نظافت منزل

نظافت منزل

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 هفته قبل
به گزارش مشرق، از مدت دو ماه پیش شکایتهایی مشابه مبنی بر سرقت از منازل توسط یک نظافتچی زن و حین نظافت منزل، به کلانتری ۱۲۵ یوسف‌آباد اعلام شد. با توجه به افزایش شکایات، تیم عملیات کلانتری ۱۲۵ یوسف‌آباد وارد عمل شد و تعداد ۱۷ آدرس متفاوت از متهم پرونده به دست آمد. در تحقیقات بیشتر مشخص شد تمامی این آدرسها تغییر کرده و سارق حرفه‌ای همچنان به سرقتهایش ادامه می‌دهد. با بازبینی فیلم دوربین مداربسته ثبت شده از لحظه یکی از این سرقتها مشخص شد سارق پس از ورود به منزل و با توجه به آشنایی از منزل، به سراغ اتاق‌خواب و گاوصندوق رفته و در آنجا با جست‌وجو به طلا و وجه نقد دسترسی پیدا می‌کرده است. در آخرین مرحله از تحقیقات، بالاخره آدرس واقعی متهم با پایشهای خاص به دست آمد که مأموران وی را بازداشت کرده و به کلانتری منتقل کردند.

زن نظافتچی طلا و پول را هم جارو می‌کرد +تصاویر

3+
فردا نیوزفردا نیوز1 هفته قبل
ساعت ۲۴ساعت ۲۴2 هفته قبل
ساعت ۲۴-پس از سر و کار داشتن با مواد غذایی خام مانند گوشت گاو و گوسفند یا طیور باید دست‌ها را شست و سطح مورد استفاده نیز با دقت پاک شود. کارشناسان می‌گویند برای پرهیز از عفونت و بیماری اعضای خانواده، باید به زمان و مکان نظافت خانه توجه داشت. سترون کننده‌ها- از آنها می‌توان هم برای تمیزکردن و هم ضد عفونی کردن استفاده کرد. باید اول با این مواد سطح مورد نظر را تمیز کرده و هر گونه آلودگی، مواد غذایی یا چربی را پاک کرد و بعد برای ضد عفونی کردن محل تمیز شده، دوباره از این مواد استفاده کرد. به جای این که پس از آماده کردن مواد غذایی، میز آشپزخانه را با دستمال تمیز کنیم بهتر است از دستمال کاغذی آشپزخانه استفاده کرد. این کار مانع آلوده شدن قاب دستمال‌های پارچه‌ای آشپزخانه می‌شود. کارشناسان چه می‌گویند؟ دکتر سالی بلومفیلد، از مدرسه بهداشت و طب استوایی دانشگاه لندن، می‌گوید مردم باید درک کنند که تمیزی و حفظ سلامتی با هم فرق دارند.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴2 هفته قبل
امروزه با ظهور و شکل گیری شرکت خدماتی نظافتی کار نظافت منزل برای همه افراد ساده‌تر شده است. یک شرکت خدماتی نظافتی خوب در درجه اول کارگران خدماتی آموزش دیده و متعهد به کار می‌گیرد تا امکان ارائه خدمات اختصاصی و مطلوب به مشتریان وجود داشته باشد. ویژگی‌های یک شرکت نظافتی استاندارداینکه تصور کنید هر کسی با یک اتاق و یا استخدام چند نفر می‌تواند یک شرکت نظافتی یا شرکت خدماتی نظافتی دایر کند تصور کاملا اشتباهی است. شرایط جذب خدمه در شرکت خدماتی نظافتیافرادی که تمایل دارند یک شرکت خدماتی نظافتی دایر کنند برای جذب خدمه باید یکسری نکات را مد نظر داشته باشند تا در اینده با مشکل مواجه نگردند. شرکت خدماتی نظافتی تمیزکارشرکت خدماتی نظافتی تمیز یار به دلیل استفاده از نیروهای حرفه‌ای و آموزش دیده توانایی ارائه خدمات در همه زمینه‌ها از جمله نظافت هفتگی و یا ماهانه و یا مناسبیت و پذیرایی از مهمان‌ها را خواهد داشت.
