آخرین و مهم‌ترین اخبار روز موبایل
موبایل

اخبار « موبایل »

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل
حسابدارجنسیت: خانممسلط به امور مالی و مالیاتی، نرم افزار سپیدار، تیز پرداز و همچنین دفتر نویسیحقوق توافقیبازاریابجنسیت: خانمبا روابط عمومی بالامسلط به بازاریابی تلفنی و پیگیری امور محولهحقوق توافقی بعلاوه پورسانتاز متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم رزومه خود را به تلگرام یا واتس‌اپ زیر ارسال نمایند و یا با شماره موبایل زیر تماس حاصل نمایند. اطلاعات تماسموبایل ۰۹۱۹۶۳۵۵۸۴۷تلگرام ۰۹۱۹۶۳۵۵۸۴۷واتساپ ۰۹۱۹۶۳۵۵۸۴۷آدرس: محدوده بازار، خیابان پامنار
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل
خبر فوریخبر فوری1 روز قبل
به منظور جلوگیری از انتقال بیماریهای تنفسی و بویژه کرونا، ملاقات بیماران در بیماستانهای استان کرمانشاه ممنوع شد. دکتر بهمن روشنی، معاون درمان دانشگاه علوم‌پزشکی کرمانشاه در این خصوص، گفت: ستاد کرونا در دانشگاه علوم‌پزشکی کرمانشاه به منظور پیشگیری از شیوع بیماری‌های تنفسی از جمله کرونا، ملاقات بیماران در تمام بیمارستانهای سطح استان را ممنوع اعلام کرد. وی گفت: از همگان می‌خواهیم در این زمینه همکاری نموده و به هیچ وجه برای ملاقات به درب بیمارستانها مراجعه نکنند. روشنی گفت: این همکاری و توجه عمومی، قطعا هم به سود بیمار بستری و هم به نفع بستگان و ملاقات کنندگان است. ارتباط تصویری با موبایل را جایگزین ملاقات بیمار کنیدمهدی محمدی رییس کمیته اطلاع رسانی کرونا کرمانشاه نیز گفت: حضور در بیمارستانها برای ملاقات یکی از موارد مهم انتقال ویروس و ابتلای افراد به بیماری‌های قابل انتقال است.
ایسناایسنا1 روز قبل
ایسنا/کرمانشاه به منظور جلوگیری از انتقال بیماریهای تنفسی و بویژه کرونا، ملاقات بیماران در بیماستانهای استان کرمانشاه ممنوع شد. دکتر بهمن روشنی، معاون درمان دانشگاه علوم‌پزشکی کرمانشاه در این خصوص، گفت: ستاد کرونا در دانشگاه علوم‌پزشکی کرمانشاه به منظور پیشگیری از شیوع بیماری‌های تنفسی از جمله کرونا، ملاقات بیماران در تمام بیمارستانهای سطح استان را ممنوع اعلام کرد. وی گفت: از همگان می‌خواهیم در این زمینه همکاری نموده و به هیچ وجه برای ملاقات به درب بیمارستانها مراجعه نکنند. روشنی گفت: این همکاری و توجه عمومی، قطعا هم به سود بیمار بستری و هم به نفع بستگان و ملاقات کنندگان است. ارتباط تصویری با موبایل را جایگزین ملاقات بیمار کنیدمهدی محمدی رییس کمیته اطلاع رسانی کرونا کرمانشاه نیز گفت: حضور در بیمارستانها برای ملاقات یکی از موارد مهم انتقال ویروس و ابتلای افراد به بیماری‌های قابل انتقال است.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل
در حالی که این کار جز اولویت‌هایی نهایی ما است و اولویت نخست ما تمرکز بر مباحث پیشگیری است تا از پدیده شوم زشت قاچاق رها شویم. وی با تاکید بر اینکه باید جمعیت تولید و صنعت به حدی رشد یابد تا میل به قاچاق در آن ایجاد نشود، ادامه داد: با تمرکز در پیشگیری و راه اندازی سامانه‌ها باید تولید صنعت را رونق دهیم. رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز با بیان اینکه بسیاری از ما با سیگار مخالفیم ولی بخش اعظم شهروندان با آن درگیر هستند. با توجه به اینکه سیگار قاچاق سلامت افراد را به خطر می‌اندازد نباید نسبت به قاچاق آن بی تفاوت باشیم و دولت باید آن را تأمین کند. گفتنی است در این مراسم با حضور مسئولان وزارت صنعت و ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، از سامانه رهگیری سیگار با هدف مبارزه با قاچاق این کالا رونمایی شد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 روز قبل
