وحید امیری

وحید امیری

فوتبالیفوتبالی18 ساعت قبل
پایگاه خبری فوتبالی- در چارچوب هفته هفدهم لیگ برتر، پیکان میزبان نساجی خواهد بود. به گزارش فوتبالی، این بازی تقابل دو تیمی است که بعد از شاهین قعر نشین، بیشترین گل را در نیم فصل اول دریافت کرده‌اند. نتیجه بازی رفت: شاگردان مهاجری در دیداری جذاب موفق شدند با نتیجه ۴_۳ مقابل پیکان به برتری دست یابند. نتیجه آخرین بازی: پیکان با نتیجه ۳ بر ۲ مقابل تراکتور تن به شکست داد. نساجی هم با تک گل وحید امیری مقابل پرسپولیس شکست خورد.
مازن آنلاینمازن آنلاین2 روز قبل
پیام مازند - با توجه به تفکرات تاکتیکی یحیی به نظر می‌رسد شانس حضور بشار در پلن B بیشتر باشدسیستم یحیی، رسن را نیمکت‌نشین می‌کند؟ بشار رسن که هفته‌های پایانی نیم‌فصل اول تازه جایش را در ترکیب اصلی پیدا کرد و از ابتدا با نظر کالدرون بازی را شروع می‌کرد با آمدن گل‌محمدی دوباره نیمکت‌نشین شد و در بازی دوستانه روز گذشته فرصت قرار گرفتن در ترکیب اصلی را پیدا نکرد. یحیی تیمش را دیروز ۲-۴-۴ خطی ارنج کرد، سیستمی که کالدرون هم در هفته‌های پایانی نیم‌فصل اول از آن استفاده می‌کرد، اما با این تفاوت که کالدرون امیری را در خط حمله قرار می‌داد، ولی یحیی، وحید امیری را به پست وینگر فرستاد و از اوساگونا در نوک خط حمله استفاده کرد. البته بشار می‌تواند به قرار گرفتن در پلن B یحیی امیدوار باشد و به بازی در دقایقی از نیمه دوم راضی شود. گل‌محمدی در شهرخودرو از سروش رفیعی که سبک بازی مشابهی با رسن دارد به عنوان پلن B و یار تعویضی استفاده می‌کرد و احتمالا بشار همین نقش را در پرسپولیس بازی خواهد کرد و هر بازی حدود ۲۰ یا ۳۰ دقیقه به میدان می‌رود. منبع: خبرورزشی
کرد آنلاینکرد آنلاین2 روز قبل
عصر کرد - با توجه به تفکرات تاکتیکی یحیی به نظر می‌رسد شانس حضور بشار در پلن B بیشتر باشدسیستم یحیی، رسن را نیمکت‌نشین می‌کند؟ بشار رسن که هفته‌های پایانی نیم‌فصل اول تازه جایش را در ترکیب اصلی پیدا کرد و از ابتدا با نظر کالدرون بازی را شروع می‌کرد با آمدن گل‌محمدی دوباره نیمکت‌نشین شد و در بازی دوستانه روز گذشته فرصت قرار گرفتن در ترکیب اصلی را پیدا نکرد. یحیی تیمش را دیروز ۲-۴-۴ خطی ارنج کرد، سیستمی که کالدرون هم در هفته‌های پایانی نیم‌فصل اول از آن استفاده می‌کرد، اما با این تفاوت که کالدرون امیری را در خط حمله قرار می‌داد، ولی یحیی، وحید امیری را به پست وینگر فرستاد و از اوساگونا در نوک خط حمله استفاده کرد. البته بشار می‌تواند به قرار گرفتن در پلن B یحیی امیدوار باشد و به بازی در دقایقی از نیمه دوم راضی شود. گل‌محمدی در شهرخودرو از سروش رفیعی که سبک بازی مشابهی با رسن دارد به عنوان پلن B و یار تعویضی استفاده می‌کرد و احتمالا بشار همین نقش را در پرسپولیس بازی خواهد کرد و هر بازی حدود ۲۰ یا ۳۰ دقیقه به میدان می‌رود. منبع: خبرورزشی
روزنوروزنو3 روز قبل
پرسپولیس در ادامه روند آماده سازی خود در نیم فصل به مصاف نفت مسجد سلیمان رفت که این بازی با تساوی ۱-۱ دو تیم به پایان رسید. پرسپولیس در نیمه نخست با ترکیب بیرانوند، سیدجلال حسینی، شجاع خلیل زاده، محمد انصاری، مهدی شیری، کمال کامیابی‌نیا، احمد نوراللهی، وحید امیری، مهدی ترابی، علی علیپور و کریستین اوساگونا وارد میدان شد. در دقیقه ۳۵ نیز وحید امیری روی پاس عمقی ترابی و در موقعیت تک به تک با سوشا مکانی گل تساوی را به ثمر رساند. در نیمه دوم پرسپولیس با ترکیب رادوشویچ، کنعانی‌زادگان، احسان حسینی، محمد نادری، محمد حسینی، محسن ربیع خواه، سعید حسین‌پور، بشار رسن، امید عالیشاه، مهدی عبدی و امیر روستایی وارد زمین شد. پرسپولیس در نیم فصل اول در تهران مقابل نفت مسجدسلیمان با یک گل شکست خورد.
