نورگل یشیلچای

نورگل یشیلچای

در اینستای ستاره‌های خارجی؛ کریسمس مبارک!

59+
برترین‌هابرترین‌ها4 هفته قبل

هجوم اجنه‌های بلوند به سینمای ایران

3+
سینماپرسسینماپرس3 ماه قبل

هجوم اجنه‌های بلوند به سینمای ایران

3+
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز3 ماه قبل
رکنارکنا6 ماه قبل
استفاده از بازیگران خارجی در فیلم‌ها در تمام جهان مرسوم است و تا به اینجای کار مشکلی وجود ندارد، اما مسئله اصلی که برای سینمای ما وجود دارد محدودیت‌هایی است که به سبب فرهنگ و هنجار‌های کشورمان وجود دارد. افرادی که در فضا‌های اجتماعی و یا فیلم و صنعت‌های مختلفی مانند مدلینگ فعالیت دارند، باید قبل از انتخاب برای بازی در فیلم و سریال‌های ایرانی مورد بررسی قرار گیرند که آیا با معیار‌های ما در تضاد هستند یا خیر، سپس همکاری صورت گیرد. متاسفانه این مهم در سینمای ما گاهی اوقات مورد بی توجهی قرار گرفته و دیده شده است که از بازیگرانی در فیلم و سریال‌های ایرانی استفاده شده که با اخلاق و عرف جامعه ما در تضاد بوده‌اند. معاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی درباره استفاده از بازیگران خارجی در سینمای ایران که هرازگاهی با حاشیه‌هایی همراه است، گفت: در نظام‌نامه تولیدات مشترک سینمایی، ضوابط استفاده از بازیگران خارجی دیده شده و به‌زودی پیش‌نویس آن منتشر می‌شود. داروغه‌زاده در‌این‌باره به گفت: در موضوع بازیگران خارجی در سینمای ایران، تاکنون ملاحظه ما حضورنیافتن آن‌ها در فیلم‌های مستهجن و غیراخلاقی و شهرت‌نداشتن به مفاسد اخلاقی بوده است.

بیوگرافی آلینا بوز بازیگر جوان و مدل جذاب ترکی روسی +تصاویر

6+
پارس نیوزپارس نیوز8 ماه قبل
خبر فوریخبر فوری10 ماه قبل
در آخرین هفته از اسفند ماه سال جاری، هم اکنون ۱۵ فیلم سینمایی در ۷ سینمای فعال مشهد در حال اکران است. در این فیلم سینمایی بازیگرانی از جمله شیرین یزدان‌بخش، حبیب رضایی، هدیه تهرانی، نگار جواهریان، صابر ابر و شهاب حسینی ایفای نقش می‌کنند. در این فیلم سینمایی بازیگرانی از جمله فرهاد اصلانی، نرگس یشیلچای، لیلا زارع، علی جعفری، میثم پویان‌فر و غزل فرید ایفای نقش می‌کنند. در این فیلم سینمایی دو طلبه می‌خواهند برای شرکت در سمیناری دانشگاهی پیرامون ادیان به آلمان بروند. در این فیلم سینمایی بازیگرانی از جمله هانیه توسلی، فریده سپاه منصور، سعید پورصمیمی، فرهاد اصلانی و شبنم مقدمی ایفای نقش می‌کنند.
ایرناایرنا10 ماه قبل
فیلم سینمایی «دایان» به کارگردانی بهروز نورانی‌پور نیز وضعیتی بهتر از دیگر آثار تازه اکران شده ندارد و بعد از دو هفته اکران با ۲۰۰ هزار تومان فروش ناکام‌ترین اثر اکران امسال سینمای ایران است. فیلم «قرارمون پارک شهر» ساخته فلورا سام نیز وضعیتی بهتر از این دو فیلم ندارد و بعد از چهار هفته اکران بیشتر از ۲۰ میلیون تومان نفروخته است. اما در بررسی فیلم‌های پرفروش هفته همچنان فیلم سینمایی «آشغال‌‌های دوست داشتنی» نسبت به دیگر آثار در صدر پرفروش‌های هفته قرار دارد. در خلاصه داستان فیلم سینمایی «هت تریک» آمده است: فرزاد یه تن لشه که نمی‌دونی با مشت بزنی تو دهنش یا بغلش کنی. فیلم سینمایی «جن زیبا» درباره «یدالله» است که یک سال از درگذشت همسرش می‌گذرد.