به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان، سرهنگ «رضا حیدری» گفت: ساعت ۲۰:۰۰ یکشنبه چهارم اسفند سالجاری مرد ۳۵ ساله‌ای با حضور در کلانتری عنوان کرد، با پای پیاده به سمت منزلم می‌رفتم که در مسیر کندرو کنار بزرگراه امام علی «ع» جوان ۲۸ ساله‌ای با در دست داشتن سلاح سردی به سمتم حمله کرد و با سرقت گوشی موبایل، کیف مدارک و ۳۸۰ هزار تومان پول نقد پا به فرار گذاشت. وی افزود: مشخصات متهم در اختیار تیم‌های گشت کلانتری قرار گرفت و با گذشت یک ساعت از زمان سرقت تیمی از ماموران گشت کلانتری موفق به شناسایی سارق جوان شدند و این زورگیر سلاح به دست وقتی ماموران را پیش روی خود دید با سلاح سرد به سمت ماموران حمله، ولی مامور ان کلانتری موفق به دستگیری وی شدند. رییس کلانتری ۱۱۰ شهدا با بیان اینکه متهم به کلانتری انتقال یافت، ادامه داد: در بازرسی بدنی از متهم گوشی سرقتی، کیف مدارک و ۳۳۰ هزار تومان پول نقد از وی به دست آمد که این سارق در اعترافاتش ادعا کرد ۵۰ هزار تومان از پول سرقتی را هزینه خرید شیشه و هروئین کرده است. سرهنگ حیدری در پایان با بیان اینکه سارق جوان به بیش از ۱۰ فقره سرقت زورگیری در سطح سرکلانتری ششم پلیس پیشگیری تهران اعتراف کرد، اضافه کرد: متهم برای سیر مراحل قانونی در اختیار مراجع قضایی قرار گرفت. بیشتر بخوانید: شبح قرمز دستگیر شدانتهای پیام/
مهرمهر1 روز قبل
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان آذربایجان غربی با اشاره به قطعی برق در برخی مناطق اطراف قطور گفت: دو سایت تلفن همراه در این مناطق به دلیل قطعی برق از مدار خارج شده بود که با برطرف شدن مشکل قطعی برق وارد مدار شدند و در حال حاضر ارتباطات منطقه پایدار است. وی افزود: چهار سایت و دو مرکز در اثر وقوع زلزله قطع بود و در لحظات ابتدایی وقوع زلزله حجم ترافیک بالایی در شبکه‌های ارتباطی وجود داشت که در حال حاضر مناطق زلزله زده قطور، زرآباد و سایر روستاها هیچ مشکلی ندارد و ارتباطات به صورت عادی برقرار است. مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان آذربایجان غربی از هماهنگی با شرکت‌های ارتباطات زیرساخت، مخابرات و اپراتورهای موبایل در مناطق زلزله‌زده خبر داد و گفت: با هماهنگی انجام‌شده، تیم‌های پشتیبانی این شرکت‌ها برای رسیدگی به مشکلات احتمالی در منطقه حضور دارند. جلیلی نژاد در جلسه مدیریت بحران در شهر قطور آخرین وضعیت شبکه ارتباطی در حوزه تلفن همراه، ثابت و اینترنت را در مناطق اصلی زلزله‌زده استان آذربایجان غربی پایدار اعلام کرد و گفت: این زلزله ۴۳ روستا را تحت تاثیر قرار داده است و تیم‌های فنی و ارزیابی اپراتورهای ارتباطی در نخستین ساعت به منطقه زلزله زده اعزام شده‌اند. وی افزود: در حال حاضر در شهرستان خوی، شبکه‌های ارتباطی هیچ مشکلی ندارد و ارتباطات به صورت عادی برقرار است.
