هواپیما

هواپیما

خبرآنلاینخبرآنلاین1 ساعت قبل
اسفند ماه است و ما ایرانی‌ها نزدیک نوروز باستانی هستیم. مردم از مدت‌ها قبل برای سفرهای نوروزی و خرید‌های شب عیدبرنامه ریزی کرده‌اند. این روزها با خبر ورود کرونا ویروس به کشور، مردم نگران سلامتی خود و خانواده هایشان هستند و همین امر سفرهای نوروزی و خرید بلیط هواپیما را تحت تاثیر قرار داده است. به طوری که با گسترش تعداد مبتلایان، مسافران دچار تردید می‌شوند که آیا به سفر بروند و یا بلیط خود را کنسل کنند و برای حفظ سلامتی از خیر سفر کردن بگذرند؟
ایران‌جیبایران‌جیب2 ساعت قبل
چند ماهی است بیماری جهش‌یافته‌ای به نام کرونا به جان جهان افتاده و پیش از خود، خبرش قربانی می‌گیرد. گفته‌اند ریشه‌اش از چین و به خاطر فرهنگ …کیهان نوشت: چند ماهی است بیماری جهش‌یافته‌ای به نام کرونا به جان جهان افتاده و پیش از خود، خبرش قربانی می‌گیرد. جنون گاوی هم برزیل را و امروز کرونا و باز هم چین. طبق گفته رئیس ‌سازمان بهداشت جهانی، در هر دقیقه، پنج نفر در جهان با ‌اشتباه پزشکی می‌میرند. جان کلام در مورد منافقین و مرض‌داران و شایعه‌سازان داخلی است که متأسفانه آزادانه فعالند و حتی از بیت‌المال هم ارتزاق می‌کنند.
ایران‌جیبایران‌جیب2 ساعت قبل
با پیگیریهای سرکنسولگری ایران در دوبی، تا کنون یک هزار و ۴۵۹ ایرانی با هواپیما و کشتی از شارجه و دوبی به میهن اسلامی بازگشتند. با پیگیریهای سرکنسولگری ایران در دوبی، تا کنون یک هزار و ۴۵۹ ایرانی با هواپیما و کشتی از شارجه و دوبی به میهن اسلامی بازگشتند. به گزارش کنسولگری ایران در دوبی، تاکنون ۵۴۰ مسافر ایرانی با کشتی از شارجه راهی بندرعباس شدند، ۵۹۲ نفر نیز با هواپیمایی ماهان و۱۸۳ مسافر با هواپیمایی ایران‌ایر و۱۴۴ نفر دیگر با هواپیمایی کیش به کشور بازگشتند. بر اساس این گزارش، این رویه در روزهای آینده تا انتقال همه مسافران به کشور ادامه خواهد داشت. شایان ذکر است که با توقف پروازهای هوایی بین ایران و امارات متحده عربی تعداد زیادی از مسافران ایرانی در این کشور بلاتکلیف بودند تا با پیگیری‌های سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در دوبی صبح امروز، مجوز چند پرواز بدون مسافر از تهران برای انتقال مسافران ایرانی صادر شد و با پرواز هواپیماهای شرکت‌های ایرانی به فرودگاه آل‌ مکتوم دوبی مسافران ایرانی به میهن اسلامی بازگشتند.

ببینید | درآوردن ادای نوید محمدزاده در برنامه عصر جدید

خبرآنلاینخبرآنلاین3 ساعت قبل
اسفند ماه است و ما ایرانی‌ها نزدیک نوروز باستانی هستیم. مردم از مدت‌ها قبل برای سفرهای نوروزی و خرید‌های شب عیدبرنامه ریزی کرده‌اند. این روزها با خبر ورود کرونا ویروس به کشور، مردم نگران سلامتی خود و خانواده هایشان هستند و همین امر سفرهای نوروزی و خرید بلیط هواپیما را تحت تاثیر قرار داده است. به طوری که با گسترش تعداد مبتلایان، مسافران دچار تردید می‌شوند که آیا به سفر بروند و یا بلیط خود را کنسل کنند و برای حفظ سلامتی از خیر سفر کردن بگذرند؟
اقتصادنیوزاقتصادنیوز4 ساعت قبل
به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از ایسنا، سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در توییتر خود نوشت: ‌ با پیگیری‌های سرکنسولگری ایران در دبی، تاکنون نزدیک به ۱۵۰۰ مسافر ایرانی با کشتی و هواپیما از دبی و شارجه به کشور بازگشته‌اند و این رویه در روزهای آینده به همین منوال تا انتقال همه مسافرین ادامه خواهد داشت‌. بر اساس این گزارش تاکنون ۵۴۰ مسافر ایرانی با کشتی از شارجه راهی بندرعباس شده‌اند و ۵۹۲ نفر نیز با هواپیمایی ماهان و ۱۸۳ مسافر با هواپیمایی ایران‌ایر و ۱۴۴ نفر دیگر با هواپیمایی کیش به کشور بازگشته‌اند. به گزارش ایسنا به دنبال شیوع ویروس کرونا در ایران، کشور امارات به صورت یک باره تمام پروازها و حرکت کشتی‌ها به مقصد ایران و بالعکس را متوقف کرد و این موضوع باعث سرگردانی چند روزه مسافران ایرانی در امارات برای بازگشت به کشور شد.
