نقل و انتقالات خارجی

نقل و انتقالات خارجی

خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین3 هفته قبل
به گزارش ایسنا، تراکتور امشب (پنجشنبه) در هفته نخست لیگ برتر مقابل نفت مسجد سلیمان با تساوی بدون گل متوقف شد. ما کیفیتی پایین‌تر از دوران آمادگی داشتیم، با این حال چند موقعیت‌ خلق کردیم و در کل، بازی سخت و پرمجادله بود. نباختن در خانه حریف نتیجه خوبی است و شرایط آب و هوایی هم مزید بر علت شد که عملکرد مناسب نداشته باشیم. نفت تیم جوان و دونده‌ای بود. آغاز لیگ برتر مهم است اما پایان آن مهمتر.
ایلناایلنا3 هفته قبل
ما کیفیتی پایین‌تر از دوران آمادگی داشتیم، با این حال چند موقعیت‌ خلق کردیم و در کل، بازی سخت و پرمجادله بود. هفته‌های آینده سعی می‌کنیم نقاط ضعف‌مان را حل کنیم. سعی می‌کنیم معایب این بازی را در دیدار با پرسپولیس رفع کنیم. سرمربی تراکتور در پایان گفت: سعی کردم همیشه در ایران چیزهای خوبی انجام دهم. نفت تیم جوان و دونده‌ای بود.
افکارنیوزافکارنیوز1 ماه قبل
افکارنیوز، به گزارشدر روزهای اخیر نام‌های متعددی از بازیکنان خارجی برای حضور در استقلال مطرح شده‌اند. اخیرا نیز نام بازیکنانی از کشورهای پرتغال، آرژانتین و حتی بوسنی به گوش رسید ضمن اینکه در این لابه‌لا صحبت از حضور مدافع سوری هم شد. مسئولان باشگاه استقلال اما از ترس اینکه خریدهای جدید نتوانند انتظارها را برآورده کنند و آنگاه آنها با انتقادهایی از سوی رسانه‌ها مواجه شوند خرید بازیکنان خارجی را متوقف کرده‌اند اما در عین حال این موضوع را به طور علنی به آقای سرمربی اعلام نمی‌کنند. سرمربی استقلال اما پیش از حضور در این تیم از سران باشگاه قول گرفته بود که تیمش ۳ بازیکن خارجی داشته باشد. حتی صحبت از جذب بازیکنی از ایتالیا بود که خود استراماچونی نامش را به باشگاه داده بود اما تمام این برنامه‌ها متوقف شده است.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 ماه قبل
پیمان رضایی، مدیرعامل باشگاه والیبال شهرداری ارومیه، گفت: محرومیت تیم شهرداری ارومیه چیز جدیدی نیست و پنجره نقل و انتقالات خارجی ما از سال ۹۶ بسته شده است. پیمان رضایی، مدیرعامل باشگاه شهرداری ارومیه، نیز در این مورد گفت: محرومیت باشگاه ما از پنجره نقل و انتقالاتی اتفاق جدید و برای امسال نیست. ما از سال ۱۳۹۶ این محرومیت را داریم. خوشبختانه امسال بازیکن خارجی نداریم که خیلی نگران این موضوع باشیم. مدیرعامل باشگاه شهرداری ارومیه در پاسخ به این سوال که امکان حل این موضوع تا کی ممکن است؟ اظهار کرد: یک وکیل بین‌المللی گرفته‌ایم تا پیگیر این موضوع باشد، چرا که آقای تراویسا بدون رضایت باشگاه و برخلاف قرارداد خود عمل کرده‌ و از تیم جدا شده است.
ایسناایسنا1 ماه قبل
مدیر عامل باشگاه شهرداری ارومیه گفت: پنجره نقل و انتقالات خارجی ما از سال ۹۶ بسته شده است. پیمان رضایی مدیرعامل باشگاه شهرداری ارومیه نیز در این مورد به ایسنا گفت: محرومیت باشگاه ما از پنجره نقل و انتقالاتی اتفاق جدید و برای امسال نیست. ما از سال ۱۳۹۶ این محرومیت را داریم. خوشبختانه امسال بازیکن خارجی نداریم که خیلی نگران این موضوع باشیم. مدیرعامل باشگاه شهرداری ارومیه در پاسخ به این سوال که امکان حل این موضوع تا کی ممکن است؟ اظهار کرد: یک وکیل بین‌المللی گرفته‌ایم تا پیگیر این موضوع باشد، چرا که آقای تراویسا بدون رضایت باشگاه و برخلاف قرارداد خود عمل کرده‌ و از تیم جدا شده است.
ایسناایسنا2 ماه قبل
با وجود رواج قراردادهای طولانی مدت میان بازیکنان و باشگاه‌ها، ضمانت اجرایی این قبیل قراردادها در ایران بسیار کم است و به نوعی فرمالیته محسوب می‌شود. البته اجرای این بند در قراردادها با تناقض‌هایی همراه بود چرا که برخلاف عرف بین‌المللی، قرارداد بازیکنان بالای ۳۰ سال هم بعضا تا سه سال در ایران تمدید شده است. بازیکنان این تیم هم با وجود اینکه برای این فصل قرارداد داشتند، ماندن‌شان در این تیم قطعی نبود. به همین دلیل مجددا ایرج عرب، مدیرعامل پرسپولیس با بازیکنان پرسپولیس مذاکره کرد ولی از ترفند تمدید قرارداد برای چند فصل دیگر استفاده کرد. وضعیت کومان و سپاهان مصداق دیگری از فرمالیته بودن قراردادهای چند سال در ایران است و نشان می‌دهد که قراردادهای بلند مدت ضمانت اجرایی ندارد.
