مهدی ترابی

مهدی ترابی

نودنود1 روز قبل
پرسپولیس با ورود استوکس، همه ابزار لازم برای اجرای سیستم یحیی را در اختیار دارد. به گزارش وبسایت نود، جدایی ناگهانی گابریل کالدرون و ورود یحیی گل‌محمدی، ‌سیاست‌های نقل و انتقالات پرسپولیس را تغییر داد. پست مدافع راست، جزو پست‌هایی است که فقط یک نفر یعنی مهدی شیری در آن حضور دارد. انصاری خودش گزینه اصلی پست مدافع چپ است و نادری، رقیب او محسوب می‌شود. گزینه‌های پرسپولیس گل‌محمدی برای هر پست۲۲۳۳۰
تسنیمتسنیم1 روز قبل
* حدود ۳۰۰ هوادار پرسپولیس امروز در ورزشگاه حضور داشتند و بعد از حضور یحیی گل‌محمدی در زمین به شدت سرمربی جدید پرسپولیس را تشویق کردند و به او لقب «یحیی امپراطور» دادند. * فضای تمرین امروز سرخپوشان به شدت تحت تأثیر حضور یحیی گل‌محمدی در این تیم قرار داشت و هواداران حال و هوای خاصی در تمرین ایجاد کردند. * در ادامه تشویق‌های هواداران، این بار طرفداران پرسپولیس علیه استقلال و فرهاد مجیدی سرمربی این تیم شعار دادند. * حمید مطهری و داود فنایی، مربیان جدید پرسپولیس هم امروز از سوی هواداران تشویق شدند. * افشین پیروانی، مدیر تیم پرسپولیس هم پس از برطرف شدن برخی اختلافات که ریشه در حضور گابریل کالدرون در این تیم داشت، از امروز در تمرینات حاضر شد.
فوتبالیفوتبالی1 روز قبل
پایگاه خبری فوتبالی- هواداران تیم فوتبال پرسپولیس پس از حضور یحیی گل‌محمدی در این تیم لقب جدیدی به سرمربی خود دادند. * حدود ۳۰۰ هوادار پرسپولیس امروز در ورزشگاه حضور داشتند و بعد از حضور یحیی گل‌محمدی در زمین به شدت سرمربی جدید پرسپولیس را تشویق کردند و به او لقب «یحیی امپراطور» دادند. * فضای تمرین امروز سرخپوشان به شدت تحت تأثیر حضور یحیی گل‌محمدی در این تیم قرار داشت و هواداران حال و هوای خاصی در تمرین ایجاد کردند. * در ادامه تشویق‌های هواداران، این بار طرفداران پرسپولیس علیه استقلال و فرهاد مجیدی سرمربی این تیم شعار دادند. تیم فوتبال پرسپولیس در شروع نیم‌فصل دوم رقابت‌های لیگ برتر و در هفته هفدهم این رقابت‌ها روز یکشنبه ۶ بهمن ماه در ورزشگاه آزادی میزبان تیم تراکتور تبریز خواهد بود.
وانانیوزوانانیوز2 روز قبل
ترابی: به آقای گلی فکر نمی‌کنم، اسم پرسپولیس باید آن بالا باشدترابی: به آقای گلی فکر نمی‌کنم، اسم پرسپولیس باید آن بالا باشدبه گزارش وانانیوز، دیروز و در بازی تدارکاتی برابر بادران، پرسپولیس در حالی با نتیجه ۲- صفر به پایان رسید که مهدی ترابی زننده گل اول و یکی از بهترین‌های زمین بود. در این رابطه صحبتی نداری؟ اتفاقا همین امروز آقایحیی به همه بچه‌ها گفت باید با تمام توان فقط برای موفقیت پرسپولیس تلاش کنیم. با این وجود توانستی در نیم‌فصل اول گل‌های حساسی بزنی و حالا برخی حرف از آقای گلی تو می‌زنند. به آقای گلی و این حرف‌ها فکر نمی‌کنم. فرقی هم نمی‌کند من باشم یا بازیکنی دیگر بلکه آنچه اهمیت دارد موفقیت تیم پرسپولیس است.