تسنیمتسنیم3 هفته قبل
این سخن اردوغان نشان می‌دهد که او به دنبال فرصت مناسبی است تا تغییرات لازم را اعمال کند. شخصا نمی‌خواهم وارد بحث و جدل نظام سیاسی شوم اما می‌خواهم در مورد سناریویی صحبت کنم که در آن٬ به فرمول جدیدی اشاره شده است. فرمولی که می‌توان آن را چنین خلاصه کرد: اردوغان بدون آکپارتی … یا آکپارتی بدون اردوغان. دقیقا نمی‌دانم که آکپارتی بعد از اردوغان چقدر عمر خواهد داشت اما خوب می‌دانم که نتوانستند تورگوت اوزال و سلیمان دمیرل را از احزابشان جدا کنند. عفرین در کجای کشور ماست؟ همسایه در پاسخ گفت: عفرین سرزمین ما نیست و بخشی از خاک کشور همسایه ما یعنی سوریه است.
افکارنیوزافکارنیوز4 هفته قبل
در این‌جا، برای امر به معروف این افراد و نیز تشویق زنان و دختران، چند راه‌کار علمی و صحیح پیشنهاد می‌کنیم. د) توزیع بستۀ فرهنگی حجاب: در هدیه دادن به دختران، از اقلام فرهنگی حجاب و عفاف استفاده شود. استفاده از ابزار فرهنگی حجاببرای مثال، در ادارات و شرکت‌های خصوصی، جلوی میز کار زنان تابلو‌هایی دربارۀ حجاب و عفاف نصب شود. در برخی موارد، خانواده‌ها اظهار می‌کنند با وجود اینکه خود و اطرافیانشان نماز می‌خوانند و حجاب را رعایت می‌کنند، فرزندانشان پای‌بند به این موارد نیستند. پس علت اینکه فرزندان برخی خانواده‌های بانماز و باحجاب، پای‌بند به نماز و حجاب نیستند، این است که آثار و برکات نماز و حجاب را در زندگی والدین یا اطرافیان خود نمی‌بینند.
فردا نیوزفردا نیوز1 ماه قبل
یکی از این تکنیک‌های جدید و البته موثر استفاده از شرکت خدماتی و نظافتی برای نظافت منزل یا اداره و محل کار است. البته اینکه از چه شرکت خدماتی و نظافتی، خدمات دریافت کنید نیاز به دقت و اندکی مطالعه دارد. البته اینکه از چه شرکت خدماتی و نظافتی، خدمات دریافت کنید نیاز به دقت و اندکی مطالعه دارد. چه اصولی برای انتخاب شرکت خدماتی باید رعایت شود؟ برای استفاده از خدمات شرکت خدماتی باید یکسری از اصول را بدانید. همه آنچه که در مورد نظافت منزل و شرکت شرکت خدماتی و نظافتی می‌دانید و ما هم به آن اضافه کردیم بستگی به انتخاب شما دارد.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 ماه قبل
زمان هدیه‌ای ارزشمند است که شرکت نظافتی به شما می‌دهند و می‌توانید از آن لذت ببرید. چرا باید نظافت منزل را به شرکت نظافتی معتبر بسپاریم؟ دلایل متعددی وجود دارد که چرا رزرو نظافتچی حرفه‌ای درست‌ترین کار برای صاحبان خانه است. شرکت‌های نظافتی معتبر (مانند شرکت خدمات نظافتی آریاپاک) تنها پس از اتمام نظافت منزل درخواست پرداخت پول می‌کنند، که مطمئن شوند شما از خدماتی که دریافت کرده‌اید راضی هستید. شرکت خدمات نظافتی آریاپاکآیا بدنبال نظافتچی قابل اعتماد، کارآمد، و با تجربه در شهر تهران هستید؟ کسی که شما را با مهارت و تخصص خود شگفت زده کند؟ با شرکت نظافتی آریاپاک تماس بگیرید! کلمات کلیدی: نظافت منزل – آریاپاک – نظافتچی آقا – نظافتچی خانم**محتوای تبلیغاتی **
زومیتزومیت1 ماه قبل
در یکی از چالشی‌ترین مسابقات اطلاعات عمومی ایران شرکت کنید و با به‌دست آوردن بالاترین امتیاز، برنده‌ی جایزه بدون قرعه‌کشی پالسین باشید! پالسین برای این مسابقه جوایز زیادی در نظر گرفته که برنده مسابقه می‌تواند بدون قرعه کشی یکی از این جوایز را به خانه ببرد! این جوایز شامل پلی‌استیشن‌۴، هدفون بیتس، تلویزیون سونی، گیفت کارت و حتی هدفون آئودیو تکنیکا است. اما این تنها روش کسب امتیاز بیشتر نیست! حتما صفحه‌ی قوانین را بخوانید تا ببینید که برنده شدن در این مسابقه ساده‌تر از چیزی است که فکر می‌کنید!
