مهدی علی‌نژاد

مهدی علی‌نژاد

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین2 ساعت قبل
با این‌که ما ۱۴ ژانویه نامه را نوشتیم، فدراسیون برای تکمیل مدارک، نامه را ۱۶ ژانویه ارسال کرد. وی ادامه داد: ما خواستار جلسه شدیم و پس از برگزاری جلسه، ساعت ۱۵:۳۰ روز جمعه ۱۷ ژانویه نامه محرومیت به دست ما رسید. شیخ سلمان گفت که این موضوع تصمیم کمیته مسابقات است و هیات اجرایی باید تصمیم بگیرد. اعلام کردیم باشگاه‌های ما حاضر نیستند در خارج از ایران میزبانی کنند. معاون قهرمانی وزارت ورزش همچنین با اشاره به پیگیری این پرونده در دادگاه حکمیت ورزش، گفت: با توجه به این‌که رای نهایی صادر شده، ما به CAS شکایت می‌کنیم و تلاش می‌کنیم دستور موقت بگیریم تا در مسابقات حاضر شویم.
ایسناایسنا4 ساعت قبل
معاون قهرمانی وزارت ورزش و جوانان می‌گوید، تیم‌های ایرانی نسبت به تصمیم AFC برای سلب میزبانی از ایران در لیگ قهرمانان آسیا، به دادگاه حکمیت ورزش (CAS) شکایت خواهند کرد. معاون قهرمانی وزارت ورزش ادامه داد: در ادامه رضا صالحی امیری، رئیس کمیته ملی المپیک ایران با شیخ احمد معاون کمیته المپیک آسیا نامه‌نگاری کرد. شیخ سلمان گفت که این موضوع تصمیم کمیته مسابقات است و هیات اجرایی باید تصمیم بگیرد. اعلام کردیم باشگاه‌های ما حاضر نیستند در خارج از ایران میزبانی کنند. معاون قهرمانی وزارت ورزش اظهار کرد: باشگاه‌های ما اعلام کردند با این شرایط بازی نمی‌کنیم.

همه چیز درباره جریمه‌های احتمالی تیم‌های ایرانی در صورت انصراف از لیگ قهرمانان آسیا + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران4 ساعت قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، برنامه فوتبال برتر شبکه سه سیما (۳۰ دی ۹۸)، با حضور حیدر بهاروند سرپرست فدراسیون فوتبال و مهدی علی‌نژاد سرپرست معاونت ورزش حرفه‌ای وزارت ورزش، به بررسی جریمه تیم‌های ایرانی در صورت انصراف از لیگ قهرمانان آسیا پرداخت. بیشتر بخوانید: آخرین وضعیت میزبانی تیم‌های ایرانی از زبان مدیران باشگاه‌های حاضر در لیگ قهرمانان آسیا + فیلمانتهای پیام/

ماجرای نامه کنفدراسیون فوتبال آسیا برای تضمین امنیتی در ایران چه بود؟ + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران4 ساعت قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، مهدی علی‌نژاد سرپرست معاونت ورزش حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان در برنامه فوتبال برتر شبکه سه سیما (۳۰ دی ۹۸)، درباره نامه‌ای که AFC برای تضمین امنیتی در ایران ارسال کرده بود، صحبت کرد. در ادامه این بخش از برنامه را مشاهده می‌کنید. بیشتر بخوانید: صحبت‌های سرپرست فدراسیون فوتبال درباره تصمیم عجیب AFC + فیلمانتهای پیام/
طرفداریطرفداری5 ساعت قبل
طرفداری- به دنبال صدور رای از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا در خصوص سلب میزبانی از تیم‌های باشگاهی در لیگ قهرمانان آسیا، فدراسیون فوتبال با وکالت از چهار نماینده کشورمان به دادگاه عالی ورزش (CAS) شکایت می‌کند. به گزارش تسنیم؛ با اعلام مهدی علی‌نژاد، سرپرست معاونت ورزش قهرمانی و توسعه وزارت ورزش و جوانان مراحل اولیه تنظیم دادخواست شکایت از AFC پشت سر گذاشته شده است. از همین‌رو قرار است طی روزهای سه‌شنبه یا چهارشنبه شکایت فدراسیون فوتبال با وکالت از چهار باشگاه پرسپولیس، سپاهان، استقلال و شهر خودرو از کنفدراسیون فوتبال آسیا به CAS ارسال شود. فدراسیون فوتبال با شکایت از کنفدراسیون فوتبال آسیا به دنبال دریافت دستور موقت از CAS است تا به این ترتیب با شکسته شدن رای AFC نمایندگان ایران مشکلی برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا و میزبانی از مسابقات خود نداشته باشند. البته با توجه به توضیحات امیر صدیقی، کارشناس حقوقی فیفا ممکن است زمان صدور این دستور موقت به بازی‌های استقلال و شهر خودرو در مرحله پلی‌آف نرسد، اما شاید پرسپولیس و سپاهان که در مرحله گروهی هستند، بتوانند از این دستور موقت بهره‌مند شوند.
