش ۱۱ - روزهای کابوس‌وار پرسپولیس همچنان ادامه دارد و سرخ‌ها در شرایط وحشتناکی به سر می‌برند. پس از جدایی برانکو از پرسپولیس، کوچ ستاره‌های سرخ‌پوشان از این تیم نیز شروع شده است. مهدی ترابی فوق‌ستاره تیم پرسپولیس که نیم فصل به این تیم آمد و عملکرد فوق‌العاده‌ای داشت، امروز قرار بود جلسه‌ای با مدیران باشگاه درباره تمدید قرارداد داشته باشد اما دقایقی پس از حضور در باشگاه، بدون توافق و با ناراحتی و عصبانیت از ساختمان باشگاه خارج شد تا این بازیکن هم در آستانه جدایی از پرسپولیس قرار بگیرد. مهدی ترابیناگفته نماند پیش از این، علیرضا بیرانوند و علی علیپور درخواست جدایی از سرخ‌ها را داده بودند و احتمالا ترابی سومین خروجی پرسپولیس باشد.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 روز قبل
ستاره ملی پوش پرسپولیسی‌ها به دنبال قرار خود با مدیران پرسپولیس امروز به دفتر باشگاه مراجعه کرد اما هیچ جلسه‌ای بین او و مدیران پرسپولیس تشکیل نشد. اعتمادآنلاین|‌ مهدی ترابی که یکی از ستاره‌های پرسپولیسی‌ها در لیگ هجدهم محسوب می‌شود به دنبال درخواست مدیران باشگاه برای تمدید قرارداد خود با تیم امروز به باشگاه مراجعه کرد و در حالی که از قبل با او قرار و مدارها چیده شده بود و مطابق برنامه پیش بینی شده جلسه وی با عرب باید در ساعات اخیر برگزار می‌شد و در نهایت برای یک فصل آینده تکلیف ستاره پرسپولیسی‌ها مشخص شود. اما زمانی که ترابی به محل باشگاه آمد مدیری در باشگاه نبود و او نیز بالاجبار مدت زمانی را برای حضور در باشگاه ماند اما پس از معطلی زیادی که نصیب او شد ترابی ترجیح داد انتظار برای حضور مدیران را به پایان برساند و در حالی که از دست پرسپولیسی‌ها به شدت ناراحت بود محل باشگاه را ترک کند. ستاره پرسپولیسی‌ها که ساکن کرج است با توجه به مسافت زیاد خانه تا باشگاه پرسپولیس را به دلیل قولی که برای برگزاری جلسه داده بود پشت سر گذاشت اما در کمال تعجب مسئولی که باید با استار این روزهای فوتبال ایران برای ادامه حضور در پرسپولیس مذاکره می‌کرد با سهل انگاری فرصت خوبی را از دست داد و البته با نیامدن خود زحمت زیادی نیز برای ملی پوش خود موجب شد. منبع: ورزش سه
ایلناایلنا1 روز قبل
توافق پرسپولیس با وینگر ملی‌پوش در نشست امروز انجام نشد. به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، باشگاه پرسپولیس این روزها شرایط سختی را پشت سر می‌گذارد و اوضاع این باشگاه پس از اعلام ناگهانی خبر جدایی برانکو حسابی به هم ریخته است و مدیران باشگاه با شرایط عجیبی روبرو شده‌اند. امروز قرار بود نشستی میان مسئولان پرسپولیس با مهدی ترابی انجام شود که در صورت توافق این بازیکن فصل آینده هم در جمع سرخپوشان باقی بماند ولی ترابی دقایقی پس از مراجعه به دفتر باشگاه بدون توافق و با ناراحتی محل را ترک کرد تا ادامه حضور او در جمع سرخپوشان در هاله‌ای از ابهام قرار بگیرد. ترابی پیشنهاد خوبی از لیگ قطر دارد و در صورت عدم توافق با پرسپولیس به احتمال زیاد فصل آینده در لیگ ستارگان توپ خواهد زد.
