وحید امیری

وحید امیری

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز27 دقیقه قبل
وی ادامه داد: به هر حال بازیکنان جدیدی جذب تیم شدند و مربی خوبی کار را بر عهده دارد. هواداران هم باید از تیم حمایت کنند و صبور باشند زیرا مثلا خدایی ناکرده اگر در نیمه اول نتیجه خوبی نگرفتیم، بلافاصله برانکو را تشویق نکنند و به مربی و بازیکن‌های تیم فرصت دهند. برانکو با فرصتی که همین هواداران به او دادند توانست تیم پانزدهم جدول را به هت‌تریک در قهرمانی رساند. برانکو در یک نیم فصل فقط ۱۰ دقیقه به او بازی داد و او نتوانست به خوبی خودش را نشان دهد. پیشکسوت باشگاه پرسپولیس درباره مدیریت این باشگاه گفت: عملکرد مدیریت باشگاه اصلا راضی‌کننده نیست و تقریبا پیشکسوتان را کنار گذاشته‌اند و کاری به کارشان ندارند.
وانانیوزوانانیوز31 دقیقه قبل
پیشکسوت پرسپولیس می‌گوید در صورت نتیجه نگرفتن سرخ‌پوشان در بازی اول، هواداران به بازیکنان و کادر فنی تیم فرصت دهند و برانکو را تشویق نکنند. هواداران هم باید از تیم حمایت کنند و صبور باشند زیرا مثلا خدایی ناکرده اگر در نیمه اول نتیجه خوبی نگرفتیم، بلافاصله برانکو را تشویق نکنند و به مربی و بازیکن‌های تیم فرصت دهند. برانکو با فرصتی که همین هواداران به او دادند توانست تیم پانزدهم جدول را به هت‌تریک در قهرمانی رساند. پیشکسوت باشگاه پرسپولیس درباره مدیریت این باشگاه گفت: عملکرد مدیریت باشگاه اصلا راضی‌کننده نیست و تقریبا پیشکسوتان را کنار گذاشته‌اند و کاری به کارشان ندارند. خدا کند سیدجلال در زمین باشد در غیر این صورت خلیل‌زاده رهبر خط دفاعی است و باید آرامش تیم را حفظ کند.
روزنوروزنو3 ساعت قبل
علی علیپور، مهاجم مازندرانی تیم فوتبال پرسپولیس تهران، در جریان بازی دوستانه با گل‌گهر سیرجان با پاس عمقی وحید امیری راهی دروازه حریف شد اما دروازه‌بان نماینده سیرجان روی او مرتکب خطا شد و با اعلام پنالتی از سوی داور، علیپور پشت ضربه پنالتی ایستاد و دروازه حریف را باز کرد. این دومین گل علیپور در بازی‌های تدارکاتی پیش‌فصل بود که می‌تواند نگران کننده باشد اما کالدرون به مهاجم مازندرانی سرخ‌ها اعتقاد ویژه‌ای دارد و او را در خط حمله بازی می‌دهد. علیپور پیش از این تنها در جام شهدا مقابل تیم دسته اولی نیروی زمینی موفق به گلزنی شده بود و در بازی‌هایی که مقابل تیم‌های لیگ برتری به زمین رفت، گل نزد. البته در یکی از تمرینات کالدرون با بازیکنان تمرین پنالتی کرد که مهمترین بازیکن در آن تمرین آقای گل سرخ پوشان بود و باید علیپور را در لیگ نوزدهم پنالتی زن نخست پرسپولیس بدانیم.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین4 ساعت قبل
پیشکسوت پرسپولیس می‌گوید در صورت نتیجه نگرفتن سرخ‌پوشان در بازی اول، هواداران به بازیکنان و کادر فنی تیم فرصت دهند و برانکو را تشویق نکنند. هواداران هم باید از تیم حمایت کنند و صبور باشند زیرا مثلا خدایی ناکرده اگر در نیمه اول نتیجه خوبی نگرفتیم، بلافاصله برانکو را تشویق نکنند و به مربی و بازیکن‌های تیم فرصت دهند. برانکو با فرصتی که همین هواداران به او دادند توانست تیم پانزدهم جدول را به هت‌تریک در قهرمانی رساند. برانکو در یک نیم فصل فقط ۱۰ دقیقه به او بازی داد و او نتوانست به خوبی خودش را نشان دهد. پیشکسوت باشگاه پرسپولیس درباره مدیریت این باشگاه گفت: عملکرد مدیریت باشگاه اصلا راضی‌کننده نیست و تقریبا پیشکسوتان را کنار گذاشته‌اند و کاری به کارشان ندارند.
ورزش۳ورزش۳6 ساعت قبل
به گزارش «ورزش سه»، روز گذشته تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس در آستانه شروع رقابت‌های لیگ برتر در حضور تماشاگران علاقه‌مند به این تیم در مجموعه ورزشی «خیریه عمل» برگزار شد. شرایط مجموعه ورزشی «خیریه عمل» به‌طوری بود که ورودی بازیکنان و خبرنگاران یکی شده بود و این بهترین فرصت برای خبرنگاران بود تا در جریان احوال کامل بازیکنان قرار بگیرند. در این بخش کالدرون تیم را در دست گرفت. او با شور و حرارت زیادی سعی داشت تا به بازیکنان تمرین را توضیح دهد، اما پیچیدگی آیتم به‌نوعی بازیکنان را در اجرای صحیح تمرین موردنظر گیج کرده بود اما رفته‌رفته با وسواس زیاد کالدرون، تمرین شکل درستی را پیدا کرد. به‌هرحال تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس جدی‌تر از همیشه در حال پیگیری است و بدون شک قهرمان سه‌ساله لیگ برتر این فصل به کمک سرمربی آرژانتینی خودش، از مدعیان جدی قهرمانی محسوب می‌شود.
