ناجا

ناجا

ایرناایرنا1 ساعت قبل
تاج زاده یادآور شد: دوستان زاکانی پذیرش قطعنامه اشتباه و ادامه جنگ را درست می‌دانند. به باور من تاج زاده نمایندگی این جریان را برعهده دارد. این پروژه سابقه‌ای دست کم ۱۰ ساله داشت که نقش تاج زاده در هر دو اتفاق ۷۸ و ۸۸ نقش مهمی است. در ادامه دوستان تاج زاده تلاش کردند قانون اساسی را تغییر دهند که رهبری مقابل آن ایستادگی کردند. زاکانی در واکنش به سخنان تاج زاده درباره قتل‌های زنجیره‌ای، با محکومیت اقدامات سعید امامی خاطرنشان کرد: خیلی عجیب است.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین2 ساعت قبل
قیمت آزمون‌های تافل و جی آی آر اعلام شد/ ثبت نام از پنج شنبه شروع می‌شودبیشتر بخوانید- سازمان سنجش آموزش کشور قیمت فروش ووچر آزمون زبان‌های بین‌المللی تافل و GRE را اعلام کرد. با کارت‌های ملی قدیم هیچ خدمتی در دستگاه‌های اجرایی به افراد ارائه نمی‌شودبیشتر بخوانید- سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور با اشاره به اینکه تمامی کارت‌های ملی قدیم فاقد اعتبار هستند، گفت: با کارت‌های ملی قدیم هیچ خدمتی در دستگاه‌های اجرایی به افراد ارائه نمی‌شود. بیشتر بخوانید- براساس مصوبه شورای شهر، امتیاز بهره برداری از فضای تبلیغاتی مترو تهران در ازای پرداخت تنها ۲۰ میلیارد تومان، به سازمان زیباسازی شهرداری واگذار شده است. ادعای عجیب «سازمان زیباسازی» پس از «گزارش ۲۰ میلیاردی» میزانبیشتر بخوانید- معاون تبلیغات و درآمد سازمان زیباسازی شهر تهران، اظهارات دو مقام شهری دیگر را به شدت تکذیب کرد. مسیر‌های جایگزین در طرح جمع آوری پل گیشابیشتر بخوانید- پلیس راهور مسیر‌های جایگزین در طرح جمع آوری پل گیشا را اعلام کرد.
تسنیمتسنیم2 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از قم، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار عبدالرضا آقاخانی اظهار داشت: در پی وصول پرونده سرقت به عنف تحت عنوان مأمور ناجا از تبعه کشور عراق، موجب شد تا موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان قرار گیرد. وی افزود: مأموران با انجام یکسری اقدامات پلیسی موفق شدند متهم را شناسایی، دستگیر و برای بررسی بیشتر به پلیس آگاهی استان منتقل کردند. وی بیان داشت: با توجه به اهمیت و حساسیت موضوع این پرونده، شناسایی و دستگیری سارقان آغاز که مأموران پس از تحقیقات به‌عمل‌آمده موفق شدند محل سرقت را شناسایی کنند. فرمانده انتظامی استان قم اظهار داشت: متهمان به همراه پرونده متشکله برای انجام مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شدند. سردار آقاخانی خاطرنشان کرد: تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی استان برای شناسایی سایر مالباختگان این پرونده همچنان ادامه دارد.
ایسناایسنا2 ساعت قبل
این مناطق در استان‌های سیستان و بلوچستان، سمنان، کرمان، اصفهان، مرکزی، ایلام، خوزستان، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، خراسان شمالی و… قرار دارند. از همان روز اول به مردم اعلام کردیم که اجازه نمی‌دهیم این منطقه مجددا آلوده به مواد مخدر شود. اعلام مسیرهای جایگزین در طرح جمع‌آوری پل گیشاسرهنگ رضایی، معاون ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ مسیرهای جایگزین در طرح جمع آوری پل گیشا را اعلام کرد. تکذیب واردات داروی تقلبی سالکدکتر سعید نمکی، وزیر بهداشت اخباری مبنی بر واردات داروی جعلی سالک از سوی هلال احمر و جان باختن دو بیمار به دلیل استفاده از این دارو را تکذیب کرد. همچنین اگر نتوانیم دوچرخه‌های ارزان در اختیار مردم قرار دهیم یا امکانات مناسبی فراهم کنیم مجددا دچار مشکل می‌شویم.
