هشدار دهنده

هشدار دهنده

همشهریهمشهری1 روز قبل
این عوامل ممکن است اثرات زیانباری بر سلامت قلب شما بگذارد. رعایت این نکات به شما برای حفاظت از سلامت قلبتان در دوران بحران اقتصادی کمک می‌کند: - غذای سالم و ورزش بیشتر کلید سلامت قلب شماست: رژیم غذایی سالم باید حاوی پنج وعده میوه و سبزی در روز باشد. ورزش حتی اگر در حد نیم ساعت پیاده‌روی در اطراف خانه‌تان باشد، به سلامت قلبتان کمک می‌کند. - چربی‌های خونتان را در حد طبیعی نگهدارید: چربی‌های خونتان را اندازه بگیرید و بر اساس نتایج آزمایش برای بهترین روش پایین نگهداشتن چربی‌های بد شامل تری‌گلیسرید و کلسترول LDL و بالا نگهداشتن چربی‌های خوب مانند کلسترول HDL مشورت کنید. اگر فشار خونتان طبیعی است، با در پیش گرفتن سبک زندگی سالم آن را طبیعی نگهدارید.
ایسناایسنا1 روز قبل
مطالعات اخیر نشان می‌دهد که مصرف مکمل‌ها برای افزایش سطح ویتامین D و امگا ۳ ممکن است التهاب را در بدن کاهش ندهد. بسیاری از افراد از مکمل‌های ویتامین D و روغن ماهی برای کاهش التهاب در بدن و کمک به جلوگیری از بروز چنین شرایطی استفاده می‌کنند. بسیاری از افراد مکمل‌های ویتامین D و روغن ماهی را با اعتقاد به این که می‌توانند به کاهش التهابات کمک کنند، مصرف می‌کنند. در این مطالعه شرکت کنندگان ۲۰۰۰ واحد بین‌المللی ویتامین D، یک گرم امگا ۳ یا هر دو را در روز مصرف کردند. به این ترتیب این یافته‌ها نشان داد افراد با مصرف مکمل‌های ویتامین D در واقع سطوح این نشانگر را نیز در بدن خود افزایش می‌دهند.
سلامت نیوزسلامت نیوز1 روز قبل
سلامت نیوز: ۷۰ درصد زنان کفش‌های پاشنه بلند می‌پوشند و ۴۰ درصد از آن‌ها به طور روزانه از این کفش‌ها استفاده می‌کنند. گفته می‌شود استفاده از کفش‌های پاشنه بلند بر مفصل زانو اثرگذار است و نشانه‌های شیوع آرتروز در مفصل زانو مشاهده شده است. دردهای مفاصل زانو و کشککی رانی، علائم هشدار دهنده پوشیدن کفش‌های پاشنه بلند هستند، توصیه می‌شود به جای استفاده از کفش‌های پاشنه بلند به دلیل اثرات زیان‌بار آن بر مفصل زانو و کشککی رانی، از کفش‌های معمولی تخت یا کفش‌های با حداقل ارتفاع پاشنه استفاده شود. کفش‌های پاشنه بلند سرعت راه رفتن، طول گام را کاهش می‌دهد در حالی که تواتر گام بدون تغییر می‌ماند و میزان بلند شدن پاشنه از زمین نیز حین راه رفتن با کفش پاشنه بلند کاهش می‌یابد.» محققان می‌گویند: «پوشیدن کفش‌های پاشنه بلند به عنوان یک ریسک فاکتور برای توسعه درد کشککی رانی محسوب می‌شود. نیروی تماس مفصل کشککی رانی در صفحات قدامی خلفی و عمودی در وضعیت راه رفتن با کفش پاشنه بلند ۶ سانتی متری به طور معنی‌داری از وضعیت راه رفتن بدون کفش بیشتر بود، ‌ در حالی که نیروی تماس مفصل کشککی رانی در صفحات قدامی خلفی و عمودی در وضعیت راه رفتن با کفش پاشنه بلند ۶ سانتی متری و راه رفتن با کفش پاشنه بلند ۳ سانتی متری تفاوت معنی داری مشاهده نشد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 روز قبل
اختلالات روانی که در پی تصادف بروز می‌یابدبنابر اظهارات ابراهیمی قوام، چه ناظران بیرونی و چه افرادی که درگیر حادثه ترافیکی هستند، تحت تاثیر تروما (ضربه روانی) قرار می‌گیرند و اختلال استرس پس از ضربه را تجربه کنند. پایداری ضربه روانی تجربه شده آنها، نیز به سابقه مسائل روانشناختی و میزان شدت جراحت حاصله یا مشاهده بستگی دارد. این روانشناس تاکید می‌کند: افسردگی نیز از جمله آسیب‌های دیگری است که بر اثر حوادث ترافیکی بر روان فرد تاثیرگذار است. شدت این حالات نیز با میزان شدت سانحه ارتباط دارد. چه عواملی موجب تصادفات ترافیکی می‌شود؟ این روانشناس در ادامه با اشاره به عوامل موثر در بروز تصادف، یادآور می‌شود: عوامل متعددی در بروز حوادث ترافیکی دخیل هستند.
