مواد مخدر

مواد مخدر

قدس آنلاینقدس آنلاین4 ساعت قبل
بین سال‌های ۲۰۰۷ تا ۲۰۱۶ حدود ۱۷۷ بالگرد در ایالت کالیفرنیا آمریکا سقوط کردند. دور دور بالگردها (هلی‌کوپتر) و شنیدن صدای وزوز آنها در آسمان لس‌آنجلس آمریکا یک امر عادی است. «کوبی برایانت» ستاره سابق تیم «لس‌آنجلس لیکرز» نیز یکی از این افراد بود. او در صبح روز یکشنبه با همان بالگرد سقوط کرد. در آمریکا بالگردها به صورت متوسط ایمن‌تر از هواپیماها هستند.
رکنارکنا5 ساعت قبل
به گزارش رکنا، افشین حیدری گفت: به منظور تشدید اقدامات انتظامی و برخورد جدی با قاچاقچیان مواد مخدر، ماموران انتظامی این شهرستان با اقدامات فنی و تخصصی مطلع شدند یک سواری ۴۰۵ قصد جابهجایی و انتقال مقادیری تریاک به جهرم را دارد، که بلافاصله موضوع را در دستور کار خود قرار دادند. فرمانده انتظامی شهرستان جهرم افزود: پس از هماهنگی قضائی و برنامه‌ریزی دقیق، محل مورد نظر به طور نامحسوس تحت کنترل و مراقبت ماموران قرار گرفت و با شگرد‌های خاص پلیسی خودرو ۴۰۵ توقیف شد. وی بیان کرد: در بازرسی از آن خودرو، میزان ۱۲ کیلوگرم تریاک کشف و در این خصوص ۲ نفر قاچاقچی دستگیر و تحویل مراجع قضائی شدند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
ایمناایمنا8 ساعت قبل
به گزارش ایمنا، به نقل از معاونت فرهنگی قوه قضائیه، در این میان پاره‌ای از جرایم علاوه بر آنکه جنبه عمومی دارند، واجد جنبه خصوصی نیز هستند یعنی از ارتکاب آنها الزاما شخص یا اشخاص معینی متضرر می‌شوند، مانند کلاهبرداری و سرقت که علاوه بر برهم زدن نظم عمومی و داشتن جنبه عمومی، به اموال شخص دیگری ضرر می‌رسانند. اما جرایمی چون ولگردی، حمل و نگهداری مشروبات الکلی و مواد مخدر، رانندگی بدون پروانه لازم وغیره، صرفا جنبه عمومی دارند و از ارتکاب آنها الزاما کسی متضرر نمی‌شود از این رو با هدف دعوی عمومی، بازگشت نظم در جامعه و ایجاد آرامش بین شهروندان است. حال آنکه هدف دعوی خصوصی جبران خسارات مادی یا معنوی ناشی از جرم است که به فرد یا افراد معینی وارد آمده است همچنین از حیث جنبه عمومی، مجازات تنها بر فردی که مرتکب جرم شده است و همدستان او قابلیت اعمال دارد و ورثه او در این زمینه مسئولیتی ندارند. ولی از حیث جنبه خصوصی حتی پس از فوت مرتکب، ورثه او مسئولیت دارند و باید خسارت وارده را از اموال به جای مانده از مورث حود جبران کنند. با این حال خساراتی که ناشی از جرم هستند، با دعوی عمومی ارتباط دارند و قانون برای جلوگیری از صدور تصمیمات متفاوت در موضوعاتی که منشأ واحد دارند.
ایسناایسنا8 ساعت قبل
ایسنا/کردستان رئیس اداره پیشگیری از جرائم سایبری در کردستان یکی از دلایل افزایش جرائم مالی را مراجعه کردن به خرید اینترنتی دانست و گفت: عامل گرفتاری افراد در دام کلاه‌برداران اینترنتی و سوءاستفاده از اطلاعات مالی شهروندان است. رئیس اداره پیشگیری از جرائم سایبری در کردستان یکی از دلایل افزایش جرائم مالی را مراجعه کردن به خرید اینترنتی دانست و بیان کرد: عامل گرفتاری افراد در دام کلاه‌برداران اینترنتی و سوءاستفاده از اطلاعات مالی شهروندان است که توصیه‌ می‌شود کاربران در پرداخت‌های اینترنتی خود بیشتر دقت کنند. لذا شهروندان در خریدها و پرداخت‌های اینترنتی خود باید به اصالت درگاه دقت کنند تا در دام درگاه‌های جعلی و سوءاستفاده از اطلاعات مالی آن‌ها به‌عنوان حساب واسط گرفتار نشوند. سرهنگ بهمنی ذکر کرد: از اول سال جاری تاکنون برای فرهنگ‌سازی سواد رسانه شهروندان کردستان در مدارس، دانشگاه‌ها، مساجد و ادارات توسط کارشناسان ۲۷۰ دوره آموزشی برگزارکرده‌ایم. خادمی بیشترین جرائم مالی را فیشینگ دانست و عنوان کرد: کلاه‌برداران با ایجاد سایت جعلی و تخفیف شگفت انگیر، مردم را برای خرید سوق می‌دهند و از اطلاعات بانکی سرقت می‌کنند.
