ناچو مونرئال

ناچو مونرئال

تسنیمتسنیم3 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم، اونای امری در کنفرانس خبری پیش از بازی حساس تیمش مقابل منچستریونایتد در هفته هفتم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس از روند انتخاب کاپیتان‌های تیم لندنی حرف زد. سرمربی تیم فوتبال آرسنال گفت: یک ماه قبل کوشیلنی و ناچو مونرئال به عنوان کاپیتان‌های تیم اینجا بودند. من منتظر ماندم تا از نظر بازیکنان استفاده کنم و صبر کردم خروجی‌ها بروند زیرا نمی‌خواستم از نظر کسانی استفاده کنم که قرار نبود اینجا باشند. من گفتم ۵ کاپیتان می‌خواهم و پس از جدایی مخیتاریان و ناچو مونرئال در این خصوص تصمیم‌گیریکردیم. به بازیکنان گفتم می‌توانیم ۵ کاپیتان داشته باشیم اما همه شما می‌توانید درون رختکن و زمین به تیم کمک کنید.
برترین‌هابرترین‌ها3 هفته قبل
اونای امری معتقد است، بازی با منچستریونایتد حساسیتی فراتر از جدول دارد و به برتری در یک بازی بزرگ نیاز دارند. خبرگزاری تسنیم: اونای امری در کنفرانس خبری پیش از بازی حساس تیمش مقابل منچستریونایتد در هفته هفتم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس از روند انتخاب کاپیتان‌های تیم لندنی حرف زد. سرمربی تیم فوتبال آرسنال گفت: یک ماه قبل کوشیلنی و ناچو مونرئال به عنوان کاپیتان‌های تیم اینجا بودند. من گفتم ۵ کاپیتان می‌خواهم و پس از جدایی مخیتاریان و ناچو مونرئال در این خصوص تصمیم‌گیریکردیم. به بازیکنان گفتم می‌توانیم ۵ کاپیتان داشته باشیم، اما همه شما می‌توانید درون رختکن و زمین به تیم کمک کنید.
طرفداریطرفداری3 هفته قبل
چرا درست قبل از بازی با منچستریونایتد کاپیتان‌های تیم را معرفی کردید؟ زمان بندی؟ یک ماه قبل (لورن) کوشیلنی و ناچو مونرئال به عنوان کاپیتان‌های تیم اینجا بودند. در پیش فصل سه کاپیتان داشتیم: ژاکا، مونرئال و مسوت. من گفتم پنج کاپیتان می‌خواهم و پس از جدایی (هنریک) مخیتاریان و ناچو مونرئال در این خصوص تصمیم گیری کردیم. به بازیکنان گفتم می‌توانیم پنج کاپیتان داشته باشیم ولی همه شما می‌توانید درون رختکن و زمین به تیم کمک کنید. آیا به خاطر به بازو بستن بازوبند کاپیتانی تیم، ژاکا شانس بیشتری برای بازی کردن دارد؟ عملکرد بازیکنان ترکیب بعدی تیم را برای من مشخص می‌کند، نه کاپیتان‌ها.
طرفداریطرفداری3 هفته قبل
طرفداری - گرانیت ژاکا به عنوان کاپیتان آرسنال انتخاب شده است. اونای امری مطابق انتظار، اختیار را به خود بازیکنان واگذار کرد و تا بدین جای کار از سیستم چرخشی استفاده کرد. به گزارش دیوید اورنشتاین از bbc، اونای امری سرانجام گرانیت ژاکا را به عنوان کاپیتان اول و دائمی آرسنال انتخاب کرده است. او پیش از گرفتن تصمیم نهایی با رختکن تیم صحبت کرده بود و امروز انتخاب ژاکا را به همه اعلام کرد. هافبک ملی پوش سوئیسی که امروز ۲۷ ساله می‌شود، در ۶ بازی از ۸ بازی توپچی‌ها در این فصل، کاپیتان بوده است.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 ماه قبل
به گزارش مشرق، اتلتیکومادرید شنبه شب در هفته چهارم لالیگا برابر رئال سوسیداد قرار گرفت و با دو گل از میزبانش شکست خورد. اتلتیکو در آغاز نیمه دوم یک تعویض انجام داد و مارکوس یورنته به جای توماس لمار وارد زمین شد. میزبان در آغاز نیمه دوم نمایش بهتری داشت اما اتلتیکو هم توانست چند حمله نه چندان موفق کند. بهترین فرصت گلزنی برای اتلتیکو به ویتولو رسید که ضربه این بازیکن را دروازه‌بان رئال به نحو باورنکردنی به کرنر فرستاد. اتلتیکو با وجود این شکست با ۹ امتیاز صدرنشین است.