ایسناایسنا2 روز قبل
۷۰ درصد زنان کفش‌های پاشنه بلند می‌پوشند و ۴۰ درصد از آن‌ها به طور روزانه از این کفش‌ها استفاده می‌کنند. گفته می‌شود استفاده از کفش‌های پاشنه بلند بر مفصل زانو اثرگذار است و نشانه‌های شیوع آرتروز در مفصل زانو مشاهده شده است. دردهای مفاصل زانو و کشککی رانی، علائم هشدار دهنده پوشیدن کفش‌های پاشنه بلند هستند، توصیه می‌شود به جای استفاده از کفش‌های پاشنه بلند به دلیل اثرات زیان‌بار آن بر مفصل زانو و کشککی رانی، از کفش‌های معمولی تخت یا کفش‌های با حداقل ارتفاع پاشنه استفاده شود. کفش‌های پاشنه بلند سرعت راه رفتن، طول گام را کاهش می‌دهد در حالی که تواتر گام بدون تغییر می‌ماند و میزان بلند شدن پاشنه از زمین نیز حین راه رفتن با کفش پاشنه بلند کاهش می‌یابد.» محققان می‌گویند: «پوشیدن کفش‌های پاشنه بلند به عنوان یک ریسک فاکتور برای توسعه درد کشککی رانی محسوب می‌شود. نیروی تماس مفصل کشککی رانی در صفحات قدامی خلفی و عمودی در وضعیت راه رفتن با کفش پاشنه بلند ۶ سانتی متری به طور معنی‌داری از وضعیت راه رفتن بدون کفش بیشتر بود، ‌ در حالی که نیروی تماس مفصل کشککی رانی در صفحات قدامی خلفی و عمودی در وضعیت راه رفتن با کفش پاشنه بلند ۶ سانتی متری و راه رفتن با کفش پاشنه بلند ۳ سانتی متری تفاوت معنی داری مشاهده نشد.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز2 روز قبل
نشانه‌های بسیاری وجود دارند که درباره خطر ابتلا به دیابت هشدار می‌دهند و آگاهی از آنها اهمیت دارد. تکرر ادرارتکرر ادرار و حتی بی اختیاری ادرار در خواب یک نشانه کلاسیک از قرار داشتن در معرض خطر دیابت است. تشنگی شدید می‌تواند یک نشانه اولیه از دیابت نوع ۲ باشد که با علائم دیگری مانند تکرر ادرار همراه است. این شرایط شما را در معرض خطر دیابت قرار می‌دهد یا یکی از علائم ابتلا به این بیماری است. کاهش وزن ناگهانیاگر کاهش وزن ناگهانی و بدون دلیلی مشخص را تجربه می‌کنید ممکن است در معرض خطر دیابت قرار داشته باشید.
الفالف2 روز قبل
هفته کتاب در ایران چند روزی است که آغاز شده است و مطابق معمول موضوع آمار مطالعه کتاب در ایران بحث روز محافل فرهنگی است. پرطرفدارترین کتاب سال ۲۰۱۸، کتاب «آتش و خشم: درون کاخ سفید ترامپ» «نوشته مایکل وولف» بوده است. کتاب «شدن» میشل اوباما نیز محبوب‌ترین کتاب نزد مخاطبان اروپایی در سال ۲۰۱۸ بوده است. *مردم استونی، کتاب دوست‌ترین مردم جهان هستندمردم استونی از حیث احترام به کتاب و دارا بودن کتاب، الگویی برای مردم جهان هستند. به عنوان مثال، کتابی با عنوان «آتش و خشم» که در مورد ترامپ است و مایکل وولف آن را به نگارش درآورده، پرتیراژترین کتاب سال ۲۰۱۸ بوده است.
