مهدی طارمی

مهدی طارمی

ایلناایلنا4 ساعت قبل
پشت پرده انتقال مدافع نفت مسجدسلیمان به فولاد خوزستان باعث شد تا یکی از نقل و انتقالات عجیب و جنجالی را شاهد باشیم. به گزارش ایلنا، در حالیکه روز گذشته از سوی باشگاه نفت مسجدسلیمان اعلام شد که قرارداد موسی کولیبالی مدافع این تیم به مدت یک فصل دیگر تمدید شده اما این بازیکن امروز با قراردادی ۲ ساله به تیم فولاد خوزستان پیوست تا یکی از نقل و انتقالات عجیب لیگ برتر را شاهد باشیم. کولیبالی حتی پس از تمدید قرارداد یکساله خود با نفت مسجدسلیمان امروز صبح با مراجعه به این باشگاه ۱۵۰ میلیون تومان از مطالباتش را از این باشگاه دریافت کرد اما عصر امروز با حضور در باشگاه فولاد خوزستان به این تیم پیوست! ‌ این در حالی است که کولیبالی روز گذشته در زمان عقد قرارداد مقابل دوربین قراردادش را تمدید کرد و حالا به تیم شهر اهواز پیوسته است. نکته جالب توجه اینجا است که مسئولان نفت مسجدسلیمان روز گذشته در اداره کل ورزش جوانان استان خوزستان قرارداد کولیبالی را تمدید کردند و این در حالی است که حبیب رضایی مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان هم در لحظه تمدید قرارداد در این اداره حضور داشت اما به نظر می‌رسد که باشگاه نفت مسجدسلیمان به صورت قانونی پیگیر این انتقال عجیب شوند. مطمعنا رسیدن پیشنهادی فراتر از آنچه مسجدسلیمانی‌ها پیش روی کولیبالی قراردادند باعث انجام این اتفاق شده است و این تخلفی است که به راحتی دست مسئولان حقوقی نفتی‌ها را برای شکایت از این تیم باز گذاشته است، چرا که آنها همان کاری را کردند که بین باشگاه ریزه‌اسپور، باشگاه پرسپولیس و مهدی طارمی رخ داد و دیدید که باشگاه پرسپولیس محروم شد.
وانانیوزوانانیوز5 ساعت قبل
او حتی صبح امروز به باشگاه آمد و بابت مطالباتش یک فقره چک ۱۵۰ میلیون تومانی از باشگاه نفت مسجد سلیمان گرفت و آن را همین امروز نقد کرد، اما حالا می‌بینیم که عکس امضای قرارداد او با باشگاه فولاد خوزستان منتشر شده است. حالا ما می‌بینیم که فولادی‌ها با کولیبالی قرارداد امضا کردند و این برای ما عجیب است. شک نکنید که از طریق مجاری قانونی و قضایی این کار غیراخلاقی را پیگیری خواهیم کرد و از باشگاه فولاد شکایت می‌کنیم. سلیمانی افزود: مطمئنا با دادن پیشنهاد بیشتر به این بازیکن او را تحریک کردند تا زیر قراردادش بزند، اما با کاری که باشگاه فولاد انجام داد، ما این باشگاه را از نقل و انتقالات محروم خواهیم کرد، چرا که آنها همان کاری را کردند که بین باشگاه ریزه‌اسپور، باشگاه پرسپولیس و مهدی طارمی رخ داد و دیدید که باشگاه پرسپولیس محروم شد. البته باشگاه فولاد خوزستان از این کارها زیاد انجام داده و دیدید که در ماجرای بلبلی هم آنها چه کاری انجام دادند.
سینماپرسسینماپرس5 ساعت قبل
سینماپرس: فصل اول مسابقه استعداد ساز حدود ۲۰ تیرماه به پایان می‌رسد و بزودی فصل دوم کلید می‌خورد. به گزارش سینماپرس، جواد فرحانی تهیه کننده «ستاره ساز»، در خصوص این مسابقه استعدادیابی به باشگاه خبرنگاران جوان گفت: مسابقه استعدادیابی «ستاره ساز» با محوریت شناسایی نوجوانان مستعد کشور در فوتبال تولید شده است. این تهیه کننده درباره پایان فصل اول عنوان کرد: فصل اول مسابقه «ستاره ساز» حدود ۲۰ تیرماه به پایان می‌رسد و بزودی فصل دوم کلید می‌خورد. فرحانی پیرامون ترکیب داوران فصل دوم نیز بیان کرد: با توجه به قراردادی که با داوران داریم برای فصل دوم هم خداداد عزیزی، مجتبی جباری، ادموند بزیک و فیروز کریمی حضور خواهند داشت. گفتنی است مسابقه استعدادیابی «ستاره ساز» به کارگردانی نیما بانکی و اجرای محمدرضا احمدی با موضوع کشف استعدادهای فوتبال به شناسایی ستاره‌های فوتبال ایران در سراسر کشور می‌پردازد.
