مژگان شجریان

مژگان شجریان

آوازخوانی زنده همایون شجریان+فیلم

ایلناایلنا1 ماه قبل
مژگان شجریان (خواننده و نوازنده تار و سه‌تار) به تازگی فیلمی از آوازخوانی برادرش همایون شجریان را در صفحه شخصی‌اش منتشر کرده است. به گزارش ایلنا، مژگان شجریان خواننده و نوازنده تار و سه‌تار به تازگی فیلمی را از همایون شجریان در صفحه شخصی‌اش منتشر کرده است. همایون شجریان در این فیلم به صورت زنده، قطعه‌ای با شعر عطار نیشابوری را از آلبوم «بی تو بسر نمی‌شود» خوانده است. در این اثر کیهان کلهر کمانچه می‌نوازد و همایون شجریان علاوه بر هم‌خوانی با پدرش، نوازنده تنبک نیز هست. آوازخوانی همایون شجریان را اینجا بشنوید و دانلود کنید.

فعالیت در حوزه موسیقی با هدف شکار زنان

10+
سینماپرسسینماپرس5 ماه قبل

فعالیت در حوزه موسیقی با هدف شکار زنان و شانتاژ آفرینی علیه ایران اسلامی

10+
تسنیمتسنیم5 ماه قبل
برنابرنا5 ماه قبل
مژگان شجریان از احوال پدر گفت. به گزارش سرویس فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا؛ مژگان شجریان درباره احوالات اخیر استاد شجریان گفت: پدر متاسفانه همچنان بستری هستند و تغییری نسبت به قبل نکرده‌اند، ایشان از شرایط بیماری خیلی خسته شده‌اند.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین5 ماه قبل
مژگان شجریان پس از دریافت جایزه ویژه «خداوندگار موسیقی» از طرف محمدرضا شجریان، تاکید کرد حال پدرش نسبت به گذشته، تغییر چندانی نکرده است. اعتمادآنلاین| جایزه ویژه «خداوندگار موسیقی» از طرف بنیاد آقاخان، به محمدرضا شجریان اهدا شد. مژگان شجریان با حضور در لیسبون پرتغال، این جایزه را به نمایندگی از طرف پدرش دریافت کرد. او پس از دریافت این جایزه، در گفت‌وگویی تصویری با بیان این‌که جای استاد شجریان در این مراسم خالی است، گفت: «این جایزه از آن‌جا که نشان می‌دهد به موسیقی‌دانان تاثیرگذار در جهان اهمیت داده می‌شود، خیلی مهم است. ایشان از شرایط بیماری خیلی خسته شده‌اند و امیدواریم حال‌شان روز به‌روز بهتر شود.» منبع: خبرآنلاین
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز5 ماه قبل
مژگان شجریان پس از دریافت جایزه ویژه «خداوندگار موسیقی» از طرف محمدرضا شجریان، تاکید کرد حال پدرش نسبت به گذشته، تغییر چندانی نکرده است. جایزه ویژه «خداوندگار موسیقی» از طرف بنیاد آقاخان، شامگاه یکشنبه (۱۱ فروردین) به محمدرضا شجریان اهدا شد. مژگان شجریان با حضور در لیسبون پرتغال، این جایزه را به نمایندگی از طرف پدرش دریافت کرد. او پس از دریافت این جایزه، در گفت‌وگویی تصویری با بیان این‌که جای استاد شجریان در این مراسم خالی است، گفت: «این جایزه از آن‌جا که نشان می‌دهد به موسیقی‌دانان تاثیرگذار در جهان اهمیت داده می‌شود، خیلی مهم است. ایشان از شرایط بیماری خیلی خسته شده‌اند و امیدواریم حال‌شان روز به‌روز بهتر شود.» خبرآنلاین
خبر فوریخبر فوری5 ماه قبل
جایزه افتخاری موسیقی طی مراسمی که از سوی بنیاد بین‌المللی موسیقی آقاخان در لیسبون پرتغال برگزار شد به استاد محمدرضا شجریان اهداء شد. در این مراسم که با حضور رئیس‌ جمهوری و وزیر فرهنگ پرتغال برگزار شد، جایزه افتخاری موسیقی به مژگان شجریان به نیابت از استاد شجریان تقدیم شد. جایزه ویژه موسسه آقاخان که امسال به استاد شجریان تعلق گرفت، معتبرترین جایزه این موسسه بین‌المللی بوده که در کنار جوایزی همچون ‘آموزش’، ‘خلاقیت و نوآوری’ و ‘حفاظت و احیای میراث موسیقی’ هرساله به مهم‌ترین و تأثیرگذارترین شخصیت‌های موسیقی جهان اعطا شد. بنیاد موسیقی آقاخان (AKMI)، موسسه‌ای برای آموزش و تولید آثار موسیقی و حمایت از هنرمندان در سراسر جهان است. بنیاد آقاخان پیش‌تر با انتشار گزارشی در پایگاه اینترنتی خود، استاد شجریان را استادی بی بدیل در عرصه موسیقی دانست که علاوه بر داخل ایران در موسیقی جهانی هم تاثیرگذار بوده است.

به انتهای لیست رسیدید