میلاد شکری

میلاد شکری

مهرمهر3 ماه قبل
به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی، مراسم تکریم و معارفه رئیس جدید اداره تبلیغات اسلامی شهر جدید سهند ظهر روز چهارشنبه در دفتر امام جمعه این شهر برگزار شد. امام جمعه شهر سهند افزود: امید است با گذشت روزها عید غدیر خم مفهوم خود را در جامعه بیشتر نمایان سازد چنانچه در تمام احادیث در این اندازه به اطعام دادن و گرفتن جشن در روز غدیر توصیه نشده است. حجت الاسلام والمسلمین شعبانی با اشاره به وظایف خطیر سازمان تبلیغات اسلامی در عرصه تبلیغ دین مبین اسلام گفت: معتقدیم سازمان تبلیغات اسلامی قدری باید در رویکرد خود عمومیت نگر شود و همه اقشار را پر رنگ‌‌تر ببیند. حجت الاسلام شعبانی افزود: این رویکرد صرفا رویکرد من نیست بلکه رویکرد کلی سازمان تبلیغات اسلامی است و در عمل نیز باید خود را نشان دهد. گفتنی است در پایان این مراسم از زحمات سرپرست قبلی این اداره حجت الاسلام میلاد شکری تجلیل و حجت الاسلام محمد علی حقی به جای ایشان به عنوان رئیس جدید تبلیغات اسلامی شهر سهند معارفه شدند.
همشهریهمشهری7 ماه قبل
او داستان این اثر را اینگونه توضیح داد و گفت: شاپرکی در دام عنکبوت گرفتار می‌شود. نویسنده نمایشنامه «ماموریت» ضمن بیان اینکه تمرینات این نمایش حدود ۲ ماه به طول انجامید، درباره طراحی صحنه نمایش «شاپرک خانوم» یادآور شد: ساختمان سه طبقه‌ای در صحنه است که جانوران و حشرات هر کدام طبقه خود را دارند. دکور نمایش بسیار سنگین و پرهزینه بوده است. او درباره موسیقی این اثر گفت: موسیقی نمایش به صورت زنده نواخته می‌شود و کاملا ایرانی است. تار، کمانچه، ضرب و کاخن سازهایی است که در این نمایش نواخته می‌شود و موسیقی برای این نمایش ساخته شده است.
تسنیمتسنیم7 ماه قبل
به گزارش خبرنگار فرهنگی تسنیم، این تئاتر نوشته بیژن مفید است و از پنجم اردیبهشت در سالن سینما تئاتر کانون روی صحنه رفته است. سیاوش طهمورث، فریبا متخصص، بهرام سروری‌نژاد، قربان نجفی، محمد آقامحمدی، آذین فولادوند و سبا قاسمی بازیگران بزرگ‌سال «شاپرک خانوم» هستند. «شاپرک خانوم» داستان گرفتار شدن یک شاپرک در دام عنکبوت‌ است. نمایش موزیکال «شاپرک خانوم» تا اول خرداد ماه هر شب به جز شنبه‌ها راس ساعت ۲۰ روی صحنه می‌رود. علاقه‌مندان می‌توانند از طریق وب‌سایت تیوال به نشانی tiwall. com و یا گیشه بلیط فروشی سالن کانون پرورش فکری در خیابان خالد اسلامبولی اقدام کنند.
ایسناایسنا9 ماه قبل
گروه سایه ارغوان در دومین شب از جشنواره موسیقی فجر در دو بخش به اجرای قطعات خود که اشعار آن اغلب از هوشنگ ابتهاج بود، پرداختند. به گزارش ایسنا، گروه سایه ارغوان به سرپرستی و آهنگ‌سازی محمدامین اکبرپور در دومین شب از جشنواره موسیقی فجر (۲۵ بهمن ماه) قطعاتی را اجرا کردند. پس از پایان اجرا حاضران به تشویق اعضای این گروه موسیقی پرداختند و برخی از آنها با اهدای گل از آنها تقدیر کردند. دو فرزند خردسال اعضای گروه نیز هنگام اهدای گل به روی سن آمدند و در کنار اعضای این گروه ایستادند. بیرون از تالار ایوان شمس نیز چند کودک با اجرای موسیقی خیابانی توجه مردم را به خود جلب کردند.
