هیئت مدیره پرسپولیس

هیئت مدیره پرسپولیس

روزنوروزنو5 روز قبل
مطهری در بدو ورودش به استقلال گل زد و از پتانسیلش به خوبی استفاده کرد. جباری درباره مشکلات مدیریتی باشگاه استقلال و عدم سفر سعید رمضانی سرپرست تیم به کویت یادآور شد: مشکلات استقلال زیاد است و اگر بخواهیم آنها باز کنیم، زمان مناسبی نیست. همه مشکلات باشگاه به مدیرانی برمی‌گردد که وزیر ورزش و جوانان برای این باشگاه انتخاب می‌کند. چطور مدیرعامل باشگاه و هیئت مدیره پرسپولیس تعیین شده، اما در استقلال انتخاب نمی‌شوند؟ وزیر ورزش رئیس مجمع است و مجمع باشگاه را اداره می‌کند. ما این مسائل را از چشم سلطانی‌فر وزیر ورزش به عنوان رئیس مجمع باشگاه استقلال می‌بینیم.
جام نیوزجام نیوز2 هفته قبل
شما قبلا به این مطلب رای داده ایدبه این مطلب امتیاز دهیدبه گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، ‌ مهدی محمد نبی عضو هیئت‌مدیره باشگاه پرسپولیس که سابقه دبیر کلی فدراسیون فوتبال را در کارنامه دارد، در ساختمان این فدراسیون حاضر شد و برای ریاست فدراسیون فوتبال ثبت نام کرد. پیش از این حبیب کاشانی، محمدحسین قریب و رضا جلالی برای سمت ریاست فدراسیون فوتبال ثبت نام کرده بودند.
افکارنیوزافکارنیوز2 هفته قبل
افکارنیوز، به گزارشدر شرایطی که زمان زیادی برای ثبت نام کاندیداهای ریاست فدراسیون فوتبال باقی نمانده است، گفته می‌شود مهدی محمد نبی در آستانه جدایی از پرسپولیس است تا در انتخابات ریاست فدراسیون شرکت کند. درحال حاضر مهدی رسولی پناه به عنوان رئیس هیئت مدیره پرسپولیس در این باشگاه فعالیت می‌کند و علی رغبتی، مهدی محمد نبی و مهرداد هاشمی اعضای هیئت مدیره پرسپولیس هستند. به هر حال نبی از شانس بالایی برای ریاست فدراسیون برخوردار است و باید دید با جدایی نبی، وزارت ورزش و جوانان چه فردی را جایگزین او خواهد کرد.
ورزش۳ورزش۳2 هفته قبل
این در حالی است که خبرنگاران نیز از صبح امروز در مقابل در فدراسیون فوتبال حضور داشتند و انتظار چهره‌های نام آشنا برای پر کردن فرم کاندیداتوری را می‌کشیدند. عزیزی خادم که چند روز پیش کاندیدای ریاست فدراسیون بود، با اعلام این موضوع که چند بار «استخاره» کرده «بد آمده»، از جمع نامزدها کنار کشید و استعفای خود را اعلام کرد. وی چند دقیقه پس از خروج، دوباره به فدراسیون آمد و این بار خبر از ثبت نام برای محمدحسین قریب (ریاست فدراسیون) داد. مسعود هراتیان که بیشتر با بحث‌های حقوقی در برنامه نود، شهرت یافت نیز برای ریاست فدراسیون کاندیدا شده است. ثبت نام برای ریاست و هیئت رئیسه فدراسیون تا فردا ساعت ۱۶ ادامه خواهد داشت و باید دید چه کسانی برای اداره فوتبال نام نویسی خواهند کرد.
