آخرین و مهم‌ترین اخبار صادرات نفت
نفتی

اخبار « صادرات نفت »

تخریب دولت به چه قیمتی؟

3+
ایمناایمنا1 دقیقه قبل
وانانیوزوانانیوز13 دقیقه قبل
به گزارش وانانیوز، به نقل از رویترز، دیده‌بان هسته‌ای سازمان ملل روز دوشنبه (۲۷ آبان) در گزارشی اظهار کرد که میزان دخایر آب سنگین ایران از سقف ۱۳۰ تن بالاتر رفته است. آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در گزارشی نوشت: در ۱۶ نوامبر ۲۰۱۹، ایران به اطلاع آژانس بین‌المللی انرژی اتمی رساند که میزان ذخایر آب سنگینش از مرز ۱۳۰ تن عبور کرده است. آژانس در ۱۷ نوامبر ۲۰۱۹ تایید کرد که نیروگاه تولید آب سنگین ایران در حال فعالیت بوده و میزان آب سنگین ایران به ۱۳۱٫۵ تن رسیده است. در همین راستا، حسن روحانی رئیس جمهوری کشورمان ۱۴ آبان با اعلام آغاز گام چهارم کاهش تعهدات برجامی ایران و با اشاره به اقدامات ایران برای کاهش تعهدات برجامی خود، اظهار کرد: من امروز به ۱+۴ اعلام می‌کنم که فعالیت ما با نظارت آژانس انرژی اتمی خواهد بود. گام چهارم نیز مانند سه گام دیگر قابل بازگشت است و اگر آن‌ها به تعهدات خود در اول ژانویه ۲۰۱۷ بازگردند ما هم به این تاریخ برمی‌گردیم.
ایلناایلنا24 دقیقه قبل
علیرضا حقیقی که بعد از گذشت بیش از یک دهه دوری از فوتبال ایران، در این فصل به عضویت نساجی مازندران در آمده، اکنون آماده تقابل با استقلال است. به گزارش ایلنا، دروازه‌بان سابق تیم ملی که در بازگشت به فوتبال ایران انگیزه‌های بزرگی را دنبال می‌کند، در اولین حضور خود در لیگ نوزدهم موفق به بسته نگه داشتن دروازه تیمش برابر نفت مسجد سلیمان شد و اکنون امیدوار است این روند را در جدال حساس مقابل استقلال نیز دنبال کند. آخرین حضور حقیقی در جدال با استقلال با پیراهن پرسپولیس مربوط است و اکنون این تقابل می‌تواند جذابیت‌های زیادی به دنبال داشته باشد. حقیقی که یکی بازیکنان محبوب هواداران پرسپولیس محسوب می‌شود، امیدوار است در اولین حضورش در قائمشهر و برابر هواداران نساجی نیز موفق شود مانع از کامیابی استقلال شود و تیمش را به موفقیت بزرگی برساند. هواداران نساجی که طی این فصل علیرغم نتایج نامناسبی که این تیم در قائمشهر کسب کرده با حمایت ویژه خود توانسته‌اند همراهی خود با تیم را به نمایش بگذارند، مطمئنا در این بازی نقش ویژه‌ای خواهند داشت و باید دید حضور پررنگ آنها در این دیدار و حمایت از نساجی آنها را به نتیجه برابر استقلال اوج گرفته این روزها خواهد رساند یا خیر.
وانانیوزوانانیوز31 دقیقه قبل
وی تاکید کرد: وقتی مربی سه روز دیرتر از زمان موعد به ایران می‌آید و تمرینات را شروع می‌کند نباید انتظاری بیشتر از این داشت. ما هنوز متوجه نشده‌ایم اگر قرار است مربی خارجی به ایران بیاید قبل از حضورش باید تمام مشکلات برطرف شده باشد تا او تمرکزش را روی تمرین و بازی‌های مهم تیم ملی بگذارد. مظلومی در پاسخ به این پرسش که برخی‌ها خواستار برکناری ویلموتس شدند، گفت: برای حضور یک مربی خارجی باید برنامه داشت. این روز‌ها تعدادی از هواداران کی روش از این شرایط سوءاستفاده کرده و می‌گویند اگر او بود این نتیجه را کسب نمی‌کردیم. کی روش ۸ سال در ایران بود، اما چه دستاوردی برای ما داشت ما به لبنان نباخته بودیم که با کی روش به لبنان هم باختیم.