ایسناایسنا4 ساعت قبل
کنسولگری ایران در دبی اعلام کرد که تاکنون نزدیک به هزار و ۵۰۰ مسافر ایرانی با کشتی و هواپیما از دبی و شارجه به کشور بازگشته‌اند. به گزارش ایسنا، سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در توییتر خود نوشت: ‏ با پیگیری‌های سرکنسولگری ایران در دبی، تاکنون نزدیک به ۱۵۰۰ مسافر ایرانی با کشتی و هواپیما از دبی و شارجه به کشور بازگشته‌اند و این رویه در روزهای آینده به همین منوال تا انتقال همه مسافرین ادامه خواهد داشت‏. بر اساس این گزارش تاکنون ۵۴۰ مسافر ایرانی با کشتی از شارجه راهی بندرعباس شده‌اند و ۵۹۲ نفر نیز با هواپیمایی ماهان و ۱۸۳ مسافر با هواپیمایی ایران‌ایر و ۱۴۴ نفر دیگر با هواپیمایی کیش به کشور بازگشته‌اند. به گزارش ایسنا به دنبال شیوع ویروس کرونا در ایران، کشور امارات به صورت یک باره تمام پروازها و حرکت کشتی‌ها به مقصد ایران و بالعکس را متوقف کرد و این موضوع باعث سرگردانی چند روزه مسافران ایرانی در امارات برای بازگشت به کشور شد. انتهای پیام
برترین‌هابرترین‌ها5 ساعت قبل
کنسولگری ایران در دبی اعلام کرد که تاکنون نزدیک به هزار و ۵۰۰ مسافر ایرانی با کشتی و هواپیما از دبی و شارجه به کشور بازگشته‌اند. خبرگزاری ایسنا: کنسولگری ایران در دبی اعلام کرد که تاکنون نزدیک به هزار و ۵۰۰ مسافر ایرانی با کشتی و هواپیما از دبی و شارجه به کشور بازگشته‌اند. سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در توییتر خود نوشت: ‏ با پیگیری‌های سرکنسولگری ایران در دبی، تاکنون نزدیک به ۱۵۰۰ مسافر ایرانی با کشتی و هواپیما از دبی و شارجه به کشور بازگشته‌اند و این رویه در روزهای آینده به همین منوال تا انتقال همه مسافرین ادامه خواهد داشت‏. بر اساس این گزارش تاکنون ۵۴۰ مسافر ایرانی با کشتی از شارجه راهی بندرعباس شده‌اند و ۵۹۲ نفر نیز با هواپیمایی ماهان و ۱۸۳ مسافر با هواپیمایی ایران‌ایر و ۱۴۴ نفر دیگر با هواپیمایی کیش به کشور بازگشته‌اند. به دنبال شیوع ویروس کرونا در ایران، کشور امارات به صورت یک باره تمام پروازها و حرکت کشتی‌ها به مقصد ایران و بالعکس را متوقف کرد و این موضوع باعث سرگردانی چند روزه مسافران ایرانی در امارات برای بازگشت به کشور شد.
