موزیک فیلم

موزیک فیلم

برترین‌هابرترین‌ها1 ماه قبل
بازی بازیگران خیلی خوب است. ابدا نمی‌خواهم بگویم «روسی» فیلم کاملی است، که اصلا نیست. اما بدون شک از نیمی از فیلم‌های بخش مسابقه جشنواره فیلم فجر، کیفیت بالاتری داشت و در بدبینانه‌ترین حالت می‌شود گفت مستحق حضور در این بخش بود. " «رو اعصاب» بهترین تعریف برای فیلم روسی است. کاربری به اسم رها در توئیتر نوشته: لوکیشن‌های فیلم روسی هولناک و پر از معنا است و همینطور موزیک فیلم با دقت انتخاب شده.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز1 ماه قبل
این کمپانی با وجود نوپا بودن موفق شده در جمع بزرگترین سازندگان تلویزیون قرار بگیرد. این کمپانی دولتی یکی از بزرگترین سازندگان تلویزیون در دنیا و موفق‌ترین برند چینی در این زمینه است. رتبه شماره سه: سونیبلاخره وارد لیگ بزرگان در بین بزرگترین سازندگان تلویزیون شدیم. تا پیش آغاز حاکمیت کره‌ای‌ها، بازار تلویزیون در انحصار شش برند ژاپنی سونی، پاناسونیک، هیتاچی، شارپ، جی وی سی و توشیبا بود. رتبه شماره یک: سامسونگقطعا از همان ابتدای نوشتار همه می‌دانستند در بین بزرگترین سازندگان تلویزیون در دنیا سامسونگ جایگاه نخست را دارد.

