موتور سوار

موتور سوار

ایسناایسنا8 ساعت قبل
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۷۰ درصد تلفات تصادفات رانندگی درون شهری استان مربوط به عابران پیاده است. وی با تاکید بر اینکه خطای انسانی، عامل ۹۰ درصد تصادفات رانندگی در استان است، اظهارکرد: در طول ۶ ماه گذشته با کاهش ۱۵ درصدی تلفات رانندگی در معابر شهری رو به رو بوده‌ایم. رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: ۷۰درصد تلفات رانندگی درون شهری استان مربوط به عابران پیاده است و در چهارراه‌ها اتفاق می‌افتد. رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: طی این مدت ۳۳۵ جلد گواهینامه دارای نمره منفی در استان ضبط و بیش از۲ هزار و ۷۹۰ دستگاه موتور سیکلت توقیف شد. رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کهگیلویه و بویراحمد در خصوص انجام کارهای فرهنگی برای ترویج فرهنگ صحیح رانندگی، گفت: تاکنون دوره‌های آموزشی مختلفی برگزار شد و از ظرفیت پلیس یارها در این زمینه استفاده می‌کنیم.
تسنیمتسنیم9 ساعت قبل
رئیس پلیس راهور کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه خطای انسانی، عامل ۹۰ درصد تصادفات رانندگی در استان است، بیان کرد: در نیمه نخست امسال با کاهش ۱۵ درصدی تلفات رانندگی در معابر شهری رو به رو هستیم و ۷۰ درصد تلفات رانندگی درون شهری استان مربوط به عابران پیاده بوده و در چهارراه‌ها اتفاق می‌افتد. خوشوقت با اشاره به وجود ۷۳ نقطه حادثه خیز درون شهری در استان، ابراز کرد: تاکنون ۱۷ نقطه حادثه خیز رفع شده و ۱۳ نقطه در حال رفع است. خوشوقت تصریح کرد: اگر ماموری براساس حب و بغض شخصی نسبت به اعمال جریمه اقدام کند بدون شک براساس قانون مجرم شناخته شده و با وی برخورد می‌شود. وی در خصوص انجام کارهای فرهنگی برای ترویج فرهنگ صحیح رانندگی، بیان کرد: تاکنون دوره‌های آموزشی مختلفی برگزار شد و از ظرفیت پلیس یارها در این زمینه استفاده می‌کنیم و نمایشگاه‌های برگزار شده در استان فاقد صلاحیت ترافیکی هستند. انتهای پیام/ ت
الفالف1 روز قبل
گروه حوادث الف، ۲۹ شهریور ۱۳۹۸، ۰۵:۰۰ ۳۹۸۰۶۲۹۰۱۰به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان، اثنی عشری رییس پلیس راه زرند گفت: حادثه رانندگی عصر امروز در روستای عزیز آباد زرند سبب مرگ موتورسوار شد. اثنی عشری گفت: خطای راننده کامیون در گردش به چپ حوالی روستای عزیز آباد زرند موجب بروز حادثه شده است. فرمانده پلیس راه زرند تصریح کرد: در این حادثه موتورسیکلت سوار جوان ۱۷ ساله اهل روستای احمدآباد بود که در اثر شدت جراحات وارده در محل حادثه جان باخت. او افزود: هرچند حادثه خبر نمی‌کند، اما بدون شک رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی می‌تواند به مقدار زیادی از بروز حوادث این چنینی کم کند.
مهرمهر2 روز قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، در پی آتش گرفتن یک دستگاه موتورسیکلت در قزوین مرکز اطلاع رسانی نیروی انتظامی استان قزوین با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: امروز پنجشنبه یک راکب موتورسیکلت بدون کلاه ایمنی با انجام حرکات مارپیچ در خیابان نادری قزوین در حال تردد بود که ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی برابر وظیفه خود و برابر قانون موتور سوار را متوقف کردند تا از مشکلات ترافیکی جلوگیری کنند. در ادامه این اطلاعیه آمده است: پس از توقف موتورسیکلت، ماموران پلیس از راکب درخواست مدارک شناسایی کردند که نامبرده مدارک را به همراه نداشت لذا برا اساس قوانین ماموران اقدام به توقیف موتورسیکلت برای انتقال به پارکینگ را داشتند که راکب با ماموران درگیر شده و به آنها اهانت می‌کند. این راکب متخلف پس از اهانت و درگیری با ماموران اقدام به آتش زدن موتورسیکلت کرده و از محل متواری می‌شود که تلاش ماموران پلیس برای دستگیری فرد خاطی ادامه دارد و این حادثه پیگیری قضایی خواهد شد.