روزنوروزنو5 ساعت قبل
مدیران باشگاه پرسپولیس پس از قطعی شدن جدایی دو مهاجم اصلی و ثابت سرخ‌ها یعنی ماریو بودیمیر و علی علیپور، به شدت در پی بازگرداندن مهدی طارمی ستاره سابق این تیم هستند و تلاش زیادی برای راضی کردن این بازیکن به حضور دوباره در پرسولیس انجام داده‌اند. در همین راستا شایعات ضد و نقیضی در این باره به گوش می‎رسید و حتی گفته می‌شد طارمی اولین خرید پرسپولیس در تابستان خواهد بود اما آقای خیریت پاسخ نهایی خود را به پیشنهاد سرخ‌پوشان اعلام کرد و آب پاکی را روی درست مدیران پرسپولیس ریخت. مهاجم تیم ملی ایران رسما به مدیران سرخ‌ها اعلام کرده است پاسخش به پیشنهاد بازگشت به پرسپولیس منفی است و هیچ قصدی برای حضور در فوتبال ایران ندارد و می‌خواهد فوتبالش را در اروپا ادامه دهد. ناگفته نماند تیم بلژیکی اوستنده خواهان به خدمت گرفتن طارمی است و احتمال انتقال این بازیکن به اروپا وجود دارد.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز9 ساعت قبل
به گزارش مشرق، نزدیکان به پرسپولیس این خبر را تائید می‌کنند که برای جذب کی‌روش استنلی تلاش‌هایی صورت گرفته و پیام‌هایی بین طرفین رد و بدل شده است. کی‌روش در فصل گذشته با آماری جذاب توانست در کنار لوسیانو پریرا به عنوان آقای گلی لیگ دست پیدا کند. کی‌روش در سپاهان، یک بازیکن بدون جانشین به حساب می‌آید و امیر قلعه نویی نمی‌تواند روی استنلی ریسک کند. حالا اگر قرار باشد وارد جنگ قدرت سپاهان و پرسپولیس شود، قیمتش از آن چه هست نیز، بالاتر می‌رود. این طور به نظر می‌رسد که سپاهانی‌ها برای حفظ این بازیکن و پرسپولیسی‌ها برای جذب کی‌روش، هر کاری لازم باشد، انجام خواهند داد.
وانانیوزوانانیوز11 ساعت قبل
مهاجم تیم ملی فوتبال ایران که دو فصل پیش از پرسپولیس به الغرافه قطر رفت هنوز پاسخ روشنی به درخواست سرخ‌ها نداده است. وی که در ایران به سرمی‌برد قبلا نیز در انتقالات خود دردسرهای فراوانی را برای سرخ‌ها ایجاد کرده بود. محرومیت پرسپولیس از دو پنجره نقل و انتقالاتی حاصل دست‌پخت مدیران باشگاه و مهدی طارمی بود. او که در ترکیب تیم‌های باشگاهی اش و همچنین تیم ملی فوتبال ایران عملکرد خوبی داشته است می‌تواند عصای دست هر مربی باشد اما مهاجم تیم ملی از اشتباهات گذشته خود درس نمی‌گیرد و رفتاری را انجام می‌دهد که هواداران پرسپولیس را در این برهه زمانی حساس ناراحت می‌کند. طارمی برای اینکه محبوبیت باقی‌مانده خود نزد هواداران پرسپولیس را از دست ندهد به مدیران باشگاه اعلام کرده است انتخاب اول و آخرش در فوتبال ایران قرمزها هستند اما منتظر است تا پیشنهادات خارجی خود را بررسی کند.