انتخابانتخاب2 روز قبل
بیماری‌های مزمن کلیوی از جمله بیماری‌های خاموش پیشرونده و برگشت ناپذیری هستند که در صورت تشخیص نا بهنگام و درمان نامناسب، منجر به ایجاد نارسایی کلیه می‌شوند. این استاد دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی اظهارداشت: اگر چنانچه بیماری‌های مزمن کلیه به موقع تشخیص و درمان شود، بیماران به نارسایی مزمن کلیه مبتلا نخواهند شد. وی با اشاره به ارثی بودن بیماری‌های مزمن کلیوی گفت: بیماری‌های کلیوی از جمله شایع‌ترین بیماری‌های دنیاست. این فوق تخصص بیماری‌های کلیه خاطرنشان کرد: مبتلایان به بیماری مزمن کلیوی باید از رژیم غذایی سالمی استفاده کنند و باید از خوردن برخی از مواد غذایی اجتناب کنند زیرا این امر می‌‌تواند بر روند پیشرفت بیماری تاثیر بگذارد. همچنین بیماری‌های مزمن کلیوی بیشتر در افراد بالای پنجاه سال شیوع دارد، هرچند که ممکن است افراد کمتر از پنجاه سال نیز مبتلا به این بیماری شوند.
الفالف3 روز قبل
سخنگوی سازمان ملل روز سه شنبه با استناد به گزارش مشترک آژانس سازمان ملل متحد گفت: تعداد بزرگسالان چاق در آمریکای لاتین و کارائیب افزایش چشمگیری یافته است. گروه اقتصادی الف، ۲۵ آبان ۱۳۹۸، ۰۶:۰۰ ۳۹۸۰۸۲۵۰۰۷به گزارش فارس به نقل از شینهوا، سخنگوی سازمان ملل با استناد به گزارش مشترک آژانس سازمان ملل متحد گفت: تعداد بزرگسالان چاق در آمریکای لاتین و کارائیب افزایش چشمگیری یافته است و ۲۴ درصد از مردم منطقه را تحت تأثیر قرار می‌دهد. فرهان حق، معاون سخنگوی دبیر کل سازمان ملل متحد گفت: این گزارش که توسط سازمان غذا و کشاورزی سازمان ملل، سازمان بهداشت پان آمریکا / سازمان جهانی بهداشت، صندوق کودکان سازمان ملل و برنامه جهانی غذا منتشر شده نسبت به میزان سوء تغذیه نیز روند را صعودی دریافته است. حق گفت: براساس این گزارش، بیشترین افزایش چاقی بزرگسالان در منطقه در کارائیب مشاهده شده است که چهار برابر شده، از ۶ درصد در سال ۱۹۷۵ به ۲۵ درصد یا از ۷۶۰ هزار نفر به ۶٫۶ میلیون نفر افزایش یافته است. معاون سخنگوی دبیر کل سازمان ملل متحد افزود: در همین زمان، هر ساله ۶۰۰ هزار نفر در آمریکای لاتین و کارائیب به علت بیماری‌های مرتبط با رژیم‌های غذایی ضعیف مانند دیابت، فشار خون بالا و بیماری‌های قلبی عروقی می‌میرند.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین3 روز قبل
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، سخنگوی سازمان ملل با استناد به گزارش مشترک آژانس سازمان ملل متحد گفت: تعداد بزرگسالان چاق در آمریکای لاتین و کارائیب افزایش چشمگیری یافته است و ۲۴ درصد از مردم منطقه را تحت تأثیر قرار می‌دهد. فرهان حق، معاون سخنگوی دبیر کل سازمان ملل متحد گفت: این گزارش که توسط سازمان غذا و کشاورزی سازمان ملل، سازمان بهداشت پان آمریکا / سازمان جهانی بهداشت، صندوق کودکان سازمان ملل و برنامه جهانی غذا منتشر شده نسبت به میزان سوء تغذیه نیز روند را صعودی دریافته است. حق گفت: براساس این گزارش، بیشترین افزایش چاقی بزرگسالان در منطقه در کارائیب مشاهده شده است که چهار برابر شده، از ۶ درصد در سال ۱۹۷۵ به ۲۵ درصد یا از ۷۶۰ هزار نفر به ۶٫۶ میلیون نفر افزایش یافته است. معاون سخنگوی دبیر کل سازمان ملل متحد افزود: در همین زمان، هر ساله ۶۰۰ هزار نفر در آمریکای لاتین و کارائیب به علت بیماری‌های مرتبط با رژیم‌های غذایی ضعیف مانند دیابت، فشار خون بالا و بیماری‌های قلبی عروقی می‌میرند. این آژانس‌ها همچنین خواستار سیستم‌های هشدار دهنده تغذیه‌ای، اطمینان از ایمنی و کیفیت مواد غذایی فروخته شده در خیابان و ترمیم ترکیب برخی محصولات هستند.
