نقل و انتقالات آرسنال

نقل و انتقالات آرسنال

ایلناایلنا1 ماه قبل
سرمربی سابق منچستریونایتد با یکی از مدیران باشگاه آرسنال دیدار کرده است. به گزارش ایلنا، به گزارش روزنامه ساندی تایمز، آرسنال در نظر دارد ژوزه مورینیو، سرمربی سابق منچستریونایتد را جانشین اونای امری کند. مورینیو که از هفته گذشته علاقه‌اش به سرمربیگری در آرسنال در رسانه‌های انگلیسی مطرح شده است، چند روز پیش با رائول سانهلی، مدیر نقل و انتقالات آرسنال شام خورد و گفته می‌شود که درخصوص برنامه‌های نقل و انتقالاتی خود گفت و گو کرده است.
ورزش۳ورزش۳1 ماه قبل
اونای امری، سرمربی آرسنال، مطمئن است که تیمش در مسیر درست قرار دارد و به زودی بار دیگر به یکی از قدرت‌های فوتبال انگلیس تبدیل می‌شود. به گزارش «ورزش سه»، توپچی‌ها در حال حاضر با یک بازی کمتر و دو امتیاز اختلاف با چلسی و لسترسیتی، در رتبه پنجم جدول لیگ برتر قرار دارند. در چنین شرایطی، امری اعتقاد دارد که همه بازیکنانش در مسیر درستی قرار دارند و تیمش به زودی شاهد موفقیت‌های جدیدی خواهد بود. او به اسکای اسپورتس گفت: " من هر روز با رائول (سانیئی-مدیر نقل و انتقالات آرسنال)، ادو (مدیر ورزشی تیم) و بازیکنان صحبت می‌کنم. برای مثال، بوکایو ساکا در حال پیشرفت است، به ما کمک می‌کند و بازی‌های خوبی به نمایش می‌گذارد.
طرفداریطرفداری2 ماه قبل
طرفداری - اونای امری سرمربی اسپانیایی آرسنال، اذعان داشت که طرفداران این تیم می‌توانند نسبت به خرید‌های جدید توپچی‌ها در تابستان هیجان زده باشند، اما از آن‌ها خواست که این هیجان زدگی نه صرفا برای بازیکنان جدید، بلکه برای همه بازیکنان باشد. به گزارش Football. London، در حالی که تیم امری در تور پیش فصل بود، ادو مدیر فنی و رائول سانلهی مدیر نقل و انتقالات آرسنال، موفق شدند ۶ بازیکن جدید را به ورزشگاه امارات بیاورند. گابریل مارتینلی، دنی سبایوس، ویلیام سالیبا، نیکولاس پپه، کیران تیرنی و داوید لوئیز، بازیکنان جدیدی بودند که در تابستان به ترکیب آرسنال اضافه شدند تا تیم لندنی را در خطوط مختلف تقویت کنند. ورودی‌های جدید، هیجان و خوش بینی را برای هواداران آرسنال به ارمغان آورده‌اند. سرمربی اسپانیایی توپچی‌ها اظهار داشت:
طرفداریطرفداری3 ماه قبل
طرفداری- نیکولاس پپه از تلاش خود برای یادگیری زبان انگلیسی جهت سازگاری هر چه بهتر با لیگ برتر خبر داده است. او در مصاحبه اخیرش، به اهمیت تسلط اونای امری به زبان فرانسوی جهت برقراری ارتباط با این مربی پرداخته است. شرایط خیلی خوب بوده است چون توانایی او برای فرانسوی حرف زدن، برقراری ارتباط را برای‌ ما راحت‌تر کرده است. من تازه وارد هستم؛ تاکتیک‌ها و استراتژی‌ها برایم تازگی دارند و کمک کردن مربی واقعا مفید است. حالا باید انگلیسی هم یاد بگیرم و او در این زمینه هم به من کمک می‌کند.
نودنود3 ماه قبل
۱۰ تیم از ۲۰ تیم حاضر در لیگ برتر برای خرید بازیکنان جدید رکوردهای پیشین را شکستند. رکورد قبلی نقل و انتقالات روباه‌ها در اختیار اسلام سلیمانی بود که در آگوست ۲۰۱۶ با ۳۰ میلیون پوند از اسپورتینگ لیسبون خریداری شد. شفیلدیونایتدنایب قهرمان فصل گذشته چمپیونشیپ برای حضوری آبرومندانه در لیگ برتر در یک تابستان ۴ بار رکورد نقل و انتقالاتی خود را جابه جا کرد! رکورد قبلی اسپرز در اختیار داوینسون سانچز بود که در آگوست ۲۰۱۷ با ۴۲ میلیون پوند از آژاکس خریداری شد. وستهم یونایتدچکش‌ها در دو تابستان اخیر با هدف حضور در صحنه اروپایی، رکورد نقل و انتقالات خود را شکسته‌اند.
