اخبار نساجی - آخرین و مهم ترین اخبار نساجی از خبرگزاری‌های ایران | خبری

نساجی

ایلناایلنا49 دقیقه قبل
سرمربیان ذوب آهن و نساجی مازندران در وضعیت عجیبی پاسخگوی سوالات خبرنگاران بودند. به گزارش ایلنا، نشست خبری سرمربیان دو تیم ذوب‌آهن و نساجی بدلیل قطع برق مجموعه ورزشی ملت در اتاق نگهبانی این مجموعه برگزار شد. علیرضا منصوریان، سرمربی ذوب آهن درباره برگزاری نشست خبری در این مکان عجیب گفت: "بابت قطع برق و وقفه در تمرین عذرخواهی میکنم. یک توپ به حیاط همسایه رفته بود و در برگشت توپ، به سیم برق گیر کرده و برق مجموعه قطع شده است. "
خبرآنلاینخبرآنلاین1 ساعت قبل
در نزدیکی و در فاصله‌ی حدود ۴۰ متری از شهرستان شهرکرد، شهری قرار دارد که کوه‌های استان، آن را احاطه کرده‌اند. نام این شهر جونقاه است. در این شهر جاذبه تاریخی وجود دارد که بسیار حائز اهمیت است. قلعه جونقان یکی از بناهای تاریخی استان چهارمحال و بختیاری است که در شهر کوچک جونقان قرار دارد و در بخش ایرانگردی امروز قصد داریم این قلعه را که نقش مهمی در تاریخ سرزمینمان داشته، به شما معرفی کنیم، پس همراهمان باشید.
روزنوروزنو1 ساعت قبل
این هفته ماشین‌سازی در جم مساوی کرد تا بعد از تساوی خانگی تراکتور دو تیم تبریزی در پله‌های هشتم و نهم جدول همسایه شوند. شاهین هم با مربی جدید در تبریز ترمز تراکتور را کشید تا حریف را وادار به تغییر مربی کند. تیم هفته: استقلال تهرانبعد از ۷ برد متوالی و در شروع هفته، آبی‌ها در اصفهان و در دقیقه ۵+۹۰ برد را با تساوی عوض کردند. بازیکن هفته: مهدی ترابی (پرسپولیس) این هفته ۵ بازی مساوی شد. گل هفته: محمد اهل‌شاخه (صنعت نفت) این هفته علاقه‌مندان به فوتبال برای انتخاب گل شجاع خلیل‌زاده در AFC رأی دادند.
فارسفارس1 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری فارس، نشست خبری سرمربیان دو تیم ذوب آهن و نساجی در حالی برگزار شد که برق مجموعه ورزشی ملت به دلیل یک حادثه قطع شد، اما «محمدرضا مهاجری» و «علیرضا منصوریان» با تواضع در محل نگهبانی این مجموعه به سوالات خبرنگاران پاسخ گفتند. دیدار تیم‌های ذوب آهن و نساجی فردا از ساعت ۱۷:۳۰ آغاز می‌شود. انتهای پیام/
وانانیوزوانانیوز3 ساعت قبل
نساجی هم با وجود مشکلاتی که داشته سعی کرده با توجه به نفراتی که دارد، برنامه‌ریزی کند. ما مقابل استقلال و سپاهان نتوانستیم نتیجه لازم را بگیریم اما فوتبال زیبایی انجام دادیم. امیدواریم در ادامه بتوانیم نتیجه هم کنار این فوتبال زیبا بگیریم و بتوانیم در مقابل ذوب‌آهن فوتبال تماشاگرپسندی را ارائه دهیم. مهاجری درباره مشکلات باشگاه نساجی گفت: ‌ هیچ فشاری روی ما نیست. کسی از نساجی انتظار معجزه ندارد اما وقتی نساجی با این بضاعت فوتبال زیبایی بازی می‌کند، قطعا پشتش نتیجه خوب خواهد آمد.
