نوحه

نوحه

عصر ایرانعصر ایران21 ساعت قبل
شهادت حضرت معصومه (س) تسلیت باد___________________________________________ای بانوی شکوفه و لبخند! می روی و زمین در سوز سرمایی شگفت فرو می‌رودرحلت حضرت فاطمه معصومه (س) تسلیت باد. شهادت حضرت فاطمۀ معصومه (س) تسلیت باد_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________سلام بر تو، بانوی آب‌ها و آیینه‌ها! «السلام علیک یا فاطمة معصومه» شهادت حضرت معصومه (س) تسلیت باد___________________________________________امام صادق علیه السلام: ما را حرمی است و آن «قم» است، و به زودی بانویی از فرزندان من به نام فاطمه در آن دفن خواهد شد. بحار الأنوار، ج ۱۰۲، ص ۲۶۶وفات حضرت معصومه (س) تسلیت باد___________________________________________امام جواد علیه السلام: من زار قبر عمتی بقم، فله الجنة؛ هر کس قبر عمه‌ام (حضرت معصومه علیها السلام) را در قم زیارت کند، بهشت پاداش او است.
ایسناایسنا22 ساعت قبل
ایسنا/قم شهر مقدس قم در سالروز رحلت شهادت‌گونه شفیعه بهشت، حضرت فاطمه معصومه (س) غرق در عزا و ماتم شد. هیئات مذهبی استان قم نیز شب گذشته با نوحه و عزاداری وارد حرم مطهر شدند، به سوگواری پرداختند. همچنین زائران غیر ایرانی به ویژه زائران عراقی، پاکستانی و افغانستانی نیز برای سوگواری در حرم مطهر حضور یافتند. ساعت ۷ صبح امروز در سالروز رحلت کریمه اهل بیت (ع) نیز آیین جاروکشی حرم مطهر بانوی کرامت با حضور خادمان حرم مطهر علی بن موسی‌الرضا، شاه‌چراغ، عبدالعظیم حسنی و آستان مقدس کریمه اهل بیت سلام الله علیهما برگزار شد. همچنین امام جواد (ع) فرموده است: «هرکس قبر عمه‌ام حضرت معصومه (س) را در قم زیارت کند، اهل بهشت خواهد بود‌».

پاسخ تند یک مداح به خواننده لس‌آنجلسی+فیلم

آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل
حسین طاهری مداح اهل بیت (ع) در نوحه‌ای، به اظهارات خواننده لس‌آنجلسی درباره امیرالمومنین (ع) واکنش نشان داد. مراسم جشن میلاد امام حسن عسکری (ع) در حسینیه‌‌ ‌محبان ‌‌اهل‌بیت (ع) با سخنرانی حجت‌الاسلام علی خزاعی و مدیحه‌سرایی حسین طاهری برگزار شد. خبرگزاری فارس نوشته است: در این مراسم حسین طاهری مداح اهل بیت (ع) در نوحه‌ای، به توهین خواننده لس‌آنجلسی به امیرالمومنین (ع) واکنش نشان داد و در ابتدای آن اظهارداشت: به کوری چشم آن خواننده کثیفی که دهانش را به بی‌احترامی باز کرد، این گونه می‌گویم: کی شود دریا به پوز سگ نجس! بخشی از شعر این نوحه به شرح زیر است: تن علی، تهمتن علی، نعره متنتن علیقدرت یل افکن علی، هیبت مدون علیروشن و مبرهن علی، وجه خدا به وجه احسن علیبرتر و سرتر ازهمه افلاک، ولی عهد خواجه لولاتولی والی والا علی، تعالی عالی اعلی علییاعلی یاعلی

پاسخ حسین طاهری به توهین خواننده لس‌آنجلسی/ کی شود دریا به پوز سگ نجس!

