نیم بها

نیم بها

تسنیمتسنیم1 روز قبل
اختلال اضطراب در کودکان را جدی بگیریدمدیر گروه سلامت روان دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا همدان گفت: خانواده‌ها باید علائم اختلال اضطراب در کودکان را بشناسند و نسبت به درمان زود هنگام آن اقدام کنند. دکتر مجتبی طیبی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در همدان، اظهار داشت: اختلال اضطراب تقسیم بندی‌های مختلفی دارد و طیفی از بیماری‌ها در زیر مجموعه این نوع اختلال قرار می‌گیرد. وی با تاکید بر اینکه اختلال اضطراب ممکن است در سنین بسیار پایین، مانند اختلال اضطراب جدایی در ۱۰ ماهگی در کودکان ایجاد شود، ابراز کرد: همپوشانی اختلال اضطرابی و خلقی را هم باید در نظر بگیریم. علت اختلال اضطراب چیست؟ وی تصریح کرد: مهم‌ترین و اولین علت اضطراب در کودکان، اختلال دل بستگی است. وی افزود: نشانه‌های رفتاری کودکم با علائم اختلال اضطراب یکسان است اما با هزینههای سنگین مراکز مشاوره و روان شناسی جرائت و توانایی مالی مراجعه ندارم.
فردا نیوزفردا نیوز4 روز قبل
دانلود سریال خواب زده نت پاکداستان سریال خواب زدهسریال خواب زده داستانی در ژانر ترسناک است که البته مانند گذشته سیروس مقدم در آن از ارتباط میان انسان و شیطان و دنیای خارج استفاده کرده است، موردی که قطعا می‌تواند داستانی جذاب را رقم زده و اگر علاقه مند به این قبیل فیلم‌ها هستید، بهتر است جدید‌ترین ایده پردای در زمینه ژانر وحشت را به صورت هفتگی دنبال کنید. دانلود سریال خواب زده با بهترین کیفیتهمواره وب سایت‌های زیادی هستند که سریال‌های شبکه نمایش خانگی را پس از انتشار در دسترس مخاطبان قرار می‌دهند. اخبار جدید سریال خواب زدههنوز اطلاعات بیشتری در مورد سریال خواب زده در دسترس نیست اما باید عرض کنیم که این فیلم در دست تولید بوده و در حال حاضر قسمت‌های بیشتری از آن تدوین شده‌اند. دانلود فیلم مطربتهیه کننده این سریال نیز مانند بسیاری دیگر از آثار سیروس مقدم، همسر او یعنی الهام غفوری می‌باشد. همچنین با دانلود سریال قورباغه همراه نت پاک باشید.
مهرمهر1 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، اعظم کریمی، مدیرکل برنامه‌ریزی و توسعه اجتماعی جوانان وزارت ورزش و جوانان در جلسه کارگروه ستاد ملی زن و خانواده در موضوع مصوبه آموزش‌های قبل، حین و بعد از ازدواج، گزارشی از عملکرد وزارت ورزش و جوانان در مورد اجرایی کردن بند (ج) ماده ۱۰۲ قانون برنامه ششم توسعه، به این ستاد ارائه کرد. کریمی تصریح کرد: از سال ۹۶ تا پایان شهریور امسال بیش از ۱۵ هزار کارگاه آموزشی ازدواج در ۴۲۹ شهرستان کشور برگزار شده که چیزی حدود ۵۰۰ هزار نفر در آنها شرکت کردند که در این کارگاه‌ها نزدیک به ۶۵ هزار ساعت آموزش توسط ۱۱ هزار مدرس به شرکت کنندگان داده شده است. وی با بیان اینکه تاکنون ۳۰۰ مجوز فعالیت مراکز تخصصی مشاوره ازدواج و خانواده توسط وزارت ورزش و جوانان صادر شده است، افزود: تهران با ۱۲۵ مرکز بیشترین و استان‌های بوشهر، چهارمحال و بختیاری، خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان، قزوین، کهگیلویه و بویراحمد، لرستان و یزد هر کدام با دو مرکز کمترین تعداد مراکز مشاوره ازدواج و خانواده را دارند. وی همچنین به برنامه‌های مراکز تخصصی مشاوره ازدواج و خانواده اشاره کرد و گفت: همکاری با قوه قضائیه جهت مشاوره زوجین متقاضی طلاق، برگزاری دوره‌های بازآموزی و دانش افزایی مدیران و کارگزاران مراکز مشاوره، انجام مشاوره‌های پیش و پس از ازدواج به صورت رایگان، برگزاری کارگاه آموزش‌های پیش و پس از ازدواج و همچنین آموزش‌های خانواده‌ها، خدمات رایگان مشاوره در هیئت‌های ورزشی فدراسیون‌ها به ورزشکاران، معرفی مراکز به ارگان‌ها و سازمان‌ها جهت استفاده از خدمات آنها و تسهیل مشاوره پیش از طلاق به زوجین در آستانه طلاق از طریق اعطای خدمات نیم بها یا رایگان از جمله این برنامه‌ها بود که توسط مراکز مشاوره انجام شد. کریمی همچنین به حمایت‌های روانشناختی از سیل‌زدگان کشور اشاره کرد و گفت: در استان‌های خوزستان، گلستان، لرستان و فارس این حمایت‌ها صورت گرفت و مشاوران و روانشناسان از استان‌های البرز و اصفهان به مناطق سیل‌زده با همکاری مراکز تخصصی مشاوره ازدواج و خانواده‌های دارای مجوز از وزارت ورزش و جوانان، اعزام شدند و به مردم خدمات دادند.