تسنیمتسنیم2 روز قبل
باغ ملی مشهدیکی از مکان‌های توریستی زیارتی که در مشهد می‌توانید به آن سری بزنید، باغ ملی است. مقبره نادر شاه به همراه دو موزه که آثار تاریخی دوره افشاریان را نشان می‌دهد از جاذبه‌های گردشگری شهر مشهد می‌باشد که می‌توانید به آن سری بزنید. باغ پرنده سپاداگر عاشق پرندگانید بهتر است حتما از باغ پرندگان سپاد دیدن کنید. بلیط هواپیما مشهد در safarme. com موجود می‌باشد و می‌توان به راحتی و با چند کلیک برای خرید آن اقدام کرد. در ایام نوروز هتل یا هتل آپارتمان تهیه کنیم؟ انتخاب بین هتل و یا هتل آپارتمان یکی دیگر از دغدغه‌های مسافران شهر مشهد است که مورد سوال قرار می‌گیرد.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز2 روز قبل
او پس از اطلاع از وخامت اوضاع با اولین پرواز به ایران آمد تا از خطر این بیماری در امان باشد. منصوریان، اما دیروز در صفحه اینستاگرام خود مطلبی را درخصوص چگونگی بازگشتش از چین منتشر کرد که بازتاب زیادی را در فضای مجازی به دنبال داشت. عضو تیم ملی ووشوی بانوان مدعی است بی‌توجهی نسبت به ورود مسافران چینی به ایران، موجب شده تا این ویروس مرگ‌بار به کل کشور سرایت کند. الهه حالا بیشتر دراین‌باره توضیح می‌دهد: «ویروس کرونا ۲۳ ژانویه در چین شروع شد که من سه روز بعد تصمیم گرفتم به ایران بیایم. منصوریان که با پنج مدال طلای ووشوی جهان یکی از بانوان پرافتخار ورزش ایران به شمار می‌رود، در این شرایط فعلا باید منتظر بماند تا ببیند اوضاع ویروس کرونا در چین به کجا می‌رسد.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز2 روز قبل
گردشگری ایران برای جلوگیری از شیوع کرونا آمادگی داردمسئول دبیرخانه ستاد اجرایی خدمات سفر در نشست ستاد اجرایی سفر در سخنانی با اشاره به آمادگی تاسیسات گردشگری و هتل‌ها برای جلوگیری از شیوع کرونا گفت: در این باره تمهیدات لازم اندیشیده شده و مدیران هتل‌ها و تاسیسات گردشگری و پرسنل این مراکز برای جلوگیری از شیوع کرونا آمادگی دارند. این کار در راستای پیشگیری از شیوع کرونا ویروس، به اسکله‌های گردشگری قشم است و تا پایان هفته‌ی جاری ادامه دارد. صنعت گردشگری همواره مورد حمایت دولتالبته در این میان همه اخبار کرونایی وزرای میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی و اقتصاد و امور دارایی در نشستی با فعالان بخش خصوصی، برحمایت همه جانبه از صنعت گردشگری توسط دولت تأکید کردند. روسای انجمن‌ها و تشکل‌های حرفه‌ای گردشگری کشور نیز حضور داشتند چالش‌های اقتصاد گردشگری با حضور وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی و وزیر اقتصاد و دارایی مورد بررسی قرار گرفت. این دو عضو کابینه دولت دوازدهم با اشاره به نقش صنعت گردشگری در اقتصاد و اهمیت این صنعت، بر حمایت‌های هرچه بیشتر دولت از صنعت گردشگری تأکید کردند و درباره تداوم این حمایت‌ها قول مساعد دادند.

کرونا چطور گردشگری را قربانی کرد؟

4+
خبرآنلاینخبرآنلاین2 روز قبل
خبرآنلاینخبرآنلاین2 روز قبل
نامزدهای کسب مقام بهترین عکس خبری جهان در سال ۲۰۲۰از سوی نهاد ورلد پرس فوتو معرفی شدند. جایزه مسابقه «ورلد پرس فوتو» (World Press Photo) هر ساله به عکاس بهترین عکس خبری سال اهدا می‌شود. عکس‌های منتخب از میان عکس‌هایی که به رویدادهای خبری مهم سال پرداخته‌اند انتخاب می‌شوند. برنده جایزه بهترین عکس خبری جهان در مراسمی در آمستردام در روز ۱۲ آوریل (۲۳ فروردین) معرفی خواهد شد. نگاهی می‌اندازیم به شش عکسی که نامزد کسب عنوان برترین عکس خبری امسال شده‌اند: صدای رسا، یاسویوشی چیبایاسویوشی چیبا آسوشیتدپرس یاسویوشی چیبا آسوشیتدپرسدر این عکس که به وسیله یاسویوشی چیبا گرفته شده است، مرد جوانی در حال خواندن شعر در تاریکی سراسری در شهر خارطوم پایتخت سودان در ۱۹ ژوئن دیده می‌شود.