فارسفارس1 روز قبل
حسین طاهری مداح اهل بیت (ع) در نوحه‌ای، به توهین خواننده لس‌آنجلسی به امیرالمومنین (ع) واکنش نشان داد. پاسخ حسین طاهری به توهین خواننده لس‌آنجلسی/ کی شود دریا به پوز سگ نجس! به گزارش خبرنگار حوزه مسجد و هیأت خبرگزاری فارس، مراسم جشن میلاد امام حسن عسکری (ع) در حسینیه‌‌ ‌محبان ‌‌اهل‌بیت (ع) با سخنرانی حجت‌الاسلام علی خزاعی و مدیحه‌سرایی حسین طاهری برگزار شد. براساس این گزارش، در این مراسم حسین طاهری مداح اهل بیت (ع) در نوحه‌ای، به توهین خواننده لس‌آنجلسی به امیرالمومنین (ع) واکنش نشان داد و در ابتدای آن اظهارداشت: به کوری چشم آن خواننده کثیفی که دهانش را به بی‌احترامی باز کرد، این گونه می‌گویم: کی شود دریا به پوز سگ نجس! بخشی از شعر این نوحه به شرح زیر است: تن علی، تهمتن علی، نعره متنتن علیقدرت یل افکن علی، هیبت مدون علیروشن و مبرهن علی، وجه خدا به وجه احسن علیبرتر و سرتر ازهمه افلاک، ولی عهد خواجه لولاتولی والی والا علی، تعالی عالی اعلی علییاعلی یاعلیفیلمی از این مداحی را اینجا مشاهده کنید: انتهای پیام/
مازن آنلاینمازن آنلاین3 روز قبل
عضو شورای عالی حوزه‌های علمیه بیان کرد: یکی از مسئولین می‌گفت، اینها اعتراف کردند، به آنها پول می‌دهند تا اطراف صفائیه ساعتی قدم بزنید تا حریم بشکنند، اما طلبه‌ها مواظب حریم‌شکنی باشند، نباید حریم‌ها شکسته شود. وی بیان کرد: از دیگر خصوصیات حوزه عمیق بودن است؛ حوزه عمیق، حوزه‌ای است که تعطیلی کم داشته باشد، عمیق درس بخواند، از مراحل عمیق درس خواندن، پیش مطالعه است، علما این گونه بوده‌اند، استاد هم عمیق تدریس کند، از نقاط ضعف حوزه، انسداد تدریس است، انسداد باید شکسته شود. حوزه عمیق، منبرهای آن هم عالمانه و با مطالعه است. مرحوم فلسفی روزی ۶ ساعت مطالعه می‌کرد، عالم دینی کسی است که در سخنانش قال الله، قال رسول الله باشد. عضو شورای عالی حوزه‌های علمیه بیان کرد: مؤسس حوزه و سایر فقها و مجتهدین اهل توسل به اهل بیت (ع) بودند، نوحه می‌خواندند و دسته سینه زنی راه می‌انداختند.
خبر فوریخبر فوری3 روز قبل
همسر سلیم مؤذن‌زاده‌ «رویه علاف حامدی» سه سال بعد از فوت این مداح شهیر دار فانی را وداع گفت. رویه علاف حامدی همسر سلیم موذن‌زاده شب گذشته به دلیل کهولت سن و بعد از ساعاتی بستری شدن در بیمارستان دار فانی را وداع گفت. سلیم موذن‌زاده و همسر وی صاحب ۵ فرزند بودند و این واقعه سه سال بعد از فوت سلیم موذن‌زاده تجربه شد. به گفته خانواده موذن زاده اردبیلی مراسم تشییع این مرحوم راس ساعت ۱۱ پنج شنبه در بهشت زهرا و جوار مرقد سلیم موذن زاده خواهد بود. به گزارش ایسنا، سلیم موذن‌زاده اردبیلی مداح شهیر اهل بیت (ع) بیشتر عمر خود را به مداحی و نوحه خوانی سپری و حنجره خود را وقف امام حسین (ع) کرده بود و از او با عنوان سلطان الذاکرین یاد می‌شد.