ایسناایسنا1 ماه قبل
به گزارش ایسنا، اتلتیکومادرید شنبه شب در هفته چهارم لالیگا برابر رئال سوسیداد قرار گرفت و با دو گل از میزبانش شکست خورد. اتلتیکو در آغاز نیمه دوم یک تعویض انجام داد و مارکوس یورنته به جای توماس لمار وارد زمین شد. میزبان در آغاز نیمه دوم نمایش بهتری داشت اما اتلتیکو هم توانست چند حمله نه چندان موفق کند. بهترین فرصت گلزنی برای اتلتیکو به ویتولو رسید که ضربه این بازیکن را دروازه‌بان رئال به نحو باورنکردنی به کرنر فرستاد. اتلتیکو با وجود این شکست با ۹ امتیاز صدرنشین است.
طرفداریطرفداری1 ماه قبل
طرفداری- تیم‌های رئال سوسیداد و اتلتیکو مادرید به مصاف هم رفتند. در ابتدای بازی اوبلاک از ناحیه صورت ضربه شدید دریافت کرد تا جایش را به آدان بدهد. در ادامه او با شوت پای چپ، دروازه آدان را باز کرد. رئال سوسیداد ۲-۰ اتلتیکو مادرید | ناچو مونرئال: اولین بازی برای ناچو عالی پیش رفت. او از روی ضربه کاشته، با شوتی محکم دروازه اتلتیکو مادرید را باز کرد.
برترین‌هابرترین‌ها1 ماه قبل
خبرگزاری ایسنا: اتلتیکومادرید شنبه شب در هفته چهارم لالیگا برابر رئال سوسیداد قرار گرفت و با دو گل از میزبانش شکست خورد. اتلتیکو در آغاز نیمه دوم یک تعویض انجام داد و مارکوس یورنته به جای توماس لمار وارد زمین شد. میزبان در آغاز نیمه دوم نمایش بهتری داشت اما اتلتیکو هم توانست چند حمله نه چندان موفق کند. بهترین فرصت گلزنی برای اتلتیکو به ویتولو رسید که ضربه این بازیکن را دروازه‌بان رئال به نحو باورنکردنی به کرنر فرستاد. اتلتیکو با وجود این شکست با ۹ امتیاز صدرنشین است.
طرفداریطرفداری1 ماه قبل
طرفداری- با بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی، نشریه آ اس به بررسی بهترین ورودی‌ها و خروجی‌های لالیگا در تابستان ۲۰۱۹ در هر پست پرداخته و یک تیم منتخب را تشکیل داده که می‌توانید مشاهده کنید. بهترین ورودی‌هاارزش ترکیب: ۴۳۳٫۲۵ میلیون یوروچینش: ۳-۳-۴دروازه‌بانآرئولا بهترین دروازه‌بانی بود که در این تابستان راهی اسپانیا شد. وی به عنوان بخشی از معامله فروش کیلور ناواس به پاری سن ژرمن به شمار می‌رفت و به عنوان دروازه‌بان ذخیره کورتوا راهی برنابئو شد. مدافعیناتلتیکو مادرید لودی و تریپیر را به ترتیب با ۲۰ و ۲۲ میلیون یورو از اتلتیکو پارانائنزه و تاتنهام خریداری کرد. مهاجمینادن هازارد به صورت بحث برانگیزی بهترین ورودی لالیگا در این تابستان بود که با ۱۰۰ میلیون یورو راهی رئال مادرید شد و انتظارات زیادی از او وجود دارد.
