نماینده ولی فقیه در لرستان

نماینده ولی فقیه در لرستان

مهرمهر6 روز قبل
ضرورت ارتقای سرمایه‌گذاری در لرستانوی با تاکید بر اینکه برخی از این مشکلات با تلاش مجموعه مدیریت این صنایع و همچنین همکاری دولت در استان رفع شده و برخی نیز در حال رفع هستند، عنوان کرد: لرستان در حوزه‌های مختلف صنعت، کشاورزی، گردشگری و… ظرفیت بالایی دارد و با برنامه ریزی و تدبیر می‌توان این ظرفیت‌ها را مورد استفاده قرار داد. نماینده ولی فقیه در لرستان، تصریح کرد: نیاز بوده که سرمایه‌های بیشتری را در استان محیا کنیم، باید در استان سرمایه گذاری بیشتری از سوی بخش خصوصی و همچنین بخش دولتی و عمومی صورت گیرد. وی با اشاره به بازدید از کشت و صنعت خرم آباد، بیان داشت: می‌توان چندین کشت و صنعت با این ظرفیت در چندین نقطه استان ایجاد کرد. نماینده ولی فقیه در لرستان با اشاره به سفر وزیر صنعت، معدن و تجارت به لرستان، بیان داشت: با توجه به توصیه مقام معظم رهبری و همچنین قول وزیر صنعت برای ایجاد گشایش در صنایع مشکل دار، امید می‌رود که صنعت استان حفظ و توسعه یابد. وی، گفت: به آینده ما امیدواریم و خواهیم توانست با کمک الهی گام‌های خوبی را در استان برداریم.
مهرمهر6 روز قبل
به گزارش خبرنگار مهر، اسد عبدالهی امروز شنبه در حاشیه بازدید از چند واحد اقتصادی خرم آباد، اظهار داشت: طی امروز به همراه نماینده ولی فقیه در لرستان از پنج واحد اقتصادی شهرستان خرم آباد بازدید به عمل آمد. وی با اشاره به بازدید از کارخانه گیاهان دارویی «خرمان»، واحد جدید پتروشیمی خرم آباد، الکل سازی خرم آباد، کشت و صنعت خرم آباد و قطعه سازی خودرو شهرک صنعتی شماره دو خرم آباد، عنوان کرد: واحد جدید پتروشیمی خرم آباد در آینده نزدیک به بهره برداری خواهد رسید. معاون استاندار لرستان، تصریح کرد: نماینده ولی فقیه در لرستان از روند واحدهای احیا شده و همچنین طرح‌های توسعه واحدهایی مانند پتروشیمی، کشت و صنعت خرم آباد و… در قالب این بازدیدها، دیدن کردند. عبدالهی، بیان داشت: همچنین برنامه ریزی شده که این بازدیدها غیر از خرم آباد، از سایر شهرستان‌ها و واحدهای اقتصادی، کشاورزی، گردشگری و… استان صورت گیرد. وی، تصریح کرد: با این بازدیدها نماینده ولی فقیه در لرستان با وضعیت کارگری، صنعت، اشتغال و… استان آشنا خواهند شد و از اقدامات صورت گرفته از سوی مدیریت ارشد استان و سایر دستگاه‌ها در این حوزه مطلع خواهند شد.
تسنیمتسنیم1 هفته قبل
وی بیان کرد: شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی تحت آموزش مکتب اسلام بود و معلمانی همچون امام راحل و رهبری داشتند از این رو فرزندان، نوجوانان و جوانان این استان نیز می‌توانند این مراتب ایمان و تقوا را طی کنند. وی خطاب به سران استکبار تصریح کرد: پس از امام (ره) مقام معظم رهبری با صلابت چون کوه در مقابل شما ایستاد و خودتان اذعان داشتید که هر جا ایران نفوذ کرد ما نتوانستیم کاری از پیش ببریم. شاهرخی اظهار داشت: از سر خیرخواهی و نصیحت، به خانواده‌های سربازان آمریکایی اعلام می‌کنیم، رهبران شما قابل نصیحت نیستند به شما و سربازان می‌گوییم جواب موشک را گل و شیرینی نمی‌دهیم، هرکسی تعدی کند تعدی می‌کنیم. نماینده ولی فقیه در لرستان عنوان کرد: سیلی محکم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پایگاه عین الاسد را به عین الجسد تبدیل کرد و آنچنان مقتدرانه بود که وحشت را در میان سردمداران آنها ایجاد کرد. انتهای پیام/۴۶۲/ش
فارسفارس1 هفته قبل
امام جمعه خرم‌آباد گفت: مردم لرستان پس از شهادت سردار سلیمانی با مراجعه به دفتر نمایندگی ولی فقیه در استان خواستار تشکیل گردان‌های سپاه قدس و ادامه راه شهید حاج قاسم سلیمانی شدند. شاهرخی به حمله موشکی سپاه با پایگاه آمریکا اشاره کرد و خطاب سربازان آمریکایی گفت: آنچه که از سوی سربازان اسلام به شما رسید فعلا یک سیلی است وگرنه باید هر چه زودتر شما منطقه ما را ترک کنید. وی عنوان کرد: سیلی محکم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که پایگاه عین الاسد را به عین الجسد تبدیل کرد، آنچنان مقتدرانه بود که وحشت را در میان سردمداران آنها ایجاد کرد. امام جمعه خرم‌آباد اظهار داشت: ما با شکرگزاری به درگاه خداوند تبارک و تعالی از مقام معظم رهبری و سربازان اسلام در سپاه اسلام که عزت و اقتدار ملی را برای ما به ارمغان آوردند تشکر می‌کنیم. شاهرخی یادآور شد: مردم لرستان پس از شهادت سردار سلیمانی با مراجعه به دفتر نمایندگی ولی فقیه در استان خواستار تشکیل گردان‌های سپاه قدس و ادامه راه شهید حاج قاسم سلیمانی شدند.