جام نیوزجام نیوز1 روز قبل
این در حالی است که اپل از یک ماه پیش تاکنون تمامی دفاتر، مراکز فروش و کارخانه‌های خود در چین را تحت تاثیر شیوع ویروس کرونا تعطیل اعلام کرده است. کارخانه فاکسکان بزرگترین تولید کننده گوشی‌های آیفون و برخی دیگر از محصولات اپل در چین به شمار می‌رود، از اوایل ماه ژانویه سال ۲۰۲۰ میلادی به علت شیوع گسترده ویروس کرونا تعطیل شد. این در حالیست که اپل تاکنون یکی از سودده‌ترین شرکت‌های جهان به شمار می‌رفت. البته سامسونگ نیز از تبعات منفی شیوع گسترده ویروس کرونا در امان نبوده همانطور که تاکنون برخی از خط تولید کارخانه‌های این شرکت در کره جنوبی و چین بطور موقت تعطیل شده است، اما این شرکت اعلام کرده که بخش گسترده‌ای از تولیدات آن مربوط به کارخانه‌های تولید نمایشگر و پردازنده در هند و ویتنام است که تاکنون تحت تاثیر مستقیم شیوع ویروس کرونا قرار نگرفته‌اند. به گفته تحلیلگران وب سایت سی سی ان، برای مقایسه از آنجایی که اپل تقریبا یک ماه پیش تمامی دفاتر، مراکز فروش و کارخانه‌های خود در چین را تعطیل کرد، نسبت به سامسونگ بیشتر متضرر شده و نخستین شرکت آمریکایی بود که تحت تاثیر شیوع ویروس خطرناک و کشنده کرونا قرار گرفت. آنها در ادامه برآوردهای خود خاطرنشان کردند که با شیوع گسترده این ویروس در کره جنوبی، وضعیت سامسونگ نیز بهتر از اپل نخواهد ماند و این شرکت بدون شک با مشکلات عدیده‌ای روبرو خواهد شد.
رکنارکنا1 روز قبل
به گزارش رکنا، سرهنگ سید قاسم موسوی فرمانده انتظامی دشت آزادگان گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت کیف و موبایل قاپ مناطق مختلفی از شهرستان، پیگیری موضوع به طور ویژه در دستور کار ماموران پلیس قرار گرفت. او افزود: ماموران پلیس آگاهی با همکاری کلانتری ۱۱ سوسنگرد با اقدامات اطلاعاتی سارق کیف قاپ را شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضائی طی عملیاتی دستگیر کردند. سرهنگ موسوی بیان داشت: متهم در بازجویی‌های پلیسی به ۷ فقره سرقت شامل؛ ۳ فقره کیف قاپی، ۲ فقره تلفن همراه و ۲ فقره سرقت منزل در سطح این شهرستان اعتراف کرد. فرمانده انتظامی شهرستان دشت آزادگان تصریح کرد: متهم پس از مواجهه حضوری و شناسایی توسط مالباختگان برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی داده شد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
رکنارکنا1 روز قبل
به گزارش رکنا، به نظر می‌رسد سونی آماده تولید موبایل های۵G است. درهمین راستا یکی از اعضای انجمن توسعه دهندگان XDA تصاویر و مشخصات موبایل‌های سونی در ۲۰۲۰ میلادی را فاش کرد. اکسپریا۱ II نسخه جدید موبایل اکسپریا سونی با نمایشگر ۶٫۵ اینچی و مجهز به فناوری ۵Gاست. از سوی دیگر موبایل اکسپریا ۱۰II یک دستگاه میان رده با نمایشگر ۶ اینچیOLED است که فناوری LTE در آن به کار رفته است. همچنین این دستگاه دارای ۳ دوربین پشتی و ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی است. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