ایسناایسنا3 روز قبل
ایسنا/اردبیل همسر سلیم موذن‌زاده «رویه علاف حامدی» سه سال بعد از فوت این مداح شهیر دار فانی را وداع گفت. رویه علاف حامدی همسر سلیم موذن‌زاده شب گذشته به دلیل کهولت سن و بعد از ساعاتی بستری شدن در بیمارستان دار فانی را وداع گفت. سلیم موذن‌زاده و همسر وی صاحب ۵ فرزند بودند و این واقعه سه سال بعد از فوت سلیم موذن‌زاده تجربه شد. به گفته خانواده موذن زاده اردبیلی مراسم تشییع این مرحوم راس ساعت ۱۱ پنج شنبه در بهشت زهرا و جوار مرقد سلیم موذن زاده خواهد بود. به گزارش ایسنا، سلیم موذن‌زاده اردبیلی مداح شهیر اهل بیت (ع) بیشتر عمر خود را به مداحی و نوحه خوانی سپری و حنجره خود را وقف امام حسین (ع) کرده بود و از او با عنوان سلطان الذاکرین یاد می‌شد.
تسنیمتسنیم4 روز قبل
مرتضی می‌گفت نه نگران نباش. ساعت هشت و نیم بود که خبر شهادت مرتضی در شهریار منتشر شد. قبل از شهادت، مرتضی به من گفته بود می‌خواهم برایت روز سالگرد ازدواجمان را جشن بگیرم. مرتضی می‌گفت: «راهپیمایی می‌شود و همه این‌ها آرام می‌شود.» ۴ آذر ماه ۹۸ در امنیت و آرامش کامل راهپیمایی که منتظرش بودیم اتفاق افتاد. اول از دعای شهادت می‌ترسیدم، اما الان می‌بینم که شهادت مرتضی چقدر به ما عزت داده است.
تسنیمتسنیم4 روز قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، رویه علاف حامدی همسر سلیم موذن‌زاده شب گذشته به دلیل کهولت سن و بعد از ساعاتی بستری شدن در بیمارستان دار فانی را وداع گفت. این واقعه جانگداز برای خاندان موذن‌زاده سه سال بعد از فوت سلیم موذن‌زاده تجربه شد. سلیم موذن‌زاده و همسر وی صاحب ۵ فرزند بودند. سلیم موذن‌زاده اردبیلی مداح شهیر اهل بیت (ع) بیشتر عمر خود را به مداحی و نوحه خوانی سپری و حنجره خود را وقف امام حسین (ع) کرده بود و از او با عنوان سلطان الذاکرین یاد می‌شد. انتهای پیام/۱۳۶/ز
تسنیمتسنیم5 روز قبل
تمام آرایه‌ها و صنایع ادبی به غنای نوحه و سرود نیز کمک می‌کنند. ارزش جناس به موسیقی و آهنگی است که در سخن می‌آفریند و زیبایی جناس در گرو پیوندی است که با معنی سخن دارد. تعریف جناس: جناس به معنای آوردن کلماتی با تلفظ نزدیک به یکدیگر است. مانند: آزاد، آزار / باد، بام / مقام، مقالو) جناس خط: دراین نوع جناس، تفاوت در نقطه‌ی کلمات است. مانند: درست، درشت / سیر، شیرح) جناس اشتقاق: دراین جناس ممکن است کلمات هم ریشه باشند مانند: رسول، رسیل، ارسال، که هرسه از رسل مشتق شده‌اند.