ایسناایسنا2 هفته قبل
ایسنا/لرستان نماینده ولی‌فقیه در لرستان گفت: گفتار، رفتار و سیره‌ سردار سلیمانی شهیدگونه بود. وی با بیان اینکه به برکت تقوای الهی است که سرداری نظیر شهید حاج قاسم سلیمانی مدارج عالی معنوی را طی می‌کند و به خلعت شهادت نائل می‌شود. وی اضافه کرد: فراز و نشیب، سختی و آسانی‌ها باید در بین ملت‌ها و مردم باشد تا آنهایی که ایمان واقعی دارند از اهل شعار و نفاق مشخص شوند. گفتار، رفتار و سیره‌ سردار سلیمانی شهیدگونه بودوی با تاکید بر اینکه سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی گفتار، رفتار و سیره‌اش شهیدگونه بود، تاکید کرد: ‌ ‌اتکا به قدرت لایزال الهی، همبستگی و مهربانی از اصول سرفرازی ملت‌ها هستند که این شهید بزرگوار در مسیر آن قدم برداشت و هرکجا وظیفه داشت حضور پیدا می‌کرد. نماینده ولی‌فقیه در لرستان در ادامه به میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستار اشاره کرد وگفت: ارتقا شغلی پرستاران و توجه به سطح درآمدی آنها ضروری است.
مهرمهر2 هفته قبل
نماینده ولی فقیه در لرستان با اشاره به جایگاه و مقام شهدا نزد خدای متعال، تصریح کرد: رفتار، گفتار و کردار شهید قاسم سلیمانی برای همه الگو بود، خداوند جایگاه این شهید بزرگوار را در کنار صحابه پیامبر (ص) قرار دهد. نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد، اتکا به قدرت الهی، همبستگی و مهربانی را از اصول اساسی سرفرازی ملت‌ها و مسلمانان عنوان کرد. وی با اشاره به ۱۹ دی ماه و شهادت حضرت فاطمه (س)، بیان داشت: در زندگی این دو بانوی بزرگوار ورق‌های درخشان زیادی را می‌توان اخذ کرد، کتاب درخشان زندگی این دو حضرت دارای درس‌های زیادی است. حجت الاسلام شاهرخی با تاکید بر اینکه حضرت فاطمه (س) و حضرت زینب (س) در عرصه سیاسی با رعایت حدود، حجاب اسلامی، مقررات و قوانین اسلامی حضور پیدا کردند و از امام زمان خود دفاع کردند، گفت: بانوان ما با رعایت این نکات می‌توانند فعالیت‌های ارزنده در اجتماع داشته باشند. وی با اشاره به روز پرستار، گفت: پرستاران اسوه صبر و شکیبایی هستند، صعه سدر دارند، تحمل در پذیرش رنج‌های مراجعین خود دارند و در میدان عمل سختی‌ها را تحمل می‌کنند.
مهرمهر2 هفته قبل
وی با اشاره به اینکه حوزه‌های علمیه در صیانت از ارزش‌های دینی انقلابی در جامعه رسالتی سنگین بر عهده دارند خاطر نشان کردند: کیفیت بخشی در تهذیب، تدریس و تبلیغ باید با برنامه‌ریزی‌های منسجم و هدفمند دنبال شود تا شاهد پویایی و رونق دینی فرهنگی روزافزون در استان لرستان باشیم. لرستان مهد پرورش عالمان و اندیشمندان استنماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد نیز در این دیدار با بیان اینکه استان لرستان از استان‌های ولایی و انقلابی در دفاع از ارزش‌های اسلام و انقلاب است بیان داشت: استان لرستان مهد پرورش عالمان و اندیشمندان بسیاری است که حضور به موقع و ارزشمند مردم و روحانیون در عرصه‌ها و صحنه‌های مختلف نظام در طول ۴۰ سال عمر بابرکت انقلاب اسلامی بر کسی پوشیده نیست. حجت الاسلام سید احمد رضا شاهرخی در ادامه دیدار اظهار امیدواری کرد: با توجه به وجود روحانیون فاضل و اندیشمند لرستانی که در حوزه علمیه قم و مدارس علمیه استان لرستان و دیگر حوزه‌های علمیه به تدریس و تحصیل اشتغال دارند با برنامه‌ریزی، تدبیر و توصیه‌های مراجع بزرگوار آینده بهتری برای حوزه‌های علمیه و روحانیت استان رقم بخورد. وی با اشاره به اینکه باید از همه ظرفیت‌های دینی و فرهنگی در راستای اعتلای فرهنگ اسلامی در این استان بهره گیریم افزود: امید می‌رود با رهنمودهای ارزشمند مراجع عظام تقلید، شاهد رشد علمی و معنوی در حوزه‌های علمیه و تبلیغ موفق و اثرگذار روحانیون برجسته استان باشیم. امام جمعه خرم آباد در این دیدار گزارشی از فعالیت‌های جوانان مؤمن و انقلابی لرستان در عرصه‌های مختلف دینی، فرهنگی و خدمات جهادی به حضرت آیت الله مکارم شیرازی ارائه کردند.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین2 هفته قبل
نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: حمایت‌های مادی و معنوی نهادهای ارزشی و انقلابی مانند بانک قرض الحسنه مهر ایران و بنیاد برکت مسئله اشتغال استان را متحول می‌کند. حجت الاسلام و المسلمین سید احمد شاهرخی اظهارداشت: اگر مشکل اشتغال رفع شود، امید و نشاط به استان برمی گردد و این مهم با همت جمعی و کمک نهاد هایی مانند بانک قرض الحسنه مهر ایران و بنیاد برکت صورت می‌گیرد. در ادامه، نوراله نظریان مدیرشعب بانک قرض الحسنه مهر ایران در استان لرستان نیز ضمن اشاره به آغاز سیزدهمین سال فعالیت بانک قرض الحسنه مهر ایران در شبکه بانکی کشور، گفت: این بانک در طول مدت فعالیت خود، باپویایی و ارتقاء شاخص‌ها، دارای عملکردی شفاف بوده است. وی با اشاره به این که از بدو تاسیس بانک در سال ۸۶، مدیریت شعب استان لرستان نیز شروع به فعالیت نموده است اظهار داشت: در این مدت ۱۲۰ هزار فقره تسهیلات قرض الحسنه به هم استانی‌ها پرداخت شده است. مدیرشعب بانک قرض الحسنه مهر ایران در استان لرستان با اشاره به آمار عملکردی بانک در زمینه اشتغال زایی و پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه به اقشار آسیب پذیر جامعه افزود: سیاست عملکردی بانک بر ادامه و ارتقای اینرونداست که این خود مستلزم همکاری شهروندان در ترویج فرهنگ قرض الحسنه و تقویت بانک قرض الحسنه مهر ایران می‌باشد.
تسنیمتسنیم2 هفته قبل
وی افزود: این یک وظیفه جهادی است، ما در خدمت شما هستیم و هر کجا نیازی به حضور ما بود با کمال میل و بدون منت استقبال می‌کنیم. نماینده ولی‌فقیه در لرستان عنوان کرد: شما نسلی هستید که ذخیره معنوی گرانبهای خودتان را شناخته‌اید و در حال تقویت آن هستند که این بسیار با ارزش است و در جمع عزیزانی مثل شما بودن برای ما افتخار است. وی خاطرنشان کرد: گاهی فقط دفاع کافی نیست بلکه لازم است یک جاهایی ما حمله کنیم و به دشمن تک فرهنگی بزنیم کمااینکه در بسیاری از موارد اتفاق افتاده که وقتی پنجه در پنجه دشمن انداخته‌ایم او را به عقب رانده‌ایم. حجت اسلام شاهرخی افزود: یکی از وظایفی که مقام معظم رهبری به این حقیر اعلام کردند این بود که با جوانان گرم بگیریم و کاری کنیم که حزب الهی‌ها با یکدیگر صمیمی شوند؛ از ما خواستند که مثل یک پدر عمل کنیم. حجت اسلام شاهرخی افزود: باید جوانانی که در مواکب، مساجد، هیئت‌ها و جلسات تفسیر قرآن هستند و همان‌هایی که در کنار تحصیل، توشه معنوی هم برمی‌دارند را به‌عنوان مدیران قوی آینده ببینیم و آنها را دریابیم.
مهرمهر2 هفته قبل
حجت الاسلام شاهرخی خاطرنشان کرد: دشمن با برنامه‌هایی که تدارک دیده بود، جمعی از کسانی که روزی در صف انقلاب بودند را به سمتی هول داد که در مقابل انقلاب ایستادند، به گونه‌ای فریب خوردند که در مقابل انقلاب ایستادند. وی با بیان اینکه سه اصل باعث شد فتنه خاموش شود، نخست اینکه رهبری اعلام کردند قانون باید رعایت شود، تصریح کرد: دوم با اصل بصیرت فتنه خاموش شد، اطلاع رسانی و روشنگری در طول ۶ ماه مؤثر واقع شد، شما حزب اللهی‌ها در این امر پشت سر رهبری حرکت کردید و بیان حقایق و تبیین اتفاق افتاد. نماینده ولی فقیه در لرستان شفاف سازی و مرز بندی با دشمنان را سومین عامل خاموش شدن فتنه دانست و گفت: قانون گرایی، تبیین و بیان حقایق و مرز بندی با دشمنان سه اصل اساسی است که مورد نیاز جامعه امروز ماست. حجت الاسلام شاهرخی با تاکید بر اینکه انتخابات مجلس را در پیش داریم، باید آگاه باشیم که همگان به قانون عمل کنیم، مسائل را باید با مجریان و ناظران قانون در میان بگذاریم، افزود: امروز جامعه ما نیازمند وحدت است، دشمن را بشناسیم، دشمنان ما کسانی هستند که دشمن دین و میهن ما هستند. نماینده ولی فقیه در لرستان یادآور شد: حضور امروز نشان می‌دهد که ما پشت سر رهبر ایستاده‌ایم و هیچگاه او را تنها نخواهیم گذاشت.