همشهریهمشهری1 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، ظهر روز گذشته، ۲۸ خرداد، مأموران گشت کلانتری حسب تماس عوامل حراست گمرک اداره پست منطقه ۱۳ در جریان یک بسته مشکوک قرار گرفتند که جهت بررسی به محل اعزام شدند. در بررسی‌های به عمل آمده مشخص شد دو خانم ۳۲ و ۳۴ ساله که در موقعیت حضور داشتند، قصد ارسال یک کیلوگرم تریاک را در بسته بندی پشمک شکلاتی به یکی از کشورهای اروپایی داشتند. متهمان در تحقیقات اولیه بیان داشتند یک شرکت خدمات نظافت منزل در خیابان جمهوری دارند که مرد جوانی به آنان مراجعه و درخواست داشت در ازای پرداخت هزینه، بسته مذکور به همراه چندین بسته دیگر را به اداره پست تحویل دهند. سرهنگ صادق ضرونی اشاره کرد: متهمان پس از دستگیری به همراه مواد مکشوفه به پلیس مبارزه با مواد مخدر اعزام شدند.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 ماه قبل
اعتمادآنلاین|‌ ظهر روز گذشته ماموران گشت کلانتری ابوسعید حسب تماس عوامل حراست گمرک اداره پست منطقه ۱۳ در جریان یک بسته مشکوک قرار گرفته و برای بررسی به محل اعزام شدند. در بررسی‌های به عمل آمده مشخص شد دو خانم ۳۲ و ۳۴ ساله که در موقعیت حضور داشتند، قصد ارسال یک کیلوگرم تریاک را در بسته بندی پشمک شکلاتی به یکی از کشورهای اروپایی دارند. این افراد به کلانتری منتقل شدند که در تحقیقات اولیه گفتند یک شرکت خدمات نظافت منزل در خیابان جمهوری دارند که مرد جوانی به آنان مراجعه و درخواست داشت در ازای پرداخت هزینه، بسته مذکور به همراه چندین بسته دیگر را به اداره پست تحویل دهند. مرکز اطلاع رسانی پلیس پیشگیری پایتخت با تایید این خبر اعلام کرد: متهمان پس از دستگیری و تشکیل پرونده به همراه مواد مکشوفه به پلیس مبارزه با مواد مخدر اعزام شدند تا تحقیقات تکمیلی از آنان انجام شود. منبع: ایسنا
برترین‌هابرترین‌ها1 ماه قبل
فال روزانه چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان استدوست عزیزی که ۲۲ خرداد به دنیا آمده‌ای، تولدت مبارک! باغبانی و رسیدگی به گل و گیاه‌های خانه تان هم می‌تواند برای شما از جذابیت بالایی برخوردار باشد. شما امروز خیلی خوب می‌توانید افکار و احساسات دیگران را درک کنید و این می‌تواند فرصت بسیار خوبی برای پیشرفت رابطه عاطفیتان باشد. با توجه به سطح انرژی فعلی شما این می‌تواند فرصت خیلی خوبی باشد تا کمی از این انرژی مضاعف را تخلیه کنید. حالا که به این روزهای پرفشار نگاه می‌کنید احساس رضایت می‌کنید و از نتایجی که به دست آورده‌اید خوشحال هستید.