فوتبالیفوتبالی8 ساعت قبل
من نمی‌خواستم در آسیا و روبه روی پرسپولیس بازی کنم. فکر می‌کنی رادوشوویچ بتواند دروازه پرسپولیس را بسته نگه دارد؟ متأسفانه هفته اول نیستم ولی رادوشوویچ هم آماده است و ان شا ءا … با کمک سایر بازیکنان دروازه پرسپولیس را بسته نگه خواهد داشت. برد شهرآورد ۶ نه ۹ امتیاز می‌ارزد. با برد شهرآورد تیم روحیه می‌گیرد، هواداران شاد می‌شوند و کلی تبعات مثبت و خوب به دنبال دارد. من دروازه بان خوشبختی هستم که این دو بزرگوار هم کارم را قبول دارند.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، به نظر می‌رسد گابریل کالدرون هم قصد دارد از روی دست سرمربی کروات و سابق پرسپولیس تقلید کند. این دومین گل علیپور در بازی‌های تدارکاتی پیش‌فصل بود که می‌تواند نگران‌کننده باشد. در واقع گل مقابل گل‌گهر سیرجان تنها گل این مهاجم مقابل تیم‌های لیگ برتری بود. با این حال علیپور پنالتی را با مهارت بالایی برخلاف جهت حرکت دروازه‌بان حریف تبدیل به گل کرد تا نشان دهد مثل فصل گذشته پنالتی‌زن اول پرسپولیس خواهد بود. در میان بازیکنان فعلی پرسپولیس هم فرشاد احمدزاده پنالتی‌زن خوبی است، اما پنالتی‌زن اول این تیم علی علیپور خواهد بود.
فوتبالیفوتبالی1 روز قبل
در کنار این نفرات محمد نادری، بشار رسن و آدام همتی هم لیست نفرات زیر ۲۵ سال را تشکیلی می‌دهند. بماند بازیکنانی چون محمد امین اسدی، مهدی عبدی، احسان حسینی و سعید حسین‌پور که نفرات زیر ۲۳ سال را تشکیلی می‌دهند و بسیار بعید است جایی در تفکرات کالدرون داشته باشند. اگر واقعا این حرف کالدرون اجرایی شود بیش از ۶ بازیکن اسمی پرسپولیس فقط باید برای قرار گرفتن در لیست ۱۶ نفره این مربی رقابت کنند که قطعا از این لیست دو نفرشان دروازه بان خواهند بود. در این شرایط بازیکنانی که از حالا جایی در تفکرات کالدرون ندارند کارشان برای جلب نظر وی بسیار سخت است. شاید برای همین بوده که کالدرون تاکید داشته و دارد پرسپولیس باید تیم ب هم داشته باشد اما مسئولان باشگاه پرسپولیس هیچ اقدامی در این زمینه نکرده‌اند.
وانانیوزوانانیوز1 روز قبل
روزبه چشمی مدافع فصل گذشته استقلال تصمیم گرفته با توجه به سن و سالی که دارد، بازی در خارج از کشور را تجربه کند. به گزارش وانانیوز، روزبه چشمی مدافع فصل گذشته استقلال تصمیم گرفته با توجه به سن و سالی که دارد، بازی در خارج از کشور را تجربه کند. چشمی ابتدا با الاهلی قطر مذاکره کرد، اما از رفتن به لیگ این کشور منصرف شد و اعلام کرد که دوست دارد در اروپا بازی کند. چشمی همچنین پیشنهادی از لیگ بلژیک داشت، اما طی مشورت با چند نفر به این نتیجه رسید که در لیگ این کشور خیلی به بازیکنان ایرانی فرصت بازی داده نمی‌شود، به همین دلیل، قید رفتن به این کشور را زد. تمام ایرانی‌هایی که در لیگ این کشور حضور داشتند، توفیقی پیدا نکرده و بیشتر آنها بدون رسیدن به موفقیتی بازگشته‌اند.
وانانیوزوانانیوز1 روز قبل
جونیور براندائو با حضور در پرسپولیس، قرار است به عنوان پست مهاجم بازی کند. به گزارش وانانیوز، گابریل کالدرون، سرمربی آرژانتینی پرسپولیس تهران پس از جدایی مهدی شریفی و ماریو بودیمیر به شدت درصدد جذب مهاجم خارجی بود و در نهایت توانست یک مهاجم خارجی به ترکیب تیمش اضافه کند. قرار است جونیور براندائو برزیلی فردا (دوشنبه) به تهران بیاید تا پست از پشت سر گذاشتن تست‌های پزشکی و عقد قرارداد به تمرینات اضافه شود و بعید به نظر می‌رسد در هفته نخست بتواند بازی کند. همچنین پس از هفته نخست، با تعریف‌هایی که کالدرون از خرید برزیلی خود کرده، به نظر می‌رسد جایگاه او در پرسپولیس ثابت خواهد بود و در این شرایط باید دید او جای کدام سرخپوش را خواهد گرفت. اگر پرسپولیس با ۲ مهاجم بازی کند، حضور علی علیپور و جونیور قطعی است و در این صورت هافبک‌های پرسپولیس برای حضور در ترکیب اصلی باید رقابت کنند که به نظر می‌رسد در این صورت، کمال کامیابی نیا، وحید امیری، مهدی ترابی و احمدنوراللهی هافبک‌های تیم هستند.