تسنیمتسنیم2 هفته قبل
فرشاد میردریکوند در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در خرم‌آباد اظهارداشت: فردا ساعت ۱۰ صبح مراسم بزرگداشت ۹ دی در سراسر استان لرستان برگزار می‌شود. وی بیان کرد: در شهرستان ازنا مراسم بزرگداشت حماسه ۹ دی در مصلی نماز جمعه برگزار و حجت الاسلام سپهوند امام جمعه این شهرستان سخنرانی می‌کند. میردریکوند با بیان اینکه مراسم ۹ دی در الیگودرز در مصلی نماز جمعه این شهرستان برگزار می‌شود گفت: سخنران این برنامه حجت الاسلام سرلک امام جمعه شهرستان است. وی تصریح کرد: در پلدختر نیز این مراسم با سخنرانی حجت الاسلام درویشی نماینده ولی فقیه در سپاه استان در مسجد جامع این شهر برگزار می‌شود. وی عنوان کرد: در رومشکان نیز این مراسم در مسجد امیر المومنین (ع) برگزار می‌شود و حجت الاسلام فاطمی نیا امام جمعه شهرستان به سخنرانی می‌پردازد.
تسنیمتسنیم3 هفته قبل
وی در رابطه با حماسه ۹ دی سال ۸۸ افزود: این حماسه برگرفته از همین مسئله بود بنابراین اگر افرادی که خسارت را بر این ملت تحمیل کردند تقوای الهی را رعایت می‌کردند این حادثه به وجود نمی‌آمد. وی بیان کرد: در جریان فتنه ۸۸ مردم ایران اسلامی همانطور که در سال ۵۷ به صحنه آمدند و انقلاب را به پیروزی رساندند در حماسه ۹ دی نیز پرشور به خیابان‌ها آمدند. نماینده ولی فقیه در لرستان در بخش دیگری از سخنان خود به لزوم بازگشت به شعارهای اول انقلاب تاکید کرد و گفت: باید آن شعارها را تحقق ببخشیم و به ساده زیستی، عدالت و آن نقطه‌ای که شکاف‌های طبقاتی آنچنانی در جامعه نبود بازگردیم. وی در رابطه با تصویب بودجه نیز اظهارداشت: نمایندگانی که می‌خواهند در تراز انقلاب عمل کنند در بحث تخصیص و ابلاغ بودجه استان‌های محروم را ببینند. انتهای پیام/۶۴۲/ش
ایسناایسنا3 هفته قبل
ایسنا/لرستان نماینده ولی فقیه در لرستان انتخابات را مسابقه خدمت رسانی به مردم توصیف کرد و گفت: در انتخابات شعور اجتماعی به نمایش گذاشته می‌شود. وی از وظایف نماینده ولی‌فقیه در لرستان را نزدیک کردن رابطه مردم و مسئولان برشمرد و با یادآوری این مطلب که مردم پشتوانه نظام جمهوری اسلامی ایران هستند، افزود: نماینده ولی‌فقیه در استان باید مظهر ایمان و تقوا بوده و با پاکدستی، مدافع مراکز تولید و اشتغال است. حجت‌الاسلام شاهرخی بر لزوم وحدت و هم‌افزایی اقشار مختلف جامعه و بهره‌گیری از خرد جمعی، افزود: باید از ظرفیت دانشگاهیان و اساتید بهره برداری کرد نماینده ولی‌فقیه حامی دانشگاهیان و حوزویان خواهد بود. شاهرخی، یکی از ارکان نظام را انتخابات دانست و با اشاره به وجود اختلاف سلیقه‌ها انتخابات، افزود: انتخابات مظهر خدمت و مسابقه برای خدمت‌رسانی است. در انتخابات شعور اجتماعی به نمایش گذاشته می‌شود. نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان بر پرهیز از جزیره‌ای کار کردن در عرصه‌های فرهنگی تاکید کرد و گفت: فعالیت‌های فرهنگی به شکل جداگانه و جزیره‌ای برگزار می‌شود و وظیفه ما وصل کردن برنامه‌ها جهت ارتقای کیفیت و اجرای بهتر فعالیت‌ها خواهد بود.
تسنیمتسنیم1 ماه قبل
بنابراین نفع مالی از آن ملک ندارد و برای عموم مردم است. وی تصریح کرد: در بحث انتخابات نیز وقف افراد بدین معناست که در طول این چهار سال نفع مادی نداشته و خدمت را وقف مردم می‌کند و بعد از چهار سال ذخیره ملک و مال نداشته و به اندازه احتیاج استفاده کند. نماینده ولی فقیه در لرستان مناسب دیگر را ۲۷ آذر سالروز شهادت آیت الله شهید مفتح و نامگذاری این روز به نام وحدت حوزه و دانشگاه خاطرنشان کرد: وحدت در شکل‌گیری نظام اسلامی و ادامه آن به عنوان امری راهبردی مهم بود و هر جا نگاه کنیم تحصیلکردگان حوزه و دانشگاه حضور دارند. وی اظهارداشت: قبل از پیروزی انقلاب روحانیون آگاه و بصیر با ارتباط با دانشجویان پیوند مستحکمی بین دانشگاه و حوزه به وجود آوردند در سال‌های بعد از پیروزی انقلاب نیز این وحدت ادامه داشته است. شاهرخی حاصل تلاش حوزه و دانشگاه را تربیت انسان‌های تحصیل کرده و فرهیخته دانست و افزود: لازم است جلسات مشترکی بین فرزانگان، اساتید دانشگاه و حوزه برگزار شود تا با تبادل نظر و خرد جمعی مسائل روز، راه حل مسائل و مشکلات کلان کشور بیان شود.