تسنیمتسنیم3 ساعت قبل
وی نقش رسانه‌ها به ویژه خبرگزاری تسنیم در ‌تاثیرگذاری بر جامعه را انکارناپذیر دانست و تاکید کرد: خبرگزاری تسنیم با به‌کارگیری ‌نیروهای انقلابی و ارزشی در حوزه خبررسانی با انصاف عمل کرده است. سرهنگ شاکرمی با بیان اینکه رسانه‌های معاند درصدد سیاه‌نمایی اقدامات نظام جمهوری اسلامی هستند، افزود: ‌در این شرایط رسانه‌های ‌انقلابی باید با بیان خدمات و دستاوردهای انقلاب، نقشه‌های شوم دشمن را ‌خنثی کنند. فرمانده سپاه امیرالمومنین استان ایلام در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه ‌سپاه استان ایلام در کنار سایر دستگاه‌های اجرایی، خدمات ارزشمندی در حوزه سازندگی و محرومیت‌زدایی انجام داده است، تصریح کرد: در خدمت به مردم از تلاشی فروگذار نخواهیم کرد. فرمانده ‌انتظامی استان ایلام با برشمردن نقش محوری ناجا در تامین امنیت تصریح کرد: ‌ایلام در پارامترهای امنیتی با ۴۰۰ کیلومتر مرز مشترک، یکی از استان‌های امن کشور است و بحمدالله در ارتکاب جرائم در بیشتر زمینه‌ها دارای آمار پایینی در ایلام داریم. وی در بخش دیگری از سخنان خود ‌رویکرد خبرگزاری تسنیم را ‌روایت «صحیح، حرفه‌ای و منصفانه» اخبار ‌عنوان کرد و افزود: اگر چه مشی خبرگزاری تسنیم اصولگرایی است، اما‌ منافع ملی برای این خبرگزاری مهم است.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین3 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، پرسه ۱۴هزار زباله‌گرد در تهران، ثبت‌نام در سامانه «تهران من» محدودیت زمانی ندارد، ۱۰۰ میلیون هکتار از اراضی کشور در معرض بیابانی شدن، فراخوان مشمولان فارغ‌التحصیل دانشگاه‌ها در تیر ۹۸ و … گزیده‌ای از اخبار درج شده در بسته اجتماعی امروز است که در ادامه می‌خوانید. • پرسه ۱۴هزار زباله‌گرد در تهرانعضو شورای اسلامی شهر تهران به پرسه ۱۴هزار زباله‌گرد در تهران اشاره کرد و گفت: یک سوم زباله‌گرد‌ها کودک هستند. • ثبت‌نام در سامانه «تهران من» محدودیت زمانی نداردثبت‌نام در سامانه «تهران من» محدودیت زمانی ندارد و پس از اول تیر نیز امکان ثبت‌نام در سایت وجود خواهد داشت. همچنین ثبت‌نام‌کنندگان در صورت تردد بدون شارژ، فورا جریمه نخواهند شد بلکه پیامک مهلت پرداخت یک ماهه برای آن‌ها ارسال خواهد شد. به گزارش مهر، سیف الله ابوترابی افزود: سازمان ثبت احوال با ۲۰۰ هزار نقطه در کشور ارتباط آن لاین دارد و استعلام هویت افراد انجام می‌شود.
همشهریهمشهری3 ساعت قبل
به گزارش ایرنا، سردار وحید مجید، رئیس پلیس فتا در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت: ۳۸ نفر از مروجان خشونت در فضای مجازی از ۱۰ اردیبهشت ماه تا کنون شناسایی و تحویل مراجع قضائی شدند. رئیس پلیس فتا افزود: ۱۱ طرح کشوری و ۳۰ طرح استانی برای آلودگی فضای سایبر اجرا می‌شود و امسال این طرح‌ها شدیدتر اعمال می‌شود. رئیس پلیس فتا اضافه کرد: ۴ باند و شبکه نیز در زمینه کپی کارت شناسایی و دستگیر شدند و ۳۵۰ کارت از متهمان کشف شد. رئیس پلیس فتا گفت: برنامه دیگر تقویت و جذب نیروهای متخصص است امسال سهمیه جذب ۲۰۰ نفری داریم و در سایت پلیس اطلاعیه جذب و گزینش برای جذب این افراد در حوزه‌ای تی آمده است به صورت پیمانی و رسمی جذب می‌شوند. سردار مجید در مورد رویکرد پلیس فتا در مقابله با تکدی‌گری مجازی گفت: رویکرد فعال و پیش دستانه‌ای در این زمینه داریم.
ایرناایرنا4 ساعت قبل
به گزارش روز سه شنبه سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، مهمترین موضوعات تفاهم نامه همکاری مشترک سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور و پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا در راستای توسعه و ترویج حمل‌ونقل پاک شامل هماهنگی برای اجرای طرح‌های رژیم معابر و نمادسازی مناسبتی در معابر شهری با هدف توسعه زیرساخت‌های حمل و نقل پاک و تسهیل تردد شهروندان، استفاده حداکثری از ظرفیت‌های فرهنگی و تبلیغاتی در اختیار برای ترویج توسعه حمل‌و نقل پاک، استفاده از ظرفیت‌های صف و ستاد پلیس‌راهور ناجا در ترویج فرهنگ استفاده از شیوه‌های حمل‌ونقل پاک بین کارمندان خود و تهیه بانک اطلاعات تصادفات شهری برای پایش نتایج ناشی از اجرای طرح‌های مرتبط با توسعه حمل و نقل پاک می‌باشد. بر اساس این گزارش مهمترین موضوعات تفاهم نامه همکاری مشترک سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور و پژوهشکده علوم و فناوری انرژی دانشگاه صنعتی شریف در راستای توسعه و ترویج حمل‌ونقل پاک شامل شناسایی روش‌ها و فناوری‌های نوین دنیا در حوزه حمل‌ونقل شهری و بررسی اطلاعات عملکردی آنها در شهرهای مختلف دنیا، بسترسازی علمی جهت بومی‌سازی تولید محصولات و وسایل نقلیه مرتبط با حمل‌ونقل پاک با هدف کاهش قیمت تمام شده محصولات تولیدی نسبت به محصولات وارداتی، ارتقاء فناوری محصولات الکتریکی و بکارگیری آن در انواع دوچرخه، اسکوتر و موتورسیکلت برقی، تدوین استانداردهای مورد نیاز در این حوزه و ارسال به سازمان ملی استاندارد جهت تصویب، هدایت و حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان در راستای ایجاد و توسعه استارت‌آپ‌های مورد نیاز این حوزه می‌شود. مهمترین موضوعات تفاهم نامه همکاری مشترک سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور و فدراسیون دوچرخه سواری جمهوری اسلامی ایران در راستای توسعه و ترویج حمل‌ونقل پاک شامل استفاده از ظرفیت‌های فدراسیون در خصوص ترویج و توسعه دوچرخه‌سواری ورزشی و رقابتی در بین آحاد جامعه و بین دانش‌آموزان و کشف استعدادهای موجود در این زمینه با همکاری وزارت آموزش و پرورش و سایر نهادهای ذی‌ربط، استفاده از ظرفیت‌های صف و ستاد فدراسیون دوچرخه‌سواری جمهوری اسلامی ایران در توسعه و ترویج فرهنگ دوچرخه‌سواری همگانی، تدوین آیین‌نامه توسط سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور و با همکاری فدراسیون دوچرخه‌سواری جهت ارزیابی شهرها و روستاها در توسعه دوچرخه‌سواری و شناسایی شهرهای مستعد برای توسعه دوچرخه‌سواری با توجه به استعدادهای ملی دوچرخه‌سواری در هر شهر و استان می‌باشد.
