مونتلا

اخبار « وینچنزو مونتلا »

آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز3 هفته قبل
حکایت مذاکره ویچنزو مونتلا با فدراسیون ایران، حکایتی عجیب است. وینچنزو مونتلا را اولین بار سایت گل نسخه ایتالیایی و توتو مرکاتو به عنوان گزینه هدایت تیم ملی ایران معرفی کردند. مربی پیشین میلان که خیلی شاخص نبوده اما مربی بدی هم نبوده و بازیکن خوشنامی بوده است. این مربی برای ۳/۵ سال با ایران مذاکره کرده بود. با این وجود گفته شده و رسانه‌های ایتالیایی ادعا کردند برای مونتلا حتی دعوتنامه سفر به ایران رسیده بوده ولی این مربی جوان پس از صحبت با یک مربی پیشین تیم ملی ایران به فدراسیون کشورمان نه گفته است.
ایسناایسنا3 هفته قبل
حکایت مذاکره ویچنزو مونتلا با فدراسیون ایران، حکایتی عجیب است. به گزارش ایسنا، خبرآنلاین نوشت: وینچنزو مونتلا را اولین بار سایت گل نسخه ایتالیایی و توتو مرکاتو به عنوان گزینه هدایت تیم ملی ایران معرفی کردند. مربی پیشین میلان که خیلی شاخص نبوده اما مربی بدی هم نبوده و بازیکن خوشنامی بوده است. این مربی برای ۳/۵ سال با ایران مذاکره کرده بود. با این وجود گفته شده و رسانه‌های ایتالیایی ادعا کردند برای مونتلا حتی دعوتنامه سفر به ایران رسیده بوده ولی این مربی جوان پس از صحبت با یک مربی پیشین تیم ملی ایران به فدراسیون کشورمان نه گفته است.
انتخابانتخاب3 هفته قبل
حکایت مذاکره ویچنزو مونتلا با فدراسیون ایران، حکایتی عجیب است. خبرآنلاین نوشت: وینچنزو مونتلا را اولین بار سایت گل نسخه ایتالیایی و توتو مرکاتو به عنوان گزینه هدایت تیم ملی ایران معرفی کردند. مربی پیشین میلان که خیلی شاخص نبوده اما مربی بدی هم نبوده و بازیکن خوشنامی بوده است. این مربی برای ۳/۵ سال با ایران مذاکره کرده بود. با این وجود گفته شده و رسانه‌های ایتالیایی ادعا کردند برای مونتلا حتی دعوتنامه سفر به ایران رسیده بوده ولی این مربی جوان پس از صحبت با یک مربی پیشین تیم ملی ایران به فدراسیون کشورمان نه گفته است.
نودنود3 هفته قبل
یک نشریه ایتالیایی مدعی شد فدراسیون فوتبال ایران به دنبال استخدام وینچنزو مونتلا است. به گزارش وبسایت نود و به نقل از تسنیم، نشریه «توتو اسپورت» ایتالیا با انتشار گزارشی مدعی شد فدراسیون فوتبال ایران خواهان استخدام وینچنزو مونتلا با قراردادی سه و نیم ساله است. در صورتی که این مربی ایتالیایی پیشنهاد فدراسیون فوتبال ایران را بپذیرد، مأموریت اصلی‌اش رساندن تیم ملی به مرحله پایانی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر خوهد بود. وینچنزو مونتلا که سابقه هدایت تیم‌هایی همچون فیورنتینا، سامپدوریا، میلان و سویا را دارد، در ماه آوریل پیش‌رو دقیقا یک‌سال خواهد شد که هدایت تیمی را برعهده نداشته است. فدراسیون فوتبال ایران به مونتلا پیشنهاد قراردادی سه و نیم ساله با دستمزد ۱٫۵ میلیون یورو در سال داده و این مربی ایتالیایی می‌تواند جانشین کارلوس کی‌روش پرتغالی شود.
