هفته نوزدهم لیگ برتر

هفته نوزدهم لیگ برتر

(ویدئو) گلزنی سردار آزمون در شب پیروزی زنیت

فراروفرارو1 روز قبل
در یکی از بازی‌های هفته نوزدهم لیگ برتر روسیه، تیم زنیت سن‌پترزبورگ سردار آزمون را در ترکیب و خط حمله داشت، به مصاف دینامو مسکو رده ششمی رفت. زنیت سن‌پترزبورگ بازی را خیلی خوب شروع کرد و در دقیقه ۶ روی ارسال الکس سوتورمین از جناح راست زمین به مقابل تیرک اول و ضربه سر سردار آزمون به گل اول رسید و خیلی زود پیش افتاد. در ادامه یارن آزمون توانستند دو گل دیگر به ثمر رسانند تا بازی با نتیجه سه بر صفر به سود زنیت خاتمه یابد. با این پیروزی پر گل ۴۵ امتیازی شوند و با ۱۱ امتیاز بیشتر نسبت به لوکوموتیو مسکو رده دومی، همچنان در صدر جدول لیگ برتر روسیه بمانند. سردار آزمون که حضور کامل در بازی امشب زنیت سن‌پترزبورگ مقابل دینامو مسکو داشت، موفق شد هفتمین گل فصل خود را در لیگ برتر روسیه به ثمر رساند تا در جایگاه چهارم برترین گلزنان این رقابت‌ها قرار بگیرد.

درخشش آزمون با گل و پاس گل + فیلم گل

رکنارکنا2 روز قبل
به گزارش گروه ورزشی رکنا، در یکی از بازی‌های هفته نوزدهم لیگ برتر روسیه، تیم زنیت سن‌پترزبورگ که برای هشتمین مسابقه پیاپی سردار آزمون را در ترکیب و خط حمله داشت، از ساعت ۲۰ امشب در ورزشگاه گازپروم آرنا به مصاف دینامو مسکو رده ششمی رفت. زنیت سن‌پترزبورگ بازی را خیلی خوب شروع کرد و در دقیقه ۶ روی ارسال الکس سوتورمین از جناح راست زمین به مقابل تیرک اول و ضربه سر سردار آزمون به گل اول رسید و خیلی زود پیش افتاد. برانیسلاو ایوانوویچ، کاپیتان زنیت در دقیقه ۳۵ گل دوم مسابقه را به ثمر رساند ولی این پایان کار نبود و در دقیقه نخست وقت‌های اضافه نیمه اول روی ارسال خوبی که سردار آزمون از سمت چپ زمین انجام داد و به شاتوف رسید، با پاس او و ضربه تمام کننده آرتم زیوبا سومین گل را زد. در نیمه دوم یاران آزمون موفق شدند برتری ۳ بر صفر خود را حفظ کنند تا با این پیروزی پر گل ۴۵ امتیازی شوند و با ۱۱ امتیاز بیشتر نسبت به لوکوموتیو مسکو رده دومی، همچنان در صدر جدول لیگ برتر روسیه بمانند. سردار آزمون که حضور کامل در بازی امشب زنیت سن‌پترزبورگ مقابل دینامو مسکو داشت، موفق شد هفتمین گل فصل خود را در لیگ برتر روسیه به ثمر رساند تا در جایگاه چهارم برترین گلزنان این رقابت‌ها قرار بگیرد.