بزرگترین سازندگان تلویزیون در دنیا کدامند؟

6+
برترین‌هابرترین‌ها1 ماه قبل
ایلناایلنا2 ماه قبل
ترانه شنیده نشده جورج مایکل در فیلم «آخرین کریسمس» منتشر می‌شود. موسیقی مایکل تم موزیک فیلم است. پل فیگ اعلام کرده است: جورج مایکل در حال ساختن آلبوم جدیدش بود که درگذشت. او افزود: «در دو قسمت، بازیگران در عمل با موزیک تعامل می‌کنند و در بخش‌هایی دیگر، موسیقی جورج داستان را تعریف می‌کند یا روی آن تاکید می‌گذارد. بنابراین، ترکیبی است از فیلمی که نه در آن فقط ترانه‌های دیگران پخش می‌شود و نه یک موزیکال معمولی است».
برترین‌هابرترین‌ها2 ماه قبل
ایلنا: ترانه شنیده نشده جورج مایکل در فیلم «آخرین کریسمس» منتشر می‌شود. موسیقی مایکل تم موزیک فیلم است. پل فیگ اعلام کرده است: جورج مایکل در حال ساختن آلبوم جدیدش بود که درگذشت. او افزود: «در دو قسمت، بازیگران در عمل با موزیک تعامل می‌کنند و در بخش‌هایی دیگر، موسیقی جورج داستان را تعریف می‌کند یا روی آن تاکید می‌گذارد. بنابراین، ترکیبی است از فیلمی که نه در آن فقط ترانه‌های دیگران پخش می‌شود و نه یک موزیکال معمولی است».
برترین‌هابرترین‌ها4 ماه قبل
گیمفا: اولین تصویر از اقتباس استیون اسپیلبرگ (Steven Spielberg) از کلاسیک Broadway به نام West Side Story منتشر شده است. این فیلم داستان عشق جوان و تنش میان گروه‌های رقیب Jets و Sharks در خیابان‌های نیویورک ۱۹۵۷ است. جاستین پک (Justin Peck) یکی از اعضای موسیقی این فیلم است. تیم موزیک فیلم نیز شامل گاستاوو دودامل (Gustavo Dudamel)، مسئول ضبط موسیقی، دیوید نیومن (David Newman) مسئول تنظیم اقتباس جدید، جیناین تسوری (Jeanine Tesori) مسئول صدای بازیگران، مت سالیوان (Matt Sullivan) تهیه‌کننده موسیقی فیلم است. این فیلم ۱۸ دسامبر ۲۰۲۰ (۲۸ آذر ۹۹) توسط دیزنی در ایالت متحده اکران می‌شود.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین4 ماه قبل
تجارت خبری گوگلتازه‌ترین گزارش مؤسسه (News Media Alliance (NMAنشان می‌دهد که اخبار بخش قابل توجهی از تجارت گوگل محسوب می‌شود چرا که این کمپانی در سال ۲۰۱۸ از سایت‌های خبری و صنعت خبر ازطریق موتور جست و جوی گوگل و همچنین سرویس گوگل نیوز، ۴٫۷میلیارد دلار درآمد کسب کرده است. طبق این گزارش، حدود ۴۰درصد کلیک‌ها در جست و جوی گوگل مربوط به اخبار و راه‌های کسب درآمد است. سخنگوی گوگل هم نسبت به این گزارش بی‌تفاوت نماند و با انتقاد از آن، این گزارش را غیردقیق دانست. سخنگوی گوگل گفت: سرویس گوگل نیوز وجست و جوی گوگل، ماهانه بیش از ۱۰میلیارد کلیک برای وب سایت‌های خبری دارد. درواقع گوگل حق اشتراک به آنها می‌پردازد و درآمد مناسبی برایشان رقم می‌زند پس برای آنها درآمدزایی داشته است.
مازن آنلاینمازن آنلاین4 ماه قبل
همانگونه که اشاره شد جنبه ­های مثبت فضای مجازی غیر قابل انکار است لیکن چرا جوانان ما اینگونه در این فضای وهم آلود غرق شده‌اند؟ غیرممکن است که شما به منزلی بروید و تبلتی دست فرزندی نبینید، غیر ممکن است در محفلی بنشینید و اعضای آن را در حال کار کردن با گوشی نبینید، مسلما معدود خانواده‌ای را سراغ دارید که تلخی خطرات فضای مجازی را نچشیده باشد. طوفانی است که آرامش را از خانواده‌ها گرفتحال سوال اینجاست که فضای مجازی چه چیزی دارد که بسیاری آن را به فضای حقیقی و واقعی ترجیح می‌دهند؟ اگر در جواب بگوییم جذابیت؛ چیزی به گزاف نگفتیم. اگر والدین فرزندان شان را به شرکت در فعالیت‌های اجتماعی تشویق نمایند و اوقات بیشتری را با فرزندان در فضای بیرون از خانه سپری کنند، اگر آموزش‌های لازم در خصوص نحوه استفاده از اینترنت و خطرات و آسیب‌های فضای مجازی داده شود، آیا بازهم فضای مجازی را به دید تهدید می‌بینیم. نهایتا اگر بگوییم دست و پا زدن فرزندانمان در باتلاق فضای مجازی و تحلیل رفتن آن‌ها فقط و فقط به دلیل کم کاری‌های خودمان است چیزی به گزاف نگفتیم. ما با سوء مدیریت و نداشتن برنامه‌ای مدون و اصولی خود نیز همراه فرزندانمان در حال غرق شدنیم.
خبر فوریخبر فوری5 ماه قبل
