آخرین و مهم‌ترین اخبار وینچنزو مونتلا
مونتلا

اخبار « وینچنزو مونتلا »

آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز2 ماه قبل
حکایت مذاکره ویچنزو مونتلا با فدراسیون ایران، حکایتی عجیب است. وینچنزو مونتلا را اولین بار سایت گل نسخه ایتالیایی و توتو مرکاتو به عنوان گزینه هدایت تیم ملی ایران معرفی کردند. مربی پیشین میلان که خیلی شاخص نبوده اما مربی بدی هم نبوده و بازیکن خوشنامی بوده است. این مربی برای ۳/۵ سال با ایران مذاکره کرده بود. با این وجود گفته شده و رسانه‌های ایتالیایی ادعا کردند برای مونتلا حتی دعوتنامه سفر به ایران رسیده بوده ولی این مربی جوان پس از صحبت با یک مربی پیشین تیم ملی ایران به فدراسیون کشورمان نه گفته است.
ایسناایسنا2 ماه قبل
حکایت مذاکره ویچنزو مونتلا با فدراسیون ایران، حکایتی عجیب است. به گزارش ایسنا، خبرآنلاین نوشت: وینچنزو مونتلا را اولین بار سایت گل نسخه ایتالیایی و توتو مرکاتو به عنوان گزینه هدایت تیم ملی ایران معرفی کردند. مربی پیشین میلان که خیلی شاخص نبوده اما مربی بدی هم نبوده و بازیکن خوشنامی بوده است. این مربی برای ۳/۵ سال با ایران مذاکره کرده بود. با این وجود گفته شده و رسانه‌های ایتالیایی ادعا کردند برای مونتلا حتی دعوتنامه سفر به ایران رسیده بوده ولی این مربی جوان پس از صحبت با یک مربی پیشین تیم ملی ایران به فدراسیون کشورمان نه گفته است.
انتخابانتخاب2 ماه قبل
حکایت مذاکره ویچنزو مونتلا با فدراسیون ایران، حکایتی عجیب است. خبرآنلاین نوشت: وینچنزو مونتلا را اولین بار سایت گل نسخه ایتالیایی و توتو مرکاتو به عنوان گزینه هدایت تیم ملی ایران معرفی کردند. مربی پیشین میلان که خیلی شاخص نبوده اما مربی بدی هم نبوده و بازیکن خوشنامی بوده است. این مربی برای ۳/۵ سال با ایران مذاکره کرده بود. با این وجود گفته شده و رسانه‌های ایتالیایی ادعا کردند برای مونتلا حتی دعوتنامه سفر به ایران رسیده بوده ولی این مربی جوان پس از صحبت با یک مربی پیشین تیم ملی ایران به فدراسیون کشورمان نه گفته است.
نودنود1 ماه قبل
ویچنزو مونتلا رسما به عنوان سر مربی فیورنیتنا انتخاب شد. به گزارش وبسایت نود، چندی پیش از ویچنزو مونتلا مربی ایتالیایی به عنوان گزینه مربیگری تیم ملی ایران نامبرده شد اما این خبرهای در حد شایعه باقی ماند و هیچگاه شکل و بوی رسمی به خود نگرفت. دقایقی پیش باشگاه فیورنتینا بعد از برکنار پیولی برای دومین بار مونتلا را به فلورانس بازگرداند تا سکان هدایت بنفش‌ها را در اختیار بگیرد. براین اساس مونتلا قراردادی به مدت ۲ فصل و تا پایان فصل ۲۰۲۱ با تیم شهر فلورانس امضا کرد. مونتلا پیش از این در فصل ۲۰۱۴/۱۵ نیز هدایت فیورنتینا را بر عهده داشت.