فارسفارس3 روز قبل
سخنگوی سازمان ملل روز سه شنبه با استناد به گزارش مشترک آژانس سازمان ملل متحد گفت: تعداد بزرگسالان چاق در آمریکای لاتین و کارائیب افزایش چشمگیری یافته است. به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس به نقل از شینهوا، سخنگوی سازمان ملل با استناد به گزارش مشترک آژانس سازمان ملل متحد گفت: تعداد بزرگسالان چاق در آمریکای لاتین و کارائیب افزایش چشمگیری یافته است و ۲۴ درصد از مردم منطقه را تحت تأثیر قرار می‌دهد. فرهان حق، معاون سخنگوی دبیر کل سازمان ملل متحد گفت: این گزارش که توسط سازمان غذا و کشاورزی سازمان ملل، سازمان بهداشت پان آمریکا / سازمان جهانی بهداشت، صندوق کودکان سازمان ملل و برنامه جهانی غذا منتشر شده نسبت به میزان سوء تغذیه نیز روند را صعودی دریافته است. حق گفت: براساس این گزارش، بیشترین افزایش چاقی بزرگسالان در منطقه در کارائیب مشاهده شده است که چهار برابر شده، از ۶ درصد در سال ۱۹۷۵ به ۲۵ درصد یا از ۷۶۰ هزار نفر به ۶٫۶ میلیون نفر افزایش یافته است. معاون سخنگوی دبیر کل سازمان ملل متحد افزود: در همین زمان، هر ساله ۶۰۰ هزار نفر در آمریکای لاتین و کارائیب به علت بیماری‌های مرتبط با رژیم‌های غذایی ضعیف مانند دیابت، فشار خون بالا و بیماری‌های قلبی عروقی می‌میرند.
برترین‌هابرترین‌ها3 روز قبل
نشانه‌های بسیاری وجود دارند که درباره خطر ابتلا به دیابت هشدار می‌دهند و آگاهی از آنها اهمیت دارد. تکرر ادرارتکرر ادرار و حتی بی اختیاری ادرار در خواب یک نشانه کلاسیک از قرار داشتن در معرض خطر دیابت است. تشنگی شدید می‌تواند یک نشانه اولیه از دیابت نوع ۲ باشد که با علائم دیگری مانند تکرر ادرار همراه است. این شرایط شما را در معرض خطر دیابت قرار می‌دهد یا یکی از علائم ابتلا به این بیماری است. کاهش وزن ناگهانیاگر کاهش وزن ناگهانی و بدون دلیلی مشخص را تجربه می‌کنید ممکن است در معرض خطر دیابت قرار داشته باشید.
همشهریهمشهری3 روز قبل
اظهارات و توصیه‌های دکتر محمد اسماعیل مطلق، مدیر گروه کاهش خطر بلایای وزارت بهداشت را بخوانید و جدی بگیرید. از سایر علائم مسمومیت می‌توان به سفتی عضلات، افزایش تعداد تنفس، کاهش فشار خون و گاه تنگی مردمک‌ها اشاره کرد. در فضای بسته و محدود که تهویه کافی و مناسب ندارد، آتش روشن نکنید. هرگز در فضای بسته گاراژ موتور اتومبیل را روشن نگذارید. شیرگاز یا وسیله گرمایشی را ببندید و آن را خاموش کنید.