رکنارکنا3 روز قبل
به گزارش گروه ورزشی رکنا، بشار رسن که هفته‌های پایانی نیم‌فصل اول تازه جایش را در ترکیب اصلی پیدا کرد و از ابتدا با نظر کالدرون بازی را شروع می‌کرد با آمدن گل‌محمدی دوباره نیمکت‌نشین شد و در بازی دوستانه روز گذشته فرصت قرار گرفتن در ترکیب اصلی را پیدا نکرد. یحیی تیمش را دیروز ۲-۴-۴ خطی ارنج کرد، سیستمی که کالدرون هم در هفته‌های پایانی نیم‌فصل اول از آن استفاده می‌کرد، اما با این تفاوت که کالدرون امیری را در خط حمله قرار می‌داد، ولی یحیی، وحید امیری را به پست وینگر فرستاد و از اوساگونا در نوک خط حمله استفاده کرد. بشار امیدوار بود با آمدن یحیی سیستم بازی پرسپولیس به ۴-۴-۲ لوزی تغییر کند تا او در پست مورد علاقه‌اش یعنی پشت سر دو مهاجم به میدان برود، اما یحیی اندیشه‌های دفاعی دارد و می‌خواهد کمربند میانی تیمش را با استفاده از دو هافبک دفاعی محکم کند و با این شرایط رسن فرصت بازی در ترکیب اصلی را پیدا نخواهد کرد، مگر اینکه محرومیت یا مصدومیت امیری و ترابی فرصتی برای فیکس شدن او ایجاد کند. بشاررسنالبته بشار می‌تواند به قرار گرفتن در پلن B یحیی امیدوار باشد و به بازی در دقایقی از نیمه دوم راضی شود. گل‌محمدی در شهرخودرو از سروش رفیعی که سبک بازی مشابهی با رسن دارد به عنوان پلن B و یار تعویضی استفاده می‌کرد و احتمالا بشار همین نقش را در پرسپولیس بازی خواهد کرد و هر بازی حدود ۲۰ یا ۳۰ دقیقه به میدان می‌رود. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
نامه‌نیورنامه‌نیور3 روز قبل
با جذب مهاجم ایرلندی حالا پرسپولیس سه مهاجم خطرناک در اختیار دارد. در حالی که خط حمله پرسپولیس در نیم فصل نخست خلأهای بسیاری داشت و به وضوح نقطه ضعف این تیم به حساب می‌آمد اما قرار است در نیم فصل دوم نیروی موجود در این خط پر و پیمان باشد و انتخاب را برای یحیی راحت کند. در نیم فصل نخست علی علیپور به عنوان مهاجم ستاره‌دار در خط حمله تنها بود و کالدرون سه مهاجم جوان دیگر داشت که خیلی کم به آنها اعتماد کرد تا جایی که مجبور شد وحید امیری را به خط حمله بیاورد. با این حال کالدرون اعتقاد داشت پرسپولیس برای رقابت در کورس قهرمانی لیگ و صعود در لیگ قهرمانان به دو مهاجم خوب خارجی نیاز دارد. پرسپولیس البته غیر از این سه مهاجم که قرار است رقابتی داغ در نیم فصل دوم داشته باشند سه مهاجم جوان به عنوان بکاپ خواهد داشت که البته شانس کمی برای بازی و حتی رسیدن به لیست مسابقات تیم‌شان دارند.