قدس آنلاینقدس آنلاین3 ساعت قبل
سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: دیدارهای لیگ برتر را تا هفته سیزدهم بررسی کردم و به این نتیجه رسیدم که تیم ما به اندازه ۱۲ امتیاز از داوری‌ها ضربه خورده که عادلانه نیست. قدس آنلاین: نشست خبری سرمربیان دو تیم ذوب‌آهن و نساجی در حالی شامگاه یکشنبه برگزار شد که برق مجموعه ورزشی ملت اصفهان (محل نشست)، به‌دلیل یک حادثه قطع شد. اما محمدرضا مهاجری و علیرضا منصوریان سرمربیان ۲ تیم نساجی مازندران و ذوب‌آهن اصفهان با تواضع در محل نگهبانی این مجموعه، به سووالات خبرنگاران پاسخ گفتند. سرمربی ذوب‌آهن افزود: تیم نساجی مازندران با هدایت مهاجری شرایط خوبی دارد و فوتبال زیبایی ارائه می‌کند. دیدار تیم‌های ذوب‌آهن اصفهان و نساجی مازندران از هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال کشور از ساعت ۱۷:۳۰ فردا دوشنبه ۱۸ آذر در ورزشگاه فولادشهر اصفهان برگزار می‌شود.
ایمناایمنا4 ساعت قبل
وی افزود: تلاش می‌کنیم سه امتیاز فردا در اصفهان بماند، هفته سیزدهم که جدول را دیدم و با سال گذشته که مقایسه کردم متوجه شدم هنوز می‌توانیم امتیاز و جایگاه خود را ارتقاء دهیم؛ تیم خوبی داریم، خوب بازی می‌کنند، اما در به ثمر رساندن گل بی دقت هستند و کم لطفی هایی از جانب داور به تیم می‌شود. منصوریان با اشاره به روحیه بازیکنان ذوب آهن، تصریح کرد: از نظر تاکتیکی خوب هستیم در این سه روز روی بحث روحی و روانی بازیکنان کار کردیم. وی با بیان اینکه بازیکنان در بازی‌های آینده باید جان فشانی کنند، ادامه داد: فردا ترکیبی ایده آل و نو خواهیم داشت که مسئولیت قاسم حدادی فر و محمدرضا خلعتبری سنگین‌تر خواهد شد. سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن با بیان اینکه تیم مهاجرانی خوب گل می‌زند و خوب گل می‌خورد، گفت: ذوب آهن کم گل می‌خورد و کم گل می‌زند؛ دروازبان پرسپولیس گلر خوبی بود می‌توانیم با پیروزی در چند بازی جایگاه خود را در جدول تغییر دهیم. وی اضافه کرد: به بازیکنان گفتم که باید بازی با پرسپولیس را فراموش کنند و باید به بازی با فولاد، تراکتور و استقلال فکر کنند که نمایش خوبی نیز داشتند.
ورزش۳ورزش۳4 ساعت قبل
او در ابتدای صحبت‌های خود از آخرین شرایط تیم خود سخن به میان آورد و گفت: بازیکنان تیم من برای دیدار فردا، انگیزه بالایی دارند و مطمئنم با این انگیزه، نمایش خوبی را از خود به اجرا در خواهند آورد. سرمربی نساجی مازندران ادامه داد: تیم ما در بازی با استقلال و پرسپولیس بازی خوبی را به نمایش گذاشت با این حال که نتیجه لازم را کسب نکردیم و امیدوارم در کنار بازی‌های زیبا و خوبی که ارائه می‌دهد بتواند نتیجه نیز بگیرد. او با بیان شرایط جدولی دو تیم گفت: جایگاه این دو تیم باید بهتر از مکان کنونی باشد، در بازی فردا هر تیمی که با تمرکز بهتری بازی کند می‌تواند پیروز میدان شود؛ امیدوارم در دیدار فردا تیم ما پیروز میدان شود و بتواند هر سه امتیاز این بازی را در اصفهان کسب کند. مهاجری در ادامه صحبت‌های خود از فشار مضاعف دیدارهای مستقیم با استقلال و پرسپولیس سخن گفت و افزود: سعی ما این بوده است تا با انجام تمرینات خوب و ریکاوری، خود را برای بازی با ذوب‌آهن آماده کنیم چرا که هر بازی مستقیم با استقلال و پرسپولیس، دو برابر یک بازی دیگر از تیم ما انرژی می‌گیرد. در پایان هم سرمربی مازنی‌ها به تمجید از هواداران خود پرداخت و اظهار داشت: کسی از تیم ما انتظار معجزه ندارد و با همین بضاعت، فوتبال زیبا و تماشاگرپسند بازی می‌کنیم و به کار خود ادامه می‌دهیم.