سلامت نیوزسلامت نیوز3 روز قبل
سلامت نیوز: بیماری‌های مزمن کلیوی از جمله بیماری‌های خاموش پیشرونده و برگشت ناپذیری هستند که در صورت تشخیص نا بهنگام و درمان نامناسب، منجر به ایجاد نارسایی کلیه می‌شوند. این استاد دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی اظهارداشت: اگر چنانچه بیماری‌های مزمن کلیه به موقع تشخیص و درمان شود، بیماران به نارسایی مزمن کلیه مبتلا نخواهند شد. وی با اشاره به ارثی بودن بیماری‌های مزمن کلیوی گفت: بیماری‌های کلیوی از جمله شایع‌ترین بیماری‌های دنیاست. این فوق تخصص بیماری‌های کلیه خاطرنشان کرد: مبتلایان به بیماری مزمن کلیوی باید از رژیم غذایی سالمی استفاده کنند و باید از خوردن برخی از مواد غذایی اجتناب کنند زیرا این امر می‌‌تواند بر روند پیشرفت بیماری تاثیر بگذارد. همچنین بیماری‌های مزمن کلیوی بیشتر در افراد بالای پنجاه سال شیوع دارد، هرچند که ممکن است افراد کمتر از پنجاه سال نیز مبتلا به این بیماری شوند.
ایسناایسنا4 روز قبل
به گزارش ایسنا، دکتر محمداسماعیل مطلق درخصوص مسمومیت با گاز کربن مونوکسید در ایام سرد سال، اظهار کرد: همه ساله در جهان خبرهای تلخی از مرگ و مسمومیت افراد بر اثر استشمام گاز کربن مونوکسید منتشر می‌شود، اما با رعایت نکات ایمنی می‌توان از بروز مسمومیت جلوگیری کرد و به افرادی که دچار مسمومیت شده‌اند، کمک‌های اولیه ضروری را ارائه داد. افزون بر گاز، وسایلی همچون بخاری هیزمی و شومینه نیز از عوامل تولید مونوکسید کربن هستند که بر اثر سوختن ناقص و وجود نداشتن تهویه مناسب هوا، سبب مسمومیت افراد می‌شوند. وی درخصوص نشانه‌های مسمومیت با گاز مونوکسید کربن گفت: علائم مسمومیت حاد با این گاز، شامل سردرد، سرگیجه، تهوع و استفراغ و احتمالا درد شکمی و سپس حالت بیهوشی، تشنج و اغما است و در بیماران مبتلا به ناراحتی‌های قلبی ممکن است تشدید بیماری یک علامت علامت هشدار دهنده باشد. باید توجه داشت که اگر فردی در اثر ابتلا به مسمومیت با گاز مونوکسید کربن جان خود را از دست ندهد، ممکن است دچار نواقص عصبی و روانی پیشرفته نظیر فلج عضوی یا اختلال قوای مغز شود، مسمومیت شدید با این گاز می‌تواند کشنده باشد. مدیر گروه کاهش خطر بلایای وزارت بهداشت درخصوص چگونگی مسمومیت با گاز مونوکسید کربن، گفت: آگاه باشید که هر وسیله گرمازای سوختنی که به نحوی با سوخت‌های فسیلی نظیر نفت، گاز و ذغال سنگ کار کند، به صورت بالقوه می‌تواند سبب تولید گاز مونوکسید کربن شود.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴4 روز قبل
فدراسیون بین‌المللی دیابت نیز در سال ۱۹۹۱ این روز را به عنوان روز جهانی دیابت در نظر گرفت. به گزارش پایگاه خبری فدراسیون بین‌المللی دیابت (International Diabetes Federation)؛ دیابت در سال ۲۰۱۷، باعث مرگ ۴ میلیون نفر در سراسر جهان شد و نزدیک به ۷۲۷ میلیارد دلار هزینه به حوزه سلامت دولت‌‏ها تحمیل کرد. هم‌‏اکنون ۴۲۵ میلیون بزرگسال در جهان از دیابت رنج می‌برند و پیش‌‏بینی می‌شود این رقم تا سال ۲۰۳۰ میلادی به ۵۲۲ میلیون نفر برسد. انتخاب شعار «خانواده و دیابت» در روز جهانی دیابت به دلیل آگاهی از تاثیر دیابت بر خانواده و نقش خانواده در مدیریت، مراقبت و پیشگیری از این بیماری است. فدراسیون بین‌المللی دیابت برای جلوگیری از ابتلا به این نوع دیابت، به جمعیت عمومی توصیه‌هایی را ارائه داده است: - هر روز حداقل سه وعده سبزیجات تیره رنگ و برگدار بخورید. چربی‌های اشباع نشده مانند روغن زیتون، روغن کانولا، روغن ذرت یا روغن آفتابگردان بخورید.
