مینروا پنجاب هند

مینروا پنجاب هند

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز4 ماه قبل
سرویس ورزش مشرق - آرش رضاوند بازیکن فصل قبل تیم سایپا روز سه شنبه هجدهم تیرماه جاری پس از دریافت جواب تست قلب به باشگاه استقلال رفت و قراردادش را امضا کرد. این قرارداد تا پایان فصل بیستم لیگ برتر اعتبار دارد. رضاوند تا پایان فصل شانزدهم در تیم نفت تهران ماند و برای زردپوشان کشورمان در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا توپ زد. دومین و آخرین گلی که رضاوند در لیگ برتر زده در سایپا و در هفته اول لیگ برتر هجدهم مقابل سپیدرود رشت بود. هافبک جدید استقلال در همه سالهایی که در لیگ برتر توپ زده هرگز با کارت قرمز داوران مواجه نشده است.
ورزش۳ورزش۳9 ماه قبل
دقیقه ۲۲: شوت راه دور اسدی به شکل خطرناکی از روی دروازه تراکتورسازی به بیرون رفت. * تماشاگران تراکتورسازی حضور پر تعدادی در این دیدار داشتند و می‌توان گفت یکی از پر جمعیت‌ترین مسابقاتی است که این فصل در ورزشگاه شهدای شهرقدس برگزار می‌شود. * تراکتورسازی با ترکیب کامل در این دیدار به میدان رفته و هیچ غایبی ندارد. * لی اروین که به تازگی به تمرینات تراکتورسازی بازگشته، در فهرست این تیم دیده نمی‌شود. * محمدرضا سلیمانی به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه کشاله ران نتوانست به بازی ادامه دهد و در دقیقه ۲۵ از زمین بیرون رفت.
تابناکتابناک9 ماه قبل
سایپای ایران در ورزشگاه جاسم بن حمد میهمان الریان بود و ذوب‌آهن ایران نیز در ورزشگاه ثانی بن جاسم به مصاف الغرافه رفت. الریان با شکست سایپا در گروه B با الوحده امارات، الاتحاد عربستان و لوکوموتیو ازبکستان روبه‌رو خواهد شد. الغرافه قطر ۲-۰ ذوب آهن ایران؛ مهدی طارمی (دقیقه ۳۶): روی یک کار هماهنگ و تمرین شده از سوی بازیکنان الغرافه توپ به مهدی طارمی رسید که مهاجم ایرانی الغرافه با یک بغل پای فنی و دقیق، دروازه رشید مظاهری و ذوب آهن را باز نمود. پاس گل را زننده گل اول این بازی یعنی احمد علاءالدین برای مهاجم شماره ۹ قطر فراهم نمود. الغرافه قطر ۳-۲ ذوب آهن ایران؛ محمد نژاد مهدی (دقیقه ۷۸): ضربه کرنر ارسالی از سمت چپ را محمد نژادمهدی با یک شوت دیدنی و سرضرب بعد از چرخشی استادانه، به گل سوم ذوب آهن تبدیل می‌کند.
تابناکتابناک9 ماه قبل
سایپای ایران در ورزشگاه جاسم بن حمد میهمان الریان بود و ذوب‌آهن ایران نیز در ورزشگاه ثانی بن جاسم به مصاف الغرافه رفت. الریان با شکست سایپا در گروه B با الوحده امارات، الاتحاد عربستان و لوکوموتیو ازبکستان روبه‌رو خواهد شد. الغرافه قطر دو - صفر ذوب آهن ایران؛ مهدی طارمی (دقیقه ۳۶): روی یک کار هماهنگ و تمرین شده از سوی بازیکنان الغرافه توپ به مهدی طارمی رسید که مهاجم ایرانی الغرافه با یک بغل پای فنی و دقیق، دروازه رشید مظاهری و ذوب آهن را باز نمود. پاس گل را زننده گل اول این بازی یعنی احمد علاءالدین برای مهاجم شماره ۹ قطر فراهم نمود. الغرافه قطر ۳-۲ ذوب آهن ایران؛ محمد نژاد مهدی (دقیقه ۷۸): ضربه کرنر ارسالی از سمت چپ را محمد نژادمهدی با یک شوت دیدنی و سرضرب بعد از چرخشی استادانه، به گل سوم ذوب آهن تبدیل می‌کند.