فوتبالیفوتبالی4 ساعت قبل
پایگاه خبری فوتبالی- کنفرانس خبری سرمربیان نساجی و ذوب آهن در شرایطی برگزار شد که برق مجموعه ورزشی ملت محل برگزاری این نشست قطع شده بود. به گزارش فوتبالی، نشست خبری سرمربیان دو تیم ذوب آهن و نساجی در حالی برگزار شد که برق مجموعه ورزشی ملت به دلیل یک حادثه قطع شد، اما «محمدرضا مهاجری» و «علیرضا منصوریان» با تواضع در محل نگهبانی این مجموعه به سوالات خبرنگاران پاسخ گفتند. دیدار تیم‌های ذوب آهن و نساجی فردا از ساعت ۱۷:۳۰ آغاز می‌شود.
ایسناایسنا5 ساعت قبل
سرمربی نساجی مازندران می‌گوید که کسی از نساجی انتظار معجزه ندارد اما وقتی نساجی با این بضاعت فوتبال زیبایی بازی می‌کند، قطعا پشتش نتیجه خوب خواهد آمد. نساجی هم با وجود مشکلاتی که داشته سعی کرده با توجه به نفراتی که دارد، برنامه‌ریزی کند. ما مقابل استقلال و سپاهان نتوانستیم نتیجه لازم را بگیریم اما فوتبال زیبایی انجام دادیم. امیدواریم در ادامه بتوانیم نتیجه هم کنار این فوتبال زیبا بگیریم و بتوانیم در مقابل ذوب‌آهن فوتبال تماشاگرپسندی را ارائه دهیم. کسی از نساجی انتظار معجزه ندارد اما وقتی نساجی با این بضاعت فوتبال زیبایی بازی می‌کند، قطعا پشتش نتیجه خوب خواهد آمد.
فارسفارس5 ساعت قبل
سرمربی ذوب‌آهن گفت: شرایط ما به گونه‌ای است که به ۳ امتیاز به شدت احتیاج داریم، همچنان شرایطی هست که با جمع‌کردن امتیاز‌ها شرایطمان را جدول خوب کنیم. سرمربی ذوب‌آهن ادامه داد: از رضا مهاجری که برای کنفرانس خبری در اینجا ماند هم تشکر می‌کنم؛ شرایط ما به گونه‌ای است که به ۳ امتیاز به شدت احتیاج داریم. منصوریان تصریح کرد: امیدوارم ۳ امتیاز بازی فردا را در اصفهان نگه داریم، به جدول که نگاه کردم همچنان شرایطی هست که با مقایسه نسبت به سال گذشته که رشد خوبی داشتیم، با جمع‌کردن امتیاز‌ها شرایطمان را جدول خوب کنیم. منصوریان در مورد محرومان و مصدومان تیمش بیان داشت: دو بازیکن مصدوم که درخشان‌مهر و احسان پهلوان هستند داریم که احسان از امروز نرم دویدن را شروع کرده است و تا این لحظه محرومی نداشتیم. انتهای پیام/
ورزش۳ورزش۳5 ساعت قبل
به گزارش «ورزش سه»، تیم فوتبال سایپا در این فصل دست به جوانگرایی زده و به معنای واقعی در این راه قدم برداشته، به طوری که خیلی از کارشناسان ورزشی معتقد هستند، در آینده از جوانان این فصل نارنجی پوشان تهران حرف‌های زیادی شنیده می‌شود و از شکوفایی استعدادهای فوتبالی کشور در این تیم صادقی باید قدردانی کرد. شاگردان جوان ابراهیم صادقی که خود او نیز ازجمله جوان‌ترین سرمربیان لیگ برتر ایران است، در ابتدای فصل جشنواره گل در بازی‌های خود به راه می‌انداختند؛ آنها به ذوب آهن در هفته اول ۳ گل و در بازی با نساجی ۴ گل و همچنین در هفته چهارم علی رغم شکست در برابر پارس جنوبی جم ۲ گل به ثمر رساندند ولی از آن روز به بعد دیگر نتوانستند موفق به گلزنی شوند. صادقی در تمام کنفرانس‌های خبری بعد از مسابقه مسئولیت شکست و گل نزدن شاگردانش را برعهده گرفت و نگذاشت تا شاگردانش مورد هجمه قرار بگیرند؛ او خبر از تمرینات اختصاصی برای رفع مشکل ماشین