موزیک ویدیو

موزیک ویدیو

می‌رسم به تو؛ رضا یزدانی

تابناکتابناک3 ساعت قبل
می‌تونم برای بغضتهمه چیمو داده باشممی‌تونم به خاطر تواز نفس افتاده باشممیتونم دنیا رو حتی با تو نادیده بگیرمتو رو یاد من نیاره سمت خاطره نمیرممی‌رسم به تو هرجوری که هستتو که خندیدی بغض من شکستدرد تو آخر درد من میشهآخر این بازی تن به تن میشهمن هوای تو رو دارم تو به فکر نفسم باشجز تو که چیزی نمیخوام از همه دنیا بسم باشمی‌رسم به تو هرجوری که هستتو که خندیدی بغض من شکستدرد تو آخر درد من میشهآخر این بازی تن به تن میشه «می‌رسم به تو» یکی از قطعات رضا یزدانی بر اساس ترانه‌ای از مهدی یعقوبی است که برای سریال «از یاد رفته» خوانده است. موزیک ویدیو این قطعه را در تابناک می‌بینید و می‌شنوید. «می‌رسم به تو» یکی از قطعات رضا یزدانی بر اساس ترانه‌ای از مهدی یعقوبی است که برای سریال «از یاد رفته» خوانده است. موزیک ویدیو این قطعه را در تابناک می‌بینید و می‌شنوید.

«قطره‌ها» اثری از نازنین تهرانی منتشر شد+ نماهنگ

ایلناایلنا2 روز قبل
نارنین تهرانی با همکاری نشر جوان نماهنگی را منتشر کرده است که «قطره‌ها» نام دارد و علی بهادری آهنگسازی آن را به عهده داشته است. به گزارش ایلنا، به تازگی موزیک ویدیو «قطره‌ها» با نوازندگی نازنین تهرانی و آهنگسازی علی بهادری توسط مرکز نشر و پخش «جوان» منتشر شده است. میکس و مستر این قطعه را حامی حقیقی انجام داده و علیرضا صفرنژاد کارگردانی هنری نماهنگ آن را به عهده داشته است. نماهنگ «قطره‌ها» با نوازندگی نازنین تهرانی را اینجا ببینید و دانلود کنید؛

۱۰ ستاره که گران‌ترین تبلیغات اینستاگرام را دارند

6+
برترین‌هابرترین‌ها2 هفته قبل

بباف مویت را؛ محسن چاوشی

تابناکتابناک2 هفته قبل
بباف مویت را مگر مرا آن مو طناب دار شودمرا بکش بالا چونان که عاطفه‌ات جریحه دار شودمرا بخندان ای مرا بگریان ای که مرده ایست قلیلکسی که حاضر نیست نه شادمان شود و نه سوگوار شودکسی به شدت تو به صخره‌ام کوبید و من فرو رفتمبه قعر دریاها که قعر دریاها پر از مزار شودبباف دارم را و روزگارم را سیاه کن آنگاهمرا بکش بالا چونان که خرخره‌ام جریحه‌دار شودعلاج دلتنگی زیارت است و غم است و ناامید شدنجهان مگر با غم به ناامید شدن امیدوار شودبه دست مرگ مگر تو را هوس نکنم که زنده ایست علیلگناهکاری که به توبه میخواهد درستکار شودزبان چموش من است بگو پیاده شود کسی که میترسدگوش قطار من است به هر که سیلی نیست بگو سوار شودبباف دارم راه و روزگارم را سیاه کن آنگاهمرا بکش بالا چونانکه خرخره‌ام جریحه‌دار شود «بباف مویت را» یکی از قطعات محسن چاوشی است که بر اساس شعری از حسین صفا برای فیلم «شبی که ماه کامل شد» خواند. موزیک ویدیو این قطعه را در تابناک می‌بینید و می‌شنوید. «بباف مویت را» یکی از قطعات محسن چاوشی است که بر اساس شعری از حسین صفا برای فیلم «شبی که ماه کامل شد» خواند. موزیک ویدیو این قطعه را در تابناک می‌بینید و می‌شنوید.

پازولینی؛ محمدرضا عیوضی

تابناکتابناک3 هفته قبل
شریک رنج تو بودم شبیه قاتلم بودیبرای هم چی کار کردی که رفتم سمت نابودیهمیشه باور رویا دلیل زجر ما بودهکه پروانه شدن اوج شکوه پیله‌ها بودیشبیه خنده‌ای بعد از یه شلاقی به روح منشبیه حلقه خونم توی چشمایی که ماتنیه زخمی رو تنم مونده که ذهنم رو خراب کردهکه آگاهی به راز درد یه وقتا بدترین دردهشریک رنج تو بودم دلیل گریه هام بودیمث کشف یه بی راهه جواب اشتبام بودیمنو با شعله‌ی شمعی که تو دستاته فتحم کنبه جاش با کشف تاریکیم عذابو از نگام کم کنشبیه خنده‌ای بعد از یه شلاقی به روح منشبیه حلقه خونم توی چشمایی که ماتنیه زخمی رو تنم مونده که ذهنم رو خراب کردهکه آگاهی به راز درد یه وقتا بدترین درده «پازولینی» قطعه‌ای از محمدرضا عیوضی است که برای تئاتری به همین نام با بازی این خواننده ثبت شده است. موزیک ویدیو این قطعه را در تابناک می‌بینید و می‌شنوید. «پازولینی» قطعه‌ای از محمدرضا عیوضی است که برای تئاتری به همین نام با بازی این خواننده ثبت شده است. موزیک ویدیو این قطعه را در تابناک می‌بینید و می‌شنوید.

