همسر صیغه‌ای

همسر صیغه‌ای

خبر فوریخبر فوری11 ساعت قبل
دعوای ترافیکی سرنشینان دو خودرو در بزرگراه فجر مشهد، جنایت شبانه وحشتناکی را رقم زد که از اعتراض به محل نامناسب پارک خودرو آغاز شد. سرنشین ۲۰۶ شیشه خودرو را پایین کشید و به راننده ۴۰۵ اعتراض کرد! ضربات عمیق چاقویی که بر قفسه سینه، زیر بغل و پهلوی چپ او فرو رفته بود، نای ایستادن را از وی گرفت. بنابراین نیروهای کلانتری میرزا کوچک خان مشهد وارد عمل شدند و در حالی مالک جوان پژو ۲۰۶ را دستگیر کردند که مشخص شد خودروی ۲۰۶ مذکور نیز در خیابان شهید علیمردانی رها شده است. این جوان درحالی که بیان می‌کرد با متهم فراری پسرخاله است در تشریح ماجرا گفت: ما در ۱۰۰ متری فجر حرکت می‌کردیم که یک دستگاه پژو ۴۰۵ در سراشیبی سه راهی پل فجر متوقف شده بود!
فراروفرارو3 هفته قبل
زوج جنایتکار که حدود دو ماه قبل یک مادر و دختر را در شهرستان ساوه به قتل رسانده بودند با درخواست اولیای دم یک قدم به قصاص نزدیک شدند. در آن خانه پدر و مادر و خواهرم در طبقه بالا زندگی می‌کردند. ماجرای اختلاف مادر من با این زوج از زمانی شروع شد که آن‌ها مواد خوراکی و وسایل خانه ما را سرقت می‌کردند. پسر مقتول اضافه کرد: قتل حدود ساعت ۱۵ اتفاق افتاد و ما دو ساعت بعد که از مادر و خواهرمان بی‌خبر بودیم به خانه‌شان رفتیم، پدرم خیلی پیر است و اغلب در اتاق استراحت می‌کند. حدود ساعت ۶ عصر هر دو نفر مخفیانه از خانه بیرون رفتند.
برنابرنا3 هفته قبل
در آن خانه پدر و مادر و خواهرم در طبقه بالا زندگی می‌کردند. ماجرای اختلاف مادر من با این زوج از زمانی شروع شد که آنها مواد خوراکی و وسایل خانه ما را سرقت می‌کردند. پسر مقتول اضافه کرد: قتل حدود ساعت ۱۵ اتفاق افتاد و ما دو ساعت بعد که از مادر و خواهرمان بی‌خبر بودیم به خانه‌شان رفتیم، پدرم خیلی پیر است و اغلب در اتاق استراحت می‌کند. حدود ساعت ۶ عصر هر دو نفر مخفیانه از خانه بیرون رفتند. مرد معتاد با کلاه‌گیس و ریش تغییر چهره داده بود تا شناسایی نشود اما خون مادر و خواهر بی‌گناهم آنها را گرفتار کرد.
خبر فوریخبر فوری4 هفته قبل
زن ۵۳ ساله‌ای که به اتهام ایراد ضرب و جرح عمدی از همسرش شکایت کرده بود با بیان این که در زندگی آشفته‌ام دیگر حرمت‌ها ریخته و اعتمادها از بین رفته است با مددکار اجتماعی کلانتری میرزاکوچک خان مشهد به مشاوره نشست. اگرچه همسرم ابتدا شغل ثابتی نداشت و با هنر نقاشی روزگار می‌گذراندیم اما زمانی که اولین فرزندم متولد شد عیسی نیز به استخدام یکی از ادارات دولتی درآمد و این گونه زندگی ما صفای دیگری پیدا کرد. خلاصه طی پنج سال، سه فرزند زیبا به زندگی عاشقانه ما لذت دیگری بخشیدند و در همین مدت، اوضاع اقتصادی ما با همه سختی هایی که کشیده بودم در شرایط ایده آلی قرار گرفت به طوری که یک واحد آپارتمانی و خودرو خریدیم. این زندگی شیرین با روابط صمیمانه من و عیسی ادامه داشت تا این که روزی نتیجه آزمایش‌های پزشکی و سونوگرافی نشان داد که به بیماری سرطان مبتلا شده‌ام. شایان ذکر است، به دستور سرهنگ احمد محتشمی (رئیس کلانتری میرزاکوچک خان) کارشناسان زبده دایره مددکاری اجتماعی با دعوت از همسر این زن به کلانتری بررسی‌های کارشناسی و قضایی را در این باره آغاز کردند.