وانانیوزوانانیوز6 ساعت قبل
مهدی علی‌نژاد، سرپرست معاونت ورزش قهرمانی و توسعه وزارت ورزش و جوانان اعلام کرد شکایت از کنفدراسیون فوتبال آسیا به CAS ارسال خواهد شد. به گزارش وانانیوز، به دنبال صدور رای از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا در خصوص سلب میزبانی از تیم‌های باشگاهی در لیگ قهرمانان آسیا، فدراسیون فوتبال با وکالت از چهار نماینده کشورمان به دادگاه عالی ورزش (CAS) شکایت می‌کند. از همین‌رو قرار است طی روزهای سه‌شنبه یا چهارشنبه شکایت فدراسیون فوتبال با وکالت از چهار باشگاه پرسپولیس، سپاهان، استقلال و شهر خودرو از کنفدراسیون فوتبال آسیا به CAS ارسال شود. فدراسیون فوتبال با شکایت از کنفدراسیون فوتبال آسیا به دنبال دریافت دستور موقت از CAS است تا به این ترتیب با شکسته شدن رای AFC نمایندگان ایران مشکلی برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا و میزبانی از مسابقات خود نداشته باشند. البته با توجه به توضیحات امیر صدیقی، کارشناس حقوقی فیفا ممکن است زمان صدور این دستور موقت به بازی‌های استقلال و شهر خودرو در مرحله پلی‌آف نرسد، اما شاید پرسپولیس و سپاهان که در مرحله گروهی هستند، بتوانند از این دستور موقت بهره‌مند شوند.
تسنیمتسنیم6 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، به دنبال صدور رای از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا در خصوص سلب میزبانی از تیم‌های باشگاهی در لیگ قهرمانان آسیا، فدراسیون فوتبال با وکالت از چهار نماینده کشورمان به دادگاه عالی ورزش (CAS) شکایت می‌کند. با اعلام مهدی علی‌نژاد، سرپرست معاونت ورزش قهرمانی و توسعه وزارت ورزش و جوانان مراحل اولیه تنظیم دادخواست شکایت از AFC پشت سر گذاشته شده است. از همین‌رو قرار است طی روزهای سه‌شنبه یا چهارشنبه شکایت فدراسیون فوتبال با وکالت از چهار باشگاه پرسپولیس، سپاهان، استقلال و شهر خودرو از کنفدراسیون فوتبال آسیا به CAS ارسال شود. فدراسیون فوتبال با شکایت از کنفدراسیون فوتبال آسیا به دنبال دریافت دستور موقت از CAS است تا به این ترتیب با شکسته شدن رای AFC نمایندگان ایران مشکلی برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا و میزبانی از مسابقات خود نداشته باشند. البته با توجه به توضیحات امیر صدیقی، کارشناس حقوقی فیفا ممکن است زمان صدور این دستور موقت به بازی‌های استقلال و شهر خودرو در مرحله پلی‌آف نرسد، اما شاید پرسپولیس و سپاهان که در مرحله گروهی هستند، بتوانند از این دستور موقت بهره‌مند شوند.
