مهدی پاکدل

مهدی پاکدل

افکارنیوزافکارنیوز1 روز قبل
افکارنیوز، به گزارشدر جلسه اخیر شورای پروانه ساخت آثار غیر سینمایی، برای قسمت ۳۰ مجموعه مستند «هزار افسان» به تهیه کنندگی و نویسندگی محمدمهدی دلخواسته و کارگردانی مهدی پاکدل و داستانی بلند «ساعت صفر» به تهیه کنندگی سیدصابر امامی، کارگردانی و نویسندگی سیدحسین حسینی ریکاوندی پروانه ساخت صادر شد. اخبار فرهنگ و هنر - همچنین در این جلسه با ساخت یک عنوان فیلم داستانی کوتاه موافقت شد.
مهرمهر1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی سازمان امور سینمایی و سمعی بصری، در جلسه اخیر شورای پروانه ساخت آثار غیر سینمایی، برای قسمت ۳۰ مجموعه مستند «هزار افسان» به تهیه کنندگی و نویسندگی محمدمهدی دلخواسته و کارگردانی مهدی پاکدل و داستانی بلند «ساعت صفر» به تهیه کنندگی سیدصابر امامی، کارگردانی و نویسندگی سیدحسین حسینی ریکاوندی پروانه ساخت صادر شد. همچنین در این جلسه با ساخت یک عنوان فیلم داستانی کوتاه موافقت شد.
سینماپرسسینماپرس1 روز قبل
سینماپرس: شورای صدور پروانه ساخت آثار غیر سینمایی با ساخت یک عنوان مجموعه مستند موافقت کرد. به گزارش سینماپرس، در جلسه اخیر شورای پروانه ساخت آثار غیر سینمایی، برای مجموعه مستند «هزار افسان (۳۰ قسمت)» به تهیه کنندگی و نویسندگی محمد مهدی دلخواسته و کارگردانی مهدی پاکدل و داستانی بلند «ساعت صفر» به تهیه کنندگی سید صابر امامی، کارگردانی و نویسندگی سید حسین حسینی ریکاوندی پروانه ساخت صادر کرد. همچنین در این جلسه با ساخت یک عنوان فیلم داستانی کوتاه موافقت شد.
ایسناایسنا1 روز قبل
شورای پروانه نمایش فیلم‌های سینمایی برای یک فیلم مجوز نمایش صادر کرد و به یک مستند به کارگردانی مهدی پاکدل هم مجوز ساخت داد. به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی سازمان امور سینمایی و سمعی بصری، شورای پروانه نمایش فیلم‌های سینمایی در جلسه اخیر که با حضور اکثریت اعضا برگزار شد، مجوز نمایش فیلم «انفرادی» به تهیه کنندگی سید ابراهیم عامریان، کارگردانی سید مسعود اطیابی و نویسندگی حمزه صالحی صادر شد. همچنین شورای صدور پروانه ساخت آثار غیر سینمایی با ساخت یک عنوان مجموعه مستند موافقت کرد. در جلسه اخیر شورای پروانه ساخت آثار غیر سینمایی، برای مجموعه مستند «هزار افسان» (۳۰ قسمت) به تهیه‌کنندگی و نویسندگی محمد مهدی دلخواسته و کارگردانی مهدی پاکدل و داستانی بلند «ساعت صفر» به تهیه کنندگی سید صابر امامی، کارگردانی و نویسندگی سید حسین حسینی ریکاوندی پروانه ساخت صادر کرد. همچنین در این جلسه با ساخت یک عنوان فیلم داستانی کوتاه موافقت شد.