وانانیوزوانانیوز1 روز قبل
مقایسه گزارش‌های دوره‌ای وزارت ارتباطات از جایگاه رقابتی اپراتورها در شاخص‌های کلیدی نظیر «ضریب نفوذ» و «سهم بازار»، نشان از توقف ایرانسل در ریزش «سهم بازار» دارد، در حالیکه رایتل ظاهرا هیچ انگیزه‌ای برای جلوگیری از ریزش‌هایش ندارد! چارت زیر نمایی کلی را از تغییر وضعیت اپراتورهای اول، دوم و سوم به نمایش می‌گذارد که تنها ضریب نفوذ همراه اول از ابتدای سال افزایشی بوده است. جدول زیر آمار و ارقام مستند دولت در حوزه رقابتی «سهم بازار» اپراتورهاست که به وضوح وضعیت هر اپراتور خدمات‌دهنده در حوزه تلفن همراه را به نمایش گذاشته است. «ایرانسل» هم به عنوان اپراتوری بینابین، اواسط سال توانسته جلوی ریزش مشترک و کاهش سهم بازارش را بگیرد و برای نخستین بار در سال ۹۸ با افزایش سهم بازار به اندازه ۰٫۳ درصد مواجه شود. چارت زیر هم «سهم بازار» تمامی اپراتورهای اصلی تلفن همراه کشور را به صورت کلی نمایش می‌دهد تا از وضعیت رقابتی آنها بیشتر مطلع شوید.
شاناشانا1 روز قبل
شرکت گاز استان تهران در میان ۳۱ شرکت گاز استانی بزرگ‌ترین شرکت گاز استانی است. در واقع هنوز هم نیازمند همکاری چندجانبه وزارت نفت، شرکت ملی گاز ایران، شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی و شرکت بهینه‌سازی مصرف سوخت هستیم. شرکت گاز استان تهران اکنون یک‌پنجم مصرف گاز کل کشور را به خود اختصاص داده است. رابطه شرکت گاز استان تهران با شرکت‌های دانش‌بنیان چگونه است؟ در سال‌های اخیر ارتباط وزارت نفت، شرکت ملی گاز ایران و شرکت گاز استان تهران با شرکت‌های دانش‌بنیان بسیار عمیق‌تر شده است. در حال بررسی هستند و ما از مدیریت مخابرات و تله‌متری شرکت ملی گاز ایران هم استفاده می‌کنیم، زیرا در واقع به‌نوعی شرکت ملی گاز است که در موضوع مخابرات در تله‌متری نماینده وزارت نفت و شرکت ملی گاز است.
ایسناایسنا1 روز قبل
ایسنا/سمنان رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان سمنان از راه‌اندازی یک سامانه ارتباطی شبانه‌روزی برای پاسخگویی به پرسش‌های احتمالی شهروندان این استان خبر داد. دکتر نوید دانایی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: سامانه ارتباطی و شماره موبایل ۰۹۰۱۳۱۰۲۷۳۲ به عنوان پل ارتباطی بین مردم و دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان آماده پاسخگویی شبانه‌روزی پیرامون بیماری‌های حاد تنفسی و از جمله کروناویروس جدید ۲۰۱۹ است. وی افزود: در راستای آگاهی‌بخشی، آموزش، اطلاع رسانی صحیح و پاسخ به سوالات احتمالی هم استان‌های ارجمند و شهروندان گرامی در خصوص بیماری‌های حاد تنفسی از جمله کروناویروس جدید ۲۰۱۹، این دانشگاه اقدام به راه اندازی این سامانه کرده که به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی مردم است. رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان سمنان تصریح کرد: شهروندان و هم استانی‌ها می‌توانند با شماره گیری ۰۹۰۱۳۱۰۲۷۳۲ به صورت شبانه روزی اطلاعات مورد نیاز خود را در راستای پیشگیری و مقابله با بیماری‌های حاد تنفسی دریافت کنند. دکتر چگینی از برگزاری دوره‌های آموزشی برای پرسنل این بیمارستان خبر داد و گفت: در همین ارتباط بیمارستان معتمدی گرمسار اقدام به برگزاری برنامه‌های آموزشی با حضور اساتید متخصص با هدف ارتقا سطح علمی کارکنان و کادر درمان این بیمارستان کرده است.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