پیشنهاد ماروزنامه نمی‌خوانم حتی مصاحبه‌های خودم را! / تئاترها و کنسرت‌های لاکچری، اشتباهی در عالم هنر است/ متاسفانه در هنر به جای اسپانسر، سرمایه‌گذار داریمفیلتر اینستاگرام بازی در زمین آمریکایی‌هاست/ فیلتر تلگرام موفق نبود اما طرحی برای رفع آن نداریم/ اقتصاد ستاره‌مربع‌ها در صداوسیما شفاف شود/ برنامه نود، موضوع این هفته شورای نظارتتعدد احزاب نشان دهنده روحیه استبداد زدگی است/ مسیح علی‌نژاد زبان گویای جامعه زنان نیست/ لزوم نگرش جنسیتی برای حل آسیب‌های اجتماعیروایت خبرفوری از زندگی‌هایی که به گل نشستند/ «او» که آمد، انگار آخرالزمان شدواکنش هادی غفاری به صحبت‌های جنجالی سعید قاسمی/ امثال ایشان خاله خرسه‌هایی هستند که انقلاب را به زیر می‌کشند/ به مردم بگوید زمان جنگ کجا بوده؟ شعارهای دولت در زمینه زنان قابلیت اجرا نداشت/ آقای روحانی در شرایط یاس مفرط کار را بر عهده گرفت/ دولت باور و اعتقاد قلبی به مشارکت زنان نداشت/ انتخاب خانم ابتکار برای حفظ دوز اصلاح‌طلبی کابینه بود
خبر فوریخبر فوری5 ماه قبل
آسو کهزادی، نوازنده، می‌گوید که به دلیل آنکه فکر می‌کرده در ایران مخاطب و شرایط بهتری دارد، به کشورش بازگشته است. گذر سینما عنوانی است که در سی‌وهفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر به خیابان برادران مظفر (جنب سینما فلسطین) داده شد و قرار است دائمی شود. اجرای نمایش‌های سنتی، نمایش فیلم و کنسرت موسیقی خیابانی برنامه‌های ویژه این گذر بودند که شهروندان می‌توانستند به رایگان از آن‌ها استفاده کنند. در روزهای برگزاری جشنواره جهانی فیلم فجر، گروه وینه هرشب دو اجرای ۴۰ ‌دقیقه‌ای در این گذر داشتند و غیر از قطعات موسیقی ملل، یک موزیک فیلم هم اجرا کردند. آسو کهزادی درباره چرایی و چگونگی حضور این گروه و اجرای موسیقی در «گذر سینما» به خبرآنلاین می‌گوید: «از طریق چند نفر از منتقدان موسیقی که ما را می‌شناسند و اجراهای قبلی‌مان را دیده‌اند، به این جشنواره معرفی شده‌ایم.
موسیقی ماموسیقی ما5 ماه قبل
موسیقی ما - کنسرت خیابانی گروه «وینه» یکی از برنامه‌های ثابت «گذر سینما» در طول شب‌های سی‌وهفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر بود که قطعات مختلفی از موسیقی ملل و موسیقی فیلم‌های ایران و جهان را با تنظیم‌های جز اجرا کرد. کنسرت موسیقی خیابانی یکی از بخش‌هایی بود که مورد توجه قرار گرفت و اجراهای حرفه‌ای «وینه» تحسین همه مخاطبان -مردم و سینماگران- را برانگیخت. گروه چهارنفره «وینه» هر شب دو اجرای ۴۰ ‌دقیقه‌ای داشتند و غیر از قطعات موسیقی ملل، یک موزیک فیلم هم اجرا کردند. کاوه غفاری (نوازنده آکاردئون)، علیرضا قهرمانی (نوازنده گیتار الکتریک)، کاوه میرباقی (نوازنده کنترباس) و آسو کهزادی (نوازنده ویولن) اعضای «وینه» هستند. ارژنگ آقاجری (شاعر، مترجم) تحلیل کوتاهی درمورد موسیقی خیابانی ایران، کوارتت «وینه» و نوع موسیقی این گروه داشت و گفت: «امروزه به دلایل گوناگون، از کوچه و خیابان‌ها کمتر صدای موسیقی باکیفیت به گوش می‌رسد.
خبرآنلاینخبرآنلاین5 ماه قبل
زهره صدری‌نژاد: گذر سینما عنوانی است که در سی‌وهفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر به خیابان برادران مظفر (جنب سینما فلسطین) داده شد و قرار است دائمی شود. اجرای نمایش‌های سنتی، نمایش فیلم و کنسرت موسیقی خیابانی برنامه‌های ویژه این گذر بودند که شهروندان می‌توانستند به رایگان از آن‌ها استفاده کنند. در روزهای برگزاری جشنواره جهانی فیلم فجر، گروه وینه هرشب دو اجرای ۴۰ ‌دقیقه‌ای در این گذر داشتند و غیر از قطعات موسیقی ملل، یک موزیک فیلم هم اجرا کردند. کاوه غفاری، نوازنده آکاردئون، علیرضا قهرمانی، نوازنده گیتار الکتریک، کاوه میرباقی، نوازنده کنترباس و آسو کهزادی، نوازنده ویولن اعضای این گروه هستند. آسو کهزادی درباره چرایی و چگونگی حضور این گروه و اجرای موسیقی در «گذر سینما» به خبرآنلاین می‌گوید: «از طریق چند نفر از منتقدان موسیقی که ما را می‌شناسند و اجراهای قبلی‌مان را دیده‌اند، به این جشنواره معرفی شده‌ایم.
فارسفارس8 ماه قبل
به گزارش خبرنگار تئاتر خبرگزاری فارس، نخستین نمایش جشنواره تئاتر فجر در محوطه این مجموعه به نمایش «شدن» به کارگردانی علی محمد رادمنش اختصاص دارد. کاتالوگ سی و هفتمین جشنواره تئاتر فجر به مدیرمسئولی نادر برهانی مرند و سردبیری سعید هاشمی پور در اولین روز جشنواره چاپ و منتشر شد. *افتتاح نمایشگاه عکس و پوستر تئاتر در مجموعه صبانمایشگاه عکس و پوستر سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر ۲۳ بهمن ماه در مجموعه فرهنگی هنری صبا افتتاح میشود. نمایشگاه مسابقه عکس در گالری لرزاده این مجموعه فرهنگی هنری و نمایشگاه پوستر در گالری فرشچیان این مجموعه برپا می‌شود. اعلام اسامی برگزیدگان و اهدای جوایز مسابقه عکس و پوستر تئاتر جشنواره سی و هفتم در مراسم اختتامیه سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر انجام میشود.

به انتهای لیست رسیدید