عصر ایرانعصر ایران5 روز قبل
آیا احساس خستگی مداوم و سطوح پایین انرژی شما را متعجب کرده است؟ بهتر است بدانید که در جهان تنها نیستید. خستگی مداوم و سطوح پایین انرژی می‌تواند نشانه‌ای از عادات بد و عوامل سبک زندگی منفی نیز باشد. اگر با سطوح پایین انرژی و احساس خستگی مداوم مواجه هستید و دلیل مشخص این شرایط را نمی‌دانید باید برای بررسی دقیق شرایط به پزشک مراجعه کنید. ایجاد تغییر در برخی از این موارد ممکن است به بهبود سطوح انرژی شما کمک کند، اما ممکن است دلایل دیگری در پس احساس خستگی مداوم و سطوح پایین انرژی نیز قرار داشته باشند. بسیاری از افراد مبتلا به هپاتیت C با احساس خستگی مداوم و سطوح پایین انرژی آشنا هستند.
خبر فوریخبر فوری5 روز قبل
پژوهشگران آمریکایی نوعی سیستم مبتنی بر هوش مصنوعی ابداع کرده‌اند که می‌تواند به بررسی روزانه سلامت افراد بپردازد. رایانه‌ها در حال حاضر به خاطر پیشرفت‌ هوش مصنوعی می‌توانند دستیار پزشکان باشند و در تشخیص بیماری و شناسایی نشانه‌های حیاتی بیماران به آنها کمک کنند. ما می‌توانیم با استفاده از تلفن همراه و هوش مصنوعی، تغییرات جزئی در گفتار بیماران را به صورت روزانه تشخیص دهیم. فولتز گفت: ما در این بررسی دریافتیم که مدل‌های مبتنی بر هوش مصنوعی می‌توانند با دقت پزشکان عمل کنند. فولتز و همکارانش امیدوار هستند که روزی سیستم هوش مصنوعی آنها، به یک روانپزشک تبدیل شود و به ارزیابی و شناسایی بیماران در خانه بپردازد.
ایسناایسنا5 روز قبل
پژوهشگران آمریکایی نوعی سیستم مبتنی بر هوش مصنوعی ابداع کرده‌اند که می‌تواند به بررسی روزانه سلامت افراد بپردازد. متاسفانه، هیچ شکلی از آزمایش خون وجود ندارد که بتواند میزان سلامت روحی را مشخص کند. ما می‌توانیم با استفاده از تلفن همراه و هوش مصنوعی، تغییرات جزئی در گفتار بیماران را به صورت روزانه تشخیص دهیم. فولتز گفت: ما در این بررسی دریافتیم که مدل‌های مبتنی بر هوش مصنوعی می‌توانند با دقت پزشکان عمل کنند. فولتز و همکارانش امیدوار هستند که روزی سیستم هوش مصنوعی آنها، به یک روانپزشک تبدیل شود و به ارزیابی و شناسایی بیماران در خانه بپردازد.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز5 روز قبل
به گزارش مشرق، روزنامه «کیهان» در ویژه‌های خود نوشت: به گزارش روزنامه فرانکفورتر آلگماینه، برخی از کارشناسان اسرائیل نسبت به موفقیت‌آمیز بودن راهکار دولت ترامپ در قبال ایران ابراز تردید کرده‌اند. اکنون گفته می‌شود که جمهوری اسلامی دو هزار کیلوگرم گاز اورانیوم برای فعال‌سازی سانتریفیوژهای موجود در تأسیسات اتمی فردو به آن منطقه منتقل کرده و گام چهارم اقدام متقابل را برداشته است. به باور آن‌ها سیاست آمریکا به اهداف تعیین شده دست نیافته و فشارهای حداکثری آمریکا از طریق تشدید تحریم‌های ایران منجر به تسلیم جمهوری اسلامی ایران نشده است. در گزارش روزنامه «فرانکفورتر آلگماینه» همچنین به توانایی موشکی ایران اشاره شده و آمده است: کارشناسان نظامی ارتش اسرائیل نسبت به توان موشکی ایران ابراز نگرانی کرده‌اند. به عنوان نمونه از احتمال حمله موشکی ایران به فرودگاه بن گوریون در تل‌آویو یا حتی ساختمان وزارت دفاع سخن گفته می‌شود.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین5 روز قبل
