موبایل اچ تی سی

موبایل اچ تی سی

خبر فوریخبر فوری5 روز قبل
گوشی موبایل اچ تی سی مدل U Ultra ۶۴ GB به قیمت ۴ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان در بازار به فروش می‌رسد. قیمت انواع گوشی موبایل در بازار به شرح زیر است:
افتصادنیوزافتصادنیوز9 ماه قبل
​اقتصاد نیوز: با وجود فروخته شدن بخش موبایل اچ تی سی به گوگل، این شرکت به تولید تلفن‌های هوشمند ادامه خواهد داد. با اینکه این شایعه هنوز به تایید شرکت مورد بحث در نیامده اما دی ماه گذشته بود که اخباری مبنی بر عرضه یک گوشی مجهز به ۵G از سوی اچ تی سی در نیمه دوم سال جاری منتشر شد. این محصول اچ تی سی با کد ۲Q۶U در تاریخ ۳۱ فروردین به لیست این محل اضافه شده بود. این خبر تاییدی است بر افشاگری اخیر «ایوان بلاس» که اشاره کرده بود اچ تی سی در حال کار روی یک گوشی مجهز به ۵G با همین شماره مدل است. اچ تی سی در صورت عرضه چنین دستگاهی رقابت سختی پیش رو خواهد داشتاکنون نیز کشف شدن چنین مدارکی در این مرجع تاییدی است بر شایعاتی که اخیرا منتشر شده بود.
خبر فوریخبر فوری9 ماه قبل
با وجود فروخته شدن بخش موبایل اچ تی سی به گوگل، این شرکت به تولید تلفن‌های هوشمند ادامه خواهد داد. با اینکه این شایعه هنوز به تایید شرکت مورد بحث در نیامده اما دی ماه گذشته بود که اخباری مبنی بر عرضه یک گوشی مجهز به ۵G از سوی اچ تی سی در نیمه دوم سال جاری منتشر شد. این محصول اچ تی سی با کد ۲Q۶U در تاریخ ۳۱ فروردین به لیست این محل اضافه شده بود. این خبر تاییدی است بر افشاگری اخیر «ایوان بلاس» که اشاره کرده بود اچ تی سی در حال کار روی یک گوشی مجهز به ۵G با همین شماره مدل است. اچ تی سی در صورت عرضه چنین دستگاهی رقابت سختی پیش رو خواهد داشتاکنون نیز کشف شدن چنین مدارکی در این مرجع تاییدی است بر شایعاتی که اخیرا منتشر شده بود.
دیجیاتودیجیاتو9 ماه قبل
با وجود فروخته شدن بخش موبایل اچ تی سی به گوگل، این شرکت به تولید تلفن‌های هوشمند ادامه خواهد داد. با اینکه این شایعه هنوز به تایید شرکت مورد بحث در نیامده اما دی ماه گذشته بود که اخباری مبنی بر عرضه یک گوشی مجهز به ۵G از سوی اچ تی سی در نیمه دوم سال جاری منتشر شد. این محصول اچ تی سی با کد ۲Q۶U در تاریخ ۳۱ فروردین به لیست این محل اضافه شده بود. این خبر تاییدی است بر افشاگری اخیر «ایوان بلاس» که اشاره کرده بود اچ تی سی در حال کار روی یک گوشی مجهز به ۵G با همین شماره مدل است. از طرف دیگر اگر اچ تی سی واقعا برای عرضه یک گوشی مجهز به ۵G در نیمه دوم سال جاری برنامه ریزی کرده باشد با توجه به زمانبندی ال جی و سامسونگ برای عرضه محصولی مشابه در همین بازه‌ی زمانی، رقابت بسیار سختی پیش رو خواهد داشت.

به انتهای لیست رسیدید