نامه‌نیورنامه‌نیور9 ساعت قبل
به گزارش نامه نیوز، گزارش‌ها به نقل از پلیس ترکیه حاکی است برای تتلو به دلایل مرتبط با مواد مخدر «اعلان قرمز» صادر شده بود. در عین حال پلیس ترکیه گفته است که تصمیمی برای استرداد تتلو به ایران گرفته نشده است. گفته می‌شود که او هم اکنون در اداره مهاجرت «پندیک» تحت بازداشت است. پیشتر سردار هادی شیرزاد، رییس پلیس بین‌الملل ناجا گفته بود که بازداشت تتلو در ترکیه با درخواست مراجع قضایی ایران انجام شده است. او در گفت‌وگو با ایسنا افزوده بود که به دنبال درخواست نیروی انتظامی ایران، «پلیس اینترپل برای این فرد اعلان قرمز صادر کرد.»
سلامت نیوزسلامت نیوز11 ساعت قبل
سلامت نیوز: اتباع غیرایرانی متقاضی فرزندخواندگی برای پذیرش سرپرستی کودکان باید به سازمان بهزیستی مراجعه کنند اما سرپرستی این کودکان شرایط و ضوابط خاصی دارد که این خانواده‌ها باید از آن‌ها برخوردار باشند. گروه‌های سنی مورد درخواست به نوزاد تا ۲ سال، ۳ تا ۴ سال، ۵ تا ۶ سال، ۷ تا ۱۰ سال و ۱۱ تا ۱۶ سال تفکیک شده است. بر این اساس، واگذاری کودک یا نوجوان به اتباع خارجی در صورتی امکان‌پذیر است که یکی از زوجین، ایرانی باشند. درخواست‌کنندگان نمی‌توانند بیش از دو کودک یا نوجوان را سرپرستی کنند مگر در مواردی که کودکان یا نوجوانان تحت سرپرستی، اعضای یک خانواده باشند. دادگاه در صورتی حکم سرپرستی صادر می‌‌کند که درخواست‌کننده سرپرستی بخشی از اموال یا حقوق خود را به کودک یا نوجوان تحت سرپرستی تملیک کند.
خبر فوریخبر فوری11 ساعت قبل
پلیس ترکیه می‌گوید که «امیرحسین مقصودلو» (تتلو) به دلیل نقض مقررات ویزا بازداشت شده است. گزارش‌ها به نقل از پلیس ترکیه حاکی است برای تتلو به دلایل مرتبط با مواد مخدر «اعلان قرمز» صادر شده بود. در عین حال پلیس ترکیه گفته است که تصمیمی برای استرداد تتلو به ایران گرفته نشده است. پیشتر سردار هادی شیرزاد، رییس پلیس بین‌الملل ناجا گفته بود که بازداشت تتلو در ترکیه با درخواست مراجع قضایی ایران انجام شده است. او در گفت‌وگو با ایسنا افزوده بود که به دنبال درخواست نیروی انتظامی ایران، «پلیس اینترپل برای این فرد اعلان قرمز صادر کرد.»
عصر ایرانعصر ایران11 ساعت قبل
«کوبی برایانت» ستاره سابق تیم «لس‌آنجلس لیکرز» نیز یکی از این افراد بود. او در صبح روز یکشنبه با همان بالگرد سقوط کرد. «لسورد» مربی و خلبان بالگرد در این باره گفت: برایانت باید چند ساعت توقف می‌کرد یا سوار بر خودروی شخصی‌اش به سمت مقصد می‌راند. وی افزود: خلبان برایانت بسیار باتجربه و ماهر بوده است. در آمریکا بالگردها به صورت متوسط ایمن‌تر از هواپیماها هستند.