نگرانتم؛ فرزاد فرزین

تابناکتابناک3 هفته قبل
بارون که میزنه این آسمون منودیونه می‌کنه خون گریه می‌کنههی پا به پای من تو این خیابونامن گریه می‌کنم اون گریه می‌کنهبارئن که میزنه باز جای خالیهتو درد می‌کنهتو کوچه‌های شهر می‌فهمم اینو منتنهایی آدم رو ولگرد می‌کنهمن هنوز نگرانتم وقتی که بارون میبارهنکنه اون که باهاته یه روزی تنهات بزرارهمن هنوز نگرانتم وقتی تنهایی که چی شهیکی اینجاست که مرده واسه تو زندگیشهبد تو با کسی قدم نمی‌زنماز کوچه‌ها بپرس سیگارهای من. ترکم نمی‌کننباور نمی‌کنی از پاکت‌ها بپرسمن هنوز نگرانتم وقتی که بارون میبارهنکنه اون که باهاته یه روزی تنهات بزرارهمن هنوز نگرانتم وقتی تنهایی که چی شهیکی اینجاست که مرده واسه تو زندگیشهمن هنوز نگرانتم «نگرانتم» یکی از قطعات فرزاد فرزین است. موزیک ویدیو این قطعه را در تابناک می‌بینید و می‌شنوید. «نگرانتم» یکی از قطعات فرزاد فرزین است. موزیک ویدیو این قطعه را در تابناک می‌بینید و می‌شنوید.

تنها می‌مانم؛ سالار عقیلی

تابناکتابناک3 هفته قبل
تنها می‌مانم میدانم می‌آییبا تو آرامم بی‌ترس از تنهاییتنها می‌مانم عاشق‌تر زخمی‌ترآرام چون آتش در زیر خاکستربرگرد و بیا دلتنگ دیدارمبغض شب تارممن هرچه دارم از تو دارمبرگرد و بیا آشفته مگذارمدوری و بی تو بی قرارمتویی تویی دنیای منآرامش شب‌های مندلم شکست خدای منتو باورم کن باورم کن …آشفته‌ام آشفته‌ام زخم از برادر دیده‌امآشفته‌ام آشفته چون از ناکسان رنجیده‌اماز نا کسان رنجیده‌ام …برگرد و بیا دلتنگ دیدارم بغض شب تارممن هرچه دارم از تو دارمبرگرد و بیا آشفته مگذارمدوری و بی تو بی‌قرارم «تنها می‌مانم» قطعه‌ای از سالار عقیلی است که برای سریال برادر جان خوانده بود. موزیک ویدیو این قطعه را می‌بینید و می‌شنوید. «تنها می‌مانم» قطعه‌ای از سالار عقیلی است که برای سریال برادر جان خوانده بود. موزیک ویدیو این قطعه را می‌بینید و می‌شنوید.

کجا باید برم؛ روزبه بمانی

تابناکتابناک3 هفته قبل
کجا باید برم، یه دنیا خاطرت تو رو یادم نیارهکجا باید برم، که یک شب فکر تو منو راحت بذارهچه کردم با خودم؟ که مرگ و زندگی برام فرقی ندارهمحاله مثل من توی این حال بد، کسی طاقت بیارهکجا باید برم که تو هر ثانیه‌ام تو رو اونجا نبینم؟ کجا باید برم که بازم تا ابد، به پای تو نشینمقراره بعد تو، چه روزایی رو من توو تنهایی ببینمدیگه هرجا برم، چه فرقی میکنه از عشق تو همینمجوونیمو سفر کردم، که از تو دور شم یک دممنو هرجور می‌بینی، شبیه یک سفرنامه‌امشبیه یک سفرنامه امکجا باید برم، یه دنیا خاطرت تو رو یادم نیارهکجا باید برم، که یک شب فکر تو منو راحت بذارهچه کردم با خودم؟ که مرگ و زندگی برام فرقی ندارهمحاله مثل من تووی این حال بد، کسی طاقت بیاره «کجا باید برم» یکی از قطعات روزه بمانی خواننده موسیقی پاپ ایران است که نخستین بار در فیلم سینمایی لاتاری پخش شد. موزیک ویدیو این قطعه را در تابناک می‌بینید و می‌شنوید. «کجا باید برم» یکی از قطعات روزه بمانی خواننده موسیقی پاپ ایران است که نخستین بار در فیلم سینمایی لاتاری پخش شد. موزیک ویدیو این قطعه را در تابناک می‌بینید و می‌شنوید.
پارس نیوزپارس نیوز3 هفته قبل
بریتنی در اواخر سال ۲۰۱۷ رابطه خود را با سام اصغری، در شبکه‌های اجتماعی، به طور رسمی اعلام کرد. اگر دوست دارید که با حقایق زندگی نامزد ایرانی بریتنی اسپیرز آشنا شوید، در ادامه مطلب همراه‌مان باشید. او بریتنی را اولین بار در موزیک ویدئو اش ملاقات کردسام اصغری و بریتنی اسپیرز همدیگر را در موزیک ویدیوی سال ۲۰۱۶ بریتنی با نام «Slumber Party» ملاقات کردند. شاید فکر کنید که رابطه بریتنی و سام به سرعت شکل گرفت، اما واقعیت چیز دیگری است. سام در موزیک ویدیو‌های دیگری نیز حضور‎داشتموزیک ویدیو بریتنی اسپیرز، تنها ویدیویی نبود که سام در آن حضور پیدا کرد.