مهرمهر40 دقیقه قبل
مشکل مالی، مشکلی است که این روزها به فوتبال ملی هم سرایت کرده و هر سرمربی که هدایت تیم ملی ایران را به عهده می‌گیرد، با آن دست و پنجه نرم می‌کند. وی در خصوص صحبت هایی که برخی کارشناسان در مورد اخراج ویلموتس کرده‌اند، گفت: برکناری سرمربی تیم ملی چاره گشا نیست، باید مشکلات ریشه‌ای حل شود. فدراسیون باید پاسخگو باشد که چرا در روزهای حساسی که تیم ملی به آرامش نیاز داشت، ویلموتس ناراحت از این بود که مطالباتش را دریافت نکرده است. این اتفاق فقط در فوتبال ما رخ می‌دهد، ولی اعتقاد دارم مسئولان فدراسیون فوتبال باید خیلی شفاف با مردم راجع به این موضوع صحبت کنند، زیرا شبی که تیم ملی برابر عراق نتیجه را واگذار کرد یکی از تلخ‌ترین شب‌های فوتبال ایران بود. اکثر تیم‌های لیگ برتری نمایش قابل قبولی داشتند اما اردوی تیم ملی باعث شد تا روند آنها متوقف شود.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین43 دقیقه قبل
وی تاکید کرد: وقتی مربی سه روز دیرتر از زمان موعد به ایران می‌آید و تمرینات را شروع می‌کند نباید انتظاری بیشتر از این داشت. ما هنوز متوجه نشده‌ایم اگر قرار است مربی خارجی به ایران بیاید قبل از حضورش باید تمام مشکلات برطرف شده باشد تا او تمرکزش را روی تمرین و بازی‌های مهم تیم ملی بگذارد. مظلومی در پاسخ به این پرسش که برخی‌ها خواستار برکناری ویلموتس شدند، گفت: برای حضور یک مربی خارجی باید برنامه داشت. کی روش ۸ سال در ایران بود اما چه دستاوردی برای ما داشت ما به لبنان نباخته بودیم که با کی روش به لبنان هم باختیم. بازی کردن وظیفه بازیکنان است و او تنها دستورات ویلموتس را در زمین اجرا کرده است.
همشهریهمشهری50 دقیقه قبل
حسین مدرس‌خیابانی افزود: سازمان تعزیرات حکومتی نیز با ۱۵ هزار بازرس در قالب ۸ هزار اتحادیه قیمت‌ها را در بازار رصد می‌کند. رضا پدیدار، رئیس کمیسیون انرژی اتاق تهران: اگر دولت با شیب مناسب‌تری اقدام به افزایش قیمت بنزین می‌کرد، ‌شرایط بهتر بود. البته افزایش قیمت بنزین می‌تواند تا ۲۵درصد از مصرف کم کند. افزایش قیمت بنزین هنوز در تولید خودش را نشان نداده و سازمان حمایت می‌تواند با نظارت جدی مانع از سوءاستفاده و افزایش قیمت کالاها شود. حسین مدرس‌خیابانی، قائم‌مقام وزیر صنعت در امور بازرگانی: سازمان تعزیرات حکومتی با ۱۵‌هزار بازرس در قالب ۸ هزار اتحادیه قیمت‌ها را در بازار رصد می‌کند.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴52 دقیقه قبل
به گزارش رویترز، دیده‌بان هسته‌ای سازمان ملل روز دوشنبه (۲۷ آبان) در گزارشی اظهار کرد که میزان دخایر آب سنگین ایران از سقف ۱۳۰ تن بالاتر رفته است. آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در گزارشی نوشت: در ۱۶ نوامبر ۲۰۱۹، ایران به اطلاع آژانس بین‌المللی انرژی اتمی رساند که میزان ذخایر آب سنگینش از مرز ۱۳۰ تن عبور کرده است. آژانس در ۱۷ نوامبر ۲۰۱۹ تایید کرد که نیروگاه تولید آب سنگین ایران در حال فعالیت بوده و میزان آب سنگین ایران به ۱۳۱٫۵ تن رسیده است. در همین راستا، حسن روحانی رئیس جمهوری کشورمان ۱۴ آبان با اعلام آغاز گام چهارم کاهش تعهدات برجامی ایران و با اشاره به اقدامات ایران برای کاهش تعهدات برجامی خود، اظهار کرد: من امروز به ۱+۴ اعلام می‌کنم که فعالیت ما با نظارت آژانس انرژی اتمی خواهد بود. گام چهارم نیز مانند سه گام دیگر قابل بازگشت است و اگر آن‌ها به تعهدات خود در اول ژانویه ۲۰۱۷ بازگردند ما هم به این تاریخ برمی‌گردیم.