روزنوروزنو12 ساعت قبل
احمدزاده عملکرد خوبی در این تیم لهستانی نداشت تا خیلی زود کنار گذاشته شود و فکر بازگشت به فوتبال ایران را در سر بپروراند. فرشاد احمدزاد هافبک کوتاه قامت فوتبال ایران که گفته می‌شد از دو تیم لیگ برتری پیشنهاد دارد دوست داشت به پرسپولیس بازگردد. فرشاد احمدزاد که نوع رفتنش از پرسپولیس هم چندان به دل هواداران این تیم نچسبید در لیست خرید مدیرعامل پرسپولیس قرار گرفت. ایرج عرب که دست به هر کاری می‌زند تا از زیر بار فشار هواداران خارج شود تصمیمات عجولانه‌اش را همچنان دنبال می‌کند. او که نمی‌خواهد زمان را از دست بدهد احمدزاده را در حالی جذب کرد که تکلیف آینده فنی سرخ‌ها هنوز مشخص نشده است.
الفالف21 ساعت قبل
چند وقتی است که فصل نقل و انتقالات لیگ برتر آغاز شده و تیم‌ها در حال مذاکره با بازیکنان متفاوت برای تقویت تیم خود هستند. مدعیان قهرمانی یعنی استقلال، سپاهان و تراکتور با توپ پر به بازار آمدند و مدافع عنوان قهرمانی یعنی پرسپولیس هنوز اندر خم پیدا کردن جانشین برانکو است. به گزارش ایسنا، تاکنون ۵۱ بازیکن در فصل نقل و انتقالات، تیم جدیدی را برای خود انتخاب کرده‌اند و تیم‌های بزرگ موفق شده‌اند قرارداد بازیکنان اصلی خود را تمدید کنند. بازیکنان مدنظر پرسپولیس برای لیگ نوزدهم یا قرارداد خود را با تیمشان تمدید کرده‌اند یا مثل محمدرضا حسینی به تیم‌های دیگر پیوسته‌اند. در بین سایر تیم‌ها، پارس جنوبی با جذب فراز کمالوند به عنوان سرمربی و ۱۱ بازیکن، فعال‌ترین تیم از این حیث بود.
روزنوروزنو1 روز قبل
مهدی طارمی بعد از سپری کردن یک فصل و نیم در الغرافه قطر حالا با پیشنهاد باشگاه پرسپولیس برای حضور مجدد در پرسپولیس شده است. طارمی که از سال گذشته با پیشنهاد مسئولان پرسپولیس و برانکو برای بازگشت به جمع سرخپوشان روبه‌رو شده بود به دنبال لژیونر شدن است و قصد دارد فوتبالش را در خارج از ایران ادامه دهد. مهاجم ملی‌پوش فوتبال کشورمان اولویت خود را برای بازی کردن در لیگ‌های اروپایی عنوان کرده و حتی به دنبال این درخواست پیشنهاد‌هایی از لیگ بلژیک، یونان و یکی دو کشور اروپایی دیگر به دست این بازیکن رسیده است، اما طارمی هنوز نظر نهایی خود را اعلام نکرده و منتظر روز‌های آینده است. در صورتی که طارمی به هر دلیل به تیم‌های اروپایی نرود گزینه او بازگشت به ایران و حضور مجدد در پرسپولیس خواهد بود تا بعد از فرشاد احمدزاده او هم دوباره لباس پرسپولیس را بر تن کند. مسئولان پرسپولیس حتی مذاکراتی را با طارمی آغاز کردند، اما آن‌ها هم منتظر روشن شدن تکلیف این بازیکن هستند هر چند که این بازیکن بار‌ها نشان داده تصمیمات غیرقابل پیش‌بینی می‌گیرد و شاید به زودی دوباره با پیراهن سرخ پرسپولیس در لیگ برتر به میدان برود.
روزنامه سازندگیروزنامه سازندگی1 روز قبل
نام پست الکترونیک کد امنیتیقوانین ارسال نظرسازندگی نظراتی که حاوی تهمت یا افتراست منتشر نمیکند. لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت لاتین (فینگیلیش) خودداری کنید. اگرچه تلاش میشود نظرات ظرف ۲ ساعت تعیین تکلیف شوند، اما نظراتی که پس از ساعت ۱۹ نوشته شود، حداکثر تا ساعت ۹ صبح روزبعد منتشر میشوند.