وانانیوزوانانیوز6 روز قبل
قسمت ۲۱ سریال مانکن دانلود کنیددر قسمت بیستم دیدیم بالاخره بهرام دل را به دریا زد و از ژیلا خواستگاری کرد به او گفت که او را دوست دارد و این بار اولی است که عاشق می‌شود. ژیلا مانند همه دخترانی که در ابتدا بلافاصله جواب بله نمی‌دهند کمی تعلل کرد و گفت باید فکر کند. در قسمت بیست و یکم اتفاقاتی می‌افتد که می‌توان گفت جریان داستان را تا حدود زیادی به جلو هل می‌دهد. سریال مانکن جدیدترین کار حسین سهیلی‌زاده است که با هزینه ایرج محمدی تهیه‌کننده ساخته شده است. امیرحسین آرمان، نازنین بیاتی، محمدرضا فروتن، مریلا زارعی، فرزاد فرزین، مهدی پاکدل، الهام پاوه‌نژاد و … از جمله بازیگران اصلی این سریال هستند.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴1 هفته قبل
رکنارکنا2 هفته قبل
به گزارش رکنا، نمایشگاه عکس‌های مهدی پاکدل بازیگر آثار سینمایی همچون تنگه ابوقریب، ماجرای نیمروز و محمد رسول‌الله (ص) با عنوان مکث روی سکوت ۱۵ تصویر بازنمایی از طبیعت نقاط مختلف ایران بود که در گالری باروک به نمایش درآمد. بی تردید این رویکرد عکاسانه پاکدل در فضای نمایشگاهی امروز قابل تردید است. عکاسی از زمان اختراع خود معمولا با چالش‌های متعددی روبرو بوده است که به عبارتی در سال‌های نخست برای هنر شدن خود جنگید و امروز برای رهایی از مرگ در حال مبارزه است. حضور پیرنگ‌هایی از داستان مرغان شیخ اشراق با تاکید بر مفاهیمی همچون پرواز در بیانیه نمایشگاه یادآور پناه بردن به بازی‌های زبانی در نمایشگاه‌های اخیر است که ارجاع به دستنوشته‌های فلاسفه غرب و گاه عرفای شرق را برای به مفهوم رساندن بداهت آثار به یاد می‌آورد. نمایشگاه مکث روی سکوت از جمعه ۲۹ آذر تا ۶ دی در گالری باروک به نشانی خیابان شریعتی، قبل از پل رومی، پلاک ۱۷۳۶، خانه فرهنگ دیهیم و با حضور اهالی سینما برگزار شد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
خبرآنلاینخبرآنلاین3 هفته قبل
نمایشگاه عکس‌های مهدی پاکدل بازیگر آثار سینمایی همچون تنگه ابوقریب، ماجرای نیمروز و محمد رسول‌الله (ص) با عنوان مکث روی سکوت ۱۵ تصویر بازنمایی از طبیعت نقاط مختلف ایران بود که در گالری باروک به نمایش درآمد. بی تردید این رویکرد عکاسانه پاکدل در فضای نمایشگاهی امروز قابل تردید است. عکاسی از زمان اختراع خود معمولا با چالش‌های متعددی روبرو بوده است که به عبارتی در سال‌های نخست برای هنر شدن خود جنگید و امروز برای رهایی از مرگ در حال مبارزه است. حضور پیرنگ‌هایی از داستان مرغان شیخ اشراق با تاکید بر مفاهیمی همچون پرواز در بیانیه نمایشگاه یادآور پناه بردن به بازی‌های زبانی در نمایشگاه‌های اخیر است که ارجاع به دستنوشته‌های فلاسفه غرب و گاه عرفای شرق را برای به مفهوم رساندن بداهت آثار به یاد می‌آورد. نمایشگاه مکث روی سکوت از جمعه ۲۹ آذر تا ۶ دی در گالری باروک به نشانی خیابان شریعتی، قبل از پل رومی، پلاک ۱۷۳۶، خانه فرهنگ دیهیم و با حضور اهالی سینما برگزار شد.
ایرناایرنا3 هفته قبل
نمایشگاه عکس‌های مهدی پاکدل بازیگر آثار سینمایی همچون تنگه ابوقریب، ماجرای نیمروز و محمد رسول‌الله (ص) با عنوان مکث روی سکوت ۱۵ تصویر بازنمایی از طبیعت نقاط مختلف ایران بود که در گالری باروک به نمایش درآمد. بی تردید این رویکرد عکاسانه پاکدل در فضای نمایشگاهی امروزقابل تردید است. عکاسی از زمان اختراع خود معمولا با چالش‌های متعددی روبرو بوده است که به عبارتی در سال‌های نخست برای هنر شدن خود جنگید و امروز برای رهایی از مرگ در حال مبارزه است. حضور پیرنگ‌هایی از داستان مرغان شیخ اشراق با تاکید بر مفاهیمی همچون پرواز در بیانیه نمایشگاه یادآور پناه بردن به بازی‌های زبانی در نمایشگاه‌های اخیر است که ارجاع به دستنوشته‌های فلاسفه غرب و گاه عرفای شرق را برای به مفهوم رساندن بداهت آثار به یاد می‌آورد. نمایشگاه مکث روی سکوت از جمعه ۲۹ آذر تا ۶ دی در گالری باروک به نشانی خیابان شریعتی، قبل از پل رومی، پلاک ۱۷۳۶، خانه فرهنگ دیهیم و با حضور اهالی سینما برگزار شد.
