همه می‌آییم

همه می‌آییم

زنگ انضباط در کلیدی‌ترین چهارراه پایتخت به صدا درآمد

4+
فارسفارس7 ماه قبل
مهرمهر7 ماه قبل
حضور میلیونی مردم مسلمان جهان امروز در روز جهانی قدس با داریت و هوشمندی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی خط بطلانی بر این معامله قرن کشیده و همانند سالهای قبل این توطئه‌ها را نیز نقش بر آب خواهد کرد. در این راستا سراغ تعدادی از ائمه جمعه اهل سنت استان رفته و در خصوص توطئه‌های اخیر اسرائیل غاصب با پشتیبانی استکبار جهانی و ضرورت حضور پرشور در راهپیمایی روز جهانی قدس رفته‌ایم. ماموستا عبدالقادر بیضاوی با بیان اینکه امسال مردم باشکوه‌تر از سالهای گذشته در راهپیمایی حضور می‌یابند عنوان کرد: اهل سنت ارومیه نیز همانند سالهای گذشته در تمامی برهه‌های تاریخی و حساس همپای سایر مردم ایران اسلامی امسال در راهپیمایی روز قدس حضور پرشوری خواهند داشت. ماموستا مصطفی محمودی تاکید کرد: شرکت گسترده ملت‌های مسلمان در راهپیمایی روز قدس پاسخ محکمی به سران کفر خواهد بود و پشتیبانی مسلمانان جهان از ملت مظلوم فلسطین را به نمایش خواهد گذاشت. ماموستا ابراهیم سرخابی اظهار داشت: رژیم صهیونیستی با طرح توطئه «معامله قرن» به دنبال اثبات موجودیت خود است و مسلمانان نباید نسبت به این موضوع بی تفاوت باشند.
مهرمهر7 ماه قبل
خبرگزاری مهر - گروه استان‌ها: روز قدس، میعادگاه فریادی به وسعت تاریخ مبارزه ملت‌های مسلمان بر سر استکبار جهانی و در راس آن رژیم غاصب صهیونیستی در منطقه و اوج اقتدار، وحدت، همدلی و اتحاد ناگسستنی و مستحکم مسلمانان و آزادیخواهان جهان در برابر نظام سلطه است. روزی برای دلدادگی مسلمانان به قدس شریفروز قدس؛ روز دلدادگی مسلمانان به قدس شریف و نمادی از تعهد آزادی‌خواهان جهان به مردم مظلوم فلسطین است. مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران خواستار شد: ادارات اوقاف سراسر استان، اصحاب وقف، متولیان موقوفات و خادمان و هیئت‌های امناء امامزادگان و بقاع متبرکه و جامعه قرآنی و عموم مردم روزه دار و مؤمن ایران اسلامی برای حضور به هم فشرده در صفوف نماز جمعه آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و راهپیمایی روز جهانی قدس و تظاهرات میلیونی این جمعه حماسی در سراسر ایران اسلامی حضور یابند. در عین حال، سید محمود میرفیضی فرمانده انتظامی مازندران نیز با بیان اینکه فلسطین، بخشی از پیکره اسلام است و دفاع از آرمان‌های فلسطین و مردم مظلوم منطقه مسئله‌ای حیاتی است که با فرمان معمار کبیر انقلاب اسلامی، با حضور گسترده در صحنه، حفظ وحدت و انسجام در حول محور ولایت از سوی مسلمانان جهان شکل گرفت افزود: اگر حمایت مسلمانان جهان و ایران اسلامی نبود، قطعا فلسطین امروز در ذهن‌ها فراموش می‌شد. وی با اظهار اینکه روز قدس، روز حماسه، مقاومت، روز ایثار و آزادگی و اقتدار است، روز شهامت و شهادت، روز همبستگی اسلامی و روز ایستادگی و مقاومت در برابر صهیونیسم است خواستار حضور پرشور مردم در راهپیمایی روز قدس شد.