طرفداریطرفداری1 ماه قبل
طرفداری- وینچنزو مونتلا، سرمربی ۴۴ ساله ایتالیایی پس از تجربه حضور در میلان و سویا، دوباره به فیورنتینا، تیمی که بهترین دوران سرمربیگری اش را در آن سپری کرده، باز می‌گردد. به گزارش فابریتزیو رومانو، پس از استعفای استفانو پیولی از سرمربیگری فیورنتینا به دلیل کسب نتایج ضعیف، وینچنزو مونتلا که هم اکنون بیکار است، جانشین پیولی خواهد شد. توافق میان مونتلا و فیورنتینا حاصل شده و این سرمربی ایتالیایی قراردادی تا ژوئن ۲۰۲۰ با فیورنتینا به امضا می‌رساند. وینچنزو مونتلا حدود دو ماه پیش نیز گزینه هدایت تیم ملی ایران بود اما این پیشنهاد را قبول نکرد و حالا چالش قهرمانی در کوپا ایتالیا را پیش روی خود می‌بیند.
انتخابانتخاب2 ماه قبل
با اعلام رسانه‌های ایتالیایی، «وینچنزو مونتلا» گزینه هدایت تیم ملی فوتبال ایران است. به گزارش فارس، براساس اعلام رسانه‌های ایتالیا وینچنزو مونتلا با پیشنهادی از سوی تیم ملی فوتبال ایران برای هدایت این تیم مواجه شده است. وی سابقه هدایت تیم‌های میلان و سویا را نیز در کارنامه دارد. براساس اعلام توتواسپورت، مونتلا فرصت چند روزه برای پیشنهاد ایران درخواست کرده است. مبلغ قرارداد وی به اضافه پاداش در سال ۱٫۵ میلیون یورو بوده است.
برترین‌هابرترین‌ها1 ماه قبل
طرفداری: پس از استعفای استفانو پیولی از هدایت فیورنتینا به دلیل کسب نتایج ضعیف، مطابق انتظارات، وینچنزو مونتلا سرمربی جدید این تیم خواهد بود. به گزارش وب سایت فیورنتینا، وینچنزو مونتلا، سرمربی ۴۴ ساله ایتالیایی که تجربه کار در سویا و میلان را در کارنامه دارد، دوباره هدایت ویولا را به عهده گرفت. مونتلا قراردادی تا پایان ژوئن ۲۰۲۱ با فیورنتینا به امضا رسانده است و ماموریت اصلی او، فعلا صعود به فینال کوپا ایتالیا خواهد بود. مونتلا سه فصل هدایت فیورنتینا را طی سال‌های ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۵ برعهده داشت که در هر سه فصل، این تیم را به رتبه قابل قبول چهارمی رساند.
طرفداریطرفداری1 ماه قبل
طرفداری- پس از استعفای استفانو پیولی از هدایت فیورنتینا به دلیل کسب نتایج ضعیف، مطابق انتظارات، وینچنزو مونتلا سرمربی جدید این تیم خواهد بود. به گزارش وب سایت فیورنتینا، وینچنزو مونتلا، سرمربی ۴۴ ساله ایتالیایی که تجربه کار در سویا و میلان را در کارنامه دارد، دوباره هدایت ویولا را به عهده گرفت. مونتلا قراردادی تا پایان ژوئن ۲۰۲۱ با فیورنتینا به امضا رسانده است و ماموریت اصلی او، فعلا صعود به فینال کوپا ایتالیا خواهد بود. مونتلا سه فصل هدایت فیورنتینا را طی سال‌های ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۵ برعهده داشت که در هر سه فصل، این تیم را به رتبه قابل قبول چهارمی رساند.
ورزش۳ورزش۳1 ماه قبل
کد خبر: ۱۶۰۳۹۲۲/۳۰ زمان: ۱۹:۱۸ ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ بازدید: ۶۴۲رسمی: وینچنزو مونتلا سرمربی فیورنتینا شدوینچنزو مونتلا، سرمربی سابق میلان و رم، که به عنوان گزینه هدایت تیم ملی ایران مطرح بود، هدایت فیورنتینا را برعهده گرفت.
