اخبار هواوی - آخرین و مهم ترین اخبار هواوی از خبرگزاری‌های ایران | خبری

هواووی

اقتصادنیوزاقتصادنیوز2 ساعت قبل
به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از فوربس، در شرایطی که انگلیس از طرف دولت ترامپ برای عدم همکاری با هواوی به منظور ارائه خدمات نسل پنجم تلفن همراه تحت فشار قرار دارد، این اقدام جانسون به مذاق برخی منتقدان وی خوش نیامده و آنها استفاده جانسون از یک گوشی هواوی را تهدیدی برای امنیت ملی این کشور دانسته‌اند. در این میان سلفی گرفتن جانسون با گوشی هواوی در یک برنامه تلویزیونی مورد انتقاد قرار گرفته است. بعد از تشدید انتقادها بر علیه نخست وزیر انگلیس، اعلام شد که این گوشی متعلق به جانسون نبوده و از یکی از کارکنان شبکه تلویزیونی مذکور برای تهیه عکس سلفی به امانت گرفته شده است. در این میان اگر چه هواوی در این زمینه موضع گیری رسمی نداشته، اما یکی از کارکنان این شرکت به شوخی در حساب کاربری خود در یکی از شبکه‌های اجتماعی نوشت: حیف شد که برای تهیه این عکس از گوشی جدیدتر میت ۳۰ استفاده نشده است. این گوشی فناوری نسل پنجم و تازه‌ترین دستاوردهای هواوی را به نمایش می‌گذارد.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز3 ساعت قبل
در این گزارش، آمار‌ها و اطلاعات جالبی درباره نحوه رفتار، وب‌گردی، ساعت‌های حضور و بازدید و خاموشی، پربیننده‌ترین رسانه‌ها و موضوع‌ها ارائه شده است که برای هر مدیر وب‌سایت، وب‌متسر، تولیدکننده محتوا و حتی کسب‌وکار‌های کوچک و بزرگ مبتنی بر وب مفید هستند. پیش از اینکه سراغ بخش‌هایی از این گزارش برویم؛ ذکر دو نکته الزامی است. نخست، اگرچه این گزارش محدود به شبکه تبلیغاتی یک شرکت است، ولی شاید کم و بیش بتوان به همه کاربران وب فارسی تعمیم داد. چرا که طبق خود این گزارش، متوسط کاربران ماهیانه موبایل و دسکتاپ این شبکه تبلیغاتی بیش از ۱۰۰ میلیون نفر است و بالای ۱۰ هزار کسب‌وکار در این پلتفرم تبلیغ دادند. دوم، انتشار چنین گزارش‌هایی یا نظایر آن که توسط برخی رسانه‌های دیگر (مانند فروشگاه اپلیکیشن «کافه‌بازار») نیز منتشر می‌شود؛ در فضای کسب‌وکار آنلاین ایران بسیار ارزشمند است. چون شرکت‌ها آن‌قدر درگیری‌ها و مشکلات اقتصادی، ساختار، سخت‌افزاری و نرم‌افزاری دارند که هیچ اهمیتی برای تحلیل داده‌های کاربران قائل نشده یا فرصت و ابزار و فناوری لازم را ندارند.
ایسناایسنا4 ساعت قبل
شرکت مخابراتی تلفنیکا در اسپانیا به تازگی اعلام کرده که قصد دارد از تجهیزات شبکه ۵G شرکت هواوی در برخی از بخش‌های غیر اصلی توسعه زیرساخت‌های مربوط به شبکه ۵G استفاده کند. به گزارش ایسنا، یکی از بزرگترین و فعال‌ترین پیشگامان این صنعت، بدون شک شرکت چینی هواوی است که تاکنون با بسیاری از شرکت‌های دولتی و خصوصی در کشورهای مختلف برای توسعه و برقراری شبکه ۵G قرارداد همکاری منعقد کرده است. این طور که به نظر می‌رسد، اسپانیا نیز همچون بسیاری دیگر از کشورهای اروپایی به این نتجیه رسیده است که توسعه شبکه ۵G بدون بهره گرفتن از تجهیزات توسعه داده شده توسط شرکت چینی هواوی ممکن نخواهد بود. به همین سبب تصمیم گرفته‌اند که از تجهیزات غیرمحوری هواوی برای توسعه و برقراری شبکه ۵G استفاده کنند. در همین راستا، چندی پیش بود که آلمان استفاده از تجهیزات تنها یک شرکت را برای توسعه شبکه ۵G ممنوع اعلام کرد و از تمامی اپراتورهای فعال در این کشور خواست تاجای ممکن سعی کنند برای توسعه بخش‌های مختلف این شبکه از تجهیزات شرکت‌های مختلفی استفاده کنند.