ایلناایلنا9 ماه قبل
هافبک ۲ گله سایپا در بازی با الریان هم قصد دارد عملکرد خوبش را تکرار کند. به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، آرش رضاوند، هافبک سایپا که در دیدار با مینروا پنجاب هند عملکردخوبی در ترکیب تیمش داشت، موفق شد ۲ گل از چهار گل نارنجی‌پوشان را وارد دروازه حریف کند و ستاره تیمش در این دیدار باشد. رضاوند امروز و تا ساعاتی دیگر همراه تیمش در دیدار دشوار و سرنوشت‌ساز با الریان به میدان می‌رود و با توجه به شم گلزنی بالایی که از خودش نشان داده یکی از امیدهای اصلی باز کردن دروازه حریف در این بازی محسوب می‌شود. دایی در باری با مینروا به رضاوند اجازه نفوذ و نزدیک شدن به دروازه حریف را داده بود و از این تاکتیک خود جواب گرفت و باید دید در دیدار با الریان چه تدبیری در سر دارد.
ایلناایلنا9 ماه قبل
گلر جوان سایپا سعی دارد در دومین بازی آسیایی خود دروازه‌اش را بسته نگه دارد. به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، سایپا در مرحله پایانی پلی آف لیگ قهرمانان آسیا تا ساعاتی دیگر در قطر میهمان الریان است و برای صعود به دور گروهی باید از سد این تیم عبور کند. در دیدار نخست سایپا در این رقابت‌ها که مقابل مینروا پنجاب هند قرار گرفت، محمدحسین اکبر منادی در چارچوب دروازه نارنجی‌پوشان قرار گرفت و با وجود اینکه فشار چندانی روی دروازه‌اش نبود، در اندک موقعیت‌هایی که روی دروازه‌اش ایجاد شد خوب و مطمئن کار کرد. منادی در صورتی که امروز هم در ترکیب اصلی حضور داشته باشد می‌تواند برای حفظ دروازه خود تلاش کند و در صورت ثبت کلین شیت دومش کمک شایانی به صعود سایپایی‌ها کرده باشد. البته سایپا حامد فلاح‌زاده را هم در جمع نفرات خودش دارد و باید دید تصمیم داری برای دروازه تیمش کدام گزینه خواهد بود.
برترین‌هابرترین‌ها9 ماه قبل
ایلنا: آرش رضاوند، هافبک سایپا که در دیدار با مینروا پنجاب هند عملکردخوبی در ترکیب تیمش داشت، موفق شد ۲ گل از چهار گل نارنجی‌پوشان را وارد دروازه حریف کند و ستاره تیمش در این دیدار باشد. رضاوند امروز و تا ساعاتی دیگر همراه تیمش در دیدار دشوار و سرنوشت‌ساز با الریان به میدان می‌رود و با توجه به شم گلزنی بالایی که از خودش نشان داده یکی از امیدهای اصلی باز کردن دروازه حریف در این بازی محسوب می‌شود. دایی در باری با مینروا به رضاوند اجازه نفوذ و نزدیک شدن به دروازه حریف را داده بود و از این تاکتیک خود جواب گرفت و باید دید در دیدار با الریان چه تدبیری در سر دارد.