برترین‌هابرترین‌ها2 هفته قبل
دوشنبه گذشته و در فاصله ۷۲ ساعت به دربی، بازیکنان پرسپولیس در استوری‌هایی هماهنگ و مشابه به وضعیت مالی باشگاه خود انتقاد کردند اما دلیل این اقدام هماهنگ آنها چه بود؟ خبرورزشی: بازیکنان پرسپولیس هرچند در استوری هماهنگ خود به هواداران وعده دادند در دربی با همه وجود می‌جنگند، اما کنایه هم زده‌اند که این اتفاقات و بی‌توجهی‌ها می‌تواند تمرکز آنان را در آستانه بازی با استقلال برهم بزند! اما به‌راستی ماجرا چیست؟ پشت‌پرده این استوری‌ها چه کسی است و بازیکنان دقیقا چه افرادی را هدف قرار داده‌اند؟ در این ارتباط شنیدیم منظور شاگردان یحیی گل‌محمدی هیئت مدیره کنونی باشگاه پرسپولیس است. یکی از بازیکنان پرسپولیس که تمایلی به افشای نام خود نداشت به ما گفت: «فرق ما با استقلال چیست؟ هر دو تیم زیر نظر وزارت ورزش و جوانان اداره می‌شود، اما در هیئت مدیره استقلال دو عضو پولدار و متمول حضور دارند که برای پرداخت پاداش بیشتر با یکدیگر رقابت می‌کنند در حالی که در هیئت مدیره پرسپولیس از این خبر‌ها نیست. چرا وزارت ورزش و جوانان فکری برای تغییر هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس و استفاده از افراد پرسپولیسی متمول و علاقه‌مند به سرنوشت این تیم نمی‌کند؟» اشاره طرف به حضور اسماعیل خلیل زاده و عبدالرضا موسوی در هیئت مدیره باشگاه استقلال بود. دو فردی که یکی در زمینه هتل‌داری فعال است و آن دیگری شرکت هواپیمایی دارد.
طرفداریطرفداری3 هفته قبل
ولی عمل میبینیم که این استقلال است که همه جوره از وزارت ورزش و دولتی‌ها ساپورت و حمایت میشه چه اداری چه مالی. همه ما دیدیم سر قضیه رفتن استراماچونی تمام بدنه دولت بسیج شدن برای راضی کردن و برگرداندن استرا. همه دیدیم چطور وزارت ورزش دو عضو میلیاردر و ثروتمند به هیئت مدیره استقلال اورد همه دیدیم. همه دیدیم سلطانی فر چطور برای جلوگیری از کسر امتیاز به مالزی رفت و با اف ای سی مذاکره کرد و سریع پرونده رو با پرداخت بدهی‌ها بست. همه دیدیم چطور فتحی و فتح اله زاده و خلیل زاده از لطفها و حمایتهای بسیار زیاد وزارت ورزش و ایرانسل به خوبی یاد کردند ولی برعکس ان میبینیم با رفتن عرب از هئیت مدیره پرسپولیس دکتر مخصوص وزیر ورزش میاد در هیئت مدیره پرسپولیس و در اخر یه سوال داشتم ا استقلالیها تا حالا بازیکنان و مربیان شما چند درصد پول گرفتن چه داخلی چه خارجی وایا ازفصل گذشته هم طلب دارند یانه. در یک مورد همین بشار رسن هافبک عراقی پرسپولیس نه تنها این فصل پولی نگرفته بلکه از فصل گذشته هم طلب داره و تا جمعه به انصاریفر مهلت دادن اگه پولشو ندن بشار رسن طبق بندی که در قراردادش داره میتونه فسخ کنه والان مدیر برنامه هاش در اسپانیا مشغوا مذاکره با تیم اسپانیول است
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین4 هفته قبل
خبرگزاری میزان- عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: امیدواریم با توجه به این فعالیت‌های اقتصادی و با حمایت هواداران و رسانه‌ها، شاهد روز‌های خوبی برای پرسپولیس باشیم. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، مهدی محمد نبی در جریان مراسم رونمایی از اپلیکیشن پرسپولیس خطاب به جمعیت اظهار داشت: اساسا بحث خصوصی‌سازی در کشور ما با وجود اصل ۴۴ با موانع بسیاری روبه‌رو بوده است. عضو هیئت مدیره پرسپولیس خاطر نشان کرد: در حال حاضر باشگاه‌های ما نقش دفاعی را بازی می‌کنند. این گام بزرگی که باشگاه پرسپولیس برداشت و امیدواریم شامل حال باشگاه‌های دیگر ما هم بشود این روند را تندتر کند. محمد نبی در ادامه صحبت‌های خود تصریح کرد: باشگاه‌داری به شکل استاندارد قواعد خود را دارد.