افکارنیوزافکارنیوز6 ساعت قبل
وب‌سایت Android Authority پس از تهیه شارژر بی‌سیم ۲۷ واتی هوآوی، به بررسی سرعت شارژ در این روش و مقایسه آن با شارژر سیمی ۴۰ واتی درون جعبه دستگاه پرداخته است. به طور قطع شارژر بی‌سیم، قدرت شکست شارژر فوق‌سریع Huawei Mate ۳۰ Pro را ندارد؛ اما آیا شارژر بی‌سیم ۲۷ واتی هوآوی می‌تواند شارژرهای سیمی Quick Charge ۳٫۰ رایج در بازار را شکست دهد؟ مشخصات فناوری شارژ بی‌سیم SuperChargeپیش از بررسی نتایج این بررسی، بد نیست مشخصات شارژر بی‌سیم ۲۷ واتی SuperCharge هوآوی مرور شود. برای استفاده از شارژ بی‌سیم ۲۷ واتی، نیاز به شارژر سریع ۴۰ واتی هوآوی است که خوشبختانه درون جعبه شارژر می‌توان آن را پیدا کرد. مدت زمان شارژ کامل دستگاه با استفاده از شارژ بی‌سیم ۲۷ واتیپیش از شروع تست، باتری دستگاه‌های مورد بررسی به طور کامل دشارژ می‌شوند. سرعت سریع شارژر بی‌سیم هوآویهمان‌طور که مشاهده شد، شارژر بی‌سیم ۲۷ واتی هوآوی عملکرد قابل توجهی را از خود به نمایش می‌گذارد.

بهترین گوشی‌های ۲۰۱۹ لنوو: گوشی هایی اقتصادی، قدرتمند و زیبا

8+
تکراتوتکراتو17 ساعت قبل
نامه‌نیورنامه‌نیور21 ساعت قبل
شرکت هوآوی به‌روزرسانی EMUI ۱۰، مبتنی بر سیستم عامل Android ۱۰ را برای کاربران خود، در برنامه HiCare قرار داد. این شرکت در صدر لیست برندهایی است که ضمن آپدیت جدید رابط کاربری خود (EMUI ۱۰)، سیستم عامل اندروید ۱۰ را نیز در اختیار خریداران گوشی‌های هوشمند خود قرار داده است. شرکت سامسونگ، تاکنون عرضه به‌روزرسانی پایدار و نهایی One UI ۲٫۰ را همراه آپدیت اندروید ۱۰ شروع نکرده، اما هوآوی که در تست اولیه نسخه بتا اندروید Q شرکت کرده بود، به تازگی انتشار آپدیت اندروید ۱۰ و رابط کاربری EMUI ۱۰ را آغاز کرده است. مانند آپدیت‌های مهم نرم افزاری دیگر، به‌روزرسانی اولیه EMUI ۱۰ را برای دستگاه‌های محدودی امکان پذیر است. کاربران مدل‌های Huawei P۳۰, P۳۰ Pro, Mate ۲۰, Mate ۲۰ Pro, Mate ۲۰ X, Mate ۲۰ RS Porsche Design و Nova ۵T برای دریافت آپدیت آخر که شامل اندروید ۱۰ و رابط کاربری EMUI ۱۰ است، نیازمند استفاده از آخرین نسخه از برنامه HiCare هستند.
