هیلاری کلینتون

هیلاری کلینتون

فحاشی ترامپ به مقامات آمریکایی

صدا و سیماصدا و سیما5 ساعت قبل
نه تنها از اوکراین بلکه از چین هم پول درآورد. مجری فاکس نیوز خطاب به ترامپ گفت: جناب رئیس جمهور! جناب رئیس جمهور شما رودی جولیانی - دوست قدیمی - شهردار سابق و وکیل خود را به اوکراین می‌فرستید. گوردون ساند لند گفت که برای رودی جولیانی کار می‌کرد و این کار را طبق دستور رئیس جمهور آمریکا انجام می‌داد. چه ضرورتی داشت که رودی جولیانی را در ماجرای اوکراین قرار دهید درحالیکه شناخت اندکی نسبت به اوکراین داشت؟ دونالد ترامپ گفت: اول اینکه من والکر را نمی‌شناسم. آن‌ها در انتخابات به دنبال آن بودند که هیلاری کلینتون رئیس جمهور شود و وقتی که من رئیس جمهور شدم اوکراینی‌ها ناگهان مهربان شدند.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
مخالفان ترامپ میگویند او سیاست خارجی آمریکا را در سبد منافع شخصی خود قرار داده است. به همین دلیل است که برخی از جمهوری خواهان نیز از ترامپ ناراضی شده و علیه او موضع گیری کرده‌اند. صحبت اصلی من اینجاست که ما نباید به طور ساده به قضیه نگاه کنیم و حق را به دموکرات‌ها و هیلاری کلینتون بدهیم. حتی این موضوع نیز مطرح است که اگر هیلاری کلینتون رئیس جمهور می‌شد او صددرصد به ایران حمله نظامی می‌کرد. فاجعه‌ای به اسم القاعده، جنگ لیبی همه از جمله اقداماتی است که هیلاری کلینتون مسبب آن بوده است.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
در ادامه واکنش برخی از کاربران را می‌خوانیم: کاربری نوشت: ترامپ حرف مفت زیاد میزنه. مردمم مثل کوه پشت دولتشونندمخاطبی عنوان کرد که ترامپ به همه وعده هایش عمل کرده است که با واکنش منفی کاربران مواجه شد. کاربری در پاسخ به این کامنت نوشت: برو عمو یه چی شنیدی هی مثل طوطی تکرار میکنی. مخاطبی دیگر نوشت: آره خصوصا حمله به ایرانکاربر دیگری نوشت: کجا ترامپ به حرفش عمل کرد آقای پاسخ. ایران اینقدر بزرگ و قوی هست که تحریمها اثر چندانی روش نگذارهمخاطب دیگری در پاسخ نوشت: اینکه ترامپ هر حرفی زده عمل کرده منطقی نیست.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
همانطور که می‌دانیم ماجرا از تماس تلفنی دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا با همتای اوکراینی خود یعنی زلسنکی آغاز شد. خواسته ترامپ هم کاملا مشخص بود و آن بی اعتبار کردن رقیبش یعنی جوبایدن بود. در همین راستا، وی از رئیس جمهوری اوکراین خواست تا فساد مالی پسر جوبایدن یعنی هانتر بایدن را برملا کند. وی ادامه داد: همان گونه که می‌دانیم بیشترین جنگ‌ها را دموکرات‌ها به راه انداخته‌اند و جنگ ویتنام نیز در زمان ریاست جمهوری جان اف کندی آغاز شد و بنا بر این نباید در دام هواداری از دموکرات‌ها افتاده و گذشته بد آنها را فراموش کنیم. باید به این واقغیت اذعان نمود که ترامپ در طول تاریخ آمریکا یکی از عجیب‌ترین پدیده‌ها‌ها بوده است.