انتخابانتخاب1 ماه قبل
دو سارق حرفه‌ای که در پوشش نظافتچی و خدمتکار اقدام به سرقت از منازل مسکونی کرده بودند، دستگیر شدند. اوایل خردادماه امسال فردی در تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام کرد که منزلش واقع در خیابان نظام آباد مورد سرقت قرار گرفته که در همین راستا پرونده اولیه تشکیل و برای رسیدگی بیشتر به پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ ارجاع شد. حدود چند ماه است از شرکت اخراج شدیم و افراد نیز برای انجام امورخدماتی مستقیما با خودمان تماس می‌گرفتند. در ادامه تحقیقات سارقان به بیش از ۳۰ فقره سرقت به ارزش بالغ بر ۵۰۰ میلیون تومان اعتراف کردند که تاکنون ۱۵ نفر مالباخته نیز شناسایی شده است. قرار گرفتند.
رکنارکنا1 ماه قبل
بسیاری از افراد نظافت مبل و خصوصا تمیز کردن مبل پارچه‌ای را یکی از مشکل‌ترین بخش‌های نظافت منزل می‌دانند. بااین‌حال، دستورالعمل‌هایی برای تمیز کردن مبل پارچه‌ای وجود دارد که به شما کمک می‌کند بدون نگرانی و با خیال راحت به نظافت مبل‌ها بپردازید. نظافت سطحی مبلروی سطح مبل را جارو کنید تا سطح مبل از هرگونه گردوغبار و خرده‌ریزها تمیز شود. تمیز کردن بخش‌های غیر پارچه‌ای مبلدر هنگام تمیز کردن مبل پارچه‌ای باید حواس‌تان باشد که تمام سطوح غیر پارچه‌ای مانند قطعات و دسته‌های چوبی مبل نیز تمیز شوند. بنابراین پس از اتمام کار، پارچه‌ی تمیز دیگری را بردارید و با آب مرطوب کنید (زیاد آن را خیس نکنید).
مهرمهر2 ماه قبل
رمضان ماه تمرین عشق و اراده و تمرین گذشتن از خویش برای رسیدن به معشوق است و سفره‌ای به وسعت بخشندگی خدا پهن شده و اگر لایق باشیم دعوت صاحبخانه را لبیک می‌گوئیم و ریزه‌خوار این خوان پر نعمت الهی می‌شویم. کاشانی‌ها معتقد هستند همانگونه که در این ماه مبارک به تزکیه روح توجه می‌شود، باید به نظافت محل عبادت و سکونت نیز پرداخت و بر همین اساس خانه تکانی رمضان یا نظافت منزل از جمله کارهای مرسوم مردم کاشان همزمان با فرا رسیدن ماه رمضان است. ماه مبارک رمضان در کاشان همراه با آداب و رسوم و مراسمات متنوع و جالبی بوده است که هنوز هم با گذشت زمان در این شهر و دیار در حال برگزاری است و این موضوع نشان دهنده فرهنگ غنی این شهر با تمدن هفت هزار ساله است. هوم بابایی یکی از آیین‌هایی که رو به فراموشی و زوال رفته است اما در گذشته رواج داشته و مردم کاشان تا نیمه ماه مبارک رمضان این آئین سنتی را انجام می‌دادند. روزه واکنی از آئین‌های سنتی کاشی‌ها در ماه رمضان استروزه واکنی یکی از آئین‌های سنتی است که در ایام ماه مبارک رمضان در کاشان برگزار می‌شود و در این آئین به رسم قدیم هدایایی به عروس و داماد داده می‌شود.
خبرآنلاینخبرآنلاین2 ماه قبل
فاطمه شریفی دختر افغانستانی است که صبح جمعه وقتی مادر و برادرش خواب بوده‌اند، از خانه خارج شده و دیگر برنگشته است. پرونده دخترش حالا در آگاهی شاپور است و در حال پیگیری اما تا این لحظه خبری از فاطمه نیست. «فاطمه بعد از تشنج هیچ مشکلی نداشت؛ تنها مشکل این بود که هر چیزی را که فاطمه در مدرسه یاد می‌گرفت با چیزهایی که ما قبلا یاد گرفته بودیم متفاوت بود و فکر می‌کردیم او اشتباه می‌کند. هم‌نام فاطمه در بیمارستان امام‌خمینیلیست بلندی از مکان‌هایی را به شریفی داده‌اند که تماس بگیرد ببیند فاطمه آنجاست یا نه. نکته مهم و مبهم اما این است که همان روز و همان ساعتی که فاطمه گم شده، مشخصات دختری به نام فاطمه شریفی در بیمارستان امام خمینی ثبت شده که ۲۴ ساعت بعد ترخیص شده و تشخیص پزشک اضطراب موقت بوده است.