وانانیوزوانانیوز3 هفته قبل
به گزارش وانانیوز، قسمت نوزدهم سریال مانکن وارد شبکه خانگی شد و با این حساب تنها هفت قسمت دیگر از این مجموعه باقی مانده است. کتی ابتدا منکر این موضوع شد اما با حرف‌های سلمان از کوره دررفت و موضوع را تلویحا تایید کرد. برای دانلود قسمت ۱۹ سریال مانکن کلیک کنید. در قسمت نوزدهم سریال اینگونه پیگیری می‌شود: ژیلا پس از رفتن دوستانش وسوسه شده و با همسر اخگر تماس می‌گیرد و با او قرار ملاقاتی می‌گذارد. بهرام و ژیلا به هم نزدیکتر می‌شوند و اوقات بیشتری را با هم می‌گذرانند و ….
خبرآنلاینخبرآنلاین1 ماه قبل
نرگس کیانی: «فرانکنشتاین» نام نمایشی است که این روزها ایمان افشاریان در سالن اصلی مجموعه تئاترشهر روی صحنه برده است. پس چرا تئاتر کار می‌کنیم و به چه قیمتی؟! این‌ها چیزهایی بوده که قبلا داشته‌ایم و الان نداریم اما همچنان کار می‌کنیم چون پوست‌مان خیلی کلفت است. ایمان افشاریان، کارگردان نمایش «فرانکنشتاین» شما اولین گروهی بودید که بعد از تعمیرات سالن اصلی در آن روی صحنه رفتید. در مورد انتقاد به افزایش قیمت بلیت تئاتر، سوالی ساده می‌پرسم.
ایسناایسنا1 ماه قبل
مجموعه تلویزیونی «کیمیا» با کارگردانی جواد افشار از کانال بالکان شبکه سحر پخش می‌شود. حسین ظریف میرزائیان زبانگردانی و زیرنویس سریال «کیمیا» به زبان بوسنیایی برای پخش از کانال بالکان شبکه سحر را برعهده دارد و مهراوه شریفی نیا، پوریا پورسرخ، مهدی پاکدل، آزیتا حاجیان، حسن پورشیرازی، رضا کیانیان، امیرحسین آرمان، علی شادمان، عاطفه رضوی، گلاره عباسی، میرطاهر مظلومی، محمدرضا شریفی‌نیا، سودابه بیضایی، برزو ارجمند، محمود مقامی و … در آن به ایفای نقش پرداخته‌اند. مجموعه تلویزیونی «کیمیا» از دوشنبه (۱۸ آذر ماه) هر روز ساعت ۱۵:۳۰ به وقت تهران با زمان تکرار ۱۹:۳۰ از کانال بالکان پخش می‌شود. «کیمیا» با تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی، محصول شبکه دوم سیما است. انتهای پیام
مهرمهر1 ماه قبل
خبرگزاری مهر-گروه هنر- فریبرز دارایی، آروین موذن‌زاده: نمایش «فرانکنشتاین» به نوشته و کارگردانی ایمان افشاریان این روزها در سالن اصلی مجموعه تئاتر شهر میزبان علاقه مندان به تئاتر است. برای شروع همیشه به متنی فکر می‌کنم که تازه باشد یا دست کم، کمتر سراغش رفته باشند. فکر می‌کنم این اتفاق افتاد. در نهایت فکر می‌کنم به روح و جان اثر مری شلی هم در روند قصه و هم شخصیت‌ها وفادار ماندم. فکر می‌کنم تماشاگر با این تاکیدها متوجه همه چیز می‌شود.