وانانیوزوانانیوز3 روز قبل
کادرفنی جدید پرسپولیس در این بازی دوستانه سعی کرد تفکرات خود را پیاده کند و از این‌رو چند تغییر را در ارنج و سیستم بازی این تیم شاهد بودیم. استفاده از سیستم ۲-۴-۴پرسپولیس در این بازی با سیستم مورد علاقه گل‌محمدی که ۲-۴-۴ است راهی میدان شد. سرخپوشان با این سیستم غریبه نیستند چرا که ۴ سالی با برانکو ایوانکوویچ با همین سیستم به میدان رفتند. در واقع نادری و کنعانی‌زادگان به عنوان دو ملی‌پوش پرسپولیس در خط دفاع نیم فصل دوم را با نیمکت‌نشینی آغاز خواهند کرد. این در شرایطی است که ربیع‌خواه و بشار در ۵، ۶ هفته پایانی نیم فصل اول از بهترین‌های پرسپولیس بودند.
روزنوروزنو3 روز قبل
اما حالا انصراف تیم‌های ایرانی از لیگ قهرمانان آسیا، امکان دارد جذب این بازیکن را منتفی کند. آن هم در شرایطی که شنیده‌ها از توافق این بازیکن با پرسپولیس خبر می‌دادند. پرسپولیسی‌ها که در نیم فصل اول مشکلاتی جدی در خط حمله داشتند و همین مشکلات باعث شد تا گابریل کالدرون از وحید امیری در خط حمله استفاده کند، حالا کریستین اوساگوآنا، علی علیپور و مهدی عبدی را در خط حمله دارند. نکته جالب این است که در نیم فصل اول، این مهدی ترابی بود که بالاتر از علیپور، آقای گل پرسپولیس شد و حالا گل محمدی امیدوار است مثلث قدرتمندی را با این دو بازیکن به همراه آنتونی استوکس تشکیل دهد. اکنون شاید مهم‌ترین نکته‌ای که پرسپولیس در خرید او باید رعایت کند، همین بندهای مربوط به مرخصی است که امکان دارد دوباره دردسرساز شود.
ایسناایسنا3 روز قبل
این یعنی باب مذاکره همچنان باز و فشارها روی کنفدارسیون فوتبال آسیا اثرگذار بوده است. ضمنا اگر آن موقع AFC بزند زیر میزبانی تیم‌های ایرانی این ما هستیم که طلبکار می‌شویم. به نظرم چون کنفدراسیون فوتبال آسیا عقب نشسته ما هم باید کمی عقب‌نشینی کنیم. مساله مهم این است که بدانیم تمام انگیزه بازیکنان و مربیان این است که در ویترین آسیا دیده شوند. اگر ویترین آسیا را تعطیل کنیم، به ‌طور قطع فوتبال ما یک کلاس پایین می‌آید.» انتهای پیام
برترین‌هابرترین‌ها3 روز قبل
این یعنی باب مذاکره همچنان باز و فشارها روی کنفدارسیون فوتبال آسیا اثرگذار بوده است. ضمنا اگر آن موقع AFC بزند زیر میزبانی تیم‌های ایرانی این ما هستیم که طلبکار می‌شویم. به نظرم چون کنفدراسیون فوتبال آسیا عقب نشسته ما هم باید کمی عقب‌نشینی کنیم. مساله مهم این است که بدانیم تمام انگیزه بازیکنان و مربیان این است که در ویترین آسیا دیده شوند. اگر ویترین آسیا را تعطیل کنیم، به ‌طور قطع فوتبال ما یک کلاس پایین می‌آید.»
همشهریهمشهری3 روز قبل
به گزارش همشهری آنلاین، آنتونی استوکس دیشب با انتشار عکسی از خودش خبر از حضور در دوبی و مذاکره با پرسپولیس داد و البته امروز صبح به امارات رسید. با افزوده شدن استوکس به خط حمله پرسپولیس، ترافیک در این منطقه بیش از پیش خواهد شد. در حالی که نیم‌فصل اول کالدرون با مشکل کمبود مهاجم مواجه بود، حالا اوساگونا و استوکس به دارایی تهاجمی تیم افزوده شده‌اند. ممکن است این یک نفر خود امیری باشد یا شاید هم قرعه به نام بشار رسن و نوراللهی بیفتد. تازه اگر بنا به فیکس شدن همزمان اوساگونا و استوکس باشد که موقعیت خود علیپور هم در خط حمله به خطر خواهد افتاد.