فوتبالیفوتبالی3 ماه قبل
به گزارش فوتبالی، پیشنهادهایی از ترکیه، یونان و البته بلژیک و حتی دسته اول اسپانیا از جمله پیشنهاداتی است که گفته می‌شود بحث آن به صورت جدی برای جدایی علی علیپور از پرسپولیس مطرح می‌شود که البته پاسخ مثبت گفتن این بازیکن به یکی از این پیشنهادات منوط به جلب رضایت مسئولان باشگاه است. با توجه به این که از قرارداد علیپور با پرسپولیس یک فصل باقی مانده است اگر او بخواهد از جمع سرخ‌ها جدا شود باید توافقاتی را با باشگاه داشته باشد. در حالی که به نظر می‌رسد علیپور بدش نمی‌آید تجربه حضور در تیم خارجی را داشته باشد و چندان بی میل نیست که این اتفاق رخ بدهد. در این راستا قرار است بعد از پایان حضور سرخ‌ها در جام حذفی در جلسه‌ای در خصوص این موضوع تصمیم گیری شود. این در حالی است که مسئولان باشگاه پرسپولیس و برانکو از علیپور خواسته‌اند تا رسیدن زمان مناسب برای برگزاری این جلسه، حواسش را روی کمک به پرسپولیس متمرکز کند و فعلا به موضوع جدایی و ترانسفر شدنش فکر نکند.
ایرناایرنا4 ماه قبل
به گزارش ایرنا، خبرگزاری رویترز روز چهارشنبه نوشت: باشگاه چلسی فوریه سال جاری به دلیل تخطی از مقررات مربوط به نقل و انتقالات خارجی و ثبت بازیکنان زیر ۱۸ سال، به پرداخت ۶۰۰ هزار دلار جریمه و یک سال محرومیت از فعالیت در پنجره نقل و انتقالات محکوم شد. فیفا با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد: کمیته استیناف فیفا تصمیم گرفت تا با بخشی از درخواست استیناف باشگاه چلسی در اعتراض به رای کمیته انضباطی فیفا (محرومیت ۲ فصله از خرید بازیکن جدید چه در سطح ملی و چه در سطح بین المللی) موافقت کند؛ بر این اساس، محرومیت مذکور برای کل مجموعه باشگاه به غیر از تیم‌های زنان و تیم‌های فوتسال اعمال شده و صدور رضایتنامه برای بازیکنان را منع نمی‌کند. با این وجود، کمیته استیناف فیفا با این استدلال که ممانعت از ثبت قرارداد با بازیکنان زیر ۱۶ سال با تخلف مرتکب شده توسط چلسی متناسب نیست؛ مقرر کرد که آبی‌ها همچنان می‌توانند با بازیکنان زیر ۱۶ سال قرارداد امضا کنند. ورزشی**۳۹۹۱**۹۱۲۹انتهای پیام /*
ورزش۳ورزش۳6 ماه قبل
روزنامه انگلیسی سان مدعی شد که فیفا باشگاه منچسترسیتی را به دلیل تخطی از قوانین محافظت از بازیکنان جوان و مالکیت طرف ثالث مجرم شناخته و دو فصل از نقل و انتقالات محروم خواهد کرد. علاوه بر این، اتحادیه فوتبال انگلیس و لیگ برتر هم مشغول تحقیق از باشگاه سیتی به دلیل ادعاهای مطرح شده درباره‌ی نقل و انتقال بازیکنان جوان و قوانین بازی جوانمردانه مالی هستند و اتحادیه فوتبال اروپا هم گفته تحقیقات دو سازمان انگلیسی را از نزدیک دنبال خواهد کرد. اگر ادعای سان به واقعیت تبدیل شود، محرومیت باشگاه منچسترسیتی کمتر از یک ماه بعد از آن خواهد بود که باشگاه چلسی هم به دلیل ۲۹ مورد نقض قوانین فیفا به مدت دو فصل از حضور در نقل و انتقالات منع شده بود. سان می‌گوید فیفا معتقد است منچسترسیتی در مورد رابطه‌اش با باشگاه دانمارکی اف‌سی نوردیلاند و همچنین حق پذیرش بازیکن از آکادمی فوتبال دریم آکادمی در کشور غنا که در مالکیت رئیس باشگاه دانمارکی قرار دارد تخلف کرده است. سان در عین حال فاش کرده که فیفا از چندین سال پیش درباره نقل و انتقالات خارجی باشگاه سیتی تحقیقاتی انجام داده است.
طرفداریطرفداری7 ماه قبل
طرفداری- آیاندا پاتوسی، بازیکن آفریقایی استقلال در بدو ورود خود به ایران دچار مشکل شده است و جذب او با قوانین نقل و انتقالاتی لیگ ایران منافات دارد. تا قبل از رسانه‌ای شدن مشکل آیاندا پاتوسی، بازیکن جدید استقلال شاید کمتر کسی به قوانین نقل و انتقالاتی توجه می‌کرد. پس از بررسی پرونده انتقال غیرقانونی آیاندا پاتوسی، بر آن شدیم تا گریزی به سایر نقل و انتقالات خارجی قبل از این بازیکن داشته باشیم. پس به استناد تبصره بند ب ماده ۱۰ (انجام ۱۰ بازی در دو سطح از بالاترین لیگ‌های اروپایی و آمریکای جنوبی) عقد قرارداد او بلامانع می‌باشد. آن‌ها می‌توانند مانع از صدور مجوز بازی برای پاتوسی شوند اما قانون برای همه یکی است و پاتوسی به تنهایی نمی‌تواند پاسوز این قوانین نقل و انتقالاتی باشد.

به انتهای لیست رسیدید