مهرمهر1 ماه قبل
ثبت سامانه ۲۴۰۰ هیئت مذهبی لرستانوی با اشاره به فعالیت شورای هیئت‌های مذهبی در شهرستان‌های مختلف لرستان، عنوان کرد: در حال حاضر دو هزار و ۴۰۰ هیئت مذهبی ثبت شده در سطح استان داریم. مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان با اشاره به فعالیت مطلوب و تاثیر گذار کانون مداحان لرستان در سطح استان، تصریح کرد: در حال حاضر دو هزار و ۵۰۰ مداح استان ثبت سامانه شده‌اند. وی با تاکید بر اینکه سازمان تبلیغات اسلامی یک نهاد مردمی است و مردمی خواهد ماند، تصریح کرد: نزدیک‌ترین سازمان به ولی فقیه، تبلیغات اسلامی است و این دو همواره در کنار هم بوده و از هم جدایی ندارند. برگزاری ۸۰۰ گفتمان دینیوی با اشاره به فعالیت شبکه‌های عظیم مذهبی تبلیغات اسلامی در لرستان، افزود: در برنامه‌ها و فعالیت‌های تبلیغات اسلامی همواره حضور جوانان و نوجوانان پر رنگ بوده است. مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان با اشاره به شرکت بیش از ۲۰ هزار نفر در برنامه اعتکاف، تصریح کرد: ۸۰ درصد از این تعداد، بین ۱۵ تا ۳۰ سال سن داشتند.
مهرمهر1 ماه قبل
به گزارش خبرنگار مهر، امروز سه شنبه طی مراسمی مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان، کارکنان و موسسات وابسته به این اداره کل با نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد دیدار کردند. در این دیدار، حجت الاسلام سعید مهدوی امین گزارشی از اقدامات و فعالیت‌های اداره کل تبلیغات اسلامی لرستان را ارائه داد.
مهرمهر1 ماه قبل
به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام احمد رضا شاهرخی امروز سه شنبه در دیدار با مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان، موسسات و نهادهای وابسته به این اداره کل در سخنانی، اظهار داشت: من سازمان تبلیغات اسلامی را خانه دوم خودم می‌دانم. وی با بیان اینکه بافت، ساختار و اقدامات صورت گرفته از سوی اداره کل تبلیغات اسلامی لرستان نشان دهنده این بوده که این نهاد حرکتی رو به تکامل دارد، اظهار داشت: این نهاد در استان یک حرکت رو به جلو دارد. سازمان تبلیغات اسلامی یک نهاد مردمی استنماینده ولی فقیه در لرستان با تاکید بر اینکه سازمان تبلیغات اسلامی یک نهاد مردمی بوده و موفقیت آن نیز در این بوده که در تار و پود ساختار اجتماعی نفوذ پیدا کرده است، بیان داشت: این سازمان با مردم در هم تنیده شده است. وی با اشاره به نقش آفرینی هیئت‌های مذهبی در استان، عنوان کرد: یکی از رویکردهای سازمات تبلیغات اسلامی اجرای برنامه‌ها و مباحث قرآنی در جامعه است. حجت الاسلام شاهرخی با تاکید بر اینکه این گفتگوی رو در رو بر جان و دل افراد می‌نشیند، گفت: البته باید از روش‌ها و شیوه‌های نو تبلیغی نیز استفاده کنیم.
مهرمهر1 ماه قبل
باید پای این آقایان به استان باز شود، ولو اینکه دو ساعت بیایند درس بدهند بروند. فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان یادآور شد: غنای حوزه‌های ما بستگی به حضور علمای لرستانی دارد. سردار کشکولی در ادامه به ارائه گزارشی از ظرفیت‌های سپاه لرستان پرداخت و گفت: حدود ۲۰۰ هزار بسیجی شناسنامه دار در استان داریم و ۴ هزار نفر در حلقه‌های صالحین ساماندهی شده‌اند. فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان با تاکید بر اینکه نگاه ما این است که متن مردم ولایتمدار و انقلابی هستند، افزود: در سیل پلدختر مردم در یک چشم به هم زدن تمام دار و ندارشان رفت اما یک شعار ساختار شکنانه ندادند. فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان با تاکید بر اینکه ما هیچ دخالتی نمی‌کنیم اما معیارهای انتخاب را می‌گوییم، اینکه مردم به افراد پاکدست و دین دار رای دهند، افزود: شان خود را بالاتر از این می‌دانیم که سپاه را هزینه کنیم برای کاندیدای خاصی، چه اصولگرا چه افراد دیگر.