روزنوروزنو1 ماه قبل
جلسه هیئت مدیره و مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با حضور یحیی گل محمدی و افشین پیروانی در باشگاه برگزار شد. در این جلسه محمدحسن انصاری‌فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گزارشی از روند مذاکرات برای جذب یحیی گل‌محمدی و دستیارانش به اعضای هیات مدیره ارائه کرد. در این جلسه که یحیی گل‌محمدی و افشین پیروانی هم در آن حضور داشتند مدیر تیم پرسپولیس توضیحاتی در خصوص شرایط این تیم به اعضای هیات مدیره ارائه کرد. همچنین یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم پرسپولیس برنامه‌های خود را به اعضای هیئت مدیره ارائه کرد. مدیرعامل اعضای هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس امیدوار هستند که کمیته اجرایی لیگ‌قهرمانان‌آسیا این تصمیم عجیب را وتو کند.
رکنارکنا1 ماه قبل
به گزارش رکنا، حکم سرمربیگری تیم ملی به نام چه کسی صادر می‌شود؟ به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، هفته گذشته امیرمهدی علوی سخنگوی فدراسیون فوتبال اعلام کرد سرمربی تیم ملی شنبه هفته آینده معرفی می‌شود و امروز زمان انتخاب سرمربی جدید تیم ملی فرا رسیده است. در کارنامه هر دو مربی سابقه نشستن روی نیمکت تیم ملی دیده می‌شود. حال که هر دو نفر شانس سرمربیگری تیم ملی را بار دیگر پیدا کرده‌اند نگاهی به کارنامه مربیگری هر دو می‌اندازیم. مدتی بعد او به‌عنوان جانشین امیر قلعه‌نویی به‌عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال انتخاب شد، اما در رقابت‌های انتخابی جام جهانی موفق نبود و برکنار شد تا افشین قطبی جای وی را در تیم ملی بگیرد. البته که موفقیت تیم ملی فوتبال در اولویت است و امیدواریم هر فردی سرمربی یوز‌های ایرانی می‌شود، بتواند با این تیم بهترین نتایج ممکن را به دست آورد.
رجانیوزرجانیوز1 ماه قبل
هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در اتفاقات اخیر این باشگاه و حضور یحیی گل‌محمدی در این تیم کمترین نقش را ایفا کرد. در این میان سکوت اعضای هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس و عدم تشکیل جلسه آنها بعد از منتفی شدن بازگشت گابریل کالدرون در نوع خودش جالب توجه بود. جمعه هفته گذشته آخرین جلسه هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس تشکیل و در این نشست تقریبا با ۷۵ درصد خواسته‌‌های کالدرون موافقت شد اما سرمربی آرژانتینی حاضر به ادامه کار نشد. در نهایت او با کمک یکی از هواداران باشگاه پرسپولیس که در امارات اقامت دارد تقریبا یک‌سوم این مبلغ را در اختیار باشگاه شهر خودرو قرار داد و مابقی آن را نیز در دو فقره چک در اختیار مالک باشگاه شهر خودرو گذاشت. انصاری‌فرد برای اینکه تصمیمات خود را اجرایی کند نیاز به موافقت اعضای هیئت مدیره داشت که به‌صورت تلفنی این کار را انجام داد، در حقیقت هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در انتخاب کادر جدید و صدور رضایت‌نامه آنها کوچکترین نقش را ایفا کرد.