مازن آنلاینمازن آنلاین19 ساعت قبل
پیام مازند - در حالی که امیر حسین مقصودلو در ترکیه بازداشت شده اخبار ضد و نقیضی از دلایل این بازداشت منتشر شده است. وکیل «تتلو» به دستگیری موکلش واکنش نشان داددلیل بازداشت تتلو در ترکیه چیست؟ امیرحسین مقصودلو «تتلو» مدعی شده که قصد سفر به لندن را داشته و پلیس ترکیه به او اعلام کرده که به خواست دولت ایران او را دستگیر کرده است. سردار نوریان سخنگوی نیروی انتظامی خبر بازداشت تتلو را تایید کرد و گفت: به درخواست پلیس ایران و همکاری پلیس ترکیه، تتلو بازداشت شد و هم‌اکنون کارهای اداری انتقال تتلو در دست انجام است. امیر تتلو پس از دستگیری و آزادشدن در صفحهٔ رسمی فیس‌بوک خود این اخبار را منتشر کرد. در حالی که امیر حسین مقصودلو در ترکیه بازداشت شده اخبار ضد و نقیضی از دلایل این بازداشت منتشر شده است.
برترین‌هابرترین‌ها21 ساعت قبل
برترین‌ها: در حالی که امیر حسین مقصودلو در ترکیه بازداشت شده اخبار ضد و نقیضی از دلایل این بازداشت منتشر شده است. ⁣ترکیه می‌بایست در مورد اتهاماتی که از سوی پلیس ایران اعلام شده مبنی بر «ترغیب جوانان به مواد مخدر» قانع شود و سپس در مورد این پرونده و احتمال بازگشت به ایران تصمیم گیری کند. ⁣ضمنا پرونده تتلو در پروسه اداری قرار دارد، ‌نه امنیتی یا جزائی. ⁣طبق برنامه قرار بود تتلو برای اجرای کنسرت به لندن سفر کند و مقدمات سفر او نیز برنامه ریزه شده بود که با وجود این مشکلات این سفر لغو شده و ما علیه پلیس ترکیه شکایتی تنظیم خواهیم کرد. او تاکید کرده که تصمیمی برای فرستادن او به ایران گرفته نشده است.
ایمناایمنا21 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار ایمنا، امیر تتلو که قصد سفر از ترکیه به کشور لندن را داشت از سوی ماموران پلیس ترکیه دستگیر شد. امیر تتلو اظهار داشته که پلیس ترکیه با دستور پلیس ایران اقدام به دستگیری وی کرده است و با انتشار تصویر دستنبد پلیس و در حالیکه سوار بر خودروی پلیس ترکیه است این خبر را به طرفداران خودش اعلام کرده است. فرار شهرام ریزه از دست پلیس تهرانشهرام ریزه که به خاطر نرمی استخوان هایش توانسته بود از یکی از دادسراهای تهران فرار کند، پس از ۱۰ دقیقه در نزدیکی محل فرار دستگیر شد. دستور ایست پلیس صادر شد، با این حال متهم جوان توانست خود را از بالای دیوار دادسرا عبور دهد و پا به فرار بگذارد. شهرام ۳۰ ساله که به خاطر اندام ریز و استخوان‌های نرم خود در جمع دوستانش به شهرام ریزه معروف شده، بارها به خاطر سرقت و مواد مخدر دستگیر شده است.
مهرمهر22 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ علی افخمی اظهار داشت: مأموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان یزد با انجام کار اطلاعاتی از خبری در خصوص تردد خودرو قاچاقچیان در محورهای مواصلاتی استان مطلع شدند. رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ادامه داد: با کسب این خبر بلافاصله تیم عملیاتی از مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر تشکیل و ضمن ردگیری مسیر حرکت قاچاقچیان خودرو سواری آنها را در محور مهریز - یزد شناسایی و آن را متوقف کردند. وی با اشاره به دستگیری سه نفر از سوداگران مرگ، تصریح کرد: در بازرسی از این خودرو که از شرق کشور عازم تهران بود، ۱۸۷ کیلو تریاک شد.
جام نیوزجام نیوز23 ساعت قبل
به گزارش جام نیوز، بی بی سی گزارش داد: پلیس ترکیه به خبرنگار ما گفت که امیرحسین مقصودلو مشهور به «تتلو» به‌دلیل نقض مقررات ویزا و پرونده‌های مربوط به مواد مخدر بازداشت شده و تصمیمی برای فرستادنش به ایران گرفته نشده است. بر پایه گزارش بی بی سی، نامبرده فعلا در یک مرکز اقامت مهاجران نگهداری می‌شود. رسانه دولتی انگلیس خاطرنشان ساخت: مقامات ایران اعلام کرده بودند که او به درخواست مقامات قضائی جمهوری اسلامی از اینترپل بازداشت شده است.