مهرمهر22 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از فوربس، در شرایطی که انگلیس از طرف دولت ترامپ برای عدم همکاری با هواوی به منظور ارائه خدمات نسل پنجم تلفن همراه تحت فشار قرار دارد، این اقدام جانسون به مذاق برخی منتقدان وی خوش نیامده و آنها استفاده جانسون از یک گوشی هواوی را تهدیدی برای امنیت ملی این کشور دانسته‌اند. در این میان سلفی گرفتن جانسون با گوشی هواوی در یک برنامه تلویزیونی مورد انتقاد قرار گرفته است. بعد از تشدید انتقادها بر علیه نخست وزیر انگلیس، اعلام شد که این گوشی متعلق به جانسون نبوده و از یکی از کارکنان شبکه تلویزیونی مذکور برای تهیه عکس سلفی به امانت گرفته شده است. در این میان اگر چه هواوی در این زمینه موضع گیری رسمی نداشته، اما یکی از کارکنان این شرکت به شوخی در حساب کاربری خود در یکی از شبکه‌های اجتماعی نوشت: حیف شد که برای تهیه این عکس از گوشی جدیدتر میت ۳۰ استفاده نشده است. این گوشی فناوری نسل پنجم و تازه‌ترین دستاوردهای هواوی را به نمایش می‌گذارد.
ایمناایمنا1 روز قبل
از بین تولیدکنندگان گوشی‌های هوشمند ۵G، سامسونگ موفق شد ۷۴ درصد سهم بازار دستگاه‌های ۵G را از آن خود کند. بعد از سامسونگ، ال‌جی با سهم فروش ۱۱ درصدی و در نهایت ویوو با سهم فروش پنج درصدی قرار دارند. باتوجه‌ به اینکه در بررسی‌ آمار فروش، سهم بازار جهانی بررسی می‌شود، میزان فروش گوشی‌های هوشمند پریمیوم اپل کمی بیش از ۵۰ درصد سهم بازار بوده و کوپرتینونشین‌ها بیشترین سهم فروش بازار دستگاه‌های پرچم‌دار را از آن خود کرده‌اند. بعد از اپل، سامسونگ با سهم فروش ۲۵ درصدی، گوشی‌های هوشمند پریمیوم در مقام دوم و هواوی با سهم فروش ۱۲ درصدی در جایگاه سوم قرار دارند. هواوی در بازار چین توانست فروش درخورتوجهی برای خود رقم بزند و ۸۰ درصد فروش گوشی‌های پریمیوم این شرکت به بازار چین مربوط می‌شود.
برترین‌هابرترین‌ها1 روز قبل
خبرگزاری مهر به نقل از فوربس: در شرایطی که انگلیس از طرف دولت ترامپ برای عدم همکاری با هواوی به منظور ارائه خدمات نسل پنجم تلفن همراه تحت فشار قرار دارد، این اقدام جانسون به مذاق برخی منتقدان وی خوش نیامده و آنها استفاده جانسون از یک گوشی هواوی را تهدیدی برای امنیت ملی این کشور دانسته‌اند. در این میان سلفی گرفتن جانسون با گوشی هواوی در یک برنامه تلویزیونی مورد انتقاد قرار گرفته است. بعد از تشدید انتقادها بر علیه نخست وزیر انگلیس، اعلام شد که این گوشی متعلق به جانسون نبوده و از یکی از کارکنان شبکه تلویزیونی مذکور برای تهیه عکس سلفی به امانت گرفته شده است. در این میان اگر چه هواوی در این زمینه موضع گیری رسمی نداشته، اما یکی از کارکنان این شرکت به شوخی در حساب کاربری خود در یکی از شبکه‌های اجتماعی نوشت: حیف شد که برای تهیه این عکس از گوشی جدیدتر میت ۳۰ استفاده نشده است. این گوشی فناوری نسل پنجم و تازه‌ترین دستاوردهای هواوی را به نمایش می‌گذارد.