خبر ورزشیخبر ورزشی9 ماه قبل
حالا او به باشگاهش بازگشته و امیدوار است که الغرافه را که ژانویه ۲۰۱۸ به عضویت آن در آمد به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، هدایت کند. این مهاجم ۲۶ ساله فصل گذشته پنج گل زد و در سه دوره حضور در لیگ قهرمانان آسیا در مجموع ۱۳ گل به ثمر رسانده است. رشید مظاهری وارد پنجمین سال خود در این باشگاه می‌شود. در این مدت، او به تیم کمک کرد تا در سال‌های ۲۰۱۶ و ۲۰۱۸ دو بار به جمع ۱۶ تیم برتر لیگ قهرمانان آسیا راه یابد. گواه توانایی‌های این گلر ۲۹ ساله، انتخاب او توسط مربی کارلوس کی روش به عنوان عضوی از تیم ملی در جام جهانی ۲۰۱۸ است. این بازیکن ۲۵ ساله به تیم تهران فراست و چابکی می‌بخشد و توانایی او برای بهره برداری از فضا‌های هر دو طرف، او را برای بازی حمله سایپا بازیکن بسیار مهمی کرده است. دشتی در تابستان ۲۰۱۸ پس از یک فصل موفقیت آمیز با پارس جنوبی جم در دسته دوم به سایپا پیوست و در پیروزی تیم ایرانی بر مینروا پنجاب هند بازی و رسیدن به مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۹، نقش کلیدی ایفا کرد. سایپا در این مرحله به مصاف الریان قطر خواهد رفت. در گزارش سایت‌ای اف سی بجز این سه بازیکن ایران از عبدالرزاق حمداله (النصر عربستان)، آلوارو نگردو (النصر امارات)، گلمین ریواس (الریان)، مارات بیکمائف (پاختاکور ازبکستان) و جسور خسانوف (AGMK ازبکستان) نام برده شده است.
ایلناایلنا9 ماه قبل
ستاره سایپا در بازی با پنجاب هند مهاجم جوان این تیم بود. به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، سایپا روز گذشته در دیدار مقابل مینروا پنجاب هند به برتری پرگل ۴ بر صفر دست پیدا کرد تا راهی مرحله بعدی پلی آف و رقابت با الریان قطر شود. ستاره سایپا در این دیدار آرش رضاوند، مهاجم گلزن سایپا بود که ۲ گل از ۴ گل تیمش را به ثمر رساند و نقش پررنگی در برتری تیمش داشت. رضاوند در نیم فصل دوم و پس از جدایی ستاره‌هایی مثل ترابی و قلیزاده که ابتدای فصل از این تیم جدا شد به نوعی امید اول دایی برای رسیدن به دروازه حریفان است. رضاوند در لیگ عملکرد خوبی در ترکیب سایپا نداشته و تنها یک بار موفق به گلزنی شده است ولی حالا انگیزه مضاعفی دارد تا در ادامه رقابت‌های لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا برای تیمش گلزنی کند.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین9 ماه قبل
او درباره دیدار هفته آینده تیمش برابر الریان قطر هم گفت: الریان تیم بسیار قدرتمندی است و کاری سختی مقابل آن‌ها داریم. مدیرعامل باشگاه سایپا درباره صحبت‌های علی دایی که عنوان کرده بود باشگاه نتوانسته نفرات مد نظرش را جذب کند هم گفت: متاسفانه بوجه ما بسیار محدود است و به همین خاطر نتوانستیم به طور کامل خواسته‌های کادر فنی را اجرا کنیم. البته درست است که ما مشکل مالی داریم اما در مقابل علی دایی را داریم که نقش مهمی در موفقیت ما دارد. او هم‌چنین درباره احتمال حضور علی دایی در تیم ملی به عنوان سرمربی هم گفت: علی دایی با سایپا قراداد دارد و فرد بسیار متعهدی هم هستند بنابراین قطعا تا پایان فصل سرمربی سایپا خواهند بود. درویش در پایان در پاسخ به این سوال که آیا از درآمدهای تبلیغات محیطی سازمان لیگ، مبلغی به باشگاه سایپا پرداخت شده است یا خیر؟ گفت: هنوز که مبلغی به ما پرداخت نشده است.