مهرمهر1 ماه قبل
به گزارش خبرنگار مهر، امروز یکشنبه فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان، نیروهای ستادی و مسئولان دفاتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه لرستان با حجت الاسلام سید احمدرضا شاهرخی نماینده ولی فقیه در لرستان دیدار کردند. حجت الاسلام درویشی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در لرستان در این دیدار با اشاره به اینکه سپاه تقویت کننده مسیر ولایت و پشتیبان منویات رهبری است، اظهار داشت: سپاه خود را موظف می‌داند در این جهت خود را تقویت و حرکت کند. وی با بیان اینکه از ظرفیت اساتید و مربیان و … در این رابطه استفاده می‌شود، تصریح کرد: سپاه همواره ارتباط خود را با علما و نمایندگان ولی فقیه حفظ کرده است. مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در لرستان با تاکید بر اینکه اگر سپاه توانسته تقویت معنوی و بعد اعتقادی داشته باشد به واسطه ارتباط با حوزه‌ها و علما بوده است، افزود: با تمام توان در خدمت نماینده رهبر در جهت ارزش‌های انقلاب و اسلام هستیم.
مهرمهر1 ماه قبل
به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام سید احمدرضا شاهرخی امروز یکشنبه در دیدار فرماندهان سپاه با اشاره به اینکه مایه افتخار است در کنار عزیزانی هستم که از آن‌ها عطر جهاد و جبهه و شهادت استشمام می‌شود، اظهار داشت: سپاهیان عزیزانی هستند که ما هم در خدمتشان بودیم، حضورشان یادآور رزم و تلاش‌ها و جهاد و ایثار آن‌ها است. وی با بیان اینکه پاسداران در دنیای پر زرق و برق مادی امروز پرچم ایمان و تقوا و صبر و استقامت را بلند کرده‌اند، پرچم ولایت را بلند کرده‌اند، تصریح کرد: پاسداران در راه دستاوردهای انقلاب اسلامی جان و سلامتی خود را تقدیم کرده‌اند. چنین مجموعه پربرکتی جای تقدیر دارد. نماینده ولی فقیه در لرستان با تاکید بر اینکه وظیفه همه ما است از چنین نهاد انقلابی که وظیفه حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی را برعهده دارد حمایت کنیم، افزود: مدال سپاه این است که روز ولادت امام حسین (ع) به عنوان روز پاسدار نامیده شده است. حجت الاسلام شاهرخی با اشاره به اینکه در دوران دفاع مقدس با جان فشانی‌ها و ایثارگری‌های رزمندگان خداوند هم فیض و نورش را بر سپاه نازل کرد، ادامه داد: امروز در شرایطی هستیم که سپاه قدرتمند در جهان ایستاده است و رهبری هم با یک خطبه تمام ناپاکی‌ها و توطئه‌های دشمن را از بین می‌برد، این‌ها همان فیوضات الهی است.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان به دیدار «آیت الله صادقی» رفت

مهرمهر1 ماه قبل
به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام سید احمد رضا شاهرخی نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد به همراه جمعی از علما و روحانیون استان با حضور در بیت مکرم «آیت الله عباسعلی صادقی» از ایشان عیادت کردند. حجت الاسلام شاهرخی در نخستین برنامه رسمی خود پس از انتصاب در سمت نمایندگی ولی فقیه در لرستان، به دیدار آیت الله صادقی این عالم وارسته رفته است. آیت الله سید احمد میرعمادی نماینده سابق ولی فقیه در لرستان و حجت الاسلام متقی نیا امام جمعه موقت خرم آباد نیز در این دیدار حضور داشتند. مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی‌کند. فایل آن‌را از اینجا دانلود کنید: video/mp۴براساس این گزارش، آیت الله صادقی از چهره‌های برجسته حوزه است که با فعالیت خود در حوزه علمیه کمالیه خرم آباد توانسته است شاگردان بسیاری تربیت کند و این حوزه علمیه منشا خیرات و برکات فراوانی در مرکز لرستان بوده است.
فارسفارس1 ماه قبل
امام جمعه خرم‌آباد با اشاره به استقبال گرم مردم لرستان از وی و ابراز محبت آنها، گفت: بهترین پاسخ من به محبت مردم این است که خدمتی به هم استان‌ها صورت گیرد. وی از زحمات نماینده پیشین ولی فقیه در لرستان تشکر کرد و افزود: حاج آقای میرعمادی خدمات ارزشمندی از جمله در حوزه فرهنگی در استان انجام دادند که جای تشکر دارد. امام جمعه خرم‌آباد همچنین از کسانی که به شکل‌های مختلف در مراسم معارفه خود حضور داشته و یا پیام‌هایی ارسال کردند، تقدیر و تشکر کرد و از اینکه نتوانسته پاسخ محبت این افراد را بدهد عذر خواهی کرد. وی تاکید کرد: بهترین پاسخ من به محبت مردم این است که خدمتی به هم استان‌ها صورت گیرد. شایان ذکر است حجت‌الاسلام والمسلمین شاهرخی روز گذشته در جلسه شورای اداری لرستان با حضور رئیس دفتر مقام معظم رهبری و رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه‌جمعه کشور و جمعی از مسوولان به عنوان نماینده جدید ولی‌فقیه در لرستان و امام جمعه خرم‌آباد معرفی شد.