برترین‌هابرترین‌ها6 ساعت قبل
معاون قهرمانی وزارت ورزش و جوانان می‌گوید، تیم‌های ایرانی نسبت به تصمیم AFC برای سلب میزبانی از ایران در لیگ قهرمانان آسیا، به دادگاه حکمیت ورزش (CAS) شکایت خواهند کرد. شیخ سلمان گفت که این موضوع تصمیم کمیته مسابقات است و هیات اجرایی باید تصمیم بگیرد. اعلام کردیم باشگاه‌های ما حاضر نیستند در خارج از ایران میزبانی کنند. معاون قهرمانی وزارت ورزش اظهار کرد: باشگاه‌های ما اعلام کردند با این شرایط بازی نمی‌کنیم. معاون قهرمانی وزارت ورزش همچنین با اشاره به پیگیری این پرونده در دادگاه حکمیت ورزش، گفت: با توجه به این‌که رای نهایی صادر شده، ما به CAS شکایت می‌کنیم و تلاش می‌کنیم دستور موقت بگیریم تا در مسابقات حاضر شویم.
برترین‌هابرترین‌ها7 ساعت قبل
مهدی علی‌نژاد، سرپرست معاونت ورزش قهرمانی و توسعه وزارت ورزش و جوانان اعلام کرد شکایت از کنفدراسیون فوتبال آسیا به CAS ارسال خواهد شد. خبرگزاری تسنیم: به دنبال صدور رای از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا در خصوص سلب میزبانی از تیم‌های باشگاهی در لیگ قهرمانان آسیا، فدراسیون فوتبال با وکالت از چهار نماینده کشورمان به دادگاه عالی ورزش (CAS) شکایت می‌کند. با اعلام مهدی علی‌نژاد، سرپرست معاونت ورزش قهرمانی و توسعه وزارت ورزش و جوانان مراحل اولیه تنظیم دادخواست شکایت از AFC پشت سر گذاشته شده است. از همین‌رو قرار است طی روز‌های سه‌شنبه یا چهارشنبه شکایت فدراسیون فوتبال با وکالت از چهار باشگاه پرسپولیس، سپاهان، استقلال و شهر خودرو از کنفدراسیون فوتبال آسیا به CAS ارسال شود. فدراسیون فوتبال با شکایت از کنفدراسیون فوتبال آسیا به دنبال دریافت دستور موقت از CAS است تا به این ترتیب با شکسته شدن رای AFC نمایندگان ایران مشکلی برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا و میزبانی از مسابقات خود نداشته باشند.
ایلناایلنا13 ساعت قبل
سرپرست معاونت قهرمانی وزارت ورزش و جوانان گفت: موضع ما حمایت از مواضع باشگاه‌ها است. به گزارش ایلنا، مهدی علی‌نژاد بعد از نشست نمایندگان باشگاه‌ها در فدراسیون فوتبال در جمع خبرنگاران اظهار داشت: موضع وزارت ورزش حمایت از مواضع باشگاه‌ها است. هر تصمیمی آنها و فدراسیون فوتبال بگیرند، ما حمایت می‌کنیم. وی افزود: این موضوع به باشگاه‌ها بر می‌گردد و هر موضعی آنها و فدراسیون بگیرند، وزارت ورزش حمایت خواهد کرد. باشگاه‌ها می‌گویند پیشنهاد جدید AFC مورد پذیرش نیست و آن مسائلی را که ما می‌خواستیم، ای اف سی انجام نمی‌دهد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین14 ساعت قبل
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان، مهدی علی‌نژاد بعد از پایان نشست مسئولان فدراسیون فوتبال با باشگاه‌های ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان آسیا، اظهار داشت: درباره شرکت باشگاه‌های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا تابع تصمیم باشگاه‌ها هستیم و از مواضع ملت ایران کوتاه نخواهیم آمد. این در شرایطی است که طی چند روز گذشته مسئولان کنفدراسیون فوتبال آسیا تیم‌های ایرانی را از میزبانی در فصل جاری لیگ قهرمانان آسیا محروم و از آنها درخواست بازی در کشور ثالث را داشته‌اند. به نحوی که در قبال این اتفاق نمایندگان چهار تیم ایرانی به همراه مسئولان فدراسیون فوتبال، وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک متفق القول به این نتیجه رسیده‌اند تا زمانی که مشکل آنها حل نشود، تمایلی برای حضور در مسابقات فصل جاری لیگ قهرمانان آسیا نخواهند داشت. بیشتر بخوانید: انتهای پیام/
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز14 ساعت قبل
به گزارش مشرق، مهدی علی‌نژاد در حاشیه مجمع عمومی کمیته ملی المپیک اظهار داشت: اتفاقی که درخصوص سلب میزبانی ایران صورت گرفته، سیاسی است و ورزشی نیست. مواردی که کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرده‌اند غلط است. آنها اعلام کرده‌اند در ایران تظاهرات است و پرواز صورت نمی‌گیرد و اعلام کردند به ایران نمی‌آیند که موضوعات غیر واقعی و غلط است. باشگاه‌ها اعلام کردند با این شرایط شرکت نمی‌کنند و سلب میزبانی توهین به هواداران است و شرایطی است که ورزشکار خسته سفر می‌شود و هزینه زیادی تحمیل می‌شود و تیم از پیش بازنده است. در مورد بازی‌های ملی نامه‌ای از سویAFC و FIFA زده نشده است.
