نرخ غذای دانشجویی

نرخ غذای دانشجویی

فارسفارس2 هفته قبل
متوسط نرخ غذای دانشجویی در سال گذشته ۱۳ هزار ریال بود و امسال با توجه به شرایط اقتصادی کشور و افزایش قیمت موادغذایی، متوسط نرخ غذای دانشجویی ۱۶ هزار ریال تعیین شد. به گزارش گروه علمی و دانشگاهی خبرگزای فارس به نقل از روابط عمومی صندوق رفاه دانشجویان، هیات امنای این صندوق رفاه دانشجویان، قیمت غذای دانشجویی در سال تحصیلی ۹۹-۱۳۹۸ را به شرح جدول ذیل تعیین کرده است. متوسط نرخ غذای دانشجویی در سال گذشته مبلغ ۱۳، ۰۰۰ ریال بوده و با توجه به شرایط اقتصادی کشور و افزایش قیمت موادغذایی نسبت به سال گذشته، متوسط نرخ غذای دانشجویی در سال تحصیلی جدید مبلغ ۱۶، ۰۰۰ ریال شده است. انتهای پیام/
موجموج1 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری موج، طبق اطلاعیه صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، با توجه به فرا رسیدن سال تحصیلی جدید و برای کاهش اثرات تورم بر وضعیت تغذیه دانشجویان به پیشنهاد دبیران مناطق ۱۰ گانه قیمت غذای دانشجویی در سال تحصیلی ۹۹-۹۸ افزایش یافته است. متوسط نرخ غذای دانشجویی در سال گذشته ۱۳۰۰ تومان بوده است که با توجه به شرایط اقتصادی کشور و افزایش قیمت مواد غذایی امسال در مقایسه با سال ۹۷ متوسط نرخ غذای دانشجویی در سال جدید به مبلغ ۱۶۰۰ تومان افزایش می‌یابد. براساس تصمیم وزارت علوم غذای کم هزینه (ناهار و شام) برای هر پرس کامل ۱۲۰۰ و برای نیم پرس ۵۵۰، غذای متوسط (ناهار و شام) برای هر پرس کامل ۱۷۰۰ و برای نیم پرس ۷۵۰، غذای پرهزینه (ناهار و شام) برای هر پرس ۲۰۰۰ و برای نیم پرس ۹۰۰ تومان اعلام شده است. صبحانه دانشجویان در سال تحصیلی جدید برای هر پرس کامل ۹۰۰ تومان اعلام شده است و همچنین دانشجویان شاغل به تحصیل در سنوات غیرمجاز نیز برای هر پرس کامل غذا ۳۹۱۰ و برای نیم پرس نیز ۵۵۲۰ تومان باید پرداخت کنند و این مبلغ برای دانشجویان دانشگاه‌ها و موسسات عالی غیردولتی و غیرانتفاعی تفاوتی ندارد.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین به نقل از روابط عمومی صندوق رفاه دانشجویان با توجه به فرارسیدن سال تحصیلی جدید و به منظور کاهش اثرات تورم بر وضعیت تغذیه دانشجویان و با عنایت به پیشنهاد دبیران محترم مناطق ده گانه، هیات امنای محترم صندوق رفاه دانشجویان، قیمت غذای دانشجویی در سال تحصیلی ۹۹-۹۸ را به شرح جدول ذیل تعیین و تصویب کرده است.