همشهریهمشهری23 ساعت قبل
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از بی بی سی، این مقام پلیس همچنین تایید کرده است که برای او به دلیل پرونده‌های مربوط به مواد مخدر "اعلان قرمز صادر شده است. او تاکید کرده که تصمیمی برای فرستادن او به ایران گرفته نشده است. گزارش شده که او در «مرکز مهاجرت پندیک» نگهداری می‌شود.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل
به گزارش اقتصادآنلاین، یک مقام پلیس ترکیه گفت است که امیر تتلو، به دلیل نقض مقررات ویزا، بازداشت شده است. به گزارش بی بی سی، این مقام پلیس همچنین تایید کرده است که برای او به دلیل پرونده‌های مربوط به مواد مخدر «اعلان قرمز» صادر شده است. گزارش شده که او در حال حاضر در «مرکز مهاجرت پندیک» نگهداری می‌شود. امیرحسین مقصودلو، مشهور به تتلو امروز گفت که در ترکیه بازداشت شده است. مقامات ایران اعلام کردند که بازداشت او به درخواست مقامات قضایی ایران از اینترپل بوده است.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 روز قبل
تخلفات انتخاباتی و تبلیغاتی رصد می‌شودرئیس پلیس سایبری کشور گفت: در صورت مشاهده و رویت «تخلفات انتخاباتی و تبلیغاتی» در فضای مجازی، موضوع به ستاد برگزاری انتخابات وزارت کشور و سایر مراجع ذی صلاح قانونی منعکس می‌شود. امیر تتلو خواننده زیرزمینی در ترکیه بازداشت شد+فیلم و عکسبه گفته سردار نوریان، خواننده زیرزمینی ایرانی در ترکیه بازداشت شده است. آخرین جرئیات از بسته مشکوک میدان تجریشبنابر اعلام پلیس، بسته مشکوک کشف شده در تجریش، توسط پلیس بررسی شده و هیچ مورد خاصی گزارش نشده است. ایجاد مرکز نگهداری از معتادان متجاهر بیمار تا اسفندماه/ وزارت بهداشت مسئولیتش را پذیرفتسردار مومنی گفت: بر مبنای پیگیری و مطالبه ما، متولیان امر در وزارت بهداشت قول دادند مرکزی برای نگهداری معتادان متجاهر دارای بیماری خاص تا اسفندماه سال جاری ایجاد شود. نگهداری از معتادان متجاهر بیمار، ضعف اراده‌ای دارد نه قانونیرئیس پلیس پایتخت در پاسخ به این سوال که ضعف قانونی در آئین نامه‌ها برای ساماندهی معتادان متجاهر بیمار وجود دارد؛ گفت: ما هیچ مشکل قانونی نداریم؛ ما مشکل ضعف همت و اراده داریم.
برترین‌هابرترین‌ها1 روز قبل
رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر در واکنش به کشت گیاه شقایق گفت: کشت این گیاه برای تولید داروهای خاص است و با گیاه خشخاش تفاوت دارد. خبرگزاری ایلنا: رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر در واکنش به کشت گیاه شقایق گفت: کشت این گیاه برای تولید داروهای خاص است و با گیاه خشخاش تفاوت دارد. «سردار مسعود زاهدیان» رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا در واکنش به کشت گیاه شقایق که از سوی مجری طرح گیاهان دارویی وزارت جهاد و کشاورزی مطرح شده بود، گفت: گیاه شقایق در صنعت نیز کاربرد دارد و کشت گیاه اولیفرا نیز در سنوات گذشته در مجمع تشخیص مصلحت نظام مطرح بوده است. رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا خاطرنشان کرد: در حال حاضر بررسی موضوعات مرتبط با کشت این گیاه به نتیجه نرسیده است و این موضوع ربطی به مسئله مواد مخدر ندارد. کشت گیاه شقایق برای تولید داروهای خاص است و با گیاه خشخاش متفاوت است. رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر ادامه داد: همچنین در جریان پیگیری برخی از مرتبطین با این پرونده هستیم.