برترین‌هابرترین‌ها1 روز قبل
خبرآنلاین: رئیس دانشکده روابط بین الملل وزارت خارجه به بررسی تحولات در رابطه با استیضاح ترامپ رئیس جمهوری آمریکا می‌پردازد. همانطور که می‌دانیم ماجرا از تماس تلفنی دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا با همتای اوکراینی خود یعنی زلسنکی آغاز شد. در همین راستا، وی از رئیس جمهوری اوکراین خواست تا فساد مالی پسر جوبایدن یعنی هانتر بایدن را برملا کند. وی ادامه داد: همان گونه که می‌دانیم بیشترین جنگ‌ها را دموکرات‌ها به راه انداخته‌اند و جنگ ویتنام نیز در زمان ریاست جمهوری جان اف کندی آغاز شد و بنا بر این نباید در دام هواداری از دموکرات‌ها افتاده و گذشته بد آنها را فراموش کنیم. باید به این واقغیت اذعان نمود که ترامپ در طول تاریخ آمریکا یکی از عجیب‌ترین پدیده‌ها‌ها بوده است.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
همانطور که می‌دانیم ماجرا از تماس تلفنی دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا با همتای اوکراینی خود یعنی زلسنکی آغاز شد. در همین راستا، وی از رئیس جمهوری اوکراین خواست تا فساد مالی پسر جوبایدن یعنی هانتر بایدن را برملا کند. در همین راستا وی از رئیس جمهوری اوکراین خواست تا فساد مالی پسر جوبایدن یعنی هانتر بایدن را برملا کند. از جمله این موارد این است که رئیس جمهور آمریکا نباید از قویه مجریه برای قدرت شخصی خود سو استفاده کند. رئیس جمهوری آمریکا حتی حاضر شده بود با آقای ظریف عکس بیندازد، در صورتی که طرف مقابل او آقای روحانی بود.
افکارنیوزافکارنیوز2 روز قبل
با این حال، بلومبرگ برای این که مورد استقبال حامیان حزب دموکرات قرار گیرد، راه طولانی در پیش خواهد داشت. این روند موجب شده است که تمایلات چپ گرایانه و حتی سوسیالیستی در داخل حزب دموکرات شدت گیرد. همه نشانه‌ها حکایت از آن دارد که در نهایت ترامپ درمجلس نمایندگان استیضاح خواهد شد. نمایندگان دموکرات کنگره به پشتگرمی اکثریت خود در مجلس نمایندگان و همچنین دشمنی رسانه‌های جریان اصلی با ترامپ و خشم نهادهای قدرتمند در آمریکا از جمله برخی سران نظامی – امنیتی از عملکرد دولت ترامپ، استیضاح رئیس جمهور را موضوعی تمام شده قلمداد می‌کنند. این دشواری‌ها به اندازه‌ای است که فردی همچون نیکی هیلی، نماینده سابق آمریکا در سازمان ملل و یکی از حامیان سرسخت دونالد ترامپ می‌گوید: «استیضاح رئیس جمهور به منزله حکم اعدام وی است.» امیرعلی ابوالفتح
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز3 روز قبل
به گزارش مشرق، پایگاه اینترنتی العربیه عربستان سعودی ادعاهایی روزنامه نیویورک تایمز آمریکا پیرامون به اصطلاح «گزارش‌های لو رفته اطلاعاتی ایرانی درباره طرح تهران برای گسترش نفوذ منطقه‌ای اش» را منتشر کرد. روشن است که این تاریخ، همان تاریخی است که گروه تروریستی وهابی داعش، یک سوم خاک عراق را اشغال کرده و به ۳۰ کیلومتری بغداد رسیده بود. نیویورک تایمز ادعا کرده که ایران پس از عقب نشینی آمریکا از عراق، ماموران سیا را به خدمت گرفته است، همچنین یک مسئول وزارت امور خارجه آمریکا را استخدام کرده تا تهران را از طرح‌های واشنگتن در عراق مطلع کند. مفاد اسناد ادعایی آمریکا درباره المالکی توسط منابع نظامی بلندپایه و نزدیک به سپهبد حاتم المکصوصی رییس سازمان اطلاعات ارتش عراق در دولت المالکی و مدیر فعلی بخش مهندسی ارتش عراق تکذیب شد. این منابع افزودند که اسناد به اصطلاح لو رفته درباره همکاری اطلاعاتی مزبور، موضوعی طبیعی و در چارچوب بندهای توافق چهارجانبه است.