مازن آنلاینمازن آنلاین7 ماه قبل
گزارش مهر، پیام مازند - ساری - مسئولان و گروه‌های مختلف سیاسی و مذهبی، دانشگاهیان و اصناف مازندران با بیان اینکه روز قدس نمادی از آزادیخواهی جهانی در حمایت از ملت مظلوم فلطسین است بر لزوم حضور باشکوه تاکید کردند. خبرگزاری مهر - گروه استان‌ها: روز قدس، میعادگاه فریادی به وسعت تاریخ مبارزه ملت‌های مسلمان با استکبار جهانی و در راس آن رژیم غاصب صهیونیستی در منطقه و اوج اقتدار، وحدت، همدلی و اتحاد ناگسستنی و مستحکم مسلمانان و آزادیخواهان جهان در برابر نظام سلطه است. روزی برای دلدادگی مسلمانان به قدس شریفروز قدس؛ روز دلدادگی مسلمانان به قدس شریف و نمادی از تعهد آزادی‌خواهان جهان به مردم مظلوم فلسطین است. مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران خواستار شد: ادارات اوقاف سراسر استان، اصحاب وقف، متولیان موقوفات و خادمان و هیئت‌های امناء امامزادگان و بقاع متبرکه و جامعه قرآنی و عموم مردم روزه دار و مؤمن ایران اسلامی برای حضور به هم فشرده در صفوف نماز جمعه آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و راهپیمایی روز جهانی قدس و تظاهرات میلیونی این جمعه حماسی در سراسر ایران اسلامی حضور یابند. وی با اظهار اینکه روز قدس، روز حماسه، مقاومت، روز ایثار و آزادگی و اقتدار است، روز شهامت و شهادت، روز همبستگی اسلامی و روز ایستادگی و مقاومت در برابر صهیونیسم است خواستار حضور پرشور مردم در راهپیمایی روز قدس شد.
ورزش ۱۱ورزش ۱۱8 ماه قبل
حسین فرکی، سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: سعی می‌کنیم در دو بازی آینده جوانمردانه بازی کنیم تا حق تیمی ضایع نشود. فوتبال بازی کردن در چنین فضایی واقعا جذاب است و دوست داشتیم زودتر از این‌ها در این ورزشگاه بازی کنیم. من باید گله خود از مدیران فولاد را اینجا مطرح کنم. به عنوان کسی که در فولاد کار کرده و با این تیم قهرمان شده انتظار داشتم یک تقدیر خشک و خالی از سوی مدیران این باشگاه از من می‌شد. شاید اگر این اتفاق رخ نمی‌داد در ادامه بازی، فولاد نمی‌توانست به گل برسد.
ورزش۳ورزش۳8 ماه قبل
فوتبال بازی کردن در چنین فضایی واقعا جذاب است و دوست داشتیم زودتر از این‌ها در این ورزشگاه بازی کنیم. من باید گله خود از مدیران فولاد را اینجا مطرح کنم. ما مربیان و مدیران همه می‌آییم و می‌رویم اما باشگاه فولاد و هوادارنش می‌مانند. خواهشا اگر این کار را با من کردید با مربی دیگری نکنید اما در مورد بازی باید بگویم که امروز مقابل یک تیم خوب بازی کردیم. شاید اگر این اتفاق رخ نمی‌داد در ادامه بازی، فولاد نمی‌توانست به گل برسد.
برترین‌هابرترین‌ها8 ماه قبل
من باید گله خود از مدیران فولاد را اینجا مطرح کنم. به عنوان کسی که در فولاد کار کرده و با این تیم قهرمان شده انتظار داشتم یک تقدیر خشک و خالی از سوی مدیران این باشگاه از من می‌شد. ما مربیان و مدیران همه می‌آییم و می‌رویم اما باشگاه فولاد و هوادارنش می‌مانند. شاید اگر این اتفاق رخ نمی‌داد در ادامه بازی، فولاد نمی‌توانست به گل برسد. فرکی درمورد آینده‌اش در پیکان نیز تصریح کرد: فصل بعد هم در پیکان خواهم ماند.
