والیبال

والیبال

فارسفارس28 دقیقه قبل
اکبری نائینی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درمورد اعلام زمان ثبت نام نامزدهای انتخابات فدراسیون والیبال اظهار داشت: به نظر من انتخابات فدراسیون والیبال سال‌ها است که مهندسی می‌شود. اینکه حالا چگونه این افراد می‌خواهند رئیس فدراسیون والیبال را انتخاب کنند سوالی است که نمی‌دانم چه کسی می‌تواند به آن پاسخ دهد. پیشکسوت والیبال ایران درخصوص اظهارات اخیر داورزنی مبنی بر بازگشت احتمالی‌اش به فدراسیون والیبال، تصریح کرد: خواندم که داورزنی گفته بود اگر بتوانم دل مردم را شاد کنم چرا نباید به والیبال بازگردم. نائینی درخصوص عملکرد افشین داوری، به عنوان سرپرست فدراسیون والیبال خاطرنشان کرد: عملکرد داوری کاملا مشخص شد. با بازگشت کولاکوویچ و خوش‌خبر به تیم ملی بر همگان روشن شد که در واقع دستورات معمار والیبال نوین در فدراسیون اجرا می‌شود.
ایسناایسنا28 دقیقه قبل
وزیر ورزش و جوانان گفت: مقام‌ پنجمی لیگ والیبال ملت‌های جهان نشان موفقیت ملی پوشان والیبال ایران است و از عملکرد آنها راضی هستم. به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی‌فر با تقدیر و تشکر از تلاش‌های ملی‌پوشان والیبال ایران در لیگ ملت‌های جهان گفت: قرار گرفتن در رده دوم شانزده تیم مرحله اول و صعود به جمع شش تیم برتر و مقام پنجمی لیگ والیبال ملت‌های جهان، نشانه‌های درخشان موفقیت ملی‌پوشان والیبال ایران است و از عملکرد آنها رضایت دارم. وزیر ورزش و جوانان درباره نقدهای پیرامون نتایج تیم ملی والیبال ایران گفت: نقد خردمندانه و عادلانه حتما به روند ورزش و والیبال کمک می‌کند و در بررسی عملکرد قهرمانان و جوانان ایران باید منصفانه عمل کنیم. سلطانی‌فر در پایان درباره المپیک آینده و موقعیت والیبال ایران گفت: من به این تیم بسیار امیدوارم و معتقدم گرفتن سهمیه و حتی سکوی المپیک در اندازه‌های تیم ملی ایران است. انتهای پیام
مهرمهر2 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، بهروز عطایی در خصوص پیروزی تیم والیبال جوانان ایران مقابل آرژانتین اظهار داشت: بازی بسیار سختی بود، مطمئن بودیم حریف سختی داریم. هر روز تجربه جدیدی به ما اضافه می‌شود، اما خوشحالیم که بردیم و برای بازی با ایتالیا آماده می‌شویم. سرمربی تیم والیبال جوانان ایران تصریح کرد: هدفمان این است که همه تیم‌ها را ببریم. همه تیم‌ها دوست دارند به عنوان صدرنشین صعود کنند و ما هم از این قاعده مستثنی نیستیم. عطایی: مصدومیت‌هایی در جریان بازی‌ها رخ می‌دهد و توخته هم آسیب دیده، اما به بازی بعدی می‌رسد.