برنابرنا3 روز قبل
یک نویسنده آمریکایی، اظهارات شاهدان «اوکراین گیت» را عامل سنگین‌تر شدن پرونده استیضاح دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا دانست و در عین حال گفت مصلحت سیاسی هر دو حزب بر اجرای قانون اساسی در آمریکا مقدم است. هسته سخت طرفداران ترامپایرنا پرسید «بیل تیلور» دیپلمات ارشد آمریکایی در اوکراین و «جورج کنت» یک مقام ارشد وزارت خارجه، نخستین شاهدان تحقیقات استیضاح ترامپ در کنگره شهادت داده‌اند. فانتینا تصریح کرد: به ویژه تیلور گفت به یاد ندارد رئیس جمهوری شرط کند کمک‌های خارجی به یک کشور بسته به گام برداشتن آن دولت در راستای منافع سیاسی آن رئیس جمهوری باشد. سناتور جمهوریخواه لیندسی گراهام از کارولینای جنوبی است که در سال ۱۹۹۹موافق استیضاح رئیس جمهوری آن زمان بیل کلینتون بود و اکنون مخالف استیضاح ترامپ است. وی ادامه داد: مقامات حزب دموکرات اکنون نیاز دارند که کاری کنند تا دل این رای دهنده‌ها را به دست آورند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین4 روز قبل
خبرگزاری میزان- پایگاه العربیه، پایگاهی است که به فضل دلار‌های نفتی سعودی، بطور شبانه روزی اخبار و گزارش‌های دروغین را نقل می‌کند، اما اینبار به سراغ جعل کدام اخبار رفته است؟! روشن است که این تاریخ، همان تاریخی است که گروه تروریستی وهابی داعش، یک سوم خاک عراق را اشغال کرده و به ۳۰ کیلومتری بغداد رسیده بود. مفاد اسناد ادعایی آمریکا درباره المالکی توسط منابع نظامی بلندپایه و نزدیک به سپهبد حاتم المکصوصی رییس سازمان اطلاعات ارتش عراق در دولت المالکی و مدیر فعلی بخش مهندسی ارتش عراق تکذیب شد. این منابع افزودند که اسناد به اصطلاح لو رفته درباره همکاری اطلاعاتی مزبور، موضوعی طبیعی و در چارچوب بند‌های توافق چهارجانبه است. قبل از آنکه پاسخ به ادعا‌های نیویورک تایمز را پایان دهیم باید به دروغ بزرگ دیگری نیز درباره به اصطلاح عملیات شبه نظامیان وابسته به ایران برای پاکسازی جرف الصخر اشاره کنیم.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین4 روز قبل
خبرگزاری میزان- کاندیدای شکست خورده انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۱۶ آمریکا درباره ورود به انتخابات سال ۲۰۲۰ به عنوان نامزد گفت: من تحت فشار گسترده‌ای از سوی افراد بسیاری هستم تا در این باره فکر کنم، اما اکنون این موضوع (کاندیداتوری ریاست جمهوری) در برنامه‌های من وجود ندارد. به گزارش خبرنگار گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، به نقل از روزنامه خراسان، هیلاری کلینتون کاندیدای شکست خورده انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۱۶ آمریکا، در مصاحبه‌ای رادیویی در جواب درخواست‌ها درباره ورود به انتخابات سال ۲۰۲۰ به عنوان نامزد گفته: «هرگز نگویید هرگز. من تحت فشار گسترده‌ای از سوی افراد بسیاری هستم تا در این باره فکر کنم، اما اکنون این موضوع در برنامه‌های من وجود ندارد.» انتهای پیام/خبرگزاری میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسان‌های منتشر میشود.
فراروفرارو4 روز قبل
به گزارش فرارو، در اوایل روی کارآمدن دونالد ترامپ به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا، مشاوران کاخ سفید به دلیل خانه نشینی و وقت گذرانی بیش از حد ترامپ در ساختمان کاخ سفید، نگران بودند. میک مولوانی سرپرست ریاست کارکنان کاخ سفید، در سال ۲۰۱۶، ترامپ را «انسانی وحشتناک» توصیف کرده بود. اینطور به نظر می‌رسد که رئیس جمهور ترامپ از میک مولوانی نیز خسته شده است. البته ترامپ، دخترش «ایوانکا ترامپ» و دامادش «جرارد کوشنر» را نیز به عنوان مشاور، در کنار خود دارد. به تازگی فردی که نزدیک به ترامپ است به من گفت: «رئیس جمهور ترامپ، زندگی ندارد».