دوری؛ بنیامین بهادری

تابناکتابناک3 هفته قبل
اگه از پیش من دوری به این دوری تو مجبوریمیدونم زنده‌ای اما میدونم زنده در گوری به دام افتادی بدجوریمیری یک گوشه میشینی و پنهون اشک میریزیمیدونم مث پاییزی که رفته نور از اون چشمای خوشرنگتمیدونی یک نفر تنگ غروبا میشه دلتنگت کجایی ماه زندونینمیبینم اما میدونم گیری اما میدونم درگیریمیدونم همین روزا تو میمیری آخه داره قلبم میگهدیگه واسه همیشه از دستای من میرینمیبینم اما میدونم گیری اما میدونم درگیریمیدونم همین روزا تو میمیری آخه داره قلبم میگهدیگه واسه همیشه از دستای من میریمیری یک گوشه میشینی و پنهون اشک میریزیمیدونم مث پاییزی که رفته نور از اون چشمای خوشرنگتمیدونی یک نفر تنگ غروبا میشه دلتنگتکجایی ماه زندونی کجایی ماه زندونیمنم زندونی ام مثل تو میدونینمیدونی که من هم اشک میریزم واسه عشق تو پنهونینمیبینم اما میدونم گیری اما میدونم درگیریمیدونم همین روزا تو میمیری آخه داره قلبم میگهدیگه واسه همیشه از دستای من میرینمیبینم اما میدونم گیری اما میدونم درگیریمیدونم همین روزا تو میمیری آخه داره قلبم میگهدیگه واسه همیشه از دستای من میری «دوری» قطعه‌ای است که بنیامین بهادری برای فیلم سلام بمبئی خواند. موزیک ویدیو این قطعه را در تابناک می‌بینید و می‌شنوید. «دوری» قطعه‌ای است که بنیامین بهادری برای فیلم سلام بمبئی خواند. موزیک ویدیو این قطعه را در تابناک می‌بینید و می‌شنوید.
برترین‌هابرترین‌ها3 هفته قبل
بریتنی اسپیرز، ستاره موسیقی پاپ، تا به حال روابط عاطفی مختلفی را تجربه‎کرده که هیچ‎کدام از آن‌ها به سرانجام نرسیده‌است. اما سام اصغری چه کسی است؟ برترین‌ها: بریتنی اسپیرز، ستاره موسیقی پاپ، تا به حال روابط عاطفی مختلفی را تجربه‎کرده که هیچ‎کدام از آن‌ها به سرانجام نرسیده‌است. اگر دوست دارید که با حقایق زندگی نامزد ایرانی بریتنی اسپیرز آشنا شوید، در ادامه مطلب همراه‌مان باشید. او بریتنی را اولین بار در موزیک ویدئو اش ملاقات کردسام اصغری و بریتنی اسپیرز همدیگر را در موزیک ویدیوی سال ۲۰۱۶ بریتنی با نام «Slumber Party» ملاقات کردند. سام در موزیک ویدیو‌های دیگری نیز حضور‎داشتموزیک ویدیو بریتنی اسپیرز، تنها ویدیویی نبود که سام در آن حضور پیدا کرد.