انتخابانتخاب3 هفته قبل
با اعلام رسانه‌های ایتالیایی، «وینچنزو مونتلا» گزینه هدایت تیم ملی فوتبال ایران است. به گزارش فارس، براساس اعلام رسانه‌های ایتالیا وینچنزو مونتلا با پیشنهادی از سوی تیم ملی فوتبال ایران برای هدایت این تیم مواجه شده است. وی سابقه هدایت تیم‌های میلان و سویا را نیز در کارنامه دارد. براساس اعلام توتواسپورت، مونتلا فرصت چند روزه برای پیشنهاد ایران درخواست کرده است. مبلغ قرارداد وی به اضافه پاداش در سال ۱٫۵ میلیون یورو بوده است.
خبرآنلاینخبرآنلاین3 هفته قبل
تجربه نخستین فصل حضور او در ورزشگاه المپیک رم، چندان دلچسب نبود. مونتلا با فسخ قرارداد دو ساله‌اش با کاتانیا، پس از یک سال حضور در سیسیل راهی فلورانس شد. سویا در کمتر از یک فصل هدایت مونتلا، در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا توسط بایرن مونیخ حذف شد. مونتلا کمتر هدایت یک تیم درجه یک را برعهده گرفته و سابقه کار با هیچ ستاره‌ای را ندارد. قبول هدایت تیم‌های فوتبال در آسیا، هرگز اولویت سرمربی‌های خواهان پیشرفت اروپایی نبوده و شاید پذیرفتن هدایت تیم نخست فوتبال آسیا برای مونتلا کت گشادی باشد که پنجمین نامه اخراج او را به دستش بسپارد.
ورزش۳ورزش۳3 هفته قبل
به گزارش «ورزش سه» رحمان رضایی یکی از موفق‌ترین لژیونرهای تاریخ فوتبال ایران است. مدافع سابق تیم ملی ایران و تیم‌های پروجا، مسینا و لیورنو درباره شرایط اینروزهایش گفت: «راستش اینروزها مشغول کارهای خودم هستم و کار مربیگری نمی‌کنم.» رحمان رضایی در ادامه درباره اخباری که درمورد حضور ویچنزو مونتلا و سرمربیگری او در تیم ملی ایران گفت: «به نظرم مونتلا به تیم ملی ایران نمی‌آید. همه چیز خیلی چیپ و سطحی پیش رفت و اینهمه ثروت را بی نتیجه هدر دادیم.» بازیکن سابق تیم پرسپولیس درباره شرایط اینروزهای این تیم و انتقادهایی که از پرسپولیس و برانکو می‌شود گفت: «ببینید شرایط پرسپولیس اینروزها طبیعی است. این تیم با مشکل مصدومیت مهره‌های اصلی تیمش روبرو است ضمن این بازیکنان تازه‌ای که آمدند هنوز به هماهنگی کامل نرسیدند. الان پرسپولیس به این دلایل آن ثبات و طراوت نیم فصل اول را ندارد.
دنیای اقتصاددنیای اقتصاد3 هفته قبل
سایت خبری توتو اسپورت ایتالیا مدعی شده مدیران فدراسیون فوتبال ایران برای بررسی شرایط وینچنزو مونتلا با او تماس گرفته‌اند. این مربی پیشنهاد ایرانی‌ها را دریافت کرده و درحال بررسی آن است. این سایت ایتالیایی در مورد دیگر جزئیات مدعی شده پیشنهاد تیم‌ملی فوتبال ایران به مونتلا قراردادی سه سال‌و‌نیمه تا جام‌جهانی ۲۰۲۲ قطر است که یک و نیم میلیون یورو به علاوه پاداش، ارزش آن است. وینچنزو مونتلا پیش از قبول هدایت میلان در فصل ۱۶-۲۰۱۵، ‌ سه فصل روی نیمکت فیورنتینا بود و یک فصل هم با سمپدوریا در سری A سرمربیگری کرد. رئیس فدراسیون فوتبال ایران نیز دیروز تاکید کرد به‌دنبال یک مربی سرشناس است و گمانه‌زنی‌ها درمورد حضور برانکو برروی نیمکت تیم‌ملی را تکذیب کرد.