قدس آنلاینقدس آنلاین4 روز قبل
رئیس جمهور ایالات متحده هرگز تصور نمی‌کرد که سه سال پس از حضور وی در کاخ سفید، «کنتاکی» بر خلاف سال ۲۰۱۶، به زنگ خطری برای جمهوریخواهان در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۲۰ تبدیل شود. اگرچه ترامپ و همراهانش اکیدا تلاش دارند تا سخنی در خصوص شکست اخیر جمهوریخواهان در انتخابات فرمانداری‌های دو ایالت کنتاکی و ویرجینیا به میان نیاورند، اما پس لرزه‌های این شکست همچنان گریبانگیر حزب جمهوریخواه است. «اندی بیشر» نامزد دموکرات‌ها در ایالت کنتاکی هم اکنون به عنوان فرماندار جدید این ایالت انتخاب شده است. شکست در ایالات کنتاکی و ویرجینیا، منجر به تعبیر کابوس ترامپ در خصوص «رویگردانی جمهوریخواهان» از وی شده است. شکست جمهوریخواهان در انتخابات دو ایالت کنتاکی و ویرجینیا، فعلا جایی برای خوشبینی رئیس جمهور ایالات متحده و سران جمهوریخواه نسبت به آینده باقی نگذاشته است.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین4 روز قبل
این روزنامه نگار با آنالیز دیتای اکانت توئیتری ترامپ، به آمارهای جالبی درباره وی دست یافته است. طبق این گزارش، ترامپ نخستین حمله توئیتری را روز سوم ریاست جمهوری اش در کاخ سفید انجام داد و عملا به معترضان به انتخاب وی حمله کرد. وی در سال نخست ریاست جمهوری اش با ۱۱۵۰ توئیت به دیگران حمله کرد و انتظار می‌رود در سال آینده نیز با همین تعداد توئیت به مخالفانش حمله کند. همچنین این گزارش نشان می‌دهد شهرهایی که ساکنان آن بیشتر طرفدار دموکرات‌ها بوده‌اند هدف حمله توئیتری ترامپ قرار گرفته‌اند. تاکنون ترامپ۴هزار و ۴۹۶ حمله توئیتری علیه دموکرات‌ها، رسانه‌ها و مؤسسات تحقیق و تفحص انجام داده است.
الفالف4 روز قبل
بایدن، سندرز و وان هر سه نامزدهای حزب دمکرات در انتخابات هستند. از زمان به قدرت رسیدن ترامپ این چهارمین باری است که گالوپ این نظرسنجی را با محورهای یاد شده انجام داده است. از زمانی که گالوپ میزان محبوبیت ترامپ را اعلام کرده، این رقم هرگز بالای ۵۰ درصد در میان تمام آمریکایی‌ها نبوده است. اما این محبوبیت در میان جمهوری خواهان ۹۱ درصد است در حالی که ۷۶ درصد دمکرات‌ها سندرز، ۷۰ درصد بایدن و ۶۳ درصد وارن را تایید می‌کنند. در میان افراد مستقل نیز ۴۸ درصد سندرز، ۴۳ درصد بایدن، ۳۵ درصد وارن و ۳۱ درصد ترامپ را تایید می‌کنند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز4 روز قبل
طبق اعلام نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه، اولین مرحله طرح حمایت معیشتی حداکثر تا ۱۰ روز آینده واریز خواهد شد. جالب‌ توجه، واکنش مضحک و شیطنت‌آمیز مایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا است. ایالات‌ متحده با شماست.» همچنین مورگان اورتاگوس، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در حمایت از آشوب‌ها در حاشیه اعتراضات در ایران، بیانیه‌ای مداخله‌جویانه صادر کرد. تام کاتن، سناتور جمهوری‌خواه آمریکایی که به اتخاذ مواضع تند علیه ایران شهره است و بارها خواستار استفاده از گزینه نظامی‌علیه ایران شده، از ناآرامی‌ها حمایت کرد. لن خودورکوفسکی، مشاور ارشد وزارت خارجه آمریکا از توییتر، فیس‌بوک، یوتیوب، اینستاگرام و دیگر شبکه‌های اجتماعی خواست هرچه سریع‌تر حساب‌های کاربری مقامات ایرانی را تا زمان اتصال دوباره اینترنت، مسدود کنند.