الفالف2 ماه قبل
شرکت نظافتی پاک رویال چیست؟ اگر تصادفا کسی سر می‌رسید و شماره تماس شرکتی نظافتی را به نادر می‌داد اسکار اصغر فرهادی هم از بین می‌رفت. مواد شوینده رایگانشاید قبل‌تر به خدمت‌کارهای معمولی برای نظافت منزل مراجعه کرده باشید و دیده باشید که این افراد هنگام نظافت منزل شما علاوه بر دست‌مزدی که خودشان دریافت می‌کنند از شما هزینه‌ی مورد نیاز برای خریداری مواد شوینده و انواع و اقسام وسایل کارشان که باید خودشان آن‌ها را برای نظافت منزل همراه می‌آوردند درخواست می‌کنند. اما شرکت نظافتی پاک رویال روال کاری کاملا متفاوتی با آن‌چه این خدمتکاران معمولی انجام می‌دهند دارد. تفاوتی نمی‌کند که برای نگه‌داری سالمندان‌تان نیرو می‌خواهید یا برای نگه‌داری کودکان، برای نظافت منزل یا نظافت اداره و شرکت‌ها، حتی می‌توانید برای نماشویی یا اسباب‌کشی نیز درخواست نیرو دهید. می‌توانید برای مشاهده‌ی انواع تعرفه‌ی نظافت منزل به صفحۀ قیمت‌های پاک رویال بروید.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 ماه قبل
شرکت نظافتی پاک رویال چیست؟ اگر تصادفا کسی سر می‌رسید و شماره تماس شرکتی نظافتی را به نادر می‌داد اسکار اصغر فرهادی هم از بین می‌رفت. شرکت نظافتی پاک رویال هم در زمینه‌ی نظافتی و خدماتی فعالیت دارد و تقریبا برای هر مشکلی که شما داشته باشید راه‌حل و نیروی کار حرفه‌ای ارائه می‌کند. از تاکسی و سبزی‌خوردن گرفته تا یخچال سایدبای‌ساید و متخصص نظافت منزل. می‌توانید برای مشاهده‌ی انواع تعرفه‌ی نظافت منزل به صفحۀ قیمت‌های پاک رویال بروید. کلمات کلیدی: نظافت، نظافت منزل، خدمات نظافتی، کارگر نظافت منزل، نظافت منزل توسط خانم، اعزام نظافتچی
ایسناایسنا2 ماه قبل
آسم بیماری التهابی مزمن و غیر واگیر ریه است؛ مزمن بودن آسم یعنی بیماری همیشه وجود دارد، حتی زمانی که بیمار احساس ناخوشی ندارد؛ عواملی مانند کم تحرکی و مصرف فست فود در این بیماری، مؤثر ارزیابی می‌شود. دکتر فریبا مرادی افزود: میزان شیوع آسم تا ۴۰ درصد در مناطق مختلف دنیا گزارش شده است، در کشور ما نیز میانگین شیوع نشانه‌های آسم در بزرگسالان ۹ درصد و در کودکان و نوجوانان ۱۱ درصد است که البته این میزان در کلان شهرها و شهرهای دارای آلودگی هوا بیشتر است. وی، آسم را شایع‌ترین بیماری مزمن کودکی عنوان کرد و افزود: آسم علت اصلی غیبت از مدرسه به شمار می‌رود و در چند سال اخیر افزایش شیوع آن در کودکان و نوجوانان سبب شده است که نیاز به مراقبت‌های پزشکی در این بیماری در مدارس بیشتر شود. شیوع ۱۱ درصدی آسم در کودکان و نوجوانان ایرانمعاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز نیز با اشاره به نامگذاری، هفدهم اردیبهشت به عنوان روز جهانی آسم از انتخاب شعار «شیوع رو به رشد آسم را متوقف کنیم» برای این روز خبر داد. این مقام مسئول ادامه داد: بر اساس مطالعات انجام شده در کشور، شیوع آسم در کودکان و نوجوانان ۱۱ درصد و در بزرگسالان حدود ۹ درصد و این میزان در کلان شهرها و شهرهای دارای آلودگی هوا بیشتر است.