اصلاحات پرساصلاحات پرس4 ساعت قبل
به گفته سردار مجید، ۳۸ نفر نیز در این زمینه دستگیر شدند و اقدامات پلیس در این زمینه ادامه دارد. رییس پلیس فتای ناجا در بخش دیگری از سخنان خود از تشکیل ۱۰ پرونده در مورد خرید و فروش سوالات کنکور ۹۸ خبرداد و گفت: این پرونده‌ها در حال بررسی است و رسیدگی به آن ادامه دارد. به‌طوری که ۹۲ درصد از نیروهای پلیس فتا، مهندسان حوزه تخصصی هستند. رئیس پلیس فتا درباره برخورد با جرایم رایانه‌ای بین‌المللی سازمان‌دهی شده، تصریح کرد: در این رابطه نشستهایی در ایران برگزار شده و انتقال دانش صورت گرفته است. وی در پاسخ به سوالی مبنی بر پخش‌کنندگان کلیپهای دوربین‌مخفی در فضای مجازی و پیگیری و برخورد پلیس در این رابطه نیز گفت: اگر محتوای مجرمانه در این کلیپها صورت گیرد، برخورد خواهد شد.
تسنیمتسنیم4 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از کوهدشت، سردار محمد مهدیان‌نسب ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه این شهرستان که در مقر نیروی انتظامی کوهدشت برگزار شد، اظهار داشت: نگاه ما به شهرستان کوهدشت به‌صورت ویژه است و هفت دستگاه خودروی سنگین به این شهرستان اختصاص داده‌ایم. وی افزود: تفاهم‌نامه ساخت یک ستاد با مساحت حدود ۳هزار متر، ساخت ۱۵خانه سازمانی و ساخت کلانتری ۱۲ کوهدشت با ناجا منعقد شده‌است. فرمانده انتظامی لرستان با بیان اینکه در استان لرستان سه شهرستان خرم‌آباد، کوهدشت و بروجرد جزو شهرستان‌های بزرگ استان است، عنوان کرد: همه واحدهای پلیس در نیروی انتظامی کوهدشت دایر است و به‌دنبال این هستیم که پلیس امنیت اقتصادی را نیز در این شهرستان راه‌اندازی کنیم. مهدیان‌نسب روند پیشگیری از جرم را در استان لرستان خوب دانست و گفت: این استان به جزو سه استان برتر کشور در این زمینه ارتقا پیدا کرده‌است. فرمانده انتظامی لرستان عنوان کرد: شهرستان کوهدشت در اجرای طرح‌های نقطه‌ای، منطقه‌ای، موضوعی و طرح عملیات مشترک یکی از شهرستان‌هایی‌ست که بهترین وضعیت عملکرد را در استان لرستان دارد.
همشهریهمشهری5 ساعت قبل
البته با توجه به حجم کار رئیس قوه قضائیه، رئیس دستگاه قضا برای فرد دیگری هم از رهبری اذن گرفته است. معاون اول قوه قضائیه گفت: بدیهی است که در گام دوم انقلاب باید در همه بخش‌های نظام اقدامات تحولی و نو برداشته شود و قوه قضائیه هم از این امر مستثنی نیست و در این دوره جدید که ریاست محترم قوه قضائیه همزمان با گام دوم انقلاب دوره‌شان همزمان شده برنامه‌هایی دارند. محسنی اژه‌ای تصریح کرد: از اواسط اردیبهشت ماه تا کنون ۶۰ قاضی در رده‌های مختلف از دستگاه قضا حکم انفصال گرفتند. معاون اول قوه قضائیه با بیان اینکه رسیدگی به پرونده‌های مسن یکی دیگر از برنامه‌های قوه قضائیه است گفت: در گام اول گزارشی از تعداد این پرونده‌ها خواسته شد. وی با ذکر اسامی روزهای هفته قوه قضائیه گفت: امسال یک اقدام متفاوتی در هفته قوه قضائیه شده و همایش سراسری داریم اما کاربردی و داخلی است‌.