رکنارکنا2 روز قبل
جذب این دو مهاجم بدون شک زنگ خطر را برای علی علیپور به صدا در خواهد آورد. این دو رقیب جدی برای علی علیپور بدین معنی است که او از این پس برای فیکس بازی کردن در ترکیب پرسپولیس کار سختی را پیش رو خواهد داشت. در غیر اینصورت یحیی گل محمدی طبیعی است روی مهاجمان خارجی تیمش حساب بیشتری بازی کند. اگر سرمربی تیم پرسپولیس بخواهد از مهدی ترابی هم در خط حمله استفاده کند آنوقت کار همه مهاجمان تیم برای بازی کردن سخت خواهد شد. به این دلیل که مهدی ترابی علاوه بر گلزنی قدرت ایجاد موقعیت را هم دارد.

ایبینی و اوساگوآنا؛ ستاره‌های خاموش نیجریه‌ای در تهران

4+
برترین‌هابرترین‌ها3 روز قبل
ورزش۳ورزش۳3 روز قبل
جذب این دو مهاجم بدون شک زنگ خطر را برای علی علیپور به صدا در خواهد آورد. در غیر اینصورت یحیی گل محمدی طبیعی است روی مهاجمان خارجی تیمش حساب بیشتری بازی کند. اگر سرمربی تیم پرسپولیس بخواهد از مهدی ترابی هم در خط حمله استفاده کند آنوقت کار همه مهاجمان تیم برای بازی کردن سخت خواهد شد. به این دلیل که مهدی ترابی علاوه بر گلزنی قدرت ایجاد موقعیت را هم دارد. البته باید به این نکته هم اشاره کرد که مهدی ترابی دوست دارد از عقب به فضا بزند و خیلی اهل بازی در پست نوک و مکمل نیست.
نودنود3 روز قبل
تیم فوتبال پرسپولیس در دیداری تدارکاتی مقابل بادران به برتری رسید. مهدی ترابی و مهدی عبدی گلزنان پرسپولیس در این بازی بودند. * یحیی گل‌محمدی به همراه حمید مطهری از اعضای جدید کادرفنی پرسپولیس نظاره‌گر این بازی بودند. * رضا کرمانشاهی قضاوت بازی دوستانه پرسپولیس - بادران را برعهده داشت. * ترکیب سرخپوشان در نیمه دوم تغییر کرد و نفراتی چون امیرحسین بیات، سیدجلال حسینی، احسان حسینی، مهدی شیری، محمد انصاری، کمال کامیابی‌نیا، سعید حسین‌پور، مهدی عبدی، کریستین اوساگونا، آریا برزگر و امید عالیشاه به میدان آمدند.
ایرناایرنا3 روز قبل
تیم فوتبال پرسپولیس در اولین روز کاری یحیی گل‌محمدی در این تیم در دیداری دوستانه به مصاف تیم دسته اولی بادران تهران رفت که موفق شد در این دیدار با نتیجه ۲ بر صفر پیروز شود. محمد حسن انصاری‌فرد مدیرعامل تیم فوتبال پرسپولیس که پیش از شروع بازی یحیی گل‌محمدی را به اعضای تیم به عنوان سرمربی جدید معرفی کرد، هم از روی نیمکت در کنار بازیکنان نظاره‌گر این بازی بود. پیش از آغاز بازی شجاع‌خلیل‌زاده دچار مصدومیت جزئی شد، اما در نهایت مشکل این بازیکن جدی نبود و به تمرین بازگشت. کریستین اوساگونا مهاجم جدید تیم پرسپولیس امروز برای اولین بار در تمرین این تیم حاضر شد و همراه با سایر بازیکنان به تمرین پرداخت. حمید مطهری یکی از دستیاران یحیی گل‌محمدی هم در محل تمرین حضور پیدا کرد و با بازیکنان خوش و بش کرد.