ایسناایسنا58 دقیقه قبل
ایسنا/مازندران مدیر کل مدیریت بحران مازندران گفت: در نواحی کوهستانی استان شاهد بارش برف بودیم به‌صورتی‌که در سوادکوه، چهاردانگه و ۴ روستای آلاشت از جمله لاکوم، لرزنه، گردنه‌سر و سرین برف مسیرهای ارتباطی را تحت تاثیر قرار داد و عده‌ای از افراد که برای تفریح به نقاط برف‌گیر رفته بودند، گیر افتاده که هلیکوپتر امداد برای نجات افراد به مناطق اعزام شد. مدیر کل مدیریت بحران مازندران خاطرنشان کرد: در بابلسر نیز ۲ دستگاه بیل مکانیکی به همراه نیروهای امدادی مستقر بودند و تنها آب به حیاط ۳ واحد مسکونی نفوذ کرد که اقدامات امدادی انجام شد. مدیر کل مدیریت بحران مازندران ادامه داد: در مسیرهای صعب العبور برای ۳۰ نفر گیر افتاده در برف آذوقه از طریق افراد کوهستان پیما به میزان ۵ روز ارسال شد. احمدی تصریح کرد: در بالادست آلاشت نیز به دلیل افزایش حجم برف برای امداد رسانی و نجات افراد با دستگاه بولدوزر مدت زمان ۴ روزه‌ای برای بازگشایی نیاز دارد که همزمان با بازگشایی از ادوات دیگری برای رسیدن به افراد گرفتار در برف استفاده شده است و همچنین از شرکت خطوط نفت نیز کمک گرفتیم تا نجات افراد سریعتر محقق شود. احمدی در توصیه به مردم تاکید کرد: به دلیل شرایط جوی نامناسب و امکان بارش باران و برف مجدد در ارتفاعات تا اطلاع ثانوی از رفتن به نقاط کوهستانی به شدت پرهیز کنند.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 ساعت قبل
دیده‌بان هسته‌ای سازمان ملل روز دوشنبه (۲۷ آبان) در گزارشی اظهار کرد که میزان دخایر آب سنگین ایران از سقف ۱۳۰ تن بالاتر رفته است. به گزارش رویترز، آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در گزارشی نوشت: در ۱۶ نوامبر ۲۰۱۹، ایران به اطلاع آژانس بین‌المللی انرژی اتمی رساند که میزان ذخایر آب سنگینش از مرز ۱۳۰ تن عبور کرده است. آژانس در ۱۷ نوامبر ۲۰۱۹ تایید کرد که نیروگاه تولید آب سنگین ایران در حال فعالیت بوده و میزان آب سنگین ایران به ۱۳۱٫۵ تن رسیده است. گام چهارم نیز مانند سه گام دیگر قابل بازگشت است و اگر آن‌ها به تعهدات خود در اول ژانویه ۲۰۱۷ بازگردند ما هم به این تاریخ برمی‌گردیم. من معتقدم ما راه درستی انتخاب کردیم و دنیا باید بداند که ملت ایران هم مقاوم است و هم اهل مذاکره.