ایلناایلنا3 هفته قبل
مربی ایتالیایی به پیشنهاد فدراسیون ایران جواب داد. به گزارش ایلنا، اخیرا از وینچنزو مونتلا به عنوان یکی از گزینه‌های اصلی هدایت تیم ملی ایران نام برده می‌شد اما اکنون یکی از منابع ایتالیایی اعلام کرد سرمربی سابق رم، فیورنتینا، میلان و سویا، پیشنهاد فدراسیون فوتبال ایران را رد کرده است. وینچنزو مونتلا تمایلی به همکاری با تیم ملی ایران ندارد و پیشنهاد سه ساله به ارزش ۱٫۳ میلیون یورو برای هر سال فدراسیون فوتبال ایران را رد کرده است. مونتلا ترجیح می‌دهد به کارش به عنوان مربی در رده باشگاهی ادامه بدهد و تمایلی به همکاری با تیم‌های ملی ندارد. بنابراین حضور این سرمربی مشهور ایتالیایی در ایران منتفی است.
برترین‌هابرترین‌ها3 هفته قبل
مهاجم سابق رم و تیم ملی ایتالیا که هدایت میلان و سویا را برعهده داشته است، ممکن است سرمربیگری تیم ملی ایران را برعهده گیرد. خبرآنلاین: پس از جدایی کارلوس کی روش از تیم ملی فوتبال ایران و پیوستن او به تیم ملی کلمبیا، حالا نیمکت تیم ملی ایران خالی است و فدراسیون فوتبال، درصدد جذب یک مربی مشهور است. به گزارش توتو اسپورت، فدراسیون فوتبال ایران به دنبال به خدمت گیری وینچنزو مونتلا، سرمربی ایتالیایی سابق تیم‌های میلان و سویا است و در حال حاضر، مونتلا جدی‌ترین گزینه هدایت ایران به شمار می‌رود. فدراسیون فوتبال ایران برای استخدام مونتلا، پیشنهاد قراردادی سه و نیم ساله با دستمزدی یک و نیم میلیون یورویی را به وی ارائه داده است. در واقع پیشنهاد ایران به مونتلا تا پایان جام جهانی ۲۰۲۲ قطر است.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین3 هفته قبل
تجربه نخستین فصل حضور او در ورزشگاه المپیک رم، چندان دلچسب نبود. مونتلا با فسخ قرارداد دو ساله‌اش با کاتانیا، پس از یک سال حضور در سیسیل راهی فلورانس شد. سویا در کمتر از یک فصل هدایت مونتلا، در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا توسط بایرن مونیخ حذف شد. در فضای فوتبال ایران که جنجال‌ها همیشه حرف مهمی برای گفتن دارند، شاید مونتلا گزینه‌ای منطقی نباشد. قبول هدایت تیم‌های فوتبال در آسیا، هرگز اولویت سرمربی‌های خواهان پیشرفت اروپایی نبوده و شاید پذیرفتن هدایت تیم نخست فوتبال آسیا برای مونتلا کت گشادی باشد که پنجمین نامه اخراج او را به دستش بسپارد.
مهرمهر3 هفته قبل
به گزارش خبرنگار مهر، روزنامه «توتو اسپورت» ایتالیا امروز در خبری غافلگیر کننده اعلام کرد که فدراسیون فوتبال ایران به دنبال استخدام وینچنزو مونتلا سرمربی پیشین تیم‌های سمپدوریا، میلان ایتالیا و سویا اسپانیا بوده است. فدراسیون ایران بعد از جدایی کارلوس کی روش قصد دارد سرمربی جدیدی را تا جام جهانی ۲۰۲۲ به خدمت بگیرد و تاکنون گزینه‌های مختلفی برای نشستن روی نیمکت ایران مطرح شده است. توتو اسپورت مدعی شده است پیشنهاد فدراسیون ایران به مونتلا با پاداش‌ها سالیانه یک میلیون و پانصد هزار یورو است. همچنین سایت «فوتبال ایتالیا» اعلام کرده است مونتلا برای بررسی پیشنهاد سرمربیگری ایران از مسئولان فدراسیون فوتبال ایران به چند روزی زمان نیاز دارد.