ایلناایلنا9 ماه قبل
سایپا عصر روز شنبه راهی قطر خواهد شد. به گزارش ایلنا، سایپا روز گذشته با برتری ۴ بر صفر مقابل مینروا پنجاب هند موفق شد به دور بعدی لیگ قهرمانان آسیا صعود کند و حریف الریان شود. تمرینات تیم سایپا به دلیل کیفیت پایین زمین ورزشگاه ایران تایر این روزها در زمین نفت تهرانسر برگزار می‌شود و شاگردان علی دایی از ساعت ۱۵ امروز چهارشنبه تمرین ریکاوری خود را در این زمین انجام می‌دهندسایپا تا شنبه ۲۷ بهمن تمریناتش را در تهران پیگیری می‌کند و عصر آن روز برای بازی با الریان قطر در دور سوم پلی آف لیگ قهرمانان آسیا به دوحه می‌رود
ایسناایسنا9 ماه قبل
مدیرعامل باشگاه سایپا نسبت به شایعات حضور سرمربی تیمش در تیم ملی واکنش نشان داد. او درباره دیدار هفته آینده تیمش برابر الریان قطر هم گفت: الریان تیم بسیار قدرتمندی است و کاری سختی مقابل آن‌ها داریم. البته درست است که ما مشکل مالی داریم اما در مقابل علی دایی را داریم که نقش مهمی در موفقیت ما دارد. او هم‌چنین درباره احتمال حضور علی دایی در تیم ملی به عنوان سرمربی هم گفت: علی دایی با سایپا قراداد دارد و فرد بسیار متعهدی هم هستند بنابراین قطعا تا پایان فصل سرمربی سایپا خواهند بود. درویش در پایان در پاسخ به این سوال که آیا از درآمدهای تبلیغات محیطی سازمان لیگ، مبلغی به باشگاه سایپا پرداخت شده است یا خیر؟ گفت: هنوز که مبلغی به ما پرداخت نشده است.
ایلناایلنا9 ماه قبل
سایپا عصر روز شنبه راهی قطر خواهد شد. به گزارش ایلنا، سایپا روز گذشته با برتری ۴ بر صفر مقابل مینروا پنجاب هند موفق شد به دور بعدی لیگ قهرمانان آسیا صعود کند و حریف الغرافه شود. تمرینات تیم سایپا به دلیل کیفیت پایین زمین ورزشگاه ایران تایر این روزها در زمین نفت تهرانسر برگزار می‌شود و شاگردان علی دایی از ساعت ۱۵ امروز چهارشنبه تمرین ریکاوری خود را در این زمین انجام می‌دهندسایپا تا شنبه ۲۷ بهمن تمریناتش را در تهران پیگیری می‌کند و عصر آن روز برای بازی با الریان قطر در دور سوم پلی آف لیگ قهرمانان آسیا به دوحه می‌رود
طرفداریطرفداری9 ماه قبل
طرفداری- تیم فوتبال سایپا روز گذشته در دور اول مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۹ مقابل تیم مینروا پنجاب هند با نتیجه ۴ بر صفر به پیروزی رسید تا در دور پایانی مرحله پلی آف رقیب الریان قطر شود. به گزارش فارس، باشگاه الریان قطر امروز اسامی ۴ لژیونرش برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا و مقابل سایپا را معرفی کرد که به شرح زیر است: گونزالو ویرا، میونک کو، لوکا بورگیس و ریواس. دیدار سایپا با الریان در تاریخ ۳۰ بهمن به میزبانی دوحه برگزار می‌شود.
برترین‌هابرترین‌ها9 ماه قبل