ایلناایلنا3 روز قبل
با جذب مهاجم ایرلندی حالا پرسپولیس سه مهاجم خطرناک در اختیار دارد. به گزارش ایلنا، در حالی که خط حمله پرسپولیس در نیم فصل نخست خلأهای بسیاری داشت و به وضوح نقطه ضعف این تیم به حساب می‌آمد اما قرار است در نیم فصل دوم نیروی موجود در این خط پر و پیمان باشد و انتخاب را برای یحیی راحت کند. در نیم فصل نخست علی علیپور به عنوان مهاجم ستاره‌دار در خط حمله تنها بود و کالدرون سه مهاجم جوان دیگر داشت که خیلی کم به آنها اعتماد کرد تا جایی که مجبور شد وحید امیری را به خط حمله بیاورد. با این حال کالدرون اعتقاد داشت پرسپولیس برای رقابت در کورس قهرمانی لیگ و صعود در لیگ قهرمانان به دو مهاجم خوب خارجی نیاز دارد. پرسپولیس البته غیر از این سه مهاجم که قرار است رقابتی داغ در نیم فصل دوم داشته باشند سه مهاجم جوان به عنوان بکاپ خواهد داشت که البته شانس کمی برای بازی و حتی رسیدن به لیست مسابقات تیم‌شان دارند.
جام نیوزجام نیوز4 روز قبل
به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز و به نقل سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، شاگردان یحیی گل‌محمدی از ساعت ۱۳:۳۵ دقیقه امروز دوشنبه، در دیداری دوستانه در زمین زمزم به مصاف تیم نفت مسجد سلیمان رفت. در دقیقه ۲۵ حسین ابراهیمی هافبک تیم نفت مسجد سلیمان پس از دریافت کارت زرد دوم از بازی اخراج شد. بعد از اخراج بازیکن نفت مسجد سلیمان و طبق توافقی که قبل از بازی، دو تیم انجام داده بودند، بازی با همان ۱۱ به ۱۱ ادامه پیدا می‌کند و یک بازیکن جایگزین بازیکن اخراجی برای تیم نفت مسجد سلیمان شد. در دقیقه ۴۱ روی ارسال محمد انصاری، اوساگونا با ضربه سر، دروازه نفت را تهدید کرد که سوشا مکانی این ضربه را مهار کرد. در دقیقه ۶۰ روی حرکت بازیکنان نفت مسجد سلیمان و شوت زمینی مهاجم این تیم، دروازه پرسپولیس تهدید شد که رادو شویچ توپ را از کنج دروازه در اختیار گرفت.
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین4 روز قبل
پیام خوزستان - اهواز - تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در یک بازی دوستانه مقابل پرسپولیس صف‌آرایی کرد و برابر این تیم متوقف شد. به گزارش ایرنا تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان که در تهران اردو زده و خود را برای حضور در نیم فصل دوم آماده می‌کند عصر روز دوشنبه در یک بازی تدارکاتی مقابل پرسپولیس با نتیجه یک بر یک متوقف شد. تیم‌های پرسپولیس و نفت مسجدسلیمان به ترتیب با ۳۴ و ۲۳ امتیاز در مکان‌های اول و هشتم جدول رده‌بندی لیگ برتر فوتبال قرار دارند. دیدار تدارکاتی فولاد خوزستان در اهوازبه گزارش ایرنا به نقل از باشگاه فولاد خوزستان، تیم فولاد برای تقویت تیم در نیم فصل دوم رقابت‌ها، از ساعت ۱۱:۳۰ روز سه شنبه یک بازی تدارکاتی را با تیم شهدای دوکوهه اندیمشک برگزار می‌کند. تیم فولاد خوزستان هفته گذشته در دیداری تدارکاتی به مصاف پیکان رفت که با تساوی ۲ بر ۲ متوقف شد.