هفته عشق؛ بنیامین بهادری

تابناکتابناک3 هفته قبل
کاشکی‌ می‌رفتیم عزیزممن و تو یه گوشه با همتو یه کیف به روی دوشتمن یه کوله روی پشتمبرای یه هفته یه کمبا تو زندگی‌ می‌کردمبا تو زندگی‌ …عزیزم بریزم همه زندگیموتوی کوله عشقم و با تو توی این هواکه هوای تو کرده دلم بی‌ تو تنگه قشنگه برام که نگامکه نگام با نگاه تو باشه و دست تو باشه کنارم و بردارموهمه دارو نداره دوست دارمو که میدونی اینو آره خوب بلدمآره خوب بلدم که قدم بزنمبزنم با تو اون همه حرفایی که ببرم تورو تا نو‌ک دریایی کهجایی‌ که واسه رفتن تن‌ به تنهواسه رفتن تن‌ به تنت با منهحالا ساعت عشق عاشق شدنتبا منه که داره دل من با دلت می‌‌زنه به سرم که تو رو ببرمعزیزم بریزم همه زندگیموتوی کوله‌ی عشقم و با تو توی این هواکه هوای تو کرده دلم بی‌ تو تنگه قشنگه برام که نگامکه نگام با نگاه تو باشه و دست تو باشه کنارم و بردارموهمه دارو نداره دوست دارمو که ندونی اینو آره خوب بلدمآره خوب بلدم که قدم بزنمبزنم با تو اون همه حرفایی که ببرم تورو تا نو‌ک دریایی کهجایی‌ که واسه رفتن تن‌ به تنهواسه رفتن تن‌ به تنت با منهحالا ساعت عشق عاشق شدنتبا منه که داره دل من با دلت می‌‌زنه به سرم که تو رو ببرم «هفته عشق» یکی از قطعات بنیامین بهاری خواننده موسیقی پاپ ایران است. موزیک ویدیو این قطعه را در تابناک می‌بینید و می‌شنوید. «هفته عشق» یکی از قطعات بنیامین بهاری خواننده موسیقی پاپ ایران است. موزیک ویدیو این قطعه را در تابناک می‌بینید و می‌شنوید.

پریزاد؛ بنیامین بهادری

تابناکتابناک4 هفته قبل
نگارم گرفتارم به رفتارت پریزاد دچارم گرفتارم گرفتاره گرفتارتنگارم گرفتارم به رفتارت پریزاد دچارم گرفتارم گرفتارتدچارم به سحر پری خانه‌ات به افسون نامت به افسانه‌اتبه جادوی چشمانه می‌خانه‌ات جان من جان جانچنان تو آتشی زیبا مشی نادیده چشمانم چو گویی شعله‌ای سر میکشی تو از گریبانماگر آشفته‌ام حرفی به تو ناگفته‌ام جانم پریزادم غریبم آدمیزادم مرنجانمنگارم گرفتارم به رفتارت پریزاد دچارم گرفتارم گرفتاره گرفتارتنگارم گرفتارم به رفتارت پریزاد دچارم گرفتارم گرفتارتدچارم به سحر پری خانه‌ات به افسون نامت به افسانه‌اتبه جادوی چشمانه می‌خانه‌ات جان من جان جانچنان تو آتشی زیبا مشی نادیده چشمانم چو گویی شعله‌ای سر می‌کشی تو از گریبانماگر آشفته‌ام حرفی به تو ناگفته‌ام جانم پریزادم غریبم آدمیزادم مرنجانم «پریزاد» یکی از قطعات بنیامین بهادری است که به دو زبان فارسی و هندی خوانده شده است. موزیک ویدیو این قطعه دو زبانه عاشقانه که در هند ضبط شده را در تابناک می‌بینید و می‌شنوید. «پریزاد» یکی از قطعات بنیامین بهادری است که به دو زبان فارسی و هندی خوانده شده است. موزیک ویدیو این قطعه دو زبانه عاشقانه که در هند ضبط شده را در تابناک می‌بینید و می‌شنوید.

آتشم باش؛ حجت اشرف زاده

تابناکتابناک1 ماه قبل
میپرستم تو را میپرستم من هنوز از هوای تو مستمای پریزاده مو پریشان روی از این خسته دل بر نگردانماه افسونگر سر به زیرم پای عشقت الهی بمیرمهر چه خواهی بگو آخر کار عشق خود را برایم نگهدارعمرم جانم ماه تابانم سر و سامانم دلدارموای از دستت که شدم مستت تو مده بیش از این آزارمعمرم جانم ماه تابانم سر و سامانم دلدارموای از دستت که شدم مستت تو مده بیش از این آزارممست مستم کن از خنده هایت تا بسازم بسوزم به پایتآتشم باشو خاکسترم کن هی بسوزانو هی پرپرم کنمیپرستم تو را می‌پرستم من هنوز از هوای تو مستمای پریزاده مو پریشان روی از این خسته دل بر نگردانعمرم جانم ماه تابانم سر و سامانم دلدارموای از دستت که شدم مستت تو مده بیش از این آزارمعمرم جانم ماه تابانم سر و سامانم دلدارموای از دستت که شدم مستت تو مده بیش از این آزارم «آتشم باش» قطعه‌ای از حجت اشرف زاده است. موزیک ویدیو این قطعه را در تابناک می‌بینید و می‌شنوید. «آتشم باش» قطعه‌ای از حجت اشرف زاده است. موزیک ویدیو این قطعه را در تابناک می‌بینید و می‌شنوید.