قدس آنلاینقدس آنلاین1 ساعت قبل
دیده‌بان هسته‌ای سازمان ملل روز دوشنبه (۲۷ آبان) در گزارشی اظهار کرد که میزان دخایر آب سنگین ایران از سقف ۱۳۰ تن بالاتر رفته است. به گزارش قدس آنلاین، آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در گزارشی نوشت: در ۱۶ نوامبر ۲۰۱۹، ایران به اطلاع آژانس بین‌المللی انرژی اتمی رساند که میزان ذخایر آب سنگینش از مرز ۱۳۰ تن عبور کرده است. آژانس در ۱۷ نوامبر ۲۰۱۹ تایید کرد که نیروگاه تولید آب سنگین ایران در حال فعالیت بوده و میزان آب سنگین ایران به ۱۳۱٫۵ تن رسیده است. گام چهارم نیز مانند سه گام دیگر قابل بازگشت است و اگر آن‌ها به تعهدات خود در اول ژانویه ۲۰۱۷ بازگردند ما هم به این تاریخ برمی‌گردیم. من معتقدم ما راه درستی انتخاب کردیم و دنیا باید بداند که ملت ایران هم مقاوم است و هم اهل مذاکره.
وانانیوزوانانیوز1 ساعت قبل
به گزارش وانانیوز، اکنون یک سوم از لیگ نوزدهم گذشته و تا حدی عیار تیم‌ها مشخص شده است. در فصل جاری تیم‌های استقلال و پیکان بهترین خط حمله‌های لیگ را در اختیار دارند، اما در آن‌سو گل‌گهر سیرجان و شاهین بوشهر در قعر جدول بی‌خطرترین خط حمله لیگ نوزدهم را در اختیار دارند. مقایسه استقلال که زهردارترین خط حمله را تا اینجای فصل جاری در اختیار دارد با گل‌گهر و شاهین به‌خوبی نشان‌دهنده ضعف این دو تیم قعرنشین در گل‌زنی است. هر چند در مقایسه با ده هفته ابتدایی فصل پیش، نفت مسجد سلیمان و سپیدرود رشت آماری ضعیف‌تر گل‌گهر و شاهین ثبت کرده بودند. نکته جالب این که استقلالی که با استراماچونی در فصل جاری بهترین خط حمله را در اختیار دارد، در لیگ هفدهم که تا پایان هفتم علیرضا منصوریان را روی نیمکت خود می‌دید، با تنها ۴ گل، ضعیف‌ترین خط حمله آن فصل را در اختیار داشت.
همشهریهمشهری1 ساعت قبل
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از فارس، درپی اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت و سهمیه‌بندی بنزین، عصر یکشنبه ۲۶ آبان‌ماه تجمع اعتراضی دانشجویان دانشگاه تهران نسبت به نحوه اجرای این طرح توسط دولت برگزار شد. در ادامه، تعدادی دیگر از دانشجویان در قسمتی دیگر از دانشگاه تجمع کردند و با شعارهای تند خود، سعی در به انحراف کشیدن مطالبات دانشجویان داشتند. تقریبا نیم ساعت از آغاز تجمع گذشته بود که تعداد تجمع کنندگان تقریبا به حدود ۶۰ نفر رسید. در این زمان بود که تجمع کنندگان سعی کردند خود را به سردر دانشگاه برسانند. دانشجویان انقلابی اما در پاسخ شعارهایی سر می‌دادند.