فراروفرارو1 ماه قبل
به گزارش شرق، زنی جوان به نام فهیمه چندی‌قبل به پلیس مشهد مراجعه کرد و گفت او را ربوده بودند. یاسر مرد پولداری است و هر روز با یک ماشین سراغم می‌آمد. مأموران پلیس مشهد بعد از اطلاع از محل اختفای یاسر در غرب تهران از بازپرس پرونده نیابت قضائی گرفتند و راهی پایتخت شدند. او اتهام آدم‌ربایی را به‌طور کامل رد کرد و گفت: فهیمه دروغ می‌گوید و اصلا چنین اتفاقاتی رخ نداده است. مدتی قبل با او آشنا شدم؛ پیشنهاد عقد موقت دادم.
فراروفرارو2 ماه قبل
سردسته این باند مرد جوانی است که سابقه کیفری دارد. او درباره جرائمش گفت: قبلا به‌خاطر سرقت ماشین و موتورسیکلت دستگیر و سال ۹۵ بعد از دو سال حبس آزاد شدم. او درباره شگرد خود و اعضای باندش که در شرق تهران و محدوده تهرانپارس اقدام به سرقت می‌کردند، گفت: ما معمولا هفته‌ای یک یا دو بار از پاکدشت به تهرانپارس‌ می‌آمدیم و سر ظهر در محله‌های خلوت سرقت می‌کردیم. در روند تحقیقات انجام‌شده معلوم شد سردسته باند یک زن صیغه‌ای دارد که اموالی را که با پول به‌دست‌آمده از سرقت خریده به نام او ‌کرده است تا کسی به وی شک نکند. تاکنون با توجه به تحقیقات انجام‌شده ۵۰ شاکی این سارقان شناسایی شده‌اند و احتمال می‌رود هنوز ده‌ها نفر از مال‌باختگان نیز شناسایی نشده باشند.
قدس آنلاینقدس آنلاین2 ماه قبل
چهار عضو یک شبکه سرقت که با تهدید چاقو اقدام به سرقت از زنان و دختران در شرق تهران می‌کردند، به اقدامات جنایتکارانه خود اعتراف کردند. بعد با تهدید، پول و طلاهایم را سرقت کرد و ترک موتور نشست و همراه همدستش از محل دور شد. بعد با تهدید پول وطلاهایم را سرقت کرد و گریخت. قاضی بهشتی امروز اعترافات اعضای این باند سرقت را در شعبه دوم دادسرای شنید. از آن جا که کار بهتری سراغ نداشتیم، حرفش را قبول کردم و بعد از تشکیل باند دو نفر از دوستان مشترکمان را که رنگ‌کار مبل بودند، وارد باند کردیم.
خبرآنلاینخبرآنلاین2 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، اصغر نعیمی، نویسنده فیلمنامه فیلم سینمایی «زندگی خصوصی» در واکنش به داستان زندگی محمدعلی نجفی در اینستاگرام نوشت: «بیش از یک سال از عمر من صرف نوشتن فیلمنامه «زندگی خصوصی» شد. مایل بودم فیلمی بسازم که روایتی صریح از ذبح آرمان و عقیده در محضر مصلحت‌گرایی، قدرت‌طلبی و منیت‌ها باشد و مسیر انحراف در انقلاب را نمایش دهد. جنایت و قتل همسر دوم در «زندگی خصوصی» تمثیل و دستاویزی بود برای نمایش انحطاط و سقوط جریان‌های سیاسی که خود را توجیه می‌کنند و مجاز می‌دانند که اخلاق را و حتی دین را قربانی هم کنند. دیروز در آپارتمانی واقع در سعادت‌آباد این خشونت جلوه‌ای حقیقی یافت و گلوله‌هایی، نه تمثیلی، که حقیقی زنی -یک همسر و مادر- را به قتل رساند. این فیلم سال ۱۳۹۰ روی پرده رفت اما پس از مدتی کوتاه، مجوز نمایش‌اش لغو شد.