ایلناایلنا3 روز قبل
مراسم افتتاحیه جام با حضورگروه رزم نوازان ارتش، گروه موتور سوار سنگین دژبان سپاه و تشریفات ارتش برگزار خواهد شد. به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون گلف، جام مینی گلف ایثار به مناسب فرارسیدن هفته دفاع مقدس با حضور خانواده‌های شهداء، جانبازان، آزادگان و ایثارگران برگزار خواهد شد. این دوره از مسابقات مینی گلف در حالی در ساعت ۹ صبح روز پنجشنبه ۲۸ شهریور در سایت مینی گلف مینیاتور واقع در ضلع جنوبی پارک ملت تهران برگزار میشود که فدراسیون گلف میزبان حدود یکصدنفر برای رقابت خواهد بود. همچنین باید یادآور شد تعدادی از معاونان وزارت ورزش و فرماندهان لشکری و کشوری هم در افتتاحیه این رقابت‌ها حضور خواهند داشت و برای نخستین مرتبه از تمبر یادبود جام ایثار نیز رونمایی خواهد شد. گفتنی است مراسم افتتاحیه جام با حضور باشکوه گروه رزم نوازان ارتش، گروه موتور سوار سنگین دژبان سپاه و گروه دژبان تشریفات ارتش برگزار خواهد شد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین3 روز قبل
خبرگزاری میزان- جام مینی گلف ایثار به مناسب فرارسیدن هفته دفاع مقدس با حضور خانواده‌های شهداء، جانبازان، آزادگان و ایثارگران برگزار خواهد شد. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان و به نقل از روابط عمومی فدراسیون گلف، جام مینی گلف ایثار به مناسب فرارسیدن هفته دفاع مقدس با حضور خانواده‌های شهداء، جانبازان، آزادگان و ایثارگران برگزار خواهد شد. این دوره از مسابقات مینی گلف در حالی در ساعت ۹ صبح روز پنجشنبه ۲۸ شهریور در سایت مینی گلف مینیاتور واقع در ضلع جنوبی پارک ملت تهران برگزار میشود که فدراسیون گلف میزبان حدود یکصدنفر برای رقابت خواهد بود. همچنین تعدادی از معاونان وزارت ورزش و فرماندهان لشکری و کشوری هم در افتتاحیه این رقابت‌ها حضور خواهند داشت و برای نخستین مرتبه از تمبر یادبود جام ایثار نیز رونمایی خواهد شد. گفتنی است مراسم افتتاحیه جام با حضور باشکوه گروه رزم نوازان ارتش، گروه موتور سوار سنگین دژبان سپاه و گروه دژبان تشریفات ارتش برگزار خواهد شد.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز3 روز قبل
دو هفته بعد حین حرکت تایر خودرو می‌ترکد، خودرو منحرف شده و موجب مرگ یک موتور سوار می‌شود. همچنین اگر یک خودروی کارکرده خریداری نموده‌اید نیز بایستی نسبت به طول عمر تایرها التفات لازم را داشته باشید. این ترکها در نهایت می‌توانند موجب جدا شدن رشته سیم‌های فلزی تایر خودرو از بخش لاستیکی شده و منجر به کاهش کنترل پذیری خودرو و یا ترکیدگی تایر شوند. یک تایر خودرو چه مدت دوام می‌آورد؟ تولید کنندگان تایر و خودروسازان و تولیدکنندگان لاستیک عقاید مختلفی پیرامون عمر تایرها دارند. عمر تایر را چگونه تعیین کنیم؟ دیواره کناری تایر شامل برخی اعداد و ارقام است که می‌توان به کمک آن عمر تایر را تعیین نمود.

