وحید یامین‌پور

وحید یامین‌پور

تسنیمتسنیم2 روز قبل
«چهل‌چراغ» در اربعینبرنامه «چهل چراغ» با موضوع «امام‌حسین (ع)» در ایام اربعین حسینی ساعت ۱۹:۳۰ از شبکه سه سیما پخش خواهد شد. مستندهای شبکه پنج برای اربعینواحد تأمین برنامه شبکه پنج نیز برای این ایام مستندهایی مختلف در نظر گرفته است. «آیین میزبانی» رضا برجی در شبکه مستند «آیین میزبانی» به کارگردانی رضا برجی در شبکه مستند تولیدشده است و در ۷ قسمت از آنتن شبکه مستند پخش می‌شود. این مستند به تهیه‌کنندگی احمد شفیعی و کارگردانی امیر اصانلو پنجشنبه ۲۵ مهر ساعت ۱۸ از شبکه مستند پخش می‌شود. «مثل قاسم» در شبکه امیدویژه برنامه اربعین شبکه امید با عنوان «مثل قاسم» روی آنتن می‌رود.
انتخابانتخاب2 هفته قبل
بوریس جانسون هم به روحانی می‌گوید: موافقم، شما باید در لبه استخر بایستید و همزمان در آن بپرید. با خوانش زبان بدن و نشانه‌شناسی رفتار روحانی، به وضوح می‌توان پی برد که شیخ دیپلمات پیشنهادهای دو تن از روسای قدرت‌های بین‌المللی را به سخره می‌گیرد. نشان می‌دهد که ایران وقعی به چنین پیشنهادهایی از سوی اروپا که هیچ امتیازی در آن برای مردم کشورمان نباشد، نمی‌نهد. قضاوت‌های دوگانه و خوانش‌های سلیقه‌ایدر سطحی دیگر انتقادات برخی افراد و رسانه‌ها از رفتار حسن روحانی را می‌توان انتخاب‌ها و دلواپسی‌های سلیقه‌ای ارزیابی کرد. این معیارهای دوگانه را می‌توان دلواپسی‌ها سلیقه‌ای ارزیابی کرد که از اساس با منافع ملی کشور و عزب ایرانی در تضاد است.
پارس نیوزپارس نیوز2 هفته قبل
نگرانی برخی علما از ترویج #شمس و #مولوی به این خاطر است که در چند ده سال اخیر گونه‌ای از #عرفان سکولار ضد شریعت در نقاب مولوی و برخی دیگر از اهل باطن، رواج پیدا کرده است. و این نگرانی محترمی است. ولی باید دانست که سالهاست #عرفان_اسلامی در همنشینی با فقاهت در حوزه‌های علمیه پیراسته شده و جان‌های تشنه را سیراب کرده است. #امام_خمینی ره خود از سلسله همین عرفاست و حکمت الهی را برترین علم می‌داند. رهبر انقلاب هم شعر مولوی را اسلام ناب و معرفت توحیدی خالص می‌‌دانند.

پرفروش‌ترین کتاب‌های تابستان ۹۸

6+
برترین‌هابرترین‌ها3 هفته قبل
فارسفارس4 هفته قبل
مشکل دوم، گفتمان‌های متفاوت و فاصله‌دار از سطح سیاست‌گذاری تا سطح عمل است. همچنین ویژگی‌های سیاست‌گذاری فرهنگی در ایران، مراحل تحول، بازیگران سنتی و بازیگران عرصه‌ اجرای سیاست‌گذاری فرهنگی در ایران ازجمله رسانه‌ها هم در همین فصل بحث شده‌اند. این فصل به سنخ‌شناسی مسائل در سیاست‏گذاری فرهنگی هم پرداخته که ضمن آن به تطبیق مباحث با برخی اسناد بالادستی فرهنگی کشور ازجمله سند ملی نقشه مهندسی فرهنگی کشور نیز توجه می‌شود. فصل پنجم کتاب، «اهرم‌های سیاست‌گذاری فرهنگی و مردمی‌سازی فرهنگ» با طرح مباحثی چون مردمی‌سازی فرهنگ، اقتصاد فرهنگ، کسب‌وکارهای فرهنگی، بازاریابی فرهنگ، کارآفرینی فرهنگی و تشکل‌های مردم‌نهاد فرهنگی، رویکردی نوآورانه از این مباحث را در تطبیق با عرصه‌ی فرهنگ ارائه نموده است. امیدوارم این تلاش علمی، اگرچه گامی کوچک ولی مؤثر در جهت اعتلای فرهنگی کشور به شمار بیاید و مورد اقبال عموم مخاطبان، هم دانشگاهیان و هم مدیران اجرایی فرهنگی کشور قرار گیرد.