آمار‌های جالبی از وب‌گردی کاربران ایرانی

3+
برترین‌هابرترین‌ها1 روز قبل
مجله سخت‌افزارمجله سخت‌افزار1 روز قبل
شرکت هوآوی به‌روزرسانی EMUI ۱۰، مبتنی بر سیستم عامل Android ۱۰ را برای کاربران خود، در برنامه HiCare قرار داد. این شرکت در صدر لیست برندهایی است که ضمن آپدیت جدید رابط کاربری خود (EMUI ۱۰)، سیستم عامل اندروید ۱۰ را نیز در اختیار خریداران گوشی‌های هوشمند خود قرار داده است. شرکت سامسونگ، تاکنون عرضه به‌روزرسانی پایدار و نهایی One UI ۲٫۰ را همراه آپدیت اندروید ۱۰ شروع نکرده، اما هوآوی که در تست اولیه نسخه بتا اندروید Q شرکت کرده بود، به تازگی انتشار آپدیت اندروید ۱۰ و رابط کاربری EMUI ۱۰ را آغاز کرده است. مانند آپدیت‌های مهم نرم افزاری دیگر، به‌روزرسانی اولیه EMUI ۱۰ را برای دستگاه‌های محدودی امکان پذیر است. کاربران مدل‌های Huawei P۳۰, P۳۰ Pro, Mate ۲۰, Mate ۲۰ Pro, Mate ۲۰ X, Mate ۲۰ RS Porsche Design و Nova ۵T برای دریافت آپدیت آخر که شامل اندروید ۱۰ و رابط کاربری EMUI ۱۰ است، نیازمند استفاده از آخرین نسخه از برنامه HiCare هستند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 روز قبل
اما به نظر می‌رسد هدف مهمتر ترودو از اعطای سمت جدید به فریلند، کنار گذاشتنش از وزارت خارجه است. وقتی وزیر جدید، فرانسوا فیلیپه شامپاین اولین اولویتش را مذاکره با چین اعلام کرد، شست همه خبردار شد که چرا فریلند نباید وزیر خارجه می‌ماند. وزیر قبلی روابط اتاوا با مسکو و دهلی نو را نیز به تنش کشیده بود و وقت آن بود که یک عملگرا به میدان بیاید. شامپاین وزیر خارجه جدید کانادا در حاشیه نشست گروه ۲۰ به مدت یک ساعت با همتای چینی خود گفتگو کرد. کانادا به بازسازی روابط سیاسی نیاز دارد تا روابط اقتصادی‌اش با چین بهبود یابد.

بهترین گوشی‌های مقرون‌به‌صرفه‌ی چینی در سال ۲۰۱۹

4+
ایران‌جیبایران‌جیب2 روز قبل
ایران‌جیبایران‌جیب2 روز قبل
شرکت مخابراتی چینی هواوی دادخواستی را علیه تصمیم یک نهاد دولتی آمریکا به دادگاه تسلیم کرده است. شرکت مخابراتی چینی هواوی دادخواستی را علیه تصمیم یک نهاد دولتی آمریکا به دادگاه تسلیم کرده است. یکی از مدیران این شرکت گفته است که این دادخواست علیه تصمیم کمیسیون فدرال ارتباطات به دادگاهی در نیواورلئان تسلیم شده است. شرکت هواوی در زمینه ارتباطات موبایل فعالیت دارد و تصمیم کمیسیون فدرال مانع از آن شده است که شرکت‌های آمریکایی حق خرید تجهیزات این شرکت را داشته باشند. هواوی در نظر داشت در برنامه توسعه و تقویت شبکه‌های ارتباطات در مناطق روستایی آمریکا شرکت کنند.