چه زمانی لاستیک خودرو باید تعویض شود؟

9+
خبرآنلاینخبرآنلاین3 روز قبل
رکنارکنا4 روز قبل
به گزارش رکنا، سرهنگ «دوستعلی جلیلیان» بیان داشت: با وقوع چند فقره سرقت گوشی همراه توسط ۲ موتورسوار جوان در نیمه‌های شب با استفاده از تاریکی هوا در مرکز تهران، شناسایی و دستگیری متهمان در دستور کار ماموران کلانتری ۱۱۳ بازار قرار گرفت. وی عنوان داشت: گشت زنی‌های هدفمند افزایش یافت تا اینکه ماموران کلانتری ۱۱۳ بازار ساعت ۰۰:۵۰ بامداد امروز بیست و ششم شهریور ماه، موفق شدند ۲ موتورسوار را در حال پرسه زنی در محدوده چهارراه سیروس مشاهده کنند. وی افزود: همچنین متهمان اذعان داشتند که گوشی‌های سرقتی را پس از سرقت به فردی در محدوده خیابان مولوی فروخته‌اند. سرهنگ جلیلیان گفت: با شناسایی مخفیگاه مالخر با هماهنگی مقام قضائی، مالخر گوشی‌های سرقتی نیز دستگیر و در بازرسی از آن محل، تعداد ۲۲ دستگاه گوشی سرقتی کشف شد. سرکلانتر هفتم پایتخت اضافه کرد: تا کنون تعدادی از مال باختگان شناسایی شده‌اند و هر ۳ متهم برای گرفتن دستور قضائی جدید در اختیار دادسرا قرار گرفتند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

حداکثر عمر مفید لاستیک خودرو شما چقدر است؟

9+
برنابرنا4 روز قبل
روزنوروزنو4 روز قبل
اختلاف بر سر موتورسواری قانونی زنان تمامی ندارد. با تجدید نظر دیوان عدالت اداری درباره رأی بدوی شعبه اصفهان، همچنان توقع هست بحث موتور سواری قانونی زنان باز بماند. صدور گواهینامه رانندگی موتور سیکلت برای زنان مدتی است که تبدیل به مجادله‌ای حقوقی و شرعی شده است. بعضی‌ها به موتورسواری زنان صحه می‌گذارند و عده‌ای دیگر جزو مخالفان این موضوع به شمار می‌روند. زنان ما حقوقی دارند که در قوانین محترم شمرده شده و ما نمی‌توانیم به صورت سلیقه‌ای قوانین را تفسیر کنیم.
رکنارکنا5 روز قبل
به گزارش گروه حوادث رکنا، چندی قبل ماموران پلیس آبادان در جریان سرقت‌های سریالی از مسافران عراقی و لبنانی در شهر قرار گرفتند و تیمی از ماموران برای دستگیری عاملان این دزدی‌ها وارد عمل شدند. ماموران کلانتری ۱۶ آبادان در تحقیقات میدانی پی بردند که ۲ جوان موتور سوار که لباس سیاه به تن داشتند با نزدیک شدن به طعمه هایشان دست به سرقت کیف و گوشی موبایل مسافران عراقی و لبنانی می‌زدند. تیم پلیسی ۲ جوان را تحت نظر قرار دادند تا اینکه متهمان به سمت چند مسافر عراقی که تازه به شهر آبادان سفر کرده بودند و قصد ورود به یک هتل را داشتند رفته و دست به سرقت از طعمه هایشان زدند. ماموران در این صحنه موفق به دستگیری علی شدند و این جوان که راهی جز اعتراف نداشت به ماموران گفت: همدستم اهل منطقه سلیچ است و با هم از مسافران عراقی و لبنانی سرقت می‌کردیم. بنا بر این گزارش، متهم برای سیر مراحل قانونی در اختیار مقام قضایی قرار گرفته و تحقیقات برای دستگیری همدست فراری علی ادامه دارد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
رکنارکنا5 روز قبل
به گزارش گروه حوادث رکنا، ساعت ۱۱ شامگاه یکشنبه ۲۴ شهریور امسال عباس دولتشاهی یکی از قهرمانان کشتی ایران سوار بر خودرویش در آبادان برای رفتن به خانه یکی از بستگانشان به سمت خرمشهر حرکت کرد که در میان راه با یک پیرمرد خمیده که در کنار خیابان منتظر خودرو بود روبرو شد. این قهرمان کشتی برای کمک به پیرمرد تنها در کنار جاده توقف کرد و پیرمرد خمیده به آرامی سوار بر خودرو شد کشتی گیر جوان شد. عباس دولتشاهی در حال حرکت بود که ناگهان دو جوان موتور سوار در حالیکه قمه به دست داشتند خود را به کنار خودروی کشتی گیر جوان رساندند و از او خواستند در کنار جاده توقف کند و در همین صحنه پیرمرد تنها که مرد جوانی بود گریم صورتش را برداشت و با عباس دولتشاهی درگیر شد و کشتی گیر جوان به اجبار در کنار جاده توقف کرد. در این صحنه عباس دولتشاهی با برداشتن یک گرز از داخل خودرویش با ۳ سارق خشن درگیر شد و توانست ۳ سارق قمه به دست را فراری دهد و در این درگیری تنها لباس کشتی گیر جوان پاره شد. بنا بر این گزارش، تحقیقات پلیس خرمشهر برای دستگیری این دزدان فریبکار ادامه دارد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
مازن آنلاینمازن آنلاین6 روز قبل