تصاویر: آیین یادبود مرحومه «صدیقه فریدون» با حضور دکتر روحانی

18+
انتخابانتخاب1 هفته قبل
مهرمهر1 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، آیین یادبود و قرائت فاتحه «صدیقه فریدون (نجار)» با حضور حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور در حسینیه شهدای سرخه برگزار شد. در این آیین که شامگاه دوشنبه پس از نماز مغرب و عشاء با حضور برخی از اعضای دولت، مسئولان ارشد محلی و عموم مردم برگزار شد، حاضران ضمن قرائت فاتحه، به رئیس جمهور تسلیت گفته و با وی ابراز همدردی کردند. حجت الاسلام محمود رستگاری به عنوان سخنران این مراسم با تسلیت این مصیبت به روحانی و بیت مکرم وی، شکرگذاری بر نعمت‌های خداوند، ایمان، احترام به والدین و تکریم پدر و مادر، رعایت اخلاق اسلامی و تربیت فرزندان صالح و شایسته را در جامعه اسلامی حائز اهمیت عنوان کرد. همچنین در این مراسم مداحان اهل بیت (ع) به مرثیه سرایی و نوحه خوانی پرداختند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 هفته قبل
به گزارش مشرق، سلیم موذن‌زاده اردبیلی یکی از مداحان ایرانی مسلط به زبان‌های ترکی، فارسی و عربی بود که در سال ۱۳۱۵ خورشیدی در شهر اردبیل زاده شد. استاد موذن‌زاده صبح روز دوم آذر ۹۵ در سن ۸۰ سالگی دارفانی را وداع گفت. صوت اذان استاد سلیم موذن‌زاده را اینجا بشنوید: مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی‌کند. براساس این گزارش، تیرماه امسال، شیوه مداحی «مرحوم استاد سلیم موذن‌زاده اردبیلی» به عنوان یکی از آثار ناملموس اردبیل به ثبت رسید. صوت مداحی خاطره‌انگیز استاد سلیم موذن‌زاده مشهور به «زینب زینب» را اینجا بشنوید: مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی‌کند.
تسنیمتسنیم2 هفته قبل
گاهی ملودی نوحه یا سرودی که قبلا توسط مداحان اجرا شده است را انتخاب می‌کنیم تا با موضوع دیگری کلام تازه‌ای را روی آن قرار بدهیم. همچنین با مرور ملودی فراز دوم توجه‌ «دامن‌کشان» حس التماسی کودکانه به ما دست می‌دهد. انگار نت‌ها دست به دست یکدیگر می‌دهند تا پاس گل را به یک یا دو نت خاص تقدیم کنند. ترانه‌سرا و نوحه‌سرای زیرک، این نت‌ها را کشف می‌کند و ضربه‌ کلامش را در واژه‌هایی تعبیه می‌کند که در این نت‌ها تنیده شود. گاهی نیز ملودی‌ساز در جمله‌ موسیقی، بخشی را برای تحریر توسط مداح یا خواننده ساخته است.
مهرمهر2 هفته قبل
مدیرکل تشکل‌های دینی و مراکز فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی کشور بیان کرد: در همین راستا نظر داریم با توجه به مناسبت‌های مختلف در طول سال، برنامه‌های مطلوب‌تری برای برگزاری توسط مجموعه تشکل‌های مذهبی طرح ریزی و در نظر گرفته شود. باباخانی افزود: در ارتباط با آئین اعتکاف، از هم اکنون برنامه ریزی‌های لازم در حال انجام است و پیش بینی می‌شود در اعتکاف پیش رو، تعداد شرکت کنندگان به عدد یک میلیون نفر نزدیک شود. مدیرکل تشکل‌های دینی و مراکز فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی کشور گفت: همچنین استفاده از توان تشکل‌های مذهبی شاخص برای برگزاری برنامه‌های محتوایی و مناسبتی سازمان تبلیغات اسلامی از قبیل برنامه‌های ایام فاطمیه، دهه فجر، اربعین و محرم از دیگر برنامه‌های سازمان تبلیغات است. وی بیان کرد: در حال برنامه ریزی پیگیر برگزاری دیدار مداحان با رهبر معظم انقلاب هستیم تا این امکان برای تمامی مداحان کشور فراهم شود. مدیرکل تشکل‌های دینی و مراکز فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی کشور اظهار کرد: اقدامات مربوط به هیات‌های اندیشه ورز در حوزه‌های شعر آیینی، نوحه، هیئات، سیره پژوهی، رسانه‌های مجموعه‌های فرهنگی و … آغاز شده است و سازمان تبلیغات اسلامی با بهره مندی از نخبگان این عرصه و توان و اندیشه آن‌ها، این مسیر را دنبال می‌کند.