افکارنیوزافکارنیوز1 روز قبل
افکارنیوز، به گزارشبعد از مربیانی مثل یحیی گل محمدی، علیرضا منصوریان، کارلوس کی روش، برانکو ایوانکوویچ و … حالا نوبت گابریل کالدرون است که از شخصیت جالب این بازیکن تمجید کرده و او را در بین ستاره‌های اصلی تیمش جای بدهد. امیری سابقه بازی به عنوان وینگر چپ، مهاجم سایه و مهاجم هدف را دارد ولی این طور که از مدل تمرینی پرسپولیس برمی آید، کالدرون قصد دارد نقش جدیدی به امیری در فصل نوزدهم بدهد. در واقع وحید قرار است در لیگ بعدی، به عنوان هافبک به میدان برود و کارش را دنبال کند. اخبار ورزشی- امیری در جام جهانی و جام ملت‌ها نیز به عنوان هافبک بازی کرد ولی نقش او مدام عوض می‌شد و تنوع تاکتیکی مهمی در کارش دیده می‌شد ولی کالدرون نمی‌خواهد ریسک زیادی در مورد این بازیکن داشته باشد از این رو، وحید را پشت سر مهدی ترابی و به عنوان هافبک سمت چپ و بازیکن تغذیه کننده مهاجمان تیم بازی می‌دهد. شاید این موضوع، قدرت تهاجمی وحید را کم کند ولی در سمت دیگر، می‌تواند مدل جدیدی از عملکرد امیری را به نمایش بگذارد.
فوتبالیفوتبالی1 روز قبل
وب سایت رسمی فوتبالی - ۲ خرید پرسپولیس شانس حضور در ترکیب فیکس در هفته اول بازی‌های لیگ برتر را دارند. به گزارش فوتبالی، پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات خریدهای آشنایی را به جمع خود اضافه کرده است. این در حالی است که از میان نفرات تازه وارد تنها وحید امیری و فرشاد احمدزاده در بازی اول برابر پارس جنوبی جم در دیدار افتتاحیه این شانس را دارند که در ترکیب اصلی پرسپولیس در بازی افتتاحیه به میدان بروند. به جز چهره‌های جوان، امیر روستایی، محمدحسین کنعانی زادگان به احتمال فراوان در بازی اول فیکس نیستند و این احتمال وجود دارد که به عنوان یار تعویضی، در بازی اول فرصت همراهی پرسپولیس را به دست بیاورند.
طرفداریطرفداری1 روز قبل
طرفداری- محمود کلهر، پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در خصوص وضعیت این تیم گفت: خوشحالم که یاران اصلی تیم پرسپولیس در این تیم ماندند و شاید اگر سروش رفیعی هم در پرسپولیس می‌ماند می‌توانست گره‌هایی از پرسپولیس باز کند. رفیعی یک بازیکن تکنیکی بود و به نظر من به درد پرسپولیس می‌خورد. بازیکنانی مثل وحید امیری، فرشاد احمدزاده و کنعانی‌زادگان که دفاع وسط تیم ملی است به تیم اضافه شدند و شاید با حضور این بازیکنان پرسپولیس بتواند حتی در آسیا به قهرمانی برسد. کالدرون خودش مربی سطح بالایی است که در بالاترین سطح فوتبال بازی کرده و مطمئنا می‌تواند با ارائه یک فوتبال هجومی هم پرسپولیس را به موفقیت برساند و هم هواداران را شاد کند. کلهر درباره انتقادهایی که به مدیریت ایرج عرب می‌شود و اینکه هواداران پرسپولیس خواهان جدایی او از پرسپولیس هستند و حتی زمزمه‌های رفتن او به گوش می‌رسد، گفت:
فارسفارس1 روز قبل
محمود کلهر در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص وضعیت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: خوشحالم که یاران اصلی تیم پرسپولیس در این تیم ماندند و شاید اگر سروش رفیعی هم در پرسپولیس می‌ماند می‌توانست گره‌هایی از پرسپولیس باز کند. رفیعی یک بازیکن تکنیکی بود و به نظر من به درد پرسپولیس می‌خورد. بازیکنانی مثل وحید امیری، فرشاد احمدزاده و کنعانی‌زادگان که دفاع وسط تیم ملی است به تیم اضافه شدند و شاید با حضور این بازیکنان پرسپولیس بتواند حتی در آسیا به قهرمانی برسد. کلهر درباره انتقادهایی که به مدیریت ایرج عرب می‌شود و اینکه هواداران پرسپولیس خواهان جدایی او از پرسپولیس هستند و حتی زمزمه‌های رفتن او به گوش می‌رسد، گفت: به اعتقاد من پرسپولیس نیاز به آرامش دارد و باید این حاشیه‌ها از تیم دور شود. در پرسپولیس هیأت مدیره‌ای وجود دارد که در رأس آن جعفر کاشانی است که فرد تحصیل‌کرده و سردوگرم چشیده‌ای است.