فارسفارس2 ماه قبل
حالا اما این پدیده کمتر دیده می‌شود چرا که فرهنگ استفاده از تولید ایرانی تقریبا بین مردم جا افتاده و مردم به توصیه مقام معظم رهبری آن را در حد یک فریضه می‌دانند تا با خرید محصول ایرانی کمکی به تولیدکننده ایرانی و ارتقای محصول داخلی کرده باشند. با اسماعیل قادری‌فر رئیس مرکز توسعه فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به گفت‌وگو نشستیم. اینها بازیگران و تحول‌دهندگان سیستم زیست‌بوم کشور هستند که این خدمات در کشور فعال شده و جای توسعه بیشتری هم دارد. این اپلیکیشن هم از سوی یک جوان دهه هفتادی ایرانی تولید شده که چند سال در آمریکا فعالیت کرده و با عرق ملی بازگشته و اپلیکیشن‌هایی را برای خدمت به مردم ایران تولید کرده است. این باور در حال به وجود آمدن است که توسعه کسب و کار، رونق تولید و اشتغال‌زایی که یکی از مهم‌ترین معضلات در بحث‌های اقتصادی است جز از طریق توسعه دانش‌بنیان محقق نمی‌شود.
مهرمهر2 ماه قبل
وی افزود: اگر در خانواده یک فرد سابقه یکی از انواع بیماری آلرژیک وجود داشته باشد احتمال بروز آسم در این فرد و خانواده‌اش بیشتر می‌شود. نژادقادری ادامه داد: البته ورزش کردن یک فرد مبتلا به آسم در هوای سرد و خشک باید با رعایت شرایط خاص و با احتیاط انجام شود. نژادقادری با بیان اینکه سطح رطوبت خانه کاهش یابد و بهتراست در زمان نظافت منزل فرد مبتلا در خانه نباشد، عنوان کرد: از نگهداری حیوانات خانگی در محیط داخل منزل خودداری شود. نژادقادری اضافه کرد: پیش بینی می‌شود طی یک دهه آینده حدودا ۲۵ درصد به آمار مبتلایان به آسم افزوده شود. ضمن اینکه بر اساس آخرین مطالعات، شیوع آسم در بالغین حدود ۹ درصد و درکودکان ۱۱ درصد است.
ایرناایرنا2 ماه قبل
زنان، مردان این خطه از یک هفته پیش از شروع ماه مبارک رمضان شروع به پاکیزه کردن مساجد، حسینیه‌ها وخانه‌های خود می‌کنند. نگاه کردن در آیینه و فرستادن صلوات یکی از سنت‌های دیرینه مردم این استان است که بعد از اعلام رویت هلال ماه رمضان انجام می‌شود. وی انجام نظافت منزل، مساجد، بقاع متبرکه و قبور مردگان را از سنت‌های ماه رمضان در کهگیلویه و بویراحمد دانست. این مردسالخورده گفت: معمولا افرادی که توانایی مالی بهتری دارند پذیرای محافل ماه رمضان می‌شدند. برپایی آیین‌های وداع با ماه رمضان و جشن و شادی در عید فطر از رسوم مردم این دیار است که در پایان ماه رمضان بیشتر در بقاع متبرکه انجام می‌شود.
