نمایشگاه اسپورتکس

نمایشگاه اسپورتکس

این زن تهرانی مچ مردها را هم می‌خواباند! / گفتگو با حمیرا شایان + فیلم و عکس

رکنارکنا1 هفته قبل
خاتمی افزود: در بخش راست دست امید نیز گیلان مقام اول، تهران دوم و گلستان به مقام سوم دست یافت. گفت‌وگو با حمیرا شایان، قهرمان مچ اندازی کشور نیز یکی از همین اقدامات بود که شرح آن را در ذیل مشاهده می‌فرمایید. سطح کیفی آن را چگونه دیدید؟ خدا رو شکر همه چیز خوب است و نسبت به سال‌های گذشته، نمایشگاه روز به روز و سال سال به سال بهتر شده است. در واقع از زمانی که آقای عبدلوند مسئولیت کمیته مچ اندازی تهران را بر عهده گرفتند، تغییر وتحولات زیادی در مچ اندازی تهران تهران صورت گرفت و این پروژه‌ها نیز از همان موقع کلید خورد. اگر صحبتی مانده، در خدمت شما هستیمحرف خاصی نمانده؛ فقط تشکر می‌کنم از شما و وقتی که برای معرفی ورزش مچ اندازی گذاشتید.

هنرنمایی دختر قهرمان در نمایشگاه بدنسازی! / فاطمیا حسنی قهرمان کاراته جهان است

رکنارکنا1 ماه قبل
به گزارش گروه ورزشی رکنا، بسیار از ورزشکاران در طول دوران حرفه‌ای ورزشی، رشته تخصصی خود را تغییر داده و به شاخه‌های دیگری گرایش پیدا می‌کنند. فاطیما حسنی از جمله ورزشکارانی است که پس از فتح سکوهای جهانی در رشته کاراته، حالا در بدنسازی نامی برای خود پیدا کرده است. حسنی که در نمایشگاه اسپورتکس امسال نیز در غرفه رکنا حضور داشت، از جمله مربیانی به شمار می‌رود که تنور بدنسازی در بین دختران را داغ‌تر کرده و به نوعی یک شخصیت جریان ساز محسوب می‌شود. لازم به ذکر است که تصاویر بالا در حاشیه هجدهمین نمایشگاه اسپورتکس و به صورت اختصاصی توسط رکنا تهیه و خدمت شما ارائه می‌شود. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

گفت‌وگوی رکنا با مصطفی کارخانه: از همان روز نخست دیدار متوجه شدم که سعید معروف نابغه والیبال خواهد شد!

رکنارکنا2 ماه قبل
قبلا هم به نمایشگاه ورزش و تجهیزات ورزشی آمده بودید؟ بله، فکر می‌کنم در سال‌های گذشته دو بار دیگر هم از اینجا بازدید کرده بودم. در واقع این نمایشگاه برای تیم‌های ورزشی و ورزش‌های گروهی نیر مثمر ثمر واقع شود. بریم سراغ بحث والیبال، سال گذشته در شهرداری ارومیه فعالیت داشتید و در لیگ دهم شدید. به هر حال هرکس برای هدف و ماموریتی به وجود آمده و من نیز برای کمک به والیبال کشورمان پا به این دنیا گذاشته‌ام. به اصطلاح چرخه والیبال کشورمان مسیر درست خود را پیدا کرده و به درخت تنومندی تبدیل شده که به سادگی نمی‌توان آن را قطع کرد.

به انتهای لیست رسیدید