مهرمهر1 ماه قبل
به گزارش خبرنگار مهر، صندق رفاه دانشجویان وزارت علوم، قیمت غذای دانشجویی برای سال تحصیلی ۹۹-۹۸ را اعلام کرد. متوسط نرخ غذای دانشجویی در سال گذشته ۱۳۰۰۰ ریال بوده و با توجه به شرایط اقتصادی کشور و افزایش قیمت مواد غذایی نسبت به سال گذشته متوسط نرخ غذای دانشجویی در سال تحصیلی جدید به مبلغ ۱۶۰۰۰ ریال است. همچنین با توجه به نرخ غذای نیم پرس از سال تحصیلی جدید ضروری است تدابیر لازم برای ایجاد زیر ساخت‌های مورد نیاز در سامانه رزرو غذای دانشجویی و پیش بینی آن در مفاد قرارداد با پیمانکاران در تغذیه در سال جاری به عمل آید. جدول نرخ غذای دانشجویی در سال تحصیلی جدید به شرح زیر است:
برترین‌هابرترین‌ها1 ماه قبل
خبرگزاری مهر: قیمت غذای دانشجویی برای سال تحصیلی ۹۹-۹۸ اعلام و برضرورت ایجاد زیر ساخت در سامانه غذای دانشجویی دانشگاه‌ها برای رزرو غذای نیم پرس تاکید شد. صندق رفاه دانشجویان وزارت علوم، قیمت غذای دانشجویی برای سال تحصیلی ۹۹-۹۸ را اعلام کرد. متوسط نرخ غذای دانشجویی در سال گذشته ۱۳۰۰۰ ریال بوده و با توجه به شرایط اقتصادی کشور و افزایش قیمت مواد غذایی نسبت به سال گذشته متوسط نرخ غذای دانشجویی در سال تحصیلی جدید به مبلغ ۱۶۰۰۰ ریال است. همچنین با توجه به نرخ غذای نیم پرس از سال تحصیلی جدید ضروری است تدابیر لازم برای ایجاد زیر ساخت‌های مورد نیاز در سامانه رزرو غذای دانشجویی و پیش بینی آن در مفاد قرارداد با پیمانکاران در تغذیه در سال جاری به عمل آید. جدول نرخ غذای دانشجویی در سال تحصیلی جدید به شرح زیر است:
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 ماه قبل
اعتمادآنلاین| بر اساس نامه‌ای که از سوی معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت به همه رؤسای دانشکده‌ها و دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور ابلاغ شد، نرخ غذای دانشجویی برای سال تحصیلی ۹۸-۹۹ تا ۱۵ درصد افزایش یافت و این افزایش از اول مهرماه اجرا خواهد شد. براساس این ابلاغیه، قیمت صبحانه ۸۰۰، ناهار ۱۵۵۰، شام ۱۵۵۰ و نرخ غذای نیم پرس نیز ۷۰۰ تومان اعلام شده است و دانشکده‌ها و دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور موظف هستند طبق این دستورالعمل، از ابتدای سال تحصیلی جدید غذا را بر اساس این نرخ‏ به دانشجویان ارائه دهند. در حال حاضر نرخ غذای دانشجویی برای وعده صبحانه ۷۰۰، نهار و شام ۱۳۵۰ و نیم پرس نیز ۶۰۰ تومان است و سال تحصیلی جدید غذا با افزایش ۱۵ درصدی به دانشجویان ارائه خواهد شد. منبع: ایسنا
ایسناایسنا1 ماه قبل
نرخ غذایی دانشجویی دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی کشور برای سال تحصیلی جدید تا ۱۵ درصد افزایش یافت. به گزارش ایسنا، بر اساس نامه‌ای که از سوی معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت به همه رؤسای دانشکده‌ها و دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور ابلاغ شد، نرخ غذای دانشجویی برای سال تحصیلی ۹۸-۹۹ تا ۱۵ درصد افزایش یافت و این افزایش از اول مهرماه اجرا خواهد شد. براساس این ابلاغیه، قیمت صبحانه ۸۰۰، ناهار ۱۵۵۰، شام ۱۵۵۰ و نرخ غذای نیم پرس نیز ۷۰۰ تومان اعلام شده است و دانشکده‌ها و دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور موظف هستند طبق این دستورالعمل، از ابتدای سال تحصیلی جدید غذا را بر اساس این نرخ‏ به دانشجویان ارائه دهند. در حال حاضر نرخ غذای دانشجویی برای وعده صبحانه ۷۰۰، نهار و شام ۱۳۵۰ و نیم پرس نیز ۶۰۰ تومان است و سال تحصیلی جدید غذا با افزایش ۱۵ درصدی به دانشجویان ارائه خواهد شد. انتهای پیام
مهرمهر1 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت مفدا، بر اساس نامه‌ای که از سوی دکترسیماسادات لاری معاون فرهنگی ودانشجویی وزارت بهداشت، به همه رؤسای دانشکده‌ها و دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور ابلاغ شد، نرخ غذای دانشجویی برای سال تحصیلی جدید (۹۹-۹۸) با ۱۵ درصد افزایش‏، از اول مهرماه اجرا خواهد شد. بر اساس این ابلاغیه که به تأیید و امضای معاون وزیر بهداشت رسیده است، قیمت صبحانه ۸۰۰ تومان، نهار ۱۵۵۰ تومان، شام ۱۵۵۰ تومان و نرخ غذای نیم پرس ۷۰۰ تومان اعلام شده است و دانشکده‌ها و دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور موظف هستند طبق این دستورالعمل، از ابتدای سال تحصیلی جدید، غذا را بر اساس این نرخ‏ به دانشجویان ارائه دهند. در حال حاضر نرخ غذای دانشجویی برای وعده صبحانه ۷۰۰ تومان، نهار و شام ۱۳۵۰ تومان و نیم پرس ۶۰۰ تومان است و سال تحصیلی جدید غذا با افزایش ۱۵ درصدی به دانشجویان ارائه خواهد شد.