گلزنی تیم‌اش داد، اما با تمام موقعیت‌سازی‌های سایپا در هفته‌های اخیر هنوز نتوانسته گلزنی کند. سعید آذری، مدیرعامل فولاد در پایان مسابقه با نارنجی پوشان، به تشویق مجموعه سایپا پرداخت و حامد فلاح‌زاده گلر باتجربه این تیم هم اشاره به عدم دریافت حتی یک توپ در میدان مسابقه با شاگردان نکونام کرد ولی حالا باید دید آیا ماشین گلزنی سایپا در مصاف پیش رو با نفت مسجدسلیمان در هفته چهاردهم، شروع به حرکت می‌کند یا خیر؟
ایمناایمنا5 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار ایمنا، محمدرضا مهاجری در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل ذوب آهن اصفهان اظهار کرد: فردا بازی پرفشاری رو در روی ذوب آهن خواهیم داشت، با توجه به نفراتی که از تیم جدا شدند و مشکلاتی که وجود دارد نوع فوتبال تغییر کرده است. وی افزود: باتوجه به اینکه در دوبازی گذشته نتیجه لازم را کسب نکردیم، اما بازیکنان با انگیزه هستند و فوتبال خوبی ارائه می‌دهند. سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران تصریح کرد: نساجی و ذوب آهن در جایگاه واقعی خود نیستند، هدف اول ما ارائه بازی خوب بعد از آن نتیجه گیری است که امیدواریم فردا بازی خوب و تماشاگر پسندی داشته باشیم و داوران آماده باشند. سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران با بیان اینکه تیم‌ها یکدیگر را آنالیز کرده‌اند، تصریح کرد: در بازی فردا تیمی که کمتر اشتباه کند پیروز خواهد بود، تیم‌های استقلال، سپاهان، پدیده تیم‌های خوبی هستند که از ما اندازه دو بازی انرژی می‌گیرند و این بازی‌های پشت سرهم سخت است. وی ادامه داد: بازیکنانم با انگیزه هستند و به عشق هوادارانی که همیشه تیم را حمایت کردند بازی می‌کنند، ارتباط خوب با مردم باعث انگیزه بیشتر در بازیکنان شده است.
تسنیمتسنیم5 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، علیرضا منصوریان در نشست خبری پیش از دیدار فردای تیمش مقابل نساجی مازندران در هفته چهاردهم لیگ برتر اظهار داشت: به تیم نساجی و رضا مهاجری خوش‌آمد می‌گویم. به شدت به ۳ امتیاز دیدار فردا نیاز داریم. وی افزود: بعد از بازی با پرسپولیس با کم‌خوابی و همه چیز کنار آمدیم و تمرینات‌مان را ادامه دادیم. تلاش خودمان را انجام می‌دهیم تا ۳ امتیازی که برایمان مهم است را در اصفهان نگه داریم. ادامه دارد …
تسنیمتسنیم5 ساعت قبل
فوتبال خوبی بازی می‌کنیم، هرچند رسیدن به شرایط ایده‌آل زمان می‌برد. وی افزود: کیفیت فوتبالی که هم ما و هم ذوب‌آهن ارائه می‌کنیم با جایگاهی که داریم تفاوت دارد. تا کنون چنین تماشاگران فهیم، عاشق و علاقه‌مندی ندیده بودم و فکر می‌کنم یکی از دلایلی که نساجی فوتبال خوبی ارائه می‌دهد ارتباط خوب تیم و تماشاگران است. در خانه به استقلال باختیم اما تماشاگران تیم را تشویق کردند و این نشان می‌دهد که ما راه را درست می‌رویم و پیروزی هم از راه می‌رسد. قرار نیست نساجی با این بضاعت قهرمان شود و کسی از نساجی انتظار معجزه ندارد و همین که فوتبال خوبی بازی می‌کند و مردم از آن لذت می‌برند، بالاخره نتیجه هم می‌گیریم.