پیام مازند - مدیر کل پزشکی قانونی مازندران تعداد تعداد کشته شدگان موتور سوارها در حوادث ترافیکی در چهار ماهه سالجاری را ۴۵ نفر اعلام کرد و گفت: که این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۲۵درصد افزایش داشت. به گزارش ایسنا مازندران، علی عباسی درباره این خبر، اظهار کرد: تعداد کشته شدگان موتور در حوادث ترافیکی در چهار ماهه سالجاری ۴۵ نفر (۴۴نفر مرد و یک زن) بود که این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۲۵درصد افزایش را نشان می‌دهد. وی با بیان اینکه تعداد ۶۹ درصد از فوت شدگان در محور برون شهریی و راه روستایی و ما بقی در محور درون شهری به وقوع پیوست، تصریح کرد: بابل با تعداد ۱۰ نفر، بهشهر با ۸ و ساری با ۶ مورد بیشترین و آمل، تنکابن، گلوگاه و میاندرود و بابلسر هر کدام با تعداد یک نفر کمترین تلفات موتور سوار را دارند. عباسی خاطر نشان کرد: بیشترین گروه سنی که مرگ موتور سوارها در آن اتفاق افتاده، گروه سنی ۲۱ تا ۳۰ سال با آمار ۱۱ فوتی است و بعد از آن گروه سنی ۱۱ تا ۲۰ سال با ۲۰ فوتی در رتبه بعدی قرار دارد. انتهای پیام
مهرمهر6 روز قبل
علی عباسی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه ۴۴ مرد و یک زن در تصادفات موتور در سال جاری کشته شدند افزود: تعداد ۶۹ درصد از فوت شدگان در محور برون شهریی و راه روستایی و ما بقی در محور درون شهری به وقوع پیوست و بابل با تعداد ۱۰ نفر، بهشهر با ۸ و ساری با ۶ مورد بیشترین و آمل، تنکابن، گلوگاه و میاندرود و بابلسر هر کدام با تعداد یک نفر کمترین تلفات موتور سوار را دارند. عباسی با بیان اینکه ۲۰ درصد از قوت شدگان تصادفات رانندگی موتورسوار هستند افزود: بر اساس آمار بیشترین فوتی در خرداد ماه با ۲۱ فوتی و بعد از آن اردیبهشت و تیر ماه هر کدام با ۹ و فروردین با ۶مورد به ترتیب در رتبه‌های بعدی قرار دارند. وی خاطر نشان کرد: بیشترین گروه سنی که مرگ موتور سوارها در آن اتفاق افتاده، گروه سنی ۲۱ تا ۳۰ سال با آمار ۱۱ فوتی است و بعد از آن گروه سنی ۱۱ تا ۲۰ سال با ۲۰ فوتی در رتبه بعدی قرار دارد. عباسی با اشاره به اینکه تعداد ۲۲۹ نفر چهار ماهه سالجاری در تصادفات رانندگی کشته شدند که ۲۰ درصد آن مربوط به موتور سوار‌ها هست، افزود: شایعترین علت مرگ موتورسوران در تصادفات، ضربه مغزی و عوارض ناشی از آن و سپس خونریزی وسیع، صدمات و شکستگی‌های متعدد از عوامل دیگر منجر به مرگ در موتورسواران در چهار ماهه ماهه سالجاری بوده که امید می‌رود با رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی و استفاده از کلاه ایمنی شاهد کاهش چشمگیر آن باشیم.
برترین‌هابرترین‌ها6 روز قبل
مدیر کل پزشکی قانونی استان مازندران خبر داد: خبرگزاری ایلنا: علی عباسی با بیان اینکه ۴۴ مرد و یک زن در تصادفات موتور در سال جاری کشته شدند افزود: تعداد ۶۹ درصد از فوت شدگان در محور برون شهریی و راه روستایی و ما بقی در محور درون شهری به وقوع پیوست و بابل با تعداد ۱۰ نفر، بهشهر با ۸ و ساری با ۶ مورد بیشترین و آمل، تنکابن، گلوگاه و میاندرود و بابلسر هر کدام با تعداد یک نفر کمترین تلفات موتور سوار را دارند. مدیر کل پزشکی قانونی مازندران با بیان اینکه ۲۰ درصد از قوت شدگان تصادفات رانندگی موتورسوار هستند افزود: بر اساس آمار بیشترین فوتی در خرداد ماه با ۲۱ فوتی و بعد از آن اردیبهشت و تیر ماه هر کدام با ۹ و فروردین با ۶ مورد به ترتیب در رتبه‌های بعدی قرار دارند. وی خاطر نشان کرد: بیشترین گروه سنی که مرگ موتور سوارها در آن اتفاق افتاده، گروه سنی ۲۱ تا ۳۰ سال با آمار ۱۱ فوتی است و بعد از آن گروه سنی ۱۱ تا ۲۰ سال با ۲۰ فوتی در رتبه بعدی قرار دارد. عباسی با اشاره به اینکه تعداد ۲۲۹ نفر چهار ماهه سالجاری در تصادفات رانندگی کشته شدند که ۲۰ درصد آن مربوط به موتور سوار‌ها هست، افزود: شایعترین علت مرگ موتورسوران در تصادفات، ضربه مغزی و عوارض ناشی از آن و سپس خونریزی وسیع، صدمات و شکستگی‌های متعدد از عوامل دیگر منجر به مرگ در موتورسواران در چهار ماهه ماهه سالجاری بوده که امید می‌رود با رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی و استفاده از کلاه ایمنی شاهد کاهش چشمگیر آن باشیم.