وانانیوزوانانیوز2 ساعت قبل
وزیر ورزش و جوانان گفت: از نتایج والیبال در لیگ ملت‌های جهان رضایت دارم و گرفتن سهمیه و حتی سکوی المپیک در اندازه‌های تیم ملی ایران است. به گزارش وانانیوز، به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی‌فر در جلسه ستاد عالی بازی‌های المپیک با تقدیر و تشکر از تلاش‌های ملی‌پوشان والیبال ایران در لیگ ملت‌های جهان گفت: قرار گرفتن در رده دوم شانزده تیم مرحله اول و صعود به جمع ۶ تیم برتر و نهایتا مقام پنجمی لیگ والیبال ملت‌های جهان، نشانه‌های درخشان موفقیت ملی‌پوشان والیبال ایران است و از عملکرد آنها رضایت دارم. وی درباره نقدهای پیرامون نتایج تیم ملی والیبال ایران عنوان کرد: نقد خردمندانه و عادلانه حتما به روند ورزش و والیبال کمک می‌کند و در بررسی عملکرد قهرمانان و جوانان ایران باید منصفانه عمل کنیم. وزیر ورزش درباره المپیک آینده و موقعیت والیبال ایران گفت: من به این تیم بسیار امیدوارم و معتقدم گرفتن سهمیه و حتی سکوی المپیک در اندازه‌های تیم ملی ایران است. انتهای پیام/
وانانیوزوانانیوز2 ساعت قبل
به گزارش وانانیوز، علی شفیعی، سرعتی‌زن تیم ملی والیبال ایران درخصوص انتقادهایی که به عملکرد تیم ملی شد، اظهار داشت: برخی‌ها به فرودگاه آمدند و گفتند چرا حذف شدید که من از آنها پرسیدم ما حذف شدیم؟! وی میهمان برنامه تلویزیونی «فرمول یک» بود، افزود: تیم‌های اول تا سوم لیگ ملت‌ها لیگ‌های پویایی دارند. بالاخره روزی ما هم قهرمان می‌شویم، چون ما به مسابقات نمی‌رویم که پنجم شویم! ملی‌پوش والیبال ایران درمورد اینکه گفته می‌شود ایران در لیگ ملت‌ها تیم‌های دوم را شکست داده است، عنوان کرد: امروز در والیبال اسم‌ها بازی نمی‌کنند. شفیعی درمورد اینکه لقب باهوش و جوان به وی داده می‌شود، تصریح کرد: واقعا دوست دارم باهوش باشم، اما الان ۲۸ سال سن دارم و چندان جوان نیستم.
طرفداریطرفداری2 ساعت قبل
طرفداری- مهران فیض امام دوست بازیکن تیم والیبال جوانان ایران پس از پیروزی این تیم مقابل آرژانتین اظهار داشت: خداراشکر توانستیم در این بازی به پیروزی برسیم. این دیدار اهمیت زیادی برای ما داشت و مثل یک فینال بود. به گزارش فارس، وی افزود: اواسط ست چهارم بود که شماره ۷ تیم آرژانتین با سرویس‌های خوبش ما را به چالش کشید و آنها توانستند بازی را مساوی کنند، اما خداراشکر با کمک همه بچه‌ها توانستیم بازی را ببریم و من از همه تشکر می‌کنم. بازیکن تیم والیبال جوانان ایران درباره مصدومیت توخته هم اظهار داشت: اواسط ست دوم بود که او دوباره آسیب دید، اما امیدوارم مشکل خاصی نداشته باشد و به بازی به ایتالیا برسد. تیم والیبال جوانان ایران موفق شد با نتیجه ۳ بر یک از سد آرژانتین بگذرد.
طرفداریطرفداری2 ساعت قبل
طرفداری- بهروز عطایی در مورد پیروزی ۳ بر یک تیم والیبال جوانان ایران مقابل آرژانتین در مسابقات قهرمانی جهان اظهار داشت: بازی بسیار سختی بود و مطمئن بودیم حریف سختی داریم. به گزارش سایت فدراسیون والیبال، وی افزود: در ست سوم هم ما تغییراتی دادیم که بازیکنان ما خود را به خوبی با آن تطبیق دادند و توانستیم این ست را هم از آن خود کنیم. در ست چهارم بازی خیلی قاطعی را انجام دادیم، اما کاپیتان آن‌ها با سرویس‌هایی که زد و امتیازاتی که گرفت کار ما را سخت کرد و دیداری که باید راحت تمام می‌شد، امتیازاتش پا به پا پیش رفت و سخت شد. این می‌تواند درسی برای ما در ادامه راه باشد. هر روز تجربه جدیدی به ما اضافه می‌شود، اما خوشحالیم که بردیم و برای بازی با ایتالیا آماده می‌شویم.