مهرمهر6 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ سید رضا علوی ظهر سه شنبه در جمع خبرنگاران به میزبانی ستاد فرماندهی انتظامی دامغان ضمن اشاره به کشف ۲۴۰ میلیون تومان محموله دام غیر قانونی طی دو عملیات ایست و بازرسی، بیان کرد: محموله نخست چهار راس گاو به ارزش ۴۰ میلیون تومان و محموله دوم ۱۶ راس گوساله با ارزش مالی ۲۰۰ میلیون تومان بودند که طی بارزسی کشت ناجا کشف شدند. وی از دستگیری دو نفر در این باره خبر داد و افزود: دام‌های کشف شده به دامپزشکی ارجاع و نفرات خاطی برای تشکیل پرونده به مراجع قضایی اعزام شده‌اند. فرمانده انتظامی دامغان درباره دیگر پرونده‌های کشف شده در حوزه قاچاق شهرستان نیز گفت: هشت تن پیازچه زعفران در ۲۲ خرداد امسال از یک دستگاه کامیون به ارزش ۵۲ میلیون تومان در محدوده دامغان کشف شد و همچنین ۱۰۲ قطعه اسکناس جعلی به ارزش پنج میلیون تومان نیز در ایست و بازرسی جنوب دامغان کشف و یک نفر در این رابطه دستگیر شد. علوی بیان کرد: نیروی انتظامی در سال رونق تولید در برخورد با جرایم حوزه اقتصادی به خصوص قاچاق کالا و ارز تلاش و اهتمام ویژه‌ای دارد چرا که معتقدیم یکی از بزرگترین ضربات به تولید داخلی از ناحیه قاچاق وارد می‌شود.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین7 ساعت قبل
۵۷ درصد از جمعیت جهان به اینترنت متصل هستندسردار مجید تصریح کرد: ۵۷ درصد از جمعیت جهان یعنی ۴ میلیارد و ۳۸۸ میلیون نفر از جمعیت ۷ میلیارد و ۶۷۶ میلیون نفر دنیا به اینترنت متصل هستند. رئیس پلیس فتا- ناجا گفت: در ایران ۸۳ میلیون نفر جمعیت داریم که از این تعداد ۷۳ میلیون کاربر اینترنت با ضریب نفوذ ۸۹ درصد افزایش داشته‌ایم که نسبت به سال ۲۰۱۷، ۲۹ درصد افزایش کاربر اینترنت داشته‌ایم. وی ادامه داد: ۹۲ درصد افراد در ایران دارای حساب بانکی هستند که از این تعداد ۴۶ درصد اقدام به خرید آنلاین می‌کنند و ۵۲ درصد کاربران در این حوزه آقا هستند و ۴۱ درصد زنان. رئیس پلیس فتا- ناجا اظهار داشت: گسترش کمی و کیفی پلیس فتا در شهرستان‌ها و استان‌های فاقد پلیس فتا که در سال جاری ۱۷ شهرستان جدید ایجاد شده است و سه پایگاه در تهران ایجاد شده است. افرادی که در این حوزه شناسایی و دستگیر می‌شوند، تحویل مراجع قضایی داده می‌شوند و ما به عنوان پلیس فتا از هیچ هکری در پلیس فتا استفاده نمی‌کنیم.

فیلم/ رصد مروجان خشونت در فضای مجازی

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز8 ساعت قبل
رئیس پلیس فتا ناجا: بعد از فرمایشات رهبر انقلاب پیرامون امنیت فضای سایبر در ارتباط با عرضه سلاح و مروجان خشونت، به صورت شبانه‌روزی فضای مجازی را رصد می‌کنیم.
فارسفارس8 ساعت قبل
فرمانده یگان‌های ویژه ناجا با بیان اینکه در چند استادیوم از جمله تهران، اصفهان و خوزستان حاشیه‌هایی ایجاد شده است، گفت: عده‌ای به دنبال این بودند که یگان ویژه را مقصر بدانند؛ البته مشکلات اخیر را از طریق مراجع قضایی پیگیری می‌کنیم. وی ادامه داد: از ابتدای سال ۹۸ تاکنون سالی پر کار را پشت سر گذاشته‌ایم و در این مدت، شاهد خدمات و زحمات بسیار کارکنان و فرماندهان یگان ویژه بوده‌ایم. وی تاکید کرد: از جمله ماموریت‌های مهمی که به یگان ویژه واگذار می‌شود کنترل اجتماعات ورزشی است که می‌توان به ماموریت‌های برقراری امنیت در مسابقات فوتبال و دیگر رشته‌ها در سطح آسیایی و جهانی که در کشور برگزار می‌شود، اشاره کرد. سردار کرمی همچنین عنوان کرد: برخی مواقع در ورزشگاه‌ها عده‌ای به دنبال سوءاستفاده و برهم زدن نظم موجود هستند بنابراین باید هوشیار باشیم و بدانیم چگونه در مقابل این اتفاقات ایستادگی کنیم. فرمانده یگان‌های ویژه ناجا در پایان تصریح کرد: فلسفه حضور یگان ویژه این است که تحت لوای فرامین مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، با تمام توان آماده اجرای مأموریت خصوصا ایجاد نظم و برقراری امنیت باشد.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین8 ساعت قبل
سردار وحید مجید، رییس پلیس فتای ناجا از رصد ۱۲۰۰ سایت، تارنما و شبکه اجتماعی دارای محتوای مربوط به اسلحه و تیراندازی و دستگیری ۳۸ نفر در این زمینه خبر داد. اعتمادآنلاین| سردار وحید مجید، رییس پلیس فتای ناجا بیان کرد: در پی تاکیدات مقام معظم رهبری در مورد مساله اسلحه و تیراندازی و برخورد با آن در فصای مجازی، ۱۲۰۰ تارنما، سایت، شبکه اجتماعی و … مورد بررسی قرار گرفت. به گفته سردار مجید، ۳۸ نفر نیز در این زمینه دستگیر شدند و اقدامات پلیس در این زمینه ادامه دارد. رییس پلیس فتای ناجا در بخش دیگری از سخنان خود از تشکیل ۱۰ پرونده در مورد خرید و فروش سوالات کنکور ۹۸ خبرداد و گفت: این پرونده‌ها در حال بررسی است و رسیدگی به آن ادامه دارد. سردار مجید از رسیدگی به ۱۹۱ پرونده قمار در فضای مجازی خبرداد و گفت: رسیدگی به این پرونده‌ها دارای پیچیدگی‌های خاصی است و دراین راستا از ابتدای امسال تاکنون ۲۶ باند شناسایی و منهدم شده است.