مهرمهر1 هفته قبل
وی، عنوان کرد: این امر در ازدواج‌های موفق و همچنین در جلوگیری از طلاق‌ها مؤثر بوده است. معاون اداره کل ورزش و جوانان لرستان با تاکید بر اینکه مراکز مشاوره تخصصی ازدواج و تحکیم خانواده را در سطح استان داریم، گفت: این مراکز به صورت رایگان و یا نیم بها به زوج‌ها ارائه خدمات دارند. دیناروند از افزایش این مراکز در سطح استان خبر داد و افزود: همچنین ارائه مهارت‌های حین و بعد از ازدواج در دستور کار است. وی با بیان اینکه ۱۰٫۵ درصد ازدواج‌های ثبت شده در همان یک سال اول منجر به طلاق در استان می‌شوند، گفت: اگر ازدواج‌ها آگاهانه و با آموزش باشد شاهد طلاق نخواهیم بود و این امر موجب تداوم و تحکیم زندگی زوجین می‌شود. معاون اداره کل ورزش و جوانان لرستان، تصریح کرد: هدف گذاری ما در برگزاری کارگاه‌های آموزشی با اولویت ارائه مهارت‌های قبل از ازدواج است و در این راستا ۲۰۰ کارگاه در سطح استان به خصوص در روستاها برگزار می‌شود.
الفالف3 هفته قبل
آقازاده و خواب زده عنوان دو سریالی می‌باشد که برای پخش در نظر گرفته شده‌اند. سریال خواب زده / در ژانر: ماورایی و ترسناکسریال خواب زده، جدیدترین کار سیروس مقدم است. به هر روی این کارگردان برای اولین بار است که تصمیم بر تست زدن شانس و تجربه‌اش در شبکه نمایش خانگی دارد. دریافت قانونی این اثر: دانلود سریال خواب زدهسریال آقازاده / شعار: خواب را از چشم مسوولان می‌گیرد!! دانلود قانونی این اثر: دانلود سریال آقازاده
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین3 هفته قبل
وی افزود: در سال‌های گذشته به ویژه در دولت‌های یازدهم و دوازدهم، ملاقات‌های متعددی بین مسئولان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ایران و وزارت بهداشت عمومی افغانستان در تهران، کابل و در حاشیه اجلاس‌های سازمان جهانی بهداشت برگزار شده و توافقات بسیار خوبی بین دو کشور انجام و برخی از آن‌ها اجرایی شده است. مدیر کل همکاری‌های بین الملل وزارت بهداشت خاطرنشان کرد: یکی از همکاری‌های افتخار آمیز ایران و افغانستان در حوزه سلامت، تقویت همکاری بین افغانستان و دانشگاه علوم پزشکی مشهد است. همچنین در طول سال‌های گذشته، رشته‌های مختلف علوم پزشکی از جمله مامایی، مراقبت سلامت، پزشک عمومی و پیوند اعضا در افغانستان راه اندازی شده و یکی از مهمترین اهداف ما در این همکاری‌ها، توانمندی پزشکان افغانستانی است. اسدی لاری یادآور شد: در حال حاضر نه تنها بیماران از کشور‌های همسایه بلکه بیمارانی از سایر کشور‌ها از جمله شمال آفریقا و اروپای مرکزی برای درمان به ایران مراجعه می‌کنند، اما تفاوت قیمت ارز و رشد حدودا ۳ برابری آن، ظرفیت مناسبی برای نظام سلامت ایران ایجاد کرده و قیمت ارائه خدمات سلامت در ایران، رقابتی‌تر شده است. وی خاطرنشان کرد: در شرایط تحریم‌های ظالمانه آمریکا علیه ایران، تلاش‌های برای تقویت گردشگری سلامت در ایران، مضاعف شده و صادرات خدمات حوزه سلامت و تجهیزات پزشکی تا حدی که مشکل و خللی برای مردم ایران، ایجاد نکند، یکی از مهمترین سیاست‌های وزارت بهداشت جمهوری اسلامی ایران است.