رکنارکنا1 ماه قبل
داستان این تصویر جدید اما کمی متفاوت است: ماجرای ازدواج مجدد مهدی پاکدل با رعنا آزادی ور از کجا شروع شدو حالا انتشار عکسی از مهدی پاکدل در کنار رعنا آزادی ور بازیگر کشورمان ماجراهایی از ازدواج مجدد آقای بازیگر را در فضای مجازی و رسانه‌ها به راه انداخت و باعث شکل گیری حواشی تازه‌ای پیرامون مهدی پاکدل شد. این خبر توسط مهدی پاکدل و رعنا آزادی ور تا به این لحظه نه تکذیب شده است و نه تایید. البته این اولین بار نیست که مهدی پاکدل با حواشی ازدواج مجدد دست و پنجه نرم می‌کند. جدایی پرحاشیه بهنوش طباطبایی از مهدی پاکدلبهنوش طباطبایی و مهدی پاکدل در ۱۳۸۹ پس از ۵ سال زندگی مشترک از یکدیگر جدا شدند. ازدواج مجدد بهنوش طباطبایی؛ شایعه جدیدی در راه است؟ و حالا پس از شایعاتی که سال گذشته درباره ازدواج مجدد بهنوش طباطبایی منتشر شد، با انتشار این عکس جدید نوبت به مهدی پاکدل رسیده است که شایعه ازدواج مجددش با رعنا آزادی ور، ورد زبان‌ها شود.
رجانیوزرجانیوز1 ماه قبل
مردم بیدار و هوشیارند، آلزایمر هم ندارند و خوش‌خدمتی این طیف برای پیروزی روحانی را خوب به خاطر دارند. این همصدایی و بازی در زمین دشمنان و بدخواهان ملت، واکنش‌هایی را به همراه داشت. البته جالب توجه است که منیژه حکمت، کارگردان با اینکه از رأی به روحانی پشیمان است، جزو امضاکنندگان این بیانیه هم هست! وی در گفت‌وگو با هفته نامه صدا گفته بود که اگر به سال ۹۲ برگردد دیگر طومار حمایت از روحانی را امضا نمی‌کند. رضا رشیدپور نیز که مجری میتینگ انتخاباتی روحانی بود و پشت میکروفن، غوغای روحانی نگر …!
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 ماه قبل
در این میان، به موازات طیف مدعی اصلاحات، سلبریتی‌ها نیز از اصلی‌ترین گروه‌های حامی روحانی در انتخابات‌های ۹۲ و ۹۶ بودند و در کارنامه دولت شریک‌اند. سلبریتی‌ها به دلیل این حمایت و هواخواهی باید دولت را دستپخت خود دانسته و پاسخگوی وعده‌های بر زمین مانده دولت و وضع معیشتی ناگوار مردم باشند. مردم بیدار و هوشیارند، آلزایمر هم ندارند و خوش‌خدمتی این طیف برای پیروزی روحانی را خوب به خاطر دارند. البته جالب توجه است که منیژه حکمت، کارگردان با اینکه از رأی به روحانی پشیمان است، جزو امضاکنندگان این بیانیه هم هست! وی در گفت‌وگو با هفته نامه صدا گفته بود که اگر به سال ۹۲ برگردد دیگر طومار حمایت از روحانی را امضا نمی‌کند.