خبرآنلاینخبرآنلاین2 روز قبل
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ در یکی از بازی‌های هفته نوزدهم لیگ برتر روسیه، تیم زنیت سن‌پترزبورگ که برای هشتمین مسابقه پیاپی سردار آزمون را در ترکیب و خط حمله داشت، از ساعت ۲۰ امشب در ورزشگاه گازپروم آرنا به مصاف دینامو مسکو رده ششمی رفت. زنیت سن‌پترزبورگ بازی را خیلی خوب شروع کرد و در دقیقه ۶ روی ارسال الکس سوتورمین از جناح راست زمین به مقابل تیرک اول و ضربه سر سردار آزمون به گل اول رسید و خیلی زود پیش افتاد. برانیسلاو ایوانوویچ، کاپیتان زنیت در دقیقه ۳۵ گل دوم مسابقه را به ثمر رساند ولی این پایان کار نبود و در دقیقه نخست وقت‌های اضافه نیمه اول روی ارسال خوبی که سردار آزمون از سمت چپ زمین انجام داد و به شاتوف رسید، با پاس او و ضربه تمام کننده آرتم زیوبا سومین گل را زد. در نیمه دوم یاران آزمون موفق شدند برتری ۳ بر صفر خود را حفظ کنند تا با این پیروزی پر گل ۴۵ امتیازی شوند و با ۱۱ امتیاز بیشتر نسبت به لوکوموتیو مسکو رده دومی، همچنان در صدر جدول لیگ برتر روسیه بمانند. سردار آزمون که حضور کامل در بازی امشب زنیت سن‌پترزبورگ مقابل دینامو مسکو داشت، موفق شد هفتمین گل فصل خود را در لیگ برتر روسیه به ثمر رساند تا در جایگاه چهارم برترین گلزنان این رقابت‌ها قرار بگیرد.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز2 روز قبل
مهاجم تیم فوتبال ایران توانست گل اول تیمش را برابر دینامومسکو به ثمر رساند. در ادامه دیدارهای هفته نوزدهم لیگ برتر روسیه دو دیدار برگزار شد که در یکی از بازیها زنیت سن‌پترزبورگ در حالی که سردار آزمون مهاجم تیم فوتبال ایران را از ابتدا در ترکیب اصلی داشت برابر دینامومسکو به میدان رفت و با ۳ گل به برتری رسید. سردار آزمون گل اول تیمش را در این دیدار به ثمر رساند. زنیت با این برد ۴۵ امتیازی شد و در صدر جدول قرار دارد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین2 روز قبل
به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، تیم فوتبال زنیت سن پترزبورگ امشب (جمعه) از ساعت ۲۰ به وقت تهران در هفته نوزدهم لیگ برتر روسیه به مصاف دینامو مسکو رفت و در پایان با نتیجه ۳ بر صفر به برتری رسید. سردار آزمون، براتیسلاو ایوانوویچ و آرتم زیوبا موفق به گلزنی برای تیم زنیت شدند. گفتنی است؛ در جدول رده‌بندی، تیم زنیت با ثبت این نتیجه ۴۵ امتیازی شد و جایگاه خود را در صدر جدول استحکام بخشید. دینامومسکو هم با ۲۴ امتیاز هفتم است. بیشتر بخوانید: انتهای پیام/
ایلناایلنا2 روز قبل
ترکیب زنیت برای دیدار با دینامو مسکو در لیگ برتر روسیه اعلام شد. به گزارش ایلنا، تیم فوتبال زنیت سن پترزبورگ امشب از ساعت ۲۰ به وقت تهران در هفته نوزدهم لیگ برتر روسیه به مصاف دینامو مسکو می‌رود. در این راستا ترکیب اصلی زنیت برای این دیدار اعلام شد که سردار آزمون، مهاجم ملی پوش کشورمان مثل همیشه در ترکیب زنیت قرار گرفت.
طرفداریطرفداری2 روز قبل
طرفداری- نامزد بهترین لژیونر فوتبال سال ۲۰۱۹ آسیا، امشب برای تیمش به میدان خواهد رفت. به گزارش طرفداری، در چارچوب هفته نوزدهم لیگ برتر روسیه، از ساعت ۲۰ امشب تیم زنیت برابر دینامو موسکو قرار خواهد گرفت. طبق ترکیب اعلام شده زنیت، سردار آزمون از همان ابتدا برای تیمش به میدان خواهد رفت.