طرفداریطرفداری3 روز قبل
پیش از شروع این بازی کنار زمین و با حضور محمد حسن انصاری فرد مدیرعامل باشگاه، یحیی گل محمدی و حمید مطهری دستیار سرمربی پرسپولیس به بازیکنان معارفه شدند. پیش از آغاز بازی فرهاد کاظمی سرمربی بادران همراه با دستیارانش با یحیی گل‌محمدی دیدار و خوش و بش کردند. سرمربی بادران برای سرمربی پرسپولیس در ادامه راه آرزوی موفقیت کرد و قبل از سوت داور با یکدیگر عکس یادگاری گرفتند. کریستین اوساگوآنا مهاجم جدید تیم پرسپولیس امروز برای اولین بار در تمرین این تیم حاضر شد و همراه با سایر بازیکنان به تمرین پرداخت. مرتضی کرمانی مقدم مربی تیم بادران که از پیشکسوتان مطرح باشگاه پرسپولیس است قبل از آغاز بازی با بازیکنان سرخپوش خوش و بش گرمی انجام داد.
تسنیمتسنیم3 روز قبل
مهدی ترابی و مهدی عبدی گلزنان پرسپولیس در این بازی بودند. پرسپولیس در این مسابقه با ترکیب علیرضا بیرانوند، شجاع خلیل‌زاده، محمدحسین کنعانی‌زادگان، وحید امیری، احمد نوراللهی، محسن ربیع‌خواه، مهدی شیری، محمد نادری، مهدی ترابی، کمال کامیابی‌نیا و علی علیپور به مصاف حریف لیگ یکی خود رفت. * یحیی گل‌محمدی به همراه حمید مطهری از اعضای جدید کادرفنی پرسپولیس نظاره‌گر این بازی بودند. * رضا کرمانشاهی قضاوت بازی دوستانه پرسپولیس - بادران را برعهده داشت. * ترکیب سرخپوشان در نیمه دوم تغییر کرد و نفراتی چون امیرحسین بیات، سیدجلال حسینی، احسان حسینی، مهدی شیری، محمد انصاری، کمال کامیابی‌نیا، سعید حسین‌پور، مهدی عبدی، کریستین اوساگونا، آریا برزگر و امید عالیشاه به میدان آمدند.
ورزش۳ورزش۳3 روز قبل
کریستین اوساگوآنا که فصل گذشته مدتی در ذوب آهن بازی می‌کرد، یکی از خریدهای پرسپولیس در نقل و انتقالات نیم فصل بود. یکی از خاطرات خوب این مهاجم، به بازی با کایزر چیفس در جام باشگاه‌های آفریقا برمی گردد که اوساگوآنا ۲ گل برای راجا می‌زند. یک فصل در میشلن بلژیک، یک فصل و نیم در وسترلو در لیگ ۲ بلژیک، نیم فصل در ام صلال قطر، نیم فصل در ذوب آهن، نیم فصل در ججو یونایتد کره و حالا در پرسپولیس. ۹- شماره محبوب اوساگوآنا شماره ۹ است. حالا که شماره ۹ در اختیار مهدی ترابی است، این مهاجم شماره ۹۹ را انتخاب کرده.
جام نیوزجام نیوز4 روز قبل
به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، پرسپولیس تهران در دیداری دوستانه برابر تیم بادران به میدان خواهد رفت که در این دیدار ترکیب اصلی یحیی گل‌محمدی مشخص شده تا به شکلی عجیب سیدجلال نیز تبدیل به نیمکت نشین افکار یحیی در بدو ورود وی شود! ترکیب پرسپولیس برابر بادران به شرح زیر است: علیرضا بیرانوند، شجاع خلیل زاده، کنعانی زادگان، نادری، مهدی شیری، کامیابی نیا، ربیع خواه، نوراللهی، وحید امیری، مهدی ترابی و علی علیپور
طرفداریطرفداری4 روز قبل
طرفداری- ترکیب سرخپوشان برای بازی دوستانه مقابل بادران مشخص شد. به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان امروز و از ساعت ۱۲ در دیداری دوستانه به مصاف بادران رفته است. تیم پرسپولیس با ترکیب علیرضا بیرانوند، شجاع خلیل‌زاده، محمدحسین کنعانی‌زادگان، وحید امیری، احمد نوراللهی، محسن ربیع‌خواه، مهدی شیری، محمد نادری، مهدی ترابی، کمال کامیابی‌نیا و علی علیپور به میدان رفت. همچنین یحیی گل محمدی، سرمربی جدید پرسپولیس با حضور در زمین هما، محل برگزاری بازی دوستانه امروز سرخپوشان، به اعضای تیم معارفه شد.