مهرمهر1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، کوروش بهرامی بیان داشت: در راستای اجرای طرح ارتقا امنیت اجتماعی و پاکسازی نقاط آلوده، برخورد با خرده فروشان مواد مخدر با هماهنگی مقام قضائی و با قدرت و جدیت در شهرستان بن اجرا شد. این مقام انتظامی در ادامه گفت: در اجرای این طرح هفت خرده فروش مواد مخدر دستگیر و ۶۹ گرم انواع مواد مخدر شامل ۵۳ گرم تریاک و ۱۶ گرم هروئین کشف شد. فرمانده انتظامی شهرستان بن در پایان با بیان اینکه متهمان به همراه مواد مخدر کشف شده پس از تشکیل پرونده تحویل مقام قضائی شدند، تاکید کرد: اجرای طرح ارتقا امنیت اجتماعی و برخورد با سوداگران مرگ با قوت ادامه خواهد داشت و نیروی انتظامی قاطعانه با این گونه افراد برخورد خواهد کرد.
مهرمهر1 روز قبل
صالحی بیان داشت: در دی ماه امسال ۸۰۵ فقره پرونده (نزدیک به ۵۰ درصد) سرقت از منزل، مغازه و… در شهرستان اراک تشکیل شده که ۴۵۶ فقره کشف شده است. وی اظهار کرد: در دی ماه امسال یک هزار و ۶۶۰ فقره پرونده سرقت در استان تشکیل شده است که یک هزار و ۲۲ مورد از آن کشف شده است. معاون دادستان عمومی و انقلاب شهرستان اراک گفت: در تغییر کاربری غیر مجاز اراضی ۲۰۰ پرونده در استان تشکیل شده است. معاون دادستان عمومی و انقلاب شهرستان اراک بیان کرد: بر اساس قانون هوای پاک ۲۰ دستگاه اجرایی باید با آلودگی هوا مبارزه کنند. صالحی اظهار کرد: در بحث انتخابات ۱۵ پرونده در خصوص جرایم انتخاباتی در دادگاه و دادسرا شهرستان اراک تشکیل شده است.
ایرناایرنا1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری رویترز، دفتر بنیامین نتانیاهو اعلام کرده که وی قرار است در جریان سفر به مسکو، به پوتین اطلاعاتی در مورد طرح معامله قرن دهد. طرح معامله قرن، شامل انضمام کامل قدس و شهرک‌های موجود در کرانه باختری به رژیم صهیونیستی و نادیده گرفتن حق بازگشت آوارگان فلسطینی است. تمامی رهبران فلسطینی مخصوصا محمود عباس رییس تشکیلات خودگردان فلسطین مخالفت شدید خود را با طرح معامله قرن ترامپ را اعلام کرده‌اند. در این میان، ‌ رسانه‌های اسرائیلی گزارش دادند که نتانیاهو در جریان سفر به مسکو قرار است «نعما ایساچار» (Naama Issachar) شهروند اسرائیلی – آمریکایی زندانی در روسیه را به سرزمین‌های اشغالی بازگرداند. ایساچار مربی یوگاست که به جرم قاچاق مواد مخدر، در روسیه زندانی شده و به تازگی مسکو وی را مورد عفو قرار داده است.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل
وی افزود: صاحب خودرو در تحقیقات ابتدایی عنوان کرد که این خودرو را ۱۰ روز قبل خریداری کرده و وقتی داخل خانه بوده خودرویش هدف سرقت قرار گرفته است. رئیس کلانتری ۱۷۴ قیام دشت ادامه داد: ماموران با توجه به مدل خودرو که برای سال ۹۰ و ضد سرقت بود در ابتدا از صاحب خودرو در خواست هر ۲ سوئیچ خودروی پراید کردند که مرد جوان ادعا کرد که فروشنده تنها یک سوئیچ در اختیارش قرار داده و از وجود سوئیچ دوم بی اطلاع است. سرهنگ اسکندری گفت: بدین ترتیب فروشنده خودرو به کلانتری دعوت شد و در ابتدا خود را از ماجرای سرقت خودرو بی گناه نشان می‌داد، اما وقتی در تناقض گویی‌ها و تحقیقات فنی پلیس گرفتار شد به ناچار لب به اعتراف گشود و به سرقت خودروی فروخته شده اعتراف کرد. وی افزود: ماموران با محل رها کردن خودرو رفته و در بررسی پراید متوجه شدند که همه لوازم داخل خودرو سرقت شده است. سرهنگ اسکندری در پایان گفت: متهم برای تحقیقات بیشتر و سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.