ورزش۳ورزش۳4 روز قبل
به گزارش «ورزش سه»، تیم فوتبال پرسپولیس در شرایطی امروز مقابل نفت مسجدسلیمان به میدان رفت که یحیی گل محمدی در ترکیب اصلی از زوج اوساگوآنا - علیپور استفاده کرد. این در حالی است که خلا یک مهاجم در کنار علیپور به شدت دیده می‌شد و حالا به نظر می‌رسد با جذب اوساگوآنا و شاید در آینده استوکس، این جای خالی پر خواهد شد. در نیم فصل اول وحید امیری به عنوان مهاجم سایه در کنار علیپور حضور داشت اما شاید با حضور دو مهاجم خارجی جدید سرخ‌ها، علیپور کمی عقب‌تر بیاید و نقش مهاجم نوک به خارجی‌ها انتقال داده شود. این در حالی است که علیپور پس از جدایی مهدی طارمی به مهاجم نوک قرمزها تبدیل شد و پیش از آن پشت سر طارمی نقش آفرینی می‌کرد. اوساگوآنا فصل گذشته تنها یک گل در لیگ برتر زد و حالا پرسپولیسی‌ها امیدوارند این بازیکن نیجریایی بتواند عملکرد بهتری را در مسابقات داخلی از خود نشان دهد.
ورزش ۱۱ورزش ۱۱4 روز قبل
اختصاصی | یحیی گل‌محمدی کریستین اوساگونا را در ترکیب اصلی تیمش قرار داد. ورزش ۱۱ - پرسپولیس تهران پیش از نبرد برابر تراکتور، بنا به خواستۀ یحیی گل‌محمدی، برابر نفت مسجد سلیمان در دیداری دوستانه به میدان خواهد رفت که در این دیدار اوساگونا در ترکیب اصلی سرخ‌ها قرار گرفت. ترکیب سرخ‌ها در این دیدار به شرح زیر می‌باشد: علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، شجاع خلیل زاده، مهدی شیری، محمد انصاری، کمال کامیابی‌نیا، احمد نورالهی، وحید امیری، مهدی ترابی، علی علیپور و کریستین اوساگونا
فوتبالیفوتبالی4 روز قبل
پایگاه خبری فوتبالی- پرسپولیس و نفت مسجد سلیمان در چارچوب بازی تدارکاتی به تساوی یک بر یک دست یافتند. به گزارش فوتبالی، دو تیم پرسپولیس و نفت مسجد سلیمان در چارچوب دیدار تدارکاتی به مصاف هم رفتند که این دیدار با تساوی یک بر یک به پایان رسید. در این بازی ابتدا نفت در دقیقه ۸ به وسیله پیام ملکیان به گل رسید. در دقیقه ۳۵ نیز وحید امیری روی پاس عمقی ترابی و در موقعیت تک به تک با سوشا مکانی گل تساوی را به ثمر رساند. در نیمه دوم نیز پرسپولیس با ترکیب رادوشویچ، کنعانی‌زادگان، احسان حسینی، محمد نادری، محمد حسینی، محسن ربیع خواه، سعید حسین‌پور، بشار رسن، امید عالیشاه، مهدی عبدی و امیر روستایی وارد زمین شد.
ورزش۳ورزش۳4 روز قبل
به گزارش «ورزش سه»، پرسپولیس در راستای آماده سازی خود برای نیم فصل دوم، در دیدار تدارکاتی عصر امروز به مصاف نفت مسجد سلیمان رفت که در نهایت به تساوی در این دیدار رضایت داد. در نیمه اول این دیدار که با تساوی یک – یک به پایان رسید، وحید امیری در دقیقه ۳۶ موفق شد از پاس عمقی مهدی ترابی برای به تساوی کشاندن بازی سود ببرد و گل دقیقه ۸ نفت مسجد سلیمان را پاسخ دادند. در نیمه دوم، پرسپولیس با ترکیب بوژیدار رادوشویچ، کنعانی‌زادگان، احسان حسینی، محمد نادری، محمد حسینی، محسن ربیع‌خواه، سعید حسین‌پور، بشار رسن، امید عالیشاه، امیر روستایی و مهدی عبدی به زمین رفت. در دقیقه ۶۰ روی حرکت بازیکنان نفت مسجد سلیمان و شوت زمینی مهاجم این تیم، دروازه پرسپولیس تهدید شد که رادوشویچ توپ را از کنج دروازه در اختیار گرفت. در دقیقه ۶۳ اشتباه بازیکنان پرسپولیس در یارگیری باعث شد که مهاجم نفت با رادو تک به تک شود که این توپ را هم بوژیدار توانست از حریف مهار کند.