وانانیوزوانانیوز1 ماه قبل
به گزارش وانانیوز، یکی از رسانه‌‌ها اخیرا مدعی شد پول رضایت نامه یحیی گل‌محمدی توسط رسول پناه رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس پرداخت شده و حتی او چک شخصی در این مورد به شهر خودرو داده است. خبری که از سوی رسول پناه تکذیب و تایید نشد. در واقع او ترجیح داده در قبال این خبر عجیب سکوت کند. اگرچه محمدحسن انصاری‌ فرد شب گذشته در برنامه فوتبال برتر این خبر را به شکلی تکذیب و تاکید کرد یکی از هواداران پرسپولیس این مبلغ را به صورت قرض در اختیار آنها قرار داده است، اما باشگاه پرسپولیس انتظار داشته و دارد رسول پناه خودش این خبر را تکذیب کند. اتفاقی که هنوز رخ نداده و گویا رئیس هیئت مدیره پرسپولیس بدش نمی‌آید با این خبرها محبوب شود.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 ماه قبل
سرمربی ایران همیشه باید ایرانی باشد اما …پیشکسوت و سرمربی اسبق تیم ملی به خبرورزشی گفت: هرکس سرمربی تیم ملی شده، حمایتش کرده‌ام. همیشه مثل کوه پشت تیم ملی بوده‌ام. حرف‌های علی پروین همیشه مهم و البته جذاب است؛ با او در خصوص انتخاب سرمربی تیم ملی هم صحبت شدیم. سرمربی تیم ملی همیشه باید ایرانی باشدهرکس سرمربی تیم ملی شده، حمایتش کرده‌ام. الان هم حامی تیم ملی و سرمربی‌اش هستم، ولی نظر خودم این است که سرمربی تیم ملی همیشه باید ایرانی باشد.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴1 ماه قبل
ساعت۲۴ -پیشکسوت و سرمربی اسبق تیم ملی به خبرورزشی گفت: هرکس سرمربی تیم ملی شده، حمایتش کرده‌ام. همیشه مثل کوه پشت تیم ملی بوده‌ام. حرف‌های علی پروین همیشه مهم و البته جذاب است؛ با او در خصوص انتخاب سرمربی تیم ملی هم صحبت شدیم. سرمربی تیم ملی همیشه باید ایرانی باشدهرکس سرمربی تیم ملی شده، حمایتش کرده‌ام. الان هم حامی تیم ملی و سرمربی‌اش هستم، ولی نظر خودم این است که سرمربی تیم ملی همیشه باید ایرانی باشد.
برترین‌هابرترین‌ها1 ماه قبل
خبرورزشی: حرف‌های علی پروین همیشه مهم و البته جذاب است؛ با او در خصوص انتخاب سرمربی تیم ملی هم صحبت شدیم. سرمربی تیم ملی همیشه باید ایرانی باشدهرکس سرمربی تیم ملی شده، حمایتش کرده‌ام. همیشه مثل کوه پشت تیم ملی بوده‌ام. الان هم حامی تیم ملی و سرمربی‌اش هستم، ولی نظر خودم این است که سرمربی تیم ملی همیشه باید ایرانی باشد. الان هم از سرمربی شدن یک ایرانی حمایت می‌کنم.
افکارنیوزافکارنیوز1 ماه قبل
افکارنیوز، به گزارشحرف‌های علی پروین همیشه مهم و البته جذاب است؛ با او در خصوص انتخاب سرمربی تیم ملی هم صحبت شدیم. سرمربی تیم ملی همیشه باید ایرانی باشداخبار ورزشی- هرکس سرمربی تیم ملی شده، حمایتش کرده‌ام. همیشه مثل کوه پشت تیم ملی بوده‌ام. الان هم حامی تیم ملی و سرمربی‌اش هستم، ولی نظر خودم این است که سرمربی تیم ملی همیشه باید ایرانی باشد. الان هم از سرمربی شدن یک ایرانی حمایت می‌کنم.
طرفداریطرفداری1 ماه قبل
خدپت کاربر دنی سرپیکواولا کجای دنیا برای انتخاب اعضای هیئت مدیره و مدیر یک شرکت دولتی، نظرسنجی میگذارند؟ چرا فکر میکنید که بی طرفی یعنی انجام هر آنچه مطابق خواست استقلالی‌ها باشد؟ …دوما، چشمانتون رو باز کنید و عقلتون رو کار بندازیدبرانکو بعد ۱۱ماه پول نگرفتن رفتعرب و نبی و هاشمی و رغبتی عضو هیئت مدیره بودنحالا هم۲روز به پایان نقل و انتقالات موندهو پرسپولیس نه تکلیف سرمربیش معلومه و نه پول بشار رو داده و نه حتی یک خرید کردهو هنوز اون ۴ نفر عضو هیئت مدیره هستنشرم کنین. تو هیئت مدیره استقلال ۲ مولتی میلیاردر هستن که منابع مالی رسوندن طلب بازیکنان به ۵۰ درصد و دادن پول به میلیچ و دیایاته و خرید ۲خارجی جدید رو تقبل کردنولی در هیئت مدیره پرسپولیس دندان پزشک وزیر حضور دارد. خجالت بکشیدوضعیت اسفناک پرسپولیس را ببینید و شرم کنید.