ایسناایسنا1 روز قبل
ایسنا/مرکزی معاون دادستان عمومی و انقلاب دادگستری استان مرکزی گفت: در ۱۰ ماهه سال جاری بیشترین جرم با فراوانی ۵۳۲۹ فقره مربوط به سرقت مستوجب تعریز بوده است. سه تابلو نمایشگر در میدان سرداران، میدان شریعتی و میدان حافظیه نشانگر خروجی ۴ ایستگاه مذکور هستند. معاون دادستان عمومی و انقلاب دادگستری استان مرکزی تصریح کرد: در خصوص تغییر کاربری غیرمجاز اراضی ۲۰۰ پرونده با ۲۷۳ متهم در استان تشکیل شده است. معاون دادستان عمومی و انقلاب دادگستری استان مرکزی اضافه کرد: در حوزه آلودگی هوا، از سال‌های گذشته اقداماتی صورت گرفته بود و امسال نیز با پیگیری‌های متعدد و مطالبه عموم مردم و اصحاب رسانه پیگیری‌ها شدت گرفت. وی افزود: به شرکت شهرک‌های صنعتی استان مرکزی نیز ابلاغ شده که به افرادی که سوله‌ها و کارگاه‌های خود را در اختیار این افراد قرار دهند، هیچ‌گونه خدماتی ارائه ندهد.
ایسناایسنا1 روز قبل
ایسنا/گیلان مدیرکل بهزیستی گیلان از افتتاح ۱۱۷ طرح بهزیستی گیلان با اعتباری بالغ بر هشت میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان در ایام الله دهه فجر امسال خبر داد و خاطرنشان کرد: با افتتاح این طرح‌ها برای ۶۷ نفر به صورت مستقیم و برای ۶۸ نفر به صورت غیر مستقیم شغل ایجاد می‌شود. نحوی نژاد از افتتاح ۱۱۷ طرح بهزیستی گیلان با اعتباری بالغ بر هشت میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان در ایام الله دهه فجر امسال خبر داد و خاطرنشان کرد: با افتتاح این طرح‌ها برای ۶۷ نفر به صورت مستقیم و برای ۶۸ نفر به صورت غیر مستقیم شغل ایجاد می‌شود. مدیرکل بهزیستی گیلان از واگذاری ۵۳ واحد مسکن به ارزش سه میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان در دهه فجر خبر داد و افزود: ۱۰ واحد به خانواده‌های دارای دو معلول واگذار می‌شود. البته از ابتدای امسال تاکنون ۲۸۰ واحد به ارزش ۲۲ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان تحویل مددجویان داده شده است. مدیرکل بهزیستی گیلان، اجرای طرح «همیاران» را با محوریت زنان سرپرست خانوار دانست و اضافه کرد: در طرح «بانکداری پیوندی» نیز امکان ضمانت‌های زنجیره‌ای برای زنان سرپرست خانوار وجود دارد.
مهرمهر1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از بهزیستی استان زنجان، محمد محمدی قیداری، گفت: بهزیستی استان زنجان همزمان با ایام الله دهه فجر افتتاح ۶۸ پروژه شاخص را در برنامه کاری خود دارد که ۵۴ واحد مسکونی برای مددجویان در شهرستان‌های زنجان، خدابنده، ایجرود، ابهر و طارم به همراه ۱۴ پروژه اشتغالزایی و خدماتی از جمله این طرح‌هاست. وی ادامه داد: طی ایام دهه فجر چهار طرح اشتغالزایی در شهرستان‌های طارم و خدابنده، ۲ کلینیک مددکاری در شهرستان‌های زنجان و خدابنده، یک مورد مرکز اقامتی افراد دارای اختلال مصرف مواد مخدر در شهرستان ایجرود و هفت باب مهد کودک در شهرستانهای زنجان و خدابنده افتتاح خواهد شد. مدیرکل بهزیستی استان زنجان گفت: افتتاح ۱۸۱ واحد مسکونی مددجویی، افتتاح ۴۷ طرح اشتغال زایی مددجویان، افتتاح ۲۲ باب مهد کودک شهری و روستایی، افتتاح ۲ مرکز اقامتی افراد دارای اختلال مصرف مواد مخدر را از اقدامات یک‌ساله گذشته عنوان کرد. محمدی، افزود: افتتاح یک مرکز شبانه روزی توانبخشی، مراقبتی معلولین، افتتاح سه کلینیک مددکاری، افتتاح یک مرکز پایگاه سلامت روان، افتتاح سه مرکز مشاوره تخصصی و افتتاح سامانه تصمیم به منظور کاهش طلاق در شهرستانهای تابعه را از دیگر اقدامات یک سال اخیر بهزیستی استان زنجان برشمرد.