برترین‌هابرترین‌ها9 ماه قبل
گروه سایه ارغوان در دومین شب از جشنواره موسیقی فجر در دو بخش به اجرای قطعات خود که اشعار آن اغلب از هوشنگ ابتهاج بود، پرداختند. ایسنا: گروه سایه ارغوان به سرپرستی و آهنگ‌سازی محمدامین اکبرپور در دومین شب از جشنواره موسیقی فجر (۲۵ بهمن ماه) قطعاتی را اجرا کردند. پس از پایان اجرا حاضران به تشویق اعضای این گروه موسیقی پرداختند و برخی از آنها با اهدای گل از آنها تقدیر کردند. دو فرزند خردسال اعضای گروه نیز هنگام اهدای گل به روی سن آمدند و در کنار اعضای این گروه ایستادند. بیرون از تالار ایوان شمس نیز چند کودک با اجرای موسیقی خیابانی توجه مردم را به خود جلب کردند.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین10 ماه قبل
گروه «سایه ارغوان» به سرپرستی محمدامین اکبرپور و خوانندگی اشکان کمانگری و علیرضا حاجی‌طلب در جشنواره موسیقی فجر یاد و خاطره محمدرضا لطفی را گرامی می‌دارند. در این کنسرت تعدادی از آثار دو هنرمند پیشگام موسیقی کشورمان از جمله زنده یاد محمدرضا لطفی و زنده یاد پرویز مشکاتیان به همراه آثاری از محمد امین اکبرپور پیش روی مخاطبان قرار می‌گیرد. قطعات «بشارت» با شعری از هوشنگ ابتهاج و آهنگسازی محمدرضالطفی، «تک نوازی تار»، «عاشقان سرمست» با شعری از مجتبی کاشانی و آهنگسازی محمدرضا لطفی، «دو ضربی میرزا حسینقلی» به روایت محمدرضا لطفی، «تک نوازی کمانچه»، «ایرانی» با شعری از جواد آذر به آهنگسازی پرویز مشکاتیان، «ضربی تار و سنتور» اثری از گروه چاوش، «دوضربی عراق» با شعری از فرخی یزدی به آهنگسازی محمدرضا لطفی، «تک نوازی کمانچه»، «ای ایران» با شعری از جواد آذر و آهنگسازی محمدرضا لطفی، «آزادی» با شعر فرخی یزدی و آهنگسازی محمدرضا لطفی، «دلادیدی» با شعری از هوشنگ ابتهاج و موسیقی گروه «چاوش» و «سپیده» با شعر هوشنگ ابتهاج و آهنگسازی محمدرضا لطفی از جمله آثاری است که در بخش دوم کنسرت با همراهی گروه «همنوازان سایه» به مخاطبان ارائه می‌شود. محمد امین اکبرپور از جمله هنرمندان فعال موسیقی کشورمان است که طی سال‌های گذشته در محضر هنرمندانی چون محمدرضا لطفی، داریوش طلایی، زید الله طلوعی، داریوش پیرنیاکان و کیوان ساکت به فراگیری موسیقی مشغول بوده است. حضور در کنسرت‌های متعدد و انتشار آلبوم‌های «گلفرش»، «گلبانگ»، «دلبانگ»، «نصیرخوانی» و «سروشان» از جمله فعالیت‌های این هنرمند در عرصه موسیقی بوده است.
مهرمهر10 ماه قبل
