موبایل

اخبار « موبایل »

ایسناایسنا1 ماه قبل
مدیرعامل شاتل موبایل اعلام کرد با توجه به گسترش استفاده از سیم‌کارت‌های شاتل موبایل و مجوز صادر شده از سوی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، سومین رنج شماره سیم‌کارت‌های این اپراتور تلفن همراه کشور با پیش‌شماره ۰۹۹۸ و کد ۱۲ به زودی به بازار ارتباطات کشور عرضه خواهد شد. به گزارش ایسنا، آرش کریم بیگی، مدیرعامل شاتل موبایل گفت: پس از حضور فعال این اپراتور در بازار اپراتورهای تلفن همراه و ارائه پیش‌شماره جدید ۰۹۹۸ و کد ۱۰ و حمایت‌های مجدانه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، رگولاتوری، رایتل و همراه اول، توانست پوشش سراسری ۳G و ۴G پایداری با اتصال به سه شبکه TD و FD را در کل کشور ایجاد و تجربه متمایزی از نسل جدید اپراتورهای تلفن همراه را به بازار ارتباطات کشور ارائه کند. به گفته مدیرعامل شاتل موبایل، این اپراتور به عنوان اولین و تنها ارائه‌کننده تجربه حقیقی همگرایی خدمات ثابت و سیار در ایران، تنها ارائه‌کننده سرویس تعرفه ویژه مصرف آزاد اینترنت در ایران، اولین و تنها اپراتور ارائه‌کننده سرویس انتقال باقی‌مانده ترافیک بسته‌های اینترنت به دوره بعد در ایران، عرضه‌کننده بسته‌های ترکیبی مقرون به‌صرفه و متنوع در کنار پشتیبانی تلفنی و آنلاین غیرحضوری ۲۴ ساعته دوزبانه و بیش از ۴۰۰ دفتر انحصاری فروش و خدمات پس از فروش، تلاش کرده تجربه‌ای مقرون به‌صرفه، کاربردی و ساده را به مشترکان خود ارائه کند. وی افزود شبکه تلفن همراه شاتل موبایل، سیم‌کارت‌های شاتل موبایل با رنج جدید شماره به زودی از طریق ۴۰۰ مرکز خدمات شاتل و نزدیک به هزار نمایندگی مجاز فروش و خدمات پس از فروش سیم‌کارت‌های شاتل موبایل در سراسر کشور، سامانه فروش آنلاین شاتل موبایل به نشانی http: //shop. shatelmobile. ir و سامانه فروش تلفنی شاتل موبایل به شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ به متقاضیان عرضه خواهد شد. انتهای رپرتاژ خبری
تسنیمتسنیم1 ماه قبل
مدیرعامل شاتل موبایل اعلام کرد با توجه به گسترش استفاده از سیم‌کارت‌های شاتل‌موبایل و مجوز صادر شده از سوی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، سومین رنج شماره سیمکارت‌های این اپراتور تلفن همراه کشور با پیش شماره ۰۹۹۸ و کد ۱۲ به زودی به بازار ارتباطات کشور عرضه خواهد شد. آرش کریم بیگی تصریح کرد: پس از حضور فعال این اپراتور در بازار اپراتورهای تلفن همراه و ارائه پیش‌شماره جدید ۰۹۹۸ و کد ۱۰ و حمایت‌های مجدانه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، رگولاتوری، رایتل و همراه اول، توانست پوشش سراسری ۳G و ۴G پایداری با اتصال به سه شبکه TD و FD را در کل کشور ایجاد و تجربه متمایزی از نسل جدید اپراتورهای تلفن همراه را به بازار ارتباطات کشور ارائه کند. به گفته مدیرعامل شاتل موبایل، این اپراتور بعنوان اولین و تنها ارائه‌کننده تجربه حقیقی همگرایی خدمات ثابت و سیار در ایران، تنها ارائه کننده سرویس تعرفه ویژه مصرف آزاد اینترنت در ایران، اولین و تنها اپراتور ارائه‌کننده سرویس انتقال باقی‌مانده ترافیک بسته‌های اینترنت به دوره بعد در ایران، عرضه کننده بسته‌های ترکیبی مقرون به صرفه و متنوع در کنار پشتیبانی تلفنی و آنلاین غیرحضوری ۲۴ ساعته دو زبانه و بیش از ۴۰۰ دفتر انحصاری فروش و خدمات پس از فروش، تلاش کرده تجربه‌ای مقرون به صرفه، کاربردی و ساده را به مشترکین خود ارائه کند. به گفته مدیرعامل شبکه تلفن همراه شاتل موبایل، سیم کارت‌های شاتل موبایل با رنج جدید شماره به زودی از طریق ۴۰۰ مرکز خدمات شاتل و نزدیک به هزار نمایندگی مجاز فروش و خدمات پس از فروش سیم کارت‌های شاتل موبایل در سراسر کشور، سامانه فروش آنلاین شاتل موبایل به نشانی http: //shop. shatelmobile. ir و سامانه فروش تلفنی شاتل موبایل به شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ به متقاضیان عرضه خواهد شد. انتهای پیام/