فارسفارس2 روز قبل
به گزارش خبرگزاری فارس، تیم فوتبال زنیت سن پترزبورگ امشب از ساعت ۲۰ به وقت تهران در هفته نوزدهم لیگ برتر روسیه به مصاف دینامو مسکو می‌رود. در این راستا ترکیب اصلی زنیت برای این دیدار اعلام شد که سردار آزمون، مهاجم ملی پوش کشورمان مثل همیشه در ترکیب زنیت قرار گرفت. انتهای پیام/
ورزش۳ورزش۳2 روز قبل
ستاره ایرانی زنیت سن‌پترزبورگ سعی دارد مثل تقابل‌های اخیرش برابر دینامو مسکو، امشب هم نمایش خوبی داشته باشد. به گزارش «ورزش سه»، در نخستین دیدار هفته نوزدهم لیگ برتر روسیه، تیم زنیت سن‌پترزبورگ که سردار آزمون را در اختیار دارد، از ساعت ۲۰ امشب در استادیوم گازپروم آرنا مقابل تیم رده ششمی دینامو مسکو قرار خواهد گرفت. سردار آزمون که در هفت مسابقه اخیر داخلی و اروپایی حضور ثابت در ترکیب زنیت سن‌پترزبورگ داشته و در این فصل ۶ گل به ثمر رسانده، امشب نیز یکی از نفرات اصلی تیمش در دیدار با دینامو مسکو است. آزمون در دیدار برگشت فصل گذشته لیگ برتر روسیه یکی از گل‌های زنیت در جریان برتری مقابل دینامو مسکو را به ثمر رساند و در نیم‌فصل اول امسال نیز یک پاس گل در تقابل با این تیم داد که امشب نیز امیدوار به تکرار این روند درخشان است. تیم زنیت سن‌پترزبورگ با ۱۳ پیروزی، سه تساوی و تنها دو شکست، با ۴۲ امتیاز در صدر جدول لیگ برتر روسیه قرار دارد.
ایسناایسنا1 هفته قبل
ایسنا/قم سرمربی تیم محمد سیمای قم کم تجربه‌بودن و بی‌دقتی بازیکنان را عامل باخت دیروز این تیم مقابل ستارگان ورامین دانست. تیم سوهان محمد سیما روز گذشته از سری رقابت‌های هفته نوزدهم لیگ برتر میهمان تیم ستارگان ورامین بود و با نتیجه ٤ بر ٣ نتیجه را به این تیم واگذار کرد؛ گل‌های تیم محمد سیما در این دیدار را روح الله ایثاری و علیرضا وفایی به ثمر رساندند. محسن حسن زاده در ادامه اظهار کرد: در طول بازی بازیکنان تیم موقعیت‌های بسیار خوبی را روی دروازه ستارگان ایجاد کردند ولی با کم تجربگی و بی دقتی این موقعیت‌ها را از دست دادند. وی ادامه داد: تیم ستارگان ورامین با وجود بازیکنان با تجربه در ترکیب خود از موقعیت هایی که داشت به خوبی استفاده کرد و در نهایت نتیجه بازی را بازیکنان با تجربه ستارگان ورامین رقم زدند. وی افزود: این شکست چیزی از ارزش‌های بازیکنان ما کم نکرد، چرا که این بازیکنان یک بازی بسیار خوب ارایه کردند.