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از انتخاب، برخی خوراکی‌ها می‌توانند به شما هشدار دهند که شاید سلامتی شما در خطر باشد. هوس یخبعضی از مردم واقعا عاشق جویدن یخ هستند. بعضی از افراد واقعا عاشق جویدن یخ هستند. محققان فرض می‌کنند که شاید علت این موضوع این باشد که جویدن یخ ممکن است به طور موقت باعث افزایش ورود جریان خون به مغز شود. به نظر می‌رسد هوس نوشابه با کمبود کلسیم مرتبط است.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین5 روز قبل
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از انتخاب، برخی خوراکی‌ها می‌توانند به شما هشدار دهند که شاید سلامتی شما در خطر باشد. هوس یخبعضی از مردم واقعا عاشق جویدن یخ هستند. بعضی از افراد واقعا عاشق جویدن یخ هستند. محققان فرض می‌کنند که شاید علت این موضوع این باشد که جویدن یخ ممکن است به طور موقت باعث افزایش ورود جریان خون به مغز شود. به نظر می‌رسد هوس نوشابه با کمبود کلسیم مرتبط است.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین5 روز قبل
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از انتخاب، برخی خوراکی‌ها می‌توانند به شما هشدار دهند که شاید سلامتی شما در خطر باشد. هوس یخبعضی از مردم واقعا عاشق جویدن یخ هستند. بعضی از افراد واقعا عاشق جویدن یخ هستند. محققان فرض می‌کنند که شاید علت این موضوع این باشد که جویدن یخ ممکن است به طور موقت باعث افزایش ورود جریان خون به مغز شود. به نظر می‌رسد هوس نوشابه با کمبود کلسیم مرتبط است.
رکنارکنا5 روز قبل
به گزارش رکنا، سرهنگ محمد حیدری اظهار کرد: متاسفانه در سال جاری در سوانح رانندگی رخ داده در این محور ۱۰ نفر جان خود را از دست داده و ۸۷ نفر نیز زخمی شدند. وی خاطرنشان کرد: افراد جان باخته در سوانح رانندگی این محور در چهار حادثه رانندگی شدید که همگی به صورت رخ به رخ بوده جان باختند که نتیجه ارتکاب تخلف سبقت غیرمجاز از سوی رانندگان بوده است. حیدری ادامه داد: از مجموع تصادفات رخ داده در این محور، ۳۱ حادثه به صورت واژگونی، ۲۵ حادثه به صورت برخورد دو خودرو و شش حادثه به صورت برخورد وسیله با عابر پیاده به وقوع پیوسته است. وی خاطرنشان کرد: یکی از فاکتورهای جاده ایمن نصب تابلوها و علایم هشدار دهنده است، بگونه‌ای که خطرات مسیر را به رانندگان نشان دهد. حیدری در پایان از استقرار تیم‌های پلیس راه در محور فیروزآباد خبر داد و گفت: خودروی رانندگان متخلف که مرتکب تخلفات حادثه ساز شوند به مدت ۷۲ ساعت توقیف خواهد شد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز5 روز قبل
به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از انتخاب، برخی خوراکی‌ها می‌توانند به شما هشدار دهند که شاید سلامتی شما در خطر باشد. هوس یخبعضی از مردم واقعا عاشق جویدن یخ هستند. بعضی از افراد واقعا عاشق جویدن یخ هستند. محققان فرض می‌کنند که شاید علت این موضوع این باشد که جویدن یخ ممکن است به طور موقت باعث افزایش ورود جریان خون به مغز شود. به نظر می‌رسد هوس نوشابه با کمبود کلسیم مرتبط است.
انتخابانتخاب5 روز قبل
ویار یا هوس غذاهای مختلف برای خانم‌های باردار موضوعی رایج است اما گاهی هوس‌های غذایی برای افراد مختلف از زن و مرد و کودک و بزرگسال رخ می‌دهد. به گزارش سرویس خواندنی‌های انتخاب، برخی خوراکی‌ها می‌توانند به شما هشدار دهند که شاید سلامتی شما در خطر باشد. هوس شکلاتاگر متوجه شدید که به طور مداوم به شکلات، یکی از محبوب‌ترین هوس‌های غذایی می‌رسید، ممکن است دچار افسردگی شده‌اید و درواقع به شکل ناهشیار درحال درمان خود هستید. هوس نوشابهبسیاری از افراد قسم می‌خورند که نمی‌توانند روزی را بدون نوشابه سپری کنند. به نظر می‌رسد هوس نوشابه با کمبود کلسیم مرتبط است.