طرفداریطرفداری2 ساعت قبل
طرفداری- تیم ایران در نخستین بازی خود از مرحله یک چهارم نهایی مسابقات والیبال قهرمانی جوانان جهان با نتیجه ۳ بر یک، آرژانتین را شکست داد. بازیکنان ایران در پایان این بازی، ‌ ۶۴ امتیاز از حمله، ۷ امتیاز مستقیم از دفاع روی تور، ۵ پوئن سرویس و ۲۹ امتیاز از اشتباهات حریف کسب کردند. بازیکنان آرژنتین هم ۵۰ امتیاز از حمله، ۸ امتیاز مستقیم از دفاع روی تور، ۷ پوئن سرویس و ۳۱ امتیاز از اشتباهات ایران به نام خود ثبت کردند. در این مسابقه امیرحسین اسفندیار ۲۳ و مرتضی شریفی ۲۴ امتیاز برای ایران کسب کردند و لوسیانو پولانسکی ۲۷ امتیاز برای آرژانتین به دست آورد. تیم جوانان ایران، فردا (سه‌شنبه) در دومین بازی از مرحله یک چهارم نهایی از ساعت ۱۸ به مصاف ایتالیا می‌رود.
وانانیوزوانانیوز2 ساعت قبل
وی درمورد عملکرد تیم ملی در رقابت‌های لیگ ملت‌های ۲۰۱۹ خاطرنشان کرد: ابتدا باید خسته نباشید بگویم به افرادی که در این تورنمنت سخت کنار ما بودند. دریافت کننده تیم ملی والیبال ایران با بیان اینکه همیشه منتقدان حضور دارند و نمی‌توان حضور آنها را کتمان کرد، گفت: دوست داشتم بیشتر به عنوان پنجمی ما توجه شود، اما آنقدر کم لطفی‌ها زیاد بود که واقعا تعجب کردم. ای کاش حسن کار دیده می‌شد و از تیم استقبال می‌کردند و بعد انتقاد می‌کردند. فیاضی درمورد انتقادهایی که به بازی ایران با برزیل می‌شود، خاطرنشان کرد: در آن بازی ما دو ست عقب بودیم و خیلی خوب به بازی برگشتیم. او سرویس‌هایی می‌زد که واقعا از توپ او آتش بلند می‌شد.
ایلناایلنا2 ساعت قبل
سرمربی تیم ملی والیبال جوانان کشورمان بعد از پیروزی برابر آرژانتین گفت: ما هدفمان این است که همه تیم‌ها را ببریم. ایتالیا حریف سختی است، اما سعی می‌کنیم بازی را ببریم. به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، بهروز عطایی در خصوص پیروزی تیم والیبال جوانان ایران مقابل آرژانتین اظهار داشت: بازی بسیار سختی بود و مطمئن بودیم حریف سختی داریم. سرمربی تیم والیبال جوانان ایران تصریح کرد: اصلا چنین چیزی نیست و ما هدفمان این است که همه تیم‌ها را ببریم. همه تیم‌ها دوست دارند به عنوان صدرنشین صعود کنند و ما هم از این قاعده مستثنی نیستیم.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز2 ساعت قبل
به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، تیم والیبال جوانان ایران در نخستین مسابقه خود در مرحله دوم گروهی رقابت‌های قهرمانی جهان، امروز به مصاف آرژانتین رفت و این تیم را با نتیجه سه بر یک شکست داد. ایران در دور دوم مرحله گروهی مسابقات قهرمانی جهان با تیم‌های آرژانتین، ایتالیا و بحرین همگروه است. ۲ تیم برتر این گروه به مرحله نیمه‌نهایی مسابقات صعود می‌کنند. مرتضی شریفی و امیرحسین اسفندیار به ترتیب ۲۴ و ۲۳ امتیاز کسب کردند و نقش پررنگی در پیروزی ایران بازی کردند. برنامه ادامه مسابقات ایران در این مرحله به وقت تهرانسه‌شنبه اول مرداد ساعت ۱۸، ایران - ایتالیاچهارشنبه ۲ مرداد ساعت ۲۰:۳۰، ایران - بحرینبیستمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی زیر ۲۱ سال جهان، از ۲۷ تیر تا ۵ مرداد به میزبانی منامه بحرین برگزار می‌شود.