فراروفرارو1 ماه قبل
این روزها اصولگرایان، به‌ خصوص طیف تندرو و رادیکال اصولگرا، از «نارضایتی» موجود سخن می‌گویند، که اتفاقا زاییده تفکر و عملکرد خودشان است. به تبع چنین حالتی شعار معروف «اصلاح‌طلب اصولگرا/ دیگه تمومه ماجرا» خودش را نشان می‌دهد. در واقع آنها تلاش می‌کنند با جریانی پوپولیستی وارد انتخابات شوند و با ادعای اینکه مستقل هستند، به دنبال ریاست‌ احتمالی سعید جلیلی در مجلس هستند و می‌خواهند همان راهی را بروند که همه این سالها رفته‌اند و مملکت را به این روزگار پر از مشکل دچار کرده‌اند. همان‌طور که در سال‌های ۸۴ تا ۹۲، مشخصا در بحث هسته‌ای، معلوم شد این طیف به چه قاعده و اصولی پایبند است. صادق زیباکلام صحبت‌های خود را این‌طور به پایان رساند: تنها راه مقابله با توفیق رادیکال‌ها این است که باید ناامیدی و سرخوردگی را به‌ نوعی مدیریت کنیم تا مردم بدانند چاره‌ کار بازگشت امثال رسایی و جلیلی نیست.
برترین‌هابرترین‌ها1 ماه قبل
روزنامه اعتماد- شهاب دلیلی: تجربه ۱۰ دوره انتخابات مجلس گویای آن است که میزان مشارکت مردم در دوره پنجم مجلس با ۷۱ درصد بالاترین حضور مردم در این سطح از انتخابات بوده و درمقابل میزان مشارکت مردم در مجلس هفتم با ۵۱ درصد کمترین میزان مشارکت. این پرسش امروز بیش از دوره‌های مشابه پیش از انتخابات مجلس گفته و شنیده می‌شود که آیا استقبال مردم در انتخابات مجلس یازدهم کمتر از دیگر دوره‌ها و حتی کمتر از دوره هفتم خواهد بود. امیر محبیان، تحلیلگر اصولگرا در گفت‌وگویی که با خبرآنلاین داشت، به شرایط حضور مردم در این انتخابات، استراتژی جریان اصولگرا و جبهه اصلاحات در انتخابات مجلس و دیگر موارد قابل توجه در این انتخابات پرداخته است. محبیان در ابتدا به الگوی مشارکت انتخابات گذشته پرداخت و الگوی غالب حضور مردم در انتخابات را براساس فضاسازی دوقطبی اصولگرا در مقابل اصلاح‌طلب ارزیابی کرده است. نگاهی علمی به نظام حزبینشست «جریان‌شناسی سیاسی ایران معاصر» در دفتر سیاسی حزب اعتمادملی برگزار شد.
دنیای اقتصاددنیای اقتصاد1 ماه قبل
همچنین کتاب‌های «نخل و نارنج» نوشته وحید یامین‌پور، «یادت باشد» بازنویسی: رقیه ملاحسنی نویسنده محمدرسول ملاحسنی، «سلام بر ابراهیم: زندگینامه و خاطرات شهید‌ابراهیم هادی» نوشته گروه فرهنگی شهید ابراهیم هادی و «قهوه‌ سرد آقای نویسنده» نوشته روزبه معین در این فهرست به چشم می‌خورد. طرح «تابستانه کتاب۹۸» با شعار «کتاب، همنشین دلنشین» توسط موسسه خانه کتاب، از ۲۵ تیر در استان‌ها و ۲۷ تیر در تهران آغاز شد و پرونده آن سوم مرداد بسته شد.