ایلناایلنا9 ساعت قبل
رییس پلیس فتا از اضافه شدن روزانه یک میلیون نفر بر تعداد کاربران اینترنتی خبر داد. وی در ادامه با اشاره به دیگر اقدامات پلیس فتا گفت: گسترش کمی و کیفی پلیس فتا در سایر شهرستان‌هایی که فاقد پلیس فتا هستند از دیگر اقدامات ما است. همچنین ۱۰ پرونده در خصوص خرید و فروش سوالات امتحان و کنکور ۹۸ را در دست بررسی داریم. از جمله فعالیت‌های دیگری که مرکز فوریت‌های پلیس فتا در نظر دارد این است که کاربران می‌توانند به سایت پلیس فتا برای پرسش و پاسخ‌های آنلاین مراجعه کنند. وی در پایان تصریح کرد: موضوع همیاران پلیس سایبری تا الان با تلاش معاونت اجتماعی ما راه اندازی شده و متقاضیان می‌توانند برای این مسئله به پلیس فتا مراجعه کنند.
افکارنیوزافکارنیوز9 ساعت قبل
افکارنیوز، به گزارشسازمان وظیفه عمومی ناجا در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: همه مشمولان فارغ التحصیل دوره‌های کارشناسی و بالاتر، همچنین مشمولان گروه پزشکی، طرح سرباز معلم، نخبگان و اعضای هیأت علمی دانشگاه‌ها در سراسر‌ کشور که برگ آماده به خدمت به تاریخ اول تیرماه سال ۱۳۹۸ دریافت کرده‌اند، باید با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی پلیس+۱۰، برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش را دریافت و برابر اطلاعات مندرج در آن اقدام کنند. مشمولان ساکن تهران بزرگ باید ساعت ۶ صبح روز شنبه اول تیر ماه ۱۳۹۸ و مشمولان ساکن سایر استان‌ها نیز ساعت ۷ صبح در تاریخ ذکر شده، در محل و مراکزی که در برگ معرفی‌نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح اعلام شده، حضور یابند تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند. مشمولان نخبه و اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها که دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ اول تیرماه سال ۱۳۹۸ هستند و وضعیت آنان در سامانه وظیفه عمومی ثبت شده، باید روز شنبه ۱۵ مرداد ماه سال ۹۸ ساعت ۷ صبح به مرکز آموزش شهید مدرس واقع در شهرکرج مراجعه کنند. عدم حضور به موقع در زمان و محل‌های تعیین شده، غیبت محسوب شده و برابر ماده ۱۰ و ۵۸ قانون خدمت وظیفه عمومی، محرومیت‌های اجتماعی را برای آنان در برخواهد داشت. متقاضیان در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می‌توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www. vazifeh. police. ir، سامانه تلفن گویا به شماره ۰۹۶۴۸۰ یا کانال سازمان در پیام رسان سروش به نشانی @sarbazvazifeh از آخرین اخبار مربوطه مطلع شوند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین9 ساعت قبل
خبرگزاری میزان- رئییس پلیس فتا ناجا گفت: در خصوص بررسی تارنماها و سایت هایی که اقدام به خرید و فروش اسلحه و همچنین نرویج خشونت داشتند بیش از ۱۲۰۰ تارنما مورد بررسی قرار گرفتند. ۳۶۰ میلیون نفر برلی اول ان لاین شده‌اند و به کاربران اینترنت اضافه شده‌اند. به طوری که ۴ میلیارد و ۳۸۸ میلیون نفر با نفوذ ۵۸ درصد در فضای و مجازی فعال هستند. وی افزود: در ایران کاربران اینترنت ۷۳ میلیون نفر با ضریب نفوذ ۸۳ درصد هستند. وی افزود:۳۸ نفر از مروجان خشونت نیز شناسایی و دستگیر شدند.