خبرآنلاینخبرآنلاین3 ماه قبل
حدود ساعت ۱۳ امروز (۳۱ اردیبهشت ۹۸) خودسوزی مردی جوان داخل یک کوچه در منطقه نارمک به پلیس ۱۱۰ اعلام شد که به سرعت تیمی از مأموران کلانتری ۱۲۷ نارمک به محل اعلام خبر اعزام شدند. مأموران با حضور در محل، با مرد ۲۹ ساله‌ای مواجه شدند که دچار سوختگی شدید شده بود و به سرعت وی برای مداوا به بیمارستان سوانح سوختگی انتقال یافت. تحقیقات اولیه پلیس نشان داد این مرد جوان مدت‌ها قبل با زنی میانسال ازدواج موقت کرده، اما به دلیل اعتیاد شدید به کمپ ترک اعتیاد رفته بود. این مرد پس از شنیدن جواب منفی از زن میانسال از باک یک موتورسیکلت داخل کوچه بنزین خارج و اقدام به خودسوزی کرده بود. بررسی‌های اولیه نشان می‌دهد این مرد جوان دچار سوختگی ۶۰ درصدی شده است.
سلامت نیوزسلامت نیوز3 ماه قبل
به گزارش سلامت نیوز، خراسان نوشت: وی گفت: از مدت‌ها قبل در رشته هنرهای تجسمی به ویژه مجسمه سازی فعالیت می‌کردم تا این که حدود دو سال قبل فعالیت هایم را در زمینه ساخت مجسمه گسترش دادم. این درحالی بود که زن جوانی در ساخت مجسمه‌ها با من همکاری می‌کرد و این همکاری موجب آشنایی من و «ارغوان» شد. خلاصه کار و بارم به شهرستان‌ها کشید و باید برای ساخت مجسمه به شهرهای دیگر سفر می‌کردیم. برای دستبرد به منزل پدرزنم نقشه دقیقی طراحی کردم و منتظر فرصت مناسب ماندم تا این که چند روز قبل یکی از بستگان پدرزنم فوت کرد و همه خانواده به مجلس ختم رفتند. شایان ذکر است به دستور سرهنگ عباس زمینی (رئیس کلانتری سپاد مشهد) متهمان با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی و روانه زندان شدند.
نامه‌نیورنامه‌نیور3 ماه قبل
مرد شیشه‌ای وقتی با همسر صیغه‌ای خود اختلاف پیدا کرد او را با مواد شیمیایی سوزاند. عصر چهارشنبه گذشته مأموران کلانتری ۱۳۸ جنت‌آباد در جریان اسیدپاشی روی یک زن در یکی از خیابان‌های جنت‌آباد قرار گرفتند. با اعلام این خبر مأموران بلافاصله راهی محل شده و در بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد که عامل اسیدپاشی مرد ۵۰ ساله‌ای است که مدتی قبل زن ۵۵ ساله‌ای را به عقد موقت خود درآورده و در خانه پدری‌اش ساکن شده بود اما مدتی بعد زن و شوهر که هر دو اعتیاد به مواد مخدر شیشه داشتند به خاطر اختلافات مالی دچار مشکل شدند و روز حادثه مرد میانسال ظرفی را که داخل آن مواد سوزاننده وجود داشت روی همسرش ریخت. سرهنگ سعید لشینی، رئیس کلانتری ۱۳۸ جنت‌آباد با اعلام این خبر گفت: وضعیت جسمی زن میانسال خوب است و مواد سوزاننده تنها روی لباس‌هایش ریخته است. مرد میانسال نیز بازداشت شد.
رکنارکنا3 ماه قبل
به گزارش خبرنگار حوادث رکنا، رسیدگی به این پرونده از اواخر سال ۹۶ به دنبال شکایت مرد جوانی به نام حسام در دستور کار پلیس پاکدشت قرار گرفت. چند روز قبل او به همراه نامزدش و یک مرد غریبه مرا ربودند و داخل ماشین در حاشیه پاکدشت تا سر حد مرگ کتک زدند و شکنجه کردند. حتی یک روز به مدرسه محل کارم رفت و پشت سرم حرف‌های ناشایست زد که وجهه کاری ام خراب شد. آخرین بار وقتی متوجه شد با حجت نامزد کرده‌ام و قصد ازدواج دارم به سراغ او رفت و پشت سرم حرف زد. او می‌گفت چنین حرف هایی پشت سرم نزده است.