نودنود2 ماه قبل
یک نشریه ایتالیایی مدعی شد فدراسیون فوتبال ایران به دنبال استخدام وینچنزو مونتلا است. به گزارش وبسایت نود و به نقل از تسنیم، نشریه «توتو اسپورت» ایتالیا با انتشار گزارشی مدعی شد فدراسیون فوتبال ایران خواهان استخدام وینچنزو مونتلا با قراردادی سه و نیم ساله است. در صورتی که این مربی ایتالیایی پیشنهاد فدراسیون فوتبال ایران را بپذیرد، مأموریت اصلی‌اش رساندن تیم ملی به مرحله پایانی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر خوهد بود. وینچنزو مونتلا که سابقه هدایت تیم‌هایی همچون فیورنتینا، سامپدوریا، میلان و سویا را دارد، در ماه آوریل پیش‌رو دقیقا یک‌سال خواهد شد که هدایت تیمی را برعهده نداشته است. فدراسیون فوتبال ایران به مونتلا پیشنهاد قراردادی سه و نیم ساله با دستمزد ۱٫۵ میلیون یورو در سال داده و این مربی ایتالیایی می‌تواند جانشین کارلوس کی‌روش پرتغالی شود.
ورزش۳ورزش۳2 ماه قبل
به گزارش «ورزش سه» رحمان رضایی یکی از موفق‌ترین لژیونرهای تاریخ فوتبال ایران است. مدافع سابق تیم ملی ایران و تیم‌های پروجا، مسینا و لیورنو درباره شرایط اینروزهایش گفت: «راستش اینروزها مشغول کارهای خودم هستم و کار مربیگری نمی‌کنم.» رحمان رضایی در ادامه درباره اخباری که درمورد حضور ویچنزو مونتلا و سرمربیگری او در تیم ملی ایران گفت: «به نظرم مونتلا به تیم ملی ایران نمی‌آید. همه چیز خیلی چیپ و سطحی پیش رفت و اینهمه ثروت را بی نتیجه هدر دادیم.» بازیکن سابق تیم پرسپولیس درباره شرایط اینروزهای این تیم و انتقادهایی که از پرسپولیس و برانکو می‌شود گفت: «ببینید شرایط پرسپولیس اینروزها طبیعی است. این تیم با مشکل مصدومیت مهره‌های اصلی تیمش روبرو است ضمن این بازیکنان تازه‌ای که آمدند هنوز به هماهنگی کامل نرسیدند. الان پرسپولیس به این دلایل آن ثبات و طراوت نیم فصل اول را ندارد.
خبرآنلاینخبرآنلاین2 ماه قبل
تجربه نخستین فصل حضور او در ورزشگاه المپیک رم، چندان دلچسب نبود. مونتلا با فسخ قرارداد دو ساله‌اش با کاتانیا، پس از یک سال حضور در سیسیل راهی فلورانس شد. سویا در کمتر از یک فصل هدایت مونتلا، در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا توسط بایرن مونیخ حذف شد. مونتلا کمتر هدایت یک تیم درجه یک را برعهده گرفته و سابقه کار با هیچ ستاره‌ای را ندارد. قبول هدایت تیم‌های فوتبال در آسیا، هرگز اولویت سرمربی‌های خواهان پیشرفت اروپایی نبوده و شاید پذیرفتن هدایت تیم نخست فوتبال آسیا برای مونتلا کت گشادی باشد که پنجمین نامه اخراج او را به دستش بسپارد.
مهرمهر1 ماه قبل
به گزارش خبرنگار مهر، ویچنزو مونتلا که پیش از این صحبت‌هایی مبنی بر حضور وی روی نیمکت تیم ملی فوتبال کشورمان شنیده می‌شد، امروز به تیم فوتبال فیورنتینا ایتالیا پیوست. مونتلا که در فصل ۲۰۱۴-۱۵ هم هدایت این تیم ایتالیایی رو برعهده داشت، پیش از این سرمربی تیم‌های میلان، سویا و سمپدوریا را هم برعهده داشته است. تیم فوتبال فیورنتینا در حال حاضر با ۳۹ امتیاز از ۳۱ بازی در رده دهم جدول لیگ ایتالیا قرار دارد و به نظر دیگر شانسی برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا و حتی لیگ اروپا ندارد و مونتلا باید برنامه‌های خود را از فصل آینده در این تیم اجرا کند.