طناز طباطبایی، بهناز جعفری و مهدی سلطانی با گریم‌های دیدنی در یک نمایش + عکس

6+
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین1 ماه قبل

انتشار نخستین آنونس رسمی «نرگس مست» +فیلم

رکنارکنا1 ماه قبل
به گزارش رکنا، فیلم نرگس مست داستانی از زندگی چهار شاعر و تصنیف ساز معاصر را همراه با تاریخچه موسیقی ایرانی در قالبی عاشقانه و شاعرانه به تصویر می‌کشد. بازیگران اصلی این فیلم سعید پورصمیمی، میترا حجار، مهدی پاکدل، هومن برق نورد، سیامک صفری، امیرحسین مدرس، متین ستوده، نگار عابدی، بهنام قربانی، مژگان اخلاقی، هستی فرحی و مهدی فرجوند بوده‌اند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

انتشار آنونس فیلم «نرگس مست» +فیلم

ایلناایلنا1 ماه قبل
نخستین آنونس رسمی فیلم سینمایی «نرگس مست» منتشر شد. به گزارش ایلنا، فیلم سینمایی «نرگس مست» به نویسندگی و کارگردانی جلال‌الدین دری و تهیه‌کنندگی عبدالله اسفندیاری بزودی روی پرده خواهد رفت و در آستانه اکران آن پس از مدتها تعویق، آنونس آن نیز منتشر شد. فیلم نرگس مست داستانی از زندگی چهار شاعر و تصنیف ساز معاصر را همراه با تاریخچه موسیقی ایرانی در قالبی عاشقانه و شاعرانه به تصویر می‌کشد. بازیگران اصلی این فیلم سعید پورصمیمی، میترا حجار، مهدی پاکدل، هومن برق نورد، سیامک صفری، امیرحسین مدرس، متین ستوده، نگار عابدی، بهنام قربانی، مژگان اخلاقی، هستی فرحی و مهدی فرجوند بوده‌اند. پخش‌کننده جهانی فیلم سولماز اعتماد است.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 ماه قبل
ضمن اینکه بخشی از نقدها به تصمیم دولت فعلی این بود که چرا بار دیگر جامعه ایران باید هزینه اقتصادی و اجتماعی طرحی را بدهد که قبلا در آذرماه ۸۹ و در دولت قبلی اجرا شده و چند سالی توسط دولت روحانی ملغی شده بود. این هنرمندان که اکثرشان در دو انتخابات اخیر ریاست‌جمهوری از حامیان اصلی دولت حسن روحانی بودند، حالا نسبت به شرایط اقتصادی که به مردم ایران می‌گذرد، معترض شده‌اند. اما چه شد که حامیان دولت حسن روحانی روبان‌های بنفش بسته‌شده به دستان‌شان را کنار گذاشته و حالا درحال جمع کردن امضا برای بیانیه حمایت از مردم هستند. فاطمه معتمدآریا از اعضای شورای مرکزی خانه سینما در واکنش به این شکل انتقادات گفت: «این‌طور نیست که سینما مالیات ندهد. سینما مالیات خودش را می‌دهد، اما این مالیات از افراد گرفته نمی‌شود و از فروش بلیت سینماها گرفته می‌شود.

انتشار نخستین آنونس رسمی «نرگس مست»

مهرمهر1 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی پروژه، فیلم سینمایی «نرگس مست» به نویسندگی و کارگردانی جلال‌الدین دری و تهیه‌کنندگی عبدالله اسفندیاری به‌زودی روی پرده می‌رود و در آستانه اکران آن پس از مدت‌ها تعویق، آنونس آن نیز منتشر شد. فیلم «نرگس مست» داستانی از زندگی چهار شاعر و تصنیف ساز معاصر را همراه با تاریخچه موسیقی ایرانی در قالبی عاشقانه و شاعرانه به تصویر می‌کشد. بازیگران اصلی این فیلم سعید پورصمیمی، میترا حجار، مهدی پاکدل، هومن برق نورد، سیامک صفری، امیرحسین مدرس، متین ستوده، نگار عابدی، بهنام قربانی، مژگان اخلاقی، هستی فرحی و مهدی فرجوند بوده‌اند. پخش‌کننده جهانی فیلم سولماز اعتماد است.
تسنیمتسنیم1 ماه قبل
این هنرمندان که اکثرشان در دو انتخابات اخیر ریاست‌جمهوری از حامیان اصلی دولت حسن روحانی بودند، حالا نسبت به شرایط اقتصادی که به مردم ایران می‌گذرد، معترض شده‌اند. طیف عظیمی از سینماگران، سه چهار روز مانده به انتخابات بیانیه دادند و از رئیس‌جمهور آینده ایران حمایت کردند. اما چه شد که حامیان دولت حسن روحانی روبان‌های بنفش بسته‌شده به دستان‌شان را کنار گذاشته و حالا درحال جمع کردن امضا برای بیانیه حمایت از مردم هستند. فاطمه معتمدآریا از اعضای شورای مرکزی خانه سینما در واکنش به این شکل انتقادات گفت: «این‌طور نیست که سینما مالیات ندهد. سینما مالیات خودش را می‌دهد، اما این مالیات از افراد گرفته نمی‌شود و از فروش بلیت سینماها گرفته می‌شود.