رکنارکنا1 روز قبل
به گزارش رکنا، سرهنگ عباس نادعلی ابراز داشت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر در راستای تلاش‌های اطلاعاتی عناصر تهیه و توزیع مواد مخدر، اتومبیل حامی مواد را شناسایی و با تدبیر خود توانستند از ورود مواد مخدر به این استان جلوگیری کنند. وی ادامه داد: در تحقیقات و بازجویی‌های بعمل آمده مشخص شد همسر یک زندانی که خود به دلیل قاچاق مواد در حبس است با تحویل این بسته به همسر خود قصد انتقال مواد مخدر از پایتخت به سمنان را داشت. وی اضافه کرد: بسته مواد مخدر شامل۵ کیلوگرم تریاک جاساز شده در اتومبیل پراید با دو سرنشین زن بود که در محور تهران به گرمسار شناسایی و در بازدید ماموران کشف شد. طبق آخرین آمار از سوی نیروی انتظامی استان سمنان تا پایان آبان سال جاری حدود ۹ تن مواد مخدر در این استان کشف شده است. مردم می‌توانند هر گونه اطلاعات در خصوص این گونه فعالیت‌های مجرمانه را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام کنند.
مهرمهر1 روز قبل
به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ عباس نادعلی بعدازظهر سه‌شنبه در گفتگو با خبرنگاران به میزبانی فرماندهی انتظامی سمنان بابیان اینکه مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر متوجه انتقال محموله مواد مخدر به استان شدند، ابراز داشت: با اشراف اطلاعاتی پلیس بلافاصله موضوع در دستور کار رسیدگی فوری قرار گرفت. وی بابیان اینکه بررسی‌ها حاکی از انتقال محموله مواد مخدر توسط همسر یکی از زندانیان از پایتخت به سمنان بود، افزود: در این راستا یک دستگاه خودروی پراید در محور تهران-گرمسار شناسایی و توقیف شد. رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان سمنان بابیان اینکه در بازرسی اولیه از خودرو مقدار پنج کیلوگرم ماده مخدر جاسازی‌شده در پراید کشف و ضبط شد، ابراز داشت: در این راستا دو قاچاقچی زن نیز دستگیر و برای بررسی‌های بیشتر به پلیس انتقال داده شدند.
انتخابانتخاب1 روز قبل
«امیرحسین مقصودلو» معروف به امیر تتلو از خوانندگان زیرزمینی از سوی پلیس بین الملل دستگیر شد. سردار هادی شیرزاد، رییس پلیس بین الملل ناجا در گفت‌وگو با ایسنا، در این باره گفت: با درخواست مرجع قضایی پلیس اینترپل برای این فرد اعلان قرمز صادر کرد. سردار احمد نوریان سخنگوی ناجا نیز با تایید گفت: پس از درخواست پلیس بین الملل ناجا به سازمان اینترپل برای این خواننده معروف به امیر تتلو اعلان قرمز صادر شده است و طبق گزارشات دریافتی این فرد از سوی پلیس ترکیه بازداشت شده است. پیش از این حساب اینستاگرام متعلق به امیر حسین مقصودلو «تتلو» در یک استوری اینستاگرام اعلام کرد که این خواننده در هنگام سفر از ترکیبه به مقصد لندن از سوی پلیس این کشور بازداشت شده است. اما تاکنون جزئیاتی در مورد چگونگی انتقال این فرد به کشور از سوی پلیس اعلام نشده است.
ایسناایسنا1 روز قبل
ایسنا/آذربایجان شرقی نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی ایجاد اختلاف بین اقوام ایرانی و مذاهب اسلامی شیعه و سنی را یکی از اهداف دشمن برای تضعیف جبهه مسلمین برشمرد و تاکید کرد: ما در حال حاضر باید تمام اختلافات را کنار بگذاریم و در عین اینکه به مذهب، زبان و اقلیم خود پایبند هستیم باید زیر پرچم ایران متحد و هم صدا شویم. حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی آل هاشم در اولین گردهمایی مشترک خانواده‌های نیروهای مسلح استان، با بیان اینکه امیدوار کردن مردم به آینده، همان مقابله با تهاجم فرهنگی است، افزود: دشمن به دنبال ایجاد ناامیدی بین جوانان و مردم است، مسئولان وظیفه دارند مردم را به آینده امیدوار کنند. وی یکی دیگر از مصادیق تهاجم فرهنگی را مد و مدگرایی و ترویج مصرف مواد مخدر در بین جوانان و بخصوص بانوان دانست. حجت‌الاسلام والمسلمین آل‌هاشم ضرورت توجه به موضوع خانواده را یادآور شد و از والدین خواست ضمن کنترل مداوم فرزندان، ارتباط مستمر با مدیران و معلمان مدارس داشته باشند. به گزارش روابط عمومی بیت امام جمعه تبریز، وی افزود: رمز موفقیت و پایداری خانواده‌ها عشق و علاقه متقابل زوجین به یکدیگر است و باید عشق و علاقه قلبی به زبان نیز جاری شود.