ایلناایلنا2 ماه قبل
مربی ایتالیایی به پیشنهاد فدراسیون ایران جواب داد. به گزارش ایلنا، اخیرا از وینچنزو مونتلا به عنوان یکی از گزینه‌های اصلی هدایت تیم ملی ایران نام برده می‌شد اما اکنون یکی از منابع ایتالیایی اعلام کرد سرمربی سابق رم، فیورنتینا، میلان و سویا، پیشنهاد فدراسیون فوتبال ایران را رد کرده است. وینچنزو مونتلا تمایلی به همکاری با تیم ملی ایران ندارد و پیشنهاد سه ساله به ارزش ۱٫۳ میلیون یورو برای هر سال فدراسیون فوتبال ایران را رد کرده است. مونتلا ترجیح می‌دهد به کارش به عنوان مربی در رده باشگاهی ادامه بدهد و تمایلی به همکاری با تیم‌های ملی ندارد. بنابراین حضور این سرمربی مشهور ایتالیایی در ایران منتفی است.
فارسفارس1 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری فارس، چندی پیش از ویچنزو مونتلا مربی ایتالیایی به عنوان گزینه مربیگری تیم ملی ایران نامبرده شد اما این خبرهای در حد شایعه باقی ماند و هیچگاه شکل و بوی رسمی به خود نگرفت. دقایقی پیش باشگاه فیورنتینا بعد از برکنار پیولی برای دومین بار مونتلا را به فلورانس بازگرداند تا سکان هدایت بنفش‌ها را در اختیار بگیرد. براین اساس مونتلا قراردادی به مدت ۲ فصل و تا پایان فصل ۲۰۲۱ با تیم شهر فلورانس امضا کرد. وی امروز در کمپ داوید آستوری در تمرین حاضر خواهد شد و سپس در سالن کنفرانس آتمیو فرانکی پاسخگوی خبرنگاران خواهد بود. مونتلا پیش از این در فصل ۲۰۱۴/۱۵ نیز هدایت فیورنتینا را بر عهده داشت.
تسنیمتسنیم1 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم، وینچنزو مونتلا سرمربی پیشین تیم‌های فوتبال میلان، سویا و کاتانیا، دوباره به عنوان سرمربی تیم فوتبال فیورنتینای ایتالیا انتخاب شد. او پیش‌تر و در سال‌های ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۵ هدایت فیورنتینا را بر عهده داشت و در هر چهار فصل، این تیم را به رده چهارم سری A رساند. مونتلا که قراردادش را تا سال ۲۰۲۱ با باشگاه فیورنتینا امضا کرده، جایگزین استفانو پیولی شد که روز گذشته (سه‌شنبه) از سمت خود استعفا کرد. رسانه‌های ایتالیایی پیش‌تر از مونتلا به عنوان یکی از گزینه‌های هدایت تیم ملی ایران نام برده بودند. انتهای پیام/
دنیای اقتصاددنیای اقتصاد2 ماه قبل
سایت خبری توتو اسپورت ایتالیا مدعی شده مدیران فدراسیون فوتبال ایران برای بررسی شرایط وینچنزو مونتلا با او تماس گرفته‌اند. این مربی پیشنهاد ایرانی‌ها را دریافت کرده و درحال بررسی آن است. این سایت ایتالیایی در مورد دیگر جزئیات مدعی شده پیشنهاد تیم‌ملی فوتبال ایران به مونتلا قراردادی سه سال‌و‌نیمه تا جام‌جهانی ۲۰۲۲ قطر است که یک و نیم میلیون یورو به علاوه پاداش، ارزش آن است. وینچنزو مونتلا پیش از قبول هدایت میلان در فصل ۱۶-۲۰۱۵، ‌ سه فصل روی نیمکت فیورنتینا بود و یک فصل هم با سمپدوریا در سری A سرمربیگری کرد. رئیس فدراسیون فوتبال ایران نیز دیروز تاکید کرد به‌دنبال یک مربی سرشناس است و گمانه‌زنی‌ها درمورد حضور برانکو برروی نیمکت تیم‌ملی را تکذیب کرد.