ایمناایمنا3 هفته قبل
وی افزود: در سال‌های گذشته به ویژه در دولت‌های یازدهم و دوازدهم، ملاقات‌های متعددی بین مسئولان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ایران و وزارت بهداشت عمومی افغانستان در تهران، کابل و در حاشیه اجلاس‌های سازمان جهانی بهداشت برگزار شده و توافقات بسیار خوبی بین دو کشور انجام و برخی از آنها اجرایی شده است. مدیر کل همکاری‌های بین الملل وزارت بهداشت خاطرنشان کرد: یکی از همکاری‌های افتخار آمیز ایران و افغانستان در حوزه سلامت، تقویت همکاری بین افغانستان و دانشگاه علوم پزشکی مشهد است. همچنین در طول سالهای گذشته، رشته‌های مختلف علوم پزشکی از جمله مامایی، مراقبت سلامت، پزشک عمومی و پیوند اعضا در افغانستان راه اندازی شده و یکی از مهمترین اهداف ما در این همکاری‌ها، توانمندی پزشکان افغانستانی است. اسدی لاری یادآور شد: در حال حاضر نه تنها بیماران از کشورهای همسایه بلکه بیمارانی از سایر کشورها از جمله شمال آفریقا و اروپای مرکزی برای درمان به ایران مراجعه می‌کنند اما تفاوت قیمت ارز و رشد حدودا ۳ برابری آن، ظرفیت مناسبی برای نظام سلامت ایران ایجاد کرده و قیمت ارائه خدمات سلامت در ایران، رقابتی‌تر شده است. وی خاطرنشان کرد: در شرایط تحریم‌های ظالمانه آمریکا علیه ایران، تلاش‌های برای تقویت گردشگری سلامت در ایران، مضاعف شده و صادرات خدمات حوزه سلامت و تجهیزات پزشکی تا حدی که مشکل و خللی برای مردم ایران، ایجاد نکند، یکی از مهمترین سیاست‌های وزارت بهداشت جمهوری اسلامی ایران است.
خبر فوریخبر فوری3 هفته قبل
مدیرکل امور بین‌الملل وزارت بهداشت بر لزوم همکاری‌های مشترک میان دو کشور ایران و افغانستان در حوزه سلامت اشاره کرد و برخی از این خدمات را برشمرد. مدیرکل امور بین‌الملل وزارت بهداشت افزود: اکنون حدود ۵۹۰ دانشجوی افغانستانی در دانشگاه‌های علوم پزشکی ایران مشغول تحصیل هستند. این در حالیست که دو کشور ایران و افغانستان پیش از این نیز قرابت‌هایی با یکدیگر داشته‌اند. سفیر افغانستان در ایران در ادامه سخنان خود به دیدار اخیرش با رئیس جمهور کشور افغانستان اشاره کرد و گفت: در این دیدار صحبت‌های مختلفی در زمینه توسعه مناسبات‌مان با ایران داشتیم که یک بخش ویژه آن مربوط به توسعه گردشگری سلامت بود. وی در ادامه به درآمدزایی‌های گردشگری سلامت اشاره کرد و گفت: در همین زمینه شما می‌توانید بازار دارویی افغانستان را ارزیابی کنید.
ایسناایسنا3 هفته قبل
مدیرکل امور بین‌الملل وزارت بهداشت بر لزوم همکاری‌های مشترک میان دو کشور ایران و افغانستان در حوزه سلامت اشاره کرد و برخی از این خدمات را برشمرد. مدیرکل امور بین‌الملل وزارت بهداشت افزود: اکنون حدود ۵۹۰ دانشجوی افغانستانی در دانشگاه‌های علوم پزشکی ایران مشغول تحصیل هستند. این در حالیست که دو کشور ایران و افغانستان پیش از این نیز قرابت‌هایی با یکدیگر داشته‌اند. سفیر افغانستان در ایران در ادامه سخنان خود به دیدار اخیرش با رئیس جمهور کشور افغانستان اشاره کرد و گفت: در این دیدار صحبت‌های مختلفی در زمینه توسعه مناسبات‌مان با ایران داشتیم که یک بخش ویژه آن مربوط به توسعه گردشگری سلامت بود. وی در ادامه به درآمدزایی‌های گردشگری سلامت اشاره کرد و گفت: در همین زمینه شما می‌توانید بازار دارویی افغانستان را ارزیابی کنید.