موجموج1 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی موسسه خانه کتاب، طرح تابستانه کتاب ۹۸ در ۳۱ استان و با مشارکت ۶۲۸ کتابفروشی دارای فروش اجرا شد و در این مدت ۳۸۴ هزار و ۱۳۱ نسخه کتاب از سوی ۹۸ هزار و ۷۶۵ نفر خریداری شده استکتاب‌های «چشم‌هایش» نوشته بزرگ علوی، «سمفونی مردگان» نوشته عباس معروفی، «نخل و نارنج» نوشته وحید یامین‌پور، «یادت باشد» بازنویسی: رقیه ملاحسنی نویسنده محمدرسول ملاحسنی، «جای خالی سلوچ» نوشته محمود دولت‌آبادی، «سلام بر ابراهیم: زندگینامه و خاطرات شهید ابراهیم هادی» نوشته گروه فرهنگی شهید ابراهیم هادی، «اکنون» نوشته فاضل نظری، «مثل خون در رگ‌های من: نامه‌های احمد شاملو به آیدا» نوشته احمد شاملو، «یک عاشقانه‌ی آرام» نوشته نادر ابراهیمی و «قهوه‌ی سرد آقای نویسنده» نوشته روزبه معین پرفروش‌ترین کتاب‌های تالیفی طرح «تابستانه کتاب۹۸» شناخته شدند. گفتنی است، با پایان یافتن طرح «تابستانه کتاب۹۸» که با شعار «کتاب، همنشین دلنشین» در بازه زمانی ۱۰ و ۸ روزه در استان‌ها و شهر تهران در سراسرکشور اجرا شد، ۱۱ میلیارد و ۵۰۸ میلیون و ۴۸۰ هزار و ۵۲۵کتاب به فروش رفت.
پارس نیوزپارس نیوز1 ماه قبل
محرم زمان تمرین عدالت ورزی، حفظ کرامت انسانی و اصلاح‌گری اجتماعی است. امیدوارم برخی با ندانم‌کاری از این مدرسه و مکتب تصویری نادرست و شماتت برانگیز ارائه ندهند.
تسنیمتسنیم1 ماه قبل
به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، ‌ خانه کتاب مجری برگزاری طرح‌های فصلی فروش کتاب اسامی کتاب‌های پرفروش طرح تابستانه کتاب را که در ۳۱ استان و با مشارکت ۶۲۸ کتابفروشی دارای فروش اجرا شد، منتشر کرده است. در این طرح که در مدت ۱۰ روز در سراسر کشور اجرا شد، ۳۸۴ هزار و ۱۳۱ نسخه کتاب از سوی ۹۸ هزار و ۷۶۵ نفر خریداری شد. اگرچه در طرح‌های فصلی ترجمه‌ها گوی فروش را از تالیفات داخلی ربوده‌اند‌، اما با برنامه‌ریزی و تعیین سیاست‌های حمایتی بیشتر از کتاب‌های داخلی، تالیفی‌ها نیز توانستند خودی در این بازار نشان دهند. پدیده‌ای تازه به بازار کتاب نشان نمی‌دهد‌، نسخه‌ای جدید پیش روی مخاطبی که در انتخاب چندان مسلط نیست قرار نمی‌دهد. یادمان نرود که این اتفاق جزوی از وظایف حاکمیتی معاونت فرهنگی است و بودجه‌ای نیز برای این کار در اختیار دارد.
صدا و سیماصدا و سیما1 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی موسسه خانه کتاب؛ طرح «تابستانه کتاب ۹۸» که با شعار «کتاب، همنشین دلنشین» از ۲۵ تیر در استان‌ها و ۲۷ تیر در شهر تهران آغاز به کار کرد و تا سوم مرداد اجرا شد، در ۳۱ استان و با مشارکت ۶۲۸ کتابفروشی دارای فروش اجرا شد و در این مدت ۹۸ هزار و ۷۶۵ نفر، ۳۸۴ هزار و ۱۳۱ نسخه کتاب را خرید کردند. کتاب‌های «سمفونی مردگان» نوشته عباس معروفی، «نخل و نارنج» نوشته وحید یامین‌پور، «یادت باشد» بازنویسی: رقیه ملاحسنی نویسنده محمدرسول ملاحسنی، «سلام بر ابراهیم: زندگینامه و خاطرات شهید ابراهیم هادی» نوشته گروه فرهنگی شهید ابراهیم هادی، «اکنون» نوشته فاضل نظری، «مثل خون در رگ‌های من: نامه‌های احمد شاملو به آیدا» نوشته احمد شاملو، «چشم‌هایش» نوشته بزرگ علوی، «یک عاشقانه‌ی آرام» نوشته نادر ابراهیمی و «قهوه‌ی سرد آقای نویسنده» نوشته روزبه معین پرفروش‌ترین کتاب‌های تالیفی طرح «تابستانه کتاب۹۸» شناخته شدند. با پایان یافتن طرح «تابستانه کتاب ۹۸» که با شعار «کتاب، همنشین دلنشین» در بازه زمانی ۱۰ و ۸ روزه در استان‌ها و شهر تهران در سراسرکشور اجرا شد، ۱۱ میلیارد و ۵۰۸ میلیون و ۴۸۰ هزار و ۵۲۵کتاب به فروش رفته است.