ایسناایسنا1 ماه قبل
محمد الننی با جدایی از آرسنال به صورت قرضی و یک ساله پیراهن بشیکتاش را به تن خواهد کرد. به گزارش ایسنا و به نقل از تلگراف، محمد الننی، هافبک مصری که چندان در این تیم موفق نبود و نتوانست خودش را نشان دهد، با جدایی از جمع توپچی‌های لندن به صورت قرصی و یک ساله راهی بشیکتاش ترکیه شد. این بازیکن مصری که در جام جهانی روسیه نیز برای تیم ملی کشورش بازی کرد، تا تابستان سال آتی در فوتبال ترکیه خواهد بود. همچنین ناچو مونرئال، مدافع اسپانیایی بعد از سال‌ها حضور در آرسنال به تیم رئال سوسیداد پیوست و فوتبال خودش را در کشور خود ادامه خواهد داد. انتهای پیام
خبر فوریخبر فوری1 ماه قبل
رئال سوسیداد اعلام کرد ناچو مونرئال بازیکن آرسنال با این باشگاه به توافق رسیده و با قراردادی دائمی به سوسیداد خواهد پیوست. باشگاه اسپانیایی رئال سوسیداد اعلام کرد با باشگاه آرسنال برای جذب بازیکن این تیم ناچو مونرئال به توافق رسیده تا مونرئال به مدت دو سال یعنی تا سال ۲۰۲۱ به سوسیداد منتقل شده و برای این تیم بازی کند. وبسایت رسمی باشگاه رئال سوسیداد این موضوع را اعلام کرد و در اطلاعیه‌ای درباره انتقال مونرئال نوشت: " دو باشگاه رئال سوسیداد و آرسنال برای انتقال ناچو مونرئال به سوسیداد به توافق رسیدند. از سوی دیگر باشگاه رئال سوسیداد با این بازیکن برای مدت دو سال به توافق رسیده و به این ترتیب مونرئال تا تاریخ ۳۰ ژوئن ۲۰۲۱ بازیکن سوسیداد خواهد بود". بر اساس اعلام وبسایت باشگاه سوسیداد، مراسم معرفی رسمی ناچو مونرئال به هواداران این باشگاه روز دوشنبه انجام خواهد شد و زمان و مکان آن متعاقبا اعلام خواهد شد.
نودنود1 ماه قبل
دوران حضور بازیکن اسپانیایی در آرسنال به پایان رسید. به گزارش سایت نود، ناچو مونرئال با امضای قراردادی ۲ساله که تا ژوئن ۲۰۲۱ اعتبار خواهد داشت، از آرسنال به رئال سوسیداد پیوست. این بازیکن ۳۳ ساله که در سال ۲۰۱۳ از مالاگا به آرسنال پیوست، با توجه به انتقال کیرون تیرنی به آرسنال و حضور سئاد کولاشیناچ، عرصه را برای خود تنگ می‌دید. او که در هر ۲ مسابقه ابتدایی آرسنال در فصل جدید لیگ برتر حضور ۹۰ دقیقه‌ای در ترکیب تیمش داشت، سابقه انجام ۲۲ بازی ملی را هم در کارنامه دارد.
تسنیمتسنیم1 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم، ناچو مونرئال پس از ۶ فصل و نیم حضور در آرسنال با قراردادی دو ساله به تیم فوتبال رئال سوسیه‌داد پیوست. این مدافع چپ اسپانیایی که در ماه ژانویه ۲۰۱۳ از مالاگا به آرسنال پیوست، در این مدت ۲۵۱ بازی برای توپچی‌های لندن انجام داد و ضمن به ثمر رساندن ۱۰ گل، ۲۰ پاس گل هم برای هم‌تیمی‌هایش ساخت. مونرئال ۳۳ ساله با آرسنال سه قهرمانی در جام حذفی انگلیس و سه قهرمانی در جام خیریه انگلیس را تجربه کرد، کمک شایانی به این تیم برای رسیدن به فینال رقابت‌های فصل گذشته لیگ اروپا کرد، جایی که مغلوب چلسی شدند و از رسیدن به قهرمانی بازماندند. انتهای پیام/
طرفداریطرفداری1 ماه قبل
طرفداری- ناچو مونرئال با امضای قراردادی دو ساله که تا ژوئن ۲۰۲۱ اعتبار خواهد داشت، از آرسنال به رئال سوسیداد پیوست. این بازیکن ۳۳ ساله که در سال ۲۰۱۳ از مالاگا به آرسنال پیوست، با توجه به انتقال کیرون تیرنی به آرسنال و حضور سئاد کولاشیناچ، عرصه را بر روی خود تنگ می‌دید. او که در هر سه مسابقه ابتدایی آرسنال در فصل جدید لیگ برتر حضور ۹۰ دقیقه‌ای در ترکیب تیمش داشت، سابقه انجام ۲۲ بازی ملی را هم در کارنامه دارد. طرفین جزییاتی از ارزش این قرارداد اعلام نکردند.