ورزش۳ورزش۳4 روز قبل
به گزارش «ورزش سه»، سرخپوشان تهرانی پس از لغو بازی دوستانه با سایپا، امروز به مصاف نفت مسجدسلیمان می‌روند. یحیی گل محمدی برای اولین ترکیب تیم خود را پس از چند جلسه تمرینی مشخص کرد و ترکیب جالبی را به زمین فرستاده است. سیدجلال حسینی پس از غیبت در بازی دوستانه با بادران، به ترکیب بازگشته و زوج دفاعی را با شجاع خلیل زاده تشکیل داده است. نکته جالب دیگر بازگشت کمال کامیابی نیا به ترکیب است که در کنار نوراللهی میانه میدان را در اختیار خواهد داشت. ترکیب تیم پرسپولیس در بازی با نفت مسجدسلیمان: علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، شجاع خلیل زاده، مهدی شیری، محمد انصاری، کمال کامیابی‌نیا، احمد نورالهی، وحید امیری، مهدی ترابی، علی علیپور و کریستین اوساگونا.
ورزش۳ورزش۳5 روز قبل
در حالی که خط حمله پرسپولیس در نیم فصل نخست خلأهای بسیاری داشت و به وضوح نقطه ضعف این تیم به حساب می‌آمد اما قرار است در نیم فصل دوم نیروی موجود در این خط پر و پیمان باشد و انتخاب را برای یحیی راحت کند. به گزارش «ورزش سه»، در نیم فصل نخست علی علیپور به عنوان مهاجم ستاره‌دار در خط حمله تنها بود و کالدرون سه مهاجم جوان دیگر داشت که خیلی کم به آنها اعتماد کرد تا جایی که مجبور شد وحید امیری را به خط حمله بیاورد. با این حال کالدرون اعتقاد داشت پرسپولیس برای رقابت در کورس قهرمانی لیگ و صعود در لیگ قهرمانان به دو مهاجم خوب خارجی نیاز دارد. با این حساب پرسپولیس حالا سه مهاجم دارد که باید دو‌تایشان در ترکیب اصلی باشند و یکی هم چشم به تعویض‌های نیمه دوم بدوزد اما سؤال اینجاست که کدام دو مهاجم، بازیکنان اصلی خط حمله در ذهن یحیی خواهند بود و معادله شکل گرفته در این خط چگونه حل می‌شود. پرسپولیس البته غیر از این سه مهاجم که قرار است رقابتی داغ در نیم فصل دوم داشته باشند سه مهاجم جوان به عنوان بکاپ خواهد داشت که البته شانس کمی برای بازی و حتی رسیدن به لیست مسابقات تیم‌شان دارند.
برترین‌هابرترین‌ها5 روز قبل
بنابراین از الان نمی‌توانیم بگوییم اوساگونا و استوکس خوب هستند.» مهاجم سابق پرسپولیس می‌گوید: «شاید یحیی بخواهد همچنان از وحید امیری و مهدی ترابی هم در خط حمله استفاده کند. شاید او بخواهد با سیستم ۳-۳-۴ بازی کند و دو وینگر و یک مهاجم نوک در زمین باشند اما هرطور حساب کنید دست یحیی باز می‌ماند. ما در نیم‌فصل اول هر طوری بود با علیپور بازی‌ها را تمام کردیم اما یک‌جور بی‌انگیزگی در علیپور دیده می‌شد. از طرفی با توجه به قدرت سرزنی آنها زمان‌هایی که بازی گره می‌خورد می‌توانیم از قدرت سرزنی آنها استفاده کنیم.» مهاجم سابق پرسپولیس می‌گوید: «باید ببینیم در ذهن یحیی چه می‌گذرد. شهر خودرو در زمان حضور یحیی خوب بازی می‌کرد اما فعلا یحیی در پرسپولیس مثل هندوانه در بسته است.