خبرآنلاینخبرآنلاین3 هفته قبل
آشنایی با انواع هاستزمانی که قصد خرید هاست را دارید با عباراتی مانند: هاست داخل کشور یا هاست خارج، هاست لینوکس یا ویندوز، هاست اشتراکی، هاست نیمه اختصاصی و اختصاصی یا هاست ابری مواجه می‎شوید. برای سایتهای دارای بازدید بالا و یا نیازهای نرم‎افزاری خاص و همچنین افزایش امنیت وب سایت، هاست اختصاصی بهترین گزینه بوده تا سایت شما با بالاترین سرعت در دسترس کاربران باشد. در این نوع سرویس، بصورت تئوری وب سایت شما باید در همه شرایط بصورت ۱۰۰٪ در دسترس باشد. از جمله سرعت بالاتر دسترسی کاربران به سایت، ارتباط پایدارتر در داخل کشور، امنیت فیزیکی و زیرساختی بیشتر برای داده‎های مهم به دلیل میزبانی در داخل کشور و البته قیمت مناسب‎تر که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت. برای دریافت اطلاعات بیشتر، مشاوره خرید و انتقال سایت خود به داخل کشور با رسانگار تماس بگیرید.
عصر ایرانعصر ایران3 هفته قبل
براساس تصمیم کارگروه اضطرار آلودگی هوای استان البرز کلاس‌های دانشگاهی در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه (چهارم و پنجم دی ماه) تعطیل شد. به گزارش ایرنا؛ معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار البرز شامگاه سه شنبه در نشست کارگروه اضطرار آلودگی هوای استان البرز گفت: بررسی‌های نهایی حاکی از آن است که شرایط استقرار آلاینده‌ها در استان افزایش یافته بطوریکه با کاهش دید افقی مواجه هستیم براین اساس کلاس‌های دانشگاهی نیز با این شرایط تعطیل می‌شود. وی تاکید کرد: همراهی شهروندان نقش بسزایی در کاهش آلودگی هوا دارد و انتظار می‌رود فردا تا حد امکان از خودروهای شخصی استفاده نشود و شهروندان کرج و فردیس از اتوبوس‌های عمومی با کرایه نیم بها استفاده کنند. طی ۱۸ روز گذشته کیفیت هوای استان البرز در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس و ناسالم قرار داشت. کیفیت ناسالم هوا سبب تعطیلی مدارس البرز در هفته جاری شد بطوریکه امروز سه شنبه و فردا چهارشنبه نیز تعطیل بودند.
ایمناایمنا1 ماه قبل
به گزارش خبرنگار ایمنا، در چارچوب رقابت‌های هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال، فردا از ساعت ۱۶ و ۴۰ دقیقه تیم‌های پیکان و سپاهان در ورزشگاه نقش جهان اصفهان به مصاف یکدیگر می‌روند. با این حال سپاهانی‌ها فرصت بازی روز جمعه را غنیمت شمرده‌اند و با نیم بها کردن بلیط دیدار با پیکان از هواداران خود تقاضای استقبال بیشتر در این روزهای حساس باشگاه کرده‌اند. همچنین محمد محبی به دلیل اخراج در بازی قبلی غایب سپاهان در این دیدار است. تیم هجومی فرکی به دنبال توقف مدعی دومتیم فوتبال پیکان در حالی به مصاف سپاهان می‌آید که هفته گذشته موفق شد استقلالی که سرمربی خود را با اتفاقات عجیب و غریب از دست داده بود در ورزشگاه آزادی متوقف کند. پیکان همچنین چند هفته پیش در چارچوب رقابت‌های جام حذفی برابر سپاهان قرار گرفت و در آن بازی هم با ارائه یک فوتبال رو به جلو و هجومی از همان ابتدا دروازه سپاهان را تهدید کرد و در نهایت نیز سپاهان در خانه سختی از سد پیکان گذشت.
تابناکتابناک1 ماه قبل
با این یادآوری که تلاش برای پی بردن به شگفتانه وزیر با مراجعه به وزارت خانه تحت امر وی هم به پاسخی جالب توجه رسیده است. پس شگفتانه وزیر چیست؟ از جمله گزینه‌های دیگری که برخی حدس می‌زنند پاسخ معمای طرح شده توسط وزیر است، رفع فیلتر از «توییتر» و «تلگرام» است. با این حساب می‌بایست بپذیریم که شگفتانه وزیر چیز دیگری است. با این حساب بعید نیست که شگفتانه وزیر، قطع فعالیت وس‌ها برای همیشه باشد. البته پایان قطعی فعالیت وس‌ها تنها یک گمانه است و ممکن است شگفتانه وزیر چیز دیگری باشد.