او درباره دیدار هفته آینده تیمش برابر الریان قطر هم گفت: الریان تیم بسیار قدرتمندی است و کاری سختی مقابل آن‌ها داریم. مدیرعامل باشگاه سایپا درباره صحبت‌های علی دایی که عنوان کرده بود باشگاه نتوانسته نفرات مد نظرش را جذب کند هم گفت: متاسفانه بوجه ما بسیار محدود است و به همین خاطر نتوانستیم به طور کامل خواسته‌های کادر فنی را اجرا کنیم. البته درست است که ما مشکل مالی داریم اما در مقابل علی دایی را داریم که نقش مهمی در موفقیت ما دارد. او هم‌چنین درباره احتمال حضور علی دایی در تیم ملی به عنوان سرمربی هم گفت: علی دایی با سایپا قراداد دارد و فرد بسیار متعهدی هم هستند بنابراین قطعا تا پایان فصل سرمربی سایپا خواهند بود. درویش در پایان در پاسخ به این سوال که آیا از درآمدهای تبلیغات محیطی سازمان لیگ، مبلغی به باشگاه سایپا پرداخت شده است یا خیر؟ گفت: هنوز که مبلغی به ما پرداخت نشده است.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز9 ماه قبل
به گزارش مشرق، دو تیم سایپا و ذوب‌آهن ایران امروز (سه‌شنبه) در نخستین دیدار پلی‌آف صعود به لیگ قهرمانان آسیا موفق شدند به ترتیب از سد مینروا پنجاب هند و الکویت کویت عبور کنند. با توجه به دو مرحله‌ای بودن پلی‌آف صعود به لیگ قهرمانان آسیا برای نمایندگان ایران، دیدار نهایی سایپا و ذوب‌آهن سه‌شنبه هفته آینده در قطر برگزار خواهد شد که سایپا با الریان روبه‌رو می‌شود و ذوب‌آهن نیز باید به مصاف الغرافه برود. برنامه دیدارهای نمایندگان ایران به شرح زیر است: الغرافه قطر - ذوب‌آهن ایران، ساعت ۱۸:۳۰، ورزشگاه ثانی بن جاسمالریان قطر - سایپای ایران، ساعت ۱۸:۳۰، ورزشگاه جاسم بن حمدتیم ذوب‌آهن در صورت پیروزی مقابل الغرافه در گروه A مسابقات باید با تیم‌های الوصل امارات، برنده دیدار النصر عربستان با AGMK ازبکستان و الزورا عراق مصاف بدهد. سایپا هم در صورت شکست الریان در گروه B با الوحده امارات، الاتحاد عربستان و لوکوموتیو ازبکستان هم‌گروه خواهد شد.
خبر فوریخبر فوری9 ماه قبل
برنامه دیدارهای نمایندگان کشورمان مقابل رقبای قطری خود در پلی‌آف صعود به لیگ قهرمانان آسیا مشخص شد. دو تیم سایپا و ذوب‌آهن ایران امروز (سه‌شنبه) در نخستین دیدار پلی‌آف صعود به لیگ قهرمانان آسیا موفق شدند به ترتیب از سد مینروا پنجاب هند و الکویت کویت عبور کنند. با توجه به دو مرحله‌ای بودن پلی‌آف صعود به لیگ قهرمانان آسیا برای نمایندگان ایران، دیدار نهایی سایپا و ذوب‌آهن سه‌شنبه هفته آینده در قطر برگزار خواهد شد که سایپا با الریان روبه‌رو می‌شود و ذوب‌آهن نیز باید به مصاف الغرافه برود. برنامه دیدارهای نمایندگان ایران به شرح زیر است: الغرافه قطر - ذوب‌آهن ایران، ساعت ۱۸:۳۰، ورزشگاه ثانی بن جاسمالریان قطر - سایپای ایران، ساعت ۱۸:۳۰، ورزشگاه جاسم بن حمدتیم ذوب‌آهن در صورت پیروزی مقابل الغرافه در گروه A مسابقات باید با تیم‌های الوصل امارات، النصر عربستان- برنده دیدار AGMK ازبکستان - الزورا عراق مصاف بدهد. سایپا هم در صورت شکست الریان در گروه B با الوحده امارات، الاتحاد عربستان و لوکوموتیو ازبکستان هم‌گروه خواهد شد.