مازن آنلاینمازن آنلاین6 روز قبل
مدیرکل پزشکی قانونی مازندران مطرح کرد: پیام مازند - ساری - مدیرکل پزشکی قانونی مازندران تعداد کشته شدگان موتور سوارها در حوادث ترافیکی در چهار ماهه سالجاری را ۴۵ نفراعلام کرد وگفت: این رقم در مقایسه با مدت مشابه رشد ۲۵ درصدی دارد. علی عباسی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه ۴۴ مرد و یک زن در تصادفات موتور در سال جاری کشته شدند افزود: تعداد ۶۹ درصد از فوت شدگان در محور برون شهریی و راه روستایی و ما بقی در محور درون شهری به وقوع پیوست و بابل با تعداد ۱۰ نفر، بهشهر با ۸ و ساری با ۶ مورد بیشترین و آمل، تنکابن، گلوگاه و میاندرود و بابلسر هر کدام با تعداد یک نفر کمترین تلفات موتور سوار را دارند. عباسی با بیان اینکه ۲۰ درصد از قوت شدگان تصادفات رانندگی موتورسوار هستند افزود: بر اساس آمار بیشترین فوتی در خرداد ماه با ۲۱ فوتی و بعد از آن اردیبهشت و تیر ماه هر کدام با ۹ و فروردین با ۶مورد به ترتیب در رتبه‌های بعدی قرار دارند. وی خاطر نشان کرد: بیشترین گروه سنی که مرگ موتور سوارها در آن اتفاق افتاده، گروه سنی ۲۱ تا ۳۰ سال با آمار ۱۱ فوتی است و بعد از آن گروه سنی ۱۱ تا ۲۰ سال با ۲۰ فوتی در رتبه بعدی قرار دارد. عباسی با اشاره به اینکه تعداد ۲۲۹ نفر چهار ماهه سالجاری در تصادفات رانندگی کشته شدند که ۲۰ درصد آن مربوط به موتور سوار‌ها هست، افزود: شایعترین علت مرگ موتورسوران در تصادفات، ضربه مغزی و عوارض ناشی از آن و سپس خونریزی وسیع، صدمات و شکستگی‌های متعدد از عوامل دیگر منجر به مرگ در موتورسواران در چهار ماهه ماهه سالجاری بوده که امید می‌رود با رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی و استفاده از کلاه ایمنی شاهد کاهش چشمگیر آن باشیم.
رکنارکنا1 هفته قبل
به گزارش رکنا، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان زنجان گفت: طی پنج ماه نخست سالجاری ۱۵ نفر براثر تصادفات درون‌شهری جان خود را از دست دادند. وی بابیان اینکه تصادفات فوتی درون‌شهری زنجان نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۸ درصد افزایش دارد، اظهار کرد: در پنج ماه نخست سال گذشته ۱۲نفر براثر تصادفات درون‌شهری فوت شدند. رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان زنجان گفت: طی این بازه زمانی وقوع تصادفات درون شهری فوتی، خسارتی و جرحی در استان زنجان نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش داشته است. شیر محمدی تأکید کرد: متأسفانه طی پنج ماه نخست سالجاری علت بیشتر تصادفات درون‌شهری در استان زنجان توجه نکردن به جلو و تخطی از سرعت مطمئنه بوده است. شیر محمدی افزود: خوشبختانه در دهه اول محرم مورد تصادف فوتی درون شهری در استان زنجان نداشتیم.