در حالی که این کار جز اولویت‌هایی نهایی ما است و اولویت نخست ما تمرکز بر مباحث پیشگیری است تا از پدیده شوم زشت قاچاق رها شویم. وی با تاکید بر اینکه باید جمعیت تولید و صنعت به حدی رشد یابد تا میل به قاچاق در آن ایجاد نشود، ادامه داد: با تمرکز در پیشگیری و راه اندازی سامانه‌ها باید تولید صنعت را رونق دهیم. رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز با بیان اینکه بسیاری از ما با سیگار مخالفیم ولی بخش اعظم شهروندان با آن درگیر هستند. با توجه به اینکه سیگار قاچاق سلامت افراد را به خطر می‌اندازد نباید نسبت به قاچاق آن بی تفاوت باشیم و دولت باید آن را تأمین کند. گفتنی است در این مراسم با حضور مسئولان وزارت صنعت و ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، از سامانه رهگیری سیگار با هدف مبارزه با قاچاق این کالا رونمایی شد.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل
گوشی Huawei nova ۵T با استفاده از قابلیت‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری مختلف، با قیمت مناسب، گزینه‌ای منطقی برای مشتاقان اجرای بازی‌های موبایلی سطح بالا به حساب می‌آید. نکته قابل توجه اینکه Huawei nova ۵T با داشتن این مشخصات، قیمت مناسبی دارد و از این بابت هم مانعی برای خرید ایجاد نخواهد کرد. حالا که در نگاه اول Huawei nova ۵T گزینه مناسبی برای اجرای بازی‌های موبایلی به حساب می‌آید بد نیست نگاهی دقیق‌تر به مؤلفه‌های مختلف و عملکرد آن در اجرای بازی‌های موبایل داشته باشیم. Huawei nova ۵T با تجهیز به تراشه HiSilicon Kirin ۹۸۰، در اپلیکیشن‌های بنچمارک به چالش کشیده شده است. بازی نظیر NBA ۲K۱۹ با تنظیمات گرافیکی Ultra-High با نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه روی Huawei nova ۵T اجرا می‌شود.
ایمناایمنا1 روز قبل
به گزارش ایمنا، به نظر می‌رسد شرکت سونی آماده تولید موبایل‌های ۵G است. درهمین راستا یکی از اعضای انجمن توسعه دهندگان XDA تصاویر و مشخصات موبایل‌های سونی را در سال ۲۰۲۰ میلادی فاش کرد؛ این گوشی‌ها شامل اکسپریا۱ II و اکسپریا ۱۰ IIاست. اکسپریا۱ II، نسخه جدید موبایل اکسپریا سونی با نمایشگر ۶٫۵ اینچی و مجهز به فناوری ۵G است؛ این دستگاه دارای یک تراشه اسنپ دراگون ۸۶۵، باتری چهار هزار میلی آمپری، لنز با قابلیت زوم سه برابری، هشت گیگابایت RAM و ۲۵۶ مگابایت حافظه داخلی است. همچنین دستگاه جدید مجهز به یک جک هدفون ۳٫۵ میلیمتری است. از سوی دیگر موبایل اکسپریا ۱۰II یک دستگاه میان رده با نمایشگر ۶ اینچی OLED بوده که فناوری LTE در آن به کار رفته است.