اصلاحات پرساصلاحات پرس1 روز قبل
ایلنا نوشت: پرسپولیس که این روزها در کنار چالش انتخاب سرمربی جدید خود مشغول مذاکره با بازیکنان مورد نظر برای بستن تیمی قدرتمند در لیگ نوزدهم است و در این راستا پروژه بازگشت چند بازیکن سابق این تیم هم کلید خورده است. پس از اینکه امروز شاهد بازگشت فرشاد احمدزاده به پرسپولیس و بستن قراردادش با این تیم بودیم، صحبت از توافق با مهدی طارمی هم به میان آمد ولی ظاهرا این اتفاق حداقل برای این فصل نخواهد افتاد. طارمی که چند سالی می‌شود سودای حضور در فوتبال اروپا را در سر دارد، در فصل جاری پیشنهاداتی به دستش رسیده که مشغول بررسی آنهاست و یکی از آنها تقریبا نهایی شده تا باعث شود طارمی قید بازگشت به پرسپولیس را بزند. این بازیکن به زودی و پس از توافق نهایی با باشگاه مد نظرش، مقصد خود را رسانه‌ای می‌کند.
ایمناایمنا1 روز قبل
به گزارش ایمنا و به نقل از سایت walfoot، میلادمحمدی که در تیم گروزنی روسیه بازی می‌کرد، قراردادش با این تیم به اتمام رسیده و اکنون بدون تیم است. او باید در روزهای آتی تیم جدید خود را برای فصل آینده انتخاب کند. در حالی که از چند تیم انگلیسی به عنوان گزینه‌هایمیلاد محمدی یاد شده بود، این بار دو تیم اندرلخت وخنت، دو تیم معروف کشور بلژیک که افتخارات زیادی نیز دارند خواستار جذب بازیکن ایرانی شدند. محمدی که در جام جهانی در دو بازی برای ایران به میدان رفت در حالی مورد توجه تیم‌های بلژیکی قرار گرفته است که چند روز پیش نیز خبر تمایل تیم اوستنده برای جذب مهدی طارمی شنیده شد و به نظر می‌رسد بازیکنان ایرانی بیش از پیش مورد توجه تیم‌های بلژیکی قرار گرفتند. در حال حاضر کاوه رضایی، یونس دلفی و علی قلی‌زاده سه بازیکن ایرانی هستند که در لیگ فوتبال بلژیک بازی می‌کنند و محمد نادری و امید نورافکن نیز بعد از اتمام قرارداد قرضی‌شان با پرسپولیس و استقلال، به تیم‌های خود یعنی کورتریک و شارلوا برگشته‌اند.
روزنوروزنو1 روز قبل
در حالی که شنیده می‌شد مهدی طارمی با جدایی علی علیپور فصل بعد را در پرسپولیس توپ خواهد زد و حتی مذاکرات موفقیت آمیزی نیز میان طرفین شکل گرفت این بازیکن بار دیگر مسیر فوتبال خود را تغییر داد! در حقیقت پس از جدایی برانکو برخی از بازیکنان مانند طارمی که آماده بازگشت به سرخ‌پوشان بودند از شرایط جدید راضی نیستند و در تصمیم خود تجدید نظر کرده‌اند که یکی از آن آقای گل سابق این تیم است. سایت الرای قطر نوشت؛ باشگاه اوستنده بلژیک قصد دارد تا در نقل و انتقالات تابستانی، مهدی طارمی بازیکن گلزن خط حمله تیم ملی فوتبال ایران را جذب کند. طارمی پس از اتمام زمان قراردادش با تیم الغرافه دیگر هیچ مشکلی برای حضور در بلژیک نخواهد داشت و به نظر این انتقال نزدیک خواهد بود. گفتنی است اوستنده تیم سابق رامین رضاییان پیش از حضورش در لیگ قطر بود.
روزنوروزنو1 روز قبل
درسال‌های اخیرفوتبالیست‌های زیادی از لیگ برتر ایران به باشگاه‌های بلژیکی نقل مکان کردند و این موضوع هنوز هم ادامه دارد. یک سایت بلژیکی از پیشنهاد دو تیم بزرگ این کشور یعنی اندرلخت و خنت برای جذب میلاد محمدی خبر دادند. محمدی که در تیم گروزنی روسیه بازی می‌کرد، قراردادش با این تیم به اتمام رسیده و اکنون بدون تیم است. چند روز پیش نیز خبر تمایل تیم اوستنده برای جذب مهدی طارمی شنیده شد و به نظر می‌رسد بازیکنان ایرانی بیش از پیش مورد توجه تیم‌های بلژیکی قرار گرفتند.