ایلناایلنا2 ساعت قبل
بازیکن تیم ملی والیبال جوانان کشورمان بعد از بازی آرژانتین گفت: اواسط ست چهارم بود که شماره ۷ تیم آرژانتین با سرویس‌های خوبش ما را به چالش کشید و آنها توانستند بازی را مساوی کنند، اما خداراشکر با کمک همه بچه‌ها توانستیم بازی را ببریم. به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، مهران فیض امام دوست بازیکن تیم والیبال جوانان ایران پس از پیروزی این تیم مقابل آرژانتین اظهار داشت: خداراشکر توانستیم در این بازی به پیروزی برسیم. این دیدار اهمیت زیادی برای ما داشت و مثل یک فینال بود. وی افزود: اواسط ست چهارم بود که شماره ۷ تیم آرژانتین با سرویس‌های خوبش ما را به چالش کشید و آنها توانستند بازی را مساوی کنند، اما خداراشکر با کمک همه بچه‌ها توانستیم بازی را ببریم و من از همه تشکر می‌کنم. بازیکن تیم والیبال جوانان ایران درباره مصدومیت توخته هم اظهار داشت: اواسط ست دوم بود که او دوباره آسیب دید، اما امیدوارم مشکل خاصی نداشته باشد و به بازی به ایتالیا برسد.
ایلناایلنا2 ساعت قبل
در چارچوب رقابت‌های والیبال جوانان جهان، تیم ملی کشورمان با نتیجه سه بر یک از سد آرژانتین عبور کرد، شریفی امتیاز آورترین بازیکن ایران در این مسابقه لقب گرفت. به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، مرتضی شریفی دریافت کننده تیم جوانان ایران با درخشش برابر تیم آرژانتین و کسب ۲۴ امتیاز عنوان امتیاز آورترین بازیکن تیم ایران را از آن خود کرد. در این دیدار امیرحسین اسفندیار با کسب ۲۳ امتیاز در رده دوم امتیاز آورترین بازیکنان تیم ایران قرار گرفت. لوسیانو پالونسکی با کسب ۲۷ امتیاز عنوان امتیاز آورترین بازیکن این مسابقه را از آن خود کرد.
تسنیمتسنیم3 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از شیراز، حبیب دانش‌منش امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: از این تعداد دانشجو ۲۳ دانشجوی ورزشکار آقا و ۱۳ دانشجوی ورزشکار خانم هستند که از مراکز آموزش علمی کاربردی استان فارس در این المپیاد شرکت می‌کنند. رئیس دانشگاه علمی کاربردی استان فارس تصریح کرد: دانشجویان این دانشگاه در دومین، سومین و چهارمین المپیاد فرهنگی و ورزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی در رشته‌های کاراته، تکواندو، تنیس روی میز، والیبال، فوتسال و بسکتبال حائز رتبه و مقام شده و امیدواریم در رشته‌های تنیس روی میز، کاراته، تیر اندازی و شطرنج نیز نائل مقام‌های برتر را کسب کنند. دانش‌منش بیان کرد: همچنین امیدواریم کاروان اعزامی این واحد استانی همچون اداوار گذشته حائز رتبه برتر اخلاق شود چرا که ورزشکاران به عنوان الگوهای جامعه باید منش و اخلاق پهلوانی را سرلوحه خود قرار دهند. وی خاطرنشان کرد: ثبت نام پنجمین المپیاد ورزشی دانشجویان یک ماهه گذشته انجام شد و و ۱۴۰ نفر از دانشجویان ۲۰مرکزآموزش علمی کاربردی استان فارس به منظور حضور در این رویداد بزرگ فرهنگی و ورزشی ثبت نام کردند، که از این ۱۴۰ نفر ۳۶ نفر ورزشکار در دو گروه بانوان و آقایان راهی مسابقات می‌شوند. رئیس دانشگاه علمی کاربردی استان فارس، گفت: توسعه ورزش و برگزاری المپیاد‌های ورزشی در دانشگاه‌ها با حمایت مسئولان و مقامات عالی کشور می‌تواند سبب تقویت روحیه نشاط و شادابی و ایجاد مودت و دوستی در میان دانشجویان شود.