ایرناایرنا10 ماه قبل
نکته جالب اما در این رویکرد استفاده و حضور زنان هنرپیشه نسبت به هنرپیشگان مرد خارجی در این نوع تولیدات است. که البته عمده‌ترین دلیل آن را می‌توان در خطوط قرمز استفاده از زنان ایرانی در چنین نقش هایی دید. در فیلم جن زیبا که به تازگی به اکران عمومی در سینماها درآمده نیز از یک زن خارجی بازی گرفته شده است. «نورگل یشیلچای» در نقش «دلارام» زنی که دچار بیماری و اختلالات روانی است در این فیلم به نقش آفرینی پرداخته است. زنی که جز زیبایی ظاهر و محبوبیت پیشینش در یک سریال تحریف شده تاریخی چیزی حضور وی را توجیه نمی‌کند.
خبر فوریخبر فوری10 ماه قبل
در روزهای پایانی سال که آرام آرام به استقبال سال جدید می‌رویم، سینمای ایران نیز روزهای نسبتا آرامی را سپری می‌کند و بیشتر آماده اکرانی پرقوت و پرشور در نوروز ۹۸ می‌شود. این فیلم هم نسبت به هفته گذشته که ۵۱۳ میلیون تومان فروش داشته، کاهش فروش داشته است. این فیلم در این هفته توانست هفت میلیون تومان فروش داشته باشد که در مقایسه با هفته گذشته چهار میلیون تومان کاهش داشته است. در ادامه جدول فروش فیلم‌های روی پرده را به تفکیک فروش هفتگی و کل مشاهده می‌کنید. (آمار فروش هفتگی تا پیش از روز جمعه ۱۷ اسفند است و آمار از سامانه فروش سینمای ایران استخراج شده است.)
برنابرنا10 ماه قبل
«جن زیبا» به زودی در ترکیه و جمهوری آذربایجان اکران عمومی می‌شود. به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا؛ پوستر ترکیه‌ای فیلم سینمایی «جن زیبا» در آستانه اکران این فیلم در کشور ترکیه رونمایی شد. این اولین بار است که سینمای ایران و سینمای ترکیه فیلمی را با همکاری هنرمندان دو کشور و سرمایه مشترک تولید و به طور همزمان در کشورهای خود به نمایش عمومی میگذارند. پوستر ترکیه‌ای فیلم در حالی رونمایی میشود که پخش کننده ترکیه‌ای فیلم هم اکنون در حال برنامه ریزی تبلیغاتی فیلم است. فیلم سینمایی جن زیبا که با بازی فرهاد اصلانی و نورگل یشیلچای و کارگردانی بایرام فضلی ساخته شده اینک در سینماهای ایران در حال نمایش است.
ایرناایرنا10 ماه قبل
این فیلم در مجموع ۶ هفته نمایش در ۱۰۴ سالن سینما، فروش ۳ میلیارد و ۷۱۵ میلیون تومان را تجربه کرده است. فیلم سینمایی «پارادایس» درباره طلبه‌ای جوان و دوست اوست که در اینستاگرام با دختری آلمانی آشنا می‌شوند و برای دیدن او راهی آلمان می‌شوند. فیلم سینمایی «هت تریک» به کارگردانی رامتین لوافی و نیز این هفته با ۳۴۹ میلیون تومان فروش به رده چهارم پرفروش‌های هفته رسیده است. در خلاصه داستان فیلم سینمایی «هت تریک» آمده است: فرزاد یه تن لشه که نمی‌دونی با مشت بزنی تو دهنش یا بغلش کنی. فیلم سینمایی «جن زیبا» درباره «یدالله» است که یک سال از درگذشت همسرش می‌گذرد.