قدس آنلاینقدس آنلاین1 ماه قبل
طرح «تابستانه کتاب۹۸» با شعار «کتاب، همنشین دلنشین» از ۲۵ تیرماه در استان‌ها و ۲۷ تیر در شهر تهران آغاز به کار کرد و تا سوم مردادماه اجرا شد. قدس آنلاین: طرح تابستانه در ۳۱ استان و با مشارکت ۶۲۸ کتابفروشی دارای فروش اجرا شد و در این مدت ۳۸۴ هزار و ۱۳۱ نسخه کتاب از سوی ۹۸ هزار و ۷۶۵ نفر خریداری شده است. کتاب‌های «چشم‌هایش» نوشته بزرگ علوی، «سمفونی مردگان» نوشته عباس معروفی، «نخل و نارنج» نوشته وحید یامین‌پور، «یادت باشد» بازنویسی: رقیه ملاحسنی نویسنده محمدرسول ملاحسنی، «جای خالی سلوچ» نوشته محمود دولت‌آبادی، «سلام بر ابراهیم: زندگینامه و خاطرات شهید ابراهیم هادی» نوشته گروه فرهنگی شهید ابراهیم هادی، «اکنون» نوشته فاضل نظری، «مثل خون در رگ‌های من: نامه‌های احمد شاملو به آیدا» نوشته احمد شاملو، «یک عاشقانه‌ی آرام» نوشته نادر ابراهیمی و «قهوه‌ی سرد آقای نویسنده» نوشته روزبه معین پرفروش‌ترین کتاب‌های تالیفی طرح «تابستانه کتاب۹۸» شناخته شدند. گفتنی است، با پایان یافتن طرح «تابستانه کتاب ۹۸» که با شعار «کتاب، همنشین دلنشین» در بازه زمانی ۱۰ و ۸ روزه در استان‌ها و شهر تهران در سراسرکشور اجرا شد، ۱۱ میلیارد و ۵۰۸ میلیون و ۴۸۰ هزار و ۵۲۵کتاب به فروش رفته است. انتهای پیام/
ایسناایسنا1 ماه قبل
پرفروش‌ترین کتاب‌های تالیفی طرح «تابستانه کتاب ۹۸» معرفی شدند. به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی موسسه خانه کتاب، طرح «تابستانه کتاب ۹۸» با شعار «کتاب، همنشین دلنشین» از ۲۵ تیرماه در استان‌ها و از ۲۷ تیر در شهر تهران آغاز به کار کرد و تا سوم مردادماه اجرا شد. طرح «تابستانه کتاب ۹۸» در ۳۱ استان و با مشارکت ۶۲۸ کتابفروشی دارای فروش اجرا شد و در این مدت ۳۸۴ هزار و ۱۳۱ نسخه کتاب از سوی ۹۸ هزار و ۷۶۵ نفر خریداری شد. با پایان یافتن طرح «تابستانه کتاب ۹۸» که با شعار «کتاب، همنشین دلنشین» در بازه زمانی ۱۰ و هشت‌روزه در استان‌ها و شهر تهران در سراسر کشور اجرا شد، ۱۱ میلیارد و ۵۰۸ میلیون و ۴۸۰ هزار و ۵۲۵ کتاب به فروش رسید. انتهای پیام
فارسفارس1 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری فارس، طرح تابستانه در ۳۱ استان و با مشارکت ۶۲۸ کتابفروشی دارای فروش اجرا شد و در این مدت ۳۸۴ هزار و ۱۳۱ نسخه کتاب از سوی ۹۸ هزار و ۷۶۵ نفر خریداری شده است. کتاب‌های «چشم‌هایش» نوشته بزرگ علوی، «سمفونی مردگان» نوشته عباس معروفی، «نخل و نارنج» نوشته وحید یامین‌پور، «یادت باشد» بازنویسی: رقیه ملاحسنی نویسنده محمدرسول ملاحسنی، «جای خالی سلوچ» نوشته محمود دولت‌آبادی، «سلام بر ابراهیم: زندگینامه و خاطرات شهید ابراهیم هادی» نوشته گروه فرهنگی شهید ابراهیم هادی، «اکنون» نوشته فاضل نظری، «مثل خون در رگ‌های من: نامه‌های احمد شاملو به آیدا» نوشته احمد شاملو، «یک عاشقانه‌ی آرام» نوشته نادر ابراهیمی و «قهوه‌ی سرد آقای نویسنده» نوشته روزبه معین پرفروش‌ترین کتاب‌های تالیفی طرح «تابستانه کتاب۹۸» شناخته شدند. گفتنی است، با پایان یافتن طرح «تابستانه کتاب ۹۸» که با شعار «کتاب، همنشین دلنشین» در بازه زمانی ۱۰ و ۸ روزه در استان‌ها و شهر تهران در سراسرکشور اجرا شد، ۱۱ میلیارد و ۵۰۸ میلیون و ۴۸۰ هزار و ۵۲۵کتاب به فروش رفته است. انتهای پیام/