ورزش۳ورزش۳1 ماه قبل
رئال سوسیداد اعلام کرد ناچو مونرئال بازیکن آرسنال با این باشگاه به توافق رسیده و با قراردادی دائمی به سوسیداد خواهد پیوست. به گزارش «ورزش سه»، باشگاه اسپانیایی رئال سوسیداد اعلام کرد با باشگاه آرسنال برای جذب بازیکن این تیم ناچو مونرئال به توافق رسیده تا مونرئال به مدت دو سال یعنی تا سال ۲۰۲۱ به سوسیداد منتقل شده و برای این تیم بازی کند. وبسایت رسمی باشگاه رئال سوسیداد این موضوع را اعلام کرد و در اطلاعیه‌ای درباره انتقال مونرئال نوشت: " دو باشگاه رئال سوسیداد و آرسنال برای انتقال ناچو مونرئال به سوسیداد به توافق رسیدند. از سوی دیگر باشگاه رئال سوسیداد با این بازیکن برای مدت دو سال به توافق رسیده و به این ترتیب مونرئال تا تاریخ ۳۰ ژوئن ۲۰۲۱ بازیکن سوسیداد خواهد بود". بر اساس اعلام وبسایت باشگاه سوسیداد، مراسم معرفی رسمی ناچو مونرئال به هواداران این باشگاه روز دوشنبه انجام خواهد شد و زمان و مکان آن متعاقبا اعلام خواهد شد.
فوتبالیفوتبالی1 ماه قبل
سایت رسمی فوتبالی - سوسیه داد و آرسنال برای انتقال قرضی ناچو مونرئال به توافق رسیدند. تیم باسکی این بازیکن را برای دو فصل به صورت قرضی در اختیار خواهد داشت. مدافع ۳۳ ساله بدین ترتیب تا سال ۲۰۲۱ در سوسیه داد حضور خواهد داشت. این بازیکن در بازی آرسنال و بارنلی کاپیتانی توپچی‌ها را به عهده داشت. او در ۲۵۰ بازی برای آرسنال ۱۰ گل زده است.
ورزش۳ورزش۳1 ماه قبل
اونای امری باید مسئولیت باخت همه جانبه آرسنال در آنفیلد را به عهده بگیرد؛ خط میانی آرسنال او با سیستم لوزی بازی می‌کرد در حالی که به نظر می‌رسید برای انجام این مأموریت به اندازه کافی آماده و تمرین کرده نیست. به گزارش «ورزش سه»، تجربه می‌گوید سیستم لوزی فقط وقتی به خوبی کار می‌کند که شما بتوانید روی مالکیت توپ به خوبی حساب کنید. آرسنال با وجود آنکه لوزی بازی می‌کرد و به خاطر آن خیلی نزدیک به مدافعان کناری لیورپول بود اما کاملا در اختیار لیورپول بود و هر وقت اراده می‌کردند، زمین را طی می‌کردند و با ارسال توپ روی دروازه آرسنال ایجاد خطر می‌کردند. چرا باید آرسنال شیوه‌ای را برای بازی انتخاب کند که به بازیکنان کلیدی لیورپول کمک می‌کند. همانطور که پیش‌تر گفته شد، سیستم لوزی وقتی به کار می‌آید که شما توپ داشته باشید نه وقتی که می‌خواهید مقابل لیورپول قرار بگیرید و این تیم را متوقف کنید.