ایسناایسنا3 ساعت قبل
سرمربی تیم‌ ملی والیبال جوانان ایران گفت: در ست چهارم میتوانستیم راحت پیروز شویم، اما سرویس‌های خوب آرژانتین کار را سخت کرد. به گزارش ایسنا، بهروز عطایی سرمربی تیم ملی والیبال جوانان ایران درباره پیروزی شاگردانش مقابل آرژانتین در یک‌چهارم نهایی رقابت‌های قهرمانی جهان، اظهار کرد: بازی بسیار سختی بود و مطمئن بودیم حریف سختی داریم. بازی را خوب شروع کردیم و ست اول را قاطعانه بردیم، اما آرژانتین در ست دوم بازی با تغییراتی که در ترکیب خود داشت، کار را برای ما سخت کرد و بازی از دست ما خارج شد که ست دوم را بردند. سرمربی تیم ملی والیبال جوانان ایران افزود: هدف ما این است که همه تیم‌ها را ببریم، ایتالیا حریف سختی است، اما سعی می‌کنیم بازی را مقابل این تیم نیز ببریم. همه تیم‌ها دوست دارند به عنوان صدرنشین صعود کنند و ما هم از این قاعده مستثنی نیستیم، ایتالیا با شکست دادن تیم برزیل نشان داده که تیم قدرتمندی است و فردا کار سختی داریم.
تسنیمتسنیم3 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، بهروز عطایی در مورد پیروزی ۳ بر یک تیم والیبال جوانان ایران مقابل آرژانتین در مسابقات قهرمانی جهان اظهار داشت: بازی بسیار سختی بود و مطمئن بودیم حریف سختی داریم. هر روز تجربه جدیدی به ما اضافه می‌شود، اما خوشحالیم که بردیم و برای بازی با ایتالیا آماده می‌شویم. سرمربی تیم والیبال جوانان ایران تصریح کرد: هدفمان این است که همه تیم‌ها را ببریم. ایتالیا حریف سختی است، اما سعی می‌کنیم بازی را ببریم. همه تیم‌ها دوست دارند به عنوان صدرنشین صعود کنند و ما هم از این قاعده مستثنی نیستیم.
خبرآنلاینخبرآنلاین3 ساعت قبل
وقتی وارد جاده شهرکرد به ایذه می‌شوید یکی از منحصربفردترین، زیباترین و در عین حال پرپیچ و خم‌ترین جاده‌های ایران را نظاره خواهید کرد. با ادامه دادن به مسیر، درختان سر به فلک کشیده در دامنه‌های زاگرس خودنمایی می‌کنند. با پشت سر گذاشتن این مسیر، راه‌های فرعی شما را به کوه هزار دره و شاخه‌ای از رودخانه کارون می‌رساند. با عبور از پل، پشت سر گذاشتن روستای جوزستان و روستای پوراز را خواهید دید و جشمتان به جمال این همه زیبایی روشن خواهد شد. و اما در ادامه‌ی مسیر چه عجایبی انتظارتان را می‌کشند؟
ایلناایلنا3 ساعت قبل
فلاحت‌خواه با تیزهوشی یک امتیاز برای تیم ایران کسب کرد و یلی نیز امتیازات تیم ایران را به ۲۲ رساند. کسب بیست و دومین امتیاز تیم ایران یک بار دیگر درخواست وقت استراحت برای تیم آرژانتین را به دنبال داشت. در امتیاز ۱۳ بود که تیم ایران به تیم آرژانتین رسید و امتیازات دو تیم برابر شدند. یلی سیزدهمین امتیاز تیم ایران را کسب کرد تا نتیجه بازی ۱۳ بر ۱۰ به سود تیم ایران شود. سرویس‌های قدرتی ستاره آرژانتین کار برای تیم ایران سخت کرد و این بازیکن فاصله تیمش را با تیم ایران به ۲ رساند.
فراروفرارو3 ساعت قبل
تیم ملی والیبال جوانان ایران در نخستین بازی‌ خود از مرحله یک چهارم‌ نهایی رقابت‌های قهرمانی جهان، ۳ بر یک آرژانتین را شکست داد. به گزارش ایسنا، ساعت ۱۸ امروز (دوشنبه) ۳۱ تیر ماه ۱۳۹۸ تیم ملی والیبال جوانان ایران در نخستین بازی خود از مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌های قهرمانی جهان ۲۰۱۹ در بخرین، با نتیجه سه بر یک تیم آرژانتین مدعی عنوان قهرمانی را شکست داد. در پایان این بازی لوسیانو پالونسکی با کسب ۲۷ امتیاز برای آرژانتین، امتیاز آورترین بازیکن زمین شد. برای ایران نیز مرتضی شریفی و امیرحسین اسفندیار به ترتیب ۲۴ و ۲۳ امتیاز کسب کردند. تیم ملی والیبال جوانان ایران در دور دوم رقابت‌های قهرمانی جهان با تیم‌های آرژانتین، ایتالیا و بحرین (میزبان مسابقات) هم گروه هستند.