خبرآنلاینخبرآنلاین1 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، طرح تابستانه کتاب ۹۸ در ۳۱ استان و با مشارکت ۶۲۸ کتابفروشی دارای فروش اجرا شد و در این مدت ۳۸۴ هزار و ۱۳۱ نسخه کتاب از سوی ۹۸ هزار و ۷۶۵ نفر خریداری شده است. کتاب‌های «چشم‌هایش» نوشته بزرگ علوی، «سمفونی مردگان» نوشته عباس معروفی، «نخل و نارنج» نوشته وحید یامین‌پور، «یادت باشد» بازنویسی: رقیه ملاحسنی نویسنده محمدرسول ملاحسنی، «جای خالی سلوچ» نوشته محمود دولت‌آبادی، «سلام بر ابراهیم: زندگینامه و خاطرات شهید ابراهیم هادی» نوشته گروه فرهنگی شهید ابراهیم هادی، «اکنون» نوشته فاضل نظری، «مثل خون در رگ‌های من: نامه‌های احمد شاملو به آیدا» نوشته احمد شاملو، «یک عاشقانه‌ی آرام» نوشته نادر ابراهیمی و «قهوه‌ی سرد آقای نویسنده» نوشته روزبه معین پرفروش‌ترین کتاب‌های تألیفی طرح «تابستانه کتاب ۹۸» شناخته شدند. گفتنی است، با پایان یافتن طرح «تابستانه کتاب ۹۸» که با شعار «کتاب، همنشین دلنشین» در بازه زمانی ۱۰ و ۸ روزه در استان‌ها و شهر تهران در سراسر کشور اجرا شد، ۱۱ میلیارد و ۵۰۸ میلیون و ۴۸۰ هزار و ۵۲۵کتاب به فروش رفته است.
مهرمهر1 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری مهر، طرح «تابستانه کتاب۹۸» با شعار «کتاب، همنشین دلنشین» توسط موسسه خانه کتاب، از ۲۵ تیر در استان‌ها و ۲۷ تیر در تهران آغاز شد و پرونده آن سوم مرداد بسته شد. این‌طرح در ۳۱ استان، با مشارکت ۶۲۸ کتابفروشی اجرا شد و در بازه زمانی اجرایش، ۳۸۴ هزار و ۱۳۱ نسخه کتاب توسط ۹۸ هزار و ۷۶۵ نفر خریداری شد. خانه کتاب به‌تازگی پرفروش‌ترین کتاب‌های حوزه تالیف این‌طرح را معرفی کرده است. به‌این‌ترتیب، کتاب‌های «چشم‌هایش» نوشته بزرگ علوی، «سمفونی مردگان» نوشته عباس معروفی، «نخل و نارنج» نوشته وحید یامین‌پور، «یادت باشد» بازنویسی: رقیه ملاحسنی نویسنده محمدرسول ملاحسنی، «جای خالی سلوچ» نوشته محمود دولت‌آبادی، «سلام بر ابراهیم: زندگینامه و خاطرات شهید ابراهیم هادی» نوشته گروه فرهنگی شهید ابراهیم هادی، «اکنون» نوشته فاضل نظری، «مثل خون در رگ‌های من: نامه‌های احمد شاملو به آیدا» نوشته احمد شاملو، «یک عاشقانه‌ آرام» نوشته نادر ابراهیمی و «قهوه‌ سرد آقای نویسنده» نوشته روزبه معین به‌عنوان پرفروش‌ترین کتاب‌های تالیفی تابستانه کتاب۹۸ شناخته شدند. با پایان این‌طرح، ۱۱ میلیارد و ۵۰۸ میلیون و ۴۸۰ هزار و ۵۲۵کتاب در کتابفروشی‌های کشور به فروش رسید.