تسنیمتسنیم5 روز قبل
«اندی بیشر» نامزد دموکرات‌ها در ایالت کنتاکی هم اکنون به عنوان فرماندار جدید این ایالت انتخاب شده است. شکست در ایالات کنتاکی و ویرجینیا، منجر به تعبیر کابوس ترامپ در خصوص «رویگردانی جمهوریخواهان» از وی شده است. ترامپ در جریان رقابت‌های انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۶، از حمایت مطلق جمهوریخواهان برخوردار بود. بازی جایی پیچیده‌تر می‌شود که ترامپ به آرای جمهوریخواهان در ایالاتی خاکستری و تعیین کننده مانند اوهایو، پنسیلوانیا، ویسکانسین، میشیگان و فلوریدا نیاز دارد. شکست جمهوریخواهان در انتخابات دو ایالت کنتاکی و ویرجینیا، فعلا جایی برای خوشبینی رئیس جمهور ایالات متحده و سران جمهوریخواه نسبت به آینده باقی نگذاشته است.
دنیای اقتصاددنیای اقتصاد6 روز قبل
باراک اوباما، رئیس‌جمهور سابق آمریکا، عصر روز جمعه هشداری بی‌سابقه به جبهه دموکرات‌ها داد. اوباما نگران صحنه نبرد در انتخابات مقدماتی در تشکیلات حزب دموکرات است. او استدلال می‌کرد که ۱۶ ماه نبرد در نهایت او را به یک نامزد انتخاباتی و عمومی قوی تبدیل کرد. همچنین پیشنهادهایی را مطرح کرده‌اند که در نگاه جناح لیبرال حزب دموکرات، چپ‌گرایانه تلقی می‌شود مثل غیر‌قانونی ساختن گذرگاه‌های غیرقانونی مرزی. او دیدارهایی خصوصی با تعدادی از نامزدهای دموکرات داشته اما هم اوباما و هم همسرش گفته‌اند که برنامه‌ای برای حمایت از فرد خاصی ندارند.
زوم‌جیزوم‌جی6 روز قبل
این روزها مراحل پیش‌تولید فصل سوم سریال داستان جنایی آمریکایی (American Crime Story) ادامه دارد و به‌تازگی کلایو اوون بازیگر مطرح انگلیسی برای ایفای نقش بیل کلینتون، رییس‌جمهور سابق آمریکا در آن انتخاب شده است. در حال حاضر هم سومین فصل سریال با نام اتهام (Impeachment) برای پخش در سال آینده در نظر گرفته شده است که ماجراهای رسوایی اخلاقی بیل کلینتون را دنبال می‌کند. قرار است کلایو اوون نقش کلینتون را در این سریال برعهده داشته باشد و از طرف دیگر هم بینی فلدستاین (بازیگر Booksmart) ایفاگر نقش لوینکسی خواهد بود. همچنین آنالی اشفورد هم ایفاگر نقش پالا جونز خواهد بود؛ کارمند سابق ایالت آرکانزاس که بیل کلینتون را به اذیت و آزار متهم کرده بود. Impeachment: American Crime Story توسط شبکه FX برای پخش در تاریخ ۲۷ سپتامبر ۲۰۲۰ (۶ مهر ۱۳۹۹) در نظر گرفته شده است؛ یعنی حدود یک هفته قبل از انتخابات ریاست‌جمهوری سال آینده‌ی آمریکا.