همشهریهمشهری1 هفته قبل
شرکت توسعه ارتباطات همراه شاتل (شاتل موبایل) به عنوان شبکه همراه گروه شرکت‌های شاتل، در سال ۱۳۹۴ و با هدف تمرکز روی نسل‌های جدید خدمات ارتباطی بیسیم مبتنی بر شبکه‌های تلفن همراه، TD-LTE و Wi-Fi عمومی تاسیس شد. این شرکت در اسفند ۱۳۹۵ موفق به دریافت پروانه نوع اول اپراتور مجازی تلفن همراه (Full MVNO) از سوی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به عنوان نسل جدید اپراتورهای تلفن همراه کشور شد و در کمتر از ۶ ماه پس از صدور این پروانه، موفق به راه‌اندازی تجاری نخستین شبکه کامل تلفن همراه نسل جدید کشور با نام تجاری شاتل موبایل شد. شاتل موبایل خدمات ارتباطی همگرای ثابت و سیار بر پایه اینترنت را به صورت یکپارچه بعنوان نسل جدید اپراتورهای تلفن همراه به مشترکین خود با پیش‌شماره ۰۹۹۸ و کد ۱ در سراسر کشور ارائه می‌کند.
عصر ایرانعصر ایران3 هفته قبل
زمانی که تلفن همراه به صورت مسافری وارد کشور می‌شود قیمت تمام شده آن به علت عدم دریافت مالیات و بخشش ۸۰ دلاری کاهش یافته که در نتیجه باعث عرضه تلفن همراه با قیمت مقرون به صرفه‎‌ای در شرایط نوسانات ارزی برای خریداران می‌شود. رئیس اتحادیه موبایل فروشان مشهد گفت: پس از اعتراضات روز گذشته صنف موبایل فروش در اقصی نقاط کشور شب گذشته سامانه مسافری گمرک برای ثبت تلفن‌های همراه باز شد. وی ادامه داد: سرانه مصرف تلفن همراه در کشور ۲ میلیون دستگاه در ماه بوده اما باتوجه به اتفاقات اخیر در بازار ارز این سرانه به میزان حدود ۵۰۰ هزار دستگاه کاهش یافته و از طرفی واردات کمتر از ۱۰ درصد تلفن همراه باعث بروز اختلال‌هایی در بازار شده است. وی با اشاره به اینکه حدودا روزی ۲۰ هزار دستگاه تلفن همراه در سامانه مسافری فعال سازی می‌شود، عنوان کرد: از روز سه شنبه گذشته بدون هیچ اطلاع قبلی سامانه مسافری بسته و بازار موبایل را ملتهب و باعث تعطیلی موبایل فروشان در اقصی نقاط کشور شد که در نهایت گمرک سامانه را باز و آرامش به بازار موبایل بازگشت. رئیس اتحادیه موبایل فروشان مشهد با اشاره به اینکه بازار تلفن همراه پس از کالاهای هدف، بازار حساسی دارد، تصریح کرد: تلفن همراه به دلیل اینکه دوام کافی ندارد در زمان مورد نیاز باید تعویض شود و در غیر این صورت روند کاری مردم را با مشکل روبه‌رو می‌کند، از این جهت مصرف بالایی دارد.
زومیتزومیت1 ماه قبل
بازار تعمیرات موبایل کشور، بازاری خاص و وسیعموبایل آباد هم‌اکنون با ۱۳۰ نمایندگی در سراسر کشور به مشتریان خود خدمات تعمیرات ارائه می‌کند. پیش‌از‌این، متخصصان تعمیر موبایل برای دریافت نمایندگی موبایل آباد در وب‌سایت ثبت‌نام می‌کردند و پس از تأیید میزان مهارتشان، نمایندگی موبایل آباد را می‌گرفتند. مزایای شرکت در دوره آموزش تخصصی تعمیرات موبایلاین دوره شامل آموزش تئوری و عملی جامع تعمیرات موبایل است. شروع دوره تخصصی تعمیرات موبایل در سال ۱۳۹۸مجموعه موبایل آباد برای متقاضیانی که نمی‌توانند در دوره‌ی پایانی سال ۱۳۹۷ شرکت کنند، امکان پیش‌ثبت‌نام در دوره‌ی فروردین و اردیبهشت تعمیرات موبایل را نیز فراهم کرده است. علاقه‌مندان برای ثبت‌نام در دوره‌ی تعمیرات موبایل می‌توانند به وب‌سایت موبایل آباد به آدرس Mobileabad. com مراجعه کنند.