ایرناایرنا14 ساعت قبل
سرپرست معاونت ورزش قهرمانی معتقد است: ما نمی‌توانیم حق هواداری را سلب کنیم و نمی‌شود این حق را از مردم بگیریم. از طرف دیگر ورزشکار ما با تیمش مرتب در سفر باشد و در واقع از قبل بازنده باشد. علی نژاد اظهارداشت: بدیهی است که آنها روی تصمیم خود بمانند ولی ما هم روی موضع خودمان هستیم. اکنون درباره مسایل باشگاهی بحث شده و اگر به بحث ملی کشیده شود، ما از این موضوع جلوگیری خواهیم کرد. سرپرست معاونت ورزش قهرمانی وزارت ورزش در خصوص اعتراض علی رضا دبیر رییس فدراسیون به بودجه این فدراسیون افزود: این اعتراض درباره کمیته ملی المپیک بوده است.
طرفداریطرفداری16 ساعت قبل
طرفداری- سرپرست معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان می‌گوید اتفاقی که درخصوص سلب میزبانی ایران صورت گرفته، سیاسی است و ورزشی نیست. به گزارش تسنیم، مهدی علی‌نژاد در حاشیه مجمع عمومی کمیته ملی المپیک، درخصوص سلب میزبانی از تیم‌های ایرانی اظهار داشت: اتفاقی که درخصوص سلب میزبانی ایران صورت گرفته، سیاسی است و ورزشی نیست. آنها اعلام کرده‌اند در ایران تظاهرات است و پرواز صورت نمی‌گیرد و اعلام کردند به ایران نمی‌آیند که موضوعات غیر واقعی و غلط است. مشخص بود تصمیم از قبل با نگاه سیاسی گرفته شده و یک پازل سیاسی توسط آمریکا و اسرائیل و دول منطقه است. باشگاه‌ها اعلام کردند با این شرایط شرکت نمی‌کنند و سلب میزبانی توهین به هواداران است و شرایطی است که ورزشکار خسته سفر می‌شود و هزینه زیادی تحمیل می‌شود و تیم از پیش بازنده است.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین17 ساعت قبل
خبرگزاری میزان- سرپرست معاونت قهرمانی وزارت ورزش و جوانان گفت: نزدیک به ۹ و نیم میلیارد به کشتی پرداخت کرده‌ایم و تا چند روز آینده تزریق جدیدی به فدراسیون‌ها خواهیم داشت. به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، مهدی علی‌نژاد، سرپرت معاونت قهرمانی وزارت ورزش و جوانان در حاشیه مجمع عمومی کمیته ملی المپیک در مورد سلب میزبانی از تیم‌های فوتبال اظهار داشت: اتفاقی که رای ما افتاده مشخص است سیاسی است. ما این را در پازل فشاری می‌بینیم که به ایران می‌آید که بدون شک پشت آن امریکا و اسرائیل هستند. علی‌نژاد در مورد اعتراض برخی فدراسیون‌ها مثل کشتی به بودجه دریافتی عنوان کرد: به فدراسیون‌های المپیکی مانند رشته کشتی تقریبا ۸۰ درصد بودجه را داده‌ایم. نزدیک به ۹ و نیم میلیارد به کشتی پرداخت کرده‌ایم و تا چند روز آینده تزریق جدیدی به فدراسیون‌ها خواهیم داشت.