تسنیمتسنیم1 ماه قبل
به گزارش گروه رسانه‌های خبرگزاری تسنیم، «کتاب‌های قاچاق» یا «قاچاق کتاب»؛ شاید اگر چند سال پیش این واژه شنیده می‌شد، به اندازه امروز، مشتاق شنیدن و دانستن اصل ماجرا نبودیم. اصلا شاید مخاطب نمی‌دانست کتاب هم «قاچاق» می‌شود و فکر می‌کرد قاچاق، فقط مختص کالا و لباس است. منظور از قاچاق کتاب، صرفا انتشار و عرضه غیرقانونی کتاب‌هایی نیست که نتوانسته‌اند از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مجوز انتشار بگیرند. فواکه در این گفت‌وگو عنوان کرد: عنوان مجرمانه قاچاق کتاب از لحاظ قانونی عنوان صحیحی نبوده و یک غلط مصطلح است. * مهم‌ترین مشکل، منابعی هستند که بتوان بر اساس آن تصمیم‌گیری کردمهمترین ضربه‌ای که مسئله قاچاق کتاب می‌زند، از بین بردن مولف است.
ایلناایلنا1 ماه قبل
با پیگیری مسئولان باشگاه سپاهان بلیت بازی با پیکان با نصف قیمت به فروش می‌رسد. به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، سپاهان در هفته پانزدهم لیگ برتر روز جمعه و از ساعت ۱۶:۴۰ در ورزشگاه نقش جهان اصفهان میزبان پیکان است. با پیشنهاد مدیرعامل باشگاه سپاهان و موافقت مسئولان سازمان لیگ، بلیت این دیدار به صورت نیم بها برای علاقه‌مندان به مسابقه به فروش می‌رسد.
ایمناایمنا1 ماه قبل
به گزارش ایمنا و به نقل از روابط عمومی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان، نرخ بلیط دیدار تیم‌های فوتبال سپاهان و پیکان نیم بها شد. بر اساس این گزارش و بنا به پیشنهاد مهندس تابش، مدیر عامل و موافقت هیأت مدیره باشگاه فولاد مبارکه سپاهان، به منظور رفاه حال هواداران عزیز، نرخ بلیط دیدار تیم‌های سپاهان و پیکان به ۵ هزار تومان (سکوهای عادی) و ۱۰ هزار تومان (جایگاه ویژه) کاهش یافت. افرادی که تا این لحظه بلیط به قیمت ۱۰ هزار تومان و ۲۰ هزار تومان خریداری کرده‌اند، در خرید بلیط دیدارهای آتی سپاهان، به ترتیب ۵ هزار تومان و ۱۰ هزار تومان طلب آنان لحاظ خواهد شد. بیشتر بخوانید: نحوه خرید بلیط دیدار سپاهان و پیکان

قاچاق سالانه بیش از ۵ میلیون نسخه کتاب در ایران/ پای یک خانواده در میان است

4+
فارسفارس1 ماه قبل
ایسناایسنا1 ماه قبل
هاشم میرزاخانی مدیرعامل موسسه تصویر شهر از افزایش چهار برابری مخاطبان پردیس سینمایی رازی خبر داد. او خاطرنشان کرد: هم اکنون شرایط به گونه‌ای است که تعداد تماشاگران فیلم‌های سینمایی در این پردیس سینمایی نسبت به گذشته چهار برابر شده است به طوریکه با کاهش بها بلیت نسبت به سال قبل، میزان فروش نیز افزایش بسیار محسوسی داشته است. وی با اشاره به استقبال از طرح نیم‌ بهایی بلیت‌ سینما خاطر نشان کرد: آمار استقبال مخاطبان از این طرح در نیمه اول آذرماه به بالاترین میزان خود رسیده است. مدیرعامل موسسه تصویر شهر در پایان گفت: این طرح، طرح بسیار خوبی است به خصوص برای شهروندان مناطق جنوب شهر تهران و قشر کم درآمدی که سینما را از سبد خانوار خود حذف کرده‌اند. این طرح موجب شده است که این قشر از جامعه دوباره با سینما آشتی کرده و بتوانند برای تماشای فیلم‌ها به سینما بیایند.