ایلناایلنا3 هفته قبل
در ادامه مطرح شدن نام‌های عجیب برای نیمکت تیم ملی ایران نام مونتلا مطرح شده است. به گزارش ایلنا، از روزی که کارلوس کی‌روش، سرمربی سابق تیم ملی ایران به همکاری‌اش با فدراسیون فوتبال کشورمان پایان داده روزی نیست که اسم جدیدی برای هدایت تیم ملی علم نشود! روز گذشته هم از جدیدترین گزینه سرمربیگری تیم ملی در سایت جماران رونمایی شد و این سایت در خبری از قول روزنامه توتواسپرت چاپ تورین ایتالیا نوشت: «این روزنامه ایتالیایی در گزارشی از وینچنزو مونتلا به عنوان گزینه فدراسیون فوتبال ایران نام برده است. در ادامه گزارش هم آمده بود: «روزنامه ایتالیایی مدعی شده که فدراسیون فوتبال ایران قراردادی ۳٫۵ ساله با حقوق سالیانه ۱٫۵ میلیون یورو به علاوه پاداش به مونتلا پیشنهاد داده؛ مونتلا هم چند روز برای بررسی پیشنهاد فرصت خواسته است. از مونتلا در حالی به عنوان گزینه هدایت تیم ملی نام برده شده که او در دوران مربیگری‌اش هدایت ۶ تیم را برعهده داشته و جالب این‌که به خاطر عملکرد ضعیفش از ۴ تیم اخراج شده است.
افکارنیوزافکارنیوز3 هفته قبل
افکارنیوز، به گزارشپس از خروج کارلوس کی‌روش از فوتبال ایران، نام‌های زیادی برای جانشینی این مربی اعلام شد. پس از این اتفاق کارلوس کی روش از فوتبال ایران جدا و راهی کلمبیا شد و مسئولان فوتبال ایران برای جانشینی او پیشنهاد ۳ و نیم ساله به وینچنزو مونتلا دادند. پیشنهاد مسئولان فدراسیون فوتبال ایران برای سرمربی سابق فیورنتینا، میلان و سویا سالی یک و نیم میلیون یورو بود که دقایقی پیش فوتبال ایتالیا در خبری فوری به نقل از توتو مرکاتو نوشت: وینچنزو مونتلا پیشنهاد فدراسیون فوتبال ایران را برای هدایت تیم ملی این کشور رد کرد. این رسانه ادامه داد: مونتلا تمایلی به همکاری با تیم ملی ایران ندارد و پیشنهاد سه ساله به ارزش یک میلیون و ۳۰۰ هزار یورو برای هر سال را رد کرده است. او متقاعد نشده که هدایت تیم ملی را عهده دار شود و علاقه‌مند است که در رده باشگاهی کار کند.
خبر فوریخبر فوری3 هفته قبل
وینچنزو مونتلا به پیشنهاد فدراسیون فوتبال ایران برای هدایت تیم ملی کشورمان پاسخ منفی داد. پس از خروج کارلوس کی‌روش از فوتبال ایران، نام‌های زیادی برای جانشینی این مربی اعلام شد. پس از این اتفاق کارلوس کی روش از فوتبال ایران جدا و راهی کلمبیا شد و مسئولان فوتبال ایران برای جانشینی او پیشنهاد ۳ و نیم ساله به وینچنزو مونتلادادند. پیشنهاد مسئولان فدراسیون فوتبال ایران برای سرمربی سابق فیورنتینا، میلان و سویا سالی یک و نیم میلیون یورو بود که دقایقی پیش فوتبال ایتالیا در خبری فوری به نقل از توتو مرکاتو نوشت: وینچنزو مونتلا پیشنهاد فدراسیون فوتبال ایران را برای هدایت تیم ملی این کشور رد کرد. او متقاعد نشده که هدایت تیم ملی را عهده دار شود و علاقه‌مند است که در رده باشگاهی کار کند.