خبر فوریخبر فوری1 ساعت قبل
آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در گزارشی تایید کرد که ذخایر آب سنگین ایران از ۱۳۰ تن بیشتر شده است. دیده‌بان هسته‌ای سازمان ملل روز دوشنبه (۲۷ آبان) در گزارشی اظهار کرد که میزان دخایر آب سنگین ایران از سقف ۱۳۰ تن بالاتر رفته است. آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در گزارشی نوشت: در ۱۶ نوامبر ۲۰۱۹، ایران به اطلاع آژانس بین‌المللی انرژی اتمی رساند که میزان ذخایر آب سنگینش از مرز ۱۳۰ تن عبور کرده است. آژانس در ۱۷ نوامبر ۲۰۱۹ تایید کرد که نیروگاه تولید آب سنگین ایران در حال فعالیت بوده و میزان آب سنگین ایران به ۱۳۱٫۵ تن رسیده است. من معتقدم ما راه درستی انتخاب کردیم و دنیا باید بداند که ملت ایران هم مقاوم است و هم اهل مذاکره.
ایسناایسنا1 ساعت قبل
آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در گزارشی تایید کرد که ذخایر آب سنگین ایران از ۱۳۰ تن بیشتر شده است. به گزارش ایسنا به نقل از رویترز، دیده‌بان هسته‌ای سازمان ملل روز دوشنبه (۲۷ آبان) در گزارشی اظهار کرد که میزان دخایر آب سنگین ایران از سقف ۱۳۰ تن بالاتر رفته است. آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در گزارشی نوشت: در ۱۶ نوامبر ۲۰۱۹، ایران به اطلاع آژانس بین‌المللی انرژی اتمی رساند که میزان ذخایر آب سنگینش از مرز ۱۳۰ تن عبور کرده است. آژانس در ۱۷ نوامبر ۲۰۱۹ تایید کرد که نیروگاه تولید آب سنگین ایران در حال فعالیت بوده و میزان آب سنگین ایران به ۱۳۱٫۵ تن رسیده است. من معتقدم ما راه درستی انتخاب کردیم و دنیا باید بداند که ملت ایران هم مقاوم است و هم اهل مذاکره.
صدا و سیماصدا و سیما1 ساعت قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما به نقل از رویترز؛ صادرات نفت خام عربستان سعودی به ۶ میلیون و ۶۷۰ هزار بشکه در روز کاهش یافت. آمار‌های رسمی که امروز دوشنبه منتشر شده‌اند حاکی از کاهش صادرات نفت خام عربستان سعودی به ۶ میلیون و ۶۷۰ هزار بشکه در روز است. این رقم در ماه اوت سال جاری میلادی ۶ میلیون و ۸۸۰ هزار بشکه بود. صادرات نفت خام عربستان سعودی در ماه سپتامبر با کاهش ۶۶۰ هزار بشکه در روز به ۹ میلیون و ۱۲۶ هزار بشکه در روز رسیده بود. ذخایر نفت خام این کشور نیز در ماه سپتامبر با کاهش ۲۰ میلیون و ۲۷۰ هزار بشکه‌ای به ۱۵۲ میلیون و ۴۸۰ هزار بشکه رسید. این در حالی است که مصرف نفت خام در پالایشگاه‌های این کشور در همین ماه با افزایش ده هزار بشکه در روز به ۲ میلیون و ۵۸۴ هزار بشکه رسید. عربستان سعودی و سایر اعضای سازمان کشور‌های صادر کننده نفت، میزان صادرات ماهانه خود را در قالب آمار‌های مشترک در پایگاه اینترنتی این سازمان منتشر کرده‌اند.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 ساعت قبل
نشست هم‌فکری و هم‌افزایی جهت کاهش مشکلات طرح مصوب سران سه قوه پیرامون مسئله سهیمه بندی و افزایش قیمت بنزین، با حضور جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و کارشناسان اقتصادی در دفتر سعید جلیلی نماینده رهبرانقلاب در شورایعالی امنیت ملی برگزار شد. جلیلی افزود: طبیعتا قدردانی از این رفتار مردم آنست که با عمل به وظائف خود هرچه می‌توانیم با کاهش فشارهای اقتصادی به آنها کمک کنیم. وظیفه همگان است که با ارائه راهکار جهت تخصیص عادلانه این یارانه، گامی را برای کاهش فشار اقتصادی بردارند. پیش از سخنان جلیلی، کارشناسان اقتصادی بخشی از راهکارهای خود را جهت کاهش مشکلات مصوبه اخیر سران قوا ارائه دادند. سید راضی نوری در این نشست گفت: دولت امروز باید مشخص کند که برنامه عملی اش برای کنترل تورم آتی پس از افزایش قیمت سوخت چطور خواهد بود.