فارسفارس9 ساعت قبل
رئیس پلیس فتا ناجا تصریح کرد: بالغ بر ۱۲۰۰ تارنما سایت, شبکه اجتماعی و پیام رسان‌های خارجی را مورد رصد عام پلیس فتا قرار دادیم؛ رصد عام دقیق‌ترین رصد حوزه کشوری است به گونه‌ای که اگر یک نفر تصویری با یک اسلحه بادی نیز داشته باشد مورد رصد قرار می‌گیرد. وی گفت: از این تعداد ۷۵۰ تارنما مورد بررسی قرار گرفت که دارای محتوای عمومی و فاقد محتوای مجرمانه مربوط به عرضه اسلحه مهمات و خشونت‌گری بودند و مواردی از قبیل تبلیغات جذب فالوور و کلاهبرداری را در دست داشتند. این مقام عالی پلیس فتا اعلام کرد: حدود ۴۰۰ تارنما با محتوای مجرمانه در این ارتباط مورد تمرکز قرار گرفت و اقدامات شناسایی در این خصوص رقم خورد. وی گفت: اقدامات عملیاتی پلیس فتا در این خصوص انجام و تعدادی دستگیری داشتیم. سردار مجید خاطرنشان کرد: ۳۸ نفر از مروجان خشونت شناسائی و تحویل دستگاه قضایی شدند.
مهرمهر9 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار مهر، سردار وحید مجید رئیس پلیس فتا ناجا صبح امروز در نخستین نشست خبری‌اش اظهار کرد: یافته‌های پژوهش ۲۳۰ حوزه‌های مختلف در کشورهای دنیا هاکی است که در سال ۲۰۱۸ در بیشتر ابعاد دیجیتال رشد و توسعه بوده است. وی افزود: به طوریکه در سال ۲۰۱۸ حدود ۳۶۰ میلیون نفر آنلاین شدند، از جمعیت هفت مسلیارد و ۶۷۸ نفر جمعیت کل دنیا حدود ۴ میلیون ۳۸۸ نفر کاربر اینترنت هستند با ظریب نفوذ ۵۷ درصد. رئیس پلیس فتاناجا تصریح کرد: تعداد کاربران استفاده کننده از موبایل در سطح جهان ضریب ۶۷ درصدی دارند و کاربران شبکه‌های اجتماعی ۴۵ درصد ضریب نفوذ را به خود اختصاص دادند. وی ادامه داد: در ایران ۸۳ میلیون جمعیت داریم که از این تعداد ۷۳ میلیون کاربر اینترنت با ضریب نفوذ ۸۰ درصد هستند. در حال تکمیل ….
مهرمهر10 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار مهر، اولین دوره جشنواره بهکامپ با هدف ارتقا سطح کمی و کیفی ارتباط دانشگاه و صنعت از سوی دانشکده مهندسی و علوم کامپیوتر دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد. در ابتدا دکتر شاملی عضو هیات علمی دانشکده مهندسی کامپیوتر دانشگاه بهشتی اهداف این جشنواره را برشمرد و سپس دکتر بهمن جوادی از دانشگاه وسترن استرالیا روش‌های نوین به کارگیری در آن کشور را برای کمک به جهت دهی تحقیقات دانشگاهی در راستای نیازهای صنعت در یک ارتباط تصویری اینترنتی بیان کرد. همچنین در این جشنواره از پنج محصول اخیر دانشکده مهندسی کامپیوتر با نامهای سان (دکتر حسن حقیقی)، نگار و واژه یار (دکترمهرنوش شمس‌فرد)، بهجو (دکتر محمود نشاطی)، هوپا (دکتر علیرضا شاملی) و نیز پایگاه جامع تحیلی هوشمند محتوا (دکتر علیرضا طالب پور) با حضور دکتر غلامعلی حداد عادل، مهندس جهانگرد، و دکتر حسن صدوق رو نمایی شد. همچنین غرفه‌های شرکت‌های مختلف و آزمایشگاهی با قرار گرفتن در یک فضای مشترک توانستند تعامل بیشتری با یگدیگر پیدا کنند. دراین جشنواره، سردار دولت خواه معاون فناوری اطلاعات و ارتباطات ناجا، مهندس جهانگرد معاون اسبق وزیر ارتباطات، دکتر پیمان صالحی معاونت نوآوری و تجاری‌سازی فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهور، دکتر سید حسن صدوق ریاست دانشگاه شهیدبهشتی و دکتر شمس فرد ریاست دانشکده مهندسی و علوم کامپیوتر در ارتباط با نقش جشنواره بهکامپ و اهمیت آن برای برقراری ارتباط موثر دانشگاه و صنعت سخنرانی‌های مرتبط با موضوع انجام دادند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین10 ساعت قبل
به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان، سرهنگ نادر رحمانی گفت: حوالی ساعت ۱۹ و ۳۵ دقیقه دوشنبه در کیلومتر سه محور کازرون در شمال استان فارس یک دستگاه پژو فارس به دلیل عدم رعایت حق تقدم با پژو ۴۰۵ برخورد کرد که در این حادثه پنج تن مجروح شدند. وی به برخورد دو دستگاه پراید در استان فارس اشاره کرد و گفت: حوالی ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه دوشنبه در کیلومتر ۲۸ محور بوشهر در شمال استان فارس دو دستگاه پراید با هم برخورد کردند که در این حادثه چهار تن مجروح شدند. به گفته رحمانی برابر نظر کارشناسان پلیس راه یکی از پراید‌ها به علت عدم رعایت حق تقدم عامل این حادثه شده است. وی از برخورد یک دستگاه وانت نیسان با سواری پژو ۴٠۵ در کیلومتر ۵ محور شیراز باز هم در استان فارس خبر داد و گفت: در این حادثه که حوالی ساعت ۴:۴۵ دوشنبه بر اثر تجاوز به چپ وانت نیسان رخ داد، متأسفانه پنج تن کشته و ۴ تن مجروح شدند. انتهای پیام/