رکنارکنا6 روز قبل
به گزارش رکنا، به نقل از ایسنا، در جلسه دادگاه عنوان شد که استون درباره تلاش‌هایش برای زمان انتشار مطالبی جهت تخریب هیلاری کلینتون، نامزد دموکرات ریاست جمهوری در سال ۲۰۱۶ دروغ گفته است. هیات منصفه در دومین روز شور و بررسی خود رای خود را به دادگاه اعلام کرد. جعل و دستکاری ادله می‌تواند تا ۲۰ سال زندان به دنبال داشته باشد و باقی جرایم استون هرکدام ۵ سال حکم زندان دارند. به گزارش شبکه خبری بی‌بی‌سی، ‌ پیش از او مایکل کوهن، وکیل ترامپ، پل مانافورت رییس ستاد انتخاباتی ترامپ، مایکل فلن اولین مشاور امنیت ملی ترامپ، ریک گیتس معاون کارزار انتخاباتی ترامپ، جورج پاپادوپولوس، مشاور سیاست خارجی ترامپ در ارتباط با پرونده تحقیقات روسیه محکوم شده‌اند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین6 روز قبل
راجر استون، مشاور سابق و متحد رییس‌جمهوری آمریکا در هفت مورد دروغگویی به کنگره، جلوگیری از اجرای عدالت و جعل و دستکاری در ادله مجرم شناخته شد. اعتمادآنلاین| در جلسه دادگاه عنوان شد استون درباره تلاش‌هایش برای زمان انتشار مطالبی جهت تخریب هیلاری کلینتون، کاندیدای دموکرات ریاست جمهوری در سال ۲۰۱۶ دروغ گفته است. هیات منصفه در دومین روز شور و بررسی خود رای خود را به دادگاه اعلام کرد. جعل و دستکاری ادله می‌تواند تا ۲۰ سال زندان به دنبال داشته باشد و باقی جرایم استون هرکدام ۵ سال حکم زندان دارند. به گزارش شبکه خبری بی‌بی‌سی، ‌ پیش از او مایکل کوهن، وکیل ترامپ، پل مانافورت رییس ستاد انتخاباتی ترامپ، مایکل فلن اولین مشاور امنیت ملی ترامپ، ریک گیتس معاون کارزار انتخاباتی ترامپ، جورج پاپادوپولوس، مشاور سیاست خارجی ترامپ در ارتباط با پرونده تحقیقات روسیه محکوم شده‌اند.
خبر فوریخبر فوری6 روز قبل
راجر استون، مشاور سابق و متحد رییس‌جمهوری آمریکا در هفت مورد دروغگویی به کنگره، جلوگیری از اجرای عدالت و جعل و دستکاری در ادله مجرم شناخته شد. در جلسه دادگاه عنوان شد که استون درباره تلاش‌هایش برای زمان انتشار مطالبی جهت تخریب هیلاری کلینتون، نامزد دموکرات ریاست جمهوری در سال ۲۰۱۶ دروغ گفته است. هیات منصفه در دومین روز شور و بررسی خود رای خود را به دادگاه اعلام کرد. جعل و دستکاری ادله می‌تواند تا ۲۰ سال زندان به دنبال داشته باشد و باقی جرایم استون هرکدام ۵ سال حکم زندان دارند. به گزارش شبکه خبری بی‌بی‌سی، ‌ پیش از او مایکل کوهن، وکیل ترامپ، پل مانافورت رییس ستاد انتخاباتی ترامپ، مایکل فلن اولین مشاور امنیت ملی ترامپ، ریک گیتس معاون کارزار انتخاباتی ترامپ، جورج پاپادوپولوس، مشاور سیاست خارجی ترامپ در ارتباط با پرونده تحقیقات روسیه محکوم شده‌اند.
صدا و سیماصدا و سیما6 روز قبل
(خبرگزاری فرانسه) دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا گفت: آنچه در کنگره می‌گذرد مایه شرمساری آمریکاست. (خبرگزاری فرانسه) دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا گفت: آنچه در کنگره می‌گذرد مایه شرمساری آمریکاست. (خبرگزاری فرانسه) مجمع عمومی سازمان ملل متحد با تصویب قاطع ۸ قطعنامه جنایات رژیم کودک کش اسرائیل در فلسطین و به ویژه نوار غزه را محکوم کرد. (اسکای نیوز عربی) بولیوی: رئیس جمهور موقت بولیوی هشدار داد: رئیس جمهور سابق در صورت بازگشت باید محاکمه شود. (خبرگزاری فرانسه) یک وزیر بولیوی اعلام کرد: لاپاز همه دیپلمات‌های ونزوئلا را اخراج می‌کند.