انتخابانتخاب2 روز قبل
برند آنر طی هفته گذشته دستگاه‌های V۳۰ و V۳۰ Pro را معرفی کرد و امروز اولین فروش فلش خود را انجام شد. این شرکت در تا پیش از این تنها اقدام به ثبت موردهای پیش فروش کرده بود و اکنون حدود ۱۰۰ هزار واحد را ظرف چند ثانیه به فروش رسانده است. آنرV۳۰ و آنر V۳۰ Pro با ۵G و سه دوربین در پشت به فروش می‌رسد. در قسمت جلویی این گوشی دارای یک ال سی دی ۶/۵۷ اینچی با وضوح کامل فول اچ دی است. این گوشی دارای اسکنر اثر انگشت در بخش کناری خود است و در رنگهای آبی سیاه و سفید به فروش می‌رسد.
مجله سخت‌افزارمجله سخت‌افزار2 روز قبل
بخشی از ضرر این دو کمپانی به واسطه جنگ اقتصادی بود که میان چین و امریکا در گرفت. AMD موفق شده است که به دنبال کمبود پردازنده‌های اینتل، سهم خود از بازار کامپیوترهای شخصی و نوت بوک را در سه ماهه سوم ۲۰۱۹ نسبت به سال قبل ۹ درصد افزایش دهد. گزارش TrendForce نه تنها نشان میدهد عملکرد تراشه سازان امریکایی نسبت به سال‌های قبل بسیار متفاوت بوده، بلکه حاکی از تغییرات فاحش نسبت به سه ماهه‌های پیشین نیز دارد. سال ۲۰۲۰ شاهد فراگیر شدن تراشه‌های ۷ نانومتری خواهیم بود و با تغییراتی در دنیای حافظه، میتواند سال هیجان انگیزی در دنیای سخت افزار باشد. باید دید در سال آینده تراشه سازان امریکایی چه وضعیتی پیدا خواهند کرد.
عصر ایرانعصر ایران3 روز قبل
شرکت مخابراتی هواوی چین روز پنجشنبه اعلام کرد از دولت ایالات متحده آمریکا به دلیل اعمال محدودیت برای استفاده از تجهیزات این شرکت مخابراتی شکایت کرده است. به گزارش ایرنا، هواوی ادعا کرد ایالات متحده آمریکا با تصویب قانونی، دولت این کشور را از انجام تجارت با شرکت هایی که از تجهیزات هواوی استفاده می‌کنند منع کرده است. دادخواست شرکت هواوی چین علیه آمریکا اواخر روز چهارشنبه به وقت محلی در دادگاهی در ناحیه شرقی تگزاس ثبت شده است این شرکت از بخش ۸۸۹ 'قانون دفاع ملی آمریکا' که سال گذشته توسط رییس جمهوری این کشور امضا شد شکایت کرده است بر اساس این قانون آژانس‌های فدرال و پیمانکاران از تهیه تجهیزات و استفاده از خدمات هواوی منع شده‌اند. این در حالی است که پیش از این نیز وکیل خانم منگ وانژو دختر بنیانگذار شرکت هواوی که به درخواست آمریکا در کانادا دستگیر شده است از دولت کانادا شکایت کرده است. دولت ایالات متحده آمریکا پیش از این نیز از کشورهای اروپایی خواسته بود از تجهیزات و فناوری‌های شرکت هواوی به بهانه امکان جاسوسی چین از طریق تجهیزات این شرکت استفاده نکنند.