مهرمهر1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از انگجت، به نظر می‌رسد سونی آماده تولید موبایل های۵G است. درهمین راستا یکی از اعضای انجمن توسعه دهندگان XDA تصاویر و مشخصات موبایل‌های سونی در ۲۰۲۰ میلادی را فاش کرد. اکسپریا۱ II نسخه جدید موبایل اکسپریا سونی با نمایشگر ۶٫۵ اینچی و مجهز به فناوری ۵Gاست. از سوی دیگر موبایل اکسپریا ۱۰II یک دستگاه میان رده با نمایشگر ۶ اینچیOLED است که فناوری LTE در آن به کار رفته است. همچنین این دستگاه دارای ۳ دوربین پشتی و ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی است.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 روز قبل
دبیر ستاد مقابله با ویروس کرونا، در نشست خبری امروز سخنگوی دولت گفت: گیلان دومین استان درگیر کشور با کروناست. ایرج حریرچی، دبیر ستاد مقابله با ویروس کرونا، در نشست خبری سخنگوی دولت: اعتمادآنلاین| ایرج حریرچی، دبیر ستاد مقابله با ویروس کرونا، در نشست خبری سخنگوی دولت گفت: تا دقایقی دیگر جمع‌بندی‌ها انجام و اعلام می‌شود. در ادامه اهم سخنان حریرچی در نشست خبری سخنگوی دولت را میخوانید: *آمار مبتلایان و فوت‌شده‌ها امروز ساعت ۱۳ اعلام خواهد شد. *خبر نماینده قم را تکذیب می‌کنم. *ما آزمایشگاه تست ویروس کرونا داریم.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 روز قبل
رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز از موفقیت ۹۹ درصدی طرح رجیستری گوشی موبایل و درآمد ۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومانی دولت با استفاده از این طرح خبر داد. اعتمادآنلاین| علی موید خرم آبادی در مراسم رونمایی از طرح رهگیری سیگار که با هدف مبارزه با قاچاق این کالا راه اندازی شده است، گفت: برخی وقتی اسم ستاد مبارزه با قاچاق و ارز می‌آید صرفا بخش مقابله‌ای و بگیر و ببند و کشف و ضبط به ذهنشان می‌آید. رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز با بیان اینکه بسیاری از ما با سیگار مخالفیم ولی بخش اعظم شهروندان با آن درگیر هستند. با توجه به اینکه سیگار قاچاق سلامت افراد را به خطر می‌اندازد نباید نسبت به قاچاق آن بی تفاوت باشیم و دولت باید آن را تأمین کند. گفتنی است در این مراسم با حضور مسئولان وزارت صنعت و ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، از سامانه رهگیری سیگار با هدف مبارزه با قاچاق این کالا رونمایی شد.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴1 روز قبل
دهه‌های ۵۰، ۶۰ و ۷۰ میلادی عصر نویسندگی، روشنفکری و فلسفه بود. از ۱۸۷۰ تا دهۀ ۱۹۷۰، به ندرت تحصیل کرده‌ای پیدا می‌شد که متون فلسفی نخوانده باشد. از فرانسه تا مصر، از آمریکا تا برزیل، از آلمان تا هند، از ایران تا چین، روشنفکری، مطالعۀ متون مدرن و رمان خوانی، رسم مسلط زمانه بود. در حالی که متوسط حقوق سالانه در سال ۱۹۵۰، ۳۲۰۰ دلار بود، در سال ۲۰۱۹ این حقوق ۴۸۰۰۰ دلار تخمین زده می‌شود. دلیل چهارم به دلیل سوم مربوط می‌شود که انسان­ها عموما نمی‌خواهند سیاسی باشند و از سیاست، سیاست مداران و مشغولیت‌های آنان فاصله می‌گیرند.