همشهریهمشهری2 روز قبل
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از یورو نیوز، نامزدهای کسب مقام بهترین عکس خبری جهان در سال ۲۰۲۰از سوی نهاد ورلد پرس فوتو معرفی شدند. جایزه مسابقه «ورلد پرس فوتو» (World Press Photo) هر ساله به عکاس بهترین عکس خبری سال اهدا می‌شود. عکس‌های منتخب از میان عکس‌هایی که به رویدادهای خبری مهم سال پرداخته‌اند انتخاب می‌شوند. برنده جایزه بهترین عکس خبری جهان در مراسمی در آمستردام در روز ۱۲ آوریل (۲۳ فروردین) معرفی خواهد شد. سودان از جمله کشورهایی بود که تظاهرات ضد دولتی را علیه دیکتاتوری ۳۰ ساله عمر البشیر در سال ۲۰۱۹ تجربه کرد.

فیلم | مردم می‌توانند بلیت هواپیما و قطار را کنسل کنند

همشهریهمشهری2 روز قبل
وزیر راه و شهرسازی گفت: به دلیل شیوع ویروس کرونا، کنسلی بلیت قطار و هواپیما برای مردم هزینه‌ای ندارد و مردم می‌توانند بلیت‌های خریداری‌شده را کنسل کنند و پس بدهند. دریافت ۷۶۰ KB کد خبر ۴۸۶۸۲۱
ایمناایمنا2 روز قبل
وی افزود: مسئولان می‌توانستند در پیشگیری از شیوع بیماری کرونا بهتر مدیریت کنند؛ اما اینگونه عمل نشد و امروز این بیماری در تمامی کشور گسترش یافته و تمامی کادر پزشکی استان‌ها را به آماده باش در آورده است. در حال حاضر باید از کادر پزشکی که صف اول مقابله با این بیماری هستند حمایت کرد. متأسفانه این افراد طی روزهای گذشته متأسفانه تلفات داده‌اند که باید به آنها روحیه داد و حمایت کرد. موسوی خاطرنشان کرد: بیماری کرونا در بسیاری از استان‌ها شیوع پیدا کرده و برخی استان‌ها نیز در آستانه شیوع هستند؛ بنابراین بهتر است در تمامی این استان‌ها از برپایی هرگونه اجتماع و مراکز آموزشی، مراسمات فرهنگی و مذهبی در شهرها جلوگیری کرد. مردم برای پیشگیری از این بیماری باید نکات بهداشتی را رعایت کنند.
ایمناایمنا2 روز قبل
هرچند انتظار این بود که دولت امارات متحده عربی همچون دیگر کشورها در این زمینه مسئولانه‌تر عمل کند و دست کم با تسریع در صدور مجوزهای لازم، بازگشت ایرانیان را به کشورمان تسهیل نماید. قابل ذکر است عده‌ای در فضای مجازی، غیرمسئولانه افراد را تشویق به حضور در سرکنسولگری می‌نمایند. شرکت‌های هواپیمایی ایرانی و اماراتی نیز باید به تعهدات و وظایف خود در قبال هموطنان و مسافران به نحو شایسته عمل نمایند. از همین رو خواهشمند است با صبر و خویشتنداری که شایسته ملت بزرگ ایران است، دست در دست هم برای گذر از شرایط موجود یکدیگر را یاری کنیم. بی‌شک روزهای سخت خواهد گذشت و جمهوری اسلامی ایران تعامل همسایگان خود را فراموش نخواهد کرد.
ایمناایمنا2 روز قبل
کاووس مسعودی در گفتگو با خبرنگار ایمنا درباره شرایط حاکم بر آژانس‌های گردشگری پس از شیوع کرونا در کشور اظهار کرد: فعالان گردشگری به خصوص آژانس‌های خدمات سفر به شدت درگیر مسائل آن هستند و مشکلات بسیار بزرگی دارند. بارها اتفاق افتاده که پس از لغو سفرها، بلیط‌ها بک شرکت هواپیمایی با شرکت دیگری جایگزین شده و آن هم پرواز خود را لغو کرده و مسافر سردرگم شده است. این فعال گردشگری ادامه داد: اجزاء رفاهی سفر شامل هواپیما و هتل است و مختل شدن ارائه خدمات آنها مشکلات زیادی بار آورده است. به عنوان مثال شرکت هواپیمایی پرواز خود را لغو می‌کند و مسافر نمی‌تواند سفر کند، اما هتل خارجی پول را بر نمی‌گرداند. رئیس سابق انجمن صنفی آژانس‌های خدمات سفر استان اصفهان تاکید کرد: ابتدا باید امتیازهایی به هتل‌ها داده شود و سپس از آن‌ها بخواهند که بدون کم کردن وجه، مراحل لغو سفر را انجام دهند.