سینماپرسسینماپرس1 ماه قبل
سینماپرس: مدیرعامل موسسه «تصویر شهر» از نیم بها شدن بلیت پردیس سینمایی رازی در تمام ایام هفته خبر داد. به گزارش سینماپرس، هاشم میرزاخانی مدیر عامل موسسه «تصویر شهر» با اشاره به بازخورد مخاطبان از طرح نیم بها شدن بلیت سینما در پردیس سینمایی رازی گفت: از تیرماه سال جاری با موافقت شورای صنفی نمایش و در راستای ارائه تسهیلات ویژه به شهروندان جنوب شهر تهران، تصمیم بر آن شد که بلیت سینما را در پردیس رازی در تمامی ایام هفته به صورت نیم بها ارائه کنیم که خوشبختانه مخاطبان از این طرح استقبال بسیار خوبی داشته‌اند. وی بیان کرد: هم اکنون شرایط به گونه‌ای است که تعداد تماشاگران فیلم‌های سینمایی در این پردیس سینمایی نسبت به گذشته ۴ برابر شده است به طوری که با کاهش بها بلیت نسبت به سال قبل، میزان فروش نیز افزایش بسیار محسوسی داشته است. میرزاخانی با اشاره به استقبال از طرح نیم‌ بهایی بلیت‌ سینما خاطر نشان کرد: آمار استقبال مخاطبان از این طرح در نیمه اول آذرماه به بالاترین میزان خود رسیده است. در این مدت زمان تعداد چهار هزار و پانصد نفر به تماشای فیلم‌های در حال اکران در پردیس سینمایی رازی نشسته‌اند که نسبت به مدت زمان مشابه سال قبل این تعداد چهار برابر شده است.
مهرمهر1 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی موسسه «تصویر شهر»، هاشم میرزاخانی مدیر عامل موسسه «تصویر شهر» با اشاره به بازخورد مخاطبان از طرح نیم بها شدن بلیت سینما در پردیس سینمایی رازی گفت: از تیرماه سال جاری با موافقت شورای صنفی نمایش و در راستای ارائه تسهیلات ویژه به شهروندان جنوب شهر تهران، تصمیم بر آن شد که بلیت سینما را در پردیس رازی در تمامی ایام هفته به صورت نیم بها ارائه کنیم که خوشبختانه مخاطبان از این طرح استقبال بسیار خوبی داشته‌اند. وی بیان کرد: هم اکنون شرایط به گونه‌ای است که تعداد تماشاگران فیلم‌های سینمایی در این پردیس سینمایی نسبت به گذشته ۴ برابر شده است به طوری که با کاهش بها بلیت نسبت به سال قبل، میزان فروش نیز افزایش بسیار محسوسی داشته است. میرزاخانی با اشاره به استقبال از طرح نیم‌ بهایی بلیت‌ سینما خاطر نشان کرد: آمار استقبال مخاطبان از این طرح در نیمه اول آذرماه به بالاترین میزان خود رسیده است. در این مدت زمان تعداد چهار هزار و پانصد نفر به تماشای فیلم‌های در حال اکران در پردیس سینمایی رازی نشسته‌اند که نسبت به مدت زمان مشابه سال قبل این تعداد چهار برابر شده است. مدیرعامل موسسه «تصویر شهر» در پایان گفت: این طرح، طرح بسیار خوبی است به خصوص برای شهروندان مناطق جنوب شهر تهران و قشر کم درآمدی که سینما را از سبد خانوار خود حذف کرده‌اند.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 ماه قبل
اعتمادآنلاین| هاشم میرزاخانی، مدیرعامل موسسه «تصویر شهر» با اشاره به بازخورد مخاطبان از طرح نیم بها شدن بلیت سینما در پردیس سینمایی رازی گفت: از تیرماه سال جاری با موافقت شورای صنفی نمایش و در راستای ارائه تسهیلات ویژه به شهروندان جنوب شهر تهران، تصمیم بر آن شد که بلیت سینما را در پردیس رازی در تمامی ایام هفته به صورت نیم‌بها ارائه کنیم که خوشبختانه مخاطبان از این طرح استقبال بسیار خوبی داشته‌اند. او بیان کرد: هم اکنون شرایط به گونه‌ای است که تعداد تماشاگران فیلم‌های سینمایی در این پردیس سینمایی نسبت به گذشته چهار برابر شده است؛ به طوری که با کاهش بهای بلیت نسبت به سال قبل، میزان فروش نیز افزایش بسیار محسوسی داشته است. میرزاخانی با اشاره به استقبال از طرح نیم‌ بهایی بلیت‌ سینما تاکید کرد: آمار استقبال مخاطبان از این طرح در نیمه اول آذرماه به بالاترین میزان خود رسیده است. در این مدت زمان تعداد چهار هزار و پانصد نفر به تماشای فیلم‌های در حال اکران در پردیس سینمایی رازی نشسته‌اند که نسبت به مدت زمان مشابه سال قبل این تعداد چهار برابر شده است. مدیرعامل موسسه «تصویر شهر» در پایان گفت: این طرح، طرح بسیار خوبی است به‌خصوص برای شهروندان مناطق جنوب شهر تهران و قشر کم‌درآمدی که سینما را از سبد خانوار خود حذف کرده‌اند.
