هیئت فوتبال بوشهر

هیئت فوتبال بوشهر

مهرمهر3 هفته قبل
به گزارش خبرنگار مهر، حیدر بهاروند پیش از ظهر چهارشنبه در مجمع انتخابی هیئت فوتبال استان بوشهر عنوان کرد: استان بوشهر دارای تاریخی بزرگ در عرصه فوتبال است و تاکنون بازیکنان زیادی از این استان به سطح ملی رسیده‌اند. رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران با تاکید بر لزوم حمایت از نمایندگان استان بوشهر در لیگ‌های فوتبال کشور، خاطرنشان کرد: تیم‌هایی چون شاهین بوشهر، ایران‌جوان، و پارس جنوبی جم نیازمند حمایت ویژه هستند. وی بیان کرد: امیدواریم مسائل و مشکلاتی که برای پارس جنوبی جم به وجود آمد حل شود و این دو تیم در لیگ برتر مانده و شاهد درخشش فوتبال بوشهر باشیم. وی با اشاره به اینکه یک خانم هم در جمع کاندیداهای انتخابات هیئت فوتبال بوشهر حضور داشته است، افزود: این حضور بانوان بیانگر این است که فوتبال یعنی خانواده و تنها مربوط به آقایان نیست. رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران استفاده از کمک‌داور ویدئویی در فصل آینده فوتبال را یک ضرورت دانست و گفت: با تصویب هیئت رئیسه هر استادیومی که VAR نداشته باشد نمی‌تواند میزبان باشد.
مهرمهر3 هفته قبل
به گزارش خبرنگار مهر، مجمع انتخابات هیئت فوتبال استان بوشهر صبح چهارشنبه با حضور حیدر بهاروند دبیر فدراسیون فوتبال و رئیس سازمان لیگ و اعضای این مجمع در بوشهر برگزار شد. در این مجمع امیرحسین محتشم با ۱۶ رأی برای یک دوره چهارساله به‌عنوان رئیس هیئت فوتبال استان بوشهر انتخاب شد. سید علیرضا کازرونی، سید یونس موسی جاویدان و فخرالسادات هاشمی از دیگر گزینه‌های انتخابات هیئت فوتبال استان بوشهر بودند. محمد داد رئیس هیئت فوتبال شهرستان کنگان، لطفی نژاد رئیس هیئت فوتبال شهرستان تنگستان و مخبر بوشهری داور بوشهری به عنوان ناظرین رأی‌گیری مجمع انتخاب شدند. مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال که طبق برنامه قصد حضور در انتخابات هیئت فوتبال بوشهر را داشت، به علت بیماری قلبی در یکی از بیمارستان‌های تهران بستری شد.
مهرمهر2 ماه قبل
وی تصریح کرد: در تمام انتخابات رویکرد ما رعایت عدالت است و اینکه حق هیچ کاندیدی پایمال نشود و در مورد شائبه‌ای که در خصوص انتخابات هیئت فوتبال پیش آمد باید بگویم که من بلافاصله با هماهنگی فدراسیون شرایط ثبت‌نام مجدد را فراهم کردم و تأیید صلاحیت کاندیداهای هیئت فوتبال ارتباطی با من ندارد. مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر اضافه کرد: در کمیته بررسی تعداد ۴ نفر از ۷ نفر کاندیدا تأیید شدند و بقیه به دلیل نواقص مدارک رد شدند. بهروزیان فر بیان کرد: مدارک و سوابق هر هفت نفر برای بررسی صلاحیت‌ها به دستگاه‌های مرتبط ارسال شد و چهار نفر مورد تأیید قرار گرفتند که می‌توانند در انتخابات هیئت فوتبال شرکت کنند و این قابل‌تغییر نیست و بنده خواهان حضور همه آن‌ها بودم. وی در مورد عملکرد هیئت فوتبال به عنوان مهم‌ترین و پرطرفدارترین ورزش گفت: این موضوع ناشی از حمایت‌ها و کمک‌ها است، عدالت در توزیع اعتبارات باید رعایت شود و همه هیئت‌ها دیده شوند. مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر با بیان اینکه تمام زندگی‌ام را بر روی ورزش استان گذاشته‌ام خاطرنشان کرد: در مرکز استان مشکل زمین ورزشی وجود دارد ولی با تمام توان در پی حل مشکلات هستیم و همچنین کاربری‌های زمین‌های ورزشی استان حفظ می‌شود.