بازیگر - به تو مدیونم؛ فرزاد فرزین

تابناکتابناک1 ماه قبل
دوباره بازیچه شدم توی تئاتر زندگیتو این نمایشنامه دل شکسته شد به سادگینقش نبودن واسه تو نقش شکستن واسه منصندلی خالی از تو شد ای بی صدا حرفی بزنپیاده تا نبودنت رفتم و تنهاتر شدمتوی تئاتر زندگی بغض یه بازیگر شدمپیاده تا نبودنت رفتم و تنهاتر شدمتوی تئاتر زندگی بغض یه بازیگر شدمدنیای ما کاغذی بود٬ فقط دکور بود و همینگلوله‌های برفیمون آب نشدن روی زمینقصه به آخرش رسید٬ تکرار تلخ خواهشمتو صحنه بی تو حالا من٬ غمگین‌ترین نمایشمپیاده تا نبودنت رفتم و تنهاتر شدمتوی تئاتر زندگی بغض یه بازیگر شدم-به تو مدیونم همیشهمگه میشه بی تو باشماز شبی که روبرومهچه جوری بی تو رها شمبه تو مدیونم همیشهمثه شب به صبح فردامثه موج سرد و تنهابه نگاه نازه دریابه تو مدیونم همیشهمن خسته من ویرونمثه خاکی سرد و تشنهبه نوازشای بارونبه تو میرسم دوبارهزیر رگبار ستارهوقتی بارون نگاهترو حریر شب میبارهاگه پایانی نباشیواسه بغض و خستگی هامچه جوری برگردم از اینجاده‌های بی سرانجامتو خدای عاشقاییبه تو مدیونم همیشهوقتی اسمتو میارمنبض لحظه تازه می‌شهبه تو مدیونم همیشهمن خسته من ویرونمثه خاکی سرد و تشنهبه نوازشای بارونبه تو میرسم دوبارهزیر رگبار ستارهوقتی بارون نگاهترو حریر شب میباره «بازیگر» و «به تو مدیونم» قطعاتی از آلبوم موسیقی «شوک» فرزاد فرزین است. موزیک ویدیو این قطعات را به صورت ترکیبی که برگرفته از کنسرت این خواننده است را در تابناک می‌بینید و می‌شنوید. «بازیگر» و «به تو مدیونم» قطعاتی از آلبوم موسیقی «شوک» فرزاد فرزین است. موزیک ویدیو این قطعات را به صورت ترکیبی که برگرفته از کنسرت این خواننده است را در تابناک می‌بینید و می‌شنوید.

ظاهر متفاوت ستاره‌ها با مو‌های طبیعی‎شان

4+
برترین‌هابرترین‌ها1 ماه قبل
پارس نیوزپارس نیوز1 ماه قبل
پارس نیوز، به گزارشمحسن چاوشی یک قطعه موسیقی برای فیلم «شبی که ماه کامل شد» خواند که این قطعه در قالب یک موزیک ویدیو توسط حمید نجفی راد ساخته شده است. تازه‌ترین فیلم نرگس آبیار از ۱۵ خردادماه در سینماهای کشور اکران می‌شود. فیلم «شبی که ماه کامل شد» در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر در ۱۳ بخش کاندیدای دریافت سیمرغ شد و توانست سیمرغ «بهترین فیلم»، «بهترین کارگردانی»، «بهترین بازیگر نقش اول مرد»، «بهترین بازیگر نقش اول زن»، «بهترین بازیگر نقش مکمل زن» و «بهترین چهره پردازی» را از آن خود کند. کلیپ موزیک ویدیو فیلم «شبی که ماه کامل شد» توسط حمید نجفی راد ساخته شده و قرار است این کلیپ در تاریخ ۲۴ خرداد به شکل رسمی منتشر شود. این فیلم به تهیه کنندگی محمدحسین قاسمی تولید شده و پخش آن به عهده نور تابان است.

شبی که ماه کامل شد از معرفی و تاریخ اکران تا ترانه محسن چاوشی

فراروفرارو1 ماه قبل
کلیپ موزیک ویدیو فیلم «شبی که ماه کامل شد» توسط حمید نجفی راد ساخته شده و قرار است این کلیپ در تاریخ ۲۴ خرداد به شکل رسمی منتشر شود. معرفی فیلم «شبی که ماه کامل شد» با دور تندعبدالحمید در بازار تهران عاشق چشم‌های فائزه، دختر یکی از مشتریانش می‌شود. شبی که ماه کامل شد در نگاه اول عاشقانه آرامی است که در پایان روایتش منتهی به یک تراژدی تلخ می‌شود. این بهترین فیلم اوست و می‌شود امیدوار بود کارگردانی مسلط و قابل اتکا به سینمای ایران اضافه شده‌است. کد ویدیو دانلود فیلم اصلی نقد و نظر مسعود فراستی درباره فیلم شبی که ماه کامل شد

عکس؛ سمپلی‌تری

تابناکتابناک1 ماه قبل
«عکس / Photograph» قطعه‌ای از اد شیرن خواننده، ترانه‌سرا و نوازنده است که گروه «سمپلی‌تری / Simply Three» با سازبندی متشکل از ویولن، ویولنسل و کنترباس (دبل باس) کاور کرده است. موزیک ویدیو این قطعه را در تابناک می‌بینید و می‌شنوید.
موسیقی ماموسیقی ما1 ماه قبل
موسیقی ما - جمعه ۱۰ خرداد ماه، از تازه‌ترین موزیک ویدیو «نیما رئیسی» با نام «آسمان آبی» رونمایی شد. به گزارش «موسیقی ما» مراسم رونمایی از تازه‌ترین موزیک ویدیو «نیما رئیسی» با نام «آسمان آبی» با حضور بازیگران و چهره‌های هنری در مجموعه سرنا برگزار شد. در ابتدای مراسم، موزیک ویدیو «فانوس ماه» پخش شد. بعد از اتمام این ویدیو، نیما رئیسی به روی استیج آمد و ضمن خوش آمد گویی به مهمانان، از اعضای ارکستر در خواست کرد که به روی استیج حاضر شوند. نیما رئیسی تیرماه و در تالار وحدت با اجرای قطعات نوستالژیک روی صحنه می‌رود.