طرفداریطرفداری4 ماه قبل
طرفداری- فعالیت آرسنال در بازار نقل و انتقالات به امضای قرارداد با ویلیام سالیبا، دنی سبایوس و نیکولاس پپه ختم نشده است و آن‌ها همچنان امیدوارند یک یا دو بازیکن به خدمت بگیرند و در مقابل چند بازیکن را به فروش برسانند. به گزارش BBC، پائولو سوسا به خواسته خود نزدیک‌تر شده است و پس از توافق آرسنال و بوردو برای انتقال ۵ میلیون یورویی لورن کوشیلنی، کاپیتان آرسنال آماده حضور در آزمایش‌های پزشکی باشگاه مذکور می‌شود. در مقابل آرسنال می‌داند که باید در مرکز خط دفاعی بازیکن دیگری در اختیار داشته باشد. آن‌ها در تلاش برای به خدمت گیری دایوت اومپکانو و دنیله روگانی با قیمت‌های بالایی مواجه شدند اما هنوز امیدوار هستند قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات در انگلستان، مدافع جدیدی در اختیار داشته باشند. از سوی دیگر مذاکرات با ناتینگهام فارست برای فروش کارل جنکینسون به مراحل پیشرفته‌ای رسیده است و اگر اتفاق خاصی نیافتد، این مدافع انگلیسی-فنلاندی راهی آن تیم خواهد شد.
طرفداریطرفداری4 ماه قبل
طرفداری- مطابق انتظار و همان طور که غیررسمی آن را ۵ روز قبل در طرفداری خواندید، داستان انتقال نیکولاس پپه و آرسنال، حالت رسمی به خود گرفت. پدیده ۲۴ ساله باشگاه لیل فرانسه و ساحل عاج، با مبلغ ۸۰ میلیون یورو راهی لندن می‌شود. به گزارش وب سایت آرسنال، قرارداد نیکولاس پپه با آرسنال، ۵ ساله است و وی پیراهن شماره ۱۹ را بر تن خواهد کرد. پپه به خاطر درخشش در فصل گذشته، همواره مورد علاقه باشگاه هایی مثل بایرن مونیخ، لیورپول، منچستریونایتد، اینتر و اخیرا ناپولی بود اما در نهایت این آرسنال بود که موفق شد بازیکن را قانع کند به این تیم بپیوندد. مبلغ ۸۰ میلیون یوروی رقم انتقال، طی ۵ سال به لیل پرداخت می‌شود تا مشکلی برای بودجه نقل و انتقالات آرسنال رخ ندهد.
خبر فوریخبر فوری4 ماه قبل
تصاویر نیکلاس پپه، ستاره باشگاه لیل درحالیکه پیراهن این تیم را به تن دارد، پیش از معرفی رسمی او از سوی باشگاه آرسنال در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد. ویدیویی که نیکلاس پپه، ستاره ساحل عاجی که در حال انتقال به آرسنال است را درحالیکه پیراهن توپچی‌ها را به تن دارد نشان می‌دهد، پیش از معرفی رسمی او از سوی باشگاه آرسنال در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است. پیش از این هم انتقال پپه به آرسنال تقریبا قطعی شده بود و انتظار می‌رفت او با قراردادی به ارزش ۸۰ میلیون پوند از لیل به آرسنال ملحق شده و رکورد نقل و انتقالات آرسنال را بشکند. بر اساس گزارشهایی که دیروز منتشر شد پپه روز گذشته در تست پزشکی آرسنال شرکت کرده بود. به این ترتیب هواداران آرسنال منتظرند تا هر لحظه با خبر رسمی انتقال پپه به تیم محبوب‌شان مواجه شوند.