دنیای اقتصاددنیای اقتصاد1 ماه قبل
هر دو مدل سامسونگ گلکسی اس ۱۰ و اس ۱۰ پلاس دارای سه لنز پشتی هستند؛ لنزهای واید، سوپرواید و تله فوتو. در گوشی سامسونگ اس ۱۰ باتری ۳۴۰۰ میلی آمپری و در سامسونگ اس ۱۰ پلاس باتری ۴۱۰۰ میلی آمپری را شاهد هستیم. این موبایل صفحه نمایشی ۸/ ۵ اینچی دارد و سنسور اثر انگشت آن در کنار موبایل قرار گرفته است. گلکسی اس ۱۰ ۵G یک صفحه نمایش ۷/ ۶اینچی با Dynamic AMOLED دارد. دوربین گلکسی اس ۱۰ ۵G حسگر سه‌بعدی دارد که برای واقعیت افزوده از آن استفاده می‌شود.
زومیتزومیت3 هفته قبل
با افزایش مشترکین و رشد تقاضا برای این اپراتور تلفن همراه و پس از مجوز صادرشده از سوی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، سومین رنج شماره‌های شاتل موبایل با پیش‌شماره ۰۹۹۸ و کد ۱۲ به بازار ارتباطات کشور عرضه شد. براساس این گزارش، رنج‌های قبلی این اپراتور ۰۹۹۸۱۰ و ۰۹۹۸۱۱ بود که باتوجه‌به پوشش‌ سراسری ۳G و ۴G در کل کشور و خدمات منحصر به فردی نظیر تجربه حقیقی همگرایی خدمات ثابت و سیار، سرویس تعرفه ویژه مصرف آزاد اینترنت و سرویس انتقال باقی‌مانده ترافیک بسته‌های اینترنت به دوره بعد برای اولین‌بار در ایران، همچنین بسته‌های ترکیبی مقرون‌به‌صرفه و متنوع درکنار پشتیبانی تلفنی و آنلاین غیر حضوری شبانه‌روزی دو زبانه، مورد استقبال گسترده متقاضیان قرار گرفت و در پی آن رنج جدید شاتل موبایل با پیش‌شماره ۰۹۹۸۱۲ نیز وارد بازار شد. گفتنی است سیم‌کارت‌های شاتل‌ موبایل با رنج جدید شماره ازطریق ۴۰۰ مرکز خدمات شاتل و بیش از هزار نمایندگی مجاز فروش و خدمات پس از فروش در سراسر کشور، سامانه فروش آنلاین شاتل‌ موبایل به نشانی http: //shop. shatelmobile. ir و سامانه فروش تلفنی شاتل‌ موبایل به شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ به متقاضیان عرضه می‌شود.
ایلناایلنا1 ماه قبل
شاتل‌موبایل اپراتور نسل جدید تلفن همراه از حضور خود به عنوان حامی یازدهمین دوره جشنواره وب و موبایل ایران خبر داد. به گزارش ایلنا از شاتل‌موبایل، این اپراتور نسل جدید تلفن همراه با حمایت از برگزاری جشنواره وب و موبایل ایران به عنوان بزرگ‌ترین عرصه رقابت میان وبسایت‌ها و نرم‌افزارهای موبایل، در نقش حامی این جشنواره و همچنین ارایه و معرفی خدمات و دستاوردهای نوآورانه خود در صنعت ارتباطات نظیر تنها تجربه حقیقی همگرایی خدمات ثابت و همراه (FMC)، پوشش سراسری ۳G و ۴G با اتصال به سه شبکه FD و TD و سرویس انتقال باقی‌مانده بسته اینترنت به دوره بعد ظاهر شد. بر اساس این گزارش، یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران در تاریخ ۲۵ و ۲۶ بهمن ماه با حضور وزیر ارتباطات، نمایندگان مجلس و معاون فضای مجازی دادستانی کل در محل پژوهشگاه نیرو و با هدف کمک به رشد کیفیت و جایگاه حوزه وب و موبایل ایران برگزار شد. گفتنی است در این جشنواره از فعالین و صاحب‌سخن‌های این حوزه در جهت انتقال تجربیات موثر، طرز فکر و شیوه‌ی کاری آنها در قالب پنل‌های بحث و گفتگو دعوت به عمل آمد تا به‌واسطه آموزش عوامل جانبی ای مثل فناوری داده و دیجیتال مارکتینگ، کسب و کارهایی که بدون هدف تجاری وارد بازار شده‌اند صاحب تجارت و برند شوند.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 ماه قبل
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از انتخاب، اگرچه در مورد استفاده از ابزارهای هوشمند یا عدم استفاده از این ابزارها حرف و سخنان متعددی مطرح می‌شود اما به نظر می‌رسد استفاده بیش از حد از موبایل و کامپیوتر نتیجه‌ای ندارد به جز کاهش هوش. بر اساس نتایج پژوهش گروهی از پژوهشگران بریتانیایی، استفاده بیش از حد از انواع ابزارهای هوشمند می‌تواند مخاطراتی داشته باشد. شاید یکی از شایع‌ترین مخاطرات استفاده از موبایل، تبلت و لپ تاپ و کامپیوتر این باشد که بینایی افراد تضعیف می‌شود. اما پژوهنش‌های جدیدتر نشان داده این موضوع حتی می‌تواند روی هوش افراد تاثیر منفی بگذارد. ماجرا از این قرار است که هر اندازه بیشتر از موبایل، تبلت و کامپیوتر استفاده کنید، احتمال این که بیشتر با مشکلات مرتبط با هشیاری رو به رو شوید بیشتر است.