ورزش۳ورزش۳1 روز قبل
تا اینجای کار ایرج عرب فقط فرشاد احمدزاده را پرسپولیسی کرده و با شایان مصلح، شجاع خلیل زاده و بوژیدار رادوشوویچ برای فصل آینده به توافق رسیده است. یکی از دغدغه‌های هر تیمی در نقل و انتقالات تابستانی، سهمیه خرید بازیکنان لیگ برتری و همچنین فهرست بازیکنان بزرگسال است. * برنامه سرخ‌ها برای سهمیه زیر ۲۵ سالیکی از سه بازیکن زیر ۲۵ سال پرسپولیس، آدام همتی است. البته مشخص نیست که او فصل آینده نیز در پرسپولیس حضور خواهد داشت یا خیر و برای پاسخ به این سوال باید منتظر نظر سرمربی آینده این تیم ماند. (زیر ۲۵ سال)
عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
عصرایران؛ مهدی جم - یک سال از جام جهانی ۲۰۱۸ فوتبال می‌گذرد. برای تیم ملی ایران ابتدا شیرین بود اما در انتها به این صورت نبود. یوزهای ایران اما علی رغم حذف از مرحله گروهی آن هم مقابل تیم‌های بزرگ جهان مثل اسپانیا و پرتغال، عملکرد قابل قبولی به نمایش گذاشتند. تیم ملی ایران این شانس را داشت که شگفتی ساز هم شود اما شاید بی دقتی باعث شد که این اتفاق رخ ندهد و حسرتش را همیشه مردم بخورند. یوزهای ایران مقابل پرتغال آن هم در بازی آخر و در دقایق پایانی بازی می‌توانستند هدیه بزرگی به جامعه فوتبال و مردم ایران بدهند.
جام نیوزجام نیوز1 روز قبل
به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، مدیران باشگاه پرسپولیس پس از قطعی شدن جدایی دو مهاجم اصلی و ثابت سرخ‌ها یعنی ماریو بودیمیر و علی علیپور، به شدت در پی بازگرداندن مهدی طارمی ستاره سابق این تیم هستند و تلاش زیادی برای راضی کردن این بازیکن به حضور دوباره در پرسولیس انجام داده‌اند. در همین راستا شایعات ضد و نقیضی در این باره به گوش می‎رسید و حتی گفته می‌شد طارمی اولین خرید پرسپولیس در تابستان خواهد بود اما آقای خیریت پاسخ نهایی خود را به پیشنهاد سرخ‌پوشان اعلام کرد و آب پاکی را روی درست مدیران پرسپولیس ریخت. مهاجم تیم ملی ایران رسما به مدیران سرخ‌ها اعلام کرده است پاسخش به پیشنهاد بازگشت به پرسپولیس منفی است و هیچ قصدی برای حضور در فوتبال ایران ندارد و می‌خواهد فوتبالش را در اروپا ادامه دهد. ناگفته نماند تیم بلژیکی اوستنده خواهان به خدمت گرفتن طارمی است و احتمال انتقال این بازیکن به اروپا وجود دارد.
روزنوروزنو1 روز قبل
مهدی طارمی، مهاجام تیم ملی ایران، یکی از افراد مشهوری است که بابت اشتباهات مکررش در فضای مجازی، همواره سوژۀ کابران و رسانه‌ها می‌شود. این بار اما، فضای مجازی با اشتباه تایپی مرتضی پورعلی‌گنجی لژیونر فوتبال کشورمان در استوری اینستاگرام خود، منفجر شد! ستاره خط دفاع تیم ملی با انتشار عکس و نوشته‌ای، ارادت خود را به دنبال‌کنندگان ۹۰۰ هزارتایی صفحۀ شخصی‌اش نشان داد. نکته‌ای که به صورت گسترده‌ای سوژۀ کاربران فضای مجازی شد، نوشتن کلمۀ هراز به جای هزار بود! برخی افراد این اتفاق را به طارمی ربط داده و نوشتند، ویروس اشتباهات از این بازیکن به پورعلی‌گنجی سرایت کرده است!!