تسنیمتسنیم1 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم، هفته نوزدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتسال عصر امروز (چهارشنبه) با برگزاری ۶ دیدار به پایان رسید که نتایج این بازی‌ها در زیر آمده است: * ستارگان ورامین ۴ - سوهان محمدسیمای قم ۳* شهروند ساری ۷ - شاهین کرمانشاه ۴*مس سونگون ۴ - هایپرشهر شاهین‌شهر یک* گیتی‌پسند ۳ - ارژن شیراز یک* فرش‌آرای مشهد یک - حفاری اهواز ۲* سن‌ایچ ساوه ۴ - آذرخش بندرعباس ۳با این نتایج، مس سونگون با ۴۱ امتیاز در صدر جدول مسابقات باقی ماند و تیم‌های گیتی‌پسند و سوهان محمدسیمای قم به ترتیب با ۳۵ و ۳۱ امتیاز در جایگاه‌های دوم و سوم قرار دارند. پیش از این دیدارها و در نخستین بازی هفته نوزدهم لیگ برتر فوتسال، اهورابهبان با نتیجه ۳ بر یک از سد مقاومت البرز گذشت. انتهای پیام/
فارسفارس1 هفته قبل
لیگ برتر فوتسال| یکه تازی مس و پیروزی پرگل گیتی پسند مقابل ارژنبه گزارش خبرگزاری فارس، هفته نوزدهم لیگ برتر فوتسال امروز با ۷ دیدار در شهرهای مختلف برگزار شد. در حساس‌ترین دیدار این هفته مس سونگون توانست با نتیجه پر گل ۴ بر یک هایپر شاهین شهر را شکست دهد و با توجه به پیروزیهای پر گل مداوم در لیگ همچنان به یکه تازی خود در صدر جدول ادامه می‌دهد. مس سونگون ۴ - هایپر شاهین شهر یکگیتی پسند ۴ - ارژن شیراز. یکستارگان ورامین ۴ - محمد سیمای قم ۳فرش آرا مشهد یک - حفاری خوزستان. ۲سن ایچ ساوه ۴ - آذرخش بندر عباس.۳شهروند ساری ۷ - شاهین کرمانشاه.۴انتهای پیام/
ایسناایسنا1 هفته قبل
هفته نوزدهم لیگ برتر فوتسال امروز (چهارشنبه) با برگزاری هفت بازی پیگیری می‌شود. در بازی‌های این هفته مس سونگون و گیتی پسند اصفهان که رقابتی حساس برای صدرنشینی دارند در بازی‌های خانگی نبردهایی نسبتا آسان دارند. مس سونگون - هایپر شاهین شهرمس سونگون در هفته اخیر با شوک مثبت اعلام شدن دوپینگ یکی از بازیکنان کلیدی خود روبه‌رو شد و از سوی دیگر با محرومیت فرهاد فخیم دستش برای بازی با هایپر خیلی باز نیست. دو بازی گیتی پسند مقابل محمد سیمای قم و مقاومت البرز لغو شد و این اتفاق از این بابت که آن‌ها از شرایط بازی دور شدند به ضرر این تیم است اما اگر بی‌غم در این مدت تمرینات خوبی برای تیمش در نظر گرفته باشد گیتی پسند با آمادگی به مصاف ارژن می‌رود. سایر بازی‌های هفته نوزدهم که ساعت ۱۷ برگزار می‌شود به شرح زیر است: شهروند ساری - شاهین کرمانشاهاهورا بهبهان - مقاومت البرزسن‌ایچ ساوه - آذرخش بندرعباسستارگان ورامین - محمدسیما قمانتهای پیام
ایمناایمنا1 هفته قبل
در همان هفته شانزدهم گیتی پسند موفق شد با نتیجه پرگل پنج بر دو از سد آذرخش بگذرد تا دسته پر به خانه برگردد. گیتی پسند با یک بازی کمتر نسبت به رقبا و ۳۲ امتیاز در رده دوم و ارژن نیز با ۱۳ امتیاز از ۱۶ بازی در جایگاه ۱۳ام جدول قرار دارد. هایپرشهر به دنبال فرار از بحرانهایپر شهر دیگر نماینده فوتسال استان اصفهان چهارشنبه-۶ آذرماه- از ساعت ۱۷ باید به میهمانی تیم قدرتمند مس سونگون برود. مس سونگون برعکس هایپرشهر که با مشکلات عدیده‌ای دست و پنجه نرم میکند؛ در شرایط خوبی به سر میبرد و به تمام سه امتیاز این دیدار چشم داشت ویژه‌ای خواهد داشت. در دیدار رفت علی افضل که در حال حاضر به عنوان سرمربی مس سونگونتا پیش از رویارویی مس سونگون و هایپرشهر؛ مس سونگون با ۳۸ امتیاز در جایگاه نخست و هایپرشهر با ۱۷ امتیاز در جایگاه دهم قرار دارند.