ایلناایلنا1 ماه قبل
یکی از گزینه‌های هدایت تیم ملی فوتبال ایران به عنوان سرمربی جدید تیم فیورنتینا انتخاب شد. به گزارش ایلنا، وینچنزو مونتلا امروز به عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال فیورنتینا انتخاب شد تا به عنوان جانشین رسمی استفانو پیولی معرفی شود. بنابر اعلام اسکای اسپورت ایتالیا قرارداد مونتلا که مدتی هدایت میلان را برعهده داشت تا ژوئن سال ۲۰۲۰ خواهد بود. گفته می‌شود او برای هر فصل حدود ۱٫۵ میلیون یورو دریافتی خواهد داشت.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین2 ماه قبل
تجربه نخستین فصل حضور او در ورزشگاه المپیک رم، چندان دلچسب نبود. مونتلا با فسخ قرارداد دو ساله‌اش با کاتانیا، پس از یک سال حضور در سیسیل راهی فلورانس شد. سویا در کمتر از یک فصل هدایت مونتلا، در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا توسط بایرن مونیخ حذف شد. در فضای فوتبال ایران که جنجال‌ها همیشه حرف مهمی برای گفتن دارند، شاید مونتلا گزینه‌ای منطقی نباشد. قبول هدایت تیم‌های فوتبال در آسیا، هرگز اولویت سرمربی‌های خواهان پیشرفت اروپایی نبوده و شاید پذیرفتن هدایت تیم نخست فوتبال آسیا برای مونتلا کت گشادی باشد که پنجمین نامه اخراج او را به دستش بسپارد.
فارسفارس1 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری فارس، ویچنزو مونتلا که چندی قبل به عنوان گزینه سرمربیگری تیم ملی ایران مطرح شد، در آستانه امضای قرارداد با فلورانسی‌ها قراردارد. وی جانشین استفانو پیولی خواهد شد که روز گذشته استعفا کرد. مونتلا به خبرنگاران گفت: همیشه بازگشت به تیم سابق، اتفاقی دل‌انگیز است. ستاره تکنیکی پیشین ایتالیایی‌ها فیورنتینا را در سال‌های ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۵ هدایت کرد. بعد از آن دوره وی مسئولیت سمپدرویا، آ. ث‌میلان و سویا را پذیرفت. از یک سال قبل مونتلا فعالیتی ندارد. طبق اعلام اسکای، ‌قرارداد وی با تیم ایتالیایی تا تابستان ۲۰۲۰ امضا خواهد شد. ضمن گفته می‌شود دستمزد سالیانه‌ او ۱٫۵ میلیون یورو خواهد بود.
خبر ورزشیخبر ورزشی1 ماه قبل
ویچنزو مونتلا که چندی قبل به عنوان گزینه سرمربیگری تیم ملی ایران مطرح شد، در آستانه امضای قرارداد با فلورانسی‌ها قراردارد. وی جانشین استفانو پیولی خواهد شد که روز گذشته استعفا کرد. مونتلا به خبرنگاران گفت: همیشه بازگشت به تیم سابق، اتفاقی دل‌انگیز است. ستاره تکنیکی پیشین ایتالیایی‌ها فیورنتینا را در سال‌های ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۵ هدایت کرد. بعد از آن دوره وی مسئولیت سمپدرویا، آ. ث‌میلان و سویا را پذیرفت. از یک سال قبل مونتلا فعالیتی ندارد. طبق اعلام اسکای، قرارداد وی با تیم ایتالیایی تا تابستان ۲۰۲۰ امضا خواهد شد. ضمن گفته می‌شود دستمزد سالیانه او ۱٫۵ میلیون یورو خواهد بود.