فارسفارس3 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری فارس، بهروز عطایی در خصوص پیروزی تیم والیبال جوانان ایران مقابل آرژانتین اظهار داشت: بازی بسیار سختی بود و مطمئن بودیم حریف سختی داریم. ما بازی را خوب شروع کردیم و ست اول را قاطعانه بردیم، اما آن‌ها در ست دوم بازی با تغییراتی که در ترکیب تیم خود داشتند، کار را برای ما سخت کردند و بازی از دست ما خارج شد و بازی را بردند. هر روز تجربه جدیدی به ما اضافه می‌شود، اما خوشحالیم که بردیم و برای بازی با ایتالیا آماده می‌شویم. سرمربی تیم والیبال جوانان ایران تصریح کرد: اصلا چنین چیزی نیست و ما هدفمان این است که همه تیم‌ها را ببریم. عطایی: مصدومیت‌هایی در جریان بازی‌ها رخ می‌دهد و توخته هم آسیب دیده، اما به بازی بعدی می‌رسد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین3 ساعت قبل
خبرگزاری میزان- بهروز عطایی سرمربی تیم والیبال جوانان ایران گفت: کاپیتان تیم آرژانتین با سرویس‌هایی که زد و امتیازاتی که گرفت کار ما را سخت کرد و بازی که باید راحت تمام می‌شد، امتیازاتش پا به پا شد و سخت بردیم. به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری میزان به بحرین، بهروز عطایی در خصوص پیروزی تیم والیبال جوانان ایران مقابل آرژانتین اظهار داشت: بازی بسیار سختی بود و مطمئن بودیم حریف سختی داریم. هر روز تجربه جدیدی به ما اضافه می‌شود، اما خوشحالیم که بردیم و برای بازی با ایتالیا آماده می‌شویم. سرمربی تیم والیبال جوانان ایران درباره اینکه پیش از بازی با بحرین با تیم ایتالیا بازی داریم و ممکن است به خاطر بازی بعدی بازیکنان ایتالیا را جدی نگیرند، تصریح کرد: اصلا چنین چیزی نیست و ما هدفمان این است که همه تیم‌ها را ببریم. ایتالیا برزیل را شکست داده و نشان داده تیم قدرتمندی است.
ایسناایسنا3 ساعت قبل
سرعتی‌زن تیم ملی والیبال جوانان ایران گفت: پیروزی برابر آرژانتین اهمیت زیادی داشت و خوشحالم که به برد رسیدیم. به گزارش ایسنا، مهران فیض امام دوست سرعتی زن تیم ملی والیبال جوانان ایران پس از پیروزی مقابل آرژانتین در مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌های قهرمانی جهان ۲۰۱۹ در بحرین، گفت: خداراشکر که توانستیم در این بازی بسیار مهم و حساس به پیروزی برسیم. این دیدار اهمیت زیادی برای ما داشت و مثل یک فینال بود. او ادامه داد: اواسط ست چهارم بود که شماره ۷ تیم آرژانتین با سرویس‌های خوبش ما را به چالش کشید و کار برای ما سخت شد تا آن‌ها توانستند بازی را مساوی کنند، اما خداراشکر با کمک همه بچه‌ها توانستیم بازی را ببریم و من از همه تشکر می‌کنم. او در پایان درباره مصدومیت توخته نیز اظهار کرد: اواسط ست دوم بود که او دوباره آسیب دید، اما امیدوارم مشکل خاصی نداشته باشد و به بازی با ایتالیا برسد.