فارسفارس5 ساعت قبل
سرمربی نساجی مازندران گفت: وقتی در خانه بازی را به استقلال واگذار می‌کنیم‌ و هواداران تیم را تشویق می‌کنند، این نشان می‌دهد راه را درست می‌رویم. به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، محمدرضا مهاجری در نشست خبری پیش از دیدار ذوب‌آهن مقابل نساجی مازندران درباره این بازی اظهار داشت: از باشگاه ذوب‌آهن به دلیل شرایطی که برای تمرین تیم ما مهیا کردند، تشکر می‌کنم؛ بازی فردا قطعا فیزیکی و پرفشار خواهد بود؛ هم ما و هم ذوب‌آهن کیفیت فوتبالمان نسبت به جایگاه‌ بهتر است. سرمربی نساجی مازندران تصریح کرد: امیدوارم یک بازی خوب و تماشاگر پسند را شاهد باشیم و داوری هم روز خوب خود را سپری کند تا جامعه فوتبال از این دیدار لذت ببرد. سرمربی نساجی مازندران بیان داشت: سال‌هاست در در فوتبال هستم ولی تماشاگرانی به فهیمی هواداران نساجی ندیدم که هیچگاه ما را تنها نگذاشته‌اند؛ یکی از دلایل ارائه فوتبال توسط نساجی ارتباط هواداران با بازیکنان این تیم است. وی در مورد عدم کسب پیروزی در بازی‌های اخیر گفت: هیچ فشاری روی ما نیست؛ وقتی در خانه بازی را به استقلال واگذار می‌کنیم‌ و هواداران تیم را تشویق می‌کنند، این نشان می‌دهد راه را درست می‌رویم؛ بالاخره پیروزی هم به دست می‌آید، قرار نیست نساجی با این بضاعت قهرمان شود.
ورزش۳ورزش۳5 ساعت قبل
علیرضا منصوریان در نشست خبری پیش از بازی با نساجی گفت: بابت قطع برق و وقفه در تمرین عذرخواهم؛ یک توپ به حیاط همسایه رفته بود و در برگشت توپ، به سیم برق گیر کرده و برق مجموعه قطع شده که از آقا رضا (مهاجری) عذرخواهی میکنم و خوش‌آمد می‌گویم هم به او و هم به مجموعه نساجی. سه کلین شیت داشتیم و خط دفاع ما مستحکم خواهد ماند هرچند بازی با پرسپولیس، بازی سنگینی بود که با حریفی دست و پا بسته روبه‌رو نبودیم. ۸۰ درصد تیم پرسپولیس شانس امتحان اردوی تیم‌ملی را داشته‌اند. پرسپولیس بازیکنی به نام سید جلال حسینی دارد که ۱۰۰ بازی را رد کرده است. می‌توان استقلال و پرسپولیس را سه بر صفر برد اما اگر خطایی انجام بدهی، تا پایان بازی باید تنبیه شوید.
ایمناایمنا6 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار ایمنا، در هفته چهاردم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال تیم‌های ذوب آهن و نساجی مازندران دوشنبه _۱۹آذرماه_ در ورزشگاه فولادشهر از ساعت ۱۷و ۳۰ دقیقه به مصاف هم خواهند رفت. علاقه مندان برای خرید بلیط جهت تماشای دیدارهای تیم‌های ذوب آهن و نساجی مازندران می‌توانند به سایت اینترنتی zobahansport. com مراجعه و بلیط تهیه کنند. قیمت بلیط دیدار ذوب آهن و نساچی مازندرانبا اعلام سامانه بلیط فروشی باشگاه ذوب آهن، بلیط جایگاه هوادارن ذوب آهن و نساجی مازندران با قیمت ۱۰۰۰۰۰ریال به فروش می‌رسد.