قدس آنلاینقدس آنلاین1 ماه قبل
جرقه بیرو به محض رسانه‌ای شدن این خبر، مدیر برنامه بیرانوند با انتشار یک استوری جنجالی در حساب اینستاگرامش روی عکس کالدرون و بیرانوند نوشت: «خداحافظ سرمربی»! انتشار این تصویر جنجالی خیلی زود جنجال بزرگی در شبکه‌های اجتماعی به راه انداخت تا همه هواداران با نگرانی از خداحافظی کالدرون سخن بگویند! گزینه‌های روی میزساعاتی پس از انتشار این خبر، خبرگزاری‌های رسمی کشور به گمانه زنی ویژه در خصوص این ماجرا پرداختند و مدعی شدند که یحیی گل محمدی، علی کریمی و مهدی تارتار در صورت قطعی شدن خبر انصراف کالدرون از مربیگری پرسپولیس به عنوان سرمربی تیم معرفی خواهد شد. در همین حال انتشار اخبار پشت پرده یکی از رسانه‌های خبری درباره اتفاقات جلسه هیئت مدیره شایعه عدم حضور سرمربی آرژانتینی در تهران را تقویت کرد. بر همین اساس او منتظر است چنانچه مدیران پرسپولیس با وی تماس گرفتند خود را به تهران برساند، تا با انصاری‌فرد پای میز مذاکره بنشیند.
رکنارکنا1 ماه قبل
به گزارش رکنا، دستیاران کالدرون که امروز به تهران آمده بودند با جمع کردن وسایل خود در تهران، ایران را به مقصد کشورشان ترک کردند. با خروج این دو مربی از ایران وضعیت بازگشت گابریل کالدرون پیچیده و پیچیده‌تر شده است و در حال حاضر احتمال بسیار کمی برای حضور مجدد او در ایران وجود دارد. هیئت مدیره پرسپولیس با تحرک ناگهانی به دنبال جلب اعتماد کالدرون به ایران است و به نظر برای این کار ۴۸ ساعت فرصت دارد تا مرد آرژانتینی را برای هدایت پرسپولیس دوباره به تهران بکشاند. با این حال استعفای افشین پیروانی در اینستاگرام (اگر جدی باشد) ممکن است دوباره یک گام به جلو محسوب می‌شود. ضمن اینکه قسط اول کالدرون نیز از نظر مالی تامین شده و هیئت مدیره در صدد جلب دوباره اعتماد وی است.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 ماه قبل
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، تیم فوتبال پرسپولیس، امروز (سه‌شنبه) برای شروع تمرینات خود به زمین خیریه عمل رفت. تغییر محل تمرین به این دلیل صورت گرفت که زمین چمن ورزشگاه شهید کاظمی با توجه به این که قرار بود سرخپوشان راهی اردوی دوحه شوند و تا ۳۰ دی در این اردو حاضر باشند، تحت عملیات پاشیدن خاک، کود و بذر قرار گرفت. البته مسئولان حفظ و نگهداری چمن ورزشگاه شهید کاظمی با تکنولوژی که به کار می‌گیرند، زمان رشد و بهره‌برداری مجدد را جلو می‌اندازند، اما با توجه به این که نیاز بود بعضی اقدام‌ها انجام شود، حداقل زمانی برای این منظور در نظر گرفته شده است. انتهای پیام/
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 ماه قبل
خبرگزاری میزان- باشگاه پرسپولیس از لحاظ مالی با مشکل روبرو است و سرمربی پرسپولیس هنوز به هیچ‌کدام از خواسته‌های خود نرسیده است. به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در شرایطی که باشگاه پرسپولیس به شدت از لحاظ مالی با مشکلات زیادی روبرو شده است و از طرفی سرمربی پرسپولیس هنوز به هیچ کدام از خواسته‌های خود نرسیده است، از باشگاه خبر می‌رسد که رئیس هیئت مدیره پرسپولیس قول داده است که به زودی به باشگاخ پول تزریق خواهد کرد. عضو جدید هیئت مدیره سرخپوشان که قرار بود مشکلات مالی تیم را حل کند تا این لحظه هیچ پولی به باشگاه نیاوره و حتی پیش از این گفته می‌شد که باقی مانده طلب کالدرون از قسط اول را او پرداخت کرده است که این موضوع گویا صحت نداشته است و این موضوع باعث دلخوری مدیرعامل باشگاه شده است. به همین دلیل رئیس هیئت مدیره باشگاه به انصاری فرد قول داده تا به‌زودی پول به باشگاه تزریق خواهد کرد تا مشکلات باشگاه تا حدی کم شود. انتهای پیام/