مداحی میثم مطیعی درباره حوادث اخیر کشور + فیلم

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 هفته قبل
به گزارش مشرق، میثم مطیعی، مداح اهل بیت (ع) در سالروز ورود حضرت معصومه (س) به شهر قم نوحه خوانی کرد و در این میان به مسائل روز کشور هم پرداخت. مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی‌کند. فایل آن‌را از اینجا دانلود کنید: video/mp۴دانلود

مداحی میثم مطیعی درباره حوادث اخیر کشور + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران2 هفته قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، میثم مطیعی، مداح اهل بیت (ع) در سالروز ورود حضرت معصومه (س) به شهر قم نوحه خوانی کرد و در این میان به مسائل روز کشور هم پرداخت. بیشتر بخوانید: سرعت گرفتن ماشین جنگ روانی دشمن همزمان با بالا رفتن قیمت بنزینانتهای پیام/مداحی میثم مطیعی در باب آتش افروزی اهریمن به میهن + فیلم

چرا مداحان، بازیگران و ورزشکاران فکر می‌کنند تافته جدا بافته هستند؟

عصر ایرانعصر ایران3 هفته قبل
حرف زدن در مورد اقتصاد، سیاست، فرهنگ و مسائل اجتماعی را به اهالی فن بسپاریم تا حداقل مردمانی که پای تلویزیون نشسته‌اند، حرف‌های خوب و درست بشنوند. درد دل از کسانی که به نام دین و امام حسین، به آلاف و الوف خود می‌رسند. کسانی که آنقدر جدی گرفته شده‌اند که فکر می‌کنند علامه دهر هستند. ما با بازیگران، خوانندگان و ورزشکاران هم همین رفتار را داشتیم. از بازیگر در مورد نقشی که بازی کرده است و از ورزشکار در مورد جامی که گرفته است.
ایمناایمنا3 هفته قبل
این گزارش در ۲ قالب «پرداخت حقوق و مزایای مستمر کارکنان دولت» و «هزینه‌های عمومی»، عملکرد بودجه جاری را به تصویر کشیده است. اغلب ردیف‌های پرداختی در ماه گذشته، متعلق به پرداخت حقوق و مستمری کارکنان دولت بوده است. پس از آن، دستگاه‌هایی چون سازمان امور مالیاتی، گمرک و دیوان محاسبات کشور بیشترین دریافتی حقوق را داشته‌اند. یا میزان تخصیص حقوق به کارکنان نهاد ریاست جمهوری به اندازه مجموع سه وزارتخانه بوده است. بنابراین به نظر می‌رسد که تراکم نیروی کار در یکسری دستگاه‌ها متوازن نبوده که موجب عدم توازن حقوق دستگاه‌ها شده است.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز3 هفته قبل