ایمناایمنا7 ساعت قبل
«و ناگهان تغییر ساعت دیدار سپاهان - شهرخودرو» عنوان دیگری از این رسانه است که به تغییر ناگهانی دیدار سپاهان شهرخودرو پرداخته است پیش‌تر اعلام شده بود که این دو تیم در ساعت ۱۷ روز دوشنبه باید به مصاف یکدیگر می‌رفتند. " باشگاه ذوب‌آهن در آن زمان برای منصوریان شرط گذاشت که از ۵ بازی پیش‌رو این تیم در لیگ برتر او باید حداقل ۱۰ امتیاز کسب کند. از این ۵ بازی تا الان ذوب‌آهن ۳ بازی را پشت سر گذاشته است. تیم منصوریان در این ۳ بازی به ترتیب مقابل تیم فولاد به برتری رسید، مقابل نفت مسجدسلیمان متوقف شد و مقابل پرسپولیس هم شکست خورد. به خاطر منصوریان این دو بازی را ببرید " عنوان پایانی این روزنامه است.
فارسفارس7 ساعت قبل
مدافع میانی تیم فوتبال سپاهان به علت مصدومیت قادر به همراهی این تیم تا انتهای فصل جاری فوتبال ایران نیست. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، عزت الله پورقاز مدافع تیم فوتبال سپاهان در بازی مقابل تیم نساجی مازندران دچار مصدومیت شد و به همین خاطر راهی تهران شد تا معاینات لازم برای تشخیص شدت و مدت مصدومیت او انجام شود. پس از عکسبرداری و معاینات پزشکان، مشخص شد این بازیکن از ناحیه رباط صلیبی دچار پارگی شده و قادر به تمرین و انجام مسابقه تا انتهای فصل جاری مسابقات فوتبال ایران نخواهد بود. یکی از اعضای کادر پزشکی تیم فوتبال سپاهان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی فارس این خبر را تأئید کرد. انتهای پیام/
فوتبالیفوتبالی7 ساعت قبل
پایگاه خبری فوتبالی- سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: دیدار پرفشار و فیزیکی سختی را فردا در مقابل تیم ذوب‌آهن اصفهان در پیش‌رو داریم. به گزارش فوتبالی، نشست خبری سرمربیان دو تیم ذوب‌آهن و نساجی در حالی شامگاه یکشنبه برگزار شد که برق مجموعه ورزشی ملت اصفهان (محل نشست)، به‌دلیل یک حادثه قطع شد. اما محمدرضا مهاجری و علیرضا منصوریان سرمربیان ۲ تیم نساجی مازندران و ذوب‌آهن اصفهان با تواضع در محل نگهبانی این مجموعه، به سوالات خبرنگاران پاسخ گفتند. محمدرضا مهاجری شامگاه یکشنبه در نشست خبری قبل از بازی تیمش با ذوب‌آهن اصفهان افزود: بازیکنان تیم من از انگیزه بالایی برای دیدار فردا برخوردارند و بازی خوبی را به نمایش خواهند گذاشت. دیدار تیم‌های ذوب‌آهن اصفهان و نساجی مازندران از هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال کشور از ساعت ۱۷:۳۰ فردا دوشنبه ۱۸ آذر در ورزشگاه فولادشهر اصفهان برگزار می‌شود.
برترین‌هابرترین‌ها7 ساعت قبل
سرمربی نساجی مازندران می‌گوید که کسی از نساجی انتظار معجزه ندارد اما وقتی نساجی با این بضاعت فوتبال زیبایی بازی می‌کند، قطعا پشتش نتیجه خوب خواهد آمد. نساجی هم با وجود مشکلاتی که داشته سعی کرده با توجه به نفراتی که دارد، برنامه‌ریزی کند. ما مقابل استقلال و سپاهان نتوانستیم نتیجه لازم را بگیریم اما فوتبال زیبایی انجام دادیم. امیدواریم در ادامه بتوانیم نتیجه هم کنار این فوتبال زیبا بگیریم و بتوانیم در مقابل ذوب‌آهن فوتبال تماشاگرپسندی را ارائه دهیم. کسی از نساجی انتظار معجزه ندارد اما وقتی نساجی با این بضاعت فوتبال زیبایی بازی می‌کند، قطعا پشتش نتیجه خوب خواهد آمد.