وانانیوزوانانیوز4 روز قبل
به گزارش وانانیوز، به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان امروز و از ساعت ۱۲ در دیداری دوستانه به مصاف بادران رفته است. تیم پرسپولیس با ترکیب علیرضا بیرانوند، شجاع خلیل‌زاده، محمدحسین کنعانی‌زادگان، وحید امیری، احمد نوراللهی، محسن ربیع‌خواه، مهدی شیری، محمد نادری، مهدی ترابی، کمال کامیابی‌نیا و علی علیپور به میدان رفت. انتهای پیام/
ایلناایلنا4 روز قبل
ترکیب پرسپولیس برای دیدار دوستانه برابر بادران مشخص شد. به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، ترکیب پرسپولسی در دیدار دوستانه برابر بادران به شرح زیر است: علیرضا بیرانوند، شجاع خلیل‌زاده، محمدحسین کنعانی‌زادگان، وحید امیری، احمد نوراللهی، محسن ربیع‌خواه، مهدی شیری، محمد نادری، مهدی ترابی، کمال کامیابی‌نیا و علی علیپور
ورزش ۱۱ورزش ۱۱4 روز قبل
اختصاصی | یحیی گل‌محمدی در دیدار دوستانه برابر بادران، از ترکیب مدنظرش برای پرسپولیس رونمایی کرد. ورزش ۱۱ - پرسپولیس تهران در دیداری دوستانه برابر تیم بادران به میدان خواهد رفت که در این دیدار ترکیب اصلی یحیی گل‌محمدی مشخص شده تا به شکلی عجیب سیدجلال نیز تبدیل به نیمکت نشین افکار یحیی در بدو ورود وی شود! بازیکنان پرسپولیسترکیب پرسپولیس برابر بادران به شرح زیر است: علیرضا بیرانوند، شجاع خلیل زاده، کنعانی زادگان، نادری، مهدی شیری، کامیابی نیا، ربیع خواه، نوراللهی، وحید امیری، مهدی ترابی و علی علیپور
فارسفارس4 روز قبل
به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان امروز و از ساعت ۱۲ در دیداری دوستانه به مصاف بادران رفته است. تیم پرسپولیس با ترکیب علیرضا بیرانوند، شجاع خلیل‌زاده، محمدحسین کنعانی‌زادگان، وحید امیری، احمد نوراللهی، محسن ربیع‌خواه، مهدی شیری، محمد نادری، مهدی ترابی، کمال کامیابی‌نیا و علی علیپور به میدان رفت. همچنین سرمربی جدید پرسپولیس با حضور در زمین هما، محل برگزاری بازی دوستانه امروز سرخپوشان، به اعضای تیم معارفه شد. انتهای پیام/ا
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین4 روز قبل
به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، پرسپولیسی‌ها برای حضور در نقل و انتقالات زمستانی کار چندان دشواری نداشتند. البته انصافا پرسپولیس با لیستی پر از بازیکنان ستاره و مهره‌های کارآمد وارد لیگ نوزدهم شده بود. خط دفاع: در این خط، سرخپوشان آن‌قدر مهره‌های خوب دارند که خود را بی‌نیاز از جذب بازیکن بیشتر می‌دانستند. البته شاید جذب یک دفاع راست می‌توانست وضعیت بهتری برای تیم بسازد. اگر یک مدافع راست باکیفیت به علاوه یک هافبک خوب و یک مهاجم ایرانی جذب تیم می‌شدند، خیال این مربی جوان بابت تیمش راحت‌تر بود.