طرفداریطرفداری1 ماه قبل
این اونای امری همون زمان که اون کامبک تاریخی رو جلوی بارسا نوش جان کرد باید خربزه با عسل بهش میدادن تا سنگ‌کوب کنه. اصلا بلد نیست ترکیب بچینه. الان که پپه، اوبامیانگ و لاکازت رو با هم داره نمیتونه یه ترکیب بچینه که هر سه بازیکن توی ترکیب باشن.
ایلناایلنا1 ماه قبل
در آستانه بازی لیورپول و آرسنال ترکیب دو تیم به طور رسمی اعلام شد. به گزارش ایلنا، از ساعت ۲۱:۰۰ امشب و در چارچوب رقابت‌های هفته سوم لیگ برتر انگلیس لیورپول در ورزشگاه آنفیلد به مصاف آرسنال می‌رود. در آستانه این دیدار ترکیب دو تیم به طور رسمی اعلام شد: لیورپولآدریان- ویرجیل فن دایک- جوئل ماتیپ- ترنت الکساندر آرنولد- اندی رابرتسون- جوردن هندرسون- فابینیو- جورجینیو واینالدوم- محمد صلاح- روبرتو فیرمینو- سادیو مانهآرسنالبرند لنو- میتلند نایلز- سوکراتیس پاپاستاتوپولوس- داوید لوئیز- ناچو مونرئال- گرانیت ژاکا- متئو گوندوزی- جوزف ویلوک- دنی سبایوس- پیر امریک اوبامیانگ- نیکولاس پپه
طرفداریطرفداری2 ماه قبل
طرفداری- اونای امری در نشست مطبوعاتی خود پیش از رویارویی تیم‌های آرسنال و نیوکاسل در هفته اول از رقابت‌های لیگ برتر در فصل ۲۰-۲۰۱۹ حاضر شد. الکساندر لاکازتلاکازت دیروز و امروز تمرین کرد ولی نمی‌دانم آیا می‌تواند در روز یکشنبه بازی کند یا نه. مهم‌ترین رقابت، لیگ برتر است. هدف ابتدایی ما قرار گرفتن در جمع چهار تیم برتر لیگ است ولی می‌دانیم که ماموریت دشواری خواهد بود. لیگ برتر بهترین لیگ دنیا است.
ورزش۳ورزش۳2 ماه قبل
به گزارش «ورزش سه»، قیمت په په برای آرسنال تا حدودی گران بود و با توجه به بودجه آرسنال که تنها ۴۰ میلیون یورو بود، بعید بود که بتواند چنین بازیکنی را تهیه کند. شاید نوع بازی په په با اوبامیانگ و لاکازت متفاوت باشد اما گلزنی او بسیار در امر هجوم کمک میکند و مهم است. دیگر مدافعان نیز در پست دفاع وسط، چمبرز و سوکراتیس خواهند بود و البته در پست دفاع چپ کولاسیناچ حضور خواهد داشت. اوبامیانگ و په په مهاجم نوک خواهند بود. البته شانس‌های زیاد او به دلیل موقعیت سازی ایووبی و په په در سمت راست و چپ هجوم است.