افکارنیوزافکارنیوز10 ماه قبل
افکارنیوز، به گزارشسینمای ایران و سینمای ترکیه برای اولین‌بار فیلمی را با همکاری هنرمندان دو کشور و سرمایه مشترک تولید کرده و به طور همزمان در کشور‌های خود به نمایش عمومی می‌گذارند. در حال حاضر پخش‌کننده ترکیه‌ای فیلم در حال برنامه‌ریزی تبلیغاتی آن است. فیلم سینمایی «جن زیبا» که با بازی فرهاد اصلانی و نورگل یشیلچای و کارگردانی بایرام فضلی ساخته شده در سینما‌های ایران در حال اکران است. این اثر روایتی از زندگی مردی به نام یدالله است که یک سال است، زنش را از دست داده و شب‌ها در خانه بزرگ و قدیمی‌اش تنهاست.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین10 ماه قبل
اعتمادآنلاین| این اولین بار است که سینمای ایران و سینمای ترکیه فیلمی را با همکاری هنرمندان ۲ کشور و سرمایه مشترک تولید و به طور همزمان در کشورهای خود به نمایش عمومی می‌گذارند. پوستر ترکیه‌ای فیلم «جن زیبا» در حالی رونمایی می‌شود که پخش کننده ترکیه‌ای فیلم هم اکنون در حال برنامه‌ریزی تبلیغاتی فیلم است. فیلم سینمایی «جن زیبا» که با بازی فرهاد اصلانی و نورگل یشیلچای و کارگردانی بایرام فضلی ساخته شده است، اکنون در سینماهای ایران در حال نمایش است. تهیه کننده این فیلم مهرداد فرید و شرکت پخش کننده آن در ایران فیلمیران است.
برترین‌هابرترین‌ها10 ماه قبل
خبرگزاری مهر: پوستر ترکیه‌ای فیلم سینمایی «جن زیبا» در آستانه اکران این فیلم در کشور ترکیه رونمایی شد. به نقل از روابط عمومی فیلم، این اولین بار است که سینمای ایران و سینمای ترکیه فیلمی را با همکاری هنرمندان ۲ کشور و سرمایه مشترک تولید و به طور همزمان در کشورهای خود به نمایش عمومی می‌گذارند. پوستر ترکیه‌ای فیلم «جن زیبا» در حالی رونمایی می‌شود که پخش کننده ترکیه‌ای فیلم هم اکنون در حال برنامه‌ریزی تبلیغاتی فیلم است. فیلم سینمایی «جن زیبا» که با بازی فرهاد اصلانی و نورگل یشیلچای و کارگردانی بایرام فضلی ساخته شده است، اکنون در سینماهای ایران در حال نمایش است. تهیه کننده این فیلم مهرداد فرید و شرکت پخش کننده آن در ایران فیلمیران است.
برترین‌هابرترین‌ها10 ماه قبل
نورگل یشیلچای بر خلاف دیا میرزا، ستاره هندی فیلم «سلام بمبئی» خوش شانس نبوده است. با اینکه فیلم قربان محمدپور حدود ۱۴ میلیارد در سال ۹۵ فروخت، اما فیلم روی پرده بایرام فضلی هنوز بعد از دو هفته نتوانسته حتی ۷۰۰ میلیون تومان بفروشد. بانی فیلم: نورگل یشیلچای بر خلاف دیا میرزا، ستاره هندی فیلم «سلام بمبئی» خوش شانس نبوده است. در «سلام بمبئی» محمدرضا گلزار نقش مهمی در گیشه گرم فیلم داشت، اما در «جن زیبا» فرهاد اصلانی با وجود توانایی‌های غیرقابل انکارش در بازیگری هیچگاه عنصر کلیدی در گیشه یک فیلم نبوده. این شکست می‌تواند خیلی از فیلمسازان را در آینده برای دعوت از بازیگران ستاره خارجی برای همکاری‌های مشترک مردد سازد.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز11 ماه قبل
به گزارش مشرق، جدول فروش سینمای ایران با اعلام صدرنشینی فیلم سینمایی «آشغال‌های دوست داشتنی» ساخته سینمایی «محسن امیر یوسفی» در دومین هفته از اکران این فیلم سینمایی منتشر شد. قانون مورفیفروش هفتگی: ۴۲۱,۳۵۹,۰۰۰ تومانفروش کلی: ۸,۷۹۵,۶۳۰,۰۰۰ توماننویسنده و کارگردان: رامبد جوانبازیگران: امیر جدیدی، امیر جعفری، هادی کاظمی، سروش صحت و رامبد جوانخلاصه داستان: این فیلم یک اثر اکشن طنز است. زنش و دوست فابریک‌ش کیوان، تنها کسایی هستن که میتونن تحملش کنن. او شبها در خانه بزرگ و قدیمی اش تنهاست تا اینکه اتفاق جدیدی برایش رخ می‌دهد. همچنین فیلم‌های ماموریت غیرممکن با ۱۱۹,۳۱۰,۰۰۰ تومان، سوءتفاهم با ۹۵,۵۷۳,۰۰۰ تومان، بمب یک عاشقانه با ۷۰,۵۳۱,۰۰۰ تومان و مارموز با ۶۳,۰۵۷,۰۰۰ تومان فروش رتبه‌های هشتم تا دهم جدول فروش را در اختیار دارند.