تجارت‌نیوزتجارت‌نیوز3 روز قبل
قیمت طلا و سکه در بازار امروز تحت تاثیر افزایش نرخ ارز و رشد بهای جهانی طلا تعیین شد و بر این اساس قیمت سکه امامی به چهار میلیون و ۵۵۰ هزار تومان رسید. براساس گزارش تجارت‌نیوز، قیمت دلار در بازار امروز ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ تا ساعت ۱۷، ۱۲,۶۹۵ تومان تعیین شده و بانک مرکزی قیمت دلار رسمی را ۴۲۰۰ تومان اعلام کرده است. صرافی ملی قیمت دلار را برای خرید و فروش به ترتیب ۱۲۵۵۰ تومان و ۱۲۷۰۰ تومان اعلام کرده است. طبق نرخ‌های اعلامی اتحادیه طلا و جواهر تهران تا ساعت ۱۷:۳۰، قیمت سکه تمام طرح قدیم چهار میلیون و ۴۷۰ هزار تومان و قیمت سکه تمام طرح جدید چهار میلیون و ۵۵۰ هزار تومان در بازار طلا و سکه است که قیمت انواع سکه تمام نسبت به دیروز افزایش یافته است. نیم‌سکه، ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان در بازار معامله می‌شود، قیمت ربع سکه و قیمت سکه یک گرمی نیز به ترتیب یک میلیون و ۵۴۰ هزار تومان و ۹۰۰ هزار تومان است.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین3 روز قبل
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، هر اونس طلا برای تحویل فوری در معاملات روز جاری بازار سنگاپور ۰٫۱ درصد افزایش یافت و به ۱۴۷۸ دلار و ۸۱ سنت رسید. در بازار معاملات آتی آمریکا، هر اونس طلا ثابت بود و در ۱۴۸۴ دلار و ۶۰ سنت ایستاد. به گفته وانگ تائو، تحلیلگر فنی رویترز، هر اونس طلا برای تحویل فوری ممکن است به ۱۴۹۲ دلار صعود کند زیرا مقاومت در سطح ۱۴۷۸ دلار را شکسته است. هر اونس نقره برای تحویل فوری ثابت بود و در ۱۷ دلار و ۱۷ سنت ایستاد. هر اونس پلاتین برای تحویل فوری با ۰٫۲ درصد افزایش، ۹۱۱ دلار و ۲۴ سنت بود.
مهرمهر4 روز قبل
گزارشی جدید تخمین می‌زند اپل در اواخر ۲۰۲۰ میلادی ۴ آیفون۵G را به بازار عرضه کند. این آیفون‌ها مجهز به فناوری خواهند بود که تصاویر و ویدئوهای باکیفیت‌تری ثبت می‌کند.
ایسناایسنا4 روز قبل
به گزارش ایسنا، هر اونس طلا برای تحویل فوری در معاملات روز جاری بازار سنگاپور ۰٫۱ درصد افزایش یافت و به ۱۴۷۸ دلار و ۸۱ سنت رسید. در بازار معاملات آتی آمریکا، هر اونس طلا ثابت بود و در ۱۴۸۴ دلار و ۶۰ سنت ایستاد. به گفته وانگ تائو، تحلیلگر فنی رویترز، هر اونس طلا برای تحویل فوری ممکن است به ۱۴۹۲ دلار صعود کند زیرا مقاومت در سطح ۱۴۷۸ دلار را شکسته است. در بازار سایر فلزات ارزشمند، هر اونس پالادیم برای تحویل فوری با ۰٫۲ درصد کاهش، به ۱۸۵۱ دلار و ۹۴ سنت رسید. هر اونس پلاتین برای تحویل فوری با ۰٫۲ درصد افزایش، ۹۱۱ دلار و ۲۴ سنت بود.
جام نیوزجام نیوز4 روز قبل
قیمت طلا روز گذشته نیز با یک درصد رشد روبرو شده بود که این میزان رشد از ۷ نوامبر بی سابقه بوده است. دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا روز سه شنبه در اظهاراتی گفت: شاید توافق تجاری با چین به بعد از انتخابات ریاست جمهوری در نوامبر ۲۰۲۰ موکول شود. این اظهارات موجب افزایش چشمگیر قیمت طلا در بازارهای جهانی شد. ترامپ پیش از این نیز روز دوشنبه وعده داده بود که ایالات متحده تعرفه‌های سنگینی را علیه واردات فولاد و آلومینیوم از برزیل و آرژانتین اعمال خواهد کرد. تنش‌ها بین آمریکا و چین پس از آن تشدید شده است که کنگره و کاخ سفید قانون مربوط به حمایت از اعتراضات هنگ کنگ را تصویب کرده‌اند. این اقدام با واکنش شدید چین روبرو شده است. تازه‌ترین آمارهای رسمی نشان می‌دهد واردات طلای هند در ماه نوامبر با رشد ۷۸ درصدی روبرو شده و به بالاترین سطح در ۵ ماه اخیر رسیده است.