ایسناایسنا3 روز قبل
گویی برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در خوابگاه‌های دانشجویی این تصمیم گرفته شده است. گویی برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در خوابگاه‌های دانشجویی این تصمیم گرفته شده است. و صدای سرپرست خوابگاه از بلندگو شنیده می‌شود که می‌گوید: دانشجویان محترم لطفا هرچه سریعتر نسبت به تخلیه خوابگاه اقدام فرمایید. حقیقتا باید از مسئولان پرسید آیا واقعا این سرعت در تخلیه خوابگاه لازم بود؟ این یادداشتی است که یکی از دانشجویان خوابگاهی امشب برای ایسنا فرستاده است. تماس ایسنا با دکتر بهرامی معاون دانشجویی دانشگاه اراک موجب شد که این موضوع توسط او پیگیری و از آوارگی شبانگاهی دانشجویان خوابگاهی جلوگیری شود.
وانانیوزوانانیوز3 روز قبل
از این رو در این گزارش عملکرد برخی اپراتور‌ها را بر مبنای اطلاعات سایت نت سنج پلاس که یک هفته فعالیت خود را آغاز کرده ارزیابی و تحلیل می‌شود. در بخش وضعیت پوشش؛ همراه اول در ۷۳ درصد استان تهران دارای پوشش خوب، ۱۴ درصد پوشش متوسط، ۴ درصد پوشش ضعیف و ۷ درصد فاقد پوشش است و در شهر تهران میزان پوشش خوب این اپراتور به ۸۵ درصد، پوشش متوسط به ۱۰ درصد و پوشش ضعیف ۲ درصد و فاقد پوشش به ۱ درصد رسیده است. براساس داده‌های سنج پلاس، ایرانسل در ۸۰ درصد استان تهران دارای پوشش خوب، ۱۰ درصد پوشش متوسط، ۳ درصد پوشش ضعیف و ۵ درصد فاقد پوشش است و در شهر تهران میزان پوشش خوب این اپراتور به ۸۳ درصد، پوشش متوسط به ۱۱ درصد و پوشش ضعیف ۳ درصد و فاقد پوشش به ۱ درصد رسیده است. همچنین رایتل در ۴۵ درصد استان تهران دارای پوشش خوب، ۲ درصد پوشش متوسط و ۵۰ درصد فاقد پوشش است و در شهر تهران میزان پوشش خوب این اپراتور به ۸۷ درصد، پوشش متوسط به ۴ درصد و فاقد پوشش به ۷ درصد رسیده است. از نظر کیفیت اینترنت در بخش کاربران تجاری، بازی، تماس اینترنتی و وبگردی به ترتیب اپراتور همراه اول، رایتل و ایرانسل بهترین رتبه‌ها را دارند و در بخش دانلود‌های حجیم به ترتیب اپراتور همراه اول، ایرانسل و رایتل بهترین رتبه‌ها را دارند.
انتخابانتخاب3 روز قبل
هم اکنون نوبت به کارخانه سامسونگ در کره جنوبی رسیده است که قربانی این ویروس شود. به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، طی هفته‌های اخیر ویروس کرونا با بی رحمی تمام نه تنها موفق شد کارخانه‌های فناوری را در کره جنوبی به تعطیلی بکشاند، بلکه کنگره جهانی موبایل را نیز تعطیل کرد. اکنون گزارشها حکایت از آن دارند که سامسونگ پس از مثبت شدن آزمایش برخی از افراد در کارخانه خود در کره جنوبی مجبور شد کارخانه را ببندد. سایر کارخانه‌های کره جنوبی سامسونگ تحت تأثیر ویروس کرونا قرار ندارند و طبق معمول تولید خود را ادامه خواهند داد. تعداد افراد آلوده به کره جنوبی تا امروز به ۴۳۳ نفر رسیده است، بنابراین باید امیدوار باشیم که مقامات موفق شوند از شیوع گسترده‌تر ویروس جدید در این کره جنوبی جلوگیری کنند.