تسنیمتسنیم1 ماه قبل
وی با بیان اینکه بیانیه گام دوم انقلاب بیانیه‌ای برای حرکت به سمت آینده است، بیان کرد: بیانیه گام دوم انقلاب یک زمینه لازم دارد و آن زمینه ایجاد تصویری از آینده مبتنی بر سبک زندگی ایرانی اسلامی، انسان متعالی و مطلوب و جامعه اخلاقی و پیشرفته است. یامین‌پور با بیان اینکه ۲۲ بهمن ۵۷ سالروز پیروزی انقلاب اسلامی نیست بلکه روز آغاز انقلاب اسلامی است، افزود: ‌ هدف امام خمینی (ره) از انقلاب اسلامی ایجاد تمدنی در برابر تمدن غرب بود، انقلاب اسلامی باید مسیری را طی کند، چون آرمان‌های جهانی و تاریخی دارد. این فعال رسانه با بیان اینکه مسئولانی که به نقشه راه آینده انقلاب و آرمان امام راحل (ره) و رهبر معظم انقلاب اعتقاد ندارد نباید در این راه قدم بردارند، افزود: وقتی مسئولی اشتباهی می‌کند، قطار انقلاب سال‌ها زمین گیر می‌شود، باید بگذارد انقلاب راه برود. مقصد گام دوم انقلاب اسلامی نقطه طلوع ولایت عظمی استوی با بیان اینکه مقام معظم رهبری در گام دوم انقلاب با هوشمندی بسیار بالا و بصیرتی عمیق انقلاب را در مسیر درست خود حفظ کرده است، خاطرنشان کرد: رهبر معظم انقلاب معتقد است ما در راه درست هستیم و مقصد گام دوم انقلاب اسلامی نقطه طلوع ولایت عظمی است. این استاد دانشگاه با بیان اینکه به فرموده مقام معظم رهبری این جوانان حزب‌الهی هستند که قطار انقلاب را به حرکت در می‌آورند، بیان کرد: به عقیده مقام معظم رهبری لوکوموتیوران انقلاب اسلامی در راهی که در پیش داریم جوانان حزب‌اللهی هستند.
فارسفارس1 ماه قبل
نویسنده کتاب نخل و نارنج گفت: لوکوموتیوران انقلاب اسلامی در راهی که در پیش داریم بی شک جوانان حزب‌الهی هستند، اگر بقیه می‌خواهند در قطار بخوابند، اشکال ندارد بخوابند. این فعال رسانه با بیان این‌که امام راحل (ره) و رهبر معظم انقلاب ادبیات سیاسی‌شان مملو از مفاهیم و قواعد قرآنی است، افزود: امام راحل (ره) و رهبر معظم انقلاب درکی که از انقلاب و تحولات انقلاب اسلامی ارائه می‌کنند، آمیخته با مفاهیم قرآن و پیراسته از دردهای منحرف موازی است. وقتی مسؤولی خطایی می‌کند، قطار انقلاب سال‌ها زمین گیر می‌شودوی با بیان این‌که وقتی مسؤولی خطایی می‌کند، قطار انقلاب سال‌ها زمین‌گیر می‌شود، باید بگذارد انقلاب راه برود، خاطرنشان کرد: رهبر معظم انقلاب صریح نقشه را ابلاغ کرده است، وظیفه رهبر جامعه رشد دادن جامعه برای پیمودن این مسیر است. وی با بیان این‌که رهبر معظم انقلاب در بیانیه گام دوم انقلاب تأکید می‌کنند راه و مقصد همان است، افزود: رهبر معظم انقلاب راه را معلوم کردند و فرمودند، بروید دنبال دولت جوانان حزب‌الهی، فقط آن‌ها هستند که باید لوکوموتیوران قطار انقلاب باشند، اگر بقیه می‌خواهند در قطار بخوابند، اشکال ندارد بخوابند. لوکوموتیوران انقلاب اسلامی بی شک جوانان حزب‌الهی هستندیامین‌پور با تأکید بر این که لوکوموتیوران انقلاب اسلامی در راهی که در پیش داریم بی شک جوانان حزب‌الهی هستند، تصریح کرد: گام اول را با انقلاب اسلامی برداشتیم و در مرحله گام دوم انقلاب هستیم و رهبر بارها با اطمینان تأکید کردند که ۴۰ سال دوم به مرتب کشور پیشروتر و دشمنان ضعیف‌تر هستند.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 ماه قبل
اظهارات آیت‌الله یزدی شاید تندترین حمله به آملی‌لاریجانی از زمان بازداشت طبری باشد، اما سایر اصولگرایان نیز در این مدت برای انتقاد از رئیس پیشین دستگاه قضا کم نگذاشتند. اولین بار باشگاه خبرنگاران جوان وابسته به سازمان صداوسیما، شایعه تهدید آملی‌لاریجانی به مهاجرت به نجف را در توییتر خود بازنشر کرد. سایت بولتن‌نیوز و خبرگزاری مهر در هفته‌های اخیر در گزارش‌هایی عملکرد آملی‌لاریجانی و همچنین حمایتش از اکبر طبری را مورد نقد قرار داده‌اند. منظور او از دو نفر از سران قوا علی لاریجانی، ریاست مجلس و همچنین صادق آملی‌لاریجانی، رئیس سابق قوه قضاییه است. آنان که در دوران ۱۰ ساله ریاست آملی‌لاریجانی بر دستگاه قضا کوچک‌ترین نقد به رئیس قوه قضاییه و عملکرد او را مساوی با مخالفت با نظام و رهبری می‌دانستند، چرا امروز دست به افشاگری‌ها زده‌اند؟!