ایسناایسنا3 ساعت قبل
با پایان چهارمین دوره المپیاد ورزش‌های همگانی دانشجویان دختر سراسر کشور، تیم‌های برتر رشته‌های والیبال و فوتسال معرفی شدند. به گزارش ایسنا، چهارمین المپیاد ملی ورزش‌های همگانی دانشجویان دختر سراسر کشور با حضور ۱۴۰۰ دانشجو از ۱۲۶ دانشگاه و موسسه آموزش عالی کشور از ۲۶ تا ۳۱ تیر ماه به میزبانی دانشگاه الزهرا (س) تهران برگزار شد. در روز پایانی این المپیاد رقابت‌های پایانی رشته‌های والیبال ۴ نفره و فوتسال برگزار شد که تیم‌های برتر به شرح زیر معرفی شدند: فوتسال: دانشگاه سیستان و بلوچستان - فردوسی مشهد - لرستان - رازی کرمانشاه - بجنورد - المهدی اصفهانوالیبال: الزهرا (س) - فنی و حرفه‌ای مازندران - پیام نور تهران - آموزش عالی غیرانتفاعی زند - فنی و حرفه‌ای خراسان رضوی - پیام نور بوشهرچهارمین المپیاد ورزش‌های همگانی دانشجویان دختر سراسر کشور با حضور ۱۴۰۰ دانشجو در ۹ رشته ورزشی برگزار شد. این المپیاد در بخش پسران نیز به میزبانی دانشگاه بوعلی همدان برگزار خواهد شد. انتهای پیام
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز3 ساعت قبل
رقابت‌های والیبال قهرمانی جهان جوانان به میزبانی بحرین در حال برگزاری است و تیم والیبال ایران در نخستین بازی مرحله دوم مقابل تیم آرژانتین صف آرایی کرد. والیبالیست‌های جوان ایران موفق شدند با نتیجه ۳ بر ۱ از سد آرژانتین عبور کنند تا در یک قدمی صعود به مرحله نیمه نهایی قرار گیرند. نتایج ست شماری: ست نخست: ۲۵ بر ۱۹ به سود ایرانست دوم: ۲۵ بر ۲۳ به سود آرژانتینست سوم: ۲۵ بر ۲۲ به سود ایرانست چهارم: ۳۲ بر ۳۰ به سود ایران
فارسفارس3 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری فارس، مهران فیض امام دوست بازیکن تیم والیبال جوانان ایران پس از پیروزی این تیم مقابل آرژانتین اظهار داشت: خداراشکر توانستیم در این بازی به پیروزی برسیم. این دیدار اهمیت زیادی برای ما داشت و مثل یک فینال بود. وی افزود: اواسط ست چهارم بود که شماره ۷ تیم آرژانتین با سرویس‌های خوبش ما را به چالش کشید و آنها توانستند بازی را مساوی کنند، اما خداراشکر با کمک همه بچه‌ها توانستیم بازی را ببریم و من از همه تشکر می‌کنم. بازیکن تیم والیبال جوانان ایران درباره مصدومیت توخته هم اظهار داشت: اواسط ست دوم بود که او دوباره آسیب دید، اما امیدوارم مشکل خاصی نداشته باشد و به بازی به ایتالیا برسد. تیم والیبال جوانان ایران موفق شد با نتیجه ۳ بر یک از سد آرژانتین بگذرد.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز3 ساعت قبل
به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، ساعت ۱۸ امروز (دوشنبه) ۳۱ تیر ماه ۱۳۹۸ تیم ملی والیبال جوانان ایران در نخستین بازی خود از مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌های قهرمانی جهان ۲۰۱۹ در بخرین، با نتیجه سه بر یک تیم آرژانتین مدعی عنوان قهرمانی را شکست داد. در پایان این بازی لوسیانو پالونسکی با کسب ۲۷ امتیاز برای آرژانتین، امتیاز آورترین بازیکن زمین شد. برای ایران نیز مرتضی شریفی و امیرحسین اسفندیار به ترتیب ۲۴ و ۲۳ امتیاز کسب کردند. تیم ملی والیبال جوانان ایران در دور دوم رقابت‌های قهرمانی جهان با تیم‌های آرژانتین، ایتالیا و بحرین (میزبان مسابقات) هم گروه هستند. شاگردان عطایی در بازی دوم خود از مرحله یک چهارم نهایی این رقابت‌ها، فردا ساعت ۱۸ مقابل تیم پر قدرت ایتالیا به میدان میروند که در صورت کسب پیروزی در این بازی، صعودشان به مرحله نیمه‌نهایی قهرمانی جهان را قطعی می‌کنند.