ورزش۳ورزش۳17 ساعت قبل
به گزارش «ورزش سه»، مهدی علی‌نژاد معاون وزیر ورزش و جوانان که به همراه نمایندگان چهار باشگاه استقلال، پرسپولیس، شهر خودرو، سپاهان و همینطور ابراهیم شکوری دبیرکل فدراسیون فوتبال جلسه‌ای مهم برای پاسخ به کنفدراسیون فوتبال آسیا در محل فدراسیون فوتبال تشکیل داده بود، پس از اتمام جلسه و در شرایطی که با ماشین در حال خروج از پارکینگ بود، به دو سوال خبرنگاران در رابطه با خروجی جلسه پاسخ داد و گفت: «موضع وزارت ورزش، حمایت از تصمیم باشگاه‌ها است. هر موضعی که باشگاه‌ها بگیرند و به طبع آن فدراسیون فوتبال، وزارت ورزش حمایت می‌کند.» او در پاسخ به سوالی در مورد عدم تمایل باشگاه‌ها برای حضور در رقابت‌ها، عنوان کرد: «این موضعی است که به باشگاه‌ها برمی گردد. موضع وزارت ورزش حمایت از باشگاه‌ها است و موضع باشگاه‌ها هم این بوده که پیشنهاد جدید AFC هم قانع کننده نیست و آن چیزی که ما می‌خواستیم را جواب نمی‌دهد.»
فارسفارس17 ساعت قبل
سرپرست معاونت قهرمانی وزارت ورزش و جوانان گفت: این اتفاقات را پازل فشاری می‌بینیم که در ابعاد مختلف به ایران وارد می‌شود و پشت این مسائل آمریکا، اسرائیل و بعضی از دولت‌های منطقه هستند. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، مهدی علی‌نژاد در حاشیه مجمع کمیته ملی المپیک در خصوص تصمیمات AFC‌علیه فوتبال ایران اظهار داشت: به نظرم آقایان با نگاه سیاسی کارشان را از قبل انجام داده بودند و ما این موضوع را پازل فشاری می‌بینیم که در ابعاد مختلف به ایران وارد می‌شود که پشت این مسائل آمریکا، اسرائیل و بعضی از دولت‌های منطقه هستند. ادامه دارد …
تسنیمتسنیم17 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مهدی علی‌نژاد در حاشیه مجمع عمومی کمیته ملی المپیک اظهار داشت: اتفاقی که درخصوص سلب میزبانی ایران صورت گرفته، سیاسی است و ورزشی نیست. مواردی که کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرده‌اند غلط است. آنها اعلام کرده‌اند در ایران تظاهرات است و پرواز صورت نمی‌گیرد و اعلام کردند به ایران نمی‌آیند که موضوعات غیر واقعی و غلط است. مشخص بود تصمیم از قبل با نگاه سیاسی گرفته شده و یک پازل سیاسی توسط آمریکا و اسرائیل و دول منطقه است. علی‌نژاد گفت: کنفدراسیون فوتبال آسیا به احتمال قوی روی تصمیم خود می‌مانند چون برنامه از قبل است و ما هم روی تصمیم خود می‌مانیم.
ایرناایرنا1 روز قبل
حمیدرضا فولادگر در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز- یکشنبه- در تذکری درباره تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا در برگزاری مسابقات نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا گفت: نظر «ای اف سی» درباره ناامن بودن ایران برای میزبانی رقابت‌های لیگ قهرمانی آسیا کاملا اشتباه بوده و کشور ما از امنیت بالایی برای میزبانی این رقابت‌ها برخوردار است. وی افزود: موضع تیم‌های ایرانی مبنی بر این که در زمینی جز ایران مسابقه نخواهند داد، موضع صحیحی است و ما باید با قاطعیت این مهم را دنبال کنیم. فدراسیون فوتبال روز جمعه ۲۷ دی‌ماه اعلام کرد نامه‌ای رسمی از کنفدراسیون فوتبال آسیا دریافت کرده که به موجب آن اعلام شده کمیته مسابقات کنفدراسیون فوتبال آسیا تصمیم دارد مسابقات لیگ قهرمانان آسیا به میزبانی تیم‌های ایرانی در فصل جدید را در کشور بی‌طرف برگزار کند. البته این تصمیم هنوز در هیات‌رییسه کنفدراسیون فوتبال آسیا به تایید نرسیده و این یعنی رای به مرحله اجرایی نرسیده است. مهمترین خروجی جلسه دیروز مدیران باشگاه‌ها این بوده که نمایندگان ایران در زمین بی‌طرف مسابقات خود را برگزار نخواهند کرد.