به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از برترین‌ها، چندی است، کلیپی از یک هیأت در قم و دعوت مدیر آن، به پویش تحریم مداح میلیونی و پاکتی در فضای مجازی منتشر شده است که خبر از درخواست مبلغ ۲۵ میلیون تومانی یک مداح برای حضور در این هیأت داشت. سید مجید رضوی مداح و مدیر هیأت انصار المحسن قم می‌گوید:۱۰ سال پیش اگر مداحی در مجلسی حضور پیدا می‌کرد، حاضران از شکل و نحوه لباس پوشیدن او می‌شناختند که این ذاکر اهل بیت (ع) است. مداحان باید بدانند، مخاطب را امام حسین (ع) برایش ایجاد کرده است، باید قدر نعمت‌های خداوند را بدانند و احترام قائل شوند. * (با اشاره به حمایت‌ هیأتی‌ها از این کمپین): بسیاری از جلسات و هیأت‌های مذهبی همچون محفل شاه علقمه استان قم، هیأت عاشقان موسی بن الجعفر (ع) قم، حاج ابراهیم قانع از مداحان استان خراسان رضوی، حاج محمود تاری از مداحان تهران، انجمن مداحان و کانون مداحان استان قم و … با ارسال پیام از این فعالیت حمایت کردند. مدیرکل تشکل‌های دینی سازمان تبلیغات اسلامی از ورود این سازمان به ماجرای مطرح شده در فضای مجازی با عنوان «تحریم مداحان میلیونی» و برخورد لازم با متخلفان در صورت تائید خبر داد و گفت: در ماه‌های آینده تغییرات گسترده‌ای در جامعه مداحی رخ می‌دهد.
رکنارکنا3 هفته قبل
یکی از بازیگران خبرساز در سال جاری احتمالا ترانه علیدوستی است. این در حالی است که ترانه علیدوستی یکی از بی حاشیه‌ترین بازیگران است که کمتر زندگی خصوصی‌اش در دایره رسانه‌ها افتاده! شایعات ازدواج لیندا کیانی و ایمان حضرتی با انتشار عکسی دو نفره از آن‌ها … جالب است بدانید ترانه علیدوستی ۱۲ سال است که در تلویزیون بازی نمی‌کند. ترانه علیدوستی با علی منصور ازدواج کرده و یک دختر به نام حنا دارد. ترانه علیدوستی و دخترشترانه در دورهٔ راهنمایی، دو سال در هنرستان موسیقی تحصیل کرد که کلارینت و پیانو می‌زد.
خبر فوریخبر فوری3 هفته قبل
مداحان امروزی، تبلیغ ساعت می‌کنند؛ ساعتی را که به دست دارند، در جلسه هیأت چندبار آشکارا نمایش می‌دهند تا مردم از این برند بخرند؛ آیا این رسالت مداح است؟! مدیر هیأت انصارالمحسن قم که چندی پیش در فضای مجازی از راه اندازی کمپین تحریم مداحان میلیونی گفت، معتقد است، نبود نظارت در حوزه مداحی موجب بروز انحرافات بسیاری در این حوزه مانند تبلیغ ساعت و تعیین رقم‌های آن چنانی شده است. برای بررسی جزییات این مهم، سراغ سید مجید رضوی مداح و مدیر هیأت انصار المحسن قم رفتیم. تبلیغ ساعت توسط مداحان در هیأت‌ها! آن فرد با عبا یا کت و شلوار مرتب برروی منبر اما مداحان امروزی، تبلیغ ساعت می‌کنند؛ ساعتی را که به دست دارند، در جلسه هیأت چندبار آشکارا نمایش می‌دهند تا مردم از این برند بخرند؛ آیا این رسالت مداح است؟!