مهرمهر1 هفته قبل
به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ علی اصغر شیر محمدی ظهر شنبه در جمع خبرنگاران در محل فرماندهی انتظامی استان زنجان، به وقوع تصادفات درون‌شهری در استان زنجان اشاره کرد و گفت: ۱۵ نفر در پنج ماه نخست سالجاری براثر تصادفات درون‌شهری جان خود را از دست دادند. وی بابیان اینکه تصادفات فوتی درون‌شهری زنجان نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۸ درصد افزایش دارد، اظهار کرد: در پنج ماه نخست سال گذشته ۱۲نفر براثر تصادفات درون‌شهری فوت شدند. رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان زنجان گفت: طی این بازه زمانی وقوع تصادفات درون شهری فوتی، خسارتی و جرحی در استان زنجان نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش داشته است. شیر محمدی تأکید کرد: متأسفانه طی پنج ماه نخست سالجاری علت بیشتر تصادفات درون‌شهری در استان زنجان توجه نکردن به جلو و تخطی از سرعت مطمئنه بوده است. رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان زنجان تصریح کرد: طی پنج ماه نخست سالجاری ۸ نفر از فوت‌شدگان تصادفات درون‌شهری در زنجان عابرین پیاده، ۲ نفر راننده و ۲ سرنشین و سه نفر موتور سوار بوده‌اند.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴1 هفته قبل
دزدی به خاطر مادرحسن ۲۸ ساله که یک سارق تازه کار است می‌گوید به خاطر درمان بیماری مادرم به پول نیاز داشتم و چون هیچ کسی نبود به من کمک کند مجبور شدم دزدی کنم. قصد داشتی تا کی دزدی کنی؟ تا وقتی که مادرم سلامتی اش را به دست آورد، همیشه به اندازه نیازم دزدی می‌کردم. از بهزیستی درخواست کمک نکردی؟ مگر چقدر پول می‌دهند، باور کنید آن قدر کم بود که نمی‌توانستم با آن کاری کنم. حرف آخر؟ آرزو می‌کنم هیچ وقت، کسی شرایط مرا نداشته باشد که مجبور به دزدی شود و امیدوارم برادران مادرم متوجه ماجرا شوند و به مادرم کمک کنند. بنا بر این گزارش، متهم برای تحقیقات بیشتر در اختیار ماموران پلیس قرار گرفت.

صحنه‌ای وحشتناک از برخورد یک شیء در حال پرواز به موتورسوار + فیلم

رکنارکنا1 هفته قبل
بر اثر انفجار در یکی از پمپ بنزین‌های شهر یونان چین صحنه‌ای وحشتناک رخ داد. موج انفجار باعث شد تا یک شیء نا مشخص از جای خود کنده شود و در هوا به پرواز درآید و در خیابان با یک موتور سوار از همه جا بی خبر برخورد کند. در این فیلم مشاهده خواهید کرد که یک شیء در حال پرواز با موتور سوار برخورد کرد، ولی در کمال ناباوری و خوش شانسی تمام تنها کبودی و ساییدگی نتیجه این تصادف بود. در این وحشتناک می‌بینید که دو موتور سوار در حال عبور در جهت مخالف بودند، اما شیء با یکی از آن‌ها برخورد کرد. ازعلت انفجار در پمپ بنزین گزارشی داده نشده است. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
مهرمهر1 هفته قبل
عباس حضرتی جانشین تیپ ۲۲۳ نیرو مخصوص واکنش سریع در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص ماموریت‌های این تیپ اظهارداشت: به دنبال تغییر ماهیت تهدیدات دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و بنابر تدابیر و اوامر فرماندهی معظم کل قوا، ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروهای زمینی، تغییر ماهیت به تیپ ۲۲۳ نیروی مخصوص واکنش سریع در خرداد ماه سال۱۳۹۶ ابلاغ شد. وی ادامه داد: به دنبال این تغییر ماهیت تهدیدات، این یگان از یگان تکاور با محوریت کارکنان وظیفه به یگان نیرو مخصوص با محوریت کارکنان پایور و نیروهای حرفه‌ای تبدیل شد. در این راستا اقدام به سازماندهی و آموزش کارکنان و برگزاری دوره‌های مختلف از جمله آموزش نیرو مخصوص، موتور سوار و تازش، تک تیر انداز، چتر بازی، رزم در برف، غواصی، سقوط آزاد و دیگر دوره‌های مورد نیاز یک نیروی مخصوص است را برنامه ریزی و سازماندهی و با کمک نیروی زمینی ارتش در حال اجرایی کردن آن هستیم. کارکنان تیپ واکنش سریع باید پنج دوره مختلف را در شرایط آب و محیط آب و هوایی و جغرافیای متفاوت کویر، جنگل، کوهستان، برف و دریا پشت سر بگذارند. یک نیروی مخصوص حداقل دو تا سه سال دوره می‌بیند و بعد از آن متناسب با یگان تخصصی دوره‌های دیگری را باید بگذراند تا قادر باشد در هر نقطه جغرافیایی ماموریت‌های محوله را انجام دهد.