ایسناایسنا6 روز قبل
راجر استون، مشاور سابق و متحد رییس‌جمهوری آمریکا در هفت مورد دروغگویی به کنگره، جلوگیری از اجرای عدالت و جعل و دستکاری در ادله مجرم شناخته شد. به گزارش ایسنا، ‌ در جلسه دادگاه عنوان شد که استون درباره تلاش‌هایش برای زمان انتشار مطالبی جهت تخریب هیلاری کلینتون، نامزد دموکرات ریاست جمهوری در سال ۲۰۱۶ دروغ گفته است. هیات منصفه در دومین روز شور و بررسی خود رای خود را به دادگاه اعلام کرد. جعل و دستکاری ادله می‌تواند تا ۲۰ سال زندان به دنبال داشته باشد و باقی جرایم استون هرکدام ۵ سال حکم زندان دارند. به گزارش شبکه خبری بی‌بی‌سی، ‌ پیش از او مایکل کوهن، وکیل ترامپ، پل مانافورت رییس ستاد انتخاباتی ترامپ، مایکل فلن اولین مشاور امنیت ملی ترامپ، ریک گیتس معاون کارزار انتخاباتی ترامپ، جورج پاپادوپولوس، مشاور سیاست خارجی ترامپ در ارتباط با پرونده تحقیقات روسیه محکوم شده‌اند.
برنابرنا6 روز قبل
راجر استون، متحد و مشاور ترامپ، مجرم شناخته شد. به گزارش گروه خبر خبرگزاری برنا، راجر استون، مشاور سابق و متحد دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا در هفت مورد دروغگویی به کنگره، جلوگیری از اجرای عدالت و جعل و دستکاری در ادله مجرم شناخته شد. در جلسه دادگاه عنوان شد که آقای استون درباره تلاش‌هایش برای زمان انتشار مطالبی جهت تخریب هیلاری کلینتون نامزد دموکرات ریاست جمهوری در سال ۲۰۱۶ دروغ گفته است. جعل ودستکاری ادله می‌تواند تا ۲۰ سال زندان به دنبال داشته باشد و باقی جرایم آقای استون هرکدام ۵ سال حکم زندان دارند. پیش از او مایکل کوهن، وکیل ترامپ، پاول منافورت رییس ستاد انتخاباتی ترامپ، مایکل فلین اولین مشاور امنیت ملی ترامپ، ریک گیتس معاون کارزار انتخاباتی ترامپ، جورج پاپادوپولوس، مشاور سیاست خارجی ترامپ در ارتباط با پرونده تحقیقات روسیه محکومیت گرفته‌اند.
صدا و سیماصدا و سیما6 روز قبل
ترامپ در پیام‌هایی توئیتری نوشت: آن‌ها حالا راجر استون را به خاطر دروغگویی محاکمه می‌کنند و می‌خواهند او را برای سالیان طولانی زندانی کنند. گفتنی است: راجر استون دوست و مشاور ترامپ به علت دروغگویی به کنگره و اتهامات دیگر مجرم شناخته شد. این اتهامات را رابرت مولر بازپرس ویژه بررسی پرونده دخالت روسیه در انتخابات سال ۲۰۱۶ آمریکا ضد راجر استون ۶۷ ساله وارد کرده بود. او اعلام کرد که استون درباره تماس‌های خود با وبسایت ویکیلیکس در زمان برگزاری انتخابات سال ۲۰۱۶ دروغ گفته است. مولر همچنین راندی کردیکو (Randy Credico) مشاور راجر استون را به حمایت از دروغگویی‌های وی متهم کرده است.