صدا و سیماصدا و سیما1 ماه قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی وزارت بهداشت، بر اساس نامه‌ای که از سوی خانم سیما سادات لاری معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی، به همه رؤسای دانشکده‌ها و دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور ابلاغ شد، نرخ غذای دانشجویی برای سال تحصیلی جدید (۹۹-۹۸) فقط با ۱۵ درصد افزایش‏، از یکم مهرماه اجرا خواهد شد. بر اساس این ابلاغیه که به تأیید و امضای معاون وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی رسیده است، قیمت صبحانه ۸۰۰ تومان، نهار هزار و ۵۵۰ تومان، شام هزار و ۵۵۰ تومان و نرخ غذای نیم پرس ۷۰۰ تومان اعلام شده است و دانشکده‌ها و دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور موظف هستند طبق این دستورالعمل، از ابتدای سال تحصیلی جدید، غذا را بر اساس این نرخ‏ به دانشجویان ارائه دهند. اکنون نرخ غذای دانشجویی برای وعده صبحانه ۷۰۰ تومان، نهار و شام هزار و ۳۵۰ تومان و نیم پرس ۶۰۰ تومان است و سال تحصیلی جدید غذا با افزایش ۱۵ درصدی به دانشجویان ارائه خواهد شد.
مهرمهر1 ماه قبل
به گفته وی، در سال تحصیلی جدید اعتبارات وام شهریه ۵۵ درصد افزایش یافته و به دانشجویان متقاضی ۱۴۷ میلیارد تومان وام شهریه پرداخت خواهد شد. رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم تاکید کرد: وام شهریه برای مقاطع مختلف تحصیلی بین ۳۰ تا ۵۰ درصد در سال ۹۸ افزایش یافته است. مطیعی افزود: از این تعداد خوابگاه، ۵۰ درصد به دانشجویان دختر و ۵۰ درصد به دانشجویان پسر اختصاص دارد. کمبود خوابگاه متاهلیمطیعی درباره آخرین وضعیت خوابگاه‌های متاهلی یادآور شد: در حوزه خوابگاه متاهلی هزار و ۵۰۰ زوج دانشجو در ۶۴ هزار متر مربع از خوابگاه‌های متاهلی اسکان دارند. رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم افزود: با تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر سیاست‌های جمعیتی، احداث خوابگاه‌های دولتی بار دیگر در دستور کار وزارت علوم، مجلس و دولت قرار گرفته است.
ایمناایمنا1 ماه قبل
نتایج یک پژوهش نشان داد: یک‌روزدرمیان روزه‌گرفتن راز وزن‌کم‌کردن و سلامت‌ماندن است؛ زیرا تقلیدی از رژیم غارنشینان است. اخیرا اخباری در برخی رسانه‌ها و شبکه‌های مجازی مبنی بر دستگیری یکی از صاحبان مراکز نگهداری از حیات وحش استان تهران با ۱۷ ببر منتشر شده است. این مرکز نگهداری از حیات وحش متعلق به حسن میرکاظمی است که گفته می‌شود از نزدیکان بابک زنجانی است. پس از اینکه اخبار و حواشی که از مرکز این منتشر شد، اداره محیط زیست استان تهران روز پنج شنبه (۷ شهریور) از آن بازدید کرد. صاحبخانه به آنها توضیح داد: من این خانه را به زنی میان‌سال اجاره دادم و او همراه پسرش زندگی می‌کرد.
برترین‌هابرترین‌ها1 ماه قبل
خبرگزاری ایرنا: رئیس سازمان امور دانشجویان گفت: نرخ غذای دانشجویی در سال تحصیلی جدید با ۳۰۰ تومان افزایش ارائه می‌شود. مجتبی صدیقی روز یکشنبه در حاشیه شصت و چهارمین همایش معاونان دانشجویی دانشگاه‌های کشور که در دانشگاه علامه طباطبایی برگزار شد، گفت: وعده‌های ناهار و شام با ۳۰۰ تومان افزایش عرضه می‌شود و وعده صبحانه تنها ۱۵۰ تومان افزایش داشته است. به گفته رئیس سازمان امور دانشجویان، این افزایش قیمت مصوبه هیات امنای صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است. میانگین قیمت غذای دانشجویی در سال ۹۷ حدود ۱۳۰۰ تومان بود که با این تصمیم در سال ۹۸ به ۱۶۰۰ تومان افزایش یافت.