ایران‌جیبایران‌جیب1 هفته قبل
رئیس اتحادیه دستگاههای مخابراتی گفت: با توجه به تغییرات نرخ ارز و افزایش قیمت دلار، توان مردم برای خرید گوشی کاهش یافته و شواهد …رئیس اتحادیه دستگاههای مخابراتی گفت: با توجه به تغییرات نرخ ارز و افزایش قیمت دلار، توان مردم برای خرید گوشی کاهش یافته و شواهد نشان می‌دهد در آستانه نوروز خرید و فروش موبایل نصف شده است. مهدی محبی در گفتگو با مهر در مورد وضعیت بازار گوشی تلفن همراه در آستانه نوروز ۹۸، اظهار داشت: با توجه به افزایش نرخ ارز و گرانی دلار، مردم تمایلی برای خرید گوشی موبایل ندارند. رئیس اتحادیه دستگاه‌های مخابراتی و ارتباطی و تلفن همراه گفت: از آنجایی که شرایط اقتصادی کشور با بازار گوشی تلفن همراه رابطه مستقیم دارد، با افزایش نرخ دلار، قیمت گوشی نیز افزایش پیدا کرده و این موضوع باعث شده است، به‌رغم سال‌های گذشته امسال در آستانه عید نوروز، شاهد بازار پر رونقی نباشیم. وی ادامه داد: این در حالی است که امسال با افزایش قیمت گوشی و کاهش توان خرید مردم، بازار خرید و فروش گوشی موبایل مانند سال گذشته نیست و بررسی‌ها نشان می‌دهد که تقاضا نسبت به سال گذشته نصف شده است. محبی با بیان اینکه با این وجود آرامش در این بازار حاکم است و شاهد ثبات قیمت گوشی‌ها هستیم افزود: قیمت گوشی‌های موجود در بازار نسبت به نوسان نرخ دلار، متعادل است و امیدواریم طی روزهای پایانی سال این بازار رونق بیشتری داشته باشد.
برترین‌هابرترین‌ها1 هفته قبل
طبق اخبار مختلف شرکت سامسونگ در ماه جولای از موبایل «گلکسی نوت ایکس» با نمایشگر ۶٫۷ اینچ و حافظه ذخیره یک ترابایتی رونمایی می‌کند. خبرگزاری مهر: ماه گذشته سامسونگ اعلام کرد موبایل «گلکسی اس ۱۰» را می‌سازد اما به نظر می‌رسد این شرکت فقط به همین موبایل اکتفا نکرده است. سامسونگ اعلام کرده طبق روال هر سال «گلکسی نوت ۱۰» را در سال جاری می‌سازد. این موبایل «گلکسی نوت ایکس» نام گرفته است. البته سامسونگ نسخه‌های ارزان‌تر «نوت ایکس» با استاندارد اینترنتی ۴G را در کشورهای مختلف نیز عرضه می‌کند.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 هفته قبل
تعمیرکار موبایلمسلط به تعویض آیسی، تست جریان کشی، کار با مولتی متر، تعویض هارد و انواع آیسی گوشی‌های اندروید در فیکس موبایلبه صورت تمام وقتمتقاضیان واجد شرایط میتوانند با شماره تلفن زیر تماس حاصل نمایند و یا جهت تکمیل فرم استخدام روی لینک زیر کلیک نمایند. موبایل: ۰۹۱۹۰۲۴۴۵۷۷
تجارت‌نیوزتجارت‌نیوز1 ماه قبل
مرتضی ایمانی‌راد، اقتصاددان و مدیر موسسه مطالعات اقتصادی بامداد در گفتگوی تفصیلی با تجارت‌نیوز، به پیش‌بینی وضعیت اقتصادی سال ۹۸، خصوصا بررسی وضعیت بازارهای ارز، طلا، مسکن و بورس پرداخت. وی همچنین به برخی سوالات در خصوص وضعیت صنعت خودرو در سال ۹۸ پاسخ داد.