افکارنیوزافکارنیوز4 روز قبل
پس از این که یحیی گل محمدی شب گذشته قرارداد خود با پرسپولیس را با حضور در دفتر این باشگاه امضا کرد و رسما هدایت سرخ‌ها را برعهده گرفت، امروز در دیدار با بادران برای اولین بار شاگردان خود را محک زد. با این حال در دقیقه ۳۹ پاس مهدی شیری به مهدی ترابی رسید تا او با ضربه‌ای دقیق پرسپولیس را پیش بیاندازد. در نیمه دوم پرسپولیس ترکیبی متفاوت داشت: امیرحسین بیات، سید جلال حسینی، احسان حسینی، مهدی شیری، محمد انصاری، کمال کامیابی‌نیا، سعید حسین‌پور، مهدی عبدی، کریستین اوساگوآنا، آریا برزگر و امید عالیشاه. در همان دقیق نخست سماجت امید عالیشاه باعث شد تا پرسپولیس در موقعیت گلزنی قرار بگیرد و پس از مقاومت چند لحظه‌ای خط دفاعی بادران، مهدی عبدی گل دوم را به ثمر رساند. در ادامه بازی با همین نتیجه دنبال شد و در نهایت شاگردان گل محمدی در روز نخست سرمربیگری یحیی، با برد دو گله برابر بادران زمین را ترک کردند.
افکارنیوزافکارنیوز4 روز قبل
افکارنیوز، به گزارشپرسپولیس تهران در دیداری دوستانه برابر تیم بادران به میدان خواهد رفت که در این دیدار ترکیب اصلی یحیی گل‌محمدی مشخص شده تا به شکلی عجیب سیدجلال نیز تبدیل به نیمکت نشین افکار یحیی در بدو ورود وی شود! اخبار ورزشی- ترکیب پرسپولیس برابر بادران به شرح زیر است: علیرضا بیرانوند، شجاع خلیل زاده، کنعانی زادگان، نادری، مهدی شیری، کامیابی نیا، ربیع خواه، نوراللهی، وحید امیری، مهدی ترابی و علی علیپور
ورزش۳ورزش۳4 روز قبل
تیم پرسپولیس در اولین بازی با هدایت یحیی گل محمدی، موفق به پیروزی مقابل بادران شد. با این حال در دقیقه ۳۹ پاس مهدی شیری به مهدی ترابی رسید تا او با ضربه‌ای دقیق پرسپولیس را پیش بیاندازد. در نیمه دوم پرسپولیس ترکیبی متفاوت داشت: امیرحسین بیات، سید جلال حسینی، احسان حسینی، مهدی شیری، محمد انصاری، کمال کامیابی‌نیا، سعید حسین‌پور، مهدی عبدی، کریستین اوساگوآنا، آریا برزگر و امید عالیشاه. در همان دقیق نخست سماجت امید عالیشاه باعث شد تا پرسپولیس در موقعیت گلزنی قرار بگیرد و پس از مقاومت چند لحظه‌ای خط دفاعی بادران، مهدی عبدی گل دوم را به ثمر رساند. در ادامه بازی با همین نتیجه دنبال شد و در نهایت شاگردان گل محمدی در روز نخست سرمربیگری یحیی، با برد دو گله برابر بادران زمین را ترک کردند.
فوتبالیفوتبالی4 روز قبل
پایگاه خبری فوتبالی- تیم فوتبال پرسپولیس در یک دیدار دوستانه موفق به شکست بادران تهران شد. مهدی ترابی و مهدی عبدی گلزنان پرسپولیس در این بازی بودند. پرسپولیس در این مسابقه با ترکیب علیرضا بیرانوند، شجاع خلیل‌زاده، محمدحسین کنعانی‌زادگان، وحید امیری، احمد نوراللهی، محسن ربیع‌خواه، مهدی شیری، محمد نادری، مهدی ترابی، کمال کامیابی‌نیا و علی علیپور به مصاف حریف لیگ یکی خود رفت. * یحیی گل‌محمدی به همراه حمید مطهری از اعضای جدید کادرفنی پرسپولیس نظاره‌گر این بازی بودند. * رضا کرمانشاهی قضاوت بازی دوستانه پرسپولیس - بادران را برعهده داشت.
