نقل و انتقالات منچستریونایتد

نقل و انتقالات منچستریونایتد

طرفداریطرفداری2 ماه قبل
یادتان می‌آید؟ یادتان می‌آید هر مردی می‌دانست ما مدعی تاج و تخت هستیم؟ یادتان می‌آید ما پادشاه بودیم؟ قبل از آنکه رومن آبراموویچ، چلسی را بخرد، این بازی بزرگترین بازی فوتبال انگلیس بود و به نظر می‌رسد مدت‌های طولانی از آن زمان گذشته است. گفتن آن لزوما ساده نیست اما در آن تیم ۳۰ سال پیش فرگوسن، برنامه‌های واضحی دیده می‌شد. منچستریونایتد نسبت به تیم دوم در این زمینه یعنی لیورپول، ۲۲ درصد بیشتر دستمزد می‌دهد. منچستریونایتد در انگلیس بالاترین درآمد تبلیغاتی را دارد و نسبت به تیم دوم یعنی منچسترسیتی، ۱۸٫۵ درصد درآمد بیشتری دارد. به نظر می‌رسید یک بازی میانه جدولی را شاهد هستیم.
طرفداریطرفداری3 ماه قبل
طرفداری- منچستریونایتد در نقل و انتقالات تابستانی، فعالیت زیادی نداشت و تنها ۳ بازیکن جدید به ترکیب خود اضافه کرد. به گزارش Talk SPORT، ریو فردیناند از نقل و انتقالات شیاطین سرخ می‌گوید. او راجع به خروج روملو لوکاکو گفت: من خیلی خوشحال هستم که سرمربی با خروج لوکاکو، روی مارکوس رشفورد و آنتونی مارسیال حساب باز کرده است. فردیناند درباره‌ی شایعه‌های پیوستن برونو فرناندز به منچستریونایتد گفت: من از اینکه سرمربی سراغ بازیکنی برای خط میانی نرفت، متعجب شدم. او درباره جذب بازیکنان جوان انگلیسی و فرم کنونی منچستریونایتد بیان داشت: من خیلی امید دارم که این فصل، تیم در مسیر درستی قدم بردارد.
طرفداریطرفداری4 ماه قبل
طرفداری- منچستریونایتد، وضعیت فرناندو یورنته را زیر نظر دارد. مهاجم ۳۴ ساله و اسپانیایی سابق یوونتوس که ماه گذشته قراردادش با تاتنهام به پایان رسید، بازیکن آزاد محسوب می‌شود و در نتیجه نیازی نیست حتما قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات، به منچستریونایتد برود. به گزارش جانلوکا دی مارتزیو، با توجه به امکان امضای قرارداد حتی بعد از بسته شدن نقل و انتقالات، منچستریونایتد در نظر دارد اگر روملو لوکاکو را به اینتر یا یوونتوس فروخت، امکان آوردن فرناندو یورنته به اولدترافورد را به طور جدی بررسی کند. یورنته فصل گذشته ۸ گل و ۵ پاس در پیراهن تاتنهام ثبت کرد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین4 ماه قبل
خبرگزاری میزان- عکس نوشته زیر به معرفی اسامی گران‌قیمت‌ترین نقل و انتقالات باشگاه فوتبال منچستریونایتد پرداخته است. به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، عکس نوشته زیر به معرفی اسامی گران‌قیمت‌ترین نقل و انتقالات باشگاه فوتبال منچستر یونایتد، یکی از باشگاه‌های حرفه‌ای فوتبال در لیگ برتر فوتبال انگلستان پرداخته است. انتهای پیام/
طرفداریطرفداری4 ماه قبل
طرفداری- دنیل لوی آماده است تا در صورت به فروش نرسیدن توبی آلدرویرلد، قیمت این مدافع بلژیکی را به ۴۰ میلیون پوند (۴۴٫۵ میلیون یورو) افزایش دهد. به گزارش تلگراف، مدافع ۳۰ ساله اسپرز تا روز جمعه بر اساس یک بند آزادسازی در قراردادش، با ۲۵ میلیون پوند در دسترس است. اما اگر منچستریونایتد هنوز به این مدافع علاقه دارد، باید دست بجنباند زیرا پس از تاریخ اعلام شده، قیمت آلدرویرلد با افزایش ۱۵ میلیون پوندی همراه خواهد شد. اگر منچستریونایتد به هر دلیلی موفق به جذب مگوایر نشود، آلدرویرلد به گزینه اصلی آن‌ها برای خط دفاعی تبدیل خواهد شد. در حال حاضر روباه‌ها صحبت از ۸۰ تا ۹۰ میلیون پوند می‌کنند.
طرفداریطرفداری4 ماه قبل
طرفداری- اوله گونار سولسشر، سرمربی منچستریونایتد در خصوص اهداف تیمش، پل پوگبا، الکسیس سانچز و انتظارات هواداران و نقل و انتقالات باشگاه گفتگویی انجام داد. باید با تیم کار کنیم، بازیکنان مناسب جذب کنیم و در راه رقابت به درستی گام برداریم. هواداران باشگاه فوتبال تیم شان را می‌شناسند. در خصوص استراتژی‌های نقل و انتقالات منچستریونایتد، آیا شما تصمیم گیرنده هستید؟ بازیکنی به باشگاه نخواهد پیوست که مورد علاقه من نباشد. آیا از هواداران منچستریونایتد می‌خواهید که صبور باشند؟
طرفداریطرفداری5 ماه قبل
طرفداری- پس از جذب دنیل جیمز و آرون ون بیساکا (که حالا دیگر تقریبا بازیکن منچستریونایتد محسوب می‌شود)، شیاطین سرخ به دنبال شان لانگ استف از نیوکاسل هستند. خود سولسشر که در سال ۱۹۹۶ به عنوان مهاجمی ۲۳ ساله از مولده راهی منچستریونایتد شد، نمونه‌ای از این دست خریدها بود. لانگ استف که از سال ۲۰۱۸ در تیم اصلی نیوکاسل بازی می‌کند، فصل ۱۹-۲۰۱۸ را با مصدومیت زانو به پایان رساند. برای خط دفاعی اما، سولسشر به دنبال یک گزینه مطمئن و با تجربه می‌گردد. البته درخواست بیش از ۷۰ میلیون پوندی لسترسیتی برای هری مگوایر، همانند ۱۲ ماه قبل، منچستریونایتد را از خرید این مدافع ملی پوش دلسرد کرده است.
طرفداریطرفداری5 ماه قبل
در نقطه مقابل رئال مادرید برای خرید ۶ بازیکن ۳۰۰ میلیون یورو خرج کرده و شاید پوگبا را نیز به خدمت بگیرد. آن‌ها یک سال است که به دنبال دفاع میانی هستند، اما نهایت تلاش آن‌ها به عیسی دیوپ، بازیکن وست هم ختم شده است. شاید شما جمله مورینیو وقتی وست هم منچستریونایتد را شکست داد به خاطر بیاورید: به استعدادیابان به خاطر یافتن دیوپ تبریک می‌گویم. دیوپ در تابستان گذشته با ۲۲ میلیون یورو از تولوز خریداری شد و کاملا ناشناخته بود. حالا پس از یک فصل حضور در انگلیس، صحبت از این است که یونایتد می‌خواهد ۶۰ میلیون یورو برای جذب او بپردازد!
طرفداریطرفداری5 ماه قبل
طرفداری- مقامات منچستریونایتد عصر امروز با امید به نهایی کردن خرید آرون ون بیساکا، با نمایندگان کریستال پالاس در لندن دیدار خواهند کرد. گویا مدیران کریستال پالاس هم از این کش و قوس خسته شده‌اند و به همکاران خود در منچستر گفته‌اند یا بازیکن مد نظرشان را خریداری کنند، یا از او دست بردارند. امروز اد وودوارد (نایب رییس) و مت جاج (مسئول مذاکره با اهداف نقل و انتقالاتی منچستریونایتد) در همین رابطه با سران کریستال پالاس دیدار خواهند کرد. برخی از بندهای پیشنهادی منچستریونایتد از دید کریستال پالاس واقع بینانه نبوده و آن‌ها به دنبال بندهای قابل حصول هستند. یونایتد می‌خواهد بخشی از هزینه خریدن ون بیساکا را با فروش متئو دارمیان فراهم کند.
طرفداریطرفداری5 ماه قبل
طرفداری- مدیران منچستریونایتد اطمینان دارند که می‌توانند در راه جذب هری مگوایر، منچسترسیتی را شکست بدهند. یونایتد همچون سیتی، به خاطر برچسب ۹۰ میلیون پوندی لسترسیتی روی مگوایر از خرید این بازیکن منصرف نشده است. ظاهرا پیشنهاد اولیه یونایتد برای مگوایر، ۴۰ میلیون پوند بوده است. اما سیتیزن‌ها گفته‌اند که نزدیک ۸۰ میلیون پوند نخواهند شد و این یعنی احتمالا مدیران یونایتد می‌توانند با رقمی حدود ۷۰ میلیون پوند، گزینه مد نظر سولسشر را جذب کنند. انتظار می‌رود انتقال ون بیساکا طی همین هفته در ازای ۵۰ میلیون پوند به علاوه برخی پاداش‌ها نهایی شود.
طرفداریطرفداری6 ماه قبل
به همین جهت از اکنون صحبت‌های زیادی در خصوص هدف‌های احتمالی منچستریونایتد در بازار نقل و انتقالات شنیده می‌شود. David Ornstein، خبرنگار بی بی سی در مورد اهداف منچستریونایتد در تابستان گفت: یکی از اهداف اصلی منچستریونایتد، خرید مدافع میانی است. منچستریونایتد همچنین نگاهی به تقویت پست مدافع راست داد. آرون وان بیساکا به شدت در رادار منچستریونایتد بوده و البته منچسترسیتی نیز مدت زیادی است او را زیر نظر دارد. البته یونایتد به حفظ دیگو دالوت و مدافع راست تیم جوانان نیز اعتقاد دارد.