صدا و سیماصدا و سیما1 ساعت قبل
تیم بسکتبال پتروشیمی بندر امام صدر نشین لیگ برتر امروز با نتیجه ۸۲ بر ۶۳ شیمیدور قم را شکست داد. شیمیدور در حال با این اختلاف شکست خورد که نیمه اول را ۳۷ بر ۳۵ برده بود. مهدی کامرانی کاپیتان شیمیدور در این مسابقه بعد از یک هفته غیبت باز کرد. * برد بازیکنان جوان اکسونتیم بسکتبال اکسون تهران که مانند هفته‌های قبل در اواخر بازی مقابل آذرشهر به دردسر افتاده بود با حفظ نتیجه ۸۶ بر ۸۲ این تیم را شکست داد. تیم آذرشهر در کوآرتر چهارم با کمک پرتاب‌های سه امتیازی محسن محمدی به یک امتیازی اکسون رسید، اما فرصت زیادی برای جبران نتیجه نداشت.
الفالف1 ساعت قبل
نماینده رهبرانقلاب در شورایعالی امنیت ملی در نشست هم‌فکری با نمایندگان مجلس، گفت: برطرف کردن نگرانی‌های مردم نسبت به موج جدید گرانی‌ها یک وظیفه همگانی است. وی افزود: به همین سبب دوستان کارشناس ما در کارگروه‌های اقتصادی دولت سایه، پیشنهادهای عملی پیرامون این موضوع را خدمت نمایندگان جهت بررسی و ملاحظه ذیل لایحه بودجه سال آینده تهیه کرده‌اند. جلیلی افزود: طبیعتا قدردانی از این رفتار مردم آنست که با عمل به وظائف خود هرچه میتوانیم با کاهش فشار‌های اقتصادی به آنها کمک کنیم. وظیفه همگان است که با ارائه راهکار جهت تخصیص عادلانه این یارانه، گامی را برای کاهش فشار اقتصادی بردارند. پیش از سخنان جلیلی، کارشناسان اقتصادی دولت سایه بخشی از راهکارهای خود را جهت کاهش مشکلات مصوبه اخیر سران قوا ارائه دادند.
همشهریهمشهری1 ساعت قبل
به گزارش همشهری، دامنه این اختلال‌ها که از عصر جمعه آغاز شده بود به‌تدریج توسعه پیدا کرد تا جایی که بخش عمده ارتباط کاربران ایرانی با اینترنت جهانی قطع شد. البته از عصر دیروز با فعال‌شدن اینترنت ملی تا حدودی محدودیت‌های دسترسی برای سایت‌های داخلی برداشته شد؛ اما باز هم این اقدام نتوانست گرهی از مشکلاتی که اختلال اینترنتی برای زندگی روزمره مردم ایجاد کرده است باز کند. همچنین این اختلال اینترنتی باعث شد فرایند سفر با تاکسی‌های اینترنتی مختل شود و به سردرگمی مردم دامن بزند. از سوی دیگر هر چند بانک‌ها در شبکه داخلی با شعب خود ارتباط داشتند اما در شبکه ارتباط اینترنتی خصوصا ارتباط بین شهری و بین استانی با مشکلاتی مواجه بودند و اول هفته پردغدغه‌ای برای مشتریان خود ایجاد کردند. اینترنت ملی لنگ شددر اختلال اینترنتی اخیر، با وجود تلاش‌هایی که برای جایگزینی اینترنت ملی با شبکه اینترنت جهانی انجام شده، باز هم شبکه اینترنت بومی نتوانست نیاز کاربران را حتی برای پوشش‌دهی به سایت‌ها و اطلاعات داخلی کشور برآورده کند.