ورزش۳ورزش۳4 روز قبل
به گزارش «ورزش‌سه»، پرسپولیس در شرایطی که با صدرنشینی در نیم فصل اول به کار خود پایان داد، در نهایت با نظر مدیرعامل باشگاه تغییراتی در راس هدایت خود داشت و با جدایی گابریل کالدرون، یحیی گل محمدی به عنوان سرمربی جدید انتخاب و کارش را در این تیم آغاز کرده است. آنها در شرایطی که سه بازیکن خود را از لیست خارج کرده‌اند، تا این لحظه یک سهمیه خارجی خود را به جذب کریستین اوساگوآنا اختصاص داده‌اند و طبق ادعای مدیران باشگاه آنها به زودی یک خرید دیگر نیز در دستور کار خواهند داشت. تغییرات نیمکت پرسپولیس: یحیی گل محمدی (سرمربی)، حمید مطهری (دستیار) و داوود فنایی (مربی دروازه‌بانان) بازیکنان ورودی پرسپولیس در نیم فصل: کریستین اوساگوآنابازیکنان خروجی پرسپولیس در نیم فصل: حسین ماهینی، فرشاد احمدزاده و آدام همتیلیست کامل بازیکنان پرسپولیس در نیم فصل دوم به شرح ذیل است: دروازه‌بان: علیرضا بیرانوند، بوژیدار رادوشوویچ، امیرحسین بیاتمدافعان: سیدجلال حسینی، محمد انصاری، محمد نادری، شجاع خلیل زاده، محمدحسین کنعانی زادگان، مهدی شیریهافبک‌ها: کمال کامیابی نیا، احمد نوراللهی، محسن ربیع خواه، سعید حسین پور، بشار رسن، وحید امیری، مهدی ترابی، سیامک نعمتی، امید عالیشاه، امیر روستاییمهاجمان: علی علیپور، کریستین اوساگوآنا و مهدی عبدیبازیکن احتمالی: آنتونی استوکس (مهاجم ایرلندی سابق تراکتور که اکنون بازیکن آزاد محسوب می‌شود مورد توجه باشگاه پرسپولیس قرار دارد و گفته می‌شود به زودی مذاکرات برای جذب این بازیکن نیز نهایی خواهد شد.)
برترین‌هابرترین‌ها4 روز قبل
تیم امید همیشه اصلی‌ترین منبع تغذیه تیم ملی بزرگسالان بوده است به طوری که اغلب بازیکنان تیم چهار سال قبل توانستند به تیم ملی برسند. ورزش سه: تیم امید ایران یک بار دیگر در شرایط سختی برای رسیدن به المپیک قرار گرفت. در دوره‌های قبلی با وجود آنکه در رسیدن به المپیک ناکام بود اما در تغذیه تیم ملی دستاوردهای خوبی داشت. از آن تیم اما بازیکنان مهمی به تیم ملی راه یافتند و توانستند در جام جهانی و جام ملت‌ها بازی کنند. در ترکیب این تیم امید بازیکنانی چون امیدنورافکن، محمد محبی، مهدی قائدی، الهیار صیادمنش و علی شجاعی سابق حضور در تیم ملی بزرگسالان را هم دارند و در دفعات مختلفی دعوت شده‌اند.
ورزش۳ورزش۳4 روز قبل
۲۴ ساعت پایانی نقل و انتقالات، چند اتفاق بزرگ را در برداشت که بدون تردید جدایی فرشاد احمدزاده و حسین ماهینی، در صدر این اتفاقات هستند. خروجی هایی که هواداران پرسپولیس را به زمستان ۹۱ و جدایی جواد کاظمیان به دستور یحیی گل محمدی برد. این اسم‌ها در شرایطی ار فهرست پرسپولیس خط خوردند که در ابتدای نیم فصل، امید عالیشاه و آدام همتی در لیست مازاد بودند. این که او قصد دارد کار خود برای تابستان را راحت کند و در صورت تداوم حضور، با هزینه کمتری لیست مازاد بعدی را بنویسد. اما حسین ماهینی شب گذشته باوجود پیشنهادات زیاد، با هیچ تیمی قرارداد نبست.