خبر فوریخبر فوری1 روز قبل
ستاره ملی پوش پرسپولیسی‌ها به دنبال قرار خود با مدیران پرسپولیس امروز به دفتر باشگاه مراجعه کرد اما هیچ جلسه‌ای بین او و مدیران پرسپولیس تشکیل نشد. مهدی ترابی که یکی از ستاره‌های پرسپولیسی‌ها در لیگ هجدهم محسوب می‌شود به دنبال درخواست مدیران باشگاه برای تمدید قرارداد خود با تیم امروز به باشگاه مراجعه کرد و در حالی که از قبل با او قرار و مدارها چیده شده بود و مطابق برنامه پیش بینی شده جلسه وی با عرب باید در ساعات اخیر برگزار می‌شد و در نهایت برای یک فصل آینده تکلیف ستاره پرسپولیسی‌ها مشخص شود. اما زمانی که ترابی به محل باشگاه آمد بالاجبار مدت زمانی را برای حضور مدیران در باشگاه حضور یافت اما پس از آن مدت زمان معطلی وی زیاد شد ترجیح داد انتظار برای حضور مدیران را به پایان برساند و در حالی که از دست پرسپولیسی‌ها ناراحت بود محل باشگاه را ترک کرد.
ورزش۳ورزش۳1 روز قبل
هافبک عراقی پرسپولیس بابت عدم توجه مدیران شاکی است و مدعی شد دو بار بلیت حضورش در تهران را کنسل کرده است. به گزارش «ورزش سه»، بشار رسن، هافبک ملی پوش عراقی پرسپولیس در پایان قراردادش با این تیم اکنون سرنوشت نامعلومی دارد و این در حالی است که طی ساعات اخیر صحبت‌هایی درباره بازگشت او به تهران و توافق برای تمدید قراردادش منتشر شده است. باشگاه پرسپولیس اما طی ۲۴ ساعت اخیر بیشتر درگیر ماجرای برانکو و حضور سرمربی اش در الاهلی بوده تا شرایط مذاکره با بازیکنانش را نیز از دست بدهد. بشار رسن روز گذشته برای بازگشت به تهران اقدام کرده بود و بلیت تهیه کرد اما شرایط باشگاه باعث شد تا او بلیت خود را کنسل کند. بشار رسن در اینباره به ورزش سه می‌گوید: دو بار بلیت گرفتم اما در باشگاه پاسخ نمی‌دهند.
ورزش ۱۱ورزش ۱۱1 روز قبل
اختصاصی | وینگر کلیدی پرسپولیس، برای روشن شدن وضعیتش با مدیران پرسپولیس تا ساعاتی دیگر جلسه‌ای مهم را برگزار خواهد کرد. ورزش ۱۱ - مهدی ترابی که یکی از عناصر کلیدی پرسپولیس در فصل گذشته بود، در تابستان جاری با پیشنهادهای وسوسه‌انگیزی از سوی باشگاه‌های عربی روبرو شده است و تصمیم دارد تا در صورت مهیا بودن شرایط لژیونر شود که این مسئله در این مقطع می‌تواند شدیدا به ضرر سرخ‌ها باشد. مهدی ترابیمدیران پرسپولیس که در برگزاری جلسات مهم چندان عملکرد موفقی را نداشته‌اند تا ساعاتی دیگر برای رسیدن به جمع‌بندی نهایی برای روشن شدن وضعیت ترابی، با این بازیکن و مدیربرنامه‌هایش جلسه‌ای حساس را برگزار خواهند کرد.