معجزه؛ بهنام صفوی

تابناکتابناک1 ماه قبل
خیلی بهتر شده حالم از قبل بس که این حال منو فهمیدیفکر و ذکر و نفسم چشماته کاش توی سرمو می‌دیدیزندگی می‌کنه قلبم با تو زندگی میکنه با من دردمواسه‌ی این همه با هم بودن کاش میشد بغلت می‌کردمنگران منی حالتو از چشمات می‌خونمنگرانم نباش حال من خوب میشه می‌دونمنگران منی حالتو از چشمات می‌خونمنگرانم نباش حال من خوب میشه می‌دونماونقدر عاشق تو هستم که خودمو دست خودت بسپارمحال من باید از این بهتر شه من به این معجزه ایمان دارمتوی تاریک‌ترین روزامم منو هر گوشه دنیا دیدیمن برم تو دل اتیشم مطمئنم تو نجاتم می‌دینگران منی حالتو از چشمات می‌خونمنگرانم نباش حال من خوب میشه می‌دونمنگران منی حالتو از چشمات می‌خونمنگرانم نباش حال من خوب میشه می‌دونم «معجزه» قطعه‌ای از بهنام صفوی با تکیه بر ترانه‌ای از روزبه بمانی است. موزیک ویدیو این قطعه را در تابناک می‌بینید و می‌شنوید. «معجزه» قطعه‌ای از بهنام صفوی با تکیه بر ترانه‌ای از روزبه بمانی است. موزیک ویدیو این قطعه را در تابناک می‌بینید و می‌شنوید.

تحلیل و موشکافی ششمین تریلر بازی Death Stranding

19+
زوم‌جیزوم‌جی1 ماه قبل

ماه عسل؛ فرزاد فرزین

تابناکتابناک1 ماه قبل
نشستم هواتو نفس می‌کشمیه چند وقتیه حال من بهترهدارم راه میفتم ببینم تهشمنو این هوا تا کجا می‌برهدارم راه میفتم ببینم تو روتویی رو که یه عمره راهی شدیمگه میشه رد شد نگاهت نکردببین توی آینه چه ماهی شدیهوایی رو که تو نفس می‌کشیدارم راه میرم بغل می‌کنمتو با من بمون تا ته این سفرمن این ماهو ماه عسل می‌کنمهوایی رو که تو نفس می‌کشیدارم راه می‌رم بغل می‌کنمتو با من بمون تا ته این سفرمن این ماهو ماه عسل می‌کنمهمه زندگیمو بگیری ازمبازم پای عشقه تو وا می‌ایستمیه آدم تو دنیا نشونم بدهبتونه بگه عاشقت نیستمهمه عمر من سجده کردم به تومن از حسرت غیر تو خالی‌امهنوزم زمان پرستیدنتبرام هیچ فرقی نداره کی‌امهوایی رو که تو نفس می‌کشیدارم راه میرم بغل می‌کنمتو با من بمون تا ته این سفرمن این ماهو ماه عسل می‌کنمهوایی رو که تو نفس می‌کشیدارم راه میرم بغل می‌کنمتو با من بمون تا ته این سفرمن این ماهو ماه عسل می‌کنم «ماه عسل» یکی از قطعات موسیقی آلبوم «شوک» از فرزاد فرزین است. موزیک ویدیو این قطعه را که برگرفته از یکی از کنسرت‌های این خواننده است را در تابناک می‌بینید و می‌شنوید. «ماه عسل» یکی از قطعات موسیقی آلبوم «شوک» از فرزاد فرزین است. موزیک ویدیو این قطعه را که برگرفته از یکی از کنسرت‌های این خواننده است را در تابناک می‌بینید و می‌شنوید.

