موزیک متن

موزیک متن

دنیای اقتصاددنیای اقتصاد3 هفته قبل
ستارگان این فیلم رابرت پتیسون، جان دیوید واشینگتن، الیزابت دبیکی، آرون تیلور جانسون و مایکل کین هستند. برای فیلمبرداری «انگاشته» هیته ون هیتما بار دیگر به نولان پیوسته و ساخت موزیک متن آن را هم، به جای هانس زیمر، همکار معمول نولان، لودویگ گورانسون، برنده جایزه اسکار موزیک متن برای فیلم «بلک پنتر» برعهده دارد. فیلم «انگاشته» قرار است ژوئیه ۲۰۲۰ اکران شود.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین3 هفته قبل
اعتمادآنلاین| فیلم «انگاشته» در حال حاضر در جمهوری استونی فیلمبرداری می‌شود و هزینه تولید این فیلم بالغ بر دویست و بیست و پنج میلیون دلار می‌شود. پس از فیلم «شوالیه تاریکی برمی‌خیزد» که دویست و سی میلیون دلار خرج برداشت، این پرهزینه‌ترین فیلم نولان است. ستارگان این فیلم رابرت پتیسون، جان دیوید واشینگتن، الیزابت دبیکی، آرون تیلور جانسون و مایکل کین هستند. برای فیلمبرداری «انگاشته» هیته ون هیتما بار دیگر به نولان پیوسته و ساخت موزیک متن آن را هم، به جای هانس زیمر، همکار معمول نولان، لودویگ گورانسون، برنده جایزه اسکار موزیک متن برای فیلم «به لک پنتر» برعهده دارد. فیلم «انگاشته» قرار است ژوئیه ۲۰۲۰ اکران شود.
ایلناایلنا3 هفته قبل
به گزارش ایلنا، فیلم «انگاشته» در حال حاضر در جمهوری استونی فیلمبرداری می‌شود و هزینه تولید این فیلم بالغ بر دویست و بیست و پنج میلیون دلار می‌شود. پس از فیلم «شوالیه تاریکی برمی‌خیزد» که دویست و سی میلیون دلار خرج برداشت، این پرهزینه‌ترین فیلم نولان است. ستارگان این فیلم رابرت پتیسون، جان دیوید واشینگتن، الیزابت دبیکی، آرون تیلور جانسون و مایکل کین هستند. برای فیلمبرداری «انگاشته» هیته ون هیتما بار دیگر به نولان پیوسته و ساخت موزیک متن آن را هم، به جای هانس زیمر، همکار معمول نولان، لودویگ گورانسون، برنده جایزه اسکار موزیک متن برای فیلم «به لک پنتر» برعهده دارد. فیلم «انگاشته» قرار است ژوئیه ۲۰۲۰ اکران شود.
برنابرنا3 هفته قبل
رامین جوادی برای ساخت موسیقی متن سریال «بازی تاج و تخت» (گات) برنده جایزه امی شد. به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا؛ رامین جوادی آهنگساز آلمانی ایرانی برای ساخت موسیقی متن سریال «بازی تاج و تخت» (گات) برنده جایزه امی شد. این دومین جایزه امی رامین جوادی‌ست، پارسال نیز برای موزیک متن همین سریال برنده همین جایزه شده بود.
ایسناایسنا1 ماه قبل
کاروان نمادین هشتم محرم با هدف بازآفرینی واقعه عظیم عاشورای حسینی و حرکت سیدالشهدا (ع) و یزیدیان به سمت کربلا امروز طبق روال هرساله در خمینی شهر به راه افتاد. سرپرست کاروان عاشورای خمینی شهر در گفت و گو با خبرنگار ایسنا در خمینی شهر در مورد این حرکت نمادین، گفت: این کاروان در ابتدا با حضور یکهزار نفر کار خود را آغاز کرد، اما امروز در خمینی شهر با حضور بیش ۳۵۰۰ نفر به یکی از اشکال عزاداری تبدیل شده و البته شهرتی کشوری نیز یافته است. مهدی پیمانی این کاروان را اولین و بزرگترین کاروان نمایشی-آیینی جهان اسلام دانست و گفت: این کاروان عظیم در سال ۱۳۷۰ به ثبت رسیده و به صورت قانونی فعالیت خود را ادامه داده است، اما بعد از ۲۸ سال هنوز به عنوان یک مراسم آئینی در فهرست آثار ناملموس یونسکو به ثبت نرسیده است. وی افزود: شخصیت‌های اصلی کاروان هشتم محرم در طول سال، چهره‌های خود را برای نقشی که در این کاروان به آن‌ها نیاز است حفظ می‌کنند. به گزارش ایسنا، کاروان هشتم محرم خمینی شهر از اذان ظهر روز هشتم محرم حرکت خود را آغاز می‌کند و با عبور از محلات مختلف خمینی شهر در هنگام اذان مغرب به کار خود پایان می‌دهد.