مهرمهر9 ماه قبل
مصوبات متعددی پیرامون این موضوع در جلسات ارائه شد اما همچنان نیروهای بنیاد مسکن علت تأخیر در جانمایی مسکن سیل زدگان و تعداد خانه‌هایی که باید جابه جا شوند را مسئله تعیین حریم رودخانه می‌دانند. گودرز امیری معاون استاندار لرستان در این رابطه با اشاره به اینکه شرکت آب منطقه‌ای لرستان حریم رودخانه را اعلام و ابلاغ کرده است و این حریم قطعی است، خطاب به نیروهای بنیاد مسکن اظهار داشت: ما با شما نشستیم. زمین ساخت مسکن سیل زدگان پلدختر همچنان مشخص نیستدر ادامه جلسه بحث‌ها پیرامون اختصاص و خرید زمین ساخت مسکن سیل زدگان پلدختر از سر گرفته شد؛ موضوعی که در جلسات پیشین و با اولتیماتوم‌های چند روزه و یک هفته‌ای حل نشده بود. استاندار لرستان در واکنش به این امر که همچنان مسئله تعیین تکلیف زمین ساخت مسکن سیل زدگان پلدختر حل نشده است، گفت: این همه می‌آییم و می‌رویم و جلسه می‌گذاریم، نتیجه نداشته است. اما مسئله تعیین زمین ساخت مسکن سیل زدگان در روستاها نیز همچنان ابتر باقی مانده است و مدیرکل بنیاد مسکن لرستان گرانی زمین در روستاها را عامل عدم توفیق در این زمینه می‌داند.
تسنیمتسنیم11 ماه قبل
بنا به گزارش‌های رسیده از خبرنگاران تسنیم از تمامی مناطق استان کهگیلویه و بویراحمد، مردم این دیار همزمان با سراسر ایران اسلامی به خیابان‌ها آمدند تا تولد چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی را باشکوه‌تر از سال‌های گذشته جشن بگیرند. ندای الله اکبر در آسمان این دیار طنین انداز است تا لرزه بر قدرت پوشالی آمریکا و متحدانش بیفتد و تمامی نقشه‌های آنان برای ضربه زدن به این انقلاب نقش بر آب شود و خوابشان برای زمستان سرد انقلاب بد تعبیر شود. خیابان‌های شهرهای مختلف کهگیلویه و بویراحمد مملو از حضور مردم شجاع و دین باوری است که به ندای رهبر معظم انقلاب لبیک گفته‌اند تا در دفاع از آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی صحنه‌های زیبا و به یاد ماندنی از وفاداری خود به راه شهدا را به نمایش بگذارند. مردم سرزمین برف و آفتاب امروز شور و شعور را در هم آمیخته‌اند و برای پاسداری از آرمان‌های والای انقلاب اسلامی به میدان آمدند تا به دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی بگویند با «تهدید و تحریم» نیز راه به جایی نمی‌برند و جشن تولد ۴۰ سالگی انقلاب بزرگشان را به رخ جهانیان بکشند. انتهای پیام/ن
ایرناایرنا11 ماه قبل
** انقلاب اسلامی ایران، ثمره خون شهدا استبسیاری از کاربران فضای مجازی بر این نکته تاکید داشتند که حضور در راهپیمایی بیست و دوم بهمن، به معنای پاسداشت خود شهدای انقلاب و جنگ تحمیلی است. ** چهلمین پیروزی در فجر فاطمیهمزمانی دهه فجر با ایام سوگواری «ام ابیها» مورد توجه کاربران فضای مجازی قرار گرفت. مثلا اگر شهید بشود شهادت ادامه دارد تا وقتی که این انقلاب به دست صاحب اصلیش برسه. ** دستاوردهای ۴۰ سال سازندگیبحث درباره دستاوردهای چهل سال سازندگی و ثمرات انقلاب اسلامی ایران، به موضوع بحث شهروندان تبدیل شده است. کاربران با برشمردن ثمرات انقلاب اسلامی در حوزه‌های علمی، فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی، سیاسی یا نظامی، نشان می‌دهند که چرا باید از این دستاوردها دفاع کرد.