شیش؛ فرزاد فرزین

تابناکتابناک1 ماه قبل
من می‌خوام پیش تو باشمکه رفیق شیش تو باشمخدایی چشایی که تو داره رو کی داره عزیزممن اونم که جونم واست در میره عشقم همه چیزمبدو بیا بمون کنارمبا تو حال خوبی دارمکه هیشکی به هیشکی تا حالا همچین احساسی نداشتهتو حرفاتو کاراتو همین دیوونه بازیت منو کشتهیه چیزی ازت میخوام نگو نه نگو نهتو بیا بمون باهام نگو نه نگو نهتو باید باشی باهام، من که کوتاه نمیامنه نه نه نهنگو نه، نگو نهبه هرکی بین ماست تو یه نه بگو خلاصآخه این که رو نمیخواداین حرفارو ولش، تو یادت باشه که عشقآدم ترسو نمیخوادبه اونا بگو تا بدونن واسه همدیگه میمیریمبدونن که هیچ وقت ما از هیچکسی دستور نمیگیریمیه چیزی ازت میخوام نگو نه نگو نهتو بیا بمون باهام نگو نه نگو نهتو باید باشی باهام، من که کوتاه نمیامنه نه نه نهنگو نه، نگو نه «شیش» قطعه‌ای از فرزاد فرزین است که در قاب آلبوم «۶» منتشر کرد. موزیک ویدیو این قطعه که بر اساس یکی از اجراهای زنده این خواننده تنظیم شده را در تابناک می‌بینید و می‌شنوید. «شیش» قطعه‌ای از فرزاد فرزین است که در قاب آلبوم «۶» منتشر کرد. موزیک ویدیو این قطعه که بر اساس یکی از اجراهای زنده این خواننده تنظیم شده را در تابناک می‌بینید و می‌شنوید.
زوم‌جیزوم‌جی1 ماه قبل
اوایل امسال بود که فیلم Dumbo (دامبو) روی پرده‌های سینما رفت و بسیار پایین‌تر از انتظار در گیشه عمل کرد. این فیلم لایو اکشن تا به امروز بیش از ۳۴۹ میلیون دلار در سراسر جهان فروش کرده است که این فروش شامل فروش حدود ۱۱۳ میلیون دلار در آمریکای شمالی و ۲۳۶٫۱ میلیون دلار در دیگر کشورهای جهان می‌شود. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، شرکت والت دیزنی تاریخ انتشار نسخه خانگی و دیجیتالی فیلم Dumbo را تایید و اعلام کرده است. تیم برتون، کارگردان نامزد ۲ جایزه اسکار، وظیفه کارگردانی فیلم دامبو را براساس فیلمنامه‌ای از ایرن کروگر، بر عهده داشته است. فیلم Dumbo اقتباسی از یک انیمیشن سینمایی به همین نام است که در سال ۱۹۴۱ منتشر شده بود.

روزای روشن؛ فریدون آسرایی و مانی رهنما

تابناکتابناک1 ماه قبل
من از طوفان نمی‌ترسم هنوزم تا هستی تو از اقیانوس رد شمبه من آرامشی دادی بتونم با رویای تو از کابوس رد شممن از طوفان نمی‌ترسم هنوزم تا دست من تو دست نوح باشهکسی مثل تو توو دنیا ندیدم دلش دریا و نگاهش کوه باشهروزای روشنو از چشم تو دیدم این منظره خوبه بی پنجره‌ام نکن تنهاتر از توام تنهاترم نکنمن این رویا رو از تو دوست دارم همین فکری که تو دنیام کم بودیه حسی که منو دلگرم میکرد یه حسی که کسی دلواپسم بودکسی مثل تو وقتی شک ندارم تو از طوفان نترسیدی که هستینگاهم مات تماشاته همیشه دلم گرمه به خورشیدی که هستیروزای روشنو از چشم تو دیدم این منظره خوبه بی پنجره‌ام نکن تنهاتر از توام تنهاترم نکن «روزای روشن» قطعه مشترکی از فریدون آسرایی و مانی رهنما است که برای یکی برنامه‌های تلویزیون ساخته شد. موزیک ویدیو این قطعه را در تابناک می‌بینید و می‌شنوید. «روزای روشن» قطعه مشترکی از فریدون آسرایی و مانی رهنما است که برای یکی برنامه‌های تلویزیون ساخته شد. موزیک ویدیو این قطعه را در تابناک می‌بینید و می‌شنوید.