یادداشت روز: معضلی به نام مدیر ورزشی در منچستریونایتد؛ اد وودوارد این‌کاره نیست

3+
طرفداریطرفداری7 ماه قبل
طرفداریطرفداری7 ماه قبل
طرفداری- بر طبق اعلام پدر خوان ماتا، باشگاه منچستریونایتد قرارداد جدیدی را به پسرش پیشنهاد داده است ولی این بازیکن ۳۰ ساله، از دیگر باشگاه‌های حاضر در لیگ قهرمانان اروپا هم پیشنهاد دارد. اسکای گزارش می‌دهد: پیش از این خبر از مذاکره بارسلونا با ماتا برای انتقالی آزاد در تابستان پیش رو مطرح شده بود. خوان ماتا سینیور در خصوص وضعیت پسرش گفته است: خیلی خوشحال هستیم که منچستریونایتد قرارداد جدیدی را به ما پیشنهاد داده است. اما چند تیم حاضر در لیگ قهرمانان هم جویای وضعیت او شده‌اند. پدر ماتا در پاسخ به این که آیا امکان انتقال پسرش به تیم لیگ برتری دیگری وجود دارد، از امکان پذیر نبودن انتقال او به منچسترسیتی یا لیورپول گفت.

به انتهای لیست رسیدید