موسیقی متن فیلم ۱۴۹۲: فتح بهشت؛ ونجلیس

تابناکتابناک2 ماه قبل
فیلم سینمایی «۱۴۹۲: فتح بهشت / ۱۴۹۲: Conquest of Paradise» به کارگردانی ریدلی اسکات محصول سال ۱۹۹۲ است. سرانجام در سوم اوت سال ۱۴۹۲، «کلمب» با سه کشتی «پینتا»، «نینیا» و «سانتا ماریا» رهسپار دریا و کشف قاره نو می‌شود. ژرار دوپاردیو، سیگورنی ویور، فرناندو ری، استیون ودینگتون، خوان دیه‌گو بوتو، آنخلا مولینا، آچرو مانیاس، فرناندو گی‌ین کوئربو و … در این فیلم سینمایی مقابل دوربین ایدرین بیدل بازی کردند. موسیقی مان این فیلم را ونجلیس ساخت که در قالب یک آلبوم مجزا نیز منتشر شد. قطعه اصلی موزیک متن این فیلم را بر روی تصاویری از این فیلم می‌بینید و می‌شنوید.

موسیقی متن فیلم باشگاه مبارزه؛ برادران داست

تابناکتابناک6 ماه قبل
فیلم سینمایی «باشگاه مبارزه / Fight Club» که در ایران به اشتباه باشگاه مشت‌زنی نیز ترجمه شده، به کارگردانی دیوید فینچر، محصول سال ۱۹۹۹ کمپانی فاکس قرن بیست و یک است. شخصیت اصلی فیلم جوان بی‌نامی است که به عنوان راوی شناخته می‌شود. راوی زندگی غیرعادی و عجیبی دارد. ورود مارلا زندگی راوی را به هم می‌ریزد. «برادران داست / The Dust Brothers» موزیک متن این فیلم را ساخته که قطعه مشهور آن را بر روی تصاویری از این فیلم می‌بینید و می‌شنوید.
زومیتزومیت6 ماه قبل
باتوجه‌به رشد روز افزون و چشمگیر تکنولوژی نیازهای افراد و کسب و کارها شکل تازه‌ای به خود گرفته‌اند. سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد. کانون‌های تبلیغاتی و چاپ نیز به جهت کثرت مشتری، نیاز به افزایش سرعت کار خود در حوزه طراحی و تحویل طرح با کیفیت به مشتریان خویش دارند. بنابراین نیاز به المان‌های آماده‌ی طراحی روزبه‌روز افزایش می‌یابد تا به کار طراحان گرافیک و کانون‌های تبلیغاتی و چاپ سرعت بخشد. تلاش برای گسترده‌تر کردن این مجموعه موجب افزایش دسته‌بندی‌های موضوعی طرح‌ها و تنوع بسیار بالا درکنار حفظ کیفیت آن‌ها شده است.
فارسفارس6 ماه قبل
«تارانت» عامل حمله تروریستی نیوزیلند یک فریب خورده تکفیری‌ست که از فهم غلطی از تاریخ دارد، حامی کاراجیچ است، قهرمانش ترامپ است، خط دهی‌اش از اسرائیل و انگیزه‌اش دفاع از سفید پوستان است. به گزارش خبرنگار تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری فارس، حمزه دستیار دبیر کمیته بین الملل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل طی یادداشتی درباره شهادت ۵۰ مسلمان در نیوزیلند نوشت: در این یادداشت در پی رمزگشایی از چرایی شهادت ۵۰ مسلمان نیوزیلند هستم زیرا محکوم کردن‌ها و بیانیه‌ها را دیگران انجام داده‌اند. حمله تروریستی به مسلمانان در نیوزیلند! کمی بعد حمله ۳ مرد با چکش و باتوم به مسلمانان در مقابل مسجدی واقع در شرق لندن! به عنوان نمونه در یک گزارش میزان زاد و ولد مهاجران مسلمان فرانسه سه برابر فرانسوی تباران ذکر شده است.

موزیک متن فیلم سینمایی میان‌ستاره‌ای؛ هانس زیمر

تابناکتابناک7 ماه قبل
فیلم سینمایی «میان ستاره‌ای / Interstellar» به کارگردانی کریستوفر نولان محصول سال ۲۰۱۴ است. متیو مک‌کانهی، ان هتوی، جسیکا چستین، بیل ایروین، الن برستینمایکل کین، مت دیمون، کیسی افلک و … در این فیلم سینمایی مقابل دوربین هویته ون هویتما بازی کردند. هانس زیمر موسیقی متن این فیلم را ساخت که در تابناک می‌بینید و می‌شنوید.

به انتهای لیست رسیدید