ایسناایسنا2 ماه قبل
وی هم‌چنین خاطرنشان کرد: علاوه بر سرمایه‌گذاری، اقتصادی کردن این سرمایه‌گذاری هم اهمیت دارد؛ سرمایه‌گذار باید اطمینان داشته باشد که اگر سرمایه‌گذاری کرد، سرمایه‌اش برمی‌گردد. هم‌چنین رئیس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور معتقد است که اپراتورهای موبایل، به دلیل نرخ پایین با ریزش مشتری روبه‌رو هستند. شبکه ثابت و موبایل باید هم‌افزایی ایجاد کنند؛ به این معنا که وقتی در حال حرکت هستید، اپراتور موبایل سرویس می‌دهد اما وقتی به یک محل ثابت می‌رسید، از شبکه ثابت استفاده کنید و فشاری برروی شبکه موبایل نباشد. رسیدن به سرانه مصرف دیتای دنیا تنها با دسترسی پهن‌باند سیار سرمایه‌گذاری بسیار عظیمی نیاز دارد که از عهده اپراتورهای سیار ما خارج است. طبق اعلام مسوولان، متوسط درآمد اپراتورهای ثابت در اروپا ۵۰ یورو به ازای هر کاربر است اما در ایران متوسط درآمد اپراتورهای ثابت زیر ۴۰ هزار تومان در ماه به ازای هر مشترک است که کمتر از چهار یورو می‌شود.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین2 هفته قبل
تعمیرکار موبایلمسلط به تعویض آیسی، تست جریان کشی، کار با مولتی متر، تعویض هارد و انواع آیسی گوشی‌های اندروید در فیکس موبایلبه صورت تمام وقتمتقاضیان واجد شرایط میتوانند با شماره تلفن زیر تماس حاصل نمایند و یا جهت تکمیل فرم استخدام روی لینک زیر کلیک نمایند. موبایل: ۰۹۱۹۰۲۴۴۵۷۷

موبایل ارزان می‌شود

خبر فوریخبر فوری2 ماه قبل
اگر خانم مارپل اینجا بود، معمای فوت بابا حل می‌شد/ چرا برخی گذاشتند و بعد از فوت به سخنان بابا جواب دادند؟ آدم شک می‌کند/ اصلاح‌طلبان به شعارهایشان پایبند نبودند/ اعظم طالقانی را تحسین می‌کنم
انتخابانتخاب1 ماه قبل
کاهش هوش یا هشیاری عمومی فرد در برابر موقعیت‌های گوناگون، ثمره استفاده بیش از حد از موبایل، کامپیوتر و سایر ابزارهای هوشمند است. به گزارش سرویس خواندنی‌های انتخاب، اگرچه در مورد استفاده از ابزارهای هوشمند یا عدم استفاده از این ابزارها حرف و سخنان متعددی مطرح می‌شود اما به نظر می‌رسد استفاده بیش از حد از موبایل و کامپیوتر نتیجه‌ای ندارد به جز کاهش هوش. بر اساس نتایج پژوهش گروهی از پژوهشگران بریتانیایی، استفاده بیش از حد از انواع ابزارهای هوشمند می‌تواند مخاطراتی داشته باشد. شاید یکی از شایع‌ترین مخاطرات استفاده از موبایل، تبلت و لپ تاپ و کامپیوتر این باشد که بینایی افراد تضعیف می‌شود. اما پژوهنش‌های جدیدتر نشان داده این موضوع حتی می‌تواند روی هوش افراد تاثیر منفی بگذارد.