ایلناایلنا1 هفته قبل
اعتقاد من این است مطالبه حضور بانوان در ورزشگاه به یک خواست تبدیل شده و حاکمیت باید تعیین تکلیف کند که می‌خواهد چه‌کار کند. به اعتقاد من ما باید این زمینه را فراهم کنیم، اینها هم مطالبی نیست که ما حاکمیت را با این موضوعات گره بزنیم که مثلا حاکمیت بخواهد برای حضور زنان در ورزشگاه نظر دهد که انجام شود یا نشود. امیرحسن‌خانی خاطرنشان کرد: وقتی حضور بانوان در جامعه ما چنین است، نباید حالت بن‌بستی همچون خواست زنان در عربستان برای رانندگی پیدا کنیم. بالاخره حاکمیت شکل گرفته که راه‌حل برای این مطالب پیدا کند و راهکاری به مردم بدهد. اعتقاد من این است بالاخره به یک خواست تبدیل شده و حاکمیت باید تعیین تکلیف کند که می‌خواهد چه‌کار کند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 هفته قبل
مدیرکل پزشکی قانونی استان مازندران در گفتگو با خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان با بیان اینکه تعداد ۶۹ درصد از فوت شدگان در محور برون شهریی و راه روستایی و ما بقی در محور درون شهری به وقوع پیوست، تصریح کرد: بابل با تعداد ۱۰ نفر، بهشهر با ۸ و ساری با ۶ مورد بیشترین و آمل، تنکابن، گلوگاه و میاندرود و بابلسر هر کدام با تعداد یک نفر کمترین تلفات موتور سوار را دارند. عباسی آمار فوت شدگان موتور سوار را ۲۰ درصد اعلام کرد وافزود: بر اساس آمار بیشترین فوتی در خرداد ماه با ۲۱ فوتی و بعد از آن اردیبهشت و تیر ماه هر کدام با ۹ و فروردین با ۶ مورد به ترتیب در رتبه‌های بعدی قرار دارند. وی خاطر نشان کرد: بیشترین گروه سنی که مرگ موتور سوار‌ها در آن اتفاق افتاده، گروه سنی ۲۱ تا ۳۰ سال با آمار ۱۱ فوتی است و بعد از آن گروه سنی ۱۱ تا ۲۰ سال با ۲۰ فوتی در رتبه بعدی قرار دارد. عباسی با اشاره به اینکه تعداد ۲۲۹ نفر چهار ماهه سالجاری در تصادفات رانندگی کشته شدند که ۲۰ درصد آن مربوط به موتور سوار‌ها هست، اضافه کرد: شایعترین علت مرگ موتورسوران در تصادفات، ضربه مغزی و عوارض ناشی از آن و سپس خونریزی وسیع، صدمات و شکستگی‌های متعدد از عوامل دیگر منجر به مرگ در موتورسواران در چهار ماهه ماهه سالجاری بوده که امید می‌رود با رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی و استفاده از کلاه ایمنی شاهد کاهش چشمگیر آن باشیم.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 هفته قبل
در بررسی‌های پلیسی روشن شد دو پسر موتور سوار پس از جدال خونین گریخته‌اند. دوئل عشقیاسماعیل که از شنیدن حرف‌های پدر قربانی به گریه افتاده بود، در جایگاه ویژه ایستاد و به تشریح ماجرا پرداخت. من و دوستم سوار موتور در خیابان گشت می‌زدیم که دختر مورد علاقه‌ام به نام سحر را سوار پژو ۴۰۵ حسین دیدم. وقتی خون فواره زد، متوجه ماجرا شدم و از ترس سوار موتور شدم و همراه مهدی فرار کردم. بخشش بزرگ پدر حسین به من درس زندگی داد.
مهرمهر2 هفته قبل
علی عباسی در گفتگو با خبرنگار مهر، تعداد کشته شدگان موتور سوارها در حوادث ترافیکی در چهار ماهه سال جاری را ۴۵ نفر شامل ۴۴ نفر مرد و یک زن اعلام کرد و افزود: که این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۲۵ درصد افزایش داشت. وی با بیان اینکه تعداد ۶۹ درصد از فوت شدگان در محور برون شهری و راه روستایی و مابقی در محور درون شهری به وقوع پیوست، تصریح کرد: بابل با تعداد ۱۰ نفر، بهشهر با ۸ و ساری با ۶ مورد بیشترین و آمل، تنکابن، گلوگاه و میاندرود و بابلسر هر کدام با تعداد یک نفر کمترین تلفات موتور سوار را دارند. عباسی با بیان اینکه ۲۰ درصد از فوت شدگان موتورسوار هستند افزود: بر اساس آمار بیشترین فوتی در خرداد ماه با ۲۱ فوتی و بعد از آن اردیبهشت و تیرماه هر کدام با ۹ و فروردین با شش مورد به ترتیب در رتبه‌های بعدی قرار دارند. وی خاطر نشان کرد: بیشترین گروه سنی که مرگ موتور سوارها در آن اتفاق افتاده، گروه سنی ۲۱ تا ۳۰ سال با آمار ۱۱ فوتی است و بعد از آن گروه سنی ۱۱ تا ۲۰ سال با ۲۰ فوتی در رتبه بعدی قرار دارد. عباسی با اشاره به اینکه تعداد ۲۲۹ نفر چهار ماهه سال جاری در تصادفات رانندگی کشته شدند که ۲۰ درصد آن مربوط به موتور سوارها هست، افزود: شایع‌ترین علت مرگ موتورسوران در تصادفات، ضربه مغزی و عوارض ناشی از آن و سپس خونریزی وسیع، صدمات و شکستگی‌های متعدد از عوامل دیگر منجر به مرگ در موتورسواران در چهار ماهه ماهه سال جاری بوده که امید می‌رود با رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی و استفاده از کلاه ایمنی شاهد کاهش چشمگیر آن باشیم.