فوتبالیفوتبالی1 ماه قبل
پایگاه خبری فوتبالی- باشگاه پرسپولیس از لحاظ مالی با مشکل روبرو است و سرمربی پرسپولیس هنوز به هیچ‌کدام از خواسته‌های خود نرسیده است. به گزارش فوتبالی، در شرایطی که باشگاه پرسپولیس به شدت از لحاظ مالی با مشکلات زیادی روبرو شده است و از طرفی سرمربی پرسپولیس هنوز به هیچ کدام از خواسته‌های خود نرسیده است، از باشگاه خبر می‌رسد که رئیس هیئت مدیره پرسپولیس قول داده است که به زودی به باشگاخ پول تزریق خواهد کرد. عضو جدید هیئت مدیره سرخپوشان که قرار بود مشکلات مالی تیم را حل کند تا این لحظه هیچ پولی به باشگاه نیاوره و حتی پیش از این گفته می‌شد که باقی مانده طلب کالدرون از قسط اول را او پرداخت کرده است که این موضوع گویا صحت نداشته است و این موضوع باعث دلخوری مدیرعامل باشگاه شده است. به همین دلیل رئیس هیئت مدیره باشگاه به انصاری فرد قول داده تا به‌زودی پول به باشگاه تزریق خواهد کرد تا مشکلات باشگاه تا حدی کم شود.
روزنوروزنو1 ماه قبل
ایرج عرب که جمعه به نبی، رغبتی، هاشمی و رسول‌پناه گفته بود قادر به ادامه همکاری با پرسپولیس نیست، دیروز هم در نشست ویژه هیئت مدیره شرکت نکرد. جلسه هیئت مدیره پرسپولیس بعد از ظهر دیروز در حالی آغاز شد که خبری از ایرج عرب نبود. مدیرعامل سابق پرسپولیس که حالا سرپرست موقت فدراسیون دوومیدانی است، دیروز با نامه‌ای که برای وزارت ورزش فرستاد، رسما از هیئت مدیره پرسپولیس کنار کشید. منابع آگاه می‌گویند رغبتی و هاشمی هم مثل عرب با انصاری‌فرد اختلاف دارند، ولی فعلا آن‌ها در هیئت مدیره هستند و فقط عرب از این جمع خارج شده است. هنوز معلوم نیست جانشین عرب قرار است چه کسی باشد؟ آیا وزیر ورزش حالا مدیرعامل باشگاه را وارد هیئت مدیره می‌کند یا انصاری‌فرد همچنان بیرون می‌ماند و یک پیشکسوت پرسپولیس یا یک چهره اقتصادی به هیئت مدیره مجموعه سرخ می‌آیند.
روزنوروزنو1 ماه قبل
در شرایطی که مدت‌ها است گفته می‌شود تغییراتی در بدنه هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس انجام می‌گیرد ولی فعلا بعد از درگذشت جعفر کاشانی فقط مهدی رسول‌پناه به عنوان عضو جدید هیئت مدیره انتخاب شد. در همین راستا شنیده می‌شود که قرار است تغییراتی در اعضای هیئت مدیره باشگاه به وجود بیاید. گفته شده به احتمال فراوان یک یا دو عضو هیئت مدیره پرسپولیس از این مجموعه جدا می‌شوند. صحبت‌هایی مبنی بر اینکه ایرج عرب یا علی رغبتی اعضای هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس از این جمع جدا شوند وجود دارد. شنیده شده در صورتی که عرب یا یک عضو دیگر از هیئت مدیره جدا شوند ابراهیم شکوری سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال به هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس اضافه می‌شود.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 ماه قبل
البته فعلا استعفای کتبی عرب به دست هیئت مدیره نرسیده است و در مجموع هم هیئت مدیره یا رئیس مجمع باشگاه باید در خصوص استعفای عضو هیئت مدیره تصمیم‌‌گیری کنند. منابع معتبر در باشگاه پرسپولیس اعتقاد دارند که شانس انصاری‌فرد برای حضور در هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس بسیار بالا است. باتوجه به اینکه انصاری‌فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس است و پیش از این هم قرار بود عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس شود. گفته شده اگر غیر از عرب عضو دیگری از هیئت مدیره پرسپولیس جدا شود آنگاه شکوری این شانس را دارد که به عضویت هیئت مدیره دربیاید. هر زمانی که عرب به صورت رسمی از هیئت مدیره پرسپولیس جدا شود در خصوص جانشین او تصمیم‌گیری می‌شود.