تجارت‌نیوزتجارت‌نیوز2 ساعت قبل
محمدعلی خطیبی، نماینده سابق ایران در اوپک در گفتگو با تجارت‌نیوز در مورد آینده قیمت نفت و وضعیت صادرات نفت ایران پاسخ می‌دهد. در عین حال شاهد افزایش عرضه نفت‌ خام‌های غیرمرسوم و شیل هستیم. اما اگر تعادلی ایجاد نشود این عرضه‌های مازاد ممکن است باعث کاهش قیمت شود. به نظر شما چه اتفاقی برای صادرات نفت ایران خواهد افتاد؟ صادرات نفت ایران به دلیل شرایط تحریم‌ در همین وضعیتی است که در حال حاضر مشاهده می‌کنیم. جدیدترین اتفاقات مربوط به نفت را می‎توانید در سلسله اخبار قیمت نفت تجارت‌نیوز ملاحظه کنید.
وانانیوزوانانیوز2 ساعت قبل
اما جالب‌تر می‌شود وقتی بدانید جواب علی علیپور به این پیشنهاد اروپایی منفی بوده است. علیپور به مدیر برنامه‌های خودش و واسطه این پیشنهاد گفته قصد دارد تا پایان فصل جاری در پرسپولیس بازی کند. اما آنچه باعث شده علی علیپور به پیشنهاد اسپانیایی خود پاسخ منفی بدهد حفظ تمرکز خودش برای ادامه بازی‌های پرسپولیس در فصل جاری است. پیوس: علیپور تصمیم درستی گرفتدیروز برای دقایق کوتاهی مزاحم فرشاد پیوس آقای گل سال‌های نه چندان دور فوتبال ایران شدیم. پیوس که رابطه خوبی هم با علی علیپور دارد در خصوص پیشنهاد رئال زاراگوزا و پاسخ منفی مهاجم پرسپولیس به ما گفت: «من در جریان کم و کیف این پیشنهاد نیستم، اما علیپور تصمیم درستی گرفته است.
فردا نیوزفردا نیوز2 ساعت قبل
خبرگزاری تسنیم: نشست هم‌فکری و هم‌افزایی جهت کاهش مشکلات طرح مصوب سران سه قوه پیرامون مسئله سهیمه بندی و افزایش قیمت بنزین، با حضور جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و کارشناسان اقتصادی در دفتر سعید جلیلی نماینده رهبرانقلاب در شورایعالی امنیت ملی برگزار شد. جلیلی افزود: طبیعتا قدردانی از این رفتار مردم آنست که با عمل به وظائف خود هرچه می‌توانیم با کاهش فشارهای اقتصادی به آنها کمک کنیم. پیش از سخنان جلیلی، کارشناسان اقتصادی بخشی از راهکارهای خود را جهت کاهش مشکلات مصوبه اخیر سران قوا ارائه دادند. سید راضی نوری در این نشست گفت: دولت امروز باید مشخص کند که برنامه عملی اش برای کنترل تورم آتی پس از افزایش قیمت سوخت چطور خواهد بود. محمود شکری، اثر روانی این موضوع را ترس از افزایش تورم و قیمت کالاها دانست و گفت: سران سه قوه می‌بایست مصوبه‌ی دیگری را درخصوص نحوه کنترل تورم ارائه کنند.