فردا نیوزفردا نیوز2 روز قبل
در خلاصه داستان فیلم آمده است: «مهری» و «نوری» که از یکدیگر طلاق گرفته‌اند، صاحب کارخانه تولیدی بسیار بزرگند. فیلم سینمایی «دور افتاده» به کارگردانی «رابرت زمکیس»، جمعه ۹ اسفندماه ساعت ۴۰ دقیقه بامداد از شبکه ۲ سیما پخش می‌شود. فیلم سینمایی «معاف از مالیات» به کارگردانی محمد حمیدی، جمعه ۹ اسفندماه ساعت ۱۷:۳۰ از شبکه دو سیما به‎نمایش درمی‎آید. فیلم سینمایی «ملکه» به روایت داستان دیده‌بانی به نام «سیاوش» می‌پردازد که به دنبال فرصتی است تا توانایی‌های خود را نشان دهد. فیلم سینمایی «بروسلی جنگجو» به کارگردانی سرینو وایتلا، جمعه ۹ اسفند، ساعت ۱۹ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.
برترین‌هابرترین‌ها2 روز قبل
او درباره مصاحبه اخیر محمدرضا زنوزی، مالک باشگاه تراکتور که عنوان کرده پرسپولیس تیم حکومتی بوده و نام «پرسپولیس» یونانی است، ابراز کرد: آقای زنوزی چندین بار این جسارت را راجع به باشگاه پرسپولیس داشته و ما واقعا دوست نداشتیم جوابی گفته شود. مدیرعامل باشگاه پرسپولیس یادآور شد: خدمت آقای زنوزی می‌گوییم که اگر کوچک‌ترین مطالعه‌ای راجع به تاریخ کشور و فوتبال ایران داشته باشید، نام پرسپولیس بسیار مقدس است و ریشه در تاریخ کشور و فوتبال ایران دارد. او ادامه داد: اگر بخواهیم راجع به اسامی و بزرگان پرسپولیس صحبت کنیم، یک برنامه مفصل می‌خواهد، بنابر این درمورد پرسپولیس باید محترمانه برخورد شود. آن وقت ما شدیم عزیز و دردانه پایتخت؟ او ادامه داد: شما باید به میدان مسابقه بیایید و مرد و مردانه بجنگید. مدیرعامل باشگاه پرسپولیس اضافه کرد: مردم آذربایجان شرقی که باغیرت هستند و نسبت به تیمشان تعصب دارند، اما با وجود این همه هزینه باشگاه تراکتور، هنوز نتوانستند یک جام به دست بیاورند.
دنیای اقتصاددنیای اقتصاد2 روز قبل
از طرفی مسافران تورهای خارجی نوروز نیز به‌دلیل تصمیم برخی کشورهای مقصد مبنی‌بر تعلیق پروازهای از مبدا ایران، مجبور به لغو سفرهای خود هستند. در همین راستا متولیان گردشگری برای رفع این مشکلات دستورالعملی را به آژانس‌های مسافرتی ابلاغ کرده‌اند. بخشنامه وزارت میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری تا پایان هفته آینده به آژانس‌ها ابلاغ می‌شود و بعد از آن مراجعه کنید. در واقع این زمان اندک احتمال موفقیت متقاضیان لفو سفر برای دریافت وجه پرداختی را کاهش می‌دهد. ماجرا از این قرار است که حتی آژانس‌های مسافرتی قصد همکاری با مسافران انصرافی را دارند اما پول‌هایی که از مسافران دریافت شده و به خدمات‌دهنده‌ها پرداخت شده است ظاهرا قابل‌استرداد نیست.