مهرمهر2 ماه قبل
بوشهر - مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر با اشاره به ثبت نام شش نفر برای ریاست هیئت فوتبال استان، گفت: چهار کاندیدای نهایی ریاست هیئت فوتبال استان بوشهر مشخص شدند.
فوتبالیفوتبالی2 ماه قبل
پایگاه خبری فوتبالی- جلسه هماهنگی دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس تهران و شاهین شهرداری بوشهر برگزار شد. به گزارش فوتبالی، به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، نشست هماهنگی دیدار ۲ تیم فوتبال پرسپولیس تهران و شاهین بوشهر با حضور جلال مرادی ناظر بازی، حیدر شکور ناظر داوری، مسئولان ارشد هیئت فوتبال بوشهر و استان بوشهر، یگان ویژه، نیروی انتظامی، اورژانس، ورزشگاه و سایر نهاد‌های ذیربط و نمایندگان ۲ تیم برگزار شد. بر اساس مصوبات جلسه تیم پرسپولیس با لباس قرمز و شاهین با لباس سفید به میدان خواهند رفت. گلر پرسپولیس پیراهن مشکی و گلر شاهین لباس سبز بر تن خواهند کرد. همچنین جایگاه تماشاگران ۲ تیم مورد بررسی قرار گرفت و درباره استقرار هواداران پرسپولیس در استادیوم نیز صحبت‌هایی از سوی مدیر تیم پرسپولیس مطرح شد.
تسنیمتسنیم2 ماه قبل
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، هفته دوم لیگ برتر فوتبال بانوان روز پنجشنبه به پایان رسید. آذرخش کردستان سال گذشته با نام آذرخش تهران در لیگ برتر شرکت کرد و شرایط خوبی نداشت. شهرداری بم نیز که در چند سال گذشته به قهرمانی لیگ برتر رسیده بود، امسال هم برای کسب هفتمین عنوان قهرمانی خیز برداشته است. بازی در لیگ برتر، بازیکنان لیگ برتری می‌خواهد و ما می‌خواستیم در کنار بازیکنان جوان، از بازیکنان باتجربه هم استفاده کنیم، اما به خاطر بی‌تجربگی آنها هنوز فدراسیون اجازه بازی به آنها را نداده است. فاطمه دغاغله با بیان این مطلب که فوتبال ایران با کمبود بازیکن مواجه است، اظهار داشت: مسابقات استانی و ساحلی در حد لیگ برتر فوتبال نیست.