برترین‌هابرترین‌ها1 روز قبل
مدال: محمود کلهر پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در مورد شرایط شاگردان گابریل کالدرون و جدایی سروش رفیعی از جمع سرخپوشان اظهارنظر کردمحمود کلهر، پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در خصوص وضعیت این تیم گفت: خوشحالم که یاران اصلی تیم پرسپولیس در این تیم ماندند و شاید اگر سروش رفیعی هم در پرسپولیس می‌ماند می‌توانست گره‌هایی از پرسپولیس باز کند. رفیعی یک بازیکن تکنیکی بود و به نظر من به درد پرسپولیس می‌خورد. با این همه پرسپولیس شرایط فوق‌العاده‌ای دارد و به نظر من تأخیر در آغاز رقابت‌های لیگ برتر به سود پرسپولیس شد چرا که آقای کالدرون به خوبی با وضعیت فوتبال کشورمان و همچنین با جو حاکم بر پرسپولیس آشنا شد و امیدوارم این مسئله در نهایت به سود پرسپولیس باشد. کلهر درباره انتقادهایی که به مدیریت ایرج عرب می‌شود و اینکه هواداران پرسپولیس خواهان جدایی او از پرسپولیس هستند و حتی زمزمه‌های رفتن او به گوش می‌رسد، گفت: به اعتقاد من پرسپولیس نیاز به آرامش دارد و باید این حاشیه‌ها از تیم دور شود. در پرسپولیس هیأت مدیره‌ای وجود دارد که در رأس آن جعفر کاشانی است که فرد تحصیل‌کرده و سردوگرم چشیده‌ای است.
ایران ورزشیایران ورزشی2 روز قبل
وضعیت نامشخص نوراللهیدر حالی که قرار است از روز پنج‌شنبه لیگ برتر آغاز شود اما وضعیت احمد نوراللهی با پرسپولیس هنوز به صورت کامل مشخص نشده است. از طرف دیگر این بازیکن بخش نسبتا زیادی از مطالبات مالی فصل گذشته خود را از پرسپولیس نگرفته و این مسائل هنوز درباره نوراللهی مبهم مانده است. قرار است طی فردا (یکشنبه) یا روز دوشنبه سیدی با حضور در هیات فوتبال برگه‌های مربوط به خود را امضا کند. تکذیب درباره بیرانوندایرج عرب با تکذیب خبر دریافت ۷ میلیارد تومان توسط بیرانوند از پرسپولیس گفت: بیرانوند غیرت کرد و ماند. ما با او صحبت کردیم و او را راضی کردیم.
اصلاحات پرساصلاحات پرس2 روز قبل
ایرج عرب با اشاره به انتقاداتی که در این مدت از هیات مدیره باشگاه مطرح می‌شود گفت: اقدامات مثبتی که در این مدت در هیات مدیره انجام شده، فکر می‌کنم که دیده نشده است. مدیرعامل پرسپولیس اضافه کرد: هر چقدر هم به مسائل باشگاه اشراف داشته باشید، باز هم یکسری مشکلات پیش خواهد آمد. مدیر عامل باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: چند بازیکن می‌توانستند به راحتی از پرسپولیس جدا شوند. مهدی ترابی، محمد انصاری و خیلی از بازیکنان دیگر اما هیات مدیره تلاش کرد و این نفرات را حفظ کرد. تیم همان تیم قهرمان است و دو ملی پوش به تیم اضافه شده است.
افکارنیوزافکارنیوز2 روز قبل
افکارنیوز، به گزارشمحمود کلهر در خصوص وضعیت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: خوشحالم که یاران اصلی تیم پرسپولیس در این تیم ماندند و شاید اگر سروش رفیعی هم در پرسپولیس می‌ماند می‌توانست گره‌هایی از پرسپولیس باز کند. رفیعی یک بازیکن تکنیکی بود و به نظر من به درد پرسپولیس می‌خورد. با این همه پرسپولیس شرایط فوق‌العاده‌ای دارد و به نظر من تأخیر در آغاز رقابت‌های لیگ برتر به سود پرسپولیس شد چرا که آقای کالدرون به خوبی با وضعیت فوتبال کشورمان و همچنین با جو حاکم بر پرسپولیس آشنا شد و امیدوارم این مسئله در نهایت به سود پرسپولیس باشد. بازیکنانی مثل وحید امیری، فرشاد احمدزاده و کنعانی‌زادگان که دفاع وسط تیم ملی است به تیم اضافه شدند و شاید با حضور این بازیکنان پرسپولیس بتواند حتی در آسیا به قهرمانی برسد. کلهر درباره انتقادهایی که به مدیریت ایرج عرب می‌شود و اینکه هواداران پرسپولیس خواهان جدایی او از پرسپولیس هستند و حتی زمزمه‌های رفتن او به گوش می‌رسد، گفت: به اعتقاد من پرسپولیس نیاز به آرامش دارد و باید این حاشیه‌ها از تیم دور شود.