وانانیوزوانانیوز2 روز قبل
به گزارش وانانیوز، ساعاتی پیش پرواز تیم استقلال به سیرجان به علت نقص فنی بعد از حدود ۷۰ دقیقه پرواز به فرودگاه مهر آباد بازگشت. پس از بازگشت کاروان استقلال به فرودگاه مهرآباد آبی پوشان پایتخت با تعویض هواپیما دوباره راهی سیرجان شدند. در نهایت پس از حواشی رخ داده هواپیمای حامل کاروان استقلال در نهایت در سیرجان به زمین نشست. تیم استقلال تهران در چارچوب هفته بیست و یکم لیگ برتراز ساعت ۱۶ روز پنج شنبه در سیرجان به مصاف گل‌گهر خواهد رفت. انتهای پیام/ک
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز2 روز قبل
سخنگوی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (ایران‌ایر) گفت: با وجود بازگردانده شدن پرواز هواپیمای بدون مسافر این شرکت از سوی مقامات ترکیه، رایزنی‌های خود را از طریق دفتر ایران‌ایر در ترکیه و سفارت ایران در استانبول انجام دادیم و توانستیم مجوز این پرواز را بگیریم و هواپیما به سمت استانبول پرواز کرده تا مسافران ایرانی را باز گرداند. در پی‌شیوع ویروس کرونا در ایران، برخی از کشورهای همسایه پروازهای مسافری ایران را ممنوع کرده بودند اما برای بازگرداندن مسافران ایرانی به کشور به ویژه از مقاصدی مانند ترکیه هواپیماهای ایرلاین‌های داخلی به صورت یکطرفه و بدون مسافر به فرودگاه‌های این کشورها می‌رفتند و مسافران ایرانی را بازمی‌گرداندند. این تصمیم در حالی اجرایی می‌شد که ساعاتی پیش هواپیمایی کشور ترکیه با ارسال نامه‌ای هرگونه پرواز ایرانی به کشورش را حتی برای فرود اضطراری و بدون مسافر ممنوع اعلام کرد و هواپیمای تهران - استانبول ایران‌ایر را از میانه راه بازگرداند. در پی این تصمیم‌گیری مقامات ترک، معصومه اصغرزاده سخنگوی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (ایران‌ایر) در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: پرواز ایران‌ایر که تهران را به مقصد استانبول بدون مسافر و برای بازگرداندن ایرانی‌ها ترک کرده بود، از روی آسمان بازگردانده شد اما با رایزنی‌های صورت گرفته از سوی دفتر این ایرلاین در ترکیه و سفارت ایران در استانبول توانستیم مجوز را برای این پرواز مجددا دریافت کنیم. وی افزود: هواپیمای مورد نظر هم‌اکنون در تبریز سوخت‌گیری کرده و مجددا به مقصد استانبول در حال پرواز است تا مسافران ایرانی را بازگرداند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 روز قبل
به گزارش مشرق، کاروان استقلال بعد از سرگردانی ۷۰ دقیقه‌ای در آسمان و بازگشت مجدد به تهران، در نهایت دقایقی قبل وارد شهرستان سیرجان شد. تیم استقلال ساعاتی قبل به منظور دیدار با گل گهر سیرجان تهران را به وسیله هواپیما به مقصد سیرجان ترک کرده بود که هواپیمای این تیم به علت نقص فنی مجددا به تهران بازگشت تا بعد چند ساعت تاخیر با هواپیمای دیگری عازم سیرجان شود. این تیم در حالی برای بازی با گل گهر راهی سیرجان شد که خلیل‌زاده، سرپرست این تیم چند بار از خودداری تیمش برای رفتن به سیرجان و بازی در ورزشگاه بدون تماشاگر سخن گفت اما با رد درخواست این تیم برای لغو بازی به علت شیوع ویروس کرونا، استقلال راهی سیرجان شد. استقلال و گل گهر فردا در هفته بیست و یکم لیگ برتر در سیرجان به میدان می‌روند.
خبرآنلاینخبرآنلاین2 روز قبل
کاروان استقلال بعد از سرگردانی ۷۰ دقیقه‌ای در آسمان و بازگشت مجدد به تهران، در نهایت دقایقی قبل وارد شهرستان سیرجان شد. تیم استقلال ساعاتی قبل به منظور دیدار با گل گهر سیرجان تهران را به وسیله هواپیما به مقصد سیرجان ترک کرده بود که هواپیمای این تیم به علت نقص فنی مجددا به تهران بازگشت تا بعد چند ساعت تاخیر با هواپیمای دیگری عازم سیرجان شود. این تیم در حالی برای بازی با گل گهر راهی سیرجان شد که خلیل‌زاده، سرپرست این تیم چند بار از خودداری تیمش برای رفتن به سیرجان و بازی در ورزشگاه بدون تماشاگر سخن گفت اما با رد درخواست این تیم برای لغو بازی به علت شیوع ویروس کرونا، استقلال راهی سیرجان شد. استقلال و گل گهر فردا در هفته بیست و یکم لیگ برتر در سیرجان به میدان می‌روند.