تسنیمتسنیم3 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، در پی لغو کنفرانس خبری سرمربیان تیم‌های شاهین شهرداری بوشهر و سایپا تهران در آستانه برگزاری مرحله یک هشتم مسابقات جام حذفی فوتبال مدیر روابط عمومی هیئت فوتبال استان بوشهر اظهار داشت: امروز جلسه کنفرانس قبل از بازی را برای سرمربی سایپا ساعت ۱۷:۳۰ دقیقه در سالن کنفرانس مجموعه ورزشی شهید بهشتی بوشهر تنظیم کردیم، ولی سرمربی تیم سایپا باوجود تداخل با ساعت تمرین به احترام خبرنگاران در محل کنفرانس خبری حضور یافت و فقط سه خبرنگار شرکت کرد. وی با اشاره به اینکه صادقی سرمربی تیم سایپا تهران در این زمینه عنوان کرد: به سالن برویم برای مصاحبه که هر سه خبرنگار که برای مصاحبه خبری حضور داشتند متفق القول گفتند سوال خاصی ندارند و با توجه به تمرین تیم سایپا ترجیح می‌دهند کنفرانس برگزار نشود. مدیر روابط عمومی هیئت فوتبال استان بوشهر تصریح کرد: متاسفانه هر ساله شاهد درخواست حدود ۳۵۰ کارت خبرنگاری و عکاسی از سراسر استان بوشهر هستیم ولی فقط ۳ نفر در کنفرانس خبری پیش از بازی حاضر بودند که این از عرف خبری و آداب مهمان نوازی به دور است. احمدی‌پور در خصوص خبر منتشر شده از ایسنا گفت: متاسفانه خبرگزاری ایسنا مطلبی را منتشر کرده که صحت ندارد و ما انتظار بیشتری از این خبرگزاری بزرگ و خبرنگار جوان آن داریم و این دو اتفاق سبب شد امروز شرمنده سرمربی سایپا شویم. انتهای پیام/ش
افکارنیوزافکارنیوز3 ماه قبل
افکارنیوز، به گزارشفربد بقایی، مدیر رسانه تیم فوتبال سایپا تهران درباره دلیل برگزار نشدن نشست خبری پیش از بازی این تیم با شاهین بوشهر بیان کرد: تیم سایپا در زمان مناسب و به موقع برای برگزاری این دیدار به بوشهر آمد و از صبح پیگیر برگزاری نشست هستیم. قرار شد ابراهیم صادقی، سرمربی تیم مان هم در نشست خبری مربوط به این بازی شرکت کند. اخبار ورزشی- او افزود: با این تفاسیر به دلیل حاضر نشدن سرمربی شاهین در نشست خبری، خبرنگاران بوشهری هم محل برگزاری نشست را ترک کرده و حاضر نشدند در نشست خبری ابراهیم صادقی شرکت کنند. بقایی تصریح کرد: سرمربی تیم سایپا آماده حضور در نشست خبری بود، اما پس از این اقدام خبرنگاران، مسئولان هیئت فوتبال بوشهر از صادقی خواستند به محل نشست خبری نرود و او را در ساختمان هیئت فوتبال حفظ کردند. بار‌ها دیده‌ایم سرمربی تیم‌ها به دلایل مختلف در نشست خبری قبل بازی حاضر نمی‌شوند، اما سرمربی سایپا همواره در نشست خبری بازی‌های خارج از خانه مان شرکت کرده است و وقتی خود خبرنگاران محل نشست را ترک می‌کنند و کنفرانسی برگزار نمی‌شود، دیگر این موضوع دست ما نیست.
مهرمهر4 ماه قبل
به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام عبدالحمید خدری عصر چهارشنبه در نشست با رئیس هیئت فوتبال استان بوشهر اظهار داشت: ارتقای چشمگیر و شخصیتی امروز فوتبال استان ناشی از دانش مدیریتی و کاربردی متولی این رشته جذاب است. نماینده مردم شهرستان‌های بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: قطعا در سال‌های آینده نتیجه این حرکت هوشیارانه در فوتبال کشور با معرفی بیشتر باشگاه‌ها و بازیکنان خلاق هم استانی نمایان‌تر خواهدبود. خدری بیان کرد: قیاس شخصیت و چهره کنونی فوتبال بوشهر با گذشته باعٹ شده تا فدراسیون و صاحب نظران استان ما را در میان کلان شهرهای فوتبالی در جایگاه اول قرار دهند. شایسته است فضا و دامنه خدمتگزاری اینگونه مدیران بومی و شاخص و توانمند بیشتر و وسیع‌تر شود. وی معرفی برترین هیئت فوتبال بوشهر را از جمع سایر هیئت‌های کشور تبریک گفت و برای مجموعه خانواده بزرگ فوتبال استان، مسئول ارشد و همکاران استانی وشهرستانی آن ارزوی موفقیت و سربلندی کرد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین4 ماه قبل
خبرگزاری میزان- مدیر روابط عمومی هیئت فوتبال بوشهر گفت: برای رفاه حال اعضای تیم پیکان رختکن تیم خودمان را به تیم پیکان دادیم و در نیمه دوم در همان رختکنی که بو می‌داد مستقر شدیم. علی احمدی‎پور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در مورد بوی عجیب جوهرنمک در رختکن تیم پیکان در بازی برابر تیم شاهین شهرداری بوشهر اظهار داشت: اتفاق خاصی نبود. وی ادامه داد: برای رفاه حال تیم مهمان رختکن تیم خودمان را به آنها دادیم و بازیکنان تیم شاهین به رختکن طبقه بالا رفتند. البته ابتدا به عوامل تیم پیکان گفتیم که می‌توانند از رختکن طبقه بالا استفاده کنند، ولی آن‌ها به دلیل پله‌های موجود در ورزشگاه، این پیشنهاد را نپذیرفتند. مدیر روابط عمومی هیئت فوتبال بوشهر تصریح کرد: هیچ عمدی برای اذیت کردن تیم پیکان در کار نبود و یک اتفاق معمولی رخ داد.