فوتبالیفوتبالی1 ماه قبل
از محمدحسن انصاری‌فرد و ابراهیم شکوری به عنوان جانشینان احتمالی عرب در هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس نام برده می‌شود. منابع معتبر در باشگاه پرسپولیس اعتقاد دارند که شانس انصاری‌فرد برای حضور در هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس بسیار بالا است. باتوجه به اینکه انصاری‌فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس است و پیش از این هم قرار بود عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس شود. گفته شده اگر غیر از عرب عضو دیگری از هیئت مدیره پرسپولیس جدا شود آنگاه شکوری این شانس را دارد که به عضویت هیئت مدیره دربیاید. هر زمانی که عرب به صورت رسمی از هیئت مدیره پرسپولیس جدا شود در خصوص جانشین او تصمیم‌گیری می‌شود.
فوتبالیفوتبالی1 ماه قبل
پایگاه خبری فوتبالی- مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس در جلسه دیروز هیئت مدیره این باشگاه غایب بود. به گزارش فوتبالی، ایرج عرب در شرایطی در نشست دیروز هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس شرکت نکرد که در جلسه قبلی این هیئت مدیره که در یکی از رستوران‌های تهران برگزار شد، دیده شد. در واقع عکس منتشر شده از این جلسه که در غیاب انصاری‌فرد برگزار شد، نقش زیادی در استعفای عرب داشت. خیلی از هواداران پرسپولیس در واکنش به این اقدام هیئت مدیره پرسپولیس از وزارت ورزش انتقادات تندی کردند و شاید فشار آوردن به عرب برای استعفا اقدامی بود که می‌شد برای آرام کردن جو موجود اتخاذ کرد. به هر حال انصاری‌فرد یکی از مخالفان خود در هیئت مدیره را از دست اما همچنان اختلاف نظر بین او و دو عضو دیگر هیئت مدیره سخت پابرجاست.
خبر فوریخبر فوری1 ماه قبل
ایمناایمنا1 ماه قبل
به گزارش ایمنا، مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس تهران که در زمان مدیریت او، برانکو ایوانکوویچ از پرسپولیس جدا شد و سپس عضو هیئت مدیره شد، از سمتش در این باشگاه استعفا کرد. طبق شنیده‌ها عضو هیئت مدیره پرسپولیس تهران استعفا کرد و دیگر در جلسات هیئت مدیره این باشگاه حضور نخواهد یافت. گفته می‌شود دلیل استعفای عرب این است که او انتظار داشت تا بیشتر از کالدرون حمایت شود که این اتفاق رخ نداد و همچنین دلخوری‌هایی که وجود داشت سبب شد تا استعفا دهد. منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
طرفداریطرفداری1 ماه قبل
طرفداری- ایرج عرب عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس از سمت خود در این باشگاه استعفا کرد. به گزارش فارس، وی در استعفای خود به عدم حمایت از کالدرون و همچنین مشغله کاری در فدراسیون دوومیدانی اشاره کرده است. این در شرایطی است که نشست هیات مدیره باشگاه پرسپولیس امروز برگزار خواهد شد.
طرفداریطرفداری1 ماه قبل
به گزارش میزان، در همین راستا شنیده می‌شود که قرار است تغییراتی در اعضای هیئت مدیره باشگاه به وجود بیاید. گفته شده به احتمال فراوان یک یا دو عضو هیئت مدیره پرسپولیس از این مجموعه جدا می‌شوند. صحبت‌هایی مبنی بر اینکه ایرج عرب یا علی رغبتی اعضای هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس از این جمع جدا شوند وجود دارد. شنیده شده در صورتی که عرب یا یک عضو دیگر از هیئت مدیره جدا شوند ابراهیم شکوری سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال به هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس اضافه می‌شود. این در شرایطی است که هنوز محمدحسن انصاری‌فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس عضو هیئت مدیره نیست و شکوری هم فعلا سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال است.

به انتهای لیست رسیدید