فوتبالیفوتبالی2 روز قبل
وب سایت رسمی فوتبالی- پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: ‌اگر قرار است در مدیریت باشگاه پرسپولیس تحولی صورت بگیرد باید زودتر این اتفاق رخ بدهد تا این تیم دچار حاشیه و مشکلات نشود. به گزارش فوتبالی، محمود کلهر در گفت‌وگویی در خصوص وضعیت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: خوشحالم که یاران اصلی تیم پرسپولیس در این تیم ماندند و شاید اگر سروش رفیعی هم در پرسپولیس می‌ماند می‌توانست گره‌هایی از پرسپولیس باز کند. بازیکنانی مثل وحید امیری، فرشاد احمدزاده و کنعانی‌زادگان که دفاع وسط تیم ملی است به تیم اضافه شدند و شاید با حضور این بازیکنان پرسپولیس بتواند حتی در آسیا به قهرمانی برسد. کلهر درباره انتقادهایی که به مدیریت ایرج عرب می‌شود و اینکه هواداران پرسپولیس خواهان جدایی او از پرسپولیس هستند و حتی زمزمه‌های رفتن او به گوش می‌رسد، گفت: به اعتقاد من پرسپولیس نیاز به آرامش دارد و باید این حاشیه‌ها از تیم دور شود. در پرسپولیس هیأت مدیره‌ای وجود دارد که در رأس آن جعفر کاشانی است که فرد تحصیل‌کرده و سردوگرم چشیده‌ای است.
ایلناایلنا2 روز قبل
وینگر پرسپولیس قراردادش را با باشگاه ثبت کرد. به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، در ادامه ثبت قرارداد پرسپولیسی‌ها با باشگاه در هیات فوتبال، وحید امیری هم قراردادش را به ثبت رساند.
مهرمهر2 روز قبل
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره رفتن برانکو ادامه داد: او نامه زد که تا ۱۸ ژوئن باقی مطالباتش را پرداخت کنیم. مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره عملکرد مدیران پرسپولیس در بازار نقل و انتقالات اظهارداشت: بیرانوند، علیپور، انصاری و ترابی را نگهداشتیم. مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سوال که چرا استقلال خرج می‌کند و پرسپولیس نمی‌کند، تصریح کرد: درباره باشگاه‌های دیگر صحبتی ندارم. مدیرعامل باشگاه پرسپولیس بار دیگر با بیان اینکه برانکو نمی‌خواست در پرسپولیس بماند، افزود: پرسپولیس در حال حاضر نیاز به آرامش دارد. عرب با اشاره به عمر کوتاه مدیریتی در باشگاه پرسپولیس تاکید کرد: عمر مدیریت به ۸ ماه رسیده است.

ثبت قرارداد دست جمعی پرسپولیسی‌ها (عکس)

4+
ورزش۳ورزش۳2 روز قبل
ورزش۳ورزش۳2 روز قبل
به گزارش «ورزش سه»، جدایی بد موقع از تیم فوتبال الاهلی قطر از سوی امید ابراهیمی باعث شد تا سرنوشت او در فوتبال ایران در هاله‌ای از ابهام قرار بگیرد و حدس زدن تیم بعدی او کار سختی باشد. امیر قلعه نویی جمعه ظهر در برنامه ورزش و مردم به صراحت به این موضوع اشاره کرد که به جذب شاگرد قدیمی و محبوب خود علاقه مند است و سپاهان تلاش می‌کند تا ابراهیمی را بعد از سال‌ها به اصفهان برگرداند تا رسما زردهای اصفهانی که مدعی قهرمانی هستند، برای جذب این بازیکن وارد رقابت شوند. سپاهان اما در این رقابت تنها نیست؛ حمیداوی مالک پدیده روز شنبه اعلام کرد این باشگاه منتظر جلسه روز دوشنبه ابراهیمی و الاهلی است و از روز سه شنبه و با مشخص شدن وضعیت امید ابراهیمی وارد رقابت برای جذب او خواهد شد تا یکی دیگر از مدعیان لیگ نیز حالا در کورس رقابت برای جذب مهره ملی پوش فوتبال ایران باشد. سوال مهم اما درباره آینده ابراهیمی مربوط به شرایط استقلال است؛ خبرها پیرامون استقلال و ابراهیمی حاکی از این است که باشگاه برای جذب او بسیار علاقه مند است اما استراماچونی با حضور ریگی و کریمی در این پست او را نمی‌خواهد؛ ادعایی که با اخباری پیرامون منتفی شدن قرار ملاقات دو طرف بیشتر به حقیقت نزدیک شد اما ابراهیمی مطمئنا همچنان گزینه استقلال است. او با توجه به چهره کاریزماتیک و سابقه خود می‌تواند کاپیتان اول تیم استراماچونی باشد و مطمئنا مهره‌ای جذاب برای هواداران خواهد بود اما وضعیت او با استقلال متفاوت‌تر از دیگر گزینه‌ها است.