افکارنیوزافکارنیوز1 روز قبل
افکارنیوز، به گزارشرفتن برانکو از ایران و عقد قرارداد با الاهلی عربستان دردسر بزرگی برای مدیران باشگاه پرسپولیس به وجود آورده است. بر همین اساس مشاوران و نزدیکان باشگاه مشاوره‌های مختلفی به ایرج عرب داده‌اند که یکی از این پیشنهادات جذب مهدی طارمی است. شنیدیم مدیران باشگاه پرسپولیس تصمیم گرفته‌اند با بازگرداندن این ستاره گلزن بوشهری سروصدای هواداران را بخوابانند و حتی حاضر شده‌اند بیشترین رقم را به مهدی طارمی بپردازند. اگر مهدی طارمی با مبلغ پیشنهادی مدیران تیم قهرمان به پرسپولیس برگردد گران‌ترین بازیکن این تیم در لیگ نوزدهم خواهد شد. گفته می‌شود مهدی طارمی به تهران آمد تا با پرسپولیس قرارداد ببندد.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴1 روز قبل
ساعت۲۴ -موضوع بازگشت دوباره مهدی طارمی به پرسپولیس هنوز هم خبری است که هوداران منتظر هستند ببینند حقیقت دارد یا خیر؟ موضوع بازگشت دوباره مهدی طارمی به پرسپولیس از مدت‌ها قبل دوباره مطرح شد. از همان زمان که برانکو و بزرگترهای تیم تلویحا اعلام کردند با بازگشت بازیکنانی که رفتند از جمله طارمی هیچ مشکلی ندارند. حالا اما که پرسپولیس بدون برانکو مسیر خودش را ادامه می‌دهد مشخص نیست چه اتفاقی برای طارمی رخ می‌دهد. یک روز بحث بازگشت طارمی در کنار بازگشت فرشاد احمدزاده قوت می‌گیرد و یک روز دوباره بحث رفتن مهدی به اروپا مطرح می‌شود. در این میان سکوت خود طارمی هم ذهن‌ها را به این سمت برده که این معما حل نخواهد شد و شاید کم کم خیلی‌ها دیگر نسبت به اخبار مربوط حضور این بازیکن در پرسپولیس حساسیت نداشته باشند.
عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
طارمی که چند سالی می‌شود سودای حضور در فوتبال اروپا را در سر دارد، در فصل جاری پیشنهاداتی به دستش رسیده که مشغول بررسی آنهاستمهاجم سابق پرسپولیس به پیشنهاد بازگشت به این تیم پاسخ رد داد. به گزارش ایلنا، پرسپولیس که این روزها در کنار چالش انتخاب سرمربی جدید خود مشغول مذاکره با بازیکنان مورد نظر برای بستن تیمی قدرتمند در لیگ نوزدهم است و در این راستا پروژه بازگشت چند بازیکن سابق این تیم هم کلید خورده است. پس از اینکه امروز شاهد بازگشت فرشاد احمدزاده به پرسپولیس و بستن قراردادش با این تیم بودیم، صحبت از توافق با مهدی طارمی هم به میان آمد ولی ظاهرا این اتفاق حداقل برای این فصل نخواهد افتاد. طارمی که چند سالی می‌شود سودای حضور در فوتبال اروپا را در سر دارد، در فصل جاری پیشنهاداتی به دستش رسیده که مشغول بررسی آنهاست و یکی از آنها تقریبا نهایی شده تا باعث شود طارمی قید بازگشت به پرسپولیس را بزند. این بازیکن به زودی و پس از توافق نهایی با باشگاه مد نظرش، مقصد خود را رسانه‌ای می‌کند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
به گزارش مشرق، نامه‌ای مبنی بر کسر ۶ امتیاز از استقلال به این باشگاه ابلاغ نشده است. فیفا در نامه‌ای به باشگاه استقلال تا ۱۷ جولای فرصت داده مطالبات پروپییچ را پرداخت کند. از آنجایی که فیفا پیش از کسر امتیاز به باشگاه‌ها اخطار می‌دهد به همین خاطر بعد از کسر امتیاز به هیچ‌وجه امتیاز کسر شده برنمی‌گردد. باشگاه استقلال تا ۱۷ جولای فرصت دارد پرونده را مختومه کند. باشگاه استقلال برای جلوگیری از کسر امتیاز از سوی فیفا می‌خواهد از دکتر محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه‌ مان کمک بگیرد.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین:؛ موضوع بازگشت دوباره مهدی طارمی به پرسپولیس از مدت‌ها قبل دوباره مطرح شد. از همان زمان که برانکو و بزرگترهای تیم تلویحا اعلام کردند با بازگشت بازیکنانی که رفتند از جمله طارمی هیچ مشکلی ندارند. حالا اما که پرسپولیس بدون برانکو مسیر خودش را ادامه می‌دهد مشخص نیست چه اتفاقی برای طارمی رخ می‌دهد. یک روز بحث بازگشت طارمی در کنار بازگشت فرشاد احمدزاده قوت می‌گیرد و یک روز دوباره بحث رفتن مهدی به اروپا مطرح می‌شود. در این میان سکوت خود طارمی هم ذهن‌ها را به این سمت برده که این معما حل نخواهد شد و شاید کم کم خیلی‌ها دیگر نسبت به اخبار مربوط حضور این بازیکن در پرسپولیس حساسیت نداشته باشند.