فوتبالیفوتبالی4 روز قبل
پایگاه خبری فوتبالی- ترکیب تیم فوتبال پرسپولیس برای بازی دوستانه مقابل بادران مشخص شد. به گزارش فوتبالی به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان امروز و از ساعت ۱۲ در دیداری دوستانه به مصاف بادران رفته است. تیم پرسپولیس با ترکیب علیرضا بیرانوند، شجاع خلیل‌زاده، محمدحسین کنعانی‌زادگان، وحید امیری، احمد نوراللهی، محسن ربیع‌خواه، مهدی شیری، محمد نادری، مهدی ترابی، کمال کامیابی‌نیا و علی علیپور به میدان رفت. همچنین سرمربی جدید پرسپولیس با حضور در زمین هما، محل برگزاری بازی دوستانه امروز سرخپوشان، به اعضای تیم معارفه شد.
ورزش۳ورزش۳4 روز قبل
به گزارش «ورزش سه»، بعد از انجام تشریفات ابتدایی در عقد قرارداد با یحیی گل محمدی، سرمربی جدید سرخپوشان امروز به همراه کادرفنی‌اش در زمین هما حضور یافت و به صورت رسمی به بازیکنان معرفی شد تا مراسم معارفه‌اش برگزار شود. پرسپولیس امروز در دیداری تدارکاتی مقابل تیم دسته اولی بادران قرار گرفته است و ترکیب این تیم برای آغاز بازی به این ترتیب اعلام شده است: علیرضا بیرانوند، شجاع خلیل زاده، کنعانی زادگان، نادری، مهدی شیری، کامیابی نیا، ربیع خواه، نوراللهی، وحید امیری، مهدی ترابی و علی علیپور. کریستین اوساگوآنا، مهاجم نیجریه‌ای تازه وارد پرسپولیس نیز امروز در محل تمرین حضور یافت و مورد استقبال ویژه بازیکنان و خصوصا کاپیتان سرخپوشان قرار گرفت.
ورزش۳ورزش۳4 روز قبل
تیم امید همیشه اصلی‌ترین منبع تغذیه تیم ملی بزرگسالان بوده است به طوری که اغلب بازیکنان تیم چهار سال قبل توانستند به تیم ملی برسند. به گزارش «ورزش سه» تیم امید ایران یک بار دیگر در شرایط سختی برای رسیدن به المپیک قرار گرفت. اما درباره تیم امید همواره این تئوری نیز وجود داشته است که این تیم بیش از آنکه مسئولیتش صعود به المپیک یا قهرمانی در آسیا باشد باید دورنمایی از آینده تیم ملی بزرگسالان ایران بسازد. در دوره‌های قبلی با وجود آنکه در رسیدن به المپیک ناکام بود اما در تغذیه تیم ملی دستاوردهای خوبی داشت. در ترکیب این تیم امید بازیکنانی چون امیدنورافکن، محمد محبی، مهدی قائدی، الهیار صیادمنش و علی شجاعی سابق حضور در تیم ملی بزرگسالان را هم دارند و در دفعات مختلفی دعوت شده‌اند.
برترین‌هابرترین‌ها4 روز قبل
این مهاجم نیجریه‌ای که گفته می‌شد به فولاد می‌رود ناگهان سر از پرسپولیس درآورد. استوکس هم می‌آید؟ اخیرا بحث حضور دوباره آنتونی استوکس، مهاجم سابق تراکتور در فوتبال ایران مطرح و عنوان شد که به پرسپولیس ملحق می‌شود. با قطعی شدن خبر حضور اوساگونا و موضع‌گیری تبریزی‌ها مبنی‌بر اینکه از این بازیکن شکایت کرده‌اند و حضورش در تیم‌های دیگر مشکل‌ساز می‌شود، این شائبه مطرح شد که قرمزها موفق به جذب استوکس نشده‌اند. ظاهرا مسئولان پرسپولیس بررسی‌های لازم را انجام داده و به این نتیجه رسیده‌اند که جذب این مهاجم ایرلندی تبعاتی برای باشگاه ندارد. در این شرایط جذب گل‌محمدی بار مالی زیادی به همراه داشته و اوساگونا هم طبعا با قراردادی دلاری جذب شده که برای باشگاه کم هزینه نیست و در این شرایط جذب استوکس نیز ابهامات را بیشتر می‌کند.

به انتهای لیست رسیدید