مهرمهر1 ماه قبل
به گزارش خبرنگار مهر، امروز جمعه در حاشیه اقامه نماز جمعه خرم آباد، حجت الاسلام محمدی گلپایگانی رئیس دفتر مقام معظم رهبری با قرائت حکم رهبر انقلاب، حجت الاسلام سید احمدرضا شاهرخی را به عنوان امام جمعه جدید خرم آباد و نماینده ولی فقیه در لرستان معرفی کرد. حجت الاسلام گلپایگانی ضمن تقدیر از خدمات ۱۲ ساله آیت الله میرعمادی نماینده سابق ولی فقیه در لرستان، حجت الاسلام شاهرخی را به عنوان امام جمعه جدید خرم آباد معرفی کرد و اظهار داشت: ایشان شخصیت والایی هستند که مسئولیت گرفته‌اند، آقا سفارش کردند حتما مراقب جوانان باشید و حتما استفاده کنید. وی گفت: از برکت نظام مقدس این نماز جمعه‌ها برپا شد. در کشور ما حدود ۹۰۰ نماز جمعه اقامه می‌شود. باید نماز جمعه خرم آباد هم باشکوه برگزار شود.
مهرمهر1 ماه قبل
به گزارش خبرنگار مهر، صبح امروز جمعه مردم ولایتمدار شهر خرم آباد و نمازگزاران در بدو ورود حجت الاسلام سید احمد رضا شاهرخی نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه جدید خرم آباد، وی را مورد استقبال قرار دادند. مردم مومن خرم آباد با حضور پرشور و با سر دادن شعارهایی حمایت خود را از مقام معظم رهبری و حجت الاسلام شاهرخی امام جمعه جدید این شهر اعلام کردند. براساس این گزارش، امروز نخستین نماز جمعه به امامت حجت الاسلام شاهرخی نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد در محل مصلای الغدیر این شهر اقامه می‌شود.
مهرمهر1 ماه قبل
به گزارش خبرنگار مهر، صبح امروز جمعه در نخستین برنامه حجت الاسلام سید احمدرضا شاهرخی امام جمعه جدید شهر خرم آباد و نماینده ولی فقیه در لرستان و با حضور حجت الاسلام حاج علی اکبری رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور، گلزار شهدای شهر خرم آباد غبارروبی شد. حاضران با نثار گل، یاد و خاطره شهدا را گرامی داشتند. سید موسی خادمی استاندار لرستان، معاون سیاسی امنیتی استانداری، معاون توسعه و منابع انسانی استانداری، فرماندارخرم آباد و جمعی از مدیران استانی نیز در این برنامه حضور داشتند.
مهرمهر1 ماه قبل
به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام سید احمدرضا شاهرخی در شورای اداری لرستان و مراسم تکریم و معارفه نماینده ولی فقیه در لرستان با اشاره به اینکه تحولی که در استان رخ بدهد به گونه‌ای مرتبط با شورای اداری است، اظهار داشت: در رشد و پیشرفت امت اسلامی از جوانب مختلف به گونه‌ای اقشار مختلف نقش دارند، مشکلاتی هست که ممکن است از درون باشد و مشکلاتی هم از بیرون است، با فضل خدا و با مشورت و خرد جمعی این مشکلات را شناسایی و برای هر یک راه هایی را خواهیم یافت. وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری در دیداری که برای حقیر توفیق حاصل شد خدمت ایشان رسیدم و در حکم انتصاب مطالباتی داشتند که باید بنشینیم با همفکری آن‌ها را استخراج و راه‌های عملی و اجرایی آن را پیدا کنیم، تصریح کرد: این یک تکلیف شرعی و قانونی بر عهده همه است که مطالبات رهبری را عملی کنیم. نماینده ولی فقیه در لرستان با تاکید بر اینکه اکنون که با حکم رهبر معظم انقلاب به نمایندگی ولی فقیه و امام جمعه خرم آباد منصوب شده و به سرزمینم که خواستگاه علما و دانشمندان است وارد می‌شوم لازم می‌دانم از حسن اعتماد معظم له تقدیر کنم، افزود: در کنار همه اقشار به ویژه جوانان قرار می‌گیرم تا نماز جمعه که قرارگاه ایمان و بصیرت و اخلاق است را با شکوه و عظمت بیشتری برگزار کنیم، آنگاه آینده بهتری را برای لرستان که مهد دلیران است رقم بزنیم. حجت الاسلام شاهرخی با اشاره به اینکه همه باهم یک دل و یک زبان به دور از گروه بازی‌ها و جناح بازی‌های متداول، زیر پرچم نماز جمعه که قرارگاه ایمان و اخلاق و بصیرت است حرکت می‌کنیم و به سوی رشد و توسعه اخلاقی و فرهنگی و اقتصادی می‌رویم، گفت: در هفته‌ها و ماه‌های آتی خدمت اقشار مختلف حضور پیدا خواهیم کرد و همانطور که رهبری فرمودند از ظرفیت‌های استان به ویژه از ظرفیت‌های حوزوی و دانشگاهی برای پشبرد استان استفاده خواهیم کرد.