ورزش ۱۱ورزش ۱۱1 روز قبل
اختصاصی | پس از جدایی برانکو ایوانکوویچ از باشگاه پرسپولیس، کار این تیم برای حفظ ستاره‌های خود بیش از پیش سخت‌ شده است. ورزش ۱۱ - حضور برانکو ایوانکوویچ در باشگاه پرسپولیس، برای مدیران این باشگاه، کار نقل و انتقالات را بسیار آسان کرده بود، چرا که موفقیت این مربی کروات و همچنین کاریزما و سبک کاری‌اش باعث می‌شد تا در مطرح شدن اولین پیشنهاد‌ها به ستاره‌های فوتبال ایران، آنها سریعا بدون اتلاف وقت و فرصت‌سوزی راهی اردوی سرخ‌ها شوند تا زیر نظر برانکو مراتب پیشرفت سپری کنند و فرصت قهرمانی و حضور در جمع نایب قهرمانان آسیا را از دست ندهند. برانکو ایوانکوویچبا جدایی برانکو ایوانکوویچ از جمع سرخ‌ها به جرئت می‌توان گفت که امروز بخش مهمی از صلابت پرسپولیس از دست رفته است، تیمی که در سخت‌ترین مشکلات نیز تحت هدایت برانکو، مسیر را به درستی دنبال می‌کرد حالا بی رهبر باقی مانده و انتظار آینده‌ای مبهم را می‌کشد و شدیدا خطر از دست دادن مهره‌های کلیدی خود را احساس می‌کند، چرا که ستاره‌های امروز پرسپولیس تحت تاثیر حضور این مربی، مجاب به ادامۀ فعالیت در پرسپولیس بودند و می‌توانستند با وعدۀ قهرمانی پروفسور، چشمشان را بر روی پیشنهادهای بزرگ ببندند! برانکو ایوانکوویچسوای بر اینکه بازیکنان خارجی پرسپولیس چون ماریو بودیمیر و بشار رسن که وابستگی شدیدی به برانکو داشتند تحت تاثیر این ماجرا قرار خواهند گرفت، باید گفت که بازیکنان در اشتباهات فاحش مدیریتی رقم خورده، حالا رو در روی باشگاه ایستاده‌اند و در نبود برانکو، دلیلی برای فداکاری نمی‌بینند، چرا که آنها همگی رشد و تعلیم یافتۀ مکتب برانکو بودند! همانند اتفاقی که خیلی زودتر از این حواشی، برای بوژیدار رادوشوویچ کروات رقم خورد و باید متاسفانه گفت که پس‌لرزه‌های سنگینی در انتظار سرخ‌های تهران است!
فوتبالیفوتبالی2 روز قبل
وب سایت رسمی فوتبالی-ستاره ملی پوش پرسپولیسی‌ها به دنبال قرار خود با مدیران پرسپولیس امروز به دفتر باشگاه مراجعه کرد، اما هیچ جلسه‌ای بین او و مدیران پرسپولیس تشکیل نشد. به گزارش فوتبالی، مهدی ترابی که یکی از ستاره‌های پرسپولیسی‌ها در لیگ هجدهم محسوب می‌شود به دنبال درخواست مدیران باشگاه برای تمدید قرارداد خود با تیم امروز به باشگاه مراجعه کرد و در حالی که از قبل با او قرار و مدار‌ها چیده شده بود و مطابق برنامه پیش بینی شده جلسه وی با عرب باید در ساعات اخیر برگزار می‌شد و در نهایت برای یک فصل آینده تکلیف ستاره پرسپولیسی‌ها مشخص شود. اما زمانی که ترابی به محل باشگاه آمد مدیری در باشگاه نبود و او نیز بالاجبار مدت زمانی را برای حضور در باشگاه ماند، اما پس از معطلی زیادی که نصیب او شد ترابی ترجیح داد انتظار برای حضور مدیران را به پایان برساند و در حالی که از دست پرسپولیسی‌ها به شدت ناراحت بود محل باشگاه را ترک کند. ستاره پرسپولیسی‌ها که ساکن کرج است با توجه به مسافت زیاد خانه تا باشگاه پرسپولیس را به دلیل قولی که برای برگزاری جلسه داده بود پشت سر گذاشت، اما در کمال تعجب مسئولی که باید با ستاره این روز‌های فوتبال ایران برای ادامه حضور در پرسپولیس مذاکره می‌کرد با سهل‌انگاری فرصت خوبی را از دست داد و البته با نیامدن خود زحمت زیادی نیز برای ملی‌پوش ایجاد کرد.