افکارنیوزافکارنیوز1 ماه قبل
افکارنیوز، به گزارشفیلم سینمایی «نرگس مست» به نویسندگی و کارگردانی جلال‌الدین دری و تهیه‌کنندگی عبدالله اسفندیاری به‌زودی روی پرده می‌رود و در آستانه اکران آن پس از مدت‌ها تعویق، آنونس آن نیز منتشر شد. اخبار چهره‌ها - فیلم «نرگس مست» داستانی از زندگی چهار شاعر و تصنیف ساز معاصر را همراه با تاریخچه موسیقی ایرانی در قالبی عاشقانه و شاعرانه به تصویر می‌کشد. بازیگران اصلی این فیلم سعید پورصمیمی، میترا حجار، مهدی پاکدل، هومن برق نورد، سیامک صفری، امیرحسین مدرس، متین ستوده، نگار عابدی، بهنام قربانی، مژگان اخلاقی، هستی فرحی و مهدی فرجوند بوده‌اند. پخش‌کننده جهانی فیلم سولماز اعتماد است.
سینماپرسسینماپرس1 ماه قبل
سینماپرس: برخی هنرمندان حامی روحانی در انتخابات همزمان با اعلام خبر معافیت مالیاتی هنرمندان به یکباره بیانیه تند سیاسی منتشر کردند که در ادامه به تحلیل آن می‌پردازیم. مواضع هنرمندان درخصوص معافیت مالیاتی، یکی از نقاط آزمون آنها در شرایط اقتصادی امروز است. با این وجود طیفی از هنرمندان به‌شدت مدافع معافیت مالیاتی هستند که در چند سال اخیر اجرا شده است. فاطمه معتمدآریا از اعضای شورای مرکزی خانه سینما در واکنش به این شکل انتقادات گفت: «این‌طور نیست که سینما مالیات ندهد. سینما مالیات خودش را می‌دهد، اما این مالیات از افراد گرفته نمی‌شود و از فروش بلیت سینماها گرفته می‌شود.
سینماپرسسینماپرس1 ماه قبل
سینماپرس: سید جلال‌الدین دری کارگردان فیلم سینمایی «نرگس مست» گفت اکران این فیلم همچنان در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. به گزارش سینماپرس، سید جلال‌الدین دری کارگردان سینما، درباره آخرین وضعیت اکران «نرگس مست» به خبرنگاران جوان، گفت: با گذشت چند سال از تولید این اثر، کماکان اکران آن در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. به نظرم با این روند فیلم در کمای اکران خواهد ماند و مشخص نیست چه اتفاقی برایش بیفتد. فیلم «نرگس مست» اولین تجربه بلند سینمایی سید جلال‌الدین دری است که تهیه‌کنندگی آن را عبدالله اسفندیاری بر عهده دارد. او در فضای ذهنی خودش اساتید موسیقی ایران را گاه به جای آن‌ها تصور می‌کند و ما ترانه‌های ماندگار فارسی را از آن اساتید می‌شنویم.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 ماه قبل
طیف عظیمی از سینماگران، سه چهار روز مانده به انتخابات بیانیه دادند و از رئیس‌جمهور آینده ایران حمایت کردند. با این وجود طیفی از هنرمندان به‌شدت مدافع معافیت مالیاتی هستند که در چند سال اخیر اجرا شده است. فاطمه معتمدآریا از اعضای شورای مرکزی خانه سینما در واکنش به این شکل انتقادات گفت: «این‌طور نیست که سینما مالیات ندهد. سینما مالیات خودش را می‌دهد، اما این مالیات از افراد گرفته نمی‌شود و از فروش بلیت سینماها گرفته می‌شود. البته این اظهارات نوبخت کمی بعد از انتشار بیانیه‌ای بود که برخی سینماگران درظاهر برای حمایت از مردم منتشر کردند.