افکارنیوزافکارنیوز2 روز قبل
اخبار ورزشی - پس از پایان لیگ هجدهم و سقوط تیم‌های استقلال خوزستان و سپیدرود رشت به لیگ آزادگان و حضور تیم‌های شاهین شهرداری بوشهر و گل گهرسیرجان در لیگ برتر، فصل نقل و انتقالات تابستانی فوتبال ایران آغاز شد و از همان ابتدا مدعیان حضور پر رنگی در این بازار داشتند. تیم فوتبال استقلالورودی: باقری، محمد بلبلی، سیاوش یزدانی، مسعود ریگی، اسدی، شیخ دیاباته، علی دشتی، آرش رضاوند، حسین پورحمیدی، عارف غلامی، محمد ناصریخروجی: روزبه چشمی، صیادمنش، حیدری، گونسالوس، منشا، مهدی رحمتی، پژمان منتظری، تیموری، محمدی‌مهر، پاتوسی، همام، امید نورافکنسرمربی: استراماچونیتیم فوتبال پارس جنوبیورودی: ایمان باصفا، پوریا آریاکیا، پیمان شیرزادی، جلال عبدی، محمد ابراهیمی، محمد اهل شاخه، محمد پورشاکر، محمود شفیعی، مسعود پورمحمد، رضا خالقی فر، ابوالفضل قربانی، پیمان شیرزادی، حامد پاکدل، علی ملایی، مهدی ترکمان، محمد نوری، مگنو باتیستاخروجی: ابراهیم صالحی، حسین پورامینی، محمد ستاری، احمد گوهری، سعید محمد فرد، مجید علیاری، روح الله سیف اللهیسرمربی: کمالوندتیم فوتبال شهرخودروورودی: سروش رفیعی، روح الله باقری، سیدمهدی رحمتی، علیرضا علیزاده فرشاد محمدی، مهر فرشاد فرجی، محمد اکبر منادیخروجی: مسعود ریگی، سید عبدالله حسینی، مرتضی منصوریسرمربی: گل‌محمدیتیم فوتبال پرسپولیسورودی: احمدرضا احمدوند، امیر روستایی، امیرحسین بیات، فرشاد احمدزاده، کنعانی زادگان، فرشاد احمدزاده، وحید امیریخروجی: سروش رفیعی، شایان مصلح، ماریو بودیمیر، ابوالفضل درویش وندسرمربی: کالدرونتیم فوتبال پیکانورودی: ابراهیم صالحی، حسین پورامینی، محمد ستاری، میلاد پورصف شکنخروجی: محمد ناصری، مگنو باتیستا، امیر روستایی، امیرحسین بیات، عیسی آل کثیر، سامان نریمان جهان، شاهین ثاقبی، محمد قاضی، آرمان قاسمی، حجت صدقی، محمد خدابنده لوسرمربی: فرکیتیم فوتبال تراکتورورودی: رشید مظاهری، محمد خانزاده، سعید مهری، مهدی تیکدریخروجی: احسان پهلوان، دانیل اسماعیل فرد، مهدی مهدی پور، کوین کنستانتسرمربی: دنیزلیتیم فوتبال ذوب‌آهنورودی: احسان پهلوان، دانیل اسماعیل فرد، مهدی مهدی پور، یوسف بهزادی، ابیا بووی باکر، محمد مشایخخروجی: رشیدمظاهری، مسعود حسن‌زاده، کریستین اوساگوآناسرمربی: منصوریانتیم فوتبال سایپاورودی: احمد گوهری، محمد مهری، عبدالله حسینی، سعید محمدی‌فر، کمال‌الدین نیک‌خوی، مجید علیاری، سعید بیگی، حسین فاضلی، مجتبی لطفیخروجی: آرش رضاوند، علی دشتی، محمد اکبر منادی، رضا اسدی، عبدالله ناصری، رضا علیاری، مهرداد کفشگریسرمربی: صادقیتیم فوتبال سپاهانورودی: جورجی وولسیانی، رضا میرزایی، محمد زینالی، محمد محبی، محمدرضا حسینی، مرتضی منصوری، ابوالفضل بابادیخروجی: سیاوش یزدانی، محمد ابراهیمی، بختیار رحمانی، مهرداد محمدی، محمد مسلمی پورسرمربی: قلعه‌نوییتیم فوتبال فولادورودی: عبدالله‌زاده، گردان، بلبلی، آبشک، محمد قاسمی نژاد، کولیبالی، روح الله سیف اللهیخروجی: پیمان شیرزادی رضا میرزایی مهدی زبیدی بابک مرادی، حسن بیت سعیدسرمربی: نکونامتیم فوتبال ماشین سازیورودی: بابک مرادی، حامد لک، خالد شفیعی، سامان نریمان جهان، شاهین ثاقبی، فردین عابدینی، محمد مسلمی پور، مهدی محمد یاریخروجی: رضا خالقی فر، فرناندو ده خسوس، محمدحسین کنعانی زادگان، سعید مهری، محمد اهل شاخه، احمد مهدی زاده، فرشاد سالاروندسرمربی: خطیبیتیم فوتبال نساجیورودی: حسن جعفری، رضا دهقانی، رضا علیاری، مجتبی بیژن، مجتبی