مازن آنلاینمازن آنلاین2 هفته قبل
مدیرکل پزشکی قانونی مازندران: پیام مازند - ساری - مدیرکل پزشکی قانونی مازندران، شمار کشته شدگان موتورسوار در حوادث ترافیکی طی چهار ماه امسال در استان را ۴۵ نفر بیان کرد. علی عباسی در گفتگو با خبرنگار مهر، تعداد کشته شدگان موتور سوارها در حوادث ترافیکی در چهار ماهه سال جاری را ۴۵ نفر شامل ۴۴ نفر مرد و یک زن اعلام کرد و افزود: که این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۲۵ درصد افزایش داشت. وی با بیان اینکه تعداد ۶۹ درصد از فوت شدگان در محور برون شهری و راه روستایی و مابقی در محور درون شهری به وقوع پیوست، تصریح کرد: بابل با تعداد ۱۰ نفر، بهشهر با ۸ و ساری با ۶ مورد بیشترین و آمل، تنکابن، گلوگاه و میاندرود و بابلسر هر کدام با تعداد یک نفر کمترین تلفات موتور سوار را دارند. عباسی با بیان اینکه ۲۰ درصد از فوت شدگان موتورسوار هستند افزود: بر اساس آمار بیشترین فوتی در خرداد ماه با ۲۱ فوتی و بعد از آن اردیبهشت و تیرماه هر کدام با ۹ و فروردین با شش مورد به ترتیب در رتبه‌های بعدی قرار دارند. وی خاطر نشان کرد: بیشترین گروه سنی که مرگ موتور سوارها در آن اتفاق افتاده، گروه سنی ۲۱ تا ۳۰ سال با آمار ۱۱ فوتی است و بعد از آن گروه سنی ۱۱ تا ۲۰ سال با ۲۰ فوتی در رتبه بعدی قرار دارد.
خبر فوریخبر فوری2 هفته قبل
این انجمن آمارهای جامع و گزارش‌های مستندی دارد که برای کودکان کار رخ داده است. عضو هیات مدیره انجمن حمایت از حقوق کودکان می‌گوید: خواهش می‌کنم جامعه را حساس کنید. یکی از کارهای انجمن حمایت از حقوق کودکان، آموزش مهارت‌ها به دختران است. کلام آخر این فعال حقوق کودک تلخ است؛ می‌گوید: ما دائم در این مرکز التیام آلام می‌دهیم. کودکان کار در خیابان‌ها بی‌پناه هستند، تعرض به کودکان کار هزینه‌ای برای ندارند چرا که کودک کار سر و صاحب ندارد و خدا کند قانون، مردم و هر کس که دستش می‌رسد به داد بی‌کسی آنها برسد.

بازیگر نقش شمر: من از تلویزیون قهر کرده‌ام! +فیلم

فردا نیوزفردا نیوز2 هفته قبل
مشروح گفتگو با محمد فیلی بازیگر نقش «شمر» در ادامه می‌خوانید: پیشنهاد نقش شمر اولین‌بار در تعزیه*هنوز «مختارنامه‌ای» ساخته نشده بود شنیدم در تعزیه هم نقش «شمر» را به شما واگذار کردند. سخت‌ترین جای «مختارنامه» پایان کار شمر است*شنیده بودیم در یکی از صحنه‌های مختارنامه، «شمر» گریه می‌کند …جایی که خیلی منقلب شدم و حتی کار لحظاتی متوقف شد همان پایان کار شمر است. در حال عادی برای من که سال‌ها عزادار امام حسین (ع) بوده‌ام خیلی سخت است حتی در عرصه نمایش خودم را مقابل امام حسین (ع) ببینم! «شمر» فیلم دیگری نمی‌شوم*بعد از اینکه شمر را بازی کردید فیلم‌های دیگر هم از شما خواستند شمر را بازی کنید. امام حسین (ع) مرا به نوکری قبول کند*اگر از امام حسین (ع) بخواهید درخواستی داشته باشید آن درخواست چیست؟ تنها چیزی که می‌خواهم مرا به نوکری قبول کند.

به انتهای لیست رسیدید