الفالف2 ماه قبل
گزارش بازرگانی، ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۰:۱۶ ۳۹۸۰۲۱۱۰۶۷در میان وظایفی که شما در قبال یک شرکت خدماتی نظافتی دارید، وظایف بزرگی نیز در قبال نظافت منزل و نظافت ساختمان شما، به عهده شرکت خدماتی نظافتی است. میزان و کیفیت انجام این وظایف تفاوت شرکت خدماتی نظافتی ایده آل را با یک شرکت نظافتی خدماتی معمولی برای شما رقم می‌زند. اما ایده ال هایی که یک شرکت خدماتی نظافتی ایده آل می‌تواند داشته باشند، دقیقا کدام‌ها هستند؟ با ما همراه باشید تا شما را با این ایده آل‌ها آشنا نماییم. گواهینامه‌ها و استانداردهای لازم برا شرکت خدماتی نظافتیباور کنید یا خیر، یک شرکت خدماتی نظافتی ایده آل باید دارای استانداردها و گواهینامه‌های خاصی است که از سمت سازمان‌های مربوطه باید دریافت نماید. برای داشتن یک خانه ایده آل، با یک شرکت خدماتی نظافتی ایده آل در تماس باشید.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز2 ماه قبل
واردکنندگان با دلار ٤٢٠٠ تومانی یک‌ساله ٥ / ٢ برابر خسارت سیل به جیب زدند. محمدباقر نوبخت، رئیس سازمان برنامه‌‬ و‬ بودجه گفته بود که ‏دلار ٤٢٠٠ رانت بزرگی ایجاد کرد و باید اعتراف کنیم که منابع دلار ٤٢٠٠ تومانی به مردم نرسید. به همین دلیل بنا شده ارز ٤٢٠٠ ‏تومانی واردکنندگان حذف شود و به جای آن به مردم کوپن بدهند. با احتساب رانت ٥٧ هزار میلیارد تومانی واردکنندگان با دلار ٤٢٠٠ تومانی می‌توان ‏گفت سود رانت خواران، چیزی حدود ٥ / ٢ برابر خسارت اقتصادی سیل به ٥ استان ایران است. حاصل تقسیم ارزش ریالی و دلاری نشان می‌دهد که این ادوات هم با دلار ٤٢٠٠ تومانی وارد شده است.
تسنیمتسنیم3 ماه قبل
فضل‌الله رنجبر در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، اظهار داشت: سیلابهای اخیر سبب طغیان رودخانه قره‌سو در شهر کرمانشاه شد که طغیان این رودخانه سبب آبگرفتگی بیش از ۱۰۰ واحد مسکونی در شهرک کرناچی شد. وی با اشاره به اینکه در آن شرایط و با توجه به طغیان رودخانه قرهسو تعدادی از مردم مجبور به ترک منازل خود شدند و در مناطق اسکان اضطراری استقرار پیدا کردند گفت: در شرایط کنونی و بازگشت به این مناطق بیشتر این خانوارها به منازل مسکونی خود بازگشتند و مشغول نظافت منزل خود از گل‌ولای هستند. فرماندار کرمانشاه با اشاره به اینکه اکنون برق و آب منازل مسکونی خانوارهای ساکن شهرک کرناچی وصل شده است، افزود: هر خانواری هم که مشکل آب و برق و گاز دارد در صورت مراجعه به فرمانداری مشکلات را حل خواهیم کرد و با پایان بارندگی‌ها توسط شهرداری کوچه‌های این مناطق شن‌ریزی خواهد شد. وی با بیان اینکه در مجموع ۹۵ منزل مسکونی در شهرک کرناچی دچار آبگرفتگی شدید شد، بیان کرد: موضوع رسیدگی به این منازل تخریبی اکنون در دستور کار قرار دارد، البته این منازل مسکونی در گذشته غیرقانونی ساخته شدند و مسئولان بارها هشدار دادند که در این منازل مردم سکونت نکنند. فرماندار کرمانشاه افزود: شهرک کرناچی کرمانشاه در گذشته یک روستا بوده است که با گسترش کلانشهر کرمانشاه به این شهر اضافه شود اما عده‌ای از افراد به جای اینکه بروند از عمق شهرک کرناچی منزل بخرند از کف رودخانه منزل خریده‌اند.