مهرمهر2 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، فصل جاری قرار است یک فصل دیگر باشد که در آن اسپانیایی‌ها بازیکنان زیادی را در لیگ برتر انگلیس دارند. در زیر به بازیکنانی که اسپانیایی هستند و در لیگ جزیره بازی می‌کنند اشاره خواهیم کرد. ۱- رودری (منچسترسیتی) ۲- آنجلینو (منچسترسیتی) ۳- الکس گارسیا (منچسترسیتی) ۴- داوید سیلوا (منچسترسیتی) ۵- خسوس وایخو (ولورهمپتون) ۶- رافا میر (ولورهمپتون) ۷- آدام ترائوره (ولورهمپتون) ۸- جانی اتو (ولورهمپتون) ۹- کپا آریزابالاگا (چلسی) ۱۰- سزار آسپلیکتا (چلسی) ۱۱- پدرو رودریگس (چلسی) ۱۲- مارکوس آلونسو (چلسی) ۱۳- هکتور بیرین (آرسنال) ۱۴- ناچو مونرئال (آرسنال) ۱۵- دنی سبایوس (آرسنال) ۱۶- پابلو فورنالس (وستهام) ۱۷- روبرتو خیمنز (وستهام) ۱۸- کیکو فمنیا (واتفورد) ۱۹- جرارد دلوفو (واتفورد) ۲۰- داوید دخئا (منچستریونایتد) ۲۱- خوان ماتا (منچستریونایتد) ۲۲- اوریل رومئو (ساوثهمپتون) ۲۳- دیگو ریکو (بورنموث) ۲۴- ویسنته گوایتا (کریستال پالاس) ۲۵- آیوز پرس (لسترسیت) ۲۶- یوتا (استون ویلا) ۲۷- خاویر مانکیلو (نیوکاسل) ۲۸- مارتین مونتویا (برایتون)
طرفداریطرفداری2 ماه قبل
طرفداری- دنی سبایوس می‌گوید اونای امری یکی از اصلی‌ترین دلایل او جهت پیوستن به آرسنال بوده است. به گزارش سایت گل، هافبک ۲۲ ساله‌ای که در روز پنجشنبه در قراردادی قرضی و به مدت یک سال راهی لندن شد، مشتاق همکاری با هموطنانش هکتور بیرین و ناچو مونرئال است؛ اما بیشتر از همه، سبایوس مایل است با امری کار کند. سرمربی فرد تعیین کننده‌ای در زمینه انتقالم به این باشگاه بزرگ بود. امری یک سرمربی تاکتیکی است و به نظرم این به بازی من کمک خواهد کرد. سبایوس در فصل گذشته رقابت‌های لالیگا ۲۳ بار به میدان رفت که بیشتر آن‌ها به قبل از روی کار آمدن زین الدین زیدان اختصاص داشت.
ورزش۳ورزش۳3 ماه قبل
رئال مادرید در جریان رقابتهای اینترنشنال چمپیونز کاپ در مقابل آرسنال به تساوی ۲-۲ رسید و سپس در ضربات پنالتی موفق شد ۳-۲ از پس حریف انگلیسی‌اش برآید. به گزارش «ورزش سه»، آرسنال و رئال مادرید دیشب در جریان رقابتهای اینترنشنال چمپیونز کاپ به مصاف هم رفتند. اما در این بازی که در شهر واشنگتن برگزار می‌شد بعد از آنکه در ده دقیقه پر برخورد ابتدای بازی، ناچو، بازیکن رئال دو کارت زرد دریافت کرده و از بازی اخراج شد به نظر می‌رسید تکلیف مشخص شده و رئال شانسی برای پیروزی نخواهد داشت. آرسنال در ضربات پنالتی ابتدا از رئال پیش افتاد چرا که ریس نلسون پنالتی خود را وارد دروازه رئال کرد ولی گرت بیل ضربه خود را از دست داد. اما در ادامه گرانیت ژاکا، ناچو مونرئال و رابی برتون نیز پنالتی‌های خود را از دست دادند تا رئالی‌ها در نهایت در ضربات پنالتی با نتیجه ۳-۲ به پیروزی برسند.