به گزارش خبرنگار مهر، گروه موسیقی «سایه ارغوان» متشکل از دو گروه «همنوازان سایه» و «سایه ارغوان» به سرپرستی محمدامین اکبرپور ساعت ۱۹ روز پنجشنبه ۲۵ بهمن ماه در چارچوب برگزاری سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر در تالار ایوان شمس تهران تازه‌ترین کنسرت خود را به خوانندگی اشکان کمانگری و علیرضا حاجی طلب برگزار می‌کنند. در این کنسرت تعدادی از آثار دو هنرمند پیشگام موسیقی کشورمان از جمله زنده یاد محمدرضا لطفی و زنده یاد پرویز مشکاتیان به همراه آثاری از محمد امین اکبرپور پیش روی مخاطبان قرار می‌گیرد. قطعات «بشارت» با شعری از هوشنگ ابتهاج و آهنگسازی محمدرضالطفی، «تک نوازی تار»، «عاشقان سرمست» با شعری از مجتبی کاشانی و آهنگسازی محمدرضا لطفی، «دو ضربی میرزا حسینقلی» به روایت محمدرضا لطفی، «تک نوازی کمانچه»، «ایرانی» با شعری از جواد آذر به آهنگسازی پرویز مشکاتیان، «ضربی تار و سنتور» اثری از گروه چاوش، «دوضربی عراق» با شعری از فرخی یزدی به آهنگسازی محمدرضا لطفی، «تک نوازی کمانچه»، «ای ایران» با شعری از جواد آذر و آهنگسازی محمدرضا لطفی، «آزادی» با شعر فرخی یزدی و آهنگسازی محمدرضا لطفی، «دلادیدی» با شعری از هوشنگ ابتهاج و موسیقی گروه «چاوش» و «سپیده» با شعر هوشنگ ابتهاج و آهنگسازی محمدرضا لطفی از جمله آثاری است که در بخش دوم کنسرت با همراهی گروه «همنوازان سایه» به مخاطبان ارائه می‌شود. محمد امین اکبرپور از جمله هنرمندان فعال موسیقی کشورمان است که طی سال‌های گذشته در محضر هنرمندانی چون محمدرضا لطفی، داریوش طلایی، زید الله طلوعی، داریوش پیرنیاکان و کیوان ساکت به فراگیری موسیقی مشغول بوده است. حضور در کنسرت‌های متعدد و انتشار آلبوم‌های «گلفرش»، «گلبانگ»، «دلبانگ»، «نصیرخوانی» و «سروشان» از جمله فعالیت‌های این هنرمند در عرصه موسیقی بوده است.
ایلناایلنا10 ماه قبل
حمیدرضا برزویی (سنتور)، محمدیوسفی (نی)، آرش عزیزی (تار)، فریما موفقی، فیروزه رئیس دانا (کمانچه)، اکبر داداش زاده (رباب)، مسعود پاد (عود)، سهیل اله دادیان (تمبک)، میلاد شکری (دف، دایره) و محمدامین اکبرپور (تار، سرپرست) او را در این بخش همراهی خواهند کرد. در بخش نخست این کنسرت علیرضا حاجی طالب به عنوان خواننده حضور دارد و قطعاتی چون «تار و آواز» از ساخته‌های استاد براساس شعری از سایه، «دلم تنگ است» براساس شعر اخوان، «دلتنگ شد گل» اثر محمدامین اکبرپور براساس شعری از سایه و «دلم گرفته» ‌ و «شب آمد و دلتنگم» از همین آهنگساز و شاعر اجرا خواهد شد. در این بخش یاشار مهاجری (سنتور)، ‌ یوسف رنجبر (نی)، محسن فروغی (تار)، آیلی مرغوب، دلارا ابراهیمی (کمانچه)، ایوب امین زاده (عود)، مهدی کریمی (رباب)، مجید علیزاده (تمبک)، پویان گرامی (دف، دایره) و محمدامین اکبرپور (تار، سرپرست، آهنگساز) می‌نوازند.

به انتهای لیست رسیدید

موضوع‌های مشابه

موسیقی