تسنیمتسنیم9 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم، دو تیم سایپا و ذوب‌آهن ایران امروز (سه‌شنبه) در نخستین دیدار پلی‌آف صعود به لیگ قهرمانان آسیا موفق شدند به ترتیب از سد مینروا پنجاب هند و الکویت کویت عبور کنند. با توجه به دو مرحله‌ای بودن پلی‌آف صعود به لیگ قهرمانان آسیا برای نمایندگان ایران، دیدار نهایی سایپا و ذوب‌آهن سه‌شنبه هفته آینده در قطر برگزار خواهد شد که سایپا با الریان روبه‌رو می‌شود و ذوب‌آهن نیز باید به مصاف الغرافه برود. برنامه دیدارهای نمایندگان ایران به شرح زیر است: الغرافه قطر - ذوب‌آهن ایران، ساعت ۱۸:۳۰، ورزشگاه ثانی بن جاسمالریان قطر - سایپای ایران، ساعت ۱۸:۳۰، ورزشگاه جاسم بن حمدتیم ذوب‌آهن در صورت پیروزی مقابل الغرافه در گروه A مسابقات باید با تیم‌های الوصل امارات، برنده دیدار النصر عربستان با AGMK ازبکستان و الزورا عراق مصاف بدهد. سایپا هم در صورت شکست الریان در گروه B با الوحده امارات، الاتحاد عربستان و لوکوموتیو ازبکستان هم‌گروه خواهد شد. انتهای پیام/
عصر ایرانعصر ایران9 ماه قبل
تیم فوتبال سایپا در مرحله دوم رقابت‌های حذفی لیگ قهرمانان آسیا سه شنبه شب میزبان تیم «مینروا پنجاب» هند بود و با شکست قاطعانه این تیم راهی مرحله سوم این رقابت‌ها شد. به گزارش ایرنا؛ شاگردان «علی دایی» در این دیدار که در ورزشگاه «شهدای شهر قدس» برگزار شد با نتیجه قاطع چهار بر صفر نماینده هند را شکست داد و حریف تیم الریان قطر در مرحله سوم این مسابقات شد. «آرش رضا وند» در دقایق ۸ از روی نقطه پنالتی و ۸۱ درجریان بازی، «آرمان رمضانی» در دقیقه ۲۴ و «ساموئل سارفو» در دقیقه ۷۴ برای تیم سایپا گلزنی کرده و صعود تیم خود به مرحله این رقابت‌ها را رقم زدند.

گزارش تصویری|جشنواره گل سایپا مقابل مینروا پنجاب هند

33+
خبر ورزشیخبر ورزشی9 ماه قبل
ایسناایسنا9 ماه قبل
سرمربی سایپا می‌گوید تیم الریان قابل مقایسه با تیم پنجاب هند نیست. به گزارش ایسنا، علی دایی پس از پیروزی تیمش برابر مینروا پنجاب هند اظهار کرد: باران روز گذشته در کیفیت زمین تاثیر گذاشته بود. تیم هندی هم کمی فشار آورد اما با گذشت زمان توانستیم دو گل دیگر بزنیم. او درباره دیدار بعدی تیمش برابر الریان هم گفت: الریان قطر قابل مقایسه با این تیم هندی نیست. دایی در واکنش به این سوال که مربی هندی گفته که داور باید یک پنالتی به سود تیمش می‌گرفته، اظهار کرد: نمی‌دانم مربی حریف درباره کدام صحنه صحبت کرده است اما ما بهتر از حریف بازی کردیم.
برترین‌هابرترین‌ها9 ماه قبل
برنامه دیدارهای نمایندگان کشورمان مقابل رقبای قطری خود در پلی‌آف صعود به لیگ قهرمانان آسیا مشخص شد. خبرگزاری تسنیم: دو تیم سایپا و ذوب‌آهن ایران امروز (سه‌شنبه) در نخستین دیدار پلی‌آف صعود به لیگ قهرمانان آسیا موفق شدند به ترتیب از سد مینروا پنجاب هند و الکویت کویت عبور کنند. با توجه به دو مرحله‌ای بودن پلی‌آف صعود به لیگ قهرمانان آسیا برای نمایندگان ایران، دیدار نهایی سایپا و ذوب‌آهن سه‌شنبه هفته آینده در قطر برگزار خواهد شد که سایپا با الریان مصاف می‌دهد و ذوب‌آهن نیز باید به مصاف الغرافه برود. برنامه دیدارهای نمایندگان ایران به شرح زیر است: الغرافه قطر - ذوب‌آهن ایران، ساعت ۱۸:۳۰، ورزشگاه ثانی بن جاسمالریان قطر - سایپا ایران، ساعت ۱۸:۳۰، ورزشگاه جاسم بن حمدتیم ذوب‌آهن در صورت پیروزی مقابل الغرافه در گروه A مسابقات باید با تیم‌های الوصل امارات، النصر عربستان- برنده AGMK ازبکستان، الزورا عراق مصاف بدهد. سایپا هم در صورت شکست الریان در گروه B با الوحده امارات، الاتحاد عربستان و لکوموتیو ازبکستان هم‌گروه خواهد شد.