ایسناایسنا4 روز قبل
کشورهای عضو ناتو قصد دارند در بیانیه پایانی خود برای اولین بار چین را یک تهدید قلمداد کنند. البته دبیرکل پیمان آتلانتیک شمالی تأکید کرده که هدف از این گام این نیست که چین «دشمن جدید» ناتو خوانده شود. به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری آلمان، رهبران کشورهای عضو ناتو روز سه‌شنبه بر سر متن بیانیه پایانی اجلاس خود به توافق رسیده‌اند. پیمان آتلانتیک شمالی برای نخستین بار به طور مشخص در قبال چین موضع‌گیری کرده و این کشور را یک تهدید دانسته است. ناتو نگران است که حکومت چین از طریق نظارت و کنترل ساختارها مکالمات اعضای ناتو را شنود کند.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز4 روز قبل
رئیس تجارت آمریکا گفت دو اقتصاد بزرگ جهان هنوز باید به جزئیاتی در مورد خرید محصولات کشاورزی آمریکا توسط چین، برخی مسائل ساختاری و یک مکانیسم اعمال فشار رسیدگی کنند تا بتوانند به یک قرارداد تجاری موقت برسند. ترامپ گفت امضای یک قرارداد تجاری موقت با چین احتمالا به پس از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در نوامبر ۲۰۲۰ می‌شود. راس اشاره کرد ترامپ و شی جین پینگ، رئیس جمهور چین باید قرارداد نهایی را تایید کنند. «ما مشاوره می‌دهیم. راس تهدید اتحادیه اروپا برای تلافی عوارض آمریکا بر برخی محصولات فرانسه را رد کرد و گفت اروپا نسبت به آمریکا سیاست‌های محافظه کارانه‌تری دارد. ۱۷ محصول از ۲۱ محصولی که بین این دو بلوک تجاری معامله می‌شوند، در اروپا عوارض بالاتری دارند.
تسنیمتسنیم4 روز قبل
وی طی مصاحبه‌ای گفت رسیدن به یک قرارداد با چین که به نفع آمریکا باشد مهم‌تر از عجله برای امضای این قرارداد تا پایان سال جاری یا حتی سال آینده است. رئیس تجارت آمریکا گفت دو اقتصاد بزرگ جهان هنوز باید به جزئیاتی در مورد خرید محصولات کشاورزی آمریکا توسط چین، برخی مسائل ساختاری و یک مکانیسم اعمال فشار رسیدگی کنند تا بتوانند به یک قرارداد تجاری موقت برسند. ترامپ گفت امضای یک قرارداد تجاری موقت با چین احتمالا به پس از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در نوامبر ۲۰۲۰ می‌شود. راس اشاره کرد ترامپ و شی جین پینگ، رئیس جمهور چین باید قرارداد نهایی را تایید کنند. «ما مشاوره می‌دهیم. راس تهدید اتحادیه اروپا برای تلافی عوارض آمریکا بر برخی محصولات فرانسه را رد کرد و گفت اروپا نسبت به آمریکا سیاست‌های محافظه کارانه‌تری دارد.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز4 روز قبل
به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از رویداد۲۴، جدیدترین قیمت گوشی‌های سامسونگ، قیمت گوشی‌های اپل و قیمت گوشی‌های هواوی در بازار موبایل را مشاهده کنید. ۶۴ ۷,۹۵۰,۰۰۰ Apple IPhone ۸. ۲۵۶ ۹,۰۰۰,۰۰۰ Apple IPhone ۸ Plus. ۲۵۶ ۱۰,۷۰۰,۰۰۰ Apple IPhone X - ۶۴ ۱۰,۸۰۰,۰۰۰ Apple IPhone X - ۲۵۶ ۱۰,۰۰۰,۰۰۰ Apple IPhone XR - ۶۴ ۹,۹۰۰,۰۰۰ Apple IPhone XR - ۱۲۸ ۱۰,۸۰۰,۰۰۰ Apple IPhone XR - ۲۵۶ ۱۱,۲۰۰,۰۰۰ Apple IPhone XS - ۶۴ ۱۴,۱۰۰,۰۰۰ Apple IPhone XS - ۲۵۶ ۱۵,۳۰۰,۰۰۰ Apple IPhone XS - ۵۱۲ ۱۵,۱۰۰,۰۰۰ Apple IPhone XS Max - ۶۴ ۱۳,۸۰۰,۰۰۰ Apple IPhone XS Max - ۲۵۶ ۱۳,۰۰۰,۰۰۰ Apple IPhone XS Max - ۵۱۲ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰ Apple IPhone ۱۱. ۲۵۶ ۱۷,۷۰۰,۰۰۰ Apple IPhone ۱۱ Pro Max.