رمضانی، محمد قاضی، مهرداد کفشگری، میلاد سرلکخروجی: فرشاد فرجی، جورجی وولسیانی، علی اصغر عاشوری، محمد آبشک، مهرداد عبدیسرمربی: مهاجریتیم فوتبال نفت آبادانورودی: عبدالله ناصری، عیسی آل کثیر، محمد اهل شاخه، محمود مطلق زاده، ناصر سالاریخروجی: وینیسیوس فرانکو، شهاب گردانسرمربی: اسکوچیچتیم فوتبال نفت‌مسجد سلیمانورودی: احمد الجبوری، حامد نورمحمدی، حمید طاهری فرد، سعید کریمی، شاهین اخوی، علی آل کثیر، عماد میرجوان، محمد طیبی، محمود مطلق زاده، مهدی بیات، مهدی عیدی، میثم نقی زاده، وحید خشتان، کوروش ملکیخروجی: علیرضا علیزاده، موسی کولیبالی، هیثم هاشمی‌زاده، یوسف وکیا، مجتبی بیژن، محمد شادکامسرمربی: تارتارتیم فوتبال گل گهرسیرجانورودی: بهنام برزای، جانی جانسون، حسین پورحمیدی، سجاد آشوری، سجاد حیدری، سید عبدالله حسینی، فرشاد بیابانی، محمدعلی فرامرزی، مهدی زبیدی، مهرداد بایرامی، مهرداد عبدی، میلاد فراهانی، یوسف وکیاخروجی: اصغر نصیری، بهمن کامل، حکمت فولادپور، حمزه مظفری، سجاد اژدر، سعید پورمهدی، سینا خادم پور، عباس پورخسروانی، علی امیری، محمدامین درویشی، مهرداد آوخ، میلاد صادقیانسرمربی: بگوویچتیم فوتبال شاهین بوشهرورودی: ابوالفضل درویش وند، پیمان شیرزادی، حسن حاجب، سلمان بحرانی، محمدصادق بارانیخروجی: کمال‌الدین نیک‌خوی، سعید بیگیسرمربی: ویسینوزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال ایران روز پنجشنبه ۳۱ مردادماه از ساعت ۱۹:۱۰ با دیدار تیم‌های پرسپولیس - پارس جنوبی آغاز می‌شود. استانداردسازی ورزشگاه‌های میزبان بازی‌های لیگ برتر باعث ایجاد وقفه در زمان شروع لیگ نوزدهم شد و همین موضوع عطش فوتبال‌دوستان برای تماشای بازی‌های تیم‌ مورد علاقه خود را ۲ چندان کرده است. حضور ستاره‌ها و ملی پوشان فوتبال کشورمان در تیم‌های مختلف نوید لیگ جذابی را می‌دهد و به اذعان کارشناسان و پیشکسوتان لیگ نوزدهم می‌تواند کیفیت بهتری نسبت به لیگ‌های گذشته داشته باشد. برنامه هفته نخست لیگ برتر فوتبال ایرانپنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸پرسپولیس - پارس جنوبی جم ۱۹:۱۰گل گهرسیرجان - نساجی مازندران ۱۹:۴۵ذوب آهن - سایپا ۲۰:۱۵نفت مسجدسلیمان - تراکتور ۲۰:۱۵جمعه ۱ شهریور ۱۳۹۸ماشین‌سازی‌تبریز - استقلال ۱۸:۰۰پیکان - شهر خودرو ۱۹:۱۰فولاد - صنعت نفت آبادان ۲۰:۱۵شاهین شهرداری بوشهر - سپاهان ۲۰:۱۵
ایران ورزشیایران ورزشی2 روز قبل
به نظر می‌رسد علی علیپور پنالتی زن اول پرسپولیس در فصل آینده باشد. علی علیپور در جریان بازی دوستانه با گل گهر سیرجان با پاس عمقی زیبای وحید امیری راهی دروازه حریف شد اما دروازه‌بان نماینده سیرجان روی او مرتکب خطا شد. با اعلام پنالتی از سوی داور سختگیر این بازی، علیپور خودش پشت ضربه پنالتی ایستاد و دروازه حریف را باز کرد. این دومین گل علی علیپور در بازی‌های تدارکاتی پیش فصل بود که می‌تواند نگران کننده باشد. پیش از این، او تنها در جام شهدا مقابل تیم دسته اولی نیروی زمینی موفق به گلزنی شده بود و در بازی‌هایی که مقابل تیم‌های لیگ برتری رفت گل نزد. در واقع گل مقابل گل گهر سیرجان تنها گل این مهاجم مقابل تیم‌های لیگ برتری در تمرینات پیش فصل بود که تا حدودی هشدار دهنده و نگران کننده است بخصوص اینکه این گل از روی نقطه پنالتی و نه در جریان بازی به دست آمد. با این حال علیپور پنالتی را با مهارت بالایی برخلاف جهت حرکت دروازه‌بان حریف تبدیل به گل کرد تا نشان دهد مثل فصل گذشته پنالتی زن اول پرسپولیس خواهد بود.