تابناکتابناک4 ماه قبل
جوایز برترین‌های بخش لیگ برتر هجدهم در مراسم امشب به این شرح معرفی شدند. پدیده لیگ برتر: اللهیار صیادمنش (جایزه این بخش را صادق درودگر اهدا کرد و در غیاب صیادمنش، جواد زرینچه آن را دریافت کرد) کاندیداهای برترین مدافع: سیدجلال حسینی، وریا غفوری و شجاع خلیل‌زادهبرترین مدافع: سیدجلال حسینی (جایزه این بخش را صادق درودگر اهدا کرد) کاندیداهای بازیکن اخلاق: ایوب والی، پیام نیازمند و مرتضی منصوریبازیکن اخلاق: پیام نیازمند (جایزه این بخش را محمود اسلامیان اهدا کرد که به دلیل غیبت نیازمند، رئیس هیئت فوتبال اصفهان آن را دریافت کرد) تیم اخلاق: پیکان (جایزه این بخش را عبدالکاظم طالقانی به محمود شیعی اهدا کرد) برترین تیم: پرسپولیس (جایزه این بخش را محمدرضا داورزنی به ایرج عرب اهدا کرد) کاندیداهای برترین هیئت فوتبال: بوشهر، خوزستان و تهرانبرترین هیات فوتبال: هیات فوتبال استان بوشهر (جایزه این بخش را فریدون اصفهانیان اهدا کرد) کاندیداهای برترین دروازه‌بان: علیرضا بیرانوند، پیام نیازمند و سیدحسین حسینیبرترین دروازه‌بان: علیرضا بیرانوند (جایزه این بخش را ابراهیم میرزاپور اهدا کرد) کاندیداهای برترین هافبک: احمد نوراللهی، آیاندا پاتوسی و مهدی کیانیبرترین هافبک: مهدی کیانی (جایزه این بخش را حیدر بهاروند اهدا کرد که در غیاب کیانی، نماینده باشگاه سپاهان آن را دریافت کرد) آقای گل: لوسیانو پریرا و کی‌روش استنلی (جایزه این بخش را وحید هاشمیان و حسین روشن اهدا کردند که نمایندگان باشگاه فولاد و سپاهان جوایز را دریافت کردند) برترین مربی: برانکو ایوانکوویچ (جایزه این بخش را حمیدرضا گودرزی، معاون امنیتی و انتظامی استانداری تهران اهدا کرد که این جایزه را سیدجلال حسینی دریافت کرد) کاندیداهای برترین بازیکن فصل: سیدجلال حسینی، علیرضا بیرانوند و وریا غفوریبرترین بازیکن فصل: علیرضا بیرانوند (جایزه این بخش را مهدی تاج اهدا کرد) علیرضا بیرانوند پس از دریافت جایزه برترین بازیکن فصل گفت: خیلی خوشحالم و از تمام مربیان و کاپیتان‌ها که رأی دادند، تشکر می‌کنم. از ایگور پانادیچ، برانکو ایوانکوویچ، همسرم و خانواده‌ام تشکر می‌کنم که حمایتم کردند و امیدوارم بازهم این افتخارات را کسب کرده و آنها را خوشحال کنم.