برترین‌هابرترین‌ها4 روز قبل
خبرگزاری ایسنا: کشورهای عضو ناتو قصد دارند در بیانیه پایانی خود برای اولین بار چین را یک تهدید قلمداد کنند. البته دبیرکل پیمان آتلانتیک شمالی تأکید کرده که هدف از این گام این نیست که چین «دشمن جدید» ناتو خوانده شود. به نقل از خبرگزاری آلمان، رهبران کشورهای عضو ناتو روز سه‌شنبه بر سر متن بیانیه پایانی اجلاس خود به توافق رسیده‌اند. پیمان آتلانتیک شمالی برای نخستین بار به طور مشخص در قبال چین موضع‌گیری کرده و این کشور را یک تهدید دانسته است. ناتو نگران است که حکومت چین از طریق نظارت و کنترل ساختارها مکالمات اعضای ناتو را شنود کند.

بهترین گوشی‌های مقرون‌به‌صرفه‌ی چینی در سال ۲۰۱۹

4+
برترین‌هابرترین‌ها4 روز قبل
انتخابانتخاب4 روز قبل
حق ثبت اختراع ثبت شده در USPTO (دفتر ثبت اختراعات و علائم تجاری ایالات متحده) در سال ۲۰۱۸ هم اکنون در WIPO (دفتر مالکیت معنوی جهانی) با جزئیات کمی بیشتر در مورد طراحی، کارایی و ویژگی‌های موتورولا ریزر ۲۰۲۰ آینده درج شده است. به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، طبق ثبت اختراع، موتورولا با ساخت تلفن هوشمند تاشو بعدی خود با طراحی ماژولار در فکر زنده کردن اصطلاح Moto Mods است. علاوه بر این، هنگامی که تلفن بسته می‌شود، یک صفحه نمایش ثانویه وجود دارد (مشابه گلکسی فولد سامسونگ). موتورولا در مورد طراحی تاشو شبی هواوی میت ایکس و گلکسی فولد نیز صحبت کرده است که به صورت افقی برخلاف طراحی بدنه‌ای که ما در مورد آن صحبت کردیم خواهد بود. البته این فقط حق ثبت اختراع است و ممکن است مدتی طول بکشد که موتورولا این کار را انجام دهد.
انتخابانتخاب4 روز قبل
برخی از تحلیلگران جی پی مورگان پیش بینی می‌کنند که اپل قصد دارد استراتژی راه اندازی خود را برای سال ۲۰۲۱ تغییر دهد. در یادداشتی از تحلیلگران با استناد به زنجیره‌های تأمین، پیش بینی می‌شود که اپل دو بار در سال ارائه آیفون‌ها را انجام دهد. این تغییر در چرخه انتشار، نزدیک‌تر با برخی از فعالیت‌های شرکت‌های مهم دیگر مانند هواوی و سامسونگ است. فارغ از سال ۲۰۲۱، تحلیلگران پیش بینی می‌کنند که در سال آینده، اپل چهار آیفون را به بازار عرضه کند. احتمالا این گوشی‌ها با نمایشگرهای OLED و پشتیبانی ۵G به بازار عرضه می‌شوند و ممکن است بعضی از مدلها از فناوری mmWave پشتیبانی نکنند.

به انتهای لیست رسیدید