مداح ۲۵ میلیون تومانی نمی‌خواهیم/ تبلیغ ساعت توسط مداحان در هیأت!

عصر ایرانعصر ایران3 هفته قبل
برای آشنایی با چند و، چون ماجرا و نحوه اعتراض این مدیر هیأت در قم، ابتدا فیلم، زیرا را تماشا کنید: برای بررسی جزییات قضیه و چرایی این اعتراض، سراغ سید مجید رضوی، مداح و مدیر هیأت انصارالمحسن قم رفتیم. تبلیغ ساعت توسط مداحان در هیأت! وی با اشاره به اینکه کمپین تحریم مداحان میلیونی را ایجاد کردیم تا نهاد نظارتی مسئول به خودش بیاید، گفت: این نهاد نظارتی را امروز نه هیأتی‌ها و نه مردم نمی‌شناسند. مداحانی که برای مجلس خود پاکت طلب نمی‌کنندمدیر هیأت انصارالمحسن قم گفت: مرحوم کوثری زمانی که برای امام حسین (ع) می‌خواند پاکت طلب نمی‌کرد. این‌که افراد با چه لباس‌هایی حضور پیدا می‌کنند، چه رقم‌هایی می‌خواهند و یا چه اشعار و سبک‌هایی در مجالس می‌خوانند.
خبرآنلاینخبرآنلاین3 هفته قبل
چندی است، کلیپی از یک هیأت در قم و دعوت مدیر آن، به پویش تحریم مداح میلیونی و پاکتی در فضای مجازی منتشر شده است که خبر از درخواست مبلغ ۲۵ میلیون تومانی یک مداح برای حضور در این هیأت داشت. برای بررسی جزییات این مهم، سراغ سید مجید رضوی مداح و مدیر هیأت انصار المحسن قم رفتیم. تبلیغ ساعت توسط مداحان در هیأت‌! مداحان باید بدانند، مخاطب را امام حسین (ع) برایش ایجاد کرده است، باید قدر نعمت‌های خداوند را بدانند و احترام قائل شوند. مردم ممکن است در برخی نقل‌ها شنیده باشند که مداحی، فلان رقم را دریافت می‌کند اما باید بدانند همه مداحان این‌گونه نیستند.
برترین‌هابرترین‌ها3 هفته قبل
چندی است، کلیپی از یک هیأت در قم و دعوت مدیر آن، به پویش تحریم مداح میلیونی و پاکتی در فضای مجازی منتشر شده است که خبر از درخواست مبلغ ۲۵ میلیون تومانی یک مداح برای حضور در این هیأت داشت. برای بررسی جزییات این مهم، سراغ سید مجید رضوی مداح و مدیر هیأت انصار المحسن قم رفتیم. تبلیغ ساعت توسط مداحان در هیأت‌! مداحان باید بدانند، مخاطب را امام حسین (ع) برایش ایجاد کرده است، باید قدر نعمت‌های خداوند را بدانند و احترام قائل شوند. مردم ممکن است در برخی نقل‌ها شنیده باشند که مداحی، فلان رقم را دریافت می‌کند اما باید بدانند همه مداحان این‌گونه نیستند.
تسنیمتسنیم3 هفته قبل
به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، دومین دوره کارگاه نوحه و سرود آیینی «دم قرار» با حضور مهدی زنگنه شاعر و مداح اهل بیت در خبرگزاری تسنیم برگزار می‌شود. در این دوره‌ آموزشی مباحثی درباره فرم و محتوای شعر کلاسیک و نکاتی درباره ریتم، ملودی و کلام در نوحه‌ها و سرودهای مداحی توسط مهدی زنگنه آموزش داده می‌شود. علاقه مندان جهت ثبت نام به آیدی تلگرامی @ghararadmin پیام ارسال نمایند. گفتنی است این دوره در ۸ جلسه و روزهای جمعه هرهفته در خبرگزاری تسنیم برگزار می‌شود. انتهای پیام/
تسنیمتسنیم3 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم، وحید قاسمی شاعر و نویسنده و مداح اهل بیت (ع) است. این همه سایت شعر آیینی و صفحات مجازی و کتاب، با اشعار یکبار مصرف و سطحی محصول همین وضعیت است. وحید قاسمی شاعر و نویسنده و مداح اهل بیت (ع) است. «رحل نی» هفتمین دفتر شعر وحید قاسمی، سال نود و شش توسط انتشارات جمهوری روانه بازار نشر شده است. تا به حال در شعر آیینی و زیرمجموعه‌های آن مورد استفاده قرار نگرفته است.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز3 هفته قبل
«عابدی» با چشمان بی‌خواب و قرمز و پف کرده از راه رفتن و سیگار کشیدن در خیابان‌های سرد و خاکی «ورنکش» دست برنمی‌دارد. عابدی همین طور که راه می‌رود از لحظه وقوع زلزله می‌گوید. از ساعت ۲ و هفده دقیقه که خانه‌ آوار شد روی سر او و خانواده‌اش: «دخترم از دست رفت، زندگی‌ام از دست رفت. هیچ غریبه‌ای حق ورود نداردساعت از ۱۰ گذشته است که به روستای ورنکش می‌رسم. هرچقدر به خاطر توجه مسئولان به ورنکش مردم اوضاع روانی آرام‌تری دارند در محله صومعه علیا اوضاع برعکس است.

به انتهای لیست رسیدید