آشغال‌های دوست داشتنی در آستانه فروش دو میلیاردی/قانون مورفی همچنان در میان صدرنشینان جدول فروش

10+
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین11 ماه قبل
ایرناایرنا11 ماه قبل
به گزارش روز چهارشنبه خبرنگار سینمایی ایرنا، در تازه‌ترین آمار فروش هفتگی آثار در حال اکران همچنان فیلم سینمایی «آشغال‌های دوست داشتنی» با اختلاف بسیار نسبت به دیگر آثار در صدر ‍پرفروش‌های هفته قرار دارد. این فیلم در مجموع ۵ هفته نمایش در ۱۱۱ سالن سینما، فروش ۳ میلیارد و ۲۰۹ میلیون تومان را تجربه کرده است. فیلم سینمایی «پارادایس» درباره طلبه‌ای جوان و دوست اوست که در اینستاگرام با دختری آلمانی آشنا می‌شوند و برای دیدن او راهی آلمان می‌شوند. در خلاصه داستان فیلم سینمایی «هت تریک» آمده است: فرزاد یه تن لشه که نمی‌دونی با مشت بزنی تو دهنش یا بغلش کنی. فیلم سینمایی «جن زیبا» درباره «یدالله» است که یک سال از درگذشت همسرش می‌گذرد.
افکارنیوزافکارنیوز11 ماه قبل
اتفاقی که کمتر کسی با توجه به حضور نورگل یشیلچای بازیگر معروف ترکیه‌ای آن را پیش‌بینی می‌کرد. فیلم بایرام فضلی در یک‌سال گذشته با حاشیه‌های مختلفی دست و پنجه نرم کرد که مهمترین‌شان استفاده از نورگل یشیلچای بود! ماجرای «جن زیبا» چیه؟ فیلم سینمایی «جن زیبا» دومین تلاش بایرام فضلی در مقام کارگردان است. «جن زیبا» نخستین فیلم مشترک سینمای ایران و ترکیه به حساب می‌آید. تجربه «جن زیبا» نشان داد که همیشه «حاشیه» منجر به «فروش» نمی‌شود!
برترین‌هابرترین‌ها11 ماه قبل
اتفاقی که کمتر کسی با توجه به حضور نورگل یشیلچای بازیگر معروف ترکیه‌ای آن را پیش‌بینی می‌کرد. فیلم بایرام فضلی در یک‌سال گذشته با حاشیه‌های مختلفی دست و پنجه نرم کرد که مهمترین‌شان استفاده از نورگل یشیلچای بود! ماجرای «جن زیبا» چیه؟ فیلم سینمایی «جن زیبا» دومین تلاش بایرام فضلی در مقام کارگردان است. «نورگل یشیلچای» کیه؟ نورگل متولد ‌سال ١٩٧٦ در کشور ترکیه است. همین مسأله باعث شده که «نورگل یشیلچای» نتواند به تنهایی بار سنگین گیشه را به دوش بکشد.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین11 ماه قبل
وی ادامه داد: با پایان جشنواره فیلم فجر به ما اعلام شد که امکان اکران این فیلم در گروه آزاد وجود دارد و ما نیز متاسفانه مجبور شدیم بدون تبلیغات پیش از اکران نمایش فیلم را آغاز کنیم. همچنین سازمان زیباسازی شهر تهران از حمایت متداول خود که پیش از این با ارایه تابلوهای شهری ارزان قیمت به فیلم‌های سینمایی انجام می‌داد، خودداری کرد. رئیس انجمن صنفی تهیه‌کننده_کارگردانان سینما گفت: شهرداری تهران و سازمان زیباسازی تا امروز به فیلم‌های مختلف تعداد محدودی بیلبورد ارزان قیمت می‌داد که حالا گویا همین حداقل هم از فیلمسازان دریغ می‌شود. فرید ادامه داد: در پیگیری‌هایی که برای فیلم جن زیبا از شهرداری تهران و سازمان زیباسازی انجام دادم، متوجه شدم که سازمان زیباسازی نه تنها به این فیلم بلکه حدود دو ماه است که به هیچ کدام از فیلم‌های در حال اکران بیلبوردی اختصاص نداده است. او ادامه داد: صنوف سینمایی و تهیه‌کنندگان سینما از مسئولان شهرداری و به خصوص مدیریت فعلی سازمان زیباسازی تقاضا دارند تا در این تصمیم خود تجدیدنظر کنند.