عاشقت شدم؛ فرزاد فرزین

تابناکتابناک1 ماه قبل
هرکی میخواد هرچی بگه من یکی پای تو میمونماما دلم اینه دلم میگه بهم با کی بمونمدیوونه میشم تو نباشی پیشممن یکی بیخیال تو نمیشمبا چه زبونی بت بگم بمونیهرکی ندونه تو که خوب میدونیهرکی ندونه تو که خوب میدونیعاشقت شدم و نگو که خبر ندارییه روزی از همین روزا بالاخره کم میاریعاشقت شدم و سایه به سایه‌ات هستممیدونی که دوست دارم و همه جوره پایه‌ات هستم …نری بگی قصه عشقمونو به حسودانری بگی بعدش بیای بگی نگفته بودهادورمون پر از خبرچین و پر از کلاغهبذار بین خودمون بمونه این علاقهبذار بین خودمون بمونه این علاقهعاشقت شدم و نگو که خبر ندارییه روزی از همین روزا بالاخره کم میاریعاشقت شدم و سایه به سایه‌ات هستممیدونی که دوست دارم و همه جوره پایه‌ات هستمعاشقت شدم و نگو که خبر ندارییه روزی از همین روزا بالاخره کم میاریعاشقت شدمبالاخره کم میاریعاشقت شدم و نگو که خبر نداری «عاشقت شدم» یکی از قطعات آلبوم «۶» فرزاد فرزین است. موزیک ویدیو این قطعه که بر اساس یک اجرای زنده است را در تابناک می‌بینید و می‌شنوید. «عاشقت شدم» یکی از قطعات آلبوم «۶» فرزاد فرزین است. موزیک ویدیو این قطعه که بر اساس یک اجرای زنده است را در تابناک می‌بینید و می‌شنوید.
تابناکتابناک1 ماه قبل
مراسمی دارید، عروسی، تولد یا هر مراسم شاد و خوش، اگر دنبال دانلود آهنگ شاد هستید به رادیو آهنگ مراجعه کنید. دانلود آهنگ شاد، ملایم و احساسیمراسمی دارید، عروسی، تولد یا هر مراسم شاد و خوش، اگر دنبال دانلود آهنگ شاد هستید به رادیو آهنگ مراجعه کنید. رادیو آهنگ و دانلود ترانهرادیو آهنگ یک سایت خوب برای دانلود انواع آهنگ‌های پر طرفدار و معروف است که به شما در پیدا کردن و دانلو آهنگ مورد علاقه یتان کمک می‌کند. تمام آهنگ‌ها و ریمیکس‌های مورد علاقه‌ی خود را به صورت رایگان از رادیو آهنگ دریافت کنید. دانلود ریمیکس را در سایت رادیو آهنگ انجام دهید. با دانلود ریمیکس آهنگ از سایت رادیو آهنگ با کیفیت‌ترین و بهترین آهنگ‌ها را داشته باشید.

سرباز آخر؛ فریدون آسرایی

تابناکتابناک1 ماه قبل
می‌خواستن زیر پوتین سیاه سایه‌ها باشیممی‌خواستن گمترین خلق، بیابون خدا باشیممی‌خواستن آخر قصه، بسوزونن دلامونوبگیرن اسم دریا رو، بدزدن ساحلامونوولی, یک عالمه رستم علی شد توی خیبرهاتموم آسمونا رو قرق کردن کبوترهااگه پشت بهار کوچه باغامون نشستن خواب یخبندونو میبیننبدونن شاخ ههای اهل تابستون بازم گل میدن و آروم نمیشیننیه مشت دل اومده از راه، کی میگه عاشقا مردن؟ نگاه کن پهلوونامون، سر ضحاکو آوردندل تهمینه‌ها روشن، دوباره رستم آوردندوباره گله دیوا، گره خوردن کم آوردناگه روز و شب دنیا، یه عمره غرق تشویشهیه جمعه این کلاف کور، به دست عشق وا میشهاگه پشت بهار کوچه باغامون نشستن خواب یخبندونو میبیننبدونن شاخه‌های اهل تابستون بازم گل میدن و آروم نمیشینن «سرباز آخر» یکی از قطعات فریدون آسرایی است که برای شهدای این مرز و بوم خوانده شده است. موزیک ویدیو این قطعه را در تابناک می‌بینید و می‌شنوید. «سرباز آخر» یکی از قطعات فریدون آسرایی است که برای شهدای این مرز و بوم خوانده شده است. موزیک ویدیو این قطعه را در تابناک می‌بینید و می‌شنوید.

نگاهت؛ فریدون آسرایی

تابناکتابناک1 ماه قبل
نگاهت قلبمو برده هنوزم پس نیاوردهدلم بی تاب چشماته بیا تا کم نیاوردهتموم حس و حال من به سمت تو سرازیرهکجای زندگیم هستی بیا فردا یکم دیرهنگاهت قلبمو برده هنوزم پس نیاوردهدلم بی تاب چشماته بیا تا کم نیاوردهعجب حسی به من دادی، نه خوشحالم نه غمگینمروزا خوابتو می‌بینم، شبا بیدار میشینمتمام آرزوم اینه که چشمات مال من باشهبیا عاشق ترم میشه اگه این حال من باشهنگاهت قلبمو برده هنوزم پس نیاوردهدلم بی تاب چشماته بیا تا کم نیاوردهبیا عاشق شدم ای وایبیا این اعتراف کم نیستدوست دارم، دوست دارمبیا این جمله مبهم نیستبیا عاشق شدن ای وایبیا این اعتراف کم نیستدوست دارم، دوست دارمبیا این جمله مبهم نیستنگاهت قلبمو برده هنوزم پس نیاوردهدلم بی تاب چشماته بیا تا کم نیاوردهتموم حس و حال من به سمت تو سرازیرهکجای زندگیم هستی بیا فردا یکم دیرهنگاهت قلبمو برده هنوزم پس نیاوردهدلم بی تاب چشماته بیا تا کم نیاورده «نگاهت» قطعه‌ای از فریدون آسرایی است. موزیک ویدیو این قطعه را در تابناک می‌بینید و می‌شنوید. «نگاهت» قطعه‌ای از فریدون آسرایی است. موزیک ویدیو این قطعه را در تابناک می‌بینید و می‌شنوید.

به انتهای لیست رسیدید