تسنیمتسنیم2 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز، محمد پوربزرگ ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران، قرارداد شرکت ملی پست ایران با شرکت ملی نفت را برای تحویل کارت سوخت یادآور شد و اظهار داشت: مرسولات وارد شده به استان از مردادماه ۱۳۳۰۰۰ کارت سوخت جدید و المثنی بوده که اکثریت آنها کارت سوخت نوشماره هستند. وی با بیان اینکه بالای ۸۰ درصد کارت‌های سوخت وارده توزیع صورت شده است، افزود: ۲۰ درصد باقیمانده هم در باجه‌های معطله و دفاتر دولت هستند. وی از وجود ۲۷۲۰۰ کارت سوخت معطله در باجه‌های پستی خبر داد و ابراز داشت: زمان خدمت رسانی پست افزایش یافته تا مردم کارت سوخت خود را دریافت کنند. مدیرکل پست آذربایجان شرقی روش‌های اطلاع از وضعیت کارت سوخت را مورد اشاره قرار داد و گفت: ابتدا باید مردم بدانند که کارت سوختشان توسط شرکت نفت صادر شده یا نه. پوربزرگ، ۷۰ درصد کارت‌های سوخت باقیمانده را متعلق به تبریز دانست و گفت: نقل مکان گیرنده، آدرس ناقص و فوت گیرنده از اصلی‌ترین عوامل رسوب کارت در باجه‌های معطله است.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین3 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، اکنون یک سوم از لیگ نوزدهم گذشته و تا حدی عیار تیم‌ها مشخص شده است. در فصل جاری تیم‌های استقلال و پیکان بهترین خط حمله‌های لیگ را در اختیار دارند، اما در آن‌سو گل‌گهر سیرجان و شاهین بوشهر در قعر جدول بی‌خطرترین خط حمله لیگ نوزدهم را در اختیار دارند. مقایسه استقلال که زهردارترین خط حمله را تا اینجای فصل جاری در اختیار دارد با گل‌گهر و شاهین به‌خوبی نشان‌دهنده ضعف این دو تیم قعرنشین در گل‌زنی است. هر چند در مقایسه با ده هفته ابتدایی فصل پیش، نفت مسجد سلیمان و سپیدرود رشت آماری ضعیف‌تر گل‌گهر و شاهین ثبت کرده بودند. نکته جالب این که استقلالی که با استراماچونی در فصل جاری بهترین خط حمله را در اختیار دارد، در لیگ هفدهم که تا پایان هفتم علیرضا منصوریان را روی نیمکت خود می‌دید، با تنها ۴ گل، ضعیف‌ترین خط حمله آن فصل را در اختیار داشت.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین3 ساعت قبل
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان، هفته ششم لیگ برتر هندبال مردان به تعویق افتاد. ابتدا قرار بود تنها دیدار دو تیم هندبال نیروی زمینی شهید شاملی کازرون و سربدران سبزوار به میزبانی شیراز لغو شود، اما در ادامه برگزاری بقیه دیدار‌ها به تعویق افتاد. همچنین از دیدار‌های هفته پنجم لیگ برتر بانوان گرامیداشت شهدای زن ورزشکار، امروز یک بازی انجام شد و تیم اشتاد سازه مشهد مقابل حریف خود به برتری رسید. در این دیدار اشتاد سازه موفق شد با حساب ۳۲ بر ۱۴ مقابل تیم نفت و گاز گچساران به برتری برسد. بیشتر بخوانید: انتهای پیام/
مهرمهر3 ساعت قبل
وی تاکید کرد: وقتی مربی سه روز دیرتر از زمان موعد به ایران می‌آید و تمرینات را شروع می‌کند نباید انتظاری بیشتر از این داشت. ما هنوز متوجه نشده‌ایم اگر قرار است مربی خارجی به ایران بیاید قبل از حضورش باید تمام مشکلات برطرف شده باشد تا او تمرکزش را روی تمرین و بازی‌های مهم تیم ملی بگذارد. مظلومی در پاسخ به این پرسش که برخی‌ها خواستار برکناری ویلموتس شدند، گفت: برای حضور یک مربی خارجی باید برنامه داشت. کی روش ۸ سال در ایران بود اما چه دستاوردی برای ما داشت ما به لبنان نباخته بودیم که با کی روش به لبنان هم باختیم. بازی کردن وظیفه بازیکنان است و او تنها دستورات ویلموتس را در زمین اجرا کرده است.

به انتهای لیست رسیدید

نفتی

در این صفحه آخرین و مهم‌ترین اخبار صادرات نفت را می‌خوانید