ایسناایسنا9 ماه قبل
سرمربی تیم فوتبال مینروا پنجاب هند معتقد است علی دایی بت آسیاست. به گزارش ایسنا، ساجین پاناجی پس از شکست مینروا پنجاب برابر سایپا اظهار کرد: بازی خوبی را شاهد بودیم. بازیکنان ما خوب بازی کردند اما اگر داور یک پنالتی برای ما می‌گرفت بهتر بود. وی افزرود: سایپا تیم خوبی بود که فیزیکی بازی می‌کرد و همه بازیکنانش خوب بودند. او تصریح کرد: خوشانس هستیم که مقابل تیم دایی قرار گرفتیم چون اون بت آسیاست.
خبر ورزشیخبر ورزشی9 ماه قبل
، تیم فوتبال سایپای ایران در مرحله پلی‌آف انتخابی لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۱۷:۱۰ امروز (سه‌شنبه) در ورزشگاه شهدای شهر قدس به مصاف مینروا پنجاب هند رفت و با نتیجه ۴ بر صفر به برتری رسید. آرش رضاوند (۱۰ - پنالتی و ۸۱)، آرمان رمضانی (۲۴) و ساموئل سارفو (۷۳) در این دیدار برای سایپا گلزنی کردند. همچنین علی دشتی از تیم سایپا و امیریندر سینگ و محمود الامینا از تیم مینروا پنجاب هند از داور مسابقه کارت زرد دریافت کردند. تیم فوتبال سایپا در مرحله بعدی پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا باید به مصاف الریان قطر برود، دیداری که ۳۰ بهمن ماه در قطر و به میزبانی الریان برگزار خواهد شد. برنده دیدار الریان - سایپا در گروه B لیگ قهرمانان آسیا حریف تیم‌های الوحده امارات، الاتحاد عربستان و لوکوموتیو ازبکستان شود.
تسنیمتسنیم9 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال سایپای ایران در مرحله پلی‌آف انتخابی لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۱۷:۱۰ امروز (سه‌شنبه) در ورزشگاه شهدای شهر قدس به مصاف مینروا پنجاب هند رفت و با نتیجه ۴ بر صفر به برتری رسید. آرش رضاوند (۱۰ - پنالتی و ۸۱)، آرمان رمضانی (۲۴) و ساموئل سارفو (۷۳) در این دیدار برای سایپا گلزنی کردند. همچنین علی دشتی از تیم سایپا و امیریندر سینگ و محمود الامینا از تیم مینروا پنجاب هند از داور مسابقه کارت زرد دریافت کردند. تیم فوتبال سایپا در مرحله بعدی پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا باید به مصاف الریان قطر برود، دیداری که ۳۰ بهمن ماه در قطر و به میزبانی الریان برگزار خواهد شد. برنده دیدار الریان - سایپا در گروه B لیگ قهرمانان آسیا حریف تیم‌های الوحده امارات، الاتحاد عربستان و لوکوموتیو ازبکستان شود.
ایسناایسنا9 ماه قبل
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس دیدار سایپا در لیگ قهرمانان آسیا را از نزدیک تماشا کرد. این دیدار را ۱۲۰۰ هوادار از نزدیک تماشا کردند. او با حضور در جایگاه ویژه در کنار مدیران سایپا و باشگاه هندی بازی را تماشا کرد. در نیمه نخست معدود هوادارن حاضر در ورزشگاه، پرچم ایران بزرگی در دست داشتند و در چند مرحله ایران را تشویق کردند. روی یک صحنه در نیمه دوم علی دایی به شدت نسبت به عملکرد یکی‌ از بازیکنانش اعتراض کرد.