آیین تکریم و معارفه نماینده ولی فقیه در لرستان

11+
مهرمهر1 ماه قبل
مهرمهر1 ماه قبل
وی با بیان اینکه من در طول این ۱۲ سال منظومه فکری مقام معظم رهبری را نقشه راه خودم قرار دادم و معتقد بودم که این منظومه فکری هم نجات بخش است هم تاثیر گذار است و هم ماندگار، تصریح کرد: منظومه فکری رهبر عظیم الشان انقلاب اسلامی برای کشور برای جهان اسلام و برای بشریت راهگشا است اما این منظومه فکری در خصوص نماز جمعه و امامت جمعه و نمایندگان ولی فقیه از اهمیت فوق العاده‌ای برخوردار است. آیت الله میرعمادی با تاکید بر اینکه اصل دوم در منظومه فکری مقام معظم رهبری حفظ وحدت و انسجام عمومی بوده است، ادامه داد: وحدت در منظومه فکری مقام معظم رهبری نقش اساسی دارد؛ بارها ما خودمان شاهد بودیم که مقام معظم رهبری از اختلاف به شدت تنفر داشتند و پرهیز می‌دادند افراد را که ایجاد اختلاف بکنند؛ مقام معظم رهبری ریشه همه موفقیت‌ها را وحدت می‌دانست و همه گرفتاری‌ها را از اختلاف و تفرقه می‌دانستند؛ بر همین اساس تلاش ما بر این بوده است که وحدت استان لرستان حفظ بشود. نماینده سابق ولی فقیه در لرستان با اشاره به اینکه توجه ویژه به نسل جوان یکی از منظومه‌های فکری مقام معظم رهبری است، ادامه داد: در منظومه فکری مقام معظم رهبری جوان سرشار از انرژی، امید، ابتکار، خلاقیت و پیش برنده است. به همین جهت در بیانیه گام دوم انقلاب مقام معظم رهبری مسئولیت را به جوانان سپردند. وی با تاکید بر اینکه تلاش و کوشش برای خدمت به مردم و شب و روز نشناختن به تعبیر مقام معظم رهبری مدیریت جهادی، فقط متعلق به مسئولان اجرایی نیست؛ مدیریت جهادی مربوط به ما روحانیت هم هست، ما هم باید شبانه روز تلاش بکنیم، افزود: مدیریت جهادی گره گشاست، گره گشای مشکلات مردم است و لازمه مسئولیت پذیری مدیریت جهادی است.
تسنیمتسنیم1 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، حجت‌الاسلام سید احمدرضا شاهرخی ظهر امروز در مراسم تکریم و معارفه نماینده ولی‌فقیه در لرستان و شورای اداری استان اظهار داشت: هر تحولی که در استان رخ دهد با شورای اداری استان مرتبط است. وی با بیان اینکه مسئولان استانی نقش مهمی در رشد و پیشرفت همه‌جانبه استان دارند افزود: مشکلات داخلی استان به مشورت و خرد جمعی حل خواهند شد و وظیفه ما شناسایی مشکلات استان و ارائه راه‌حل‌هایی برای بهبود وضعیت است. نماینده ولی فقیه در لرستان با بیان اینکه مقام معظم رهبری مطالباتی دارند که ما باید آن‌ها را استخراج کنیم، عنوان کرد: ما باید برای مسائل مدنظر رهبر انقلاب راه‌حل عملی پیدا کنیم زیرا مطالبات ایشان یک تکلیف شرعی است. حجت الاسلام شاهرخی گفت: بنده تلاش می‌کنم در کنار جوانان نماز جمعه را با شکوه و عظمت بیشتری برگزار و با خرد جمعی آینده بهتری را لرستان رقم بزنیم. انتهای پیام/۶۴۲/ ع
مهرمهر1 ماه قبل
رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور یادآور شد: استان شما از نماینده رهبری بهره مند بودند که جا دارد یاد کنیم از آیت الله میانجی که سال‌ها در استان منشا اثر و خدمت بودند و خداوند روح ایشان را قرین رحمت کند. رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور لرستان با بیان اینکه در آغاز گام دوم ان شاء الله با حضور حجت الاسلام شاهرخی سال‌های خوبی را خواهد داشت، تصریح کرد: نعمت نماز جمعه و نعمت نماینده رهبری در استان نعمت بزرگی است. اینکه نماینده رهبری هم در جایگاه هدایت‌گری کلان استان چه رسالت بزرگی دارد و چه آثار بزرگی می‌تواند به جای بگذارد و چه در وحدت بخشی و هماهنگ سازی نیروها و توان‌ها برای رسیدن به آرمان‌های بزرگ انقلاب اسلامی که در بیانیه گام دوم آمده است، می‌تواند موثر باشد. حجت الاسلام حاج علی اکبری گفت: نماینده رهبری پشتیبان حرکت عمومی همه خادمان ملت در استان است، این ظرفیت را باید همه قدر بدانیم، امیدواریم قدر شناس نماز جمعه باشیم که فرصت قرار ایمانی مومنان است. مومنان در مقام بندگی حضرت حق در کنار هم قرار می‌گیرند و برای پیش بردن مقاصد الهی در کنار هم هستند.

به انتهای لیست رسیدید