ورزش ۱۱ورزش ۱۱3 روز قبل
اختصاصی | برخی از منابع خبری ادعایی عجیب را مطرح کرده‌‌اند. ورزش ۱۱ - آنتونی استوکس که قرار بود صبح روز جمعه به ایران برگردد، اما از این کار امتناع کرد و به مسئولان باشگاه پرسپولیس پیغام داد که خواب مانده و به پرواز نرسیده است! آنتونی استوکسنه تنها استوکس، بلکه مدیربرنامه‌های این بازیکن هم پاسخگوی باشگاه پرسپولیس نیست و این دو به طور کل خود را از دسترس مسئولان این باشگاه خارج کرده‌اند. در این مورد باخبر شدیم استوکس وارد شدن بیماری کرونا به ایران را بهانه کرده و به این خاطر شاید به طور کل قید بازگشت به ایران را بزند. این در حالی است که باشگاه پرسپولیس پیش‌قرارداد استوکس را که با قرارداد ۳۰۰ هزار دلاری (برای چهار ماه) به این تیم آمده را پرداخت کرده است و این بازیکن بدون توجه به تعهداتش با باشگاه پرسپولیس در تمرینات شرکت نمی‌کند.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین3 روز قبل
کارشناس صنایعجنسیت: خانمجهت انجام امور برونسپاری شرکتحداقل یکسال تجربه کار در محیط کارخانه و یا شرکت تولیدیدارای روابط عمومی خوب و روحیه کار تیمیتوانایی برنامه ریزی و نیاز سنجیتوانایی مستند سازی و انجام ثبت عملکردتسلط کامل به excel و wordاز متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم رزومه خود را به ایمیل زیر ارسال نمایند و یا با شماره موبایل زیر تماس حاصل نمایند و جهت مصاحبه حضوری از ساعت ۱۰ الی ۱۶ به آدرس زیر مراجعه نمایند. اطلاعات تماسموبایل ۰۹۱۲۱۶۹۲۲۲۷ایمیل cv@behdadelectric. comآدرساستان تهران، جاجرود، سعید آباد، خیابان رودخانه، بعد از کوچه ارس اولین درب سمت چپ - شرکت بهدادالکتریک
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین3 روز قبل
کارشناس فروشجنسیت: خانمنوع همکاری: تمام وقتآشنایی با اصول و فنون مذاکرهآشنایی با کامپیوتر و نرم افزار آفیسمسئولیت پذیری، فعال و مشتری مداریروحیه کار گروهیروابط عمومی مناسبحقوق ثابتبیمه تامین اجتماعیایاب و ذهاباز متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم رزومه خود را به ایمیل یا واتس‌اپ زیر ارسال نمایند و یا ‌با شماره‌های زیر تماس حاصل نمایند. اطلاعات تماستلفن ۰۲۱۶۵۴۶۹۰۹۳موبایل ۰۹۱۲۰۲۵۵۷۱۵واتساپ ۰۹۱۲۰۲۵۵۷۱۵ایمیل info@bornovi. comآدرسشهریار، کهنز، سه راه فردوسیه، انتهای خ عسل، نبش بلوار امام، اولین ملک پلاک ۱۰ یا ۱۲
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین3 روز قبل
برترین و معتبرترین موسسه آموزشی با بیش از ۲۵ سال سابقه و برنامه‌های تلویزیونی جهت تکمیل و تقویت کادر مشاوره خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر بصورت تمام وقت و پاره وقت دعوت به همکاری می‌نماید.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین3 روز قبل
حسابدارجنسیت: خانممسلط به امور مالی و مالیاتی، نرم افزار سپیدار، تیز پرداز و همچنین دفتر نویسیحقوق توافقیبازاریابجنسیت: خانمبا روابط عمومی بالامسلط به بازاریابی تلفنی و پیگیری امور محولهحقوق توافقی بعلاوه پورسانتاز متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم رزومه خود را به تلگرام یا واتس‌اپ زیر ارسال نمایند و یا با شماره موبایل زیر تماس حاصل نمایند. اطلاعات تماسموبایل ۰۹۱۹۶۳۵۵۸۴۷تلگرام ۰۹۱۹۶۳۵۵۸۴۷واتساپ ۰۹۱۹۶۳۵۵۸۴۷آدرس: محدوده بازار، خیابان پامنار

به انتهای لیست رسیدید