مهرمهر11 ماه قبل
شهروندان البرزی امروز هم مانند سال‌های گذشته شور و شعور را در هم آمیخته و برای پاسداری از آرمان‌های ارزشمند انقلاب اسلامی به میدان آمده‌اند. طنین شعار «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسراییل» و «مرگ بر آل سعود» در خیابان‌های شهر پیچیده است. مسیرهای راهپیمایی شلوغ است مردم از میدان کرج، میدان شهدا، میانجاده، میدان ولفجر، میدان سپاه و بلوار ماهان در جهانشهر به سمت میدان جمهوری که جایگاه سخنرانی تعبیه‌شده است درحرکت هستند. وی با اشاره به تلاش دشمنان برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی، گفت: ایستادگی ملت ایران اسلامی بر همه آشکار است و دشمنان شکست می‌خورند. مسعودی با تأکید بر اینکه دشمن سعی کرده باورهای عمومی ملت را تضعیف کند، گفت: ما در چهل‌سالگی انقلاب با تقویت باورهای مردم پا به عرصه گذاشته‌ایم و عقب‌نشینی نمی‌کنیم.

همه می‌آییم

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین11 ماه قبل

فردا همه می‌آییم+فیلم

فارسفارس11 ماه قبل
ایرناایرنا11 ماه قبل
فردا همه می‌آییم تا تماشایی‌ترین روز انقلاب اسلامی را به رخ جهانیان بکشانیم، به رخ آن هایی که فکر می‌کردند این انقلاب نمی‌تواند جشن ۴۰ سالگی را برپا کند اما به کوری چشم دشمنان و حمایت ملت ایران، انقلاب اسلامی همچنان پا برجاست و مسیر پراقتدارش را ادامه می‌دهد. مولوی سید احمد عبدالهی افزود: مردم شیعه و سنی شهرستان درمیان پررنگتر از سال‌های گذشته چهل سالگی انقلاب خود را با حضور باشکوه در راهپیمایی ۲۲ بهمن جشن خواهند گرفت. فرهاد فلاحتی افزود: هرسالی که از پیروزی انقلاب اسلامی ایران سپری می‌شود، ثمرات و میوه‌های آن نمود بیشتری پیدا می‌کند و در مقابل، یاس و نومیدی دشمنان بیشترمی شود. ماشاءاله کریمان خراسانی افزود: با الطاف الهی و کوری چشم دشمنان مردم ایران اسلامی امسال باشکوهتر از سال‌های قبل پیروزی چهل سالگی انقلاب خود را جشن خواهند گرفت. وی عنوان کرد: مسئولان شهرستان نهبندان نیز دوشادوش مردم حضور پررنگری در راهپیمایی ۲۲ بهمن خواهند داشت و همه می‌آییم تا به دشمنان کوردل نشان دهیم که می‌توانیم روی پای خود بایستیم و تحریم‌های آمریکا هیچ تاثیری در پیشرفت ایران اسلامی ندارد.
الفالف11 ماه قبل
این مرجع تقلید با دعوت به شرکت همگانی و پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن اظهار کرد: شرکت در این راهپیمایی یک وظیفه است چراکه دشمن به دنبال آزمودن ملت است. آیت الله علوی گرگانی نیز در بیانیه‌ای آورده‌اند: در آستانه چهلمین سالگرد نظام جمهوری اسلامی ملت شریف ایران شرایط حساسی را پشت سر می‌گذارند. هرساله با حضور مردم عزیز، حماسه ۲۲ بهمن‌ماه ۱۳۵۷، تکرار و بر اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران افزوده می‌شود. اما در چهل سالگی انقلاب حتما باید یک آسیب‌شناسی جدی از عملکرد چهار دهه گذشته با هدف ارتقا کارآمدی نظام داشته باشیم. جبهه پیروان خط امام رو رهبری در بیانیه‌ای تاکید کرد: ‌ در چهل سالگی انقلاب اسلامی ایران باید کارنامه‌ای عادلانه و عالمانه از عملکرد ۴۰ سال گذشته منتشر شده و در اختیار افکار عمومی قرار گیرد.