ایلناایلنا11 ماه قبل
رئیس انجمن صنفی تهیه‌کننده-کارگردانان سینما می‌گوید: شهرداری چند ماه است که به فیلم‌های سینمایی در حال اکران تبلیغات محیطی اختصاص نمی‌دهد. همچنین سازمان زیباسازی شهر تهران از حمایت متداول خود که پیش از این با ارایه تابلوهای شهری ارزان قیمت به فیلم‌های سینمایی انجام می‌داد، خودداری کرد. رئیس انجمن صنفی تهیه‌کننده_کارگردانان سینما گفت: شهرداری تهران و سازمان زیباسازی تا امروز به فیلم‌های مختلف تعداد محدودی بیلبورد ارزان قیمت می‌داد که حالا گویا همین حداقل هم از فیلمسازان دریغ می‌شود. فرید ادامه داد: در پیگیری‌هایی که برای فیلم جن زیبا از شهرداری تهران و سازمان زیباسازی انجام دادم، متوجه شدم که سازمان زیباسازی نه تنها به این فیلم بلکه حدود دو ماه است که به هیچ کدام از فیلم‌های در حال اکران بیلبوردی اختصاص نداده است. وی ادامه داد: صنوف سینمایی و تهیه‌کنندگان سینما از مسئولان شهرداری و به خصوص مدیریت فعلی سازمان زیباسازی تقاضا دارند تا در این تصمیم خود تجدیدنظر کنند.
مهرمهر11 ماه قبل
فضلی درباره حضور این بازیگر در ایران در طول اکران «جن زیبا» توضیح داد: در حال حاضر این بازیگر در سریالی با نام «گلپری» در ترکیه مشغول بازی است و در صورتی که بتواند در طول اکران عمومی «جن زیبا» به ایران می‌آید. برای همین فیلم «جن زیبا» جدا از نژاد زبان و ملیت، یک فیلم مستقل و بین‌الملل است. این کارگردان تاکید کرد: دوست داشتم فیلم شخصی خود را بسازم، برای همین بازیگران را با در نظر گرفتن معیارهایی انتخاب کردم که به اهدافم نزدیک‌تر باشند. فضلی در پایان با اشاره به اینکه ایران و ترکیه از نظر فرهنگی به هم نزدیک هستند، گفت: می‌توانم بگویم، تقریبا شرایط کاری و تفکرات فیلمسازی ایران و ترکیه یکسان است. زمانی که نورگول به ایران آمد و در بدنه فیلم قرار گرفت، تفاوت چندانی بین کار در ایران و ترکیه احساس نکرد.
فراروفرارو11 ماه قبل
اتفاقی که کمتر کسی با توجه به حضور نورگل یشیلچای بازیگر معروف ترکیه‌ای آن را پیش‌بینی می‌کرد. فیلم بایرام فضلی در یک‌سال گذشته با حاشیه‌های مختلفی دست و پنجه نرم کرد که مهمترین‌شان استفاده از نورگل یشیلچای بود! ماجرای «جن زیبا» چیه؟ فیلم سینمایی «جن زیبا» دومین تلاش بایرام فضلی در مقام کارگردان است. «نورگل یشیلچای» کیه؟ نورگل متولد سال ١٩٧٦ در کشور ترکیه است. همین مسأله باعث شده که «نورگل یشیلچای» نتواند به تنهایی بار سنگین گیشه را به دوش بکشد.