ایمناایمنا1 روز قبل
کوهستانی پزوه گفت: در حال حاضر تسهیلاتی از سوی گمرک برای فعالان اقتصادی آماده شده است که از این میان می‌توان به تسهیلات گمرکی در ارزیابی و ارائه بسته حمایت از رونق تولید و صادرات (واحدهای تولیدی، فعالان مجاز اقتصادی) اشاره کرد. مدیرکل گمرکات استان اصفهان تصریح کرد: در بسته حمایت از رونق تولید و صادرات (واحدهای تولیدی، فعالان مجاز اقتصادی «AEO») نیز ۱۷ نوع تسهیلات برای آن‌ها در نظر گرفته شده است که تا کنون ۱۴ شرکت موفق به دریافت گواهی فعال مجاز اقتصادی شده‌اند. مدیرکل گمرکات استان اصفهان گفت: در ۱۰ ماهه امسال صادرات استان اصفهان با سهم پنج درصدی در صادرات غیرنفتی و کسب رتبه پنجم کشور، صادراتی برابر با یکهزار و ۱۵۷ قلم کالا به ۹۱ کشور جهان بالغ بر شش میلیون و ۷۷ هزار تن به ارزش دو میلیارد و ۲۲۱ میلیون دلار داشته که نسبت به مدت مشابه سال قبل از نظر ارزشی ۱۱ درصد و از نظر وزنی ۴۸ درصد رشد داشته است. وی افزود: همچنین میزان واردات گمرکات استان اصفهان در طول ۱۰ ماهه امسال ۹۳ هزار تن و به ارزش ۳۶۸ میلیون دلار بوده که نسبت به مدت مشابه سال قبل از نظر ارزش ۱۹ درصد و نظر وزنی ۴۲ درصد رشد داشته است. مدیرکل گمرکات استان اصفهان خاطرنشان کرد: درآمد گمرکات استان اصفهان نیز در طول ۱۰ ماهه سال ۹۸، سه هزار و ۴۵ میلیارد ریال بوده که در مقایسه مدت مشابه سال قبل بیش از ۳۳ درصد افزایش داشته است.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 روز قبل
خبرگزاری میزان- تمساح خلیج‌فارس در چهره‌های مختلف و پوشش‌های گوناگون فعالیت می‌کرد و حین دستگیری‌اش در حال هدایت برای قاچاق بیش از ۱۰۰ تن موادمخدر به حوزه آب‌های آزاد بود که ناکام ماند. به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، تصویری از بزرگ‌ترین قاچاقچی کشور با تحصیلات پنجم ابتدایی که هنگام دستگیری ۳۱ سال داشته و به تمساح خلیج فارس مشهور بوده، در فضای مجازی منتشر شد که بازتاب‌های زیادی داشت. «عیسی زمین گرفته» ۳۶ ساله سرکرده یکی از بزرگ‌ترین شبکه‌های قاچاق و توزیع مواد مخدر پنجم بهمن ماه اعدام شد. بیشتر بخوانید: اجرای حکم اعدام تمساح خلیج فارستصویری از این قاچاقچی بزرگ که به ظاهرش نمی‌آید سرکرده باند قاچاق باشد، واکنش‌هایی را در پی داشت. کاربری نوشت: «در نگاه اول آدم فکر می‌کنه این قند عسل با این چهره معصوم، لب بندر ساز می‌زده و سمبوسه می‌فروخته؛ اصلا باور نمی‌کنی که با این قیافه بشه مواد فروخت!» کاربر دیگری نوشت: «این عکس رو ببینید و یادتون بمونه که هیچ وقت آدما رو از روی ظاهرشون قضاوت نکنید.» منبع: روزنامه خراسانانتهای پیام/خبرگزاری میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

به انتهای لیست رسیدید