ایمناایمنا1 روز قبل
به گزارش ایمنا به نقل از اداره اخبار و رسانه‌های گروهی مجلس، برنامه نشست بررسی اقدام AFC واعمال محدودیت برای فوتبال ایران ساعت ۱۳ امروز یکشنبه با حضور وزیر محترم ورزش و رییس کمیته ملی المپیک و اعضای فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی برگزار می‌شود. فدراسیون فوتبال روز جمعه ۲۷ دی‌ماه اعلام کرد نامه‌ای رسمی از کنفدراسیون فوتبال آسیا دریافت کرده که به موجب آن اعلام شده کمیته مسابقات کنفدراسیون فوتبال آسیا تصمیم دارد مسابقات لیگ قهرمانان آسیا به میزبانی تیم‌های ایرانی در فصل جدید را در کشور بی‌طرف برگزار کند. البته این تصمیم هنوز در هیات‌رییسه کنفدراسیون فوتبال آسیا به تایید نرسیده و این یعنی رای به مرحله اجرایی نرسیده است. روز گذشته مدیران عامل چهار باشگاه لیگ برتری در فدراسیون فوتبال حاضر شدند تا به همراه مسوولان فدراسیون و مهدی علی‌نژاد، معاون وزارت ورزش درباره بحران به وجود آمده تصمیم‌گیری کنند. مهمترین خروجی جلسه دیروز مدیران باشگاه‌ها این بوده که نمایندگان ایران در زمین بی‌طرف مسابقات خود را برگزار نخواهند کرد.
مهرمهر1 روز قبل
به گزارش خبرنگار مهر، آکادمی ملی المپیک و پارا المپیک از ساعت ۱۰ صبح فردا (دوشنبه) میزبان مجمع عمومی و سالیانه کمیته ملی المپیک است. این مجمع با حضور مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان و ۶۵ عضو دیگر برگزار می‌شود. در میان اعضای مجمع کمیته ملی المپیک، حضور ۸ سرپرست که مدیریت فدراسیون‌هایی مثل پزشکی ورزشی، تنیس روی میز، فوتبال، فدراسیون کشورهای اسلامی زنان، ورزش‌های همگانی، تنیس و دوومیدانی را بر عهده دارند، قابل توجه است. نکته مهمتر، حضور سرپرست فدراسیون کشورهای اسلامی زنان است. با این حال الهه عرب‌عامری که سرپرستی آن را بر عهده دارد، به عنوان یکی از اعضای اصلی در مجمع روز دوشنبه حضور دارد.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 روز قبل
در همین راستا امروز جلساتی را برگزار خواهیم کرد تا بتوانیم جلوی این اتفاقات علیه فوتبال ایران را بگیریم. این موضوع برای فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا یک آزمون و راستی‌آزمایی است که اعتبار خود را نشان دهند. اگر کنفدراسیون فوتبال آسیا بخواهد چنین تصمیمی را بگیرد و اجازه میزبانی به ما ندهند قطعا شرکت نمی‌کنیم. مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مورد اعتراض علی علیپور مهاجم این تیم به مشکلات مالی در فضای مجازی خاطرنشان کرد: بدقولی به بازیکنان نداشتیم. مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تاکید کرد: از دید من گل‌محمدی با این بازیکنان و امکانات روزهای خوبی را برای پرسپولیس به ارمغان خواهند آورد.