خبر فوریخبر فوری3 هفته قبل
ویچنزو مونتلا را اولین بار سایت گل نسخه ایتالیایی و توتو مرکاتو به عنوان گزینه هدایت تیم ملی ایران معرفی کردند. مربی پیشین میلان که خیلی شاخص نبوده اما مربی بدی هم نبوده و بازیکن خوشنامی بوده است. این مربی برای ۳/۵ سال با ایران مذاکره کرده بود. چون فدراسیون فوتبال ایران تقریبا ریالی پول برای تسویه بدهی هایش ندارد! با این وجود گفته شده و رسانه‌های ایتالیایی ادعا کردند برای مونتلا حتی دعوتنامه سفر به ایران رسیده بوده است ولی این مربی جوان پس از صحبت با یک مربی پیشین تیم ملی ایران به فدراسیون کشورمان نه گفته است.
تابناکتابناک3 هفته قبل
به گزارش تابناک ورزشی، دو روز قبل نشریه ایتالیایی توتو اسپورت مدعی شد که فدراسیون فوتبال ایران پیشنهادی سه سال و نیمه به ویچنزو مونتلا ارائه کرده و مذاکراتی با مهاجم سابق تیم ملی ایتالیا و رم و سرمربی پیشین فیورنتینا، میلان و سویا داشته است. مونتلا سال گذشته هدایت آ. میلان را برعهده گرفت ولی به دلیل نتایج ضعیف از سمت خود اخراج شد و پس از آن روی نیمکت سویا اسپانیا نشست ولی پیش از پایان فصل و بخاطر حذف از لیگ قهرمانان اروپا بخاطر باخت برابر بایرن مونیخ و شکست سنگین مقابل بارسلونا در فینال کوپا دل ری، از این سمت هم برکنار شد. اما در حالی که شایعات حضور ویچنزو مونتلا روی نیمکت تیم ملی ایران طی دو روز اخیر بیشتر شده، سایت Tuttomercatoweb خبر از رد این پیشنهاد از سوی هواپیمای تک نفره ایتالیایی کرد. ساعاتی قبل Tuttomercatoweb نوشت: «سرمربی سابق سویا و میلان که در حال حاضر بیکار است و از دو شغل آخر خود اخراج شده، در روزهای اخیر اخباری مبنی بر پیشنهاد سرمربیگری تیم ملی ایران را داشت، اما این سرمربی ایتالیایی، پیشنهاد سه ساله با حقوق یک میلیون و ۳۰۰ هزار یورویی در هر سال برای حضور در تیم ملی ایران را رد کرده و متقاعد نشده تا به پیشنهاد ایران جواب مثبت دهد.»
ایلناایلنا3 هفته قبل
سرمربی سابق میلان و سویا به نیمکت تیم ملی فوتبال ایران نزدیک شده و به احتمال جانشین کارلوس کی روش می‌شود. به گزارش ایلنا، توتو اسپورت ایتالیا صبح امروز گزارش داد که فدراسیون فوتبال ایران با ارائه پیشنهادی رسمی خواهان حضور وینچنزو مونتلا روی نیمکت تیم ملی فوتبال ایران شده است. سایت گل ایتالیا به دنبال ارائه این پیشنهاد اعلام کرد پس از نتایج ناموفق مونتلا در تیم‌های میلان و سویا او فرصت مناسبی پیش رو خود می‌بیند تا چالش بزرگی را این بار با تیم ملی ایران تجربه کند. طبق ادعای این دو رسانه پیشنهاد مونتلا تا سال ۲۰۲۲ است و او ماموریت دارد تا ایران را برای ششمین بار به مسابقات جام جهانی برساند. تیم ملی فوتبال ایران طی ۸ سال گذشته با هدایت کارلوس کی روش در دو جام جهانی شرکت کرد و سرمربی پرتغالی پس از عدم نتیجه گیری در جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۸ ایران را ترک کرد و به همکاری خود پایان داد.