افتصادنیوزافتصادنیوز3 ماه قبل
سنگ پا با دلار ۴۲۰۰ تومانیایران در ٩ ماهه اول ‌سال ٩٧ بیشتر از ١٣ تن سنگ پا از کشورهای هند، چین و ترکیه وارد کرده است. ابزار بازی بولینگ با دلار ۴۲۰۰ تومانیدلار ٤٢٠٠ تومانی برای واردات ابزار بازی بولینگ یکی دیگر از پدیده‌های فهرست واردات گمرک در ‌سال ٩٧ است. کیسه ادرار و سیفون توالت با دلار ۴۲۰۰ تومانیکیسه ادرار که به نظر نمی‌رسد فناوری تولید پیچیده‌ای داشته باشد و سیفون موارد جالب دیگری است که در فهرست واردات ‌سال ٩٧ دیده می‌شود. گل و میوه مصنوعی با دلار ۴۲۰۰ تومانیآمار واردات گل و میوه مصنوعی با دلار ٤٢٠٠ تومانی حیرت‌آور است. دلار ۴۲۰۰ تومانی و داستان عدم شفافیت در اطلاع رسانی دریافت کنندگان آن، هم‌چنان تهدید برای آینده اقتصاد ایران عصر ۱۴۰۰ است.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین3 ماه قبل
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از شهروند، محمدباقر نوبخت، رئیس سازمان برنامه‌وبودجه گفته بود که ‌دلار ٤٢٠٠ رانت بزرگی ایجاد کرد و باید اعتراف کنیم که منابع دلار ٤٢٠٠ تومانی به مردم نرسید. به همین دلیل بنا شده ارز ٤٢٠٠ ‌تومانی واردکنندگان حذف شود و به جای آن به مردم کوپن بدهند. ‌حالا بیایید ببینیم واردکنندگان با دلار ٤٢٠٠ تومانی در این یک‌سال چه سودی به جیب زده‌اند. با احتساب رانت ٥٧ هزار میلیارد تومانی واردکنندگان با دلار ٤٢٠٠ تومانی می‌توان ‌گفت سود رانت خواران، چیزی حدود ٥/٢ برابر خسارت اقتصادی سیل به ٥استان ایران است. حاصل تقسیم ارزش ریالی و دلاری نشان می‌دهد که این ادوات هم با دلار ٤٢٠٠ تومانی وارد شده است.
زومیتزومیت3 ماه قبل
درصورتی‌که در زمینه تعمیر کولر آبی، سرویس کولر آبی و تعرفه خدمات کولر آبی‌ نیاز به متخصص دارید، می‌توانید با نصب و دانلود اپلیکیشن پالسین از این خدمات استفاده کنید. شما می‌توانید برای مشکلاتی چون چکه کردن کولر، تعمیر یا تعویض سینی کف کولر، تعمیر یا تعویض پمپ آب، تعویض یاتاقان، روغن‌کاری یا حتی تعویض و تعمیر قطعات الکتریکی معیوب کولر خود از خدمات پالسین استفاده کنید یا روی این سامانه درخواست متخصص دهید. در چه مواقعی به سرویس کولر آبی‌ نیاز پیدا می‌کنیم؟ پاسخ به این سؤال تا حد زیادی ساده است: با گرم شدن هوا در آخرین روزهای فروردین‌ماه و شدت گرفتن شیب دمای هوا به سمت بالا، ‌ نیاز به کولر آبی مهم و ضروری خواهد بود. اما از آنجایی که کولرها در طول سال خاموش هستند و به‌سبب شرایط آلوده‌ی شهری، سرویس، تعمیر یا بازبینی کولر آبی ضروری است. چگونه برای خدمات مرتبط به تعمیر و سرویس کولر آبی در پالسین سفارش ثبت کنیم؟ ثبت سفارش در پالسین اصلا کار دشواری نیست.

سوپر اپلیکیشن ایرانی به کدام مسیر می‌رود؟

5+
تکرساتکرسا3 ماه قبل
خبر فوریخبر فوری4 ماه قبل
آندره آ پیرلو ستاره سابق تیم ملی ایتالیا به گردگیری و نظافت منزل روی آورده است. آندره آ پیرلو اسطوره سابق تیم ملی فوتبال ایتالیا و ستاره تیم یوونتوس به تازگی عکسی از نظافت منزل توسط خودش منتشر کرده است. پیرلو در این عکس در حال نظافت منزل خود است و به نظر می‌رسد از این گردگیری لذت نمی‌برد، زیرا در مورد آن نوشت: بعضی وقت‌ها تنبیه می‌شوی و مجبوری تحملشان کنی. اما این عکس با بازخورد هواداران فوتبال ایتالیا و دوستداران وی رو به رو شد، تا حدی که یکی از هواداران پیرلو نوشت: آندره آ پیرلو اسطوره فوتبال ایتالیا در حال گردگیری منزل و نظافت است و هرگز از انتشار این عکس خجالت نمی‌کشد. شما چرا باید به او بخندید؟

به انتهای لیست رسیدید