طرفداریطرفداری1 ماه قبل
طرفداری- نتایج اخیر فیورنتینا در سری آ، هواداران این تیم را دلسرد کرده است. ویولا در ۷ بازی اخیرش در سری آ موفق به کسب پیروزی نشد تا با اخراج پیولی، وینچنزو مونتلا به این تیم برگردد. با این حال، این تغییرات نیز نظر هواداران فیورنتینا را عوض نکرده و آنها امروز در دیدار با بولونیا، استقبال خوبی از تیمشان در اولین بازی مونتلا نکردند. تصاویر زیر به وضوح نشان می‌دهد درحالیکه سکوهای آرتمیو فرانکی خالی است، باشگاه فیورنتینا مراسم معارفه سرمربی جدیدش را انجام می‌دهد. مونتلا در اولین بازی خود به مصاف بولونیا رفته است.
برترین‌هابرترین‌ها2 ماه قبل
مهاجم سابق رم و تیم ملی ایتالیا که هدایت میلان و سویا را برعهده داشته است، ممکن است سرمربیگری تیم ملی ایران را برعهده گیرد. خبرآنلاین: پس از جدایی کارلوس کی روش از تیم ملی فوتبال ایران و پیوستن او به تیم ملی کلمبیا، حالا نیمکت تیم ملی ایران خالی است و فدراسیون فوتبال، درصدد جذب یک مربی مشهور است. به گزارش توتو اسپورت، فدراسیون فوتبال ایران به دنبال به خدمت گیری وینچنزو مونتلا، سرمربی ایتالیایی سابق تیم‌های میلان و سویا است و در حال حاضر، مونتلا جدی‌ترین گزینه هدایت ایران به شمار می‌رود. فدراسیون فوتبال ایران برای استخدام مونتلا، پیشنهاد قراردادی سه و نیم ساله با دستمزدی یک و نیم میلیون یورویی را به وی ارائه داده است. در واقع پیشنهاد ایران به مونتلا تا پایان جام جهانی ۲۰۲۲ قطر است.
مهرمهر2 ماه قبل
به گزارش خبرنگار مهر، روزنامه «توتو اسپورت» ایتالیا امروز در خبری غافلگیر کننده اعلام کرد که فدراسیون فوتبال ایران به دنبال استخدام وینچنزو مونتلا سرمربی پیشین تیم‌های سمپدوریا، میلان ایتالیا و سویا اسپانیا بوده است. فدراسیون ایران بعد از جدایی کارلوس کی روش قصد دارد سرمربی جدیدی را تا جام جهانی ۲۰۲۲ به خدمت بگیرد و تاکنون گزینه‌های مختلفی برای نشستن روی نیمکت ایران مطرح شده است. توتو اسپورت مدعی شده است پیشنهاد فدراسیون ایران به مونتلا با پاداش‌ها سالیانه یک میلیون و پانصد هزار یورو است. همچنین سایت «فوتبال ایتالیا» اعلام کرده است مونتلا برای بررسی پیشنهاد سرمربیگری ایران از مسئولان فدراسیون فوتبال ایران به چند روزی زمان نیاز دارد.