برترین‌هابرترین‌ها3 هفته قبل
رسانه‌های ایتالیایی و فرانسوی هم خبر پیشنهاد ایران به مونتلا را تأیید کردند ولی مهدی تاج رئیس فدراسیون آن را تکذیب کرد و گفت خبری ندارد. حال یک سؤال پیش می‌آید؛ آیا فدراسیون فوتبال با مونتلا مذاکره کرده یا یک دلال یا سازمان دیگری؟ جزئیات پیشنهاد به مونتلا نشان می‌دهد همه چیز روی اصول و برنامه بوده است و طبیعتا هیچ‌کس سر خود نمی‌توانسته این پیشنهاد را به مربی ایتالیایی ارائه دهد. همین‌طور چنین سؤالی پیش می‌آید که واقعا فدراسیون پیشنهاد نداده و یا اینکه مونتلا پیشنهاد را رد کرده است؟ بی‌شک مونتلا می‌تواند در این باره دست به شفاف‌سازی بزند. موضوع پیشنهاد به مونتلا زمانی جدی‌تر به نظر می‌رسد که بدانید به او قرارداد سه ساله به اضافه سالی ۱٫۵میلیون دلار دستمزد پیشنهاد شده بود. بنابراین می‌توان گفت همه چیز کاملا جدی بوده و احتمالا خبر رد کردن این پیشنهاد توسط مونتلا درست بوده است.
عصر ایرانعصر ایران3 هفته قبل
به نوشته سایت خبری ایتالیایی، این سرمربی ایتالیایی پیشنهادی از فدراسیون فوتبال دریافت کرده و در حال بررسی آن است. رسانه‌های ایتالیایی از پیشنهاد تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران به وینچنزو مونتلا خبر دادند. به نوشته این سایت خبری ایتالیایی، این سرمربی ایتالیایی پیشنهادی از فدراسیون فوتبال دریافت کرده و در حال بررسی آن است. به نظر می‌رسد پیشنهاد تیم ملی فوتبال ایران به مونتلا قراردادی سه ساله تا جام جهانی ۲۰۲۲ قطر است که یک و نیم میلیون یورو به علاوه پاداش، ارزش آن است. به گزارش ایسنا، تیم ملی فوتبال ایران پس از پایان قرارداد همکاری با کارلوس کی‌روش، هم‌اکنون بدون سرمربی است و فدراسیون فوتبال باید تا چند ماه آینده نسبت به انتخاب سرمربی جدید اقدام کند.
ورزش۳ورزش۳3 هفته قبل
به گزارش «ورزش سه»، بعد از پایان کار کارلوس کی‌روش با تیم ملی ایران، گمانه‌زنی‌ها برای انتخاب جانشین او آغاز شده و رسانه‌های داخلی و خارجی به معرفی گزینه‌های احتمالی حضور در ایران پرداختند. دو روز قبل نشریه ایتالیایی توتو اسپورت مدعی شد که فدراسیون فوتبال ایران پیشنهادی سه سال و نیمه به ویچنزو مونتلا ارائه کرده و مذاکراتی با مهاجم سابق تیم ملی ایتالیا و رم و سرمربی پیشین فیورنتینا، میلان و سویا داشته است. مونتلا سال گذشته هدایت آ. اما در حالی که شایعات حضورویچنزو مونتلا روی نیمکت تیم ملی ایران طی دو روز اخیر بیشتر شده، سایت Tuttomercatoweb خبر از رد این پیشنهاد از سوی هواپیمای تک نفره ایتالیایی کرد. ساعاتی قبل Tuttomercatoweb نوشت: «سرمربی سابق سویا و میلان که در حال حاضر بیکار است و از دو شغل آخر خود اخراج شده، در روزهای اخیر اخباری مبنی بر پیشنهاد سرمربیگری تیم ملی ایران را داشت، اما این سرمربی ایتالیایی، پیشنهاد سه ساله با حقوق یک میلیون و ۳۰۰ هزار یورویی در هر سال برای حضور در تیم ملی ایران را رد کرده و متقاعد نشده تا به پیشنهاد ایران جواب مثبت دهد.»