اصلاحات پرساصلاحات پرس1 ماه قبل
در این صورت ماجرا صرفا محدود به رئیس سابق قوه قضائیه نخواهد ماند و علی لاریجانی هم هدف گرفته خواهد شد. اواخر تیرماه بود که خبر دستگیری اکبر طبری، معاون اجرایی ریاست سابق قوه قضائیه که همراه او به مجمع تشخیص مصلحت نظام رفته بود منتشر شد. علیرضا زاکانی از طبری به‌عنوان فرد فاسدی نام برده بود که دو رئیس قوه قضائیه را بیچاره کرده بود. دفتر رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام ایران، سخنان علیرضا زاکانی، از چهره‌های اصولگرا، درباره فساد مالی معاون اجرائی سابق قوه قضائیه را «کذب محض»، «توهین به دو رئیس قوه قضائیه» و «ابزاری برای پروژه تخریب» صادق لاریجانی خوانده بود. بخشی از اصولگرایان به‌هیچ‌عنوان تمایلی به قدرت‌گیری علی لاریجانی ندارند و نامزدهای موردنظر خود را برای ۱۴۰۰ دنبال می‌کنند.
تسنیمتسنیم2 ماه قبل
تدوین نظام‌نامه پژوهشی برنامه‌ای شبکه‌های استانیرئیس کمیسیون پژوهش بیست و دومین جشنواره تولیدات مراکز از تدوین نظام‌نامه پژوهشی برنامه‌ای شبکه‌های استانی خبر داد. شروع پخش بیست و نهم مردادماه را روابط عمومی معاونت امور استان‌های سازمان صداوسیما در گفتگویی با خبرنگار خبرگزاری تسنیمتأیید کرد. «به قید قرعه» روی آنتن شبکه سه می‌رودفیلم تلویزیونی «به قید قرعه» به کارگردانی «علی جعفرآبادی» از شبکه سه سیما پخش خواهد شد. این مجموعه از ۲۴ مرداد در جدول پخش شبکه قرارگرفته و پنجشنبه‌ها ساعت ۱۹ پخش خواهد شد. تقدسی ادامه داد: کارمند رسانه ملی نبوده و نیستم اما نزدیک به ۳۰ سال است برای صدا و سیما برنامه تولید می‌کنم.