ایرناایرنا11 ماه قبل
مهران نیا تصریح کرد: دانش آموزان البرزی بار دیگر به یاد شهید دانش آموز محمد حسین فهمیده، یاد و خاطره دلاورمردی‌ها، رشادت‌ها و جانفشانی‌های شهدا از جمله شهدای دانش آموز و معلم را گرامی داشتند. در این آیین دانش آموزان دل نوشته هایشان را به امام و شهدا تقدیم کردند. دانش آموزان در این آیین شعار فردا همه می‌آییم سر دادند و خواستار حضور یکپارچه فعالان سنگر علم و دانش در راه پیمایی ۲۲ بهمن شدند. در این برنامه معنوی دانش آموزان مدارس شاهد آموزش و پرورش ناحیه یک کرج عکس‌های شهدای دفاع مقدس و مدافع حرم را بر دست داشتند. استان البرز در دوران هشت سال دفاع مقدس ۹۳ معلم و ۳۷۶ دانش آموز شهید تقدیم انقلاب کرده است.
تسنیمتسنیم11 ماه قبل
مردم مازندران نیز همگام با مردم سراسر کشور با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن بار دیگر چهل سالگی انقلاب را جشن می‌گیرند. خبرگزاری تسنیم در مازندران به جمع مردم این استان آمده تا حال و هوای آنها را برای شرکت در این روز باشکوه یعنی ۲۲ بهمن جویا شود. یکی از اهالی مازندران در گفت‌وگو با تسنیم اظهار داشت: با افتخار در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت می‌کنم. یکی دیگر از اهالی مازندران اظهار داشت: تحریم‌های ظالمانه و فشارهای اقتصادی نمی‌تواند میان مردم فاصله ایجاد کند و وحدت، همدلی و همزبانی رمز عبور از این تحریم‌های ظالمانه است. وی افزود: دشمنان در تلاش هستند تا میان امت مسلمان به ویژه مردم ایران شکاف ایجاد کنند و از شکاف ایجاد شده به نفع خود بهره‌برداری کند و راهپیمایی ۲۲ بهمن مشت محکمی بر امیال پوشالی دشمنان است.
ایسناایسنا11 ماه قبل
/ همه می‌آییم/ دهمرده: پیام راهپیمایی ۲۲ بهمن، پایبندی ملت ایران به آرمان‌های انقلاب استنماینده زابل در مجلس شورای اسلامی گفت: راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه پیام مهمی برای دشمنان ایران اسلامی چون آمریکا و اسرائیل و هم پیمانان آنها دارد و این پیام پایبندی ملت ایران به آرمان‌های ناب و انقلاب و امام راحل و رهبری است.
ایرناایرنا11 ماه قبل
وقتی با جمعی از مردم همیشه در صحنه سیستان و بلوچستان همکلام می‌شویم با عزمی راسخ از آمادگی خود برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن سخن می‌گویند و آماده هستند تا بیایند و روزی دیگر را در تاریخ باشکوه ایران اسلامی ثبت کنند. وحدت و ایستادگییکی دیگر از شهروندان می‌گوید: در راهپیمایی فردا شرکت می‌کنیم تا با شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل مشتی بر دهان دشمنان انقلاب اسلامی بکوبیم و جواب یاوه گویی هایشان را بدهیم. «سعید خمر» اضافه می‌کند: با توجه به این که مدیون این شهیدان هستیم و برای دفاع از انقلاب اسلامی، جان خود را نثار خواهیم کرد اما به دشمن اجازه غلبه بر جوانان ایران اسلامی نمی‌دهیم و آن‌ها را ناامید خواهیم کرد. «حسین مقدم» اضافه می‌کند: فردا می‌آیم تا به آمریکا بگویم هیچ غلطی نمی‌تواند بکند. تماشایی‌ترین روز انقلابیکی دیگر از بانوان می‌گوید: فردا همه می‌آییم تا تماشایی‌ترین روز انقلاب اسلامی را به رخ جهانیان بکشانیم، به رخ آن هایی که فکر می‌کردند این انقلاب نمی‌تواند جشن ۴۰ سالگی را برپا کند اما به کوری دشمنان و حمایت ملت ایران، انقلاب اسلامی همچنان پابرجاست.