دانلود؛ گل روز باشگاه رم - وینچنزو مونتلا به میلان (۲۰۰۱)

طرفداریطرفداری1 ماه قبل
ایلناایلنا3 هفته قبل
امیدوارم آقای شفر با همین روند ادامه بدهند و هیچ فرصتی پیش روی استقلال برای از دست دادن امتیاز نیست. این اتفاق بدی خواهد بود و منشا با تمام وجود برای استقلال بازی می‌کند و از نظر من همین کافی است. یک سری مباحث بعد از حضور بازیکن شکل می‌گیرد. امید دارم که آنها هفته به هفته نزدیک‌تر شوند و با روحیه‌ای که گرفته‌اند امتیازات عقب افتاده را جبران کننده و امسال یک جام زیبا را در دست بچه‌های استقلال ببینیم. عنایتی در پایان درباره شایعه سرمربیگری وینچنزو مونتلا در تیم ملی ایران گفت: هیچ اطلاعی در این باره ندارم.
الفالف3 هفته قبل
ما باید از بقیه بخشها برای این رشته‌ها هزینه کنیم که حتی مقایسه این رشته‌های داخل فدراسیون فوتبال هم قیاس درستی نیست. تاج در خصوص فرایند انتخاب سرمربی تیم ملی گفت: فرآیند به شکلی است که باید توان کشیدن بار انتخاب سرمربی تیم ملی را داشته باشیم. وی در خصوص اینکه مونتلا گزینه هدایت تیم ملی هست یا خیر گفت: مونتلا کیست؟ من می‌خواستم از شما بپرسم او کیست؟ البته من می‌دانم او بازیکن تیم ملی ایتالیا بوده است. در این مدت حتی خیلی‌ها که فوت شدند را برای تیم ملی گزینه کردند! تلاش من این است که قبل از عید نوروز سرمربی تیم ملی را معرفی کنیم.
طرفداریطرفداری3 هفته قبل
تاج در خصوص فرایند انتخاب سرمربی تیم ملی گفت: فرآیند به شکلی است که باید توان کشیدن بار انتخاب سرمربی تیم ملی را داشته باشیم. وی در خصوص اینکه مونتلا گزینه هدایت تیم ملی هست یا خیر گفت: مونتلا کیست؟ من می‌خواستم از شما بپرسم او کیست؟ البته من می‌دانم او بازیکن تیم ملی ایتالیا بوده است. تلاش من این است که قبل از عید نوروز سرمربی تیم ملی را معرفی کنیم. دوست دارم سرمربی تیم ملی وقتی می‌آید روی تیم ملی نونهالان، جوانان، امید نظارت کند و به پایه‌ها توجه ویژه داشته باشد. وی در خصوص اینکه گفته می‌شود برانکو به جای کی روش سرمربی تیم ملی می‌شود گفت:

آخرین اخبار از حضور مونتلا و زیدان در ایران به روایت رییس فدراسیون فوتبال

الفالف3 هفته قبل
آخرین اخبار از حضور مونتلا و زیدان در ایران به روایت رییس فدراسیون فوتبالگروه ویدئو الف، ۹ اسفند ۱۳۹۷، ۱۱:۳۰ ۳۹۷۱۲۰۹۰۷۱رئیس فدراسیون فوتبال: تا عید نام سرمربی خارجی تیم ملی اعلام خواهد شد.