ورزش۳ورزش۳1 روز قبل
به گزارش ورزش سه، در تیم پرسپولیس علی علیپور به‌شدت دنبال جدایی است و احتمالا نخستین بازیکنی است که از این تیم جدا می‌شود، بیرانوند هم می‌خواهد لژیونر شود و وضعیت نفراتی مثل بشار رسن، مهدی شریفی و ماریو بودیمیر روشن نیست. بوژیدار رادوشویچ پولش را گرفت و در پرسپولیس ماندنی شد اما کیست که اطمینان داشته باشد این گلر کروات می‌تواند جای بیرانوند ملی‌پوش را پر کند. در خط حمله حتی وقتی پرسپولیس علیپور را داشت در فصل تازه به پایان رسیده خیلی سخت گل می‌زد حال چه رسد به اینکه او را هم نداشته باشد. این مساله در خط دفاع پرسپولیس هم به گونه دیگری وجود دارد اما خب به اندازه خط حمله و دروازه نیست. اینجا هم یکی از بهترین‌های پرسپولیس طی سه فصل گذشته در حال جدایی است و شاید بعد از رفتن برانکو، جدایی بیرانوند، علیپور و البته محمد انصاری کار سرمربی جدید را سخت کند.
افکارنیوزافکارنیوز1 روز قبل
افکارنیوز، به گزارشدر خصوص بازگشت چند بازیکن پیشین تیم پرسپولیس به باشگاه از سه بازیکن بزرگ تیم نظرسنجی کرده‌اند. رامین رضاییان بعد از جدایی از پرسپولیس به همه ما توهین کرد و حق ندارد دوباره برگردد و …». اتفاقی که علی کریمی شروع آن را رقم زد و دیگر بازیکنان پرسپولیس هم آن را ادامه دادند. بعد از این مصاحبه باز هم جنجال به فضای مجازی کشیده شد و به آنفالو شدن دوطرفه رضاییان و بازیکنان پرسپولیس انجامید. در سومین پرده از این اختلاف، رامین رضاییان به عنوان بازیکن تیم ملی با ادبیاتی تند علیه هم‌تیمی‌های سابقش صحبت کرده است.
ورزش ۱۱ورزش ۱۱1 روز قبل
اختصاصی | لژیونر ملی‌پوش و پرحاشیه فوتبال ایران، به پیشنهاد حضور در پرسپولیس پاسخ منفی داد. در همین راستا شایعات ضد و نقیضی در این باره به گوش می‎رسید و حتی گفته می‌شد طارمی اولین خرید پرسپولیس در تابستان خواهد بود اما آقای خیریت پاسخ نهایی خود را به پیشنهاد سرخ‌پوشان اعلام کرد و آب پاکی را روی درست مدیران پرسپولیس ریخت. مهدی طارمیمهاجم تیم ملی ایران رسما به مدیران سرخ‌ها اعلام کرده است پاسخش به پیشنهاد بازگشت به پرسپولیس منفی است و هیچ قصدی برای حضور در فوتبال ایران ندارد و می‌خواهد فوتبالش را در اروپا ادامه دهد. ناگفته نماند تیم بلژیکی اوستنده خواهان به خدمت گرفتن طارمی است و احتمال انتقال این بازیکن به اروپا وجود دارد. بیشتر بخوانیدفوری؛ جدایی ستاره محبوب پرسپولیس قطعی شد + سندشباهت عجیب و باورنکردنی ستاره والیبال به لژیونر پرسپولیسی + عکسپیام شجاع خلیل‌زاده به پرسپولیسی‌ها درباره خرید جدید این تیم!