ایلناایلنا2 ماه قبل
در ادامه مطرح شدن نام‌های عجیب برای نیمکت تیم ملی ایران نام مونتلا مطرح شده است. به گزارش ایلنا، از روزی که کارلوس کی‌روش، سرمربی سابق تیم ملی ایران به همکاری‌اش با فدراسیون فوتبال کشورمان پایان داده روزی نیست که اسم جدیدی برای هدایت تیم ملی علم نشود! روز گذشته هم از جدیدترین گزینه سرمربیگری تیم ملی در سایت جماران رونمایی شد و این سایت در خبری از قول روزنامه توتواسپرت چاپ تورین ایتالیا نوشت: «این روزنامه ایتالیایی در گزارشی از وینچنزو مونتلا به عنوان گزینه فدراسیون فوتبال ایران نام برده است. در ادامه گزارش هم آمده بود: «روزنامه ایتالیایی مدعی شده که فدراسیون فوتبال ایران قراردادی ۳٫۵ ساله با حقوق سالیانه ۱٫۵ میلیون یورو به علاوه پاداش به مونتلا پیشنهاد داده؛ مونتلا هم چند روز برای بررسی پیشنهاد فرصت خواسته است. از مونتلا در حالی به عنوان گزینه هدایت تیم ملی نام برده شده که او در دوران مربیگری‌اش هدایت ۶ تیم را برعهده داشته و جالب این‌که به خاطر عملکرد ضعیفش از ۴ تیم اخراج شده است.
افکارنیوزافکارنیوز2 ماه قبل
افکارنیوز، به گزارشپس از خروج کارلوس کی‌روش از فوتبال ایران، نام‌های زیادی برای جانشینی این مربی اعلام شد. پس از این اتفاق کارلوس کی روش از فوتبال ایران جدا و راهی کلمبیا شد و مسئولان فوتبال ایران برای جانشینی او پیشنهاد ۳ و نیم ساله به وینچنزو مونتلا دادند. پیشنهاد مسئولان فدراسیون فوتبال ایران برای سرمربی سابق فیورنتینا، میلان و سویا سالی یک و نیم میلیون یورو بود که دقایقی پیش فوتبال ایتالیا در خبری فوری به نقل از توتو مرکاتو نوشت: وینچنزو مونتلا پیشنهاد فدراسیون فوتبال ایران را برای هدایت تیم ملی این کشور رد کرد. این رسانه ادامه داد: مونتلا تمایلی به همکاری با تیم ملی ایران ندارد و پیشنهاد سه ساله به ارزش یک میلیون و ۳۰۰ هزار یورو برای هر سال را رد کرده است. او متقاعد نشده که هدایت تیم ملی را عهده دار شود و علاقه‌مند است که در رده باشگاهی کار کند.
جام نیوزجام نیوز1 ماه قبل
شما قبلا به این مطلب رای داده ایدبه گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، ویچنزو مونتلا که چندی قبل به عنوان گزینه سرمربیگری تیم ملی ایران مطرح شد، در آستانه امضای قرارداد با فلورانسی‌ها قرار دارد. مونتلا به خبرنگاران گفت: همیشه بازگشت به تیم سابق، اتفاقی دل‌انگیز است. ستاره تکنیکی پیشین ایتالیایی‌ها فیورنتینا را در سال‌های ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۵ هدایت کرد. طبق اعلام اسکای، قرارداد وی با تیم ایتالیایی تا تابستان ۲۰۲۰ امضا خواهد شد. ضمن گفته می‌شود دستمزد سالیانه او ۱٫۵ میلیون یورو خواهد بود.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 ماه قبل
خبرگزاری میزان- یکی از کسانی که نامش پیش از این به عنوان گزینه سرمربیگری تیم ملی فوتبال کشورمان مطرح شده بود، درآستانه قبول هدایت بنفش‌پوشان فلورانس است. به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، استفانو پیولی امروز (سه‌شنبه) با وجود رأی اعتماد هیئت مدیره باشگاه فیورنتینا برای ادامه کار در این تیم، تصمیم به استعفا از سمت سرمربیگری این تیم ایتالیایی گرفت و گفته می‌شود قرار است تا پایان فصل امیلیانو بیجیچا، سرمربی تیم جوانان باشگاه فیورنتینا، هدایت بنفش‌پوشان فلورانس را به صورت موقت برعهده بگیرد. رسانه‌های ایتالیایی اکنون خبر می‌دهند که مدیران باشگاه فیورنتینا با وینچنزو مونتلا که اخیرا بحث حضورش روی نیمکت تیم ملی فوتبال ایران مطرح بود، وارد مذاکره شده‌اند و تمایل به همکاری مجدد با این سرمربی ایتالیایی دارند. مونتلا پیش از بین سال‌های ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۵ هدایت بنفش‌پوشان فلورانس را برعهده داشت. در اوایل اسفند ماه بود که نشریه «توتو اسپورت» ایتالیا مدعی شده بود فدراسیون فوتبال ایران خواهان استخدام وینچنزو مونتلا با قراردادی سه و نیم ساله است.