ورزش۳ورزش۳3 هفته قبل
به گزارش «ورزش سه»، رییس فدراسیون فوتبال در این باره می‌گوید: تلاش من این است که قبل از عید نوروز سرمربی تیم ملی را معرفی کنیم. دوست دارم سرمربی تیم ملی وقتی می‌آید روی تیم ملی نونهالان، جوانان، امید نظارت کند و به پایه‌ها توجه ویژه داشته باشد. اما در روزهای اخیر بحث‌های زیادی در مورد حضور مونتلا در تیم ملی شده است. سرمربی تیم ملی پیش از فرا رسیدن سال جدید مشخص خواهد شد. هر چند این منجر می‌شود که تیم ملی روزهای فیفا در ماه مارس را از دست بدهد.
خبر فوریخبر فوری3 هفته قبل
رئیس فدراسیون فوتبال با رد اسامی مطرح شده برای سرمربیگری تیم ملی فوتبال تاکید کرد که پروسه انتخاب سرمربی در حال انجام است و مشکلی از این بابت وجود ندارد. مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال درباره گزینه‌های سرمربی‌گری تیم ملی ایران و شایعه حضور مونتلادر تیم ملی گفت: انتخاب سرمربی یک پروسه است و دارد انجام می‌شود. هر اسمی که مطرح می‌شود من تا به حال آن‌ها را نشنیده‌ام و از آن اطلاع ندارم. او در حاشیه انتخابات هیأت فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: خداداد افشاریان با ۲۰ رأی توانست ریاست هیأت فوتبال را بر عهده بگیرد. امیدوارم این اعتماد باعث حرکت گسترده در سطح فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی استان شود.
برترین‌هابرترین‌ها3 هفته قبل
وبسایت نود: بعد از جدایی کارلوس کی‌‌روش از تیم ملی ایران، تکلیف او خیلی زود مشخص شد اما تکلیف نیمکت تیم ملی هنوز نامشخص است. شایعات مطرح شده درباره نیمکت تیم ملی هم از اسامی باورنکردنی مثل مورینیو و زیدان، به گزینه‌های باورکردنی اما رویاپردازانه مثل بلان و گزینه‌های نگران کننده، مثل مونتلا رسیده است. مقایسه بلان و مونتلا که این روزها نام‌شان بیشتر از همه اطراف تیم ملی شنیده می‌شود، نشان می‌دهد آن‌ها در بیشتر زمینه‌ها زیاد شبیه به هم نیستند و احتمالا فدراسیون، معیار مشخصی برای انتخاب سرمربی تیم ملی جز «نام بزرگ» ندارد. در تیم ملی فرانسه هم یک چهارم نهایی یورو ۲۰۱۲ حذف شد و نتوانست چندان موفق ظاهر شود. چنین خصوصیاتی در فوتبال ایران که افراد زیادی علاقه به دخالت در تیم ملی دارند، می‌تواند نقطه ضعف مهمی برای آن‌ها باشد.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز3 هفته قبل
سرمربی سابق آث میلان تصمیم نهایی خود را درباره هدایت تیم ملی کشورمان اعلام کرد. به نقل از مرکاتو، مونتلا پیشنهاد ۱٫۳ میلیون یورویی ایران را رد کرده و علاقه‌ای به همکاری با تیم ملی کشورمان ندارد و ترجیح می‌دهد کارش را در تیم‌های باشگاهی ادامه دهد.

به انتهای لیست رسیدید

مونتلا

وینچنزو مونتلا (به ایتالیایی: Vincenzo Montella) (متولد ۱۸ ژوئن ۱۹۷۴ در پومیلیانو دارکو) مهاجم ملی‌پوش سابق و مربی کنونی فوتبال اهل ایتالیا می‌باشد. در این صفحه آخرین و مهم‌ترین اخبار وینچنزو مونتلا را می‌خوانید. ویکی‌پدیا