افکارنیوزافکارنیوز1 ماه قبل
افکارنیوز، به گزارشسید جلال‌الدین دری کارگردان سینما، درباره آخرین وضعیت اکران «نرگس مست»، گفت: با گذشت چند سال از تولید این اثر، کماکان اکران آن در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. به نظرم با این روند فیلم در کمای اکران خواهد ماند و مشخص نیست چه اتفاقی برایش بیفتد. اخبار فرهنگ و هنر - فیلم «نرگس مست» اولین تجربه بلند سینمایی سید جلال‌الدین دری است که تهیه‌کنندگی آن را عبدالله اسفندیاری بر عهده دارد. در خلاصه داستان این فیلم آمده است: داستان راجع به یک سازنده قدیمی تار است که در خانه‌اش با گروه جوانی که تمرین موسیقی می‌کنند، مراوده دارد. او در فضای ذهنی خودش اساتید موسیقی ایران را گاه به جای آن‌ها تصور می‌کند و ما ترانه‌های ماندگار فارسی را از آن اساتید می‌شنویم.
سینماپرسسینماپرس1 ماه قبل
سینماپرس: مراحل فنی چهارمین فیلم بلند سینمایی جمیل رستمی برای شرکت در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر، در حال انجام است. فیلمنامه این فیلم به نویسندگی مشترک جمیل رستمی و پژمان تیمورتاش با محوریت منطقه کردستان به نگارش درآمده است. او با اشاره به درونمایه تازه‌ترین فیلم جمیل رستمی گفت: «بی‌تار» فیلمی درباره هم‌زیستی مسالمت‌آمیز بین کردهای ایران و عراق است و بنایش بر برادری و دوستی است. تهیه‌کننده «بی‌تار» همچنین افزود: طراحی فیلم «بی‌تار» با توجه به درونمایه‌اش، به گونه‌ای بوده که بتواند با برنامه‌ریزی در مجامع بین‌المللی حضور پیدا بکند و پخش جهانی هم داشته باشد. «بی‌تار» چهارمین فیلم بلند این کارگردان محسوب می‌شود.
ایسناایسنا1 ماه قبل
مراحل فنی فیلم سینمایی «بی‌تار» چهارمین فیلم بلند سینمایی جمیل رستمی که به ‌تهیه کنندگی سیدحامد حسینی و با مشارکت بنیاد سینمایی فارابی ساخته شده است، ادامه دارد و این فیلم برای شرکت در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر آماده خواهد شد. فیلمنامه این فیلم به نویسندگی مشترک جمیل رستمی و پژمان تیمورتاش با محوریت منطقه کردستان به نگارش درآمده است. او با اشاره به درونمایه تازه‌ترین فیلم «جمیل رستمی» گفت: «بی‌تار» فیلمی درباره هم‌زیستی مسالمت‌آمیز بین کردهای ایران و عراق است و بنایش بر برادری و دوستی است. تهیه‌کننده «بی‌تار» همچنین افزود: طراحی فیلم «بی‌تار» با توجه به درونمایه‌اش، به گونه‌ای بوده که بتواند با برنامه‌ریزی در مجامع بین‌المللی حضور پیدا بکند و پخش جهانی هم داشته باشد. جمیل رستمی در کارنامه خود ساخت فیلم‌های سینمایی «ژانی گه‌ل»، «مرثیه برف» و «چشم» را دارد.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 ماه قبل
مراحل فنی فیلم سینمایی «بی‌تار» چهارمین فیلم بلند سینمایی جمیل رستمی که به ‌تهیه‌کنندگی سیدحامد حسینی و با مشارکت بنیاد سینمایی فارابی ساخته شده است، ادامه دارد و این فیلم برای شرکت در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر آماده خواهد شد. فیلمنامه این فیلم به نویسندگی مشترک جمیل رستمی و پژمان تیمورتاش با محوریت منطقه کردستان به نگارش درآمده است. «حامد حسینی» تهیه کننده این فیلم سینمایی گفت: «بی‌تار» در مراحل انتهایی پست پروداکشن قرار دارد و به زودی مراحل فنی فیلم به پایان خواهد رسید. او با اشاره به درونمایه تازه‌ترین فیلم «جمیل رستمی» گفت: «بی‌تار» فیلمی درباره هم‌زیستی مسالمت‌آمیز بین کردهای ایران و عراق است و بنایش بر برادری و دوستی است. تهیه‌کننده «بی‌تار» همچنین افزود: طراحی فیلم «بی‌تار» با توجه به درونمایه‌اش، به گونه‌ای بوده که بتواند با برنامه‌ریزی در مجامع بین‌المللی حضور پیدا بکند و پخش جهانی هم داشته باشد.

به انتهای لیست رسیدید