مهرمهر7 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال سپاهان هفته گذشته در حالی در مازندران مقابل تیم نساجی با نتیجه تساوی ۲ - ۲ متوقف شد که تلخ‌تر از این نتیجه، خبر مصدومیت عزت الله پورقاز مدافع سپاهان بود. طبق اعلام امیر قلعه نویی سرمربی سپاهان، پورقاز در بازی با نساجی دچار پارگی رباط پا شده است و با این حساب تا پایان فصل توان همراهی سپاهان را نخواهد داشت. پیش از این هم نقی زاده دیگر بازیکن سپاهان با پارگی رباط پایش مواجه شده بود. سپاهان فردا در چارچوب هفته چهاردهم لیگ برتر در مشهد میهمان تیم شهر خودرو است.
مازن آنلاینمازن آنلاین7 ساعت قبل
پیام مازند - سرمربی نساجی مازندران می‌گوید که کسی از نساجی انتظار معجزه ندارد اما وقتی نساجی با این بضاعت فوتبال زیبایی بازی می‌کند، قطعا پشتش نتیجه خوب خواهد آمد. نساجی هم با وجود مشکلاتی که داشته سعی کرده با توجه به نفراتی که دارد، برنامه‌ریزی کند. ما مقابل استقلال و سپاهان نتوانستیم نتیجه لازم را بگیریم اما فوتبال زیبایی انجام دادیم. امیدواریم در ادامه بتوانیم نتیجه هم کنار این فوتبال زیبا بگیریم و بتوانیم در مقابل ذوب‌آهن فوتبال تماشاگرپسندی را ارائه دهیم. کسی از نساجی انتظار معجزه ندارد اما وقتی نساجی با این بضاعت فوتبال زیبایی بازی می‌کند، قطعا پشتش نتیجه خوب خواهد آمد.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز7 ساعت قبل
به گزارش مشرق، ذوب آهن اصفهان در ادامه فراز و نشیب‌های این فصل با سه گل به پرسپولیس باخت تا علیرضا منصوریان که در آخرین نشست خود با هیات مدیره باشگاه وعده کسب امتیازات مد نظر را داده بود بیشتر از همیشه تحت فشار قرار بگیرد. سرمربی ذوب آهن که بنا به وعده خود باید تا پایان نیم فصل (در ۵ بازی) حداقل ده امتیاز به اندوخته‌های خود واریز می‌کرد حالا با گذشت سه بازی تنها چهار امتیاز کسب کرده و در دو بازی باقی مانده باید شش امتیاز را کسب کند. اولین فینال منصوریان مقابل تیم شهرخسته خواهد بود، جایی که رضا مهاجری روی نیمکت رهبری نساجی نشسته و همین اتفاق می‌تواند نقطه اتکای منصوریان برای عبور از سد اول برای ماندن در فولادشهر محسوب شود. در هفت تقابل قبلی این دو مربی در تاریخ لیگ برتر آمار به سود منصوریان است چون ۵ پیروزی، یک تساوی و یک باخت در کارنامه آنها ثبت شده تا همه چیز حکایت از برتری کامل سرمربی ذوبی‌ها داشته باشد. با گذشت چند سال از آن شب تلخ یک بار دیگر به نظر می‌رسد شیشه عمر منصوریان در نیمکت ذوب آهن به دست تقابل با مهاجری و نساجی است چون با نتیجه‌ای غیر از برد برای میزبان اصفهانی مشخص نیست چه سرنوشتی در انتظار آینده منصوریان باشد.