تسنیمتسنیم1 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم، به نقل از روابط عمومی شاتل‌موبایل، این اپراتور نسل جدید تلفن همراه با حمایت از برگزاری جشنواره وب و موبایل ایران به عنوان بزرگ‌ترین عرصه رقابت میان وبسایت‌ها و نرم‌افزارهای موبایل، در نقش حامی این جشنواره و همچنین ارایه و معرفی خدمات و دستاوردهای نوآورانه خود در صنعت ارتباطات نظیر تنها تجربه حقیقی همگرایی خدمات ثابت و همراه (FMC)، پوشش سراسری ۳G و ۴G با اتصال به سه شبکه FD و TD و سرویس انتقال باقی‌مانده بسته اینترنت به دوره بعد ظاهر شد. بر اساس این گزارش، یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران در تاریخ ۲۵ و ۲۶ بهمن ماه با حضور وزیر ارتباطات، نمایندگان مجلس و معاون فضای مجازی دادستانی کل در محل پژوهشگاه نیرو و با هدف کمک به رشد کیفیت و جایگاه حوزه وب و موبایل ایران برگزار شد. گفتنی است در این جشنواره از فعالین و صاحب‌سخن‌های این حوزه در جهت انتقال تجربیات موثر، طرز فکر و شیوه‌ی کاری آنها در قالب پنل‌های بحث و گفتگو دعوت به عمل آمد تا به‌واسطه آموزش عوامل جانبی ای مثل فناوری داده و دیجیتال مارکتینگ، کسب و کارهایی که بدون هدف تجاری وارد بازار شده‌اند صاحب تجارت و برند شوند. انتهای پیام/
خبر فوریخبر فوری3 هفته قبل
رئیس اتحادیه موبایل فروشان مشهد گفت: سایت گمرک ورودی موبایل مسافری وصل شد و بازار موبایل در آرامش است. رئیس اتحادیه موبایل فروشان مشهد در خصوص اعتراضات موبایل فروشان نسبت به قطع شدن سایت گمرک ورودی مسافری و قطعی گوشی‌ها در گفت وگو با مشهد فوری اظهارداشت: به دلیل این که سایت ورودی گمرک مسافری بسته شده و گوشی‌های مصرف کننده‌ها در حال قطع شدن بود بحرانی در بازار موبایل در هفته گذشته به وجود آمد. وی افزود: علی رغم دستورات آقای قبادی معاون وزیر و دادستان، گمرک سایت مسافرتی را بسته و این بحران بازار موبایل در حال تبدیل به بحران اجتماعی بود. رئیس اتحادیه موبایل فروشان مشهد تصریح کرد: گوشی هایی مردم در حال قطع شدن بود و همه با مراجعه به موبایل فروشان جویای وضعیت بودند اما از دست ما کاری بر نمی‌آمد و گوشی جایگزین هم نداشتیم که به آن‌ها بدهیم، به دلیل این که سایت گمرک ورودی مسافری قطع شده بود. خوشبختانه در ساعت یازده دیشب سایت متصل شد.
ایران‌جیبایران‌جیب2 هفته قبل
اپراتورهای بزرگ موبایل بسته‌های بلند مدت اینترنت را حذف کرده‌اند. اخیرا اپراتورهای بزرگ موبایل حذف بسته‌های بلند مدت اینترنت را حذف کرده‌اند. این تغییر جدید در بسته‌های اینترنت موبایل در حالی اتفاق افتاده که چندی پیش نیز اپراتورهای موبایل تغییراتی را در بسته‌های اینترنت خود اعمال کرده‌ بودند. در دفعات اخیر افزایش تعرفه‌ بسته‌های اینترنت موبایل، فارس یک بار در تیرماه امسال در گزارشی با عنوان «تغییر قیمت بسته‌های اینترنت موبایل در هیاهوی بازار و آغاز تابستان/ همراه‌اول: گران‌ نکردیم؛ ایرانسل: گرانی در ازای اینترنت شبانه» و همچنین یک بار در شهریور ماه امسال در گزارشی با عنوان «گلایه مشترکان موبایل از گران‌شدن بسته‌های اینترنت/ بازار بدون رقابت انتخاب جایگزین به مشترکان نمی‌دهد» این تغییرات را بررسی کرده بود. از این رو به نظر می‌رسد، ایده‌ای پشت افزایش پی‌در پی، هماهنگ و مدام نرخ بسته‌های اینترنت موبایل پنهان است.
فارسفارس2 هفته قبل
اپراتورهای بزرگ موبایل بسته‌های بلند مدت اینترنت را حذف کرده‌اند. تغییرات مداوم و رو به گرانی اینترنت موبایل در چندماه گذشته صدای مشترکان را درآورده است. به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری فارس، اخیرا اپراتورهای بزرگ موبایل حذف بسته‌های بلند مدت اینترنت را حذف کرده‌اند. این تغییر جدید در بسته‌های اینترنت موبایل در حالی اتفاق افتاده که چندی پیش نیز اپراتورهای موبایل تغییراتی را در بسته‌های اینترنت خود اعمال کرده‌ بودند. از این رو به نظر می‌رسد، ایده‌ای پشت افزایش پی‌در پی، هماهنگ و مدام نرخ بسته‌های اینترنت موبایل پنهان است.