فارسفارس5 ماه قبل
با توجه به فضای فرهنگی ورزشگاه‌ها که کمیته اخلاق را به فعال‌ترین کمیته تبدیل کرده است، مدیران فوتبالی بوشهر به‌جای افزایش فستیوال‌های ویژه بانوان در جهت رشد و پیشرفت آن‌ها رویه ماجراجویانه‌ای برای حذف صورت‌مسئله پیش‌گرفته‌اند. به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، استان بوشهر همیشه جزو اولین‌هاست، این استان در سال‌های گذشته به خط‌شکن و به‌نوعی آزمونه (پایلوت) روشنفکری‌های فرهنگی و محلی برای آزمودن کاسه صبر مردم مبدل شده است. مستمسکی جدید برای آغاز موجی دیگر با پرچم شهرمان که از ورزشگاه شهید بهشتی حرکت کرد و رسانه‌های کشور و حتی خارج از کشور را درنوردید. اگر ملزومات روز دنیا برای تشکیل ساختار کانون هواداری باشگاه‌ها طراحی و تعیین یابد، شاید کمیته اخلاق به کم‌کارترین کمیته فوتبالی تبدیل شود. بهروزیان‌فرد در خصوص بازتاب و حمایت شبکه‌های معاند نظام از این اقدام هیئت فوتبال، تصریح کرد: هر موضوعی را که شبکه‌های ضدانقلاب حمایت می‌کنند، به سود ما نیست و مخالف آن‌ها هستیم.
ورزش۳ورزش۳5 ماه قبل
به گزارش «ورزش سه»، تبعات تصیم هیات فوتبال استان بوشهر موجب شد در شب پایانی بازی‌ها داوران دختر از قضاوت در بازی‌ها منع شوند. یکی از داوران دختر که در بازی‌های پسران زیر ۱۲ سال در بوشهر حضور داشت ملیکا کوثری بود. *حضور داوران دختر در بازی‌های پسران به نظر می‌رسد تنها در بوشهر رخ داده است! *شما با عینک بازی‌ها را قضاوت کردید؟ هیچ اشکالی ندارد که با عینک قضاوت کنم. *شنیده می‌شود به خاطر این تصمیم مدیران بالادستی قصد دارند رییس هیات فوتبال استان بوشهر را برکنار کنند!
مهرمهر6 ماه قبل
به گزارش خبرنگار مهر، محمد نجفی صبح دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امسال استان بوشهر در لیگ برتر فوتبال و لیگ دسته اول نمایندگانی دارد که این تعداد تیم بیانگر بزرگی فوتبال استان است. وی با بیان اینکه هنوز نامه قرعه کشی و شروع لیگ برتر را دریافت نکردیم خاطرنشان کرد: تیم فوتبال شاهین یک اردو در شهر بروجرد خواهد داشت و حدود ۱۲ بازیکن را تمدید قرارداد کرده است. رئیس هیئت فوتبال استان بوشهر اظهار داشت: از یکی از استان‌های هیات بزرگ کشور برای کاندیداتوری ریاست هیئت فوتبال دعوت داشتم که قطعا در خدمت مردم دلنشین استان بوشهر خواهم ماند. وی با ابراز نگرانی از وضعیت ایرانجوان بوشهر، تاکید کرد: از مسئولان در خواست دارم کمک کنند و به بحث ایرانجوان ورود کنند. رئیس هیئت فوتبال استان بوشهر ادامه داد: در مورد سپاهان خورموج هم در سفر به تهران پیگیری خواهم کرد و امیدواریم به نتیجه مطلوب برسیم.

به انتهای لیست رسیدید