خبر فوریخبر فوری4 ماه قبل
بیست و پنجم فروردین، اهالی محله اقدسیه مشهد، دو جوان را مشاهده کردند که درحال انتقال لوازم منزل به داخل یک خودروی تاکسی تلفنی هستند. چند دقیقه بعد ناگهان خودروی گشت کلانتری الهیه از راه رسید و یکی از سارقان با دیدن خودروی پلیس فرار کرد اما همدست وی در چنگ مردم و پلیس گرفتار شد. با انتقال متهمان به دادسرا، بازجویی‌های تخصصی از دستگیرشدگان نشان داد که راننده تاکسی تلفنی از ماجرای سرقت لوازم اطلاعی نداشت و دزدان با بهانه انتقال مقداری لوازم منزل او را به محل سرقت کشانده بودند. «هاشم» یکی از سارقان دستگیر شده نیز گفت: من به همراه دوستم سیامک سرقت را انجام دادیم اما این اولین باری است که اقدام به سرقت از منازل کرده بودیم! شایان ذکر است: متهمان مذکور برای کشف سرقت‌های احتمالی دیگر در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی خراسان رضوی قرار گرفتند.
برترین‌هابرترین‌ها4 ماه قبل
چندی پیش مرد میانسالی به پلیس مراجعه کرد و از سرقت طلاهایش توسط همسر صیغه‌ای خود شکایت کرد. مرد تاجر در تحقیقات گفت: مدتی قبل قصد فروش ۴ کیلو طلا داشتم آنها را به بهناز همسر صیغه‌ای خودم دادم تا برایم بفروشد. با شکایت مرد میانسال تحقیقات آغاز و در ادامه بررسی‌ها مشخص شد که همسر صیغه‌ای مرد تاجر به ترکیه رفته است. بهنوش در تحقیقات منکر سرقت شد و گفت: شوهر صیغه‌ای خواهرم – حمید- مرد ثروتمندی است او همیشه برای ورزشکاران و بازیگرها جشن تولد و میهمانی‌های بزرگ می‌گیرد. تا با شکایت سرقت طلا توسط خواهرم، پلیس وارد عمل شود و او را دستگیر کند.
تسنیمتسنیم6 ماه قبل
فیلم سینمایی یلدا دومین فیلم بلند مسعود بخشی در کسوت کارگردان است. بخشی که سابقه ساخت فیلم وهن آمیز یک خانواده محترم را در کارنامه خود دارد، اکنون پس از ۶ سال به شکلی مرموز به سینمای ایران بازگشته است. او اکنون سودای بخشیده شدن را دارد و به دنبال گرفتن عفو از خانواده مقتول است. نخستین نکته درباره یلدا این است که فیلم در وهله نخست، ظرفیت تبدیل شدن به یک فیلم بلند سینمایی را ندارد. از اینجا به بعد، فیلم از حیث وضعیت سکانس، در داخلی می‌گذرد و تنها در یک سکانس، به وضعیت خارجی تبدیل می‌شود.

روزنامچه فجر: یک کارگردان نامحترم +تصاویر

3+
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز6 ماه قبل
برترین‌هابرترین‌ها6 ماه قبل
روزنامه خراسان اظهارات زن۴۵ ساله‌ای را که از نامهربانی‌های شوهرش به کلانتری مشهد مراجعه کرده گزارش داده است. در این سال‌ها از رفتن به بسیاری از مراسم خانوادگی و فامیلی خودداری می‌کردم تا در خرج و مخارج زندگی صرفه جویی کنم. روزها به همین ترتیب سپری می‌شد تا این که پسرم به سن پنج سالگی رسید. آن زمان بود که فهمیدم همسرم زن دیگری را به عقد موقت خودش درآورده است. آن جا بود که قلبم شکست و این گذشته پر فراز و نشیب مانند فیلمی از مقابل چشمانم عبور کرد.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز7 ماه قبل
او گفت باردار است و باید رسما عقد کنیم. او حتی به این هم قانع نبود و مرا تحت فشار قرار داد که همسر نخست ام را طلاق دهم. زمانی که مرا در تله‌اش انداخت دیگر آن زن سابق نبود و به بهانه‌های مختلف مدام جار و جنجال به پا می‌کرد. وقتی به خودم آمدم که زندگی ام و همسر سابقم را دو دستی تقدیم او کرده بودم. فرزند مان که به دنیا آمد او بدون آن که حتی به بچه‌اش رحم کند نوزاد شیرخوار را روی دست من گذاشت و با گرفتن دار و ندارم به دنبال خوش گذرانی خودش رفت و من ماندم و یک دنیا حسرت و پشیمانی که چه ساده گول خوردم.

به انتهای لیست رسیدید