ایسناایسنا1 هفته قبل
ایسنا/کرمانشاه تیم شاهین کرمانشاه در هفته نوزدهم لیگ برتر فوتسال، عصر فردا (ششم آذر) در خارج از خانه به مصاف شهروند ساری می‌رود. محسن خبیری سرمربی تیم شاهین پیش از این دیدار در گفت و گو با ایسنا، شرایط تیمش را برای رویارویی با شهروند ساری خوب توصیف کرد و گفت: تیم حریف از جمله تیم‌های قدیمی فوتسال ایران است و درحال حاضر نیز در بالای جدول لیگ قرار دارد، اما برنامه ریزی‌ خوبی انجام داده‌ایم تا بتوانیم با اقتدار برابر این تیم حاضر شویم. سرمربی تیم شاهین اضافه کرد: در بازی‌هایی که تاکنون در لیگ داشته‌ایم، نشان داده‌ایم که از اسم هیچ تیمی نمی‌ترسیم و موقعیت‌های زیادی را خلق می‌کنیم، اما بی‌تجربگی و جوانی تیم باعث هدررفت موقعیت‌ها می‌شود. خبیری تاکید کرد: هرچند درحال حاضر قعرنشین لیگ برتر هستیم، اما به اذعان همه کارشناسان فوتسال تیم شاهین از ابتدای لیگ تاکنون تحول خوبی داشته و روند تیم روبه رشد است. وی یادآورشد: امیدوارم بتوانیم برای بازی‌های باقی مانده لیگ عملکرد خوبی از خود نشان دهیم و خود را از انتهای جدول رها کنیم.
تسنیمتسنیم1 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، پس از لغو چند مسابقه از هفته هفدهم و تمام مسابقات هفته هجدهم لیگ برتر فوتسال مردان باشگاه‌های کشور، هفته نوزدهم این رقابت‌ها فردا چهارشنبه ۶ آذرماه در ۷ شهر ایران برگزار می‌شود. در یکی از مسابقات مهم این هفته تیم فوتسال هایپر شاهین‌شهر به مصاف صدرنشین فعلی این دوره از لیگ برتر یعنی مس سونگون می‌رود. تقابل تیم‌‌های مس سونگون و هایپر شاهین‌شهر دومین رویارویی سرمربی اصفهانی مس با تیم‌های این استان است. هفته نوزدهم لیگ برتر فوتسال در حالی برگزار می‌شود که اردوی مس سونگون تحت‌تأثیر محرومیت قاسم عروجی بازیکن ملی‌پوش این تیم به علت استفاده از مواد نیروزا است. در دیگر دیدار مهم هفته نوزدهم لیگ برتر فوتسال، گیتی‌پسند از ساعت ۱۷:۳۰ فردا در سالن پیروزی اصفهان میزبان لبنیات ارژن شیراز است.
