هفته آرام

هفته آرام

آناجآناج2 هفته قبل
تعطیلات تابستانی شورا بعد از ماراتن سنگین انتخابات؛ صحن عمارت ساعت دو هفته آرام می‌گیرد/ شورانشینان استراحت می‌کنند! در جلسه فوق العاده روز گذشته شورا اعلام شد که شورانشینان به مدت دو هفته به تعطیلات تابستانی خواهند رفت. به گزارش آناج، بعد از انتخابات پرحاشیه روز یکشنبه و تصدی صندلی ریاست توسط شهرام دبیری، روز گذشته انتخابات کمیسیون‌های شورای اسلامی شهر تبریز در جلسه‌ای فوق العاده برگزار شد و رئیس جدید اعلام کرد که شورانشینان به مدت دو هفته به تعطیلات تابستانی می‌روند. پیش از این در تیرماه نیز اعضای شورای شهر تبریز به مدت دو هفته به تعطیلات تابستانی رفته بودند و بعد از تعطیلات پیش رو با توجه به قانون تعطیلات یک ماهه برای شوراها، عمارت ساعت‌نشینان دیگر نمی‌توانند به تعطیلات بروند. انتهای پیام/
ایلناایلنا1 ماه قبل
سازمان هواشناسی پیش بینی کرد؛ طی چند روز آینده سواحل جنوبی و شمالی کشور از جوی آرام و همراه با وزش باد ملایم است. وی گفت: برای تهران در پنج روز آینده آسمان تهران صاف و آفتابی خواهد بود و گاهی وزش باد را خواهد داشت. بیشنه دمای امروز تهران از ایستگاه هواشناسی مستقر در مهرآباد ۳۶ درجه و فردا و پس فردا ۳۴ درجه خواهد بود و کمینه دمای شمیرانات ۲۰ و مهرآباد ۲۴ درجه پیش بینی شده است. این کارشناس سازمان هواشناسی افزود: خنک‌ترین مرکز کشور در صبح امروز سه شنبه فرودگاه اردبیل با دمای ۴ درجه بود و بیشینه دما در روز گذشته از مرکز اهواز با ۴۶ درجه گزارش شد که گرمترین منطقه کشور اعلام شده است. نقشینه در خصوص پیش بینی سازمان هواشناسی در خصوص وضعیت جوی سواحل شمالی و جنوب کشور برای امروز و چند روز آینده با توجه به تعطیلات پیش رو گفت: آب‌های سواحل در شمال کشور حداقل تا پایان هفته آرام همراه با وزش باد ملایم خواهد بود و سواحل دریای جنوب طی همین مدت آرام پیش بیینی می‌شود.

بازارهای مالی

صدا و سیماصدا و سیما1 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ فعالان بازار سرمایه به سهامداران توصیه می‎کنند، سهام صنایعی را خریداری کنند که تولیدات آنها در بازارهای داخلی مورد استفاده قرار می‌گیرد، زیرا این صنایع در روزهای آینده از رشد خوبی برخوردار خواهند بود.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین2 ماه قبل
به گزارش اقتصادآنلاین، بورس اگرچه در این هفته با ۰٫۲۷درصد بازدهی، رشد اندکی داشت اما همچنان در بین سایر بازارهای مالی، تنها بازار مثبت بود. طلا و سکه این هفته را با رشد منفی سپری کردند و به ترتیب هر کدام منفی ۰٫۴۵ و ۰٫۴۳درصد بازدهی منفی داشتند. دلار و یورو نیز اگرچه در طول هفته نوسانات محدودی داشتند اما پایان هفته را بدون بازدهی به پایان رساندند.
رجانیوزرجانیوز2 ماه قبل
به ندرت بیماری کرون باعث شقاق می‌شود. نشستن در آب گرم، ‌ درد شقاق را کاهش می‌دهد و باعث بهبود خونرسانی و شل شدن عضله اسفنکتر مقعد شده و به بهبود آن کمک می‌کند. درمان‌های فیشر عبارتند از:۱-درمان داروئی۲- درمان با بوتاکس۳-درمان با جراحیطریقه انجام جراحی شقاق با لیزرجراحی شقاق یک جراحی بسیار ساده می‌باشد که با لیزر و بی حسی موضعی که فوق العاده کار راحتی بوده و بدون بستری و بیهوشی در کلینیک قابل انجام است. درمان هم به صورت درمان قطعی می‌باشد، در ۹۵٪ موارد در روش جراحی چه با لیزر چه با چاقو درمان قاطع است. در هر صورت توصیه اصلی این می‌باشد که حتما به تغذیه و ورزش اهمیت دهیم و وقتی دچار شدیم به یک متخصص مراجعه کنیم که به عوارض بعدی این بیماری دچار نشویم"دستورات بعد از عمل شقاق
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز3 ماه قبل
قانون این بود که به هر میزان حقوق بیشتر باشد درصد افزایش کمتر اعمال شود. اما مرغداران که از پیش از ماه رمضان به دلیل افزایش هزینه‌های تولید درخواست افزایش قیمت داده بودند همچنان منتظر نرخ‌گذاری مرغ هستند. چهارآیین گفت: با توجه به نوسانات قیمت نهاده‌های تولید مرغ، دولت قیمت این محصول را از حالت دستوری خارج کند. افزایش قیمت محصولات لبنی در کنار ضعف نهادهای نظارتی مصرف این محصولات را به شدت تحت تأثیر قرار و کاهش داده است. چنانکه محمدرضا پورابراهیمی، رئیس‌وقت کمیسیون اقتصادی مجلس اعلام کرد به ازای ۳٫۵ میلیارد دلار ارز دولتی، کالایی وارد نشد!
مهرمهر5 ماه قبل
خبرگزاری مهر، گروه فرهنگ: دومین هفته کاری بهار ۹۸ که پیش از شروع سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران است، از حیث کمیت خبر، هفته‌ای کم‌خبر برای حوزه کتاب و نشر محسوب می‌شود. گزارش «یک هفته با کتاب» پیشین دربرگیرنده ۲۰ خبر مهم از اخبار تأثیرگذار این حوزه بود و گزارش این هفته تنها ۱۲ خبر را در خود جا داده است. درگذشت پدر مطالعات خلیج فارساحمد اقتداری مشهور به پدر مطالعات خلیج فارس و نویسنده کتاب‌هایی چون «خلیج فارس از دیرباز تاکنون»، «بندر عباس و خلیج فارس»، «صید مروارید در خلیج فارس» و… صبح سه‌شنبه ۲۷ فروردین در بیمارستان آسیا درگذشت. عمده شهرت او به دلیل پژوهش‌های بسیار بر تاریخ خلیج فارس است. اقتداری از دوران جوانی نقشه‌برداری از تمام سواحل خلیج فارس و دریای عمان را آغاز کرد.

سکه پایان هفته آرام گرفت

آخرین خبرآخرین خبر5 ماه قبل

به انتهای لیست رسیدید