افکارنیوزافکارنیوز1 روز قبل
افکارنیوز، به گزارشموضوع بازگشت دوباره مهدی طارمی به پرسپولیس از مدت‌ها قبل دوباره مطرح شد. از همان زمان که برانکو و بزرگترهای تیم تلویحا اعلام کردند با بازگشت بازیکنانی که رفتند از جمله طارمی هیچ مشکلی ندارند. حالا اما که پرسپولیس بدون برانکو مسیر خودش را ادامه می‌دهد مشخص نیست چه اتفاقی برای طارمی رخ می‌دهد. یک روز بحث بازگشت طارمی در کنار بازگشت فرشاد احمدزاده قوت می‌گیرد و یک روز دوباره بحث رفتن مهدی به اروپا مطرح می‌شود. امروز دوباره شنیده می‌شود که مهاجم سابق پرسپولیس خودش قصد رفتن به اروپا و یا تیمی غیر از پرسپولیس در خارج ایران دارد.
برترین‌هابرترین‌ها1 روز قبل
خبرآنلاین: موضوع بازگشت دوباره مهدی طارمی به پرسپولیس از مدت‌ها قبل دوباره مطرح شد. از همان زمان که برانکو و بزرگترهای تیم تلویحا اعلام کردند با بازگشت بازیکنانی که رفتند از جمله طارمی هیچ مشکلی ندارند. حالا اما که پرسپولیس بدون برانکو مسیر خودش را ادامه می‌دهد مشخص نیست چه اتفاقی برای طارمی رخ می‌دهد. یک روز بحث بازگشت طارمی در کنار بازگشت فرشاد احمدزاده قوت می‌گیرد و یک روز دوباره بحث رفتن مهدی به اروپا مطرح می‌شود. در این میان سکوت خود طارمی هم ذهن‌ها را به این سمت برده که این معما حل نخواهد شد و شاید کم کم خیلی‌ها دیگر نسبت به اخبار مربوط حضور این بازیکن در پرسپولیس حساسیت نداشته باشند.
برترین‌هابرترین‌ها1 روز قبل
حالا برانکو رفته و فرشاد احمدزاده به‌عنوان اولین بازیکن از جمع نفراتی که پرسپولیس را تنها گذاشتند و محبوبیت خود را از دست دادند، به این تیم بازگشته است. فرهیختگان: «آنها به این دلیل نرفته‌اند که در باشگاه با کسی درگیر شده‌اند بلکه به دنبال شرایط بهتری بودند. یعنی میل بازگشت بازیکنان با نیازهای باشگاه در یک راستا باشد و این یعنی برای همه بازیکنان که روزی از این تیم رفته‌اند در باشگاه برای بازگشت‌شان باز است. حتی رامین رضاییان که روی اسم تاکید خاصی دارد، اگر نیاز باشد، دوباره به تیم اضافه می‌شود.» این صحبت‌های برانکو قبل از ترک ایران بود. شاید اگر مسلمان نیز قراردادش را با سپاهان تمدید نمی‌کرد، اکنون یکی از گزینه‌های بازگشت به جمع قرمزها بود!
دنیای اقتصاددنیای اقتصاد2 روز قبل
در مسیر این انتقال اما یک مانع جدی و مهم وجود دارد؛ هواداران بارسلونا! شاید عجیب باشد، اما طی چند هفته گذشته نظرسنجی‌های متعدد در اسپانیا نشان داده اغلب هواداران بارسا با بازگشت نیمار مخالفند و هنوز او را نبخشیده‌اند. فراموش نکنید این اتفاق درحالی رخ می‌دهد که اگر بارسا معطل کند، احتمال پیوستن نیمار به رئال‌مادرید بالا خواهد رفت. با این همه، هواداران بارسا حتی حاضرند نیمار به رئال‌مادرید برود، اما به تیمی که در آن مرتکب خیانت شد برنگردد. ال‌موندو دپورتیوو، یکی از مطرح‌ترین رسانه‌های هواداری بارسا نسبت مخالفان با بازگشت نیمار را بیش از ۷۱ درصد اعلام کرده است.

به انتهای لیست رسیدید