برترین‌هابرترین‌ها11 ماه قبل
مهرداد فرید تهیه کننده فیلم سینمایی «جن زیبا» با انتقاد از سانسور تیزرهای تلویزیونی این فیلم بیان کرد: آنچه که دردآور است، این است که به دلیل عدم شناخت، ممیزان صدا و سیما در دستوراتشان از نورگل یشیلچای به عنوان بازیگر شبکه‌های «جم» یاد می‌کردند. ایسنا: مهرداد فرید تهیه کننده فیلم سینمایی «جن زیبا» با انتقاد از سانسور تیزرهای تلویزیونی این فیلم بیان کرد: آنچه که دردآور است، این است که به دلیل عدم شناخت، ممیزان صدا و سیما در دستوراتشان از نورگل یشیلچای به عنوان بازیگر شبکه‌های «جم» یاد می‌کردند. تهیه کننده «جن زیبا» افزود: چیزی که دردآور است؛ اظهارات ممیزان صدا و سیماست که در دستوراتشان به ما از نورگل یشیلچای به عنوان بازیگر شبکه‌های جم یاد می‌کردند که این ناشی از عدم شناخت آنهاست. فرید افزود: حضور این بازیگر در فیلم «جن زیبا» برای سرمایه گذاران ترکیه‌ای فیلم به اندازه‌ای مهم بوده که طی روزهای آینده اکران گسترده این فیلم در ترکیه آغاز شود. فیلم سینمایی «جن زیبا» به تهیه کنندگی مهرداد فرید و کارگردانی بایرام فضلی و با حضور فرهاد اصلانی و نورگل یشیلچای بعد از پایان جشنواره فیلم فجر اکران شده است.
خبر فوریخبر فوری11 ماه قبل
مهرداد فرید تهیه کننده فیلم سینمایی «جن زیبا» گفت: متاسفانه در ابتدای اکران فقط چند تیزر تبلیغاتی از صدا و سیما پخش شد که همگی تیزرهای سانسور شده بود که به تبلیغات فیلم چندان کمکی نمی‌کرد. او افزود: چیزی که درد آور است اظهارات میزان صدا و سیماست که در دستوراتشان به ما از نورگل یشیلچای به عنوان بازیگر شبکه‌های جم یاد می‌کردند که این یا ناشی از عدم شناخت آنهاست و یا شاید در صدد تحقیر این بازیگر و فیلمساز بوده‌اند. فرید ادامه داد: نورگل یشلیچای بازیگر باسابقه و شناخته شده‌ای در دنیاست که در حدود هشتاد کشور جهان طرفدارانی دارد. به طوری که سریال‌ها و فیلم‌های وی از بسیاری از شبکه‌های مختلف در دنیا از چین تا برزیل پخش می‌شود و شبکه تلویزیونی جم تنها یکی از صدها شبکه‌ای است که در این کشورها مشغول فعالیتند. تهیه کننده فیلم سینمایی جن زیبا خاطرنشان کرد: حضور وی در این فیلم برای سرمایه گذاران ترکیه‌ای فیلم به اندازه‌ای مهم بوده که طی روزهای آینده اکران گسترده این فیلم در ترکیه آغاز شود.
خبر فوریخبر فوری11 ماه قبل
مهرداد فرید تهیه کننده فیلم سینمایی «جن زیبا» گفت: متاسفانه در ابتدای اکران فقط چند تیزر تبلیغاتی از صدا و سیما پخش شد که همگی تیزرهای سانسور شده بود که به تبلیغات فیلم چندان کمکی نمی‌کرد. او افزود: چیزی که درد آور است اظهارات میزان صدا و سیماست که در دستوراتشان به ما از نورگل یشیلچای به عنوان بازیگر شبکه‌های جم یاد می‌کردند که این یا ناشی از عدم شناخت آنهاست و یا شاید در صدد تحقیر این بازیگر و فیلمساز بوده‌اند. فرید ادامه داد: نورگل یشلیچای بازیگر باسابقه و شناخته شده‌ای در دنیاست که در حدود هشتاد کشور جهان طرفدارانی دارد. به طوری که سریال‌ها و فیلم‌های وی از بسیاری از شبکه‌های مختلف در دنیا از چین تا برزیل پخش می‌شود و شبکه تلویزیونی جم تنها یکی از صدها شبکه‌ای است که در این کشورها مشغول فعالیتند. تهیه کننده فیلم سینمایی جن زیبا خاطرنشان کرد: حضور وی در این فیلم برای سرمایه گذاران ترکیه‌ای فیلم به اندازه‌ای مهم بوده که طی روزهای آینده اکران گسترده این فیلم در ترکیه آغاز شود.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین11 ماه قبل
مهرداد فرید تهیه کننده فیلم سینمایی «جن زیبا» با انتقاد از سانسور تیزرهای تلویزیونی این فیلم بیان کرد: آنچه که درد آور است، این است که به دلیل عدم شناخت، ممیزان صدا و سیما در دستوراتشان از «نورگل یشیلچای» به عنوان بازیگر شبکه‌های «جم» یاد می‌کردند. تهیه کننده «جن زیبا» افزود: چیزی که دردآور است؛ اظهارات ممیزان صدا و سیماست که در دستوراتشان به ما از نورگل یشیلچای به عنوان بازیگر شبکه‌های جم یاد می‌کردند که این ناشی از عدم شناخت آنهاست. در صورتی که اطمینان دارم مدیران ارشد آن سازمان چنین قصد و نیتی ندارند. فرید افزود: حضور این بازیگر در فیلم «جن زیبا» برای سرمایه گذاران ترکیه‌ای فیلم به اندازه‌ای مهم بوده که طی روزهای آینده اکران گسترده این فیلم در ترکیه آغاز شود. فیلم سینمایی «جن زیبا» به تهیه کنندگی مهرداد فرید و کارگردانی بایرام فضلی و با حضور فرهاد اصلانی و نورگل یشیلچای بعد از پایان جشنواره فیلم فجر اکران شده است.