ایران ورزشیایران ورزشی2 روز قبل
با توجه به سیستمی که کالدرون در نظر گرفته، به نظر می‌رسد از بین دو هافبک دفاعی اصلی سرخ‌ها تنها یکی‌شان در ترکیب اصلی بازی خواهد کرد. از یک ماه قبل این بحث وجود داشته که کالدرون از کدام سیستم استفاده می‌کند. ابتدا بحث ۲-۴-۴ مطرح شد که ظاهرا تا نیامدن مهاجم برزیلی و هماهنگ نشدنش با تیم منتفی است. سپس بحث استفاده از سیستم‌های ۱-۳-۲-۴ و ۳-۳-۴ به میان آمد که در هر دو سیستم کالدرون تنها از یک هافبک دفاعی در مرکز زمین استفاده می‌کند. در این شرایط طبیعتا از بین کمال کامیابی‌نیا و احمد نوراللهی تنها یک بازیکن باید در میدان باشد و یکی از این دو نفر کنار وحید امیری در مرکز زمین بازی خواهد کرد که به نظر می‌رسد شانس نوراللهی بیشتر است. در بازی‌های تدارکاتی پیش فصل شماره ۸ سرخ‌ها همواره در ارنج اصلی بوده و کامیابی‌نیا بیشتر با نفرات ذخیره به میدان رفته است. اتفاقی که در بازی با گل گهر سیرجان هم رخ داد. بعد از آن البته بحث در رفتگی کتف کمال هم پیش آمد اما او مشکلی نخواهد داشت و این مساله مانع بازی کردنش مقابل پارس نمی‌شود اما واقعیت این است که نیمکت نشینی او تا حدود ۹۰ درصد قطعی است.
ایران ورزشیایران ورزشی2 روز قبل
سرخ‌ها در آخرین بازی تدارکاتی خود در تمرینات پیش فصل در فاصله هشت روز تا دیدار نخست فصل‌شان مقابل پارس جم مقابل گل گهر سیرجان به برتری رسیدند. پرسپولیس در ورزشگاه کارگران و پشت درهای بسته موفق شد تیم وینکو بگوویچ را با نتیجه دو بر یک شکست دهد. از آنجایی که این بازی پشت درهای بسته برگزار می‌شد همه نگاه‌ها به سایت رسمی باشگاه پرسپولیس بود تا از اتفاقات و اطلاعات این بازی سر دربیاورند اما به نظر می‌رسد حداقل در مورد اعلام ترکیب نیمه دوم، سایت باشگاه گزارش کاملی ارائه نداده است. کالدرون در این مسابقه ابتدا ترکیب دوم خود را به میدان فرستاد و در شروع نیمه دوم ترکیب اصلی یا اولیه خود را وارد میدان کرد. در واقع او نیمه دوم را با یازده تغییر در تیمش ایجاد کرد که اشاره‌ای به این تغییرات در گزارش مربوطه نشده است! پرسپولیس در نیمه دوم با ترکیب بوژیدار رادوشوویچ، سیدجلال حسینی، شجاع خلیل زاده، محمد نادری، مهدی شیری، احمد نوراللهی، فرشاد احمدزاده، وحید امیری، امید عالیشاه، مهدی ترابی و علی علیپور به میدان رفت که با این ترکیب دو گل به ثمر رساند و یک گل خورد. پیش بینی می‌شود پرسپولیس با همین ترکیب در دیدار مقابل پارس جم حاضر شود و بعید نیست سایت باشگاه به همین خاطر مخفیکاری کرده باشد.
وانانیوزوانانیوز3 روز قبل
گابریل کالدرون سرمربی پرسپولیس در تمامی خطوط بازیکنان جدیدی را برای پرسپولیس گرفت تا تغییر در ترکیب تیمی که سه فصل متوالی قهرمان لیگ برتر شده بود قطعی شود. سرمربی آرژانتینی پرسپولیس علاقه زیادی به بازی رو به جلو دارد و از ارائه بازی تاخیری در تمامی خطوط زمین، بیزار است. به همین خاطر علاقه زیادی به استفاده از بازیکنان سرعتی دارد. تیمی که در فصل نوزدهم نیمکتی پرافتخارتر از بازیکنان اصلی خواهد داشت تا دست کادرفنی این تیم را برای هرگونه تغییر در طول فصل باز بگذارد. معمولا تیم‌های بزرگ که بازیکنان نامدار روی نیمکت آن قرار می‌گیرند حاشیه‌های فراوانی دارند که باید دید گابریل کالدرون چگونه آن را مهار می‌کند.
ورزش۳ورزش۳3 روز قبل
به گزارش «ورزش سه»، تمرین امروز پرسپولیس با تصمیم گابریل کالدرون تعطیل شد تا آنها خود را مهیای یک هفته سخت آماده کنند. هفته‌ای که می‌تواند مشخص کننده سرنوشت آنها در طول فصل باشد و طی تمرینات باقیمانده جواز حضور در ترکیب اصلی را کسب کنند. نوراللهی نیز دیگر بازیکنی است که حضورش در ترکیب اصلی شاید با قطعیت بیشتری همراه باشد. دیگر مدعیان حضور در ترکیب اصلی امید عالیشاه، مهدی ترابی، بشار رسن، وحید امیری، سعید حسین پور، آدام همتی و محمد حسینی قرار دارند. در خط حمله نیز به نظر می‌رسد جایگاه علیپور در ترکیب اصلی تثبیت شده باشد و برای نفر دوم باید دید کالدرون چه تصمیمی خواهد گرفت.

به انتهای لیست رسیدید