تابناکتابناک8 ساعت قبل
امیر قلعه‌نویی، سرمربی تیم سپاهان اصفهان مدعی شد، یکی از مالکان باشگاه نساجی از بیانیه این باشگاه علیه مدیرعامل باشگاه سپاهان بی‌اطلاع بوده است. سرمربی سپاهان در واکنش به صحبت خبرنگاری که نظرش را به‌عنوان یک پیشکسوت برای سرمربیگری تیم ملی پرسید، گفت: من نه پیشکسوت هستم و نه کارشناس که درباره تیم ملی نظر بدهم. دعا کنیم تیم ملی به جام جهانی و تیم امید به المپیک صعود کند. وی درباره اینکه او و گل‌محمدی گزینه‌های سرمربیگری تیم ملی هستند، بیان کرد: من جزو گزینه‌ها نیستم، اما حتما گل‌محمدی گزینه است. اگر گل‌محمدی یا مربی دیگری سرمربی تیم ملی شود، حتما لیاقتش را دارد.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز8 ساعت قبل
به گزارش مشرق، امیر قلعه‌نویی در نشست خبری پیش از بازی با تیم شهر خودرو که در هتل آبان مشهد برگزار شد، اظهار کرد: قبل از هر چیز تشکر ویژه دارم از باشگاه معرفتی و فرهنگی شهر خودرو که در سه روز میزبانی خوبی داشتند، چیزهایی که این روزها در فوتبال کمرنگ شده در شهر خودرو وجود دارد. قلعه نویی ادامه داد: کسانی که باید سر جای خودشان باشند، نیستند. وی خاطرنشان کرد: سپاهان تیم خوبی است می‌تواند الگوی خوبی برای ورزش ما باشد با بودجه‌ای معمولی، با ۹۰میلیارد ۹۷رشته را پوشش داده است. سرمربی تیم سپهان اصفهان افزود: پارسال تنها بازی که شانس آوردیم بازی با شهر خودرو بود، ما در کورس بودیم و جو بدی را راه انداخته بودند که مدیرعامل شهر خودرو از آن اتفاقات اظهار بی اطلاعی کرد. قلعه نویی با بیان اینکه امیدوارم هر چه سریعتر شرایط خوب باشد، گفت: امیدوارم فرهنگ فضای مجازی را به دست آوریم چرا که همچون سم شده است.
تابناکتابناک8 ساعت قبل
وی همچنین بازی‌های جام حذفی و مرحله گرهی لیگ قهرمانان آسیا را به طور قطع از دست داده است. فصل برای مدافع سپاهان که در دوره هدایت کارلوس کی روش جزو بازیکنان تیم ملی محسوب می‌شد، تمام شد! به گزارش تابناک ورزشی، مدافع تیم فوتبال سپاهان به دلیل پارگی رباط صلیبی در دیدار مقابل نساجی مازندران، ادامه فصل را از دست داد و چند ماه دور از میادین خواهد بود. عزت‌الله پورقاز، مدافع باتجربه تیم فوتبال سپاهان در دیدار هفته سیزدهم تیمش مقابل نساجی قائمشهر رباط صلیبی پاره کرد و چند ماه دور از میادین خواهد بود. وی همچنین بازی‌های جام حذفی و مرحله گرهی لیگ قهرمانان آسیا را به طور قطع از دست داده است.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین8 ساعت قبل
به گزارش گروه اقتصاد خبرگزاری میزان به نقل از روابط عمومی شرکت پتروشیمی شهید تندگویان، بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی ماشین آلات، مواد اولیه، منسوجات خانگی، ماشین‌های گلدوزی و محصولات نساجی (ایران تکس ۲۰۱۹) از فردا به مدت چهار روز با حضور پتروشیمی شهید تندگویان به عنوان بزرگترین تولیدکننده محصولات زنجیره پلی‌اتیلن ترفتالات و گرید‌های متنوع کاربردی در صنایع نساجی آغاز به کار می‌کند. پتروشیمی شهید تندگویان به‌عنوان بزرگترین و تنها تولیدکننده محصول PET در صنعت پتروشیمی کشور از ظرفیت تولید سالانه بیش از یک میلیون و ۵۸۷ هزار تن محصولات متنوعی از جمله گرید‌های مختلف PET برخوردار است. همزمان با آغاز شمارش معکوس، برگزاری نمایشگاه بین‌المللی ایران تکس ۲۰۱۹، شرکت پتروشیمی تندگویان از ابتدای سال جاری تاکنون موفق به ثبت رکورد‌های جدید تولید محصولات زنجیره پلی‌اتیلن ترفتالات شده به طوری که مهرماه امسال به رکورد تولید حدود ۱۱۰ هزار تن محصول دست یافته است. از سوی دیگر، پتروشیمی شهید تندگویان سالانه به حدود ۴۷۰ هزار تن خوراک پارازایلین نیاز دارد که با توجه به افزایش تولید پتروشیمی نوری عملا مشکل خوراک غول تولید PET ایران در سال ۹۸ منتفی شده است. بیشتر بخوانید: خروج پتروشیمی تندگویان از چرخه تولید تکذیب شدانتهای پیام/

به انتهای لیست رسیدید