برترین‌هابرترین‌ها2 ماه قبل
رئیس فراکسیون امید گفته: «با کمال تأسف صداوسیما به‌جای آنکه کارخانه آدم‌سازی باشد، هنرش سرمایه‌سوزی شده است». به نظر می‌رسد محمدرضا عارف به چهره‌های حذف‌شده صداوسیما در چندوقت اخیر اشاره می‌کند. رئیس فراکسیون امید گفته: «با کمال تأسف صداوسیما به‌جای آنکه کارخانه آدم‌سازی باشد، هنرش سرمایه‌سوزی شده است». به نظر می‌رسد محمدرضا عارف به چهره‌های حذف‌شده صداوسیما در چندوقت اخیر اشاره می‌کند. از میدان انقلاب تا ثریاسکوت صداوسیما درباره انتخابات که با انتقاد و گاهی تخریب دولت و مجلس همراه شده، مربوط به چندوقت اخیر نیست.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 ماه قبل
به گزارش مشرق، در پی اظهارات برادر شهید رکن آبادی در خصوص توافق ایران و عربستان و پذیرفتن مسئولیت حادثه منا توسط ایران، حجت الاسلام و المسلمین قاضی عسکر فردا سه شنبه شب میهمان برنامه جهان آرا در شبکه افق خواهد بود. قاضی عسکر در زمان حادثه منا که منجر به شهادت ۶۴۶ نفر از زائرین ایرانی خانه خدا شد نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت بود. برنامه جهان آرا توسط وحید یامین‌پور در شبکه افق اجرا می‌شود. منبع: قدس آنلاین

ترکیبی متفاوت از «ر»، «دال»، «قاف» و «عین. صاد»

81+
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 ماه قبل
اقتصادنیوزاقتصادنیوز2 ماه قبل
در سال ۲۰۱۶ امارات بزرگ‌ترین شریک تجاری غیرنفتی ایران بوده و در این سال ایران با امارات ۲۳٫۷ میلیارد دلار تجارت داشته است. زن و قانون و موتور سیکلتحق صدور گواهینامه موتور سیکلت برای زنان از جمله خبرهایی بود که با بازتاب‌های مختلفی روبرو شد و رسانه‌ها آن را انعکاس دادند. این زن که نامش مثل نام شعبه لاک گرفته شده است پس از قطعی شدن رای می‌تواند با استناد به آن گواهینامه رانندگی موتوسیکلت دریافت کند. صرفا یک مقام دولتی نیست که تحریم می‌شود، نام مقامات زیادی از کشورهای مختلف جهان در فهرست تحریم‌های امریکا دیده می‌شود. مسلما تحریم سکاندار دستگاه دیپلماسی ایران، آخرین تحریم از این نوع نخواهد بود، همان‌گونه که تحریم صدای ایران آخرین تحریم از صدای اعتراضی یک کشور به نظم غیرمنصفانه امریکایی نخواهد بود.
خبر فوریخبر فوری2 ماه قبل
مشاور رئیس دولت نهم و دهم گفت: ما دنبال انتخابات و گرفتن کرسی‌های قدرت نیستیم، اصلا این بحث هایی که الان معمول است و دیگران دنبالش هستند ما دنبالش نیستیم. مشاور محمود احمدی نژاد درباره قصد خود برای نامزدی در انتخابات مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: هنوز تصمیمی نگرفتم. وی در پاسخ به این سئوال که برای ورود به انتخابات مجلس، جمعی تصمیم می‌گیرید یا فردی؟ یادآور شد: تا فعلا بحثی نکردیم که بخواهیم فردی یا جمعی تصمیم بگیریم. جوانفکر اظهار کرد: ما دنبال انتخابات و گرفتن کرسی‌های قدرت نیستیم، اصلا این بحث هایی که الان معمول است و دیگران دنبالش هستند ما دنبالش نیستیم. مشاور رئیس دولت نهم و دهم درباره تحلیل‌ها و گمانه زنی‌های رسانه‌های مختلف راجع به دیدار احمدی نژاد و قالیباف گفت: رصد نکردم چون برایم اهمیتی نداشت.
برترین‌هابرترین‌ها2 ماه قبل
محمود دولت‌آبادی و فاضل نظری به ترتیب با ۱۴۴۸ نسخه و ۱۲۲۱ نسخه پرفروش‌ترین نویسندگان این دوره از طرح‌های فصلی موسسه خانه کتاب بودند. در تابستانه کتاب امسال داستان خارجی با ۳۳۰۵۰ نسخه، دین با ۲۹۴۸۹ نسخه، داستان ایرانی با ۲۷۸۲۲ نسخه، روانشناسی با ۱۸۹۳۶ نسخه، ادبیات خارجی (شعر، طنز، نمایشنامه، مقاله …) با ۱۸۱۳۴ نسخه و شعر فارسی با ۱۶۴۶۲ نسخه در صدر آمار موضوعی پرفروش‌ترین کتاب‌های عمومی قرار دارند. پرفروش‌ترین کتاب‌ها: در میان ۱۰ اثر پرفروش ادبی کتاب‌های «نخل و نارنج»، اثر وحید یامین‌پور، «شرح جامع مثنوی»، اثر کریم زمانی، «اکنون»، اثر فاضل نظری و «مثل خون در رگ‌های من» نامه‌های احمد شاملو به همسرش، آثاری هستند که برای نخستین بار در لیست ۱۰ اثر برتر طرح‌های فصلی خانه کتاب قرار گرفته‌اند. در ادامه فهرست ده کتاب پرفروش این حوزه را می‌بینیم. ناشران برتر: نشر چشمه و انتشارات سوره مهر به ترتیب با ۱۳ اثر و ۷ اثر در صدر ناشران برتر به لحاظ فروش تعداد عنوان قرار دارند.

به انتهای لیست رسیدید