ورزش۳ورزش۳3 ماه قبل
به گزارش «ورزش سه»، عملکرد پر فراز و نشیب ستاره خلاق آلمانی در طول فصل قبل باعث افزایش انتقادها از سوی رسانه‌ها و هواداران نسبت به مسوت اوزیل شده و حتی اخباری در مورد احتمال جدایی وی در تابستان منتشر شد. اما اونای امری ابراز امیدواری کرد این بازیکن با تعهد بالا بتواند در فصل پیش رو بهترین بازی‌های خود را برای آرسنال به نمایش بگذارد. مسوت اوزیل همان بازیکن سابق است و من در ابتدای تمرینات پیش فصل و در هفته گذشته با او صحبت کردم و از اوزیل خواستم بهترین عملکرد خود را در بازی‌های تدارکاتی نشان دهد. راه رسیدن به بهترین عملکرد توام با تعهد تمرینات روزانه است. من منتظر دیدن بهترین بازی‌های مسوت اوزیل در این فصل هستم. "
طرفداریطرفداری3 ماه قبل
طرفداری - لورن کوشیلنی با امتناع از حضورش در تور پیش فصل آرسنال در آمریکا، احتمال جدایی اش از این باشگاه را قوت بخشید. به گزارش Sky Sports، اونای امری در کنفرانس مطبوعاتی تیمش پیش از دیدار دوستانه مقابل فیورنتینا در خصوص کاپیتان‌های احتمالی آرسنال در فصل آتی گفت: من می‌خواهم یک بازیکن انگلیسی در میان ۵ کاپیتانم باشد. سال گذشته گرانیت ژاکا، مسوت اوزیل و ناچو مونرئال به عنوان کاپیتان حضور داشتند. اما پس از جدایی آرون رمزی و پتر چک و احتمالا لورن کوشیلنی، کاپیتان‌های بیشتری می‌خواهم. یک بازیکن انگلیسی که در آکادمی مان رشد کرده، بهتر می‌تواند روح انگلیسی و ارزش‌های آرسنال را درک کند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین3 ماه قبل
به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، با وجود نهایی شدن فرایند انتقال کیران تیرنی مدافع چپ فصل گذشته تیم سلتیک به آرسنال، شنیده می‌شود ناچو مونرئال قصد ترک توپچی‌های لندن را ندارد. مونرئال از سال ۲۰۱۳ به عضویت تیم آرسنال درآمد و قرارداد این بازیکن با پایان فصل پیش‌رو به اتمام می‌رسد. گزارش‌ها حاکی از آن است امری قصد فروش این بازیکن را دارد چراکه با وجود تیرنی و کولاشیناچ نیازی به مونرئال ندارد. همه این‌ها در شرایطی است که این مدافع اسپانیایی قصد جدایی از تیمش را ندارد. انتهای پیام/
طرفداریطرفداری3 ماه قبل
طرفداری - لورن کوشیلنی تصمیم گرفت از حضور در تور پیش فصل آرسنال در آمریکا سر باز زند و همین موضوع حاشیه‌های فراوانی را ایجاد کرد. اکنون ناچو مونرئال هم تیمی کوشیلنی در مصاحبه با Sky Sports می‌گوید: ما به لورن احترام می‌گذاریم. آنچه که من می‌خواهم ببینم این است که آن‌ها مشکلات فی مابین خود را حل کنند و تصور می‌کنم که این کار را انجام خواهند داد. آیا او می‌تواند در آرسنال ادامه دهد؟ بله، چرا که نه؟ همانند لورن کوشیلنی، فقط یک سال از قرارداد ناچو مونرئال با آرسنال باقی مانده و وی اذعان می‌کند که از حضور در جمع توپچی‌ها خوشحال است. با این باشگاه قرارداد دارم و نظرم این است که به کارم با آرسنال ادامه دهم.
نودنود4 ماه قبل
بعد از اعلام خروج استفان لیختشتاینر، انتظار می‌رود بازیکنان دیگری نیز از جمع توپچی‌ها جدا شوند. به گزارش وبسایت نود و به نقل از میرر، بعد از اعلام جدایی استفان لیختشتاینر، مدافع سوئیسی آرسنال در تابستان انتظار می‌رود با نظر اونای امری بازیکنان دیگری هم راه او را در پیش گیرند. آرسنال در ۳۸ بازی لیگ برتری خود در فصل ۱۹-۲۰۱۸، ۵۱ گل دریافت کرد و تعداد زیاد گل‌های خورده نقش مهمی در عدم کسب سهمیه بازی کرد. آرسنال در لیگ برتر با یک امتیاز کمتر از تاتنهام رده چهارمی در رده پنجم قرار گرفت و کسب سهمیه از طریق لیگ برتر را از دست داد. (گلی در جریان برتری ۲-۱ آرسنال مقابل بلکپول در ماه اکتبر در جام اتحادیه) ۷۷۱۲

به انتهای لیست رسیدید

موضوع‌های مشابه

ناچو مونرئال