مهرمهر1 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از انگجت، ال جی و شرکت مخابراتی Sprint مدت‌ها است که برنامه خود را برای عرضه موبایل با استاندارد اینترنت ۵G در ۲۰۱۹ اعلام کرده‌اند. اکنون «ایوان بلاس» بلاگر مشهور، تصویری از موبایل V۵۰ ThinQ را منتشر کرده است. قرار است این موبایل در ۲۴ فوریه رونمایی شود. این درحالی است که ال جی قبلا قول داده بود در این تاریخ و پیش از آغاز کنگره جهانی موبایل از یک موبایل با استاندارد ۵G رونمایی کند. تاکنون مشخص شده در موبایل از تراشه اسنپ دراگون ۸۵۵ (آخرین نسخه تراشه کوالکام) استفاده می‌شود و البته تجهیزات مربوط به سخت افزار ۵G نیز در موبایل به کار می‌رود.
تسنیمتسنیم1 هفته قبل
بر اساس این گزارش، خدمات شاتل موبایل پلاس در صدها شهر و برخی مناطق روستایی و جاده‌های اصلی و فرعی کشور عرضه می‌شود و کلیه مشترکین سیم ‌کارت ‌های شاتل موبایل می‌توانند در نخستین فاز این طرح از بسته‌های اینترنت مبتنی بر موقعیت و مقرون به صرفه‌تر شاتل موبایل پلاس استفاده کنند. گفتنی است، در این فاز بسته ‌های شاتل موبایل پلاس به صورت بسته‌‌های هدیه و بدون هیچ‌گونه هزینه مضاعفی به همراه برخی از بسته‌‌های افزایشی شاتل موبایل به تمامی مشترکین عرضه می‌شود. لازم به ذکر است مشترکین با مراجعه به وب سایت شاتل موبایل به نشانی www. shatelmobile. ir می‌توانند آخرین نقشه‌ی مناطق تحت پوشش شاتل موبایل پلاس و بسته‌های آن را مشاهده کنند. سیم‌کارت‌های شاتل‌ موبایل با پیش‌شماره ۰۹۹۸ و کد ۱ با پوشش سراسری ۳G و ۴G، از طریق ۴۰۰ مرکز اختصاصی خدمات شاتل و بیش از هزار نمایندگی مجاز فروش و خدمات پس از فروش در سراسر کشور، سامانه فروش آنلاین شاتل‌ موبایل به نشانی http: //shop. shatelmobile. ir و سامانه فروش تلفنی شاتل‌ موبایل به شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ با قابلیت انتخاب شماره و طرح تعرفه اختصاصی به متقاضیان عرضه می‌شود. انتهای پیام/
دنیای اقتصاددنیای اقتصاد2 ماه قبل
شرکت موتورولا (متعلق به لنوو) اکنون تصمیم دارد نسخه‌ای از محبوب‌ترین موبایل تاشوی خود را با قیمت ۱۵۰۰ دلار عرضه کند. موبایل جدید با نمایشگری تاشو عرضه می‌شود. علاوه برآن قرار است فقط ۲۰۰ هزار نسخه از این موبایل تاشو تولید شود. طبق این گزارش موبایل تاشو جدید قرار است از فوریه سال جاری میلادی در آمریکا عرضه شود. البته موبایل هنوز در مرحله آزمایش است، بنابراین زمان عرضه دستگاه ممکن است تغییر کند.
زومیتزومیت1 هفته قبل
شاتل موبایل علاوه‌بر ارائه‌ی خدماتی نظیر «پاسخگویی به نیازهای مشترکین» و درکنار ارائه راهکارهای منحصربه‌فردی نظیر سرویس انتقال مانده بسته‌ی اینترنت به دوره بعد، تعرفه ویژه مصرف آزاد و عرضه تنها تجربه‌ی حقیقی همگرایی خدمات ثابت و سیار، برای اولین‌بار در ایران اقدام به طراحی و راه اندازی خدمت نوین «شاتل موبایل پلاس» کرد. خدمات شاتل موبایل پلاس در صدها شهر و برخی مناطق روستایی و جاده‌های اصلی و فرعی کشور عرضه می‌شود و کلیه مشترکین سیم‌کارت‌های شاتل موبایل می‌توانند در نخستین فاز این طرح از بسته‌های اینترنت مبتنی بر موقعیت و مقرون‌به‌صرفه‌تر شاتل موبایل پلاس استفاده کنند. گفتنی است، در این فاز بسته ‌های شاتل موبایل پلاس به‌صورت بسته‌‌های هدیه و بدون هیچ‌گونه هزینه مضاعفی به همراه برخی از بسته‌‌های افزایشی شاتل موبایل به تمامی مشترکین عرضه می‌شود. لازم به ذکر است مشترکین با مراجعه به وب سایت شاتل موبایل به نشانی www. shatelmobile. ir می‌توانند آخرین نقشه‌ی مناطق تحت پوشش شاتل موبایل پلاس و بسته‌های آن را مشاهده کنند. سیم‌کارت‌های شاتل‌ موبایل با پیش‌شماره ۰۹۹۸ و کد یک با پوشش سراسری ۳G و ۴G، ازطریق ۴٠٠ مرکز اختصاصی خدمات شاتل و بیش از هزار نمایندگی مجاز فروش و خدمات پس از فروش در سراسر کشور، سامانه فروش آنلاین شاتل‌ موبایل به نشانی http: //shop. shatelmobile. ir و سامانه فروش تلفنی شاتل‌ موبایل به شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ با قابلیت انتخاب شماره و طرح تعرفه اختصاصی به متقاضیان عرضه می‌شود.