رکنارکنا1 ماه قبل
به گزارش رکنا، بر اساس تصمیم شورای صنفی نمایش همه مخاطبان امروز می‌توانند به صورت نیم بها به سینما بروند. این تخفیف همه سانس‌های سینما را در برمی گیرد و همه افراد اعم از دانشجو غیر دانشجو می‌توانند از این تخفیف استفاده کنند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
کرد آنلاینکرد آنلاین1 ماه قبل
عصر کرد - سنندج - رئیس دانشگاه پیام نور مرکز بیجار از آغاز فعالیت مرکز رشد با حوزه فعالیت حمایت از ایده‌ها و خلاقیت‌های دانشجویی در این دانشگاه خبر داد. هوشنگ گوهرچینی روز شنبه در آیین گرامیداشت ۱۶ آذر روز دانشجو اظهار داشت: راه اندازی مرکز رشد با محوریت حمایت از ایده‌ها و خلاقیت‌های دانشجویی در راستای تحقق تجاری‌سازی دستاوردها و تولید دانش در محل دانشگاه پیام نور آغاز به فعالیت کرده است. وی با اشاره به اینکه مسئول این مرکز یکی از دانشجویان نخبه دانشگاه پیام نور مرکز بیجار است یادآور شد: این دانشجوی خلاق و ایده پرداز، در حوزه تولید بازی‌های یارانه ایی در بخش بین‌المللی به تولید، اشتغال و ارز آوری فعالیت دارد. شهرستان ۸۹ هزار نفری بیجار با چهار دانشگاه پیام نور، علوم پایه، علمی کاربردی و آزاد به دانشجویان خدمات ارائه می‌دهند و این شهرستان در ۱۴۲ کیلومتری شرق شهر سنندج مرکز استان کردستان قرار دارد. برچسب‌ها۱۶آذر دانشگاه پیام نور روز دانشجو بیجار
سینماپرسسینماپرس1 ماه قبل
سینماپرس: مسعود دلخواه کارگردان تئاتر گفت: در تئاتر باید مسئله فرهنگ محور کار قرار گیرد و نه ستاره پروری. ما در حین نمایش، پشت صحنه نمایش و تمرین‌های آن‌ها را می‌بینیم و زمانی که نمایش را به اجرا می‌برند با اتفاقات غیر قابل پیش بینی مواجه می‌شوند. در این نمایش به دو مسئله پرداخته می‌شود؛ اول مسائل انسانی و دوم مسئله تئاتر. در تئاتر نباید ستاره پروری وجود داشته باشد، بلکه در تئاتر باید مسئله فرهنگ محور کار قرار گیرد. اگر نهادهای فرهنگی و متولیان فرهنگ و هنر به صورت جدی برای تئاتر برنامه ریزی نکنند، شاهد سقوط و اضمحلال تئاتر خواهیم بود.
کرد آنلاینکرد آنلاین1 ماه قبل
عصر کرد - سنندج - رئیس حوزه هنری کردستان گقت: به مناسبت گرامیداشت روز دانشجو بلیت پردیس سینمایی بهمن سنندج و سینما آزادی بیجار در تمام سانس‌ها برای دانشجویان به صورت نیم بها عرضه می‌شود. رئیس حوزه هنری کردستان اضافه کرد: همچنین فیلم‌های منطقه پرواز ممنوع به کارگردانی امیر داسارگر، هزار تو به کارگردانی امیر حسین ترابی و زنانی با گوشواره‌های باروتی به کارگردانی رضا فرهمند از دیگر فیلم‌های اکران شده در این سینماست که در هر سه سانس برای دانشجویان به صورت نیم بها است. وی یادآور شد: از میان این فیلم‌ها ۲ فیلم مطرب به کارگردانی مصطفی کیایی و چشم و گوش بسته به کارگردانی فرزاد موتمن در سینما آزاد بیجار نیز اکران می‌شود و دانشجویانی که در این شهرستان تحصیل می‌کنند نیز می‌توانند با تهیه بلیت نیم بها این فیلم‌ها را ببینند. پردیس سینمایی بهمن سنندج به عنوان بزرگترین پردیس سینمایی غرب کشور با سه سالن سینمایی، گالری، کلاس‌های آموزشی، کافی شاپ و دیگر فضاهای جانبی با امکان پخش دالبی و سیستم‌های پیشرفته سرمایشی و گرمایشی در سنندج ۷۵۹ صندلی دارد. برچسب‌هاکردستان سنندج روز دانشجو حوزه هنری اکران فیلم
ساعت ۲۴ساعت ۲۴1 ماه قبل
محمدحسین زندویان, معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر بیان کرد: رقم هر سانس در روزهای معمولی سینماهای بوشهر ۱۰ هزار تومان است که بر اساس این تصمیم در روز ۱۶ آذر به صورت نیم بها به مخاطبان ارائه می‌شود. او تصریح کرد: «مطرب»، «آخرین داستان»، «بنیامین»، «تورنادو»، «معکوس»، «دختر شیرازی»، «سمفونی نهم»، «چشم و گوش بسته»، «لیلاج» و «منطقه پرواز ممنوع» از جمله فیلم‌های روی پرده سینماهای استان هستند. معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر افزود: با توجه به ساخت فیلم‌های تاثیرگذار اجتماعی و ذائقه مخاطب امروزه سینما یکی از تفریح‌های زندگی افراد است که در چند سال اخیر با استقبال خوبی روبه‌رو شده است. زندویان یادآور شد: در این راستا سینماهای «بهمن»، «شهید آوینی» و «سینما کانون» در بوشهر و «سینما جوان» در برازجان آماده میزبانی از علاقمندان به فیلم و سینما هستند.