ایرناایرنا11 ماه قبل
اقشار مردم اصفهان از یک هفته گذشته با تهیه و تدارک پلاکاردها و آذین بندی معابر و خیابان‌ها خود را برای خلق حماسه‌ای دیگر در راهپیمایی ۲۲ بهمن آماده کرده‌اند. خاتون نصر اصفهانی افزود: راهپیمایی ۲۲ بهمن همیشه شلوغ‌تر از بقیه راهپیمایی‌ها بود و می‌دانم که امسال نیز همه می‌آیند. وی معتقد است انقلاب اسلامی به خاطر همین حضور مردم زنده و پایدار مانده است که مسوولان باید قدر آنان را بدانند. فرماندار تیران و کرون گفت: مردم با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن جنگ اقتصادی و توطئه‌های دشمن علیه نظام را پاسخ دهند. در همین حال گروههای سیاسی و اجتماعی، سازمانها، نهادها، ادارات، تشکلهای مردمی و پیروان ادیان در استان اصفهان آحاد مردم را به حضور حماسی در راهپیمایی ۲۲ بهمن فراخواندند.
ایرناایرنا11 ماه قبل
اقشار مردم اصفهان از یک هفته گذشته با تهیه و تدارک پلاکاردها و آذین بندی معابر و خیابان‌ها خود را برای خلق حماسه‌ای دیگر در راهپیمایی ۲۲ بهمن آماده کرده‌اند. خاتون نصر اصفهانی افزود: راهپیمایی ۲۲ بهمن همیشه شلوغ‌تر از بقیه راهپیمایی‌ها بود و می‌دانم که امسال نیز همه می‌آیند. وی معتقد است انقلاب اسلامی به خاطر همین حضور مردم زنده و پایدار مانده است که مسوولان باید قدر آنان را بدانند. فرماندار تیران و کرون گفت: مردم با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن جنگ اقتصادی و توطئه‌های دشمن علیه نظام را پاسخ دهند. در همین حال گروههای سیاسی و اجتماعی، سازمانها، نهادها، ادارات، تشکلهای مردمی و پیروان ادیان در استان اصفهان آحاد مردم را به حضور حماسی در راهپیمایی ۲۲ بهمن فراخواندند.
فارسفارس11 ماه قبل
به گزارش حوزه پارلمانی خبرگزاری فارس، ‌ احمدامیرآبادی فراهانی نماینده مردم قم و عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در صفحه شخصی خود مطلبی درباره چهلمین بهار انقلاب منتشر کرد که متن آن به شرح زیر است: در چهل سالگی انقلاب ملت بزرگ ایران چهل سال اقتدار نظام اسلامی را درمقابل چهل سال شکست آمریکا و اسرائیل درمنطقه جشن می‌گیرند. وعده ما راهپیمایی ۲۲ بهمن. همه می‌آییم. انتهای پیام/
ایرناایرنا11 ماه قبل
امروز بعد از گذشت ۴۰ سال از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ملت ایران نشان داده است که استعمارگران و زورگویان در دستیابی به اهداف کوته نظرانه خود که داعیه سردمداری و سلطه بر جهان را دارند در برابر عزت و مقاومت ابن مردم دلاور ناکام و در مانده هستند. در این بیانیه همچنین آمده است: اینک که تأثیرات شگرف انقلاب اسلامی در محیط بین‌الملل، بیش از هر مقطع تاریخی در اعتراف جهانیان در تبدیل‌شدن ملت ایران به قطب تأثیرگذار جهانی مشهود است، پس از سال‌ها، نقاب از چهره استکبار جهانی برداشته و خوی استکباری آن را بیش از پیش نمایان کرده است. سیاست‌های کینه‌ورزانه‌ای که چهاردهه، اثبات‌کننده این نکته است که ذات نظام سلطه، استکباری است و با رفتن دولت‌ها، تغییری در آن صورت نخواهد پذیرفت، همچنان‌که عملکرد روزهای اخیر دولت آمریکا در ادامه سیاست‌های خصمانه و نژادپرستانه علیه انقلاب و ملت بزرگ ایران اسلامی آن را تأیید می‌کند. ان شاءلله». علمی*۲۰۱۷انتهای پیام /*

به انتهای لیست رسیدید