ایرناایرنا2 روز قبل
البته این تصمیم هنوز در هیات‌رییسه کنفدراسیون فوتبال آسیا به تایید نرسیده و این یعنی رای به مرحله اجرایی نرسیده است. امروز مدیران عامل چهار باشگاه لیگ برتری در فدراسیون فوتبال حاضر شدند تا به همراه مسوولان فدراسیون و مهدی علی‌نژاد، معاون وزارت ورزش درباره بحران به وجود آمده تصمیم‌گیری کنند. او در تهران است و روز گذشته به محض رسیدن نامه AFC، خودش را به خیابان سئول و محل فدراسیون فوتبال می‌رساند. تاج در همان ساعت نامه‌ای تند را به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال کرد و جلسه‌ای را با نمایندگان باشگاه‌ها انجام داد. با این حال این تصمیم فعلا در حد یک تهدید برای کنفدراسیون فوتبال آسیا خواهد بود.
جام نیوزجام نیوز2 روز قبل
به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، با اعلام رسمی فدراسیون فوتبال ایران، AFC در نامه‌ای به فدراسیون ایران اعلام کرد نمایندگان کشورمان در فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا از حق میزبانی خود محرومان خواهند بود و باید در زمین بی‌طرف به مصاف حریفان بروند. بر همین اساس و پس از اعلام رسمی این حکم، مدیران چهار باشگاه استقلال، پرسپولیس، سپاهان و شهر خودرو (نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا) صبح امروز (شنبه) جلسه‌ای را با مهدی علی‌نژاد، سرپرست معاونت توسعه قهرمانی و ورزش حرفه‌ای وزارت ورزش برگزار کردند. پس از این جلسه مقرر شد جلسه دیگری نیز در وزارت ورزش برگزار و تصمیم نهایی در این خصوص در جلسه آینده اتخاذ شود. با این حال تصمیم چهار باشگاه استقلال، پرسپولیس، سپاهان و شهر خودرو برای اعتراض به تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا کناره‌گیری و انصراف از حضور لیگ قهرمانان آسیاست و قرار نیست نمایندگان ایران در این مسابقات شرکت کنند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین2 روز قبل
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان، ‌ در جلسه‌ای که امروز بین مدیران باشگاه‌های استقلال، پرسپولیس، سپاهان و شهر خودرو، با مهدی علی‌نژاد، سرپرست معاونت توسعه قهرمانی و ورزش حرفه‌ای وزارت ورزش در حال برگزاری است. در جریان این جلسه قرار بر این شد که اگر کنفدراسیون فوتبال آسیا قطعا حق میزبانی از تیم‌های ایرانی بگیرد، هر چهار نماینده ایران از حضور در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا کناره‌گیری خواهند کرد. این در شرایطی است که از روز گذشته اعلام شد AFC تصمیم دارد به بهانه واهی نبود امنیت در ایران، حق میزبانی را از تیم‌های باشگاهی ایران در این فصل لیگ قهرمانان آسیا بگیرد. هرچند هنوز به صورت رسمی این مسئله اعلام نشده و قرار شده این موضوع در جلسه فردا هیئت اجرایی AFC مورد بحث قرار بگیرد. اگر در نهایت چنین تصمیمی از طرف کنفدراسیون فوتبال آسیا گرفته شود، تیم‌های پرسپولیس، استقلال، سپاهان و شهرخودرو از حضور در فصل جاری لیگ قهرمانان آسیا انصراف خواهند داد.