خبر فوریخبر فوری2 ماه قبل
در میان گوشی‌های موبایل با قیمت ۲ تا ۳ میلیون تومان، شیائومی و هواوی نمایندگان بسیار جذابی دارند. هواوی و نمایندگان قدرتمند در این بخشبرند هواوی گوشی‌های موبایل با قیمت ۲ تا ۳ میلیون تومان جالبی را در بازار دارد. در کنار این دو محصول، گوشی موبایل پی اسمارت نیز حضور دارد و یکی از ارزان‌ترین محصولات در میان گوشی‌های موبایل با قیمت ۲ تا ۳ میلیون تومان است. گوشی موبایل ردمی ۶ حدود ۲میلیون تومان قیمت دارد و گوشی هوشمند ردمی نوت ۵ پرو نیز با قیمتی در حدود ۳میلیون تومان به فروش می‌رسد. این کمپانی کره‌ای گوشی موبایل گلکسی جی ۴ کور را به عنوان نماینده خود در میان گوشی‌های موبایل با قیمت ۲ تا ۳ میلیون تومان می‌بیند.
مهرمهر1 ماه قبل
به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی شاتل‌موبایل، این اپراتور نسل جدید تلفن همراه با حمایت از برگزاری جشنواره وب و موبایل ایران به عنوان بزرگ‌ترین عرصه رقابت میان وب‌سایت‌ها و نرم‌افزارهای موبایل، در نقش حامی این جشنواره و همچنین ارائه و معرفی خدمات و دستاوردهای نوآورانه خود در صنعت ارتباطات نظیر تنها تجربه حقیقی همگرایی خدمات ثابت و همراه (FMC)، پوشش سراسری ۳G و ۴G با اتصال به سه شبکه FD و TD و سرویس انتقال باقی‌مانده بسته اینترنت به دوره بعد ظاهر شد. بر اساس این گزارش، یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران در تاریخ ۲۵ و ۲۶ بهمن‌ماه با حضور وزیر ارتباطات، نمایندگان مجلس و معاون فضای مجازی دادستانی کل در محل پژوهشگاه نیرو و با هدف کمک به رشد کیفیت و جایگاه حوزه وب و موبایل ایران برگزار شد. گفتنی است در این جشنواره از فعالین و صاحب‌سخن‌های این حوزه در جهت انتقال تجربیات موثر، طرز فکر و شیوه‌ی کاری آنها در قالب پنل‌های بحث و گفتگو دعوت به عمل آمد تا به‌واسطه آموزش عوامل جانبی ای مثل فناوری داده و دیجیتال مارکتینگ، کسب و کارهایی که بدون هدف تجاری وارد بازار شده‌اند صاحب تجارت و برند شوند.
افتصادنیوزافتصادنیوز4 هفته قبل
وقتی ۱۲ ساله بودم، در یک رقابت Karaoke یک موبایل آلکاتل وان تاچ ایزی برنده شدم که اولین گوشی زندگی‌ام بود. چه سنی برای استفاده از موبایل زود است؟ بیل گیتس موسس مایکروسافت و پدر جنیفر ۲۰ ساله، روری ۱۷ ساله و فوئب ۱۴ ساله از سن ۱۴ سالگی به بچه‌هایش اجازه استفاده از موبایل را داده، هرچند که آن‌ها مرتبا به پدر گلایه می‌کردند. همچنین استفاده از گوشی موبایل در زمان صرف غذا در خانه گیتس ممنوع است و طبق قانون او بچه‌ها زمان محدودی را می‌توانند از موبایل و گجت‌های هوشمند استفاده کنند. او همچنین خاطرنشان کرده که محروم کردن کودکان از موبایل هم نمی‌تواند راهکار درستی باشد زیرا گوشی راه ورود آن‌ها به زندگی اجتماعی است. درباره تکیزتکیز ارائه دهنده خدمات حرفه‌ای تعمیر موبایل در محل برای کاربرانی است که زمان و راحتی‌ برایشان در اولویت قرار دارد.

به انتهای لیست رسیدید