برترین‌هابرترین‌ها5 روز قبل
در ادامه گزارش از ترکیب و سیستم احتمالی سرخابی‌ها در نیم‌فصل دوم را می‌خوانید. حتی با وجود هزاران کیلومتر فاصله، هر کمک و همفکری‌ای در هر زمینه‌ای برای تیم از دستم بربیاید، انجام می‌دهم. پرسپولیس با ۲ مهاجم حمله می‌کندبا توجه به داشته‌های پرسپولیس در نیم‌فصل اول این امکان وجود نداشت که کالدرون از ۲ مهاجم در ترکیب تیمش استفاده کند. وحید امیری هم که گاهی از سوی کالدرون به‌عنوان مهاجم در ترکیب حضور داشت، یک مهاجم مادرزاد نبود و خصوصیات بازی‌اش به یک وینگر شباهت بیشتری داشت تا یک مهاجم. ۴-۴-۲ ساده، سیستم یحیی در پرسپولیساما گفته می‌شود که یحیی برای پرسپولیس یک سیستم ساده در نظر گرفته تا بازیکنان بتوانند به‌راحتی در این سیستم جا بیفتند و مشکلی برای شناختن جای حضورشان در زمین و وظایفی که به آنها محول می‌شود، نداشته باشند.
ورزش۳ورزش۳6 روز قبل
در صورت جذب استوکس، پرسپولیسی‌ها مثلث هجومی فوق العاده‌ای متشکل از مهاجم ایرلندی به همراه علیپور و ترابی خواهند داشت اما با انصراف از لیگ قهرمانان، احتمال دارد این اتفاق نیز رخ ندهد. به گزارش «ورزش سه»، در شرایطی که هواداران پرسپولیس انتظار داشتند خرید آنتونی استوکس در روزهای اخیر رسمی شود اما این موضوع به تعویق افتاد تا مهاجم سابق سلتیک به دبی برگردد. اما حالا انصراف تیم‌های ایرانی از لیگ قهرمانان آسیا، امکان دارد جذب این بازیکن را منتفی کند. آن هم در شرایطی که شنیده‌ها از توافق این بازیکن با پرسپولیس خبر می‌دادند. نکته جالب این است که در نیم فصل اول، این مهدی ترابی بود که بالاتر از علیپور، آقای گل پرسپولیس شد و حالا گل محمدی امیدوار است مثلث قدرتمندی را با این دو بازیکن به همراه آنتونی استوکس تشکیل دهد.
نودنود1 هفته قبل
پرسپولیس با ورود استوکس، همه ابزار لازم برای اجرای سیستم یحیی را در اختیار دارد. به گزارش وبسایت نود، جدایی ناگهانی گابریل کالدرون و ورود یحیی گل‌محمدی، ‌سیاست‌های نقل و انتقالات پرسپولیس را تغییر داد. پست مدافع راست، جزو پست‌هایی است که فقط یک نفر یعنی مهدی شیری در آن حضور دارد. انصاری خودش گزینه اصلی پست مدافع چپ است و نادری، رقیب او محسوب می‌شود. گزینه‌های پرسپولیس گل‌محمدی برای هر پست۲۲۳۳۰
افکارنیوزافکارنیوز1 هفته قبل
اخبار ورزشی- در آن روزها یحیی گل محمدی همان چهره آرام و خونسرد را روی نیمکت داشت اما انتخاب هایش، هیاهو به پا می‌کرد و این بار هم او ناگریز از تصمیم هایی است که امکان دارد، اوضاع را جنجالی کند. روز گذشته در اولین بازی با هدایت یحیی گل محمدی، بیرانوند در درون دروازه قرار گرفت و پیش بینی می‌شود دوباره یحیی شاگرد سابق خود در نفت تهران را به ترکیب اصلی بازگرداند. حالا سوال اصلی این است که برنامه گل محمدی چیست و او قصد دارد کدام بازیکن را در پست خط حمله به کار گیرد. تجربه آسیایی؛ یحیی آماده است؟ در این سال‌ها یحیی گل محمدی هرگز تجربه حضور در لیگ قهرمانان آسیا را نداشته است اما امسال با پرسپولیس در مرحله گروهی حضور خواهد داشت. از یک سو، این موفقیت پایگاه اجتماعی او را در بین هواداران بهتر خواهد کرد و از طرف دیگر، باعث می‌شود درآمد دلاری قابل توجهی روانه خزانه باشگاه شود که مبلغ رضایت نامه گل محمدی را نیز بازخواهدگرداند؛ اما آیا گل محمدی آماده حضور در ACL است؟
