نیکولا سانسونه

نیکولا سانسونه

همشهریهمشهری1 ماه قبل
یکشنبه شب (۱۷ آذر) تیم میلان در آخرین بازی هفته پانزدهم برابر بولونیا قرار گرفت و سه بر دو میزبانش را شکست داد. در شروع نیمه دوم بوناونتورا اختلاف را به دو گل رساند تا میلان راحت‌تر به کار خود ادامه دهد. در دقایق پایانی داور یک پنالتی به نفع میزبان گرفت و نیکولا سانسونه نتیجه را سه بر دو کرد. یووه نیز این هفته میهمان لاتزیو بود که یک بر سه مغلوب شده و فرصت بازپس‌گیری صدر جدول را از دست داد. نتایج کلی بازی‌های این هفته سری A بدین شرح است: اینتر میلان ۰ آ.
طرفداریطرفداری1 ماه قبل
طرفداری- تیم‌های ناپولی و بولونیا در چارچوب هفته چهاردهم سری آ ایتالیا برابر یکدیگر قرار گرفتند. آندریاس اسکو اولسن - ۵۸ (بولونیا): ارسال بازیکن بولونیا توسط کولیبالی قطع شد اما توپ مقابل اولسن قرار گرفت و او نیز با ضربه‌ای تک ضرب بازی را به تساوی کشاند. نیکولا سانسونه - ۸۰ (بولونیا): پاس کاری بازیکنان بولونیا با ضربه تمام کننده نیکولا سانسونه از محوطه جریمه ناپولی تمام شد تا بازگشت مهمان کامل شود. لازم به ذکر است که در ثانیه‌های پایانی ناپولی توسط فرناندو یورنته به گل رسید که این گل توسط VAR مردود اعلام شد. خلاصه بازیتکمیل خواهد شد.
طرفداریطرفداری4 ماه قبل
در روزی که جالوروسی، چندان دلچسب بازی نکرد و البته داور خیلی باب میل‌ها آنها سوت نزد، ادین ژکو با فرصت طلبی خود، رم را به سه امتیاز این دیدار رساند.

گل نیکولا سانسونه به رم (بولونیا ۱-۱ رم)

طرفداریطرفداری4 ماه قبل
طرفداریطرفداری8 ماه قبل
بخدا اصلا بحث کیفیت بازیکنها نیست، صحبت ترکیب هم نیست هر مدلی دوست دارن بچینن، این تیم هردنبیل محضه، اگه کیفیت فردی بازیکنها نبود که جلوی همین تیم ته جدولی ۳-۰ میومدیم بیرون. چیکار کردیم تو زمین؟ جز تلاشهای فردی و جدا از هم که به گل رسیدیم مثل بردهای گذشته مون و یه بازی هم شانس نمیاریم و میبازیم درست مثل شکستهای قبلیمون، نتیجه‌اش هم میشه همین نوسان محض، یه بازیکن دیر کرده کل تیم رو جریمه میکنه نتیجه‌اش کل تیم تنبیه و فشار تمرینات رو از چشم همون یه نفر خطاکار میبینن و طرف هم جلوی بقیه جبهه میگیره و بدتر اوضاع میشه همینی که میبینی، متاسفانه گتوزو خیلی وقته ضعف دانشش رو پشت خلاقیت بازیکنها مخفی کرده و بجای اینکه هوای بازیکنهاشو که بارها عملا از اخراج نجاتش دادن رو داشته باشه، هر روز یکی رو میکشونه پای میز محاکمه تا جلوی مطبوعات معذرت خواهی کنن؛ همه‌ی هوادارها هم ریختن سر بازیکنها و اونها هم قبل هرچیز آدم هست و در دوران بلوغ. نتیجه کل تیم تمرکزشون پاک پاشیده ازهم، بیلیا فینال ج ج بازی کرده جلوی یه تیم ته جدولی داشت گریه‌اش در میومد. اونوقت چه انتظاری از بازیکن ۲۰ ساله میشه داشت؟

به انتهای لیست رسیدید