ایسناایسنا11 ماه قبل
مهرداد فرید تهیه کننده فیلم سینمایی «جن زیبا» با انتقاد از سانسور تیزرهای تلویزیونی این فیلم بیان کرد: آنچه که درد آور است، این است که به دلیل عدم شناخت، ممیزان صدا و سیما در دستوراتشان از «نورگل یشیلچای» به عنوان بازیگر شبکه‌های «جم» یاد می‌کردند. فرید ادامه داد: با این حال تلویزیون با افزایش تعداد تیزرها موافقت نکرد و به همین میزان اندک با تیزرهای بی‌حال و کم اثر، قناعت کردند تا بعد مدعی باشند که ما از این فیلم حمایت کرده‌ایم. تهیه کننده «جن زیبا» افزود: چیزی که دردآور است؛ اظهارات ممیزان صدا و سیماست که در دستوراتشان به ما از نورگل یشیلچای به عنوان بازیگر شبکه‌های جم یاد می‌کردند که این ناشی از عدم شناخت آنهاست. فرید افزود: حضور این بازیگر در فیلم «جن زیبا» برای سرمایه گذاران ترکیه‌ای فیلم به اندازه‌ای مهم بوده که طی روزهای آینده اکران گسترده این فیلم در ترکیه آغاز شود. فیلم سینمایی «جن زیبا» به تهیه کنندگی مهرداد فرید و کارگردانی بایرام فضلی و با حضور فرهاد اصلانی و نورگل یشیلچای بعد از پایان جشنواره فیلم فجر اکران شده است.
ایسناایسنا11 ماه قبل
مهرداد فرید تهیه کننده فیلم سینمایی «جن زیبا» با انتقاد از سانسور تیزرهای تلویزیونی این فیلم بیان کرد: آنچه که درد آور است، این است که به دلیل عدم شناخت، ممیزان صدا و سیما در دستوراتشان از «نورگل یشیلچای» به عنوان بازیگر شبکه‌های «جم» یاد می‌کردند. فرید ادامه داد: با این حال تلویزیون با افزایش تعداد تیزرها موافقت نکرد و به همین میزان اندک با تیزرهای بی‌حال و کم اثر، قناعت کردند تا بعد مدعی باشند که ما از این فیلم حمایت کرده‌ایم. تهیه کننده «جن زیبا» افزود: چیزی که دردآور است؛ اظهارات ممیزان صدا و سیماست که در دستوراتشان به ما از نورگل یشیلچای به عنوان بازیگر شبکه‌های جم یاد می‌کردند که این ناشی از عدم شناخت آنهاست. فرید افزود: حضور این بازیگر در فیلم «جن زیبا» برای سرمایه گذاران ترکیه‌ای فیلم به اندازه‌ای مهم بوده که طی روزهای آینده اکران گسترده این فیلم در ترکیه آغاز شود. فیلم سینمایی «جن زیبا» به تهیه کنندگی مهرداد فرید و کارگردانی بایرام فضلی و با حضور فرهاد اصلانی و نورگل یشیلچای بعد از پایان جشنواره فیلم فجر اکران شده است.

به انتهای لیست رسیدید