ببینید | خشم بازیکنان خسته و ترسیده از پرواز استقلال در هواپیمای سیرجان

خبرآنلاینخبرآنلاین2 روز قبل
بعد از ترس از کرونا و لغو نشدن بازی‌های لیگ، حالا هواپیما و بازگشت به تهران بعد از ۷۰ دقیقه پرواز ناموفق! ویدئوی منتشر شده از پرواز استقلالی‌ها را ببینید.
ایسناایسنا2 روز قبل
تیم فوتبال استقلال وارد سیرجان شد. به گزارش ایسنا، کاروان استقلال بعد از سرگردانی ۷۰ دقیقه‌ای در آسمان و بازگشت مجدد به تهران، در نهایت دقایقی قبل وارد شهرستان سیرجان شد. تیم استقلال ساعاتی قبل به منظور دیدار با گل گهر سیرجان تهران را به وسیله هواپیما به مقصد سیرجان ترک کرده بود که هواپیمای این تیم به علت نقص فنی مجددا به تهران بازگشت تا بعد چند ساعت تاخیر با هواپیمای دیگری عازم سیرجان شود. این تیم در حالی برای بازی با گل گهر راهی سیرجان شد که خلیل‌زاده، سرپرست این تیم چند بار از خودداری تیمش برای رفتن به سیرجان و بازی در ورزشگاه بدون تماشاگر سخن گفت اما با رد درخواست این تیم برای لغو بازی به علت شیوع ویروس کرونا، استقلال راهی سیرجان شد. استقلال و گل گهر فردا در هفته بیست و یکم لیگ برتر در سیرجان به میدان می‌روند.
روزنوروزنو2 روز قبل
من یک بار هم گفتم در تیم ملی مگر مسعود مقصر بود؟ مقصر اول ویلموتس بود و به مسعود چه ربطی دارد که او را تخریب می‌کردند. * استوکس ساعت اشکان را دزدیدزنوزی درخصوص استوکس اضافه کرد: اگر استوکس خوب بود من او را نگه می‌داشتم! من به آقایان گفتم استوکس را نخرید و این به گردن شما می‌افتد اما فکر کردند که من دوست ندارم استوکس به پرسپولیس برود. * زور پرسپولیس از تیم ملی هم بیشتر استزنوزی با اشاره به حضور گل محمدی در تیم پرسپولیس گفت: موضوع تیم ملی و پرسپولیس هم جالب است. جالب است که این‌ها زورشان از تیم ملی هم بیشتر است.
ایلناایلنا2 روز قبل
سخنگوی ایران‌ایر از دریافت مجوز برای هواپیمای بازگردانده شده تهران - استانبول خبرداد. به گزارش ایلنا، معصومه اصغرزاده سخنگوی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (ایران‌ایر) گفت: با وجود بازگردانده شدن پرواز هواپیمای بدون مسافر این شرکت از سوی مقامات ترکیه، رایزنی‌های خود را از طریق دفتر ایران‌ایر در ترکیه و سفارت ایران در استانبول انجام دادیم و توانستیم مجوز این پرواز را بگیریم و هواپیما به سمت استانبول پرواز کرده تا مسافران ایرانی را باز گرداند.
رجانیوزرجانیوز2 روز قبل
البته بعضی‌هایشان درحالی انصراف دادند که اصلا فیلمی در جشنواره فجر نداشتند. حالا فکر می‌کنید هزینه‌ی الیورتوییست، نخستین تئاترلاکچری‌ ایران را چه کسی داده؟ محمد امامی، متهم ردیف اول اختلاس ۸هزارمیلیاردتومانی صندوق بازنشستگی فرهنگیان! محمد امامی اما تهیه کننده سریال شهرزاد هم هست؛ سریالی که از جیب فرهنگیان ساخته شد. کمپینی که مورد انتقاد ترانه علیدوستی قرار گرفت و در تقابل با آن، علیدوستی به همراه محمد امامی کمپین بله به شهرزاد را راه انداخت. البته پولپاشی محمد امامی در بین هنرمندان تمامی ندارد.

به انتهای لیست رسیدید