برترین‌هابرترین‌ها2 روز قبل
ستاره ملی پوش پرسپولیسی‌ها به دنبال قرار خود با مدیران پرسپولیس امروز به دفتر باشگاه مراجعه کرد اما هیچ جلسه‌ای بین او و مدیران پرسپولیس تشکیل نشد. ورزش سه: مهدی ترابی که یکی از ستاره‌های پرسپولیسی‌ها در لیگ هجدهم محسوب می‌شود به دنبال درخواست مدیران باشگاه برای تمدید قرارداد خود با تیم امروز به باشگاه مراجعه کرد و در حالی که از قبل با او قرار و مدارها چیده شده بود و مطابق برنامه پیش بینی شده جلسه وی با عرب باید در ساعات اخیر برگزار می‌شد و در نهایت برای یک فصل آینده تکلیف ستاره پرسپولیسی‌ها مشخص شود. اما زمانی که ترابی به محل باشگاه آمد مدیری در باشگاه نبود و او نیز بالاجبار مدت زمانی را برای حضور در باشگاه ماند اما پس از معطلی زیادی که نصیب او شد ترابی ترجیح داد انتظار برای حضور مدیران را به پایان برساند و در حالی که از دست پرسپولیسی‌ها به شدت ناراحت بود محل باشگاه را ترک کند. ستاره پرسپولیسی‌ها که ساکن کرج است با توجه به مسافت زیاد خانه تا باشگاه پرسپولیس را به دلیل قولی که برای برگزاری جلسه داده بود پشت سر گذاشت اما در کمال تعجب مسئولی که باید با استار این روزهای فوتبال ایران برای ادامه حضور در پرسپولیس مذاکره می‌کرد با سهل انگاری فرصت خوبی را از دست داد و البته با نیامدن خود زحمت زیادی نیز برای ملی پوش خود موجب شد.
روزنوروزنو2 روز قبل
مهدی ترابی که در روزهای پایانی لیگ هجدهم، با توجه به افت شدید مهاجمین پرسپولیس تبدیل به عصای دست سرخ‌های تهران شده بود و یکی از کلیدی‌ترین افراد در کسب پیروزی‌های هفته‌های پایانی که در نهایت منجر به قهرمانی تیمش شده بود، به حساب می‌آمد، در یک قدمی درهای خروجی باشگاه قرار گرفته است. بر اساس ادعاهای مطرح شده، مهدی ترابی با پیشنهادهای جالبی از تیم‌های باشگاهی در قطر روبرو شده و قرار است روز سه شنبه هفتۀ جاری برای مذاکره با یکی از این باشگاه‌ها به زودی راهی دوحه شود که این ماجرا همچون یک شوک بزرگ سرخ‌های تهران را دچار نگرانی کرده است.
وانانیوزوانانیوز2 روز قبل
مهدی ترابی مهاجم جوان و ملی‌پوش، فصل آینده هم برای پرسپولیس بازی می‌کند. به گزارش وانانیوز، مهدی ترابی ملی‌پوش باشگاه پرسپولیس که از نیم فصل دوم لیگ هجدهم برای این تیم به میدان رفت، با چند پیشنهاد خارجی رو به رو شده است. ترابی در قرارداد خود با باشگاه پرسپولیس بندی دارد که در صورت داشتن پیشنهاد خارجی می‌تواند با پرداخت بخشی از قرارداد خود به باشگاه، پرسپولیس را ترک کند. در روزهای گذشته خبرهایی مبنی بر رفتن وینگر ملی‌پوش باشگاه پرسپولیس به قطر شنیده می‌شد که این سفر ظاهرا کنسل شده است. ایرج عرب مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تا فردا جلسه‌ای با مهدی ترابی برگزار می‌کند تا توافقات نهایی برای ادامه‌ی حضور ترابی در باشگاه پرسپولیس صورت بگیرد.

به انتهای لیست رسیدید