عصر ایرانعصر ایران10 ساعت قبل
اوایل خرداد ماه امسال بود که احتمالاتی مبنی بر طراحی و ساخت خودروهای سواری دیزلی در کشور مطرح شد؛ موضوعی که تاکنون مخالفت رئیس سازمان حفاظت محیط زیست را در پی داشته اما اگر روزی چنین خودروهایی در کشور تولید شود، شماره گذاری آن به چه صورت خواهد بود؟ که رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا در این باره توضیح داده است. به گزارش عصر ایران سردار سید کمال هادیانفر در گفت وگو با ایسنا درباره احتمال تولید خودروهای سواری دیزلی در کشور و چگونگی شماره گذاری این خودروها از سوی پلیس اظهارکرد: ما منعی برای شماره گذاری این خودروها نداریم، اما طبق قانون ابتدا باید سازمان حفاظت از محیط زیست و وزارت صنعت، معدن و تجارت مجوز شماره گذاری این خودروها را به پلیس راهور بدهد. رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا با بیان اینکه بحث محیط زیست در مورد خودروهای دیزلی مساله جدی است، گفت: در همین راستا نیز باید تائیدیه‌های لازم از سوی محیط زیست و وزارت صمت را برای شماره گذاری داشته باشیم و اگر این تائیدیه‌ها صادر شود، ما مشکلی در شماره گذاری نداریم. پیش از این عیسی کلانتری، رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در گفت وگویی با ایسنا مخالفت صریح خود را با تولید خودروهایی دیزلی در کشور اعلام کرده و گفته بود که «سازمان محیط زیست قطعا با ورود موتور دیزل به ناوگان سواری مخالف است و امیدواریم که هیچ دولتی حاضر نشود که مجوز ورود ناوگان دیزل سواری را به جاده‌ها و شهرهای کشور صادر کند.»
فارسفارس10 ساعت قبل
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: بر اثر بروز این حادثه تصادف رانندگی ۵ نفر کشته و ۴ نفر مجروح می‌شوند. سرهنگ رحمانی علت تصادف فوق را تجاوز به چپ از سوی راننده نیسان عنوان کرد. وی به تصادفاتی که روز گذشته در محورهای مواصلاتی کشور به وقوع پیوست پرداخت و خاطرنشان کرد: بیشترین علت تصادفات در روز گذشته، تخطی از سرعت مطمئنه بوده است. این مقام ارشد راهور ناجا به رانندگان توصیه کرد که حتما سرعت مطمئنه را لحاظ کرده و قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند؛ همچنین از رانندگی در حالت خستگی و خواب‌آلودگی بپرهیزند. انتهای پیام/
مهرمهر10 ساعت قبل
سرهنگ عین الله جهانی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه چه زمانی کارت خودرو و گواهینامه‌ها آماده می‌شود و به دست افراد می‌رسد، اظهار کرد: با توجه به وقفه‌ای که در صدور کارت‌ها ایجاد شد مخصوصا در اسفند و فروردین، اعلام کردیم اگر کسی کارت خودرو به دستش نرسیده است اشکالی ندارد و تا زمانی که کارت را دریافت کند می‌تواند از سند سبز رنگ استفاده کند. وی افزود: صدور و تحویل گواهینامه‌ها به دلیل حساسیتی که دارند با سرعت بیشتری نسبت به صدور و تحویل کارت‌های خودرو انجام می‌شود. سرهنگ جهانی تصریح کرد: البته الان وضعیت خیلی بهتر از قبل شده است، گواهینامه‌ها حدودا ۴۵ روزه به دست افراد می‌رسد و کار سرعت گرفته و تلاشمان هم بر این است که کار را به حداقل برسانیم. اطلاع دقیقی از آماده شدن کارت خودرو و گواهینامه‌ها ندارم و نمی‌توان برای آن تاریخ دقیقی مشخص کرد. معاون اجتماعی و فرهنگی ترافیک راهور ناجا با اشاره به وضعیت افرادی که کارت خودرو هنوز به دستشان نرسیده و پلیس از آنها مدارک می‌خواهد، گفت: هیچ مشکلی برای کسی پیش نمی‌آید، اگر پلیسی از فردی مدارک درخواست کرد، آن فرد می‌تواند سند مالکیت را به پلیس نشان بدهند و همین مدرک کافی است.