تسنیمتسنیم4 روز قبل
علیرضا پاکدل در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره عدم صدور ویزای چند بازیکن تیم ملی هندبال برای حضور در کویت، محل برگزاری مسابقات قهرمانی آسیا اظهار داشت: تا این لحظه هنوز ویزای سعید حیدری‌راد، یونس آثاری و علی بخشی، فیزیوتراپ تیم نرسیده و چند روز است پیگیر این موضوع هستیم. وی در پاسخ به این پرسش که آیا ممکن است این بازیکنان به مسابقات نرسند، گفت: امیدواریم این اتفاق نیفتد و بچه‌ها به مسابقات برسند. رئیس فدراسیون هندبال کشورمان تأکید کرد: موضوع را به کنفدراسیون هندبال آسیا اعلام و دو بار مکاتبه کردیم. مقر کنفدراسیون هندبال آسیا در کویت است و گفتند در حال پیگیری هستیم. روز گذشته نیز ویزا صادر نشد و فقط ویزای رسول دهقان رسید.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴5 روز قبل
ساعت ۲۴-مهاجرت ورزشکاران ایرانی به کشورهای مختلف در مدت اخیر، به یکی از موضوعات بحث برانگیز تبدیل شده است. موضوعی تأمل‌برانگیز که از جنبه‌های مختلف قابل بررسی است و کارشناسان حوزه‌های مختلف ورزش هم به بیان نظرات خود در این رابطه پرداخته‌اند. گرچه با مخاطب قراردادن تعدادی از آنها، انتقاداتی هم مطرح شد اما وزیر ورزش با تأکید بر اهمیت بیشتر به ورزشکاران، خبرهای خوبی هم داد. در کشور سالانه هزاران نفر مهاجرت می‌کنند که از این بین چند ورزشکار هم حضور دارند. به ورزشکاری لقب قهرمان ملی می‌دهند که متعلق به مردم باشد وگرنه اسامی دیگری باید به آنها داد که نمی‌توانم بیان کنم.
رکنارکنا5 روز قبل
سعید ملایی در جودو که پناهنده مغولستان شد و سپس کیمیا علیزاده که هم‌اکنون در کشور هلند زندگی می‌کند. از این رو شرایط کیمیا علیزاده برای حضور در المپیک از مسیر دیگر و با پرچم کشوری دیگر، بسیار دور از ذهن و غیرممکن به نظر می‌رسد. کیمیا علیزاده با یک مدال نوبرانه المپیک چهره شد. کیمیا علیزاده با این رفتار ثابت کرد عصر ستاره‌های پوشالی مدت‌هاست آغاز شده؛ ستاره‌های سکه و سفر به جای پهلوانی و مردم‌دوستی؛ بندگان زر و زندگی. او در این باره گفت: خانم کیمیا علیزاده یک بیانیه کاملا سیاسی داده که فکر می‌کنیم کار خودش هم نیست و برایش نوشته‌اند.
ایسناایسنا5 روز قبل
وزیر ورزش و جوانان در مراسم گرامیداشت قهرمان ملی و بین المللی تای چی ایران که در سانحه سقوط هواپیمای اوکراینی جان باخت، حضور یافت و با پدر و مادر این ورزشکار فقید دیدار و گفت‌وگو کرد. به گزارش ایسنا، مسعود سلطانی‌فر که به همراه مهدی علی‌نژاد سرپرست معاونت ورزش قهرمانی به دیدار خانواده این جوان ۱۹ ساله رفته بود، گفت: وظیفه ما است که ثمرات خوبی برای ارشیا ارباب بهرامی به یادگار بگذاریم. وی در پایان افزود: مسابقه قهرمانی کشور تای‌چی چوان، انتخابی مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۲۰ در کشور ایتالیا در سال آینده به نام ارشیا ارباب بهرامی برگزار خواهد شد. ارشیا ارباب بهرامی قهرمان ۱۹ ساله تای ‌چی کشور که مدال‌های بین المللی زیادی هم داشت یکی از قربانیان سانحه سقوط هواپیمای اوکراینی بود. انتهای پیام
مهرمهر6 روز قبل
اتفاق خوبی بود که والیبال ایران رقم زد که باعث خوشحالی است. سرپرست معاونت ورزش قهرمانی و حرفه‌ای افزود: این اتفاق نشان دهنده برنامه‌ریزی خوب فدراسیون است. هر فدراسیون با توجه به شرایط خودش می‌تواند درمورد انتخاب سرمربی تیم ملی تصمیم بگیرد و وزارت ورزش دخالتی در این مورد نمی‌کند و همه چیز برعهده فدراسیون است. چند سالی که من در ووشو بودم، خودم بدون دخالت هیچ ارگانی برای انتخاب سرمربی تیم ملی تصمیم‌گیری می‌کردم. سرپرست معاونت ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان افزود: علیزاده احتمالا برای زود محقق شدن اهدافش یک سری صحبت‌ها را مطرح کرده است.

به انتهای لیست رسیدید

موضوع‌های مشابه

مهدی علی نژاد
ووشو