صدا و سیماصدا و سیما6 روز قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما, پایگاه اینترنتی سی بی اس نیوز در مطلبی نوشت: راجر استون دوست و مشاور ترامپ به علت دروغگویی به کنگره و اتهامات دیگر مجرم شناخته شد. این اتهامات را رابرت مولر بازپرس ویژه بررسی پرونده دخالت روسیه در انتخابات سال ۲۰۱۶ آمریکا ضد راجر استون ۶۷ ساله وارد کرده بود. او اعلام کرد که استون درباره تماس‌های خود با وبسایت ویکیلیکس در زمان برگزاری انتخابات سال ۲۰۱۶ دروغ گفته است. زمانی که سی ان بی سی نظر کاخ سفیدرا درباره دادگاه استون جویا شد مقامات کاخ سفید توئیت‌های ترامپ را بهترین پاسخ به رای دادگاه دانستند. استفانی گریشام (Stephanie Grisham) سخنگوی ترامپ به طور مستقیم اعلام نکرد که آیا ترامپ استون را عفو خواهد کرد یا نه.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 هفته قبل
به گزارش اقتصادآنلاین، ترامپ در توئیتی نوشت: آنها راجر استون را به اتهام دروغگویی محکوم کرده و می‌خواهند او را به زندان طولانی مدت بیندازند. اما حالا تکلیف سایرین {دروغگوها و متهمان} مانند هیلاری کلینتون ناراست، جیمز کومی، پیتر استراک مامور سابق اف بی آی، پیج، مک‌کابی، برنان، کلپر، آدام شیف حیله‌گر، نیلی و بروس اوهر، استیل و مابقی، شامل خود رابرت مولر؟ آیا آنها دروغ نگفتند؟ ترامپ افزود: آیا استاندارد دوگانه که در تاریخ کشورمان هرگز دیده نشده، برای محکومیت‌ها بکارگرفته شده است؟ لازم به ذکر است که دادگاه فدرال آمریکا روز جمعه «راجر استون» مشاور دیرینه «دونالد ترامپ» را در تمامی ۷ پرونده اتهامی مطرح شده علیه وی، مجرم شناخت.
افکارنیوزافکارنیوز1 هفته قبل
افکارنیوز، به گزارشوبگاه شبکه خبری سی‌ان‌ان با راه‌اندازی یک سامانه حقیقت‌یاب به بررسی دروغ‌های دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در هر هفته می‌پردازد. رئیس جمهور آمریکا هفته پیش ۷ بار اعلام کرد که شخص افشاگر اوکراین ناپدید شده است. هفته پیش محبوبیت دونالد ترامپ در میان جمهوری خواهان در نظرسنجی گالوپ ۸۹ درصد بود که این بالاترین درصد محبوبیت اوست. سامانه حقیقت‌یاب شبکه سی ان ان هر هفته ادعا‌های دروغین ترامپ را بررسی می‌کند. دونالد ترامپ هفته پیش هم ۵۰ ادعای دروغین مطرح کرده بود که ۱۳ مورد از این دروغ‌ها مربوط به آغاز روند استیضاح او از سوی دموکرات‌ها بود.
عصر ایرانعصر ایران1 هفته قبل
«راجر استون» مشاور مورد اعتماد ترامپ در همه اتهام‌هایی که علیه او مطرح شده بود، گناهکار شناخته شد. به گزارش جمعه‌شب تارنمای خبری هیل، «راجر استون» مشاور و معتمد دیرین دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در دادگاه در چند فقره اتهام از جمله دروغ گفتن به کنگره و تهدید و تحریف شهادت شهود در ارتباط با پرونده‌ای مربوط به کارزار تبلیغاتی ترامپ در سال ۲۰۱۶ گناهکار شناخته شد. به گزارش ایرنا استون که در جریان تحقیقات «رابرت مولر» بازپرس ویژه پیشین پرونده دخالت روسیه در انتخابات سال ۲۰۱۶ آمریکا متهم و دستگیر شده بود، در همه اتهام‌هایی که در این پرونده متوجه او بود، گناهکار اعلام شده است. استون بهمن ماه سال گذشته در جریان تحقیقات بازرس ویژه پرونده روسیه بازداشت شد. نهادهای اطلاعاتی آمریکا، روسیه را پشت پرده هک سرورهای این کمیته می‌دانند که منتهی به انتشار اسنادی افشاگرانه درخصوص فعالیت‌های مقام‌های حزب دمکرات و ضربه به نامزد این حزب در انتخابات ریاست جمهوری شد.

به انتهای لیست رسیدید