فارسفارس10 ساعت قبل
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا از ترافیک سنگین در محدوده‌های پل استاندارد، فردیس و کلاک در آزادراه‌های قزوین- کرج و کرج- تهران خبر داد. سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا در گفت‌‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس، درخصوص آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور اظهار داشت: در حال حاضر ترافیک در ورودی کلانشهر تهران در محدوده پل استاندارد تا پل فردیس در ازادراه قزوین- کرج و همچنین پل کلاک در آزادراه کرج سنگین گزارش شده است. رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا تصریح کرد: ترافیک در جاده مخصوص کرج- تهران نیمه سنگین و در محورهای شهریار- تهران، پاکدشت- تهران و تهران - قم (در هر دو مسیر ر فت و برگشت) پرحجم است. این مقام ارشد راهور ناجا با اعلام اینکه مداخله جوی تا این لحظه در هیچ کدام از محورهای مواصلاتی گزارش نشده، خاطرنشان کرد: سایر محورهای مواصلاتی کشور از ترافیکی روان برخوردار هستند. انتهای پیام/
افکارنیوزافکارنیوز15 ساعت قبل
افکارنیوز، به گزارشسرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا به بروز حادثه تصادفی که بامداد دیروز در استان فارس به وقوع پیوست، پرداخت و گفت: در ساعت ۴:۴۵ روز گذشته در کیلومتر ۵ محور فیروزآباد - شیراز در فارس شمال یک دستگاه نیسان با خودرو ۴۰۵ برخورد می‌کند. اخبار اجتماعی- رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: بر اثر بروز این حادثه تصادف رانندگی ۵ نفر کشته و ۴ نفر مجروح می‌شوند. سرهنگ رحمانی علت تصادف فوق را تجاوز به چپ از سوی راننده نیسان عنوان کرد. وی به تصادفاتی که روز گذشته در محورهای مواصلاتی کشور به وقوع پیوست پرداخت و خاطرنشان کرد: بیشترین علت تصادفات در روز گذشته، تخطی از سرعت مطمئنه بوده است. این مقام ارشد راهور ناجا به رانندگان توصیه کرد که حتما سرعت مطمئنه را لحاظ کرده و قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند؛ همچنین از رانندگی در حالت خستگی و خواب‌آلودگی بپرهیزند.
برترین‌هابرترین‌ها21 ساعت قبل
خبرگزاری مهر: محمدرضا حبیبی، رئیس کل دادگستری استان اصفهان اظهار داشت: پس از تکمیل تحقیقات نهایی و تشکیل جلسه رسیدگی به اتهامات متهمان قتل ستوان دوم شهید محمود رفیعی قضات شعبه اول دادگاه کیفری یک استان اصفهان در زمان قانونی احکام متهمان این پرونده را صادر کردند. رئیس کل دادگستری استان اصفهان ادامه داد: در خصوص سایر متهمان نیز با اتهامات معاونت در قتل عمدی و مساعدت در خلاصی دادن متهمان، تمرد نسبت به مأموران دولت، استفاده از سلاح گرم و سرد و غیره احکام طویل المدتی از یک تا ۳۷ سال حبس و حبس ابد بسته به میزان جرایم ارتکابی صادر شده است. وی تصریح کرد: این احکام قابل فرجام خواهی در دیوانعالی کشور است و پس از طی تشریفات قانونی آن به اجرا درخواهد آمد. حبیبی گفت: دستگاه قضایی اشد مجازات قانونی را برای مخلان نظم و امنیت جامعه و متعرضان به جان و مال و ناموس مردم تعیین و اعمال می‌کند. گفتنی است در آبان ماه سال گذشته دو متهم مواد مخدر به جرمی که مجازات آن اعدام بوده است توسط مأموران نیروی انتظامی در حال اعزام و انتقال از دادگاه به زندان مرکزی اصفهان بودند که پنج نفر از اشرار به قصد فراری دادن متهمان سد راه خودروی پلیس شده و در نزدیکی زندان با مأموران پلیس درگیر شدند، این افراد با استفاده از سلاح شکاری ضمن فراری دادن متهمان یکی از افسران ناجا به نام محمود رفیعی را به شهادت رساندند.
خبرآنلاینخبرآنلاین23 ساعت قبل
به گزارش خبرآنلاین استان اصفهان به نقل از روابط عمومی دادگستری کل استان اصفهان، محمدرضا حبیبی با اعلام این خبر اظهار داشت: پس از تکمیل تحقیقات نهایی و تشکیل جلسه رسیدگی به اتهامات متهمان قتل ستوان‌دوم شهید محمود رفیعی قضات شعبه اول دادگاه کیفری یک استان در زمان قانونی احکام متهمان این پرونده را صادر کردند. رئیس کل دادگستری استان اصفهان بیان داشت: در مورد سایر متهمان نیز با اتهامات معاونت در قتل عمدی و مساعدت در خلاصی دادن متهمان، تمرد نسبت به مأموران دولت، استفاده از سلاح گرم و سرد و غیره احکام طویل المدتی از ۱ تا ۳۷ سال حبس و حبس ابد بسته به میزان جرایم ارتکابی صادر شده است. وی تصریح کرد: این احکام قابل فرجام خواهی در دیوانعالی کشور بوده و پس از طی تشریفات قانونی آن به اجرا در می‌آید. حبیبی در پایان به هنجارشکنان و متعرضان به امنیت هشدار داد: دستگاه قضایی اشد مجازات قانونی را برای مخلان نظم و امنیت جامعه و متعرضان به جان و مال و ناموس مردم تعیین و اعمال می‌کند. در آبان‌ماه سال گذشته دو متهم مواد مخدر به جرمی که مجازات آن اعدام بوده است توسط مأموران نیروی انتظامی در حال اعزام و انتقال از دادگاه به زندان مرکزی اصفهان بودند که ۵ نفر از اشرار به قصد فراری دادن متهمان سد راه خودروی پلیس شده و در نزدیکی زندان با مأموران درگیر شدند، این افراد با استفاده از سلاح شکاری ضمن فراری دادن متهمان، یکی از افسران ناجا به نام محمود رفیعی را به شهادت رساندند.

به انتهای لیست رسیدید