وانانیوزوانانیوز1 هفته قبل
به گزارش وانانیوز، هفته نوزدهم لیگ برتر فوتسال در حالی روز چهارشنبه با ۷ دیدار برگزار می‌شود که ۳ بازی از هفته هجدهم به تعویق افتاده است و زمان برگزاری این مسابقات مشخص نیست. *گیتی‌پسند‌ اصفهان – ارژن شیرازدر حساس‌ترین دیدارهای این هفته تیم رده دومی گیتی پسند اصفهان در خانه میزبان ارژن شیراز است، تیمی که در این چند هفته‌های اخیر توانسته نتایج خوبی کسب کند. با توجه به نتایج اخیر ارژن این بازی نمی‌تواند برای گیتی پسند آسان باشد. *فرش‌آرای مشهد – حفاری خوزستاندر مشهد هم تیم فرش آرا میزبان تیم رده هشتمی حفاری اهواز است که در صورت پیروزی فرش آرا در این بازی و شکست سایر رقبای خود می‌‌‌تواند تا رده سوم جدول صعود کند. برنامه هفته نوزدهم لیگ برتر فوتسال به شرح زیر است: چهارشنبه ۶ آذر ۹۸- ساعت ۱۷شهروند ساری – شاهین کرمانشاهمس سونگون – هایپرشهر شاهین‌شهرگیتی‌پسند‌ اصفهان – ارژن شیرازفرش‌آرای مشهد – حفاری خوزستاناهورا بهبهان – مقاومت البرزسن‌ایچ ساوه – آذرخش بندرعباسستارگان ورامین – محمدسیما قمانتهای پیام/
ایسناایسنا1 هفته قبل
ایسنا/هرمزگان تمرینات تیم فوتسال آذرخش بندرعباس این روزها بدون حضور سرمربی در حال پیگیری است و اعزام این هفته بازیکنان به ساوه جهت رویارویی با تیم سن ایچ در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. درحالی‌که تیم فوتسال آذرخش بندرعباس در این فصل با مشکلات عدیده مالی و مدیریتی روبه‌رو است، در تازه‌ترین اتفاق، شاهد غیبت تمامی اعضای کادرفنی به‌جز بدنساز این تیم در تمرینات هفته جاری هستیم. وی در پایان اضافه کرد: در این هفته امید پرمر در تمرینات به‌عنوان مربی بدنساز حضور داشته و فعالیت بازیکنان را زیر نظر می‌گرفت اما تاکنون اعزام تیم به ساوه و بهبهان مشخص نیست. در همین خصوص عباس روزپیکر، سرمربی تیم فوتسال آذرخش بندرعباس در گفت‌وگو با ایسنا، افزود: تا زمان مشخص نشدن وضعیت باشگاه و سروسامان گرفتن مدیریت آن نه در تمرین حاضر می‌شوم و نه در مسابقه‌ای روی نیمکت می‌نشینم. به گزارش ایسنا، قرار است از سری مسابقات هفته نوزدهم لیگ برتر فوتسال کشور، دیدار تیم‌های سن ایچ ساوه و آذرخش بندرعباس ششم آذرماه در ساوه برگزار شود.
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین1 هفته قبل
هفته نوزدهم لیگ برتر فوتسال؛ پیام خوزستان - اهواز – ایرنا – تیم‌های فوتسال ملی حفاری و اهورا بهبهان در هفته نوزدهم لیگ برتر به مصاف حریفانشان می‌روند که کسب امتیاز برای هر ۲ تیم خوزستانی مهم و حیاتی است. حفاری سال گذشته پس از صعود به مرحله پلی‌آف، عنوان چهارم رقابت‌های لیگ برتر کشور را به خود اختصاص داد و این موضوع توقع فوتسال دوستان خوزستانی را بالاتر برد. حجت افزود: ابتدا هدفمان حفظ سهمیه استان در لیگ برتر است و در ادامه تلاش می‌کنیم به مرحله پلی‌آف صعود کنیم. ما باید از تمام بازی‌های باقی مانده امتیاز کسب کنیم تا بتوانیم جز هشت تیم اول جدول قرار گیریم. دیدار نمایندگان خوزستان در هفته نوزدهم لیگ برتر فوتسال: چهارشنبه ۶ آذر: اهورا بهبهان – مقاومت البرز (ساعت ۱۷) فرش آرا – ملی حفاری (ساعت ۱۷) برچسب‌هافوتسال خوزستان اهواز ورزشی
فوتبالیفوتبالی2 هفته قبل
پایگاه خبری فوتبالی- دبیر سازمان لیگ فوتسال گفت: تمام بازی‌های هفته نوزدهم لیگ برتر فوتسال طبق برنامه برگزار می‌شود. به گزارش فوتبالی، آرش جابری در گفت وگویی، در مورد زمان برگزاری ۳ بازی معوقه هفته هجدهم لیگ برتر فوتسال اظهار داشت: این موضوع هنوز مشخص نیست و قرار است در جلسه روز دوشنبه هیات ریسه سازمان لیگ مشخص شود. دبیر سازمان لیگ در پاسخ به این سوال که این امکان وجود دارد تعدادی از بازی‌های هفته نوزدهم لیگ برتر لغو شود، گفت: خیر تمام بازی‌های لیگ طبق برنامه از پیش تعیین شده برگزار می‌شود.