سینماپرسسینماپرس1 ماه قبل
سینماپرس: غلامرضا فرجی از نیم بها بودن بلیت سینماها در روز دانشجو خبر داد. به گزارش سینماپرس، غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش گفت: طبق تصمیم شورای صنفی نمایش، تمام سینماهای کشور روز ۱۶ آذر، بلیت نیم‌بها به مخاطبان خود ارائه می‌دهند.
انتخابانتخاب1 ماه قبل
ماه آخر پاییز برای شهروندان کلانشهرهای کشور به ویژه مردم پایتخت سخت و آلوده سپری می‌شود؛ هر ساله با نزدیک شدن به فصل سرما، مردم با پدیده آلودگی هوا مواجه هستند. هرسال به انتظار می‌نشینیم تا در سرما این اتفاق تکرار شود و در کمیته‌های اضطرار مقطعی تصمیم گیری کنیم. وی در حقیقت با انتقاد از آنچه عدم همکاری پلیس راهور برای کنترل و برخورد با کامیون‌های دودزا و آلاینده خواند، خواستار بهره‌گیری کامل از زیرساخت‌های مکانیزه هوشمند به نفع سلامتی مردم شهر شد. بی تردید اعمال محدودیت‌های ترافیکی همچون اجرای طرح زوج و فرد از درب منازل برای شهروندان و سایر محدودیت‌ها برای خودروهای سبک باید همزمان برای خودروهای سنگین نیز اعمال شود. ذرات گرد و غبار، سولفات و وسایل نقلیه بنزینی بیشترین سهم را در انتشار ذرات معلق در هوای تهران دارند.
ایسناایسنا1 ماه قبل
ماه آخر پاییز برای شهروندان کلانشهرهای کشور به ویژه مردم پایتخت سخت و آلوده سپری می‌شود؛ هر ساله با نزدیک شدن به فصل سرما، مردم با پدیده آلودگی هوا مواجه هستند. هرسال به انتظار می‌نشینیم تا در سرما این اتفاق تکرار شود و در کمیته‌های اضطرار مقطعی تصمیم گیری کنیم. وی در حقیقت با انتقاد از آنچه عدم همکاری پلیس راهور برای کنترل و برخورد با کامیون‌های دودزا و آلاینده خواند، خواستار بهره‌گیری کامل از زیرساخت‌های مکانیزه هوشمند به نفع سلامتی مردم شهر شد. بی تردید اعمال محدودیت‌های ترافیکی همچون اجرای طرح زوج و فرد از درب منازل برای شهروندان و سایر محدودیت‌ها برای خودروهای سبک باید همزمان برای خودروهای سنگین نیز اعمال شود. ذرات گرد و غبار، سولفات و وسایل نقلیه بنزینی بیشترین سهم را در انتشار ذرات معلق در هوای تهران دارند.
برترین‌هابرترین‌ها1 ماه قبل
هرسال به انتظار می‌نشینیم تا در سرما این اتفاق تکرار شود و در کمیته‌های اضطرار مقطعی تصمیم گیری کنیم. وی در حقیقت با انتقاد از آنچه عدم همکاری پلیس راهور برای کنترل و برخورد با کامیون‌های دودزا و آلاینده خواند، خواستار بهره‌گیری کامل از زیرساخت‌های مکانیزه هوشمند به نفع سلامتی مردم شهر شد. واقعیت تلخ اینکه از ساعت ۱۰ دوشنبه‌ شب تا ۶ صبح روز بعد، ۳۸۳۸ تردد کامیون عمدتا دودزا در دوربین‌های ورودی- خروجی شهر ثبت شده است. " بی تردید اعمال محدودیت‌های ترافیکی همچون اجرای طرح زوج و فرد از درب منازل برای شهروندان و سایر محدودیت‌ها برای خودروهای سبک باید همزمان برای خودروهای سنگین نیز اعمال شود. ذرات گرد و غبار، سولفات و وسایل نقلیه بنزینی بیشترین سهم را در انتشار ذرات معلق در هوای تهران دارند.

به انتهای لیست رسیدید