انتخابانتخاب4 ساعت قبل
به گزارش فارس، تیم ملی والیبال جوانان ایران در چهارمین مسابقه خود در رقابت‌های جهانی امروز از ساعت ۱۸ به مصاف آرژانتین رفت و توانست حریف خود را شکست دهد. این مسابقه با نتیجه ۳ بر یک و با امتیازهای ۱۹ - ۲۵، ۲۵ - ۲۳، ۲۲ - ۲۵ و ۳۰ بر ۳۲ به سود ایران خاتمه پیدا کرد تا شاگردان بهروز عطایی مرحله دوم مسابقات جوانان جهان را با پیروزی آغاز کنند. تیم والیبال جوانان ایران در مرحله اول تیم‌های تونس و جمهوری چک را شکست داد و نتیجه را به روسیه واگذار کرد و توانست به مرحله دوم رقابت‌های والیبال جوانان جهان راه پیدا کند. در این مرحله تیم ایران به عنوان تیم دوم گروه C در گروه F قرار گرفت و با تیمهای بحرین (تیم دوم‌گروه A)، آرژانتین (تیم اول گروه B) و ایتالیا (تیم اول گروه D) همگروه شد. دو تیم برتر هر گروه راهی مرحله نیمه نهایی می‌شوند و به صورت ضربدری به مصاف هم خواهند رفت.
ایسناایسنا4 ساعت قبل
تیم ملی والیبال جوانان ایران در نخستین بازی‌ خود از مرحله یک چهارم‌ نهایی رقابت‌های قهرمانی جهان، ۳ بر یک آرژانتین را شکست داد. به گزارش ایسنا، ساعت ۱۸ امروز (دوشنبه) ۳۱ تیر ماه ۱۳۹۸ تیم ملی والیبال جوانان ایران در نخستین بازی خود از مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌های قهرمانی جهان ۲۰۱۹ در بخرین، با نتیجه سه بر یک تیم آرژانتین مدعی عنوان قهرمانی را شکست داد. در پایان این بازی لوسیانو پالونسکی با کسب ۲۷ امتیاز برای آرژانتین، امتیاز آورترین بازیکن زمین شد. برای ایران نیز مرتضی شریفی و امیرحسین اسفندیار به ترتیب ۲۴ و ۲۳ امتیاز کسب کردند. تیم ملی والیبال جوانان ایران در دور دوم رقابت‌های قهرمانی جهان با تیم‌های آرژانتین، ایتالیا و بحرین (میزبان مسابقات) هم گروه هستند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین4 ساعت قبل
خبرگزاری میزان- مهران فیض، بازیکن تیم والیبال جوانان ایران گفت: این بازی اهمیت زیادی برای ما داشت و مثل یک فینال بود و خداراشکر که آرژانتین را شکست دادیم. به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری میزان به بحرین، مهران فیض بازیکن تیم والیبال جوانان ایران پس از پیروزی این تیم مقابل آرژانتین اظهار داشت: خداراشکر توانستیم در این بازی به پیروزی برسیم. این دیدار اهمیت زیادی برای ما داشت و مثل یک فینال بود. وی افزود: اواسط ست چهارم بود که شماره ۷ تیم آرژانتین با سرویس‌های خوبش ما را به چالش کشید و آنها توانستند بازی را مساوی کنند، اما خداراشکر با کمک همه بچه‌ها توانستیم بازی را ببریم و من از همه تشکر می‌کنم. بازیکن تیم والیبال جوانان ایران درباره مصدومیت توخته هم اظهار داشت: اواسط ست دوم بود که او دوباره آسیب دید، اما بعید می‌دانم مشکل خاصی داشته باشد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین4 ساعت قبل
خبرگزاری میزان- مرتضی شریفی به عنوان امتیازآورترین بازیکن دیدار جوانان والیبالیست ایران و آرژانتین معرفی شد. به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری میزان به بحرین، تیم والیبال جوانان ایران در اولین بازی خود در مرحله دوم رقابت‌های والیبال جوانان جهان از ساعت ۱۸ امروز (دوشنبه) در سالن اصلی مجموعه ورزشی عیسی اسپورت به مصاف تیم قدرتمند آرژانتین رفت و موفق شد این تیم را با نتیجه ۳ بر یک مغلوب کند. در پایان این دیدار مرتضی شریفی با کسب ۲۴ امتیاز، امتیازآورترین بازیکن زمین شد. امیرحسین اسفندیار هم ۲۳ امتیاز کسب کرد. انتهای پیام/

به انتهای لیست رسیدید