ایسناایسنا5 روز قبل
ایسنا/کرمانشاه به گفته رئیس پلیس راه استان کرمانشاه محور فیروزآباد با وقوع ۶۲ حادثه رانندگی از ابتدای امسال تا نیمه آبان ماه، پر حادثه‌ترین محوراستان بوده است. سرهنگ محمد حیدری اظهار کرد: متاسفانه در سال جاری در سوانح رانندگی رخ داده در این محور ۱۰ نفر جان خود را از دست داده و ۸۷ نفر نیز زخمی شدند. وی خاطرنشان کرد: افراد جان باخته در سوانح رانندگی این محور در چهار حادثه رانندگی شدید که همگی به صورت رخ به رخ بوده جان باختند که نتیجه ارتکاب تخلف سبقت غیرمجاز از سوی رانندگان بوده است. وی خاطرنشان کرد: یکی از فاکتورهای جاده ایمن نصب تابلوها و علایم هشدار دهنده است، بگونه‌ای که خطرات مسیر را به رانندگان نشان دهد. حیدری در پایان از استقرار تیم‌های پلیس راه در محور فیروزآباد خبر داد و گفت: خودروی رانندگان متخلف که مرتکب تخلفات حادثه ساز شوند به مدت ۷۲ ساعت توقیف خواهد شد.
رکنارکنا5 روز قبل
به گزارش رکنا، سرهنگ محمد حیدری اظهار داشت: در سوانح رانندگی رخ داده محور فیروزآباد از ابتدای سال جاری تا نیمه آبان ماه، ۱۰ نفر جان خود را از دست داده و ۸۷ نفر نیز زخمی شده‌اند. وی افزود: افراد جان باخته سوانح رانندگی این محور در ۴ حادثه رانندگی شدید که همگی به صورت رخ به رخ بوده جان خود را از دست دادند که نتیجه ارتکاب تخلف سبقت غیرمجاز از سوی رانندگان بوده است. رئیس پلیس‌راه استان کرمانشاه ادامه داد: از مجموع تصادفات رخ داده در محور فیروزآباد، ۳۱ حادثه به صورت واژگونی، ۲۵ حادثه به صورت برخورد دو خودرو و ۶ حادثه به صورت برخورد وسیله با عابرپیاده به وقوع پیوسته است. وی خاطرنشان کرد: یکی از فاکتورهای جاده ایمن نصب تابلوها و علایم هشدار دهنده است به گونه‌ای که خطرات مسیر را به رانندگان نشان دهد. سرهنگ حیدری در پایان از استقرار تیم‌های پلیس راه در محور فیروزآباد خبر داد و گفت: خودروی رانندگان متخلف که مرتکب تخلفات حادثه ساز شوند به مدت ۷۲ ساعت توقیف خواهد شد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
مهرمهر5 روز قبل
به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ محمد حیدری اظهار داشت: در سوانح رانندگی رخ داده محور فیروزآباد از ابتدای سال جاری تا نیمه آبان ماه، ۱۰ نفر جان خود را از دست داده و ۸۷ نفر نیز زخمی شده‌اند. وی افزود: افراد جان باخته سوانح رانندگی این محور در ۴ حادثه رانندگی شدید که همگی به صورت رخ به رخ بوده جان خود را از دست دادند که نتیجه ارتکاب تخلف سبقت غیرمجاز از سوی رانندگان بوده است. رئیس پلیس‌راه استان کرمانشاه ادامه داد: از مجموع تصادفات رخ داده در محور فیروزآباد، ۳۱ حادثه به صورت واژگونی، ۲۵ حادثه به صورت برخورد دو خودرو و ۶ حادثه به صورت برخورد وسیله با عابرپیاده به وقوع پیوسته است. وی خاطرنشان کرد: یکی از فاکتورهای جاده ایمن نصب تابلوها و علایم هشدار دهنده است به گونه‌ای که خطرات مسیر را به رانندگان نشان دهد. سرهنگ حیدری در پایان از استقرار تیم‌های پلیس راه در محور فیروزآباد خبر داد و گفت: خودروی رانندگان متخلف که مرتکب تخلفات حادثه ساز شوند به مدت ۷۲ ساعت توقیف خواهد شد.

به انتهای لیست رسیدید