وانانیوزوانانیوز4 هفته قبل
پیشکسوت فوتبال ایران گفت: توهین به بازیکنی مثل علیپور در شان باشگاه بزرگ و پر افتخار پرسپولیس نیست و هواداران باید به او فرصت دهند. رضایی در خصوص بی مهری برخی از هواداران پرسپولیس نسبت به علیپور بیان داشت: هواداران فراموش نکنندن همین علیپور چقدر برای این تیم زحمت کشیده و چقدر گل زده و آقای گل تیم شان بوده. نباید با علیپور اینطور رفتار شود و این جریاناتی که علیه علیپور راه افتاده در شان باشگاه پرسپولیس نیست. وی تصریح کرد: باید به علیپور فرصت دهند تا خودش را بازیابی کند و بتواند بار دیگر به همان روند گلزنی بازگردد. قطعا علیپورمی تواند همان بازیکن مفیدی باشد که با گلزنی هایش به تیم کمک کرده و هواداران هم از او رضایت پیدا می‌کنند.
ایلناایلنا2 ماه قبل
در هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال ایران فردا دو تیم پارس حنوبی و نساجی برای ششمین بار به مصاف یکدیگر می‌روند. به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، در هفته پنجم لیگ برتر فوتبال ایران دو تیم نساجی مازندران و پارس جنوبی جم چهارشنبه و از ساعت ۱۸:۳۰ در ورزشگاه تختی جم به مصاف یکدیگر می‌روند. این دو تیم تا به حال ۵ بار به مصاف یکدیگر رفته‌اند که از این تعداد تیم پارس جنوبی با ۲ برد و ۲ تساوی و ۱باخت موفق‌تر از نساجی عمل کرده است. نکته جالب از آخرین دیدار این دو تیم که با برتری ۳ بر ۱ پارس جم به پایان رسید که ولسیانی بازیکن نساجی یک گل به خودی برای تیم سود حریف به ثمر رساند و گلزنان دیگر پارس جنوبی در این دیدار (علیاری-میرجوان) بودند که دیگر در این تیم حضور ندارند. تیم پارس جنوبی در چهار بازی اخیر خود در لیگ نوزدهم ۱ باخت و ۲ تساوی و ۱ برد به دست آورده است.
موجموج2 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری موج، بازی برگشت استقلال و پرسپولیس در هفته نوزدهم لیگ برتر نوزدهم فوتبال که قرار بود پنج شنبه ۱۷ بهمن ۹۸ در ورزشگاه آزادی تهران برگزار شود تغییر کرد و قرار بر این است که بازی شهرآورد برگشت هم وسط هفته برگزار شود و در این بازی نیز مثل دیدار روز یکشنبه، جایگاه هواداران به صورت ۵۰-۵۰ تقسیم شود. این بازی در حالی برگزار می‌ شود که با دستور شورای تامین جایگاه هواداران ۲ تیم طبق روال گذشته به صورت ۵۰-۵۰ خواهد بود.
موجموج2 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری موج، بازی برگشت استقلال و پرسپولیس در هفته نوزدهم لیگ برتر نوزدهم فوتبال پنج شنبه ۱۷ بهمن ۹۸ در ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد.