خبر ورزشیخبر ورزشی1 ماه قبل
به گزارش خبرورزشی، وینچنزو مونتلا سرمربی سابق میلان و سویا تصمیم گرفت به باشگاه فیورنتینا برگردد و رسما هدایت بنفش‌ها را برای مرتبه دوم در دست گرفت. باشگاه فیورنتینا رسما اعلام کرد، این مربی ۴۴ ساله که بین سال‌های ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۵ هدایت فیورنتینا را برعهده داشت این مرتبه قراردادی تا ژوئن ۲۰۲۱ با باشگاه سابقش بسته است. چندی پیش رسانه‌های ایتالیایی مدعی شده بودند مونتلا گزینه سرمربیگری تیم ملی ایران است و او در حالی جانشین استفانو پیولی شده که چند روز پیش مدعی شده بود هیچ پیشنهادی از سوی باشگاه فیورنتینا برای بازگشت نداشته.
تابناکتابناک2 ماه قبل
به گزارش تابناک ورزشی، دو روز قبل نشریه ایتالیایی توتو اسپورت مدعی شد که فدراسیون فوتبال ایران پیشنهادی سه سال و نیمه به ویچنزو مونتلا ارائه کرده و مذاکراتی با مهاجم سابق تیم ملی ایتالیا و رم و سرمربی پیشین فیورنتینا، میلان و سویا داشته است. مونتلا سال گذشته هدایت آ. میلان را برعهده گرفت ولی به دلیل نتایج ضعیف از سمت خود اخراج شد و پس از آن روی نیمکت سویا اسپانیا نشست ولی پیش از پایان فصل و بخاطر حذف از لیگ قهرمانان اروپا بخاطر باخت برابر بایرن مونیخ و شکست سنگین مقابل بارسلونا در فینال کوپا دل ری، از این سمت هم برکنار شد. اما در حالی که شایعات حضور ویچنزو مونتلا روی نیمکت تیم ملی ایران طی دو روز اخیر بیشتر شده، سایت Tuttomercatoweb خبر از رد این پیشنهاد از سوی هواپیمای تک نفره ایتالیایی کرد. ساعاتی قبل Tuttomercatoweb نوشت: «سرمربی سابق سویا و میلان که در حال حاضر بیکار است و از دو شغل آخر خود اخراج شده، در روزهای اخیر اخباری مبنی بر پیشنهاد سرمربیگری تیم ملی ایران را داشت، اما این سرمربی ایتالیایی، پیشنهاد سه ساله با حقوق یک میلیون و ۳۰۰ هزار یورویی در هر سال برای حضور در تیم ملی ایران را رد کرده و متقاعد نشده تا به پیشنهاد ایران جواب مثبت دهد.»

به انتهای لیست رسیدید

مونتلا

وینچنزو مونتلا (به ایتالیایی: Vincenzo Montella) (متولد ۱۸ ژوئن ۱۹۷۴ در پومیلیانو دارکو) مهاجم ملی‌پوش سابق و مربی کنونی فوتبال اهل ایتالیا می‌باشد. در این صفحه آخرین و مهم‌ترین اخبار وینچنزو مونتلا را می‌خوانید. ویکی‌پدیا