ورزش۳ورزش۳4 ماه قبل
تصاویر نیکلاس پپه، ستاره باشگاه لیل درحالیکه پیراهن این تیم را به تن دارد، پیش از معرفی رسمی او از سوی باشگاه آرسنال در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد. به گزارش «ورزش سه»، ویدیویی که نیکلاس پپه، ستاره ساحل عاجی که در حال انتقال به آرسنال است را درحالیکه پیراهن توپچی‌ها را به تن دارد نشان می‌دهد، پیش از معرفی رسمی او از سوی باشگاه آرسنال در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است. این نشان می‌دهد که انتقال این وینگر ساحل عاجی از باشگاه فرانسوی لیل به آرسنال کامل شده است. پیش از این هم انتقال پپه به آرسنال تقریبا قطعی شده بود و انتظار می‌رفت او با قراردادی به ارزش ۸۰ میلیون پوند از لیل به آرسنال ملحق شده و رکورد نقل و انتقالات آرسنال را بشکند. به این ترتیب هواداران آرسنال منتظرند تا هر لحظه با خبر رسمی انتقال پپه به تیم محبوب‌شان مواجه شوند.
خبر فوریخبر فوری4 ماه قبل
به نظر می‌رسد در دعوای آرسنال و تاتنهام برای جذب ویلیام صالیبا، ستاره فرانسوی سنت اتین، آرسنال به پیروزی رسیده است. رسانه‌های انگلیسی مدعی شدند بعد از مدتها رقابت سرسختانه بین دو باشگاه لندنی آرسنال و تاتنهام برای جذب ویلیام صالیبا، ستاره فرانسوی باشگاه سنت اتین، توپچی‌ها در این رقابت پیروز شده و به زودی صالیبا را با قراردادی ۲۷ میلیون پوندی به امیریتس خواهند آورد. پیشنهاد تاتنهام به اندازه پیشنهاد مالی آرسنال بود ولی شامل پاداش‌هایی می‌شد که در پیشنهاد توپچی‌ها وجود نداشت. مدیران سنت اتین بعد از دریافت این پیشنهاد از آرسنال خواستند پیشنهاد اولیه خود را افزایش داده و به میزان پیشنهاد تاتنهام برساند. بر اساس گزارشهای جدید، آرسنال با درخواست باشگاه فرانسوی موافقت کرده و به همین دلیل است که از هم‌اکنون می‌توان صالیبا را بازیکن جدید آرسنال دانست.
ورزش۳ورزش۳4 ماه قبل
به نظر می‌رسد در دعوای آرسنال و تاتنهام برای جذب ویلیام صالیبا، ستاره فرانسوی سنت اتین، آرسنال به پیروزی رسیده است. به گزارش «ورزش سه»، رسانه‌های انگلیسی مدعی شدند بعد از مدتها رقابت سرسختانه بین دو باشگاه لندنی آرسنال و تاتنهام برای جذب ویلیام صالیبا، ستاره فرانسوی باشگاه سنت اتین، توپچی‌ها در این رقابت پیروز شده و به زودی صالیبا را با قراردادی ۲۷ میلیون پوندی به امیریتس خواهند آورد. پیشنهاد تاتنهام به اندازه پیشنهاد مالی آرسنال بود ولی شامل پاداش‌هایی می‌شد که در پیشنهاد توپچی‌ها وجود نداشت. مدیران سنت اتین بعد از دریافت این پیشنهاد از آرسنال خواستند پیشنهاد اولیه خود را افزایش داده و به میزان پیشنهاد تاتنهام برساند. بر اساس گزارشهای جدید، آرسنال با درخواست باشگاه فرانسوی موافقت کرده و به همین دلیل است که از هم‌اکنون می‌توان صالیبا را بازیکن جدید آرسنال دانست.
طرفداریطرفداری6 ماه قبل
طرفداری - رائول سانلهی مدیر نقل و انتقالات توپچی‌ها، عنوان کرد که این باشگاه باید از اشتباهاتی مانند خروج آرون رمزی به عنوان بازیکن آزاد، جلوگیری کند. هافبک ولزی آرسنال در تابستان، پس از یازده سال حضور در این تیم، به یوونتوس ملحق خواهد شد و دوران فونبالش را در سری آ ادامه خواهد داد. او گفت: به خاطر شرایط به وجود آمده، حالا هر چه که بود، ما در حال سپری کردن آخرین سال قرارداد او بودیم و مشکل دقیقا اینجا بود. به خاطر عدم تمدید قرارداد با آرون (رمزی)، ما دقیقا در چنین شرایطی قرار گرفتیم و او پیشنهادات بسیار خوبی داشت. این اولین باری نیست که قرارداد بازیکنان کلیدی آرسنال در معرض تمام شدن قرار می‌گیرد.

به انتهای لیست رسیدید