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین3 ماه قبل
پیام خوزستان - تیم شهید جهان نژادیان آبادان در هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور شکست خورد. به گزارش ایسنا – منطقه خوزستان، هفته نوزدهم این مسابقات، شب گذشته برگزار شد که تنها نمایند استان در دیداری خانگی برابر ایفا اردکان با حساب ۴ بر ۵ مغلوب شد. تیم شهید جهان نژادیان آبادان در حال حاضر با ۱۵ امتیاز در رده دهم جدول رده بندی قرار دارد. لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور با حضور ۱۲ تیم در حال برگزاری است و تیم شهید جهان نژادیان آبادان همچون فصل‌های گذشته تنها برای ماندن در لیگ تلاش می‌کند. طی سال‌های اخیر مشکلات مالی باعث شده که تنها نماینده استان در این رقابت‌ها نتواند در شرایط برابر رو در روی حریفان قرار بگیرد.
تسنیمتسنیم5 ماه قبل
سرمربی تیم فوتبال ساحلی شهرداری سمنان با اشاره به اینکه پرواز روز گذشته تهران به بوشهر لغو شد تصریح کرد: امروز پنج شنبه به بوشهر پرواز رسیدیم و ساعت ۲۰:۴۵ با تیم پارس جنوبی بوشهر وارد میدان شدیم. وی با بیان اینکه لغو پرواز تهران به بوشهر تأثیر منفی جسمانی و روانی به تیم شهرداری سمنان وارد کرد افزود: با لغو پرواز با فرصت کم بازیکن نمی‌تواند استراحت کند و یک روز قبل از بازی نمی‌توانیم در منطقه باشیم و تیم را با وضع آب‌وهوا و گرمای بوشهر تطبیق دهیم. خوش‌اقبال با تأکید بر اینکه خستگی سفر هم بار منفی به تیم وارد می‌کند، اظهار کرد: با کوله‌باری از مشکلات عازم بوشهر شده‌ایم. سرمربی تیم فوتبال ساحلی شهرداری سمنان بیان کرد: با توجه به لغو پرواز تهران- بوشهر، تیم فوتبال ساحلی شهرداری سمنان با یک روز تأخیر امروز، پنجشنبه، ۶ تیرماه تهران را به مقصد بوشهر ترک کرد. تیم شهرداری سمنان ۱۰ بر ۱ مقابل تیم پارس جنوبی بوشهر شکست خورد.
تسنیمتسنیم5 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، هفته بیستم لیگ برتر فوتبال بانوان عصر روز جمعه در ۶ شهر کشور برگزار می‌شود. در یکی از مهم‌ترین دیدارهای این هفته که از ساعت ۱۹ روز جمعه در ورزشگاه فولادشهر آغاز می‌شود، تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان میزبان راه‌یاب ملل مریوان است. ذوب‌آهن در صورت برتری یا تساوی برابر راه‌یاب ملل مریوان، رده چهارم جدول رده‌بندی را حفظ خواهد کرد اما شکست در این بازی به معنای واگذاری این جایگاه به راه‌یاب ملل است. دیگر تیم اصفهانی یعنی سپاهان در هفته بیستم لیگ برتر به مصاف زاگرس شیراز می‌رود. سپاهانی‌ها با ۴۳ امتیاز در رده سوم جدول رده‌بندی ایستاده‌اند و زاگرس شیراز ۱۲ امتیازی و دهم است. سپاهان که هنوز روی کاغذ برای رسیدن به رده دوم جدول شانس دارد به‌دنبال کسب هر ۳ امتیاز این دیدار است. در سایر دیدارهای مهم هفته بیستم لیگ برتر فوتبال بانوان، شهرداری بم ۵۵ امتیازی و صدرنشین، مهمان همیاری آذربایجان غربی است و شهرداری سیرجان رده دومی و ۴۸ امتیازی به مصاف سپیدار قائم‌شهر می‌رود.

لیگ برتر فوتبال بانوان (عکس)

13+
عصر ایرانعصر ایران6 ماه قبل

به انتهای لیست رسیدید