تابناکتابناک9 ماه قبل
همچنین علی دشتی از تیم سایپا و امیریندر سینگ و محمود الامینا از تیم مینروا پنجاب هند از داور مسابقه کارت زرد دریافت کردند. شرح گلسایپا ۱ - مینروا پنجاب صفر (دقیقه ۸: آرش رضاوند): در حالی که هاسکار روی به سمت راست دروازه شیرجه زده بود، آرش رضاوند برخلاف جهت دروازه‌بان مینروا پنجاب و با ضربه بغل پای زمینی گل اول سایپا را به ثمر رساند. سایپا ۳ - مینروا پنجاب صفر (دقیقه ۷۳: ساموئل سارفو): ارسال دقیق خالدی از سمت چپ زمین و ضربه سر ساموئل سارفو به تور دروازه پنجاب چسبید تا این مدافع پیشتاخته سومین گل سایپا را بزند. قیافه جالب هندی‌ها از ملاقات مستقیم با دایینکته جالب این مسابقه یک طرفه، تجلیل هندی‌ها از علی دایی و قیافه مربیان تیم هندی از ملاقات مستقیم با دای بود. با وجود اینکه شاگردان علی دایی گل سوم را به تیم هندی زده بودند، نمایشگر ورزشگاه نتیجه رو ۲ بر صفر نشان می‌داد.
ایسناایسنا9 ماه قبل
سایپا ایران با دو گل حریف خود را در نیمه نخست شکست داد. به گزارش ایسنا، از مرحله دوم پلی آف لیگ قهرمانان آسیا، سایپا ایران از ساعت ۱۷:۱۰ در ورزشگاه شهدای شهر قدس به مصاف مینروا پنجاب هند رفت. نیمه نخست این بازی با برتری مطلق و دو بر صفر شاگردان علی دایی خاتمه یافت. در دقایق ابتدایی بازی بازیکن پنجاب مرتکب خطای پنالتی شد و آرش رضاوند در دقیقه هشتم بازی، گل نخست تیمش را وارد دروازه حریف کرد تا خیال علی دایی راحت شود. بعد از گل نخست هم سایپا به حملات خود ادامه داد و توانست آرمان رمضانی در دقیقه ۲۶ گل دوم تیمش را هم به ثمر برساند.
فارسفارس9 ماه قبل
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، همسر و دختر مدیرعامل باشگاه مینروا پنجاب هند دو تماشاگر ویژه هستند که در جایگاه ویژه ورزشگاه نشسته‌اند و منتظر آغاز مسابقه سایپا با مینورا هستند. * این مسابقه که پلی‌آف دور اول لیگ قهرمانان محسوب می‌شود، به نوعی زیرمجموعه لیگ قهرمانان است، به طوری که حتی توپ مسابقه هم توپ مسابقات لیگ برتر ایران است و خبری از توپ‌های ویژه آسیا در این مسابقه نیست. * در تبلیغات دور زمین هم فقط یک عبارت «لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۹» درج شده و بقیه تبلیغات مربوط به شرکت‌های ایرانی است. * در سطح شهر قدس هم بنرهای کوچکی نصب شده بود و مردم را برای دیدن این مسابقه تشویق کرده بودند. دیدار دو تیم ساعت ۱۷:۱۰ آغاز می‌شود و این مسابقه از شبکه ورزش پخش مستقیم خواهد شد.
ورزش۳ورزش۳9 ماه قبل
به گزارش «ورزش سه»، در یکی از دیدارهای مرحله دوم پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا، تیم‌های سایپا ایران و مینروا پنجاب هند از ساعت ۱۷:۱۰ امروز در استادیوم شهدای شهرقدس به مصاف هم می‌روند که یودای یاماموتو از ژاپن قضاوت این مسابقه را برعهده دارد. سایپا بنابر اعلام علی دایی در این مسابقه آسیایی با ترکیب محمدحسین اکبرمنادی، ساموئل سارفو، رضا علیاری، محمد سلطانی‌مهر، امید خالدی، رضا اسدی، علی دشتی، معین عباسیان، محمدرضا سلیمانی، آرش رضاوند و آرمان رمضانی مقابل مینروا پنجاب هند قرار می‌گیرند. هاسکار روی، خورخه ایوان رودریگز، آراشپریت سینگ، دورانی دیپاک، آکاشدیپ سینگ، محمود آمنه، خوان کوئرو باراسو، مویسرانگچیم تویبا سنگ، پرابجوت سینگ، رلند راسل بیلالا و آکاش سانگ‌وان نیز نفراتی هستند که با نظر ساچین تاناچی باداهه در ترکیب مینروا پنجاب هند برابر سایپا حضور دارند.

به انتهای لیست رسیدید