روزنوروزنو1 هفته قبل
وحید امیری که با ضربه سر دروازه نساجی را باز کرد، آرامش به اردوی شاگردان گابریل کالدرون بازگشت. باوجود این که تیمش در دقایق پایانی متزلزل بود اما در لحظه سوت پایان، اسکوربورد پیروزی قرمزهای تهران را نشان می‌داد. پرسپولیسی‌ها در حالی گابریل کالدرون را به خدمت گرفتند که پیش از او، خریدهای خود را انجام داده بودند و پس از حضور وی نیز نتوانستند خارجی مدنظرش را به خدمت بگیرند. گابریل کالدرون ۵۹ ساله در حالی لیگ نوزدهم را برای همیشه ترک کرد که تیمش شرایط خوبی برای کسب حداقل یک قهرمانی داشت؛ صدرنشینی در لیگ برتر و حضور در نیمه نهایی جام حذفی. او آخرین کسی است که ایران را ترک کرده و بعید نیست تا چند وقت آخرین مربی خارجی تیم پرسپولیس هم بماند.
ورزش۳ورزش۳1 هفته قبل
لیست خارجی‌های النصر را در ادامه می‌خوانید: * براد جونز: دروازه بان ۳۷ ساله النصر را با تیم لیورپول به یاد می‌آوریم. *مایکون: مدافع برزیلی النصر در لیگ عربستان، یک مهره ثابت است. *پتروس: این هافبک ۳۰ ساله که از سائوپائولو به لیگ عربستان آمده، سومین ضلع مثلث برزیلی‌های النصر است. * احمد موسی: مهاجم ۲۷ ساله نیجریه‌ای که ۷۰ بازی ملی دارد، یکی از مشهورترین خارجی‌های النصر است. * عبدالرزاق حمدالله: مهاجم ۲۹ ساله مراکشی، بهترین گلزن این فصل النصر بوده.
نودنود1 هفته قبل
تیم فوتبال پرسپولیس در دیداری تدارکاتی مقابل بادران به برتری رسید. مهدی ترابی و مهدی عبدی گلزنان پرسپولیس در این بازی بودند. * یحیی گل‌محمدی به همراه حمید مطهری از اعضای جدید کادرفنی پرسپولیس نظاره‌گر این بازی بودند. * رضا کرمانشاهی قضاوت بازی دوستانه پرسپولیس - بادران را برعهده داشت. * ترکیب سرخپوشان در نیمه دوم تغییر کرد و نفراتی چون امیرحسین بیات، سیدجلال حسینی، احسان حسینی، مهدی شیری، محمد انصاری، کمال کامیابی‌نیا، سعید حسین‌پور، مهدی عبدی، کریستین اوساگونا، آریا برزگر و امید عالیشاه به میدان آمدند.
ایرناایرنا1 هفته قبل
تیم فوتبال پرسپولیس در اولین روز کاری یحیی گل‌محمدی در این تیم در دیداری دوستانه به مصاف تیم دسته اولی بادران تهران رفت که موفق شد در این دیدار با نتیجه ۲ بر صفر پیروز شود. محمد حسن انصاری‌فرد مدیرعامل تیم فوتبال پرسپولیس که پیش از شروع بازی یحیی گل‌محمدی را به اعضای تیم به عنوان سرمربی جدید معرفی کرد، هم از روی نیمکت در کنار بازیکنان نظاره‌گر این بازی بود. پیش از آغاز بازی شجاع‌خلیل‌زاده دچار مصدومیت جزئی شد، اما در نهایت مشکل این بازیکن جدی نبود و به تمرین بازگشت. کریستین اوساگونا مهاجم جدید تیم پرسپولیس امروز برای اولین بار در تمرین این تیم حاضر شد و همراه با سایر بازیکنان به تمرین پرداخت. حمید مطهری یکی از دستیاران یحیی گل‌محمدی هم در محل تمرین حضور پیدا کرد و با بازیکنان خوش و بش کرد.

به انتهای لیست رسیدید