ایسناایسنا1 ماه قبل
مدیر کل دانشجویی وزارت بهداشت از تعیین تکلیف نرخ تغذیه دانشجویان علوم پزشکی تا چند روز آینده خبر داد و گفت: احتمالا نرخ ژتون تغذیه دانشجویان برای مهر جاری با افزایش ۱۰ درصدی به مبلغ ۱۷۰۰تا ۲۰۰۰تومان خواهد رسید. به گزارش ایسنا، دکتر رحمان خدابنده لو در نشست خبری که امروز به منظور تشریح جزئیات برنامه‌های فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت برگزار شد، از تعیین تکلیف نرخ ژتون تغذیه دانشجویان علوم پزشکی تا چند روز آینده خبر داد و گفت: در حال حاضر دانشجویان دانشگاههای علوم پزشکی برای هر نرخ غذای دانشجویی مبلغ ۱۳۵۰ تومان پرداخت می‌شود که با توجه به افزایش مواد غذایی امسال نیز این مبلغ افزایش خواهد یافت. وی در ادامه تصریح کرد: در حال حاضر میزان افزایش ژتون تغذیه دانشجویان علوم پزشکی در دست بررسی است که تا چند روز آینده تعیین تکلیف می‌شود. مدیر کل دانشجویی وزارت بهداشت تاکید کرد: احتمالا مبلغ غذای دانشجویی برای سال تحصیلی جاری با افزایش ۱۰ درصدی به مبلغ ۱۷۰۰ و ۲۰۰۰ خواهد رسید.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین3 ماه قبل
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، ناصر مطیعی درباره تعیین نرخ غذا و خوابگاه دانشجویی برای سال تحصیلی جدید گفت: نرخ غذا و اجاره بهای خوابگاه‌های دانشجویی در کمیسیون دائمی صندوق رفاه دانشجویان بررسی می‌شود و بعد هیأت امنای صندوق آن را مصوب می‌کند. وی ادامه داد: جلسه هیأت امنای صندوق رفاه دانشجویان ۱۹ مرداد ۹۸ تشکیل می‌شود و نتیجه جلسه کمیسیون دائمی صندوق در این جلسه بررسی شده و کاهش و یا افزایش نرخ غذا و اجاره بهای خوابگاه در این جلسه مشخص می‌شود. رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم درباره افزایش وام‌های دانشجویی برای سال تحصیلی جدید نیز گفت: چند مورد از وام‌های دانشجویی در سال تحصیلی جدید افزایش خواهد داشت اما هنوز مصوب نشده و اسامی وام‌های مذکور فعلا اعلام نمی‌شود. وی ادامه داد: ولی پیشنهاد افزایش برخی از وام‌ها که اهمیت زیادی دارد ارائه شده است که یکی از این وام‌ها، وام تغذیه است. مطیعی درباره هماهنگی دانشگاه آزاد در نرخ غذای دانشجویی گفت: دانشگاه آزاد هرچه اعلام کرده خود تعیین کرده و با هماهنگی صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم نبوده.
مهرمهر3 ماه قبل
ناصر مطیعی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره تعیین نرخ غذا و خوابگاه دانشجویی برای سال تحصیلی جدید گفت: نرخ غذا و اجاره بهای خوابگاه‌های دانشجویی در کمیسیون دائمی صندوق رفاه دانشجویان بررسی می‌شود و بعد هیأت امنای صندوق آن را مصوب می‌کند. وی ادامه داد: جلسه هیأت امنای صندوق رفاه دانشجویان ۱۹ مرداد ۹۸ تشکیل می‌شود و نتیجه جلسه کمیسیون دائمی صندوق در این جلسه بررسی شده و کاهش و یا افزایش نرخ غذا و اجاره بهای خوابگاه در این جلسه مشخص می‌شود. رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم درباره افزایش وام‌های دانشجویی برای سال تحصیلی جدید نیز گفت: چند مورد از وام‌های دانشجویی در سال تحصیلی جدید افزایش خواهد داشت اما هنوز مصوب نشده و اسامی وام‌های مذکور فعلا اعلام نمی‌شود. وی ادامه داد: ولی پیشنهاد افزایش برخی از وام‌ها که اهمیت زیادی دارد ارائه شده است که یکی از این وام‌ها، وام تغذیه است. مطیعی درباره هماهنگی دانشگاه آزاد در نرخ غذای دانشجویی گفت: دانشگاه آزاد هرچه